Як боротися з помстою порно

Помста порно – те, що практично не було почуте десять років тому, останнім часом стало помітним, привертаючи велику увагу в масовій пресі.

Перш за все, але не виключно, це злочин, вчинений чоловіками проти колишніх дружин і подруг і включає розміщення інтимних фотографій та відео в Інтернеті без згоди жертви.

Що ще більше погіршує питання у багатьох випадках – це той факт, що злочинці часто не зупиняються на завантаженні явних кадрів своїх колишніх партнерів – вони також часто додають особисті дані, такі як їх імена, адреси та телефонні номери.
Помста-порно

Основною причиною помсти порно є, як випливає з назви, відплата – більшість випадків мають закоханих закоханих, які відчувають справжню чи сприйняту несправедливість через закінчення відносин.

Але є ще один фактор гри – гроші.

Хоча велика кількість порно-помсти розміщується на сайтах соціальних медіа, багато недобросовісних спеціалізованих веб-сайтів з’явилися, пропонуючи своїм анонімним відвідувачам, які в основному є анонімними, можливість завантажувати та розміщувати медіа та контактні дані.

Власники таких сайтів паралельно запускають інші послуги, пропонуючи видалити вміст взамін за значну плату.

Не важко зрозуміти, чому жертва помсти порно може спокуситися платити за таких обставин – існування такого матеріалу в Інтернеті може зашкодити перспективам роботи (так, потенційні та нинішні роботодавці перевіряють своє майбутнє та нинішній персонал в Інтернеті), шкодять нові стосунки, заплямовувати репутацію та залишати жертву загрозливою на роки в майбутньому, якщо вони отримають загородження не бажаних контактів від тих, хто знайде їх інформацію в Інтернеті..

Що робити жертві помсти порно?

Як неприємно, як це може здатися, єдиний реальний спосіб вирішити помсту порно – це зіткнутися з ним і боротися з ним – мовчати і сподіватися, що воно пройде, навряд чи вирішить проблему..

Найбільш практична порада:

  • Повідомте про це в міліцію якомога швидше. Будь-яка затримка могла побачити, як вона поширюється.
  • Ніколи не відповідайте на просики шантажу від колишнього партнера або помститися порносайту. Це не є гарантією того, що ваші зображення та інші деталі потім будуть видалені з Інтернету, але це гарантія, що ви втратите гроші.
  • Зверніться до законних веб-сайтів та соціальних мереж і попросіть допомоги у видаленні вмісту, що порушує правопорушення.
  • Зв’яжіться з Google – нещодавно пошукова система заявила, що видалить помсту порно з результатів пошуку, коли про це попросять.

Як закон може захистити вас?

Хоча це зайняло певний час – занадто багато часу заперечували б – у Великобританії зараз є специфічне законодавство (раніше жертви повинні були покладатися на Закон про комунікації 2003 року, Закон про зловмисні комунікації 1988 р. Або Закон про захист від домагань 1997 р.), Щоб вирішити цю проблему. помста порно, згідно із законопроектом про кримінальне правосуддя та суди із змінами, внесеними в лютому 2015 року.

Новий закон передбачає помсту порно – визначається як “фотографії чи фільми, на яких показано людей, які займаються сексуальною діяльністю або зображуються сексуальним шляхом або піддаються впливу геніталій, де те, що показано, зазвичай не бачиться на публіці” – кримінальне правопорушення, каране – до двох років позбавлення волі за тих, хто ділиться матеріалами, і десять років у в’язниці для тих, хто створює явні фотографії без згоди.

Підтримка та поради

Крім юридичної підтримки, жертви помсти порно також можуть звернутися до Південно-Західної сітки для навчання (SWGL), яка керує довідковою службою за номером 0845 6000 459, а також на веб-сайті revegepornhelpline.org.uk.

Кожен, хто бажає звернутися до SWGL, який пропонує безкоштовну підтримку та поради, може зробити це з цілковитою впевненістю.

Крім того, жертви можуть віддати перевагу спілкуванню з тим, хто сам став жертвою порно помсти, наприклад, Фоламі Прехай, який працює на сайті voic.org.uk, який пропонує жертвам ділитися своїми історіями анонімно, а також отримувати підтримку та порада.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me