Як безкоштовно використовувати шифрування PGP у Windows

windows-10-логотип


Параноїд про ваші електронні листи? Хочете надіслати їх одним із найбезпечніших можливих способів? Тоді це посібник із використання шифрування PGP у Windows має все необхідне. Якщо ви шукаєте інформацію про PGP, хто його винайшов, і як він працює на більш глибокому рівні, зверніться до нашого більш широкого посібника з шифрування PGP та як він працює.

Якщо ви хочете зануритися прямо і почати безпечно спілкуватися, тоді тримайтеся навколо. Цей підручник має скріншоти та напрямки на кожен крок шляху, полегшуючи це встановити, налаштувати та використовувати шифрування PGP.

Для того, щоб PGP запускався безперебійно і з найменшим ризиком для вашої конфіденційності та безпеки, ми поєднаємо декілька різних програм. Перший з них – пакет шифрування PGP Gpg4win, що є установкою для Windows, яка поставляється разом з Охорона конфіденційності Gnu (GPG) і деякі додаткові компоненти.

Крім Gpg4win, ми також будемо використовувати клієнт електронної пошти від Mozilla, який називається Громовідвід, і Enigmail, який є громовідводом, який об’єднує все. Найкраща частина – це те всі три завантаження безкоштовні, тому вставати та бігати нічого не коштуватиме.

Ви будете використовувати ці три компоненти з власною електронною адресою. В ідеалі ця адреса повинна надходити від провайдера, який має репутацію серйозно ставитися до безпеки та конфіденційності, але ці вказівки все ще працюватимуть із будь-яким старим обліковим записом Gmail або Hotmail. Тож зав’яжіть себе і приготуйтеся до шифрування.

У чому проблема вашої звичайної електронної пошти?

Більшість із нас використовує електронну пошту щодня, але багато хто не знає, наскільки це небезпечно. На жаль,, електронна пошта не дуже безпечна зовсім. Між поштовою скринькою та папкою “Вхідні” вашого одержувача, ви ніколи не знаєте, хто міг перехопити ваші повідомлення. Злочинці, влада чи ваш божевільний колишній хлопець могли читати все, що йде і виходить.

Відсутність безпеки в більшості ситуацій добре. Для звичайної людини це не має значення, чи перехоплювач читає останню електронну електронну пошту для входу у свою папку “Вхідні”, чи їх Інтернет-провайдер може отримати доступ до своєї листування зі старим другом з коледжу.

Проблеми виникають, коли хочеш надіслати щось цінне або чутливе. Ви б не хотіли надіслати електронною поштою пароль свого інтернет-банкінгу або організувати змову щодо скидання уряду електронною поштою. В обох випадках інформацію легко знайти, що призвело до того, що ваші кошти будуть викрадені або дуже злий чиновник стукає у ваші двері.

Яке рішення?

Якщо ви хочете зберегти свої електронні листи, найкраще, що ви можете зробити, це зашифрувати їх. Шифруючи свої повідомлення PGP, ви вводите їх у складний код, який може бути зламана лише приватним ключем одержувача. Те саме стосується, коли ви отримуєте зашифроване повідомлення – ваш приватний ключ – це єдине, що дозволяє йому отримати доступ.

Ця система означає це навіть якщо хтось перехоплює ваші повідомлення, він насправді не може їх прочитати. Вони зможуть побачити, з ким ви спілкуєтесь, коли повідомлення було надіслане, заголовок теми та метадані, але сам вміст повідомлення буде затьмарений нечитабельним шифротекстом.

Дивись також: Відомі коди та шифри

Якого провайдера електронної пошти слід використовувати?

Ми завантажимо Gpg4win, Thunderbird та Enigmail лише через мить, але вам також знадобиться електронна адреса, щоб розпочати роботу. Ви можете використовувати той, який ви зазвичай робите, але безкоштовні електронні листи, такі як Gmail та Yahoo, ймовірно, погана ідея. Багато з цих послуг є безкоштовними лише тому, що ці компанії видобувають ваші дані та продають їх рекламодавцям.

Хоча Google не може сканувати вміст зашифрованого PGP електронного листа, він все ще може збирати метадані. Якщо вся ваша мотивація для використання PGP полягає в підвищенні конфіденційності та безпеки, то використання послуг компаній з такими сумнівними записами, ймовірно, не є гарним початком.

Отже, яку службу електронної пошти ви повинні використовувати? Якщо у вас високий рівень ризику, ви, можливо, захочете розглянути це провайдера електронної пошти спеціально зосереджується на захищеній та приватній пошті, наприклад Tutanota або ProtonMail.

Вони обидва пропонують безкоштовні плани з обмеженою функціональністю, а також преміальні рахунки з більшою кількістю пам’яті та можливостей. Вони коштуватимуть вам декількох доларів на місяць, але витрата, безумовно, може коштувати у багатьох випадках.

Налаштування шифрування PGP у Windows

Тепер, коли ви зрозуміли, чому це така корисна система для захисту електронної пошти, саме час приступити до роботи. Це багатоетапний процес, який включає завантаження та встановлення трьох окремих додатків, а потім налаштування їх на спільну роботу.

Завантаження та встановлення Gpg4win

Gpg4win – це відкритий пакет програм для Windows. Він постачається з деякими менеджерами сертифікатів та плагінами, але все, що нам знадобиться для сьогоднішнього підручника, – це Гну конфіденційність програмне забезпечення для шифрування.

Перше, що вам потрібно зробити – це перейти на веб-сайт Gpg4win і завантажити пакет шифрування для Windows.

Клацніть на великій зеленій кнопці з написом Завантажте Gpg4win, з наступним номером версії:

pgp-шифрування-перспектива-установка-1

Ви перейдете на наступний екран, де вас просять пожертвувати:

Вам нічого не потрібно дарувати, оскільки Gpg4win – це, зрештою, безкоштовний програмний пакет. Незважаючи на це, важливо пам’ятати, що GPG – це проект, який допомагає забезпечити комунікацію мільйонів людей у ​​всьому світі. Пожертви є важливою частиною підтримки проекту в живих, тому якщо у вас є додаткові грошові кошти, це вагома причина для підтримки.

Якщо ви не хочете пожертвувати, просто натисніть на $ 0 що знаходиться під логотипом PayPal, потім натисніть на Завантажити кнопка. Під час очікування завантаження пакета GPG вас перейде на наступну сторінку:

pgp-шифрування-перспектива-установка-2

Після закінчення завантаження, подвійне клацання на ньому запустити майстра налаштування. Це призведе до меню, де ви можете вибрати свою мову. Виберіть мову, яка вам найбільше подобається, і натисніть кнопку добре:

pgp-шифрування-перспектива-установка-4

Ви перейдете на наступну сторінку, де ви можете просто натиснути Далі:

Це відкриє екран, де ви можете вибрати, які аспекти пакету GPG ви хочете встановити. Все, що нам справді потрібно для наших цілей, – це GnuPG, але завантаження вибраних за замовчуванням не зашкодить. Ви також можете завантажити Інтеграція браузера або ГПД якщо ви відчуваєте, що вам знадобиться для чогось іншого.

Після того як ви зробили свій вибір, натисніть Далі:

Ви перейдете на наступну сторінку, де ви можете вибрати десь зберегти Gpg4win, або просто залишити місце призначення, як є. Клацніть Встановити:

Зачекайте кілька хвилин, поки встановлений Gpg4win. Тоді ви перейдете на наступну сторінку:

Клацніть Далі, тоді ви опинитесь тут:

Клацніть Закінчити щоб завершити налаштування Gpg4win вашого комп’ютера. Вам не потрібно буде запускати Kleopatra для сьогоднішнього підручника, тож ви можете скасувати вибір цього вікна або просто закрити програму, коли вона відкриється. Kleopatra – це менеджер сертифікатів, який ви можете використовувати для управління своїми ключами, але сьогодні ми будемо використовувати Enigmail.

Встановлення Thunderbird

Перший крок – пройти до веб-сайту Thunderbird, потім натисніть на великий зелений Завантажити кнопка посередині:

pgp-install-windows

Зачекайте, поки файл завантажиться, а потім запустіть його. Можливо, з’явиться вікно із запитом, чи хочете ви дозволити програмі вносити зміни до вашого комп’ютера. Якщо так, натисніть Так. Запуститься наступний майстер налаштування:

pgp-установка-windows-2

Клацніть Далі, який приведе вас сюди:

pgp-install-windows-3

Якщо ви користувач енергією, не соромтеся їхати з Користувальницькі варіант налаштування. Якщо ви не надто технічно налаштовані, краще вибрати саме це Стандартний установка замість цього. Клацніть Далі, яка перенесе вас на цю сторінку огляду:

pgp-установка-windows-4

Перегляньте вибір, а потім натисніть кнопку Встановити якщо ти задоволений ними. В іншому випадку поверніться до майстра налаштування та змініть розташування файлу або залежно від інших параметрів, які ви хочете змінити..

Якщо ви внесете якісь зміни, перегляньте кожен з перерахованих вище кроків ще раз, доки не натиснете Встановити. Зачекайте, коли установка закінчиться, тоді ви перейдете на сторінку завершення. Клацніть Закінчити щоб завершити встановлення Thunderbird.

Налаштування Thunderbird

Thunderbird повинен запуститися сам. Якщо цього немає, перегляньте свої файли та відкрийте їх вручну. Ви перейдете на цей екран налаштування:

pgp-установка-windows-6

Введіть своє ім’я, електронну адресу, яку ви хочете використовувати, і пароль, що належить до цього облікового запису. Сильні паролі мають вирішальне значення, оскільки слабкі зловмисники змушують нападника зламатися у вашій зашифрованій пошті PGP. Щоб дізнатися більше про надійні паролі, зверніться до нашого підручника щодо створення надійних паролів.

Дивись також: Інструмент генератора паролів

Після введення своїх даних натисніть Продовжуйте. Перехід до наступного екрана:

pgp-установка-windows-7

Якщо ви не впевнені, що робите, можливо, краще залишити налаштування такими, якими вони є. ІМАП це протокол, який зберігає головні копії папок електронної пошти на сервері, а додаткові копії розміщуються локально. POP3 зберігатиме ваші повідомлення на першому пристрої, який отримує доступ до них. В загальному, ІМАП зручніше, коли мова йде про синхронізацію електронної пошти на різних пристроях.

Після того, як ви будете задоволені своєю конфігурацією, натисніть Зроблено. Майстер налаштування займе хвилину, щоб перевірити ваш пароль, тоді ви перейдете до інтерфейсу вашого нового клієнта електронної пошти Thunderbird.

Існує маса інших параметрів конфігурації, з якими можна експериментувати в Thunderbird, наприклад налаштування параметрів безпеки та відключення HTML у своїх електронних листах. Насправді багато з них важливі для вашої загальної безпеки та конфіденційності. Незважаючи на їх важливість, у цій публікації ми можемо висвітлити ще багато речей, тому ми збережемо їх ще один день.

Налаштування Enigmail

Найпростіший спосіб налаштувати Enigmail – це зробити це від клієнта Thunderbird, який ми щойно завантажили. На головному екрані вхідних повідомлень Thunderbird ви побачите в меню невеличку піктограму з трьома горизонтальними лініями. Він розташований у верхньому правому куті, поруч із полем пошуку.

Наведіть курсор на цей значок, щоб відкрити налаштування. У правій колонці меню ви побачите Додатки. Перемістіть курсор миші та перечекайте, поки з’явиться третій стовпець меню. Клацніть Додатки коли це:

pgp-install-windows-9

Це приводить вас до Додатки сторінки. Якщо прокрутити вниз, Enigmail має бути в Пропоновані додатки розділ. Клацніть на цьому:

pgp-install-windows-10

Натиснувши на значок Enigmail, ви перейдете на наступну сторінку:

pgp-install-windows-11

Клацніть на зелений Додати до Thunderbird кнопка. Він відобразить наступне спливаюче вікно. Клацніть Встановити зараз:

pgp-install-windows-12

В Додатки екрану, до якого ви переходили раніше, тепер ви можете натиснути другий варіант у вертикальному меню зліва, Розширення:

pgp-install-windows-13

Тепер ви повинні побачити значок Enigmail, вказаний серед ваших розширень.

Щоб переконатися, що Enigmail та Gnu Guard Privacy встановлені правильно, поверніться до рядка меню, наведіть курсор миші на курсор миші Додатки у другій колонці до іншої Додатки з’являється меню. Ви зараз побачите Enigmail під ним. Клацніть на цьому:

pgp-install-windows-14

Це перенесе вас на наступний екран:

pgp-install-windows-15

Під Основні налаштування, де сказано Файли та каталоги, ти хочеш, щоб він сказав “GnuPG знайдено у…”. Якщо сказано:Не вдалося знайти GnuPG“, Потім встановіть прапорець під написом”Переосмислити с“Та введіть місце, де ви зберегли Gpg4win раніше у підручнику. Клацніть добре щоб повернутися на головний екран Thunderbird.

Щоб налаштувати Enigmail, натисніть на Майстер установки повернувшись у меню, а потім прокрутіть униз до місця, де воно написано Enigmail у другій колонці. Майстер установки має бути першим варіантом, який з’явиться, коли ви наведіть на нього курсор миші:

pgp-install-windows-16

Цей підручник ми будемо дотримуватися стандартна конфігурація. Якщо ви досвідчений користувач, не соромтеся вибрати одне з інших параметрів. Клацніть Далі:

pgp-установка-windows-17

Вас відкриє нова сторінка для налаштування вашої пари ключів. Пари ключів є важливим аспектом PGP, що складається з відкритого ключа, який ваші кореспонденти використовують для шифрування ваших повідомлень, і приватного ключа, який ви використовуєте для їх розшифровки..

Якщо хтось коли-небудь виявить ваш приватний ключ, він дозволяє їм отримати доступ до ваших зашифрованих повідомлень PGP. Ось чому важливо завжди берегти свій приватний ключ від очей інших. Хороше рішення – тримати його на USB-накопичувачі, який заблокований у сейфі.

Перше, що вам потрібно буде зробити – це ввести надійний пароль для захисту своїх ключів:

pgp-install-windows-18

Після введення пароля натисніть кнопку Далі. Щоб створити ваш ключ, може знадобитися кілька хвилин, тоді вас приведуть сюди:

pgp-install-windows-19

Клацніть Закрити, тоді Далі, який перенесе вас на наступний екран:

pgp-установка-windows-20

Клацніть Створіть свідоцтво про відкликання. Цей сертифікат дозволить вам відкликати ваш відкритий ключ, якщо вам це буде потрібно. Існує кілька ситуацій, коли ви можете відкликати свій сертифікат, наприклад, якщо ви втратите свій приватний ключ або коли-небудь думаєте, що зловмисники порушили ваші дані PGP.

Щоб налаштувати сертифікат відкликання, вам доведеться ввести пароль, який ви тільки що створили. Потім вас переведе на наступну сторінку, де ви зможете вибрати, де ви хочете зберегти сертифікат:

pgp-install-windows-21

Тепер ви можете натиснути Далі на Створіть свідоцтво про відкликання сторінки. Вас буде виведено на остаточний екран майстра налаштування, де все, що вам потрібно зробити, це натиснути Закінчити.

Як останній крок у налаштуванні Enigmail, ми хочемо переконатися, що все було налаштовано належним чином. Поверніться до меню з трьома горизонтальними смугами, а потім прокрутіть донизу Параметри і потім Налаштування аккаунта. У меню ліворуч натисніть на шостий варіант, Безпека OpenPGP:

pgp-установка - windows-22

У цьому розділі ви хочете переконатися, що прапорець із написом “Увімкніть підтримку OpenPGP (Enigmail) для цієї особи“Поставлено галочку. Це гарантує використання шифрування PGP через Enigmail.

Створення нових пар ключів

Якщо ви хочете використовувати PGP з кількома обліковими записами електронної пошти, рекомендується використовувати інший ключ для кожного. Якщо ви задоволені обліковим записом, який ви вже інтегрували, сміливо пропустіть цей крок.

Щойно завантажені інструменти є два способи створення нових пар ключів для кожного з ваших облікових записів. Ви можете використовувати диспетчер сертифікатів, Клеопатра, або Аддон-громовідвід, Enigmail. У цьому підручнику ми зупинимося на створенні ключів за допомогою Enigmail.

Щоб створити іншу пару ключів, спочатку потрібно буде додати додатковий обліковий запис електронної пошти. Це можна зробити, запустивши Thunderbird, натиснувши на меню вгорі праворуч. Наведіть курсор миші на Параметри, потім натисніть на Налаштування аккаунта:

pgp-установка-windows-24

Це перенесе вас до наступного вікна. У нижньому лівому куті натисніть, де написано Дії облікового запису:

pgp-install-windows-25

З’явиться підменю. Виберіть Додати обліковий запис пошти, який відобразить наступний екран:

pgp-install-windows-26

Введіть свої дані та натисніть на Продовжуйте. Thunderbird повинен налаштувати рахунок автоматично. Якщо ви користуєтеся менш поширеним постачальником електронної пошти, можливо, доведеться ввести ці налаштування вручну.

Після додавання облікового запису настав час створити нову пару ключів. Клацніть на меню Thunderbird, наведіть курсор на Enigmail , а потім натисніть на Керування ключами, що відкриється в новому меню:

pgp-install-windows-22

Це призведе до наступного спливаючого вікна:

pgp-встановлення-windows-23

Натисніть на Створювати у верхньому меню. Виберіть Нова ключова пара варіант, який з’являється у підменю. З’явиться такий екран:

pgp-install-windows-27

Угорі виберіть обліковий запис, для якого ви хочете створити пару ключів. Потім введіть надійний пароль для захисту вашого приватного ключа. Якщо ви хочете, ви можете змінити термін придатності своїх ключів, але це необхідно лише у певних випадках використання. Натисніть на Створити ключ, потім зачекайте кілька моментів, щоб програма створила ваш ключ.

Імпорт старої пари ключів

Якщо у вас вже є пара ключів, яку ви хочете використовувати, перейдіть до меню Thunderbird, а потім переведіть курсор на Enigmail варіант, який спливе.

Натисніть на Керування ключами, що відкриється в новому меню:

pgp-install-windows-22

Це призведе до наступного спливаючого вікна:

pgp-встановлення-windows-23

Щоб імпортувати свій ключ, просто натисніть на Файл, тоді Імпорт ключів з файлу. Ви також можете натиснути на Редагувати, тоді Імпорт ключів з URL-адреси замість цього. Це просто залежить від того, звідки ви хочете імпортувати ключ. Потім Enigmail імпортує ваш ключ зі свого місцезнаходження.

Надсилання та отримання зашифрованих PGP електронних листів у Windows

Тепер, коли у вас встановлені програми та налаштовані ваші ключі, саме час дізнатися, як надсилати зашифровані PGP електронні листи. Є ще одна проблема, яку ми повинні вирішити спочатку. До кого ви їх відправляєте?

Додавання одержувачів

Шифрування PGP – чудовий інструмент для шифрування електронних листів, але він марний, якщо у вас немає з ким спілкуватися. Щоб захистити повідомлення за допомогою шифрування PGP, спочатку вам знадобиться відкритий ключ призначеного одержувача.

Якщо вони вже є користувачем PGP, це полегшує справи. Можливо, їх ключ відображається на їхньому веб-сайті, ви можете запитати їх про це безпосередньо або ви можете шукати його на ключових серверах.

Якщо особа, з якою вам потрібно спілкуватися, ще не використовує PGP, можливо, вам доведеться переконати їх налаштувати її, щоб мати можливість безпечно спілкуватися..

Один з найпоширеніших способів спільного використання ключа PGP – це надсилання файлу .asc. Якщо ваш призначений одержувач вже надіслав вам файл .asc для їх ключа, збережіть його локально, а потім поверніться до Керування ключами меню, про яке ми говорили в останньому розділі:

pgp-встановлення-windows-23

Натисніть на Файл, тоді Імпорт ключів з файлу. Перейдіть через комп’ютер до місця збереження .asc-файлу одержувача, а потім виберіть його, щоб додати його до Enigmail.

Інший варіант – додати URL-адресу ключа. Якщо ви натрапили на URL-адресу призначеного одержувача у такому форматі, його легко додати в Enigmail:

pgp-install-windows-28

Все, що вам потрібно зробити, – скопіювати URL-адресу, а потім перейти до Керування ключами меню в Enigmail. Клацніть Редагувати, слідом за ним Імпорт ключів з URL-адреси:

pgp-встановлення-windows-29

Ви перейдете на новий екран, куди ви зможете вставити URL-адресу. Клацніть добре, тоді  добре ще раз на екрані підтвердження. Вас зустріне екран із написом Успіху! Ключі імпортовані якщо ключ імпортований належним чином.

Іншим варіантом пошуку відкритого ключа вашого одержувача є пошук їх на одному з ключових серверів. Від Керування ключами Enigmail меню, наведіть курсор миші на курсор миші Ключ-сервер, потім натисніть на Пошук ключів:

pgp-install-windows-30

Введіть ім’я або електронну пошту призначеного одержувача, а потім виберіть, через який сервер ви хочете провести пошук. Клацніть добре щоб почати пошук:

pgp-встановлення-windows-31

Результати пошуку з’являться на новому екрані. Якщо ви знайшли правильного одержувача, натисніть на його ім’я та виберіть добре. Ключ одержувача буде імпортовано, і ви побачите екран із написом Успіху! Ключі імпортовані.

Поширення вашого відкритого ключа

Для потенційних контактів так само важливо знайти свій PGP-ключ, як і ви зможете знайти його. Якщо ви вже спілкуєтесь з ким-небудь через незахищений канал, але хочете перейти на PGP, ви можете надіслати їх .вх файл для вашого відкритого ключа. Це дасть змогу безпечно продовжувати листування.

Один з найпростіших способів надіслати .asc файл – це через Thunderbird. Почніть зі створення електронного листа. Додайте адресу одержувача та будь-яке відповідне повідомлення. Закінчивши, перейдіть до Enigmail меню, а потім натисніть на Приєднати мій відкритий ключ:

pgp-install-windows-32

Це додасть ваш відкритий ключ як додаток. Пам’ятайте, що це не шифрує ваше повідомлення, воно просто надає одержувачу ваш відкритий ключ, щоб він міг надсилати вам зашифровані повідомлення в майбутньому.

Ви також можете поширити свій відкритий ключ, перерахувавши його на ключовому сервері. Для цього поверніться до Enigmail Керування ключами меню. Клацніть на клавіші, яку ви хочете розмістити на сервері, а потім наведіть курсор миші на Ключ-сервер меню. Натисніть на Завантажити загальнодоступні ключі:

pgp-install-windows-33

До завантаження вашого відкритого ключа знадобиться лише кілька моментів. Щойно він налаштується, люди зможуть шукати його на загальнодоступному сервері.

Шифрування електронних листів

Тепер, коли ви додали ключі деяких контактів, і вони також мають ваш ключ, пора шифрувати електронний лист. Почніть електронний лист, як зазвичай, перейшовши на сторінку Пишіть вгорі ліворуч від головного інтерфейсу Thunderbird.

Введіть адресу електронної пошти одного з контактів, чиї відкриті ключі ви вже додали, а потім введіть своє повідомлення. Якщо ви хочете, ви можете включити тему, але переконайтесь, що вона не містить нічого надто конкретного чи чутливого. Це критично важливо, оскільки рядки теми та метадані не шифруються у повідомленнях PGP:

pgp-install-windows-34

Якщо адреса електронної пошти одержувача відображається червоним кольором, як це зроблено на малюнку вище, це означає, що відкритий ключ ще не пов’язаний з електронною поштою в Thunderbird.

Thunderbird, як правило, робить це автоматично, доки він зможе знайти правильний відкритий ключ. Коли ви надсилаєте контактним електронним повідомленням PGP, їх адреса електронної пошти повинна відображатися чорним кольором.

Помітьте значок блокування в меню над адресою відправника. Це буде або чорний замок з червоним X, або золотий замок із зеленим галочкою. Щоб зашифрувати ваше повідомлення, натисніть цей значок, щоб переконатися, що він показує золотий замок з галочкою.

Після цього просто натисніть на Надіслати і ваше зашифроване повідомлення буде доставлено у вхідну скриньку одержувача. Доступ до нього зможе лише ввівши їх приватний ключ. Якщо зловмисник перехопить повідомлення, все, що вони побачать, – це шифротекст.

Якщо у вашого одержувача ще немає вашого відкритого ключа, можливо, ви захочете приєднати його за допомогою методу, про який говорилося раніше в Поширення вашого відкритого ключа. Це полегшує вашому одержувачу відповідь у зашифрованому форматі.

Дешифрування зашифрованого електронного листа PGPс

Коли ви отримаєте зашифрований електронний лист PGP, двічі клацніть на ньому. Після цього з’явиться нове вікно із запитом ввести пароль. Введіть його та натисніть добре:

pgp-install-windows-35

Поки ви правильно ввели свій пароль, повідомлення повинно відкриватися як простий текст, що дозволяє читати його:

pgp-install-windows-36

Тепер, коли ви знаєте, як розшифрувати ваші повідомлення, у вас є вся інформація, необхідна для надсилання та отримання повідомлень у безпечному порядку. Звичайно, до PGP трохи складніше звикнути, ніж до звичайної електронної пошти, але це значно безпечніше.

Коли використовувати шифрування PGP, залежить від вашої моделі загрози. Більшість людей надсилатиме електронні листи лише тоді, коли їм потрібно буде обговорити конфіденційну чи цінну інформацію. Вони, як правило, віддають перевагу стандартній пошті в інших ситуаціях для її простоти та універсальності.

Якщо ви стикаєтеся з більшими ризиками або просто вважаєте за краще помилитися на стороні параної, ви можете надіслати всі свої повідомлення через PGP, незважаючи на додаткові зусилля. Однією з найбільших переваг PGP є те, що він дає вам свободу підвищити свою безпеку при необхідності, а також пропонує ряд варіантів конфігурації відповідно до індивідуальних потреб кожного користувача..

Навіщо використовувати Gpg4win, Thunderbird & Enigmail разом?

Існує кілька різних способів надсилання захищених електронних листів, включаючи платні та безкоштовні варіанти. Поєднання Gpg4win, Thunderbird та Enigmail виділяється з кількох різних причин.

Одним з найважливіших є те, що всі ці компоненти є відкрите джерело, і вони мають за собою сильну спільноту. Ця громада неймовірно присвячена забезпеченню безпечних варіантів спілкування для своїх користувачів.

Ще одним ключовим фактором є те, що всі ці завантаження безкоштовні, а це означає, що навіть ті, хто не має великих грошей, можуть реалізувати необхідні функції безпеки. Це особливо важливий для активістів та виборців у всьому світі.

Розглядаючи альтернативи безпечного обміну повідомленнями, більшість великих технологічних компаній мають деякі гідні функції безпеки у своїх програмних пакетах, а також варіанти безпечного обміну повідомленнями..

У багатьох ситуаціях ці пропозиції можна використовувати без будь-яких негативних результатів. Незважаючи на це, компанії подобаються Google та Microsoft мають досить погані записи щодо конфіденційності.

Багато людей вважають за краще триматися осторонь цих технологічних гігантів та їх власного програмного забезпечення, замість того, щоб вибрати, чиї варіанти з відкритим кодом код може перевірити будь-хто. Ось чому поєднання Gpg4win, Thunderbird та Enigmail є надзвичайно популярним у спільноті конфіденційності.

Однією з небагатьох незначних проблем із цією установкою є те, що її небагато важче налаштувати, ніж деякі його альтернативи, але середній користувач Інтернету нічого не може впоратися.

Зважаючи на те, що пропонується ця програмна комбінація в плані безпека та налаштування, зайвий шматок майстерності – це не надто багато компромісу. Разом Gpg4win, Thunderbird та Enigmail – це чудовий пакет для забезпечення безпеки вашої комунікації.

Дивись також: Криптографія відкритого ключа

Логотип Windows 10 від Microsoft ліцензію на CC0

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map