9 фірм спостерігають за AI кібербезпекою

9 фірм спостерігають за AI кібербезпекою


Вдосконалення технології зумовлені жорсткою конкуренцією, яка змушує кожного постачальника включати нові інновації, щоб випереджати конкурентів. Новий та інноваційний бізнес, що виходить на ринок, підштовхує потребу в нових підходах ще більше.

Сфера кібербезпеки на даний момент дуже активна, нові методи та методи запобігання атакам з’являються майже щодня. На авангарді кібербезпеки є елітна група інноваційних компаній, що вбудовують AI у продукти, щоб перемогти зловмисників та виграти клієнтів. У цьому огляді ми розглянемо ці компанії більш докладно.

Ось наш список з дев’яти ключових новаторів у галузі кібербезпеки, які використовують AI, щоб дати перевагу своїм продуктам:

 1.       Темний слід
 2.       Cynet
 3.       FireEye
 4.       КПП
 5.       Symantec
 6.       Софос
 7.       Фортинет
 8.       Cylance
 9.       Вектра

Перш ніж ми поглибимось у кожну з цих компаній, спочатку коротко обговоримо концепцію ШІ.

Про штучний інтелект

AI – це застосування „евристикаПрограмуванню. Замість того, щоб переглядати список інструкцій на зразок мови процедурного програмування, методи AI підтримують базу даних інструкцій і діють на даних як змінні. Вибір наступної дії, яку слід здійснити, покладається на застосування ймовірностей.

Ця методологія дозволяє програмам писати власні бази правил, відстежуючи дії в мережі. Чим довше програма має резидент, тим менше ймовірність того, що діяльність вашого бізнесу буде калікою “помилкові позитиви”, Які змушують програмне забезпечення безпеки закривати доступ до Інтернету та закривати програми.

Провідні фірми з кібербезпеки AI

Машинне навчання та змінні робочі процеси перетворили галузь кібербезпеки. Ось детальна інформація про те, як кожен із ключових гравців вносить свій внесок у цей прогрес.

1. Темний слід

Darktrace логотип

Darktrace розробив свою імунну систему Enterprise як платформу для всіх своїх продуктів кібербезпеки. EIS використовує методології AI та заповнює бази правил статусу за допомогою непідконтрольного машинного навчання. Перше, що EIS повинен зробити при встановленні в мережі, це встановити базову лінію нормальної активності. Це називається “закономірність життяВ термінології Darktrace. Схема трафіку для кожної мережі, активність кожного пристрою в мережі та поведінка кожного користувача моделюється для забезпечення цього запису стандартної поведінки.

Із встановленою схемою життя система моніторингу зможе виявити будь-яку подію, що не є звичайним. Відхилення від стандартних схем трафіку в мережі піднімають сповіщення. Механізм навчання ІСН не припиняється, але продовжує вдосконалювати схему життєвих моделей протягом усього терміну служби.

Встановлення нормою системи EIS означає, що їй не потрібно підтримувати базу даних про загрози. Будь-яке незвичне явище в мережі трактується як загроза. Цей шаблон поширюється за межі корпоративної локальної мережі, щоб охопити сегменти Wi-Fi, хмарні ресурси, WAN та Інтернет-з’єднання між ними.

Виявлення аномалії викликає автоматизовану реакцію, яка також покладається на технологію AI. Це створює повну AI-систему захисту від вторгнення (IPS). AI також розгорнуто у візуалізаторі Darktrace Threat Visualizer, щоб з’єднати між собою атаки подібних характеристик, що дозволяє планувальнику зрозуміти всю складність загроз корпоративним ресурсам.

Darktrace була заснована в 2013 році, а директори, які раніше працювали в Autonomy, та ключові співробітники з досвідом математики, здобуті в Кембриджському університеті. Інші ключові члени включають колишніх співробітників секретних служб, таких як колишній керівник директора ЦРУ Алан Уейд та колишній генеральний директор МІ5, лорд Еванс з Weardale KCB.

Компанія є зі штаб-квартирою у Кембриджі, Великобританія і має другий головний офіс у Сан-Франциско. До 2018 року цей бізнес оцінив 1,65 мільярда доларів. Однак він не зареєстрований на жодній біржі. Інвесторами компанії є фонди венчурного капіталу, серед яких KKR, Summit Partners, Vitruvian Partners та Samsung Venture Investment Corporation.

2. Cynet

Cynet логотип

Cynet розгортає AI у своїх системах виявлення загроз мережі, які вивчають загрози та діють на них автоматично. Етос Cynet – це зробити розширений захист від загрози таким же простим, як і будь-який пакет системного моніторингу.

Набір засобів захисту Cynet створений для забезпечення доступного захисту від загроз для організацій, які не мають фахівців з кібербезпеки. Зважаючи на це, система розроблена не лише для малокомплектних підприємств. Клієнтська база сервісу включає в себе великі транснаціональні компанії з десятками тисяч співробітників, включаючи організації з високою вартістю збоїв у безпеці, такі як банки.

Cynet має один продукт, який називається Cynet 360. Це повна система кібербезпеки, яка включає в себе Захист кінцевої точки AV від виявлення пристроїв, прогнозування загроз, моделювання поведінки користувачів та управління вразливістю. Система має етап відкриття, який використовує стандартні методи відображення топології мережі для виявлення всіх мережевих пристроїв та кінцевих точок. Система перевіряє журнали подій і відстежує шаблони трафіку, щоб створити базову модель регулярних мережевих дій. Цей етап реєстрації створює рейтинг ризику для джерел трафіку та типів поведінки. Цими діями Cynet 360 створює свою базу знань AI і моніторинг загроз може розпочатися.

Виявлення загрози поширюється на розміщення приманок, що маскуються як реальні кінцеві точки, файли та сервери, які мають на меті залучити зловмисників далеко від справжніх мережевих ресурсів.

Компанія є відносно новою, її запустили в 2015 році “хлопчикові дивовижної безпеки”, Ейал Грюнер. Молодий Грюнер вже розвинув і розпродав фірму з кібербезпеки Versafe до 25 років у 2013 році.

Тверда репутація Грунера як новатора та висококласного флаєра, без сумніву, допомогла тому, що до 2018 року Cynet набирав швидкість, розширюючись, щоб обслуговувати великі корпорації та привертати увагу до венчурних капіталістів. Продаж невеликого пакета акцій компанії в 2018 році ІТ-інвесторам за 20 мільйонів доларів дав цілому підприємству багатомільярдну ціну.

Основними інвесторами в Cynet є Шломо Крамер, засновник Checkpoint, який також є у нашому списку. Іншими ключовими постачальниками коштів є Norwest Venture Partners та Ibex Investors. Компанія Cynet базується в Тель-Авіві, Ізраїль, і досі є приватною компанією, що не має біржового списку. Ейал Грюнер все ще очолює правління разом із генеральним директором, поряд з Узі Крігер.

3. FireEye

FireEye логотип

FireEye набагато старший, ніж дві попередні компанії, розглянутий у цьому списку. Він був заснований у 2004 році та спеціалізувався на консультаціях з дослідження загроз та відновлення. Це трудомістка сфера праці, і компанія не заробляла грошей.

Через інновації та придбання компанія перейшла до виробництва інструментів кібербезпеки, які використовують ШІ для моніторингу мереж та виявлення аномалій. Ця стратегія разом із переходом від платної структури до підписки Software-as-a Service зробила бізнес прибутковим і перетворила те, що починало виглядати як завищена новинка, в затребувану інвестицію.

Сьогодні FireEye пропонує повний набір продуктів безпеки, розвідки та послуг для захисту клієнтів від кіберзагроз. FireEye першим застосував віртуальні пісочниці – відомий як FireEye MVX – виявити нові загрози, які обійшли традиційні рішення, засновані на підписах. The Платформа безпеки операцій FireEye Helix. FireEye Helix централізує інфраструктуру безпеки клієнтів та використовує AI для виявлення нових загроз та автоматизації реакцій людини та машини. Компанія також пропонує розвідувальні та консультаційні послуги, в тому числі Кероване виявлення та реагування і Відповідь на випадок. Компанія робить своїх експертів з питань кібербезпеки доступними за допомогою прямого чату в Helix. 

FireEye був заснований у 2004 році колишнім інженером Sun Microsystems, який називався Ашар Азіз. Одним із перших фінансових захисників компанії був In-Q-Tel, інвестиційна частина ЦРУ. Компанія розширилась за рахунок придбання, що призвело до високого доходу, але ніякого прибутку. Ашсар був генеральним директором компанії до кінця 2012 року. Він відмовився від призначення колишнього генерального директора McAfee, Девіда Девальта.

DeWalt розглядався як привабливий корпоративний керівник на фондовому ринку, що було ключовим атрибутом, необхідним для компанії, яка хотіла запустити IPO. FireEye вийшов на біржу NASDAQ в кінці 2013 року. Як технаціональний запуск, у FireEye ніколи не було проблем із залученням фінансів. Однак планка очікувань набагато вище для компаній, що котируються, і FireEye потрібно було провести реструктуризацію в 2016 році, щоб остаточно підштовхнути бізнес до отримання прибутку. Сьогодні бізнес коштує 3,3 мільярда доларів.

4. КПП

Логотип Check Check

Check Point – компанія зрілої технології, яка зуміла перейти зі статусу «стартап» у створений багатонаціональний. Ця ізраїльська компанія вже давно перебуває на передньому плані використання ШІ в кібербезпеці.

Починаючи з виробництва брандмауера, компанія закріпила свої позиції на цьому ринку в 2003 році, придбавши Zone Labs, виробників програмного забезпечення безпеки ZoneAlarm. Пункт пропуску перетворився на виявлення та запобігання загрозам у 2006 році з придбанням NFR. Ця покупка вказувала на головний крок компанії у складніші рішення щодо кібербезпеки.

Замість того, щоб виробляти конкретний продукт управління загрозами на основі ІІ, компанія інвестувала в розробку трьох платформ, орієнтованих на ІІ, які сприяють багатьом ключовим пропозиціям бізнесу. Це Кампанія полювання, Мисливець, і Виявлення контексту (CADET).

Кампанія полювання це централізований сервіс, який оновлює системи виявлення загроз на сайті клієнта останніми векторами атаки та оборонними стратегіями. Це схоже на бази даних про віруси, якими користуються антивірусні провайдери. Передача даних є двосторонньою, оскільки впровадження на місці звітів повертається до лабораторії Check Point, коли виявляються нові загрози. Цей інструмент становить близько 10 відсотків успішних заходів щодо запобігання загрозам Check Point.

Мисливець це пісочниця для програмного забезпечення, яке незабаром буде представлено в мережу. Система на основі AI аналізує ефективність та поведінку досліджуваної програми та повідомляє центральну систему Check Point про наявність аномалій. Ще раз, рішення, отримані для цього аналізу, ділиться з усіма клієнтами Check Point.

КАДЕТ – це ціла платформа для всіх засобів захисту мережі Check Point. Система виявлення та моніторингу мережі лежить в основі цієї платформи, і її дослідження поширюються на додатки і в хмару. Монітор постійно оцінює всі події, що відбуваються в мережі бізнесу, включаючи вміст електронної пошти та обміни з веб-серверами.

Двигун CADET AI агрегує дані про події в режимі реального часу, тому вектори атак, які одночасно експлуатують, здавалося б, не пов’язані ресурси, можуть бути заблоковані. Функція CADET без нагляду за машинним навчанням відточує базу даних про загрози, щоб зменшити каліцтво помилкових позитивних результатів. Він створює цифрового аналітика безпеки і автоматично запускає заходи профілактики.

Будучи першим лідером у галузі кібербезпеки, Check Point залучив багатьох зірок кібербезпеки галузі. Ось де Імперва засновник Шломо Крамер вперше побудував свій авторитет у галузі Мережі Пало Альто Засновник, Нір Зук, зробив своє ім’я в Check Point, перш ніж перейти до створення компанії-конкурента. Певною мірою цей політ талантів робить Check Point жертвою власного успіху, оскільки він виступав як навчальна академія майбутніх конкурентів-початківців підприємців.

Компанія оприлюднила в червні 1996 року з інформацією про біржу NASDAQ. Штаб-квартира компанії все ще знаходиться в Тель-Авіві, Ізраїль, де компанія вперше заснувала, а в Сан-Карлосі, Каліфорнія – великий центр розвитку. Завдяки можливості Check Point випереджати конкуренцію та використовувати нові технології, такі як AI, компанія зараз має капіталізацію в $ 19,4 млрд. Це найвища оцінка всіх інноваційних фірм з кібербезпеки у нашому списку.

5. Symantec

Symantec логотип

Symantec – відомий бренд, з яким знайома широка громадськість. Компанія славиться брандмауером та антивірусними продуктами, але в останні роки вона застосувала інновації AI для розширення своєї досконалості у виявленні та попередженні загроз. Symantec також є власником Нортон бренд і використовує його для продажу своїх споживчих товарів для широкої громадськості. З моменту передачі своїх функцій управління інформацією на Veritas Technologies у 2016 році, Symantec став високоорієнтованим постачальником корпоративних рішень з кібербезпеки..

Ключовою розробкою в Symantec, яка входить у наш список провідних інноваторів AI, є інструмент Tar target Attack Analytics (TAA). У 2014 році Symantec вирішив вкласти ресурси в дослідження ІІ та результати всього цього проекту&Компанія D зараз працює через конвеєрний розвиток інноваційних продуктів. ТАА – один із плодів цієї праці.

TAA була випущена в травні 2018 року. У ній використовується машинне навчання, що не допомагає, для моделювання моделей поведінки в мережі та створення базової продуктивності. Будь-яке відхилення від регулярних занять викликає тривогу. Функції AI TAA лежать на версії платформи Cymantec Cyber ​​Defense, яка здатна одночасно збирати дані про ефективність з багатьох точок мережі. TAA в основному інтегрована в сімейство продуктів Symantec Advanced Threat Protection, але, можливо, врешті-решт, це буде впроваджено до всіх пакетів Cybertec для кібербезпеки..

Як компанія, що публічно торгується, Symantec – це легка інвестиція. Компанія внесена до списку NASDAQ біржа та на даний момент має ринкову капіталізацію 14,5 млрд. дол. Це компонент NASDAQ 100 і S&P 500. Як велика корпорація, Symantec пропонує безпечні інвестиції. Однак зрілі корпорації зазвичай не приносять значного приросту капіталу.

Інноваційне впровадження AI компанією робить її гарною сумішшю ризику, що збільшує капітал, та стабільності захисту від заощаджень. Великі інвестиції Symantec в AI були розрахованим ризиком, і після чотирьох років інтенсивного дослідження ця гра починає окупатися.

6. Софос

Логотип Sophos

Британська компанія Sophos має штаб-квартиру біля Оксфорда. Він також має американську базу в Берлінгтоні, штат Массачусетс і представництва по всьому світу. Компанія почала як антивірусний виробник у 1985 році. Софос розширив асортимент своєї продукції та відкрив нові офіси по всьому світу, щоб забезпечити їх розширення, значна частина яких була зумовлена ​​придбанням. Переїзд Sophos на товари з кібербезпеки на базі AI стався в лютому 2017 року з його придбанням Інвіненса.

Invincea була заснована в 2006 році під назвою Безпечне командування, ТОВ. Її першою метою було виготовлення продуктів безпеки для мобільних пристроїв. Він отримав комісію в розмірі 21 мільйонів доларів від DARPA для захисту пристроїв Android, якими користуються військові та його особовий склад. Плід цього проекту називається X, і він заснований на методах глибокого навчання, керованих AI. Sophos застосував стратегію X до продуктів для цілого ряду операційних систем.

Дві основні продукти Sophos на основі AI Перехоплення X для захисту кінцевих точок та XG брандмауер для захисту мереж.

Intercept X використовує AI, щоб уникнути потреби в базі даних загроз, що поширюється з центрального місця. Тепло служби – це нейрональна мережа глибокого навчання що було розроблено Invincea. Це відстежує регулярну активність на захищеному пристрої та піднімає сповіщення про несподівані події. Виявлення та відповідь кінцевої точки (EDR) запускає робочі процеси та дії для припинення експлуатації та ізоляції інфекцій після їх виявлення.

Методика Intercept X була особливо ефективною для блокування спроб викупу. Це також комплексне рішення для нульових днів атак, а це означає, що жодна компанія не повинна бути першою жертвою нового вірусу.

Брандмауер XG – це апаратний пристрій для мереж. Його приладна панель дає відгуки про поточні події та трафік в мережі, але його головне значення полягає в автоматизованих механізмах реагування, які забезпечують безпеку без затримок, викликаних необхідністю втручання людини.

“Софос” фінансувався венчурними капіталістами до червня 2015 року, коли він плавав на Лондонській фондовій біржі. Зараз він є компонентом індексу FTSE 250 і має значення ринкової капіталізації в 1,5 мільйона фунтів стерлінгів (2 мільярди доларів). Венчурні капіталісти як і раніше залишаються основними власниками акцій, і компанія зацікавилася інформаційними фондами та біржами, що торгуються цінними паперами.

7. Фортинет

Логотип Fortinet

Хоча Fortinet не відомий широкому загалу бренд, він є лідером у галузі кібербезпеки і за ринковою капіталізацією трохи більший, ніж більш відомий Symantec.

Компанія має штаб-квартиру в Саннівейлі, штат Каліфорнія, і була створена в 2000 році як Appligation, Inc. братами Кен і Майклом Сі. Раніше Кен Сі був виконавчим директором NetScreen Technologies – компанії, яку він створив, а Майкл Сі – виконавчим директором ServeGate перед запуском програми. Назва компанії була змінена на AppSecure наприкінці 2000 року, а потім стала Fortinet.

Першим продуктом, який випустила компанія, був апаратний брандмауер FortiGate. Це все ще є ключовим продуктом Fortinet, хоча він протягом багатьох років пройшов цілий ряд фаз перепланування. Брандмауер тепер також доступний як хмарний сервіс.

Компанія розробила концепцію тканини безпеки, щоб висловити стратегію, яка збирає пункти мережевої активності з декількох точок на підприємстві для пошуку загроз. Загальний галузевий термін для цієї категорії послуг – “уніфіковане управління загрозами.Цей робочий процес включає захист кінцевих точок, захист доступу, моніторинг додатків (таких як електронна пошта та безпека веб-сторінок) та розширений захист від загрози.

Різні точки збору даних в організації збирають інформацію про загрозу, яка складається в центральній точці в мережах для моніторингу вторгнення чи зараження. Fortinet розробив AI на основі Самозростаюча система виявлення (SEDS) як основний аналітичний двигун захисної тканини. Механізм захисту вимагає доступу до мережевих ресурсів, таких як правила брандмауера та операційних систем, щоб він міг викликати автоматизовані оборонні дії для блокування виявлених загроз.

Fortinet постійно доводив себе хорошою ставкою для інвесторів. Вперше це отримало прибуток у 2008 році. До 2009 року компанія постачала 15 відсотків єдиного ринку управління загрозами. Коли компанія плила на NASDAQ у листопаді 2009 року, її акція зросла з 9 до 16,65 доларів у перший день торгів. На сьогодні Fortinet має ринкову капіталізацію в розмірі 14,84 мільярда доларів.

8. Cylance

Cylance логотип

Cylance стартував як незалежна компанія з кібербезпеки, але з листопада 2018 року це підрозділ BlackBerry Limited. Продаж компанії оцінив його в 1,4 мільярда доларів. BlackBerry підтримував Cylance як окремий бренд.

Засновник Cylance Стюарт МакКлур відомий у галузі кібербезпеки. Він співзасновником консультації з питань безпеки, зателефонував Фундамент в 1999 році і продали його Макфай У 2004 році цей викуп побачив МакКлура, призначеного на посаду головного директора з технологій McAfee. Та позиція разом із його книгою Злому викрито, надав McClure високий загальнодоступний профіль.

Cylance почав існувати в 2012 році на базі в Ірвіні, штат Каліфорнія. Він вважається першим постачальником захисту кібербезпеки, який застосував AI до своєї системи. Компанія стала лідером у галузі IPS. Серед ключових ранніх партнерів, зокрема Dell Ventures, CapitalOne Ventures та Insight Venture Partners.

Сильна репутація McClure та його концепція запобігання зловмисному програмному забезпеченню, а не видаленню звернулися до венчурних капіталістів, які визнали бачення засновника як руйнівника галузі. Цей прогноз виявився точним, оскільки всі інші компанії у цьому списку слідували за лідерами McClure.

Усі продукти Cylance інтегрують технологію AI. Основними його пакетами є:

 •         Cylance Protect
 •         Cylance Optics
 •         Нуля загрози Cylance
 •         Смарт-антивірус Cylance

Cylance Protect – система безпеки кінцевої точки. По суті, це система зі зловмисним програмним забезпеченням на основі AI, яка шукає зміни в моделях активності на пристрої, а не спирається на список загроз, поширюваний через Інтернет від постачальника AV. Окрім перевірки діяльності, ця система контролює доступ до пристрою.

Cylance Optics – це корпоративна версія Cylance Protect. Виявлення загрози застосовується до всіх пристроїв у системі та зберігається централізовано. Відповіді на виявлений вторгнення запускаються автоматично, що робить це класичним IPS.

Нуля загрози Cylance є консалтинговою рукою компанії. Консультанти пропонують суміш продуктів, а також можуть налаштувати програмне забезпечення захисту.

Смарт-антивірус Cylance – це інша AV-система на основі AI, яка підходить для домашніх користувачів та малого бізнесу.

BlackBerry також впроваджує свої продукти безпеки, інтегруючи AI, тож придбання Cylance поширюватиме цю нову технологію в материнській компанії та інших її підрозділах. Компанія базується в Ватерлоо, штат Онтаріо, Канада, і фокусується на програмному забезпеченні для бізнесу та Інтернеті речей (IoT). Компанія внесена до списку на фондовій біржі в Торонто і має ринкову капіталізацію в розмірі 6,25 мільярда доларів (4,75 мільярда доларів).

9. Вектра

Логотип Vectra

Компанія Vectra Networks Inc. базується в Сан-Хосе, Каліфорнія. Він був заснований у 2010 році та існує виключно для впровадження AI у програмне забезпечення з кібербезпеки. Спочатку називався ТОВ «TraceVector», бізнес, зареєстрований у 2012 році під назвою Vector Networks.

Компанія зосереджує свою діяльність на одному продукті, який називається Платформа Cognito. Це система виявлення загроз, яка використовує методології ШІ для встановлення базової лінії діяльності на всьому підприємстві та виявлення аномалій. Система не включає автоматизовані відповіді на виявлені загрози, тому її не можна класифікувати як єдиний менеджер загроз або систему запобігання вторгнень.

Двигун аналізу системи має доступ до Інтернету та називається Пригадаймо когніто. Дані, зібрані платформою Cognito, можна передавати до цього сховища та аналізу, або ви можете передавати дані до інструментів Zeek (раніше Bro) та використовувати їх для аналізу даних та налаштування автоматизованих відповідей. Передачу та форматування даних здійснює компанія Потік когніто. Ще один модуль, Когніто Виявлення, дозволяє створювати профіль загрози та має деякі автоматизовані запобіжні заходи.

Вектра Мережі все ще є приватною компанією. У його список інвесторів входять венчурні капітали Khosla Ventures, Accel Partners та IA Ventures.

Інвестування в кібербезпеку на основі AI

Якщо ваші пошуки інформації про фірми з кібербезпеки на базі AI обумовлені зацікавленням інвестувати, ви можете побачити, що ряд обговорених тут компаній перелічені на фондових ринках, що дозволяє вам купувати акції в них.

Успішні стартапи забезпечують найбільший приріст капіталу для своїх інвесторів. Однак вони також переживають найвищий ризик. Новим фірмам з кібербезпеки можуть знадобитися роки, щоб отримати видимість на ринку, і дещо впасти, перш ніж вони отримають можливість залучити клієнтів.

Визначити, які збиткові новатори варті інвестицій, а які – марнотрата грошей, може бути дуже важким. Наприклад, Fortinet протягом перших восьми років не приносив ніякого прибутку. Фонди венчурного капіталу можуть бути важкими для отримання та зафіксувати вас, тому ви не можете повернути своє гніздо, коли вам захочеться.

Найкращим варіантом для інвестування в кібербезпеку на базі AI, ймовірно, є фонди, що торгуються біржею (ETF). Ось які варто переглянути:

ETFMG Prime Cyber ​​Security ETF (NYSEARCX: HACK)

Цей фонд одним із перших інвестував спеціально у фірми з кібербезпеки. На даний момент в цей сектор вкладено близько 1,58 мільярдів доларів. Компанія поширює свій ризик, переконуючись, що ніколи не вкладає більше 4,62 відсотка свого фонду в одну компанію. В даний час він займає інвестиції в 52 підприємства з кібербезпеки, що варіюються від Cisco Systems та FireEye, через Sophos, аж до нових надходжень на біржу. Він зосереджує інвестиції на компоненти індексу кіберзахисту Prime.

Перший довірчий ETF з кібербезпеки NASDAQ (CIBR)

Цей фонд був створений у 2015 році та залучив 760 мільйонів доларів. Компанія є ще одним власником Sophos, який знаходиться в нашому списку фірм, що займаються кібербезпекою. EFT спонсорується першими радниками довіри та є компонентами індексу кібербезпеки Nasdaq CTA як своїх інвестиційних цілей.

ALPS Disruptive Technologies ETF (NYSEBATS: DTEC)  

Як фонд, який надає пріоритет інноваторам, для цього варто звернутись, якщо ви шукаєте інвестицій у ІІ загалом. Менеджери залишають 10 відсотків фонду для інвестицій у фірми з кібербезпеки.

SPDR Kensho Future Security ETF (NYSEARCA: XKFS)

Створений у 2017 році, цей фонд поширює ризик на 62 компанії з політикою не інвестувати більше 2,79 відсотка своїх грошей в одну акцію. Цілі цього інвестиційного фонду включають кібербезпеку та військові технології.

Зрив промисловості

Як видно з розповіді, що міститься у вищезазначених розділах, один новатор, який застосовує нові технології в секторі, змушує наслідувати багатьох інших. Для новачків нові технології, такі як AI, можуть забезпечити їм клин, щоб змусити відкрити простір на вже переповненому та конкурентному ринку. Коли це трапляється, встановлені суб’єкти на ринку стикаються з ризиком ігнорувати новий підхід, який може бути невдалим, або вливати ресурси для інтеграції нової технології в більшій мірі, ніж новачок.

Інновації, такі як AI, продовжуватимуть з’являтися і змінюватимуть дію досі стабільної групи програмного забезпечення. Кібербезпека, разом із усім технологічним сектором буде продовжувати розвиватися, і лідери галузі змінюватимуться відповідно до їх успіху чи невдачі у застосуванні нової технології.

Зображення: Бінарний замок з Піксабая. Публічний домен.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map