35+ ініціатив із залучення більшої кількості жінок у кібербезпеці

35 ініціатив із залучення більшої кількості жінок у кібербезпеці


Проблеми, пов’язані з кібербезпекою, загрожують дестабілізацією Інтернету та пов’язаних з цим технологій, що спричиняє пульсаційні наслідки в інших галузях. Для боротьби з цим постійно зростає потреба в освічених, талановитих та захоплених професіоналах з кібербезпеки.

Індустрія кібербезпеки є домінантою чоловіків. Але проблема полягає не в тому, що в галузі занадто багато чоловіків, а в тому, що жінок недостатньо.

На щастя, гендерний розрив не залишився непоміченим. Дуже багато людей та організацій розуміють, що нам потрібно вжити заходів. До пріоритетів можна віднести залучення більшої кількості жінок до сфери кібербезпеки та надання їм можливостей досягти успіху в кар’єрі.

По всьому світу існують різні ініціативи, спільною метою яких є підтримка жінок у кібербезпеці. Вони часто включають освіту, навчання, мережу, наставництво та спілкування, серед інших пропозицій.

У цій статті ми детальніше розглянемо гендерний розрив та проблеми, з якими стикаються жінки в галузі ІТ-безпеки, перш ніж висвітлити деякі ініціативи, присвячені допомозі їм.

Contents

Чому важливо закрити гендерний розрив

У звіті компанії Cybersecurity Ventures зазначається, що жінки складають 20 відсотків робочої сили з кібербезпеки, в той час як дослідження (ISC) 2, використовуючи різні критерії, збільшує їх чисельність на 24 відсотки. Незважаючи на те, що відсоток жінок у кібербезпеці збільшився з 2013 року – коли жінки становили лише 11 відсотків робочої сили в галузі – явно все ще існує гендерний розрив.

Жінки в статистиці кібербезпеки.Джерело: Кібербезпечні підприємства.

Окрім гендерного розриву, також існує сильний розрив талантів, 53% організацій повідомили про «проблемний дефіцит» навичок кібербезпеки. І ми тут не просто говоримо про фірми з кібербезпеки. У більшості галузей промисловості сьогодні покладаються на функціонування технологій, а отже, мають потреби в умовах кібербезпеки.

Наявність більшої кількості жінок у кібербезпеці допоможе активізувати галузь та наповнить різку потребу компаній у найвищих талантах. Цікаво, що дослідження (ISC) 2 виявило, що жінки в цій галузі, як правило, краще освічені, ніж чоловіки, і більший відсоток жінок досягають вищих позицій.

Крім цього, є й інші переваги для врівноважених за статтю команд інсекцій включаючи:

 1. Допомогти донести різні точки зору до таблиці
 2. Зміна статусу для покращення внутрішнього та зовнішнього сприйняття
 3. Надання можливостей для навчання та зростання

Давайте розглянемо їх трохи детальніше:

1. Подання різних точок зору до таблиці

Різноманітність може принести користь у більшості галузей, але це особливо важливо в кібербезпеці. Як пояснює Forbes Присчілла Моріучі, директор стратегічного розвитку загрози в Recorded Future:

Нам потрібні люди з різним походженням, тому що люди, яких ми переслідуємо, (актори погроз, хакери, «погані хлопці») також мають широкий спектр досвіду та досвіду.

2. Зміна статусу

Письменниця Інститутського Інституту Сьюзен Морроу пояснює:

Принаймні існує думка, що галузь є «технікою» і тому більше підходить чоловікам, ніж жінкам. Це суспільне питання. Поля STEM взагалі стали асоціюватися з чоловіками.

І це не стосується лише сторонніх людей, які шукають. Ліза Керні, засновниця Канадного товариства кібербезпеки в Канаді, була директором з безпеки продукції в Британській фірмі Колумбія, коли їй сказали колеги-чоловіки:

Не хвилюйтеся відвідувати цю зустріч; це технічне.

Оскільки ці уявлення базуються на статусі, а не на наукових доказах, усунення гендерної прогалини може допомогти виправити їх.

3. Надання можливостей для навчання та зростання

(ISC) 2 встановлено, що жінки, що знаходяться в кібербезпеці, як правило, краще освічені; 44 відсотки чоловіків в кібербезпеці мають ступінь аспірантури порівняно з 52 відсотками жінок. Більше того, жінки в цій галузі швидше досягають керівних посад. Це свідчить про те, що гендерне різноманіття виникає з ростом та можливостями навчання. Вся робоча сила та організація в цілому можуть отримати вигоду від вербування більш висококваліфікованих та амбітних жінок.

Закриття гендерного розриву допоможе прокласти шлях до майбутнього гендерного різноманіття (і, сподіваємось, інших видів різноманітності) у сфері кібербезпеки..

Чому жінки стримуються від кібербезпеки

Наука, технології, англійська та математика (STEM) здобувають величезний поштовх у навчальних програмах у різних куточках земної кулі, і багато випускників з’являються з навичками та бажанням продовжувати кар’єру в Інфо.

Однак, маючи на увазі ще багато галузей, пов’язаних із STEM, на вибір, очевидний гендерний дисбаланс у галузі кібербезпеки може створити негативні сприйняття, які стримують деяких жінок з поля.

Переосмислення поширених помилок щодо кібербезпеки є важливим для того, щоб допомогти їм побачити можливості на місцях. Ось кілька прикладів негативного сприйняття та альтернативних способів їх перегляду.

можливості для жінок у кібербезпеці

Основні виклики для жінок, які намагаються вийти на поле

Навіть після того, як жінка вирішила зробити кар’єру в галузі кібербезпеки, вона може зіткнутися з низкою перешкод. Наприклад, дослідження 2017 року (ISC) 2 виявило, що 51 відсоток жінок, що знаходяться в кібербезпеці, стикаються з деякою формою дискримінації.

Хоча ця цифра насторожує, певна тактика може допомогти подолати проблеми. Дізнавшись про те, з якими проблемами можуть зіткнутися жінки та бути озброєними потенційними рішеннями, можна зробити вхід та перебування в галузі кібербезпеки більш керованим.

виклики проти рішень для жінок в кібербезпеці

Багато розглянутих тут рішень сильно підтримуються ініціативами нижче.

Ініціативи щодо залучення більшої кількості жінок у інфосек

Незважаючи на те, що гендерна розбіжність у сфері кібербезпеки очевидна, на щастя, багато жінок (і чоловіків) в галузі визнають це питання і вживають заходів для усунення розриву. Від США до України безліч ініціатив по всьому світу допомагають залучити дівчат та жінок до кар’єри в галузі кібербезпеки та допомогти тим, хто вже є у цій галузі.

Нижче наведено список найкращих ініціатив, які я виявив, включаючи інформацію про те, кому виступає кожна ініціатива та як долучитися до неї. Ви також знайдете поради від представників деяких організацій, спрямованих на допомогу жінкам, які починають свою кар’єру в галузі кібербезпеки..

1. WiCyS (Жінки в кібербезпеці) (Глобальний)

WiCys – це неприбуткова організація членства, яка має на меті об’єднати жінок у кібербезпеці для обміну досвідом та знаннями та надання наставницьких та мережевих можливостей.

Для кого це?

Ініціатива стосується всіх жінок, що займаються кібербезпекою, включаючи наукові установи, наукові дослідження, уряд та промисловість.

Місія

WiCys обслуговує як жінок, що знаходяться в кібербезпеці, так і компаній, які можуть скористатися своєю експертизою. Жінки насолоджуються можливостями навчання та розвитку кар’єри, незалежно від того, на якому етапі своєї кар’єри в кібербезпеці вони перебувають. WiCys також пропонує компаніям низку кваліфікованих кандидатів на роботу в кібербезпеку на всіх рівнях. Це сприяє тому, що окрім високої кваліфікації, жінки-кандидати можуть підвищити різноманітність в межах робочої сили та покращення зовнішнього сприйняття.

Як приєднатися до WiCys

Якщо ви хочете стати членом WiCys, щорічні членські внески становлять 15 доларів для студентів, 55 доларів для викладачів та співробітників уряду чи некомерційних організацій та 95 доларів для членів галузі. За відвідування щорічної конференції WiCys передбачено додаткові збори ($ 35 – $ 400).

жінки в кіберзахисті ініціативи

2. Жіноче товариство кібержуцу (WSC) (США)

Ще одна некомерційна організація членства, WSC була заснована в 2012 році і зараз обслуговує тисячі жінок у всьому світі. Основна увага приділяється кар’єрі в галузі кібербезпеки жінок, включаючи навчання, мережу та наставництво.

Для кого це?

Хоча WSC може бути корисним для всіх жінок, що знаходяться в кібербезпеці, це є найбільш вигідним для тих, хто думає про початок кар’єри в цій галузі або тільки починає. Він має безліч програм, розроблених для того, щоб допомогти жінкам стати в ногу в галузі, включаючи семінари, заходи по роботі з мережами, робочі дошки та навчальні групи з підготовки до сертифікації.

Місія

Загальна місія цієї організації – це розширення можливостей жінок для досягнення успіху в ролях кібербезпеки. Забезпечуючи освіту та професійні можливості, це єдиний приклад для жінок, які сподіваються на кібербезпеку.

Як приєднатися до WSC

Щорічні членські внески для ВСС починаються від 50 доларів для військовослужбовців та студентів та збільшуються до 100 доларів для інших жінок. Також є членство для чоловіків, яке коштує 50 доларів і включає обмежений доступ до онлайн-вмісту.

Основна порада

Будь-яка жінка, що потрапляє в кібер, будьте безстрашною. Проявляйте ініціативу, щоб вчитися та рости. Люди збираються кинути вам виклик. Ніколи не здавайся.

Марі Галлавей, генеральний директор, Жіноче товариство Кібержуцу

3. WoSEC: Жінки кібербезпеки (глобальний)

Ця організація піклується про соціальний аспект жінок у кібербезпеці. У ньому є великі групи Twitter, які слідкують і зустрічаються в різних місцях США, а також у Канаді, Франції, Швейцарії, Індії, Кенії та інших країнах.

Для кого це

Ця група в основному стосується тих, хто хотів би відчути товариство зустрічей однодумців у галузі кібербезпеки. Кількість локацій для груп Meetup обмежена, тому вона справді підходить лише в тому випадку, якщо ви живете в певних районах або бажаєте подорожувати (або, можливо, запускаєте власну главу).

Місія

Натхненний групою зустрічі Cyber ​​Ladies Meetup в Ізраїлі, співзасновниця Таня Янка (@shehackspurple) хотіла створити подібне середовище для жінок (і всіх, хто визначає як жінку), щоб подружитися в галузі кібербезпеки.. Учасники зустрічей обговорюють свою роботу а також наставник один одному та мережу. Вони також відвідують групи, де переважають чоловіки, в групах, щоб ніколи не відчувати себе подібними.

Як приєднатися до WoSEC

Членські внески для WoSEC не передбачені. Список глав можна знайти в кінці цього кодексу, як допис у блозі Дівчина, а також посилання на відповідні групи зустрічей. Ви також можете шукати “WoSEC” на веб-сайті Meetup, щоб дізнатися, чи є група у вашому районі.

4. Діана Ініціатива (США)

Ініціатива “Діана” – це конференція з питань кібербезпеки жінок, що проводиться в Лас-Вегасі. Він був розроблений групою жінок, які вважають, що існує потреба у проведенні конференції по інсекціям, присвяченій жінкам. Конференція включає презентації доповідачів у спільноті infosec, можливості встановлення мереж та наставництва та “сіл”, які навчають таких речей, як замок та пайка..

Для кого це

Конференція призначена для жінок та небінарних людей, які працюють у галузі інформаційної безпеки та пов’язаних з нею дисциплін.

Місія

Діяльність Ініціативи «Діана» прагне, як «конференція для жінок, різноманітність та включення до інформаційної безпеки» сприяти різноманітності в цій галузі і допомагають змінювати культури на робочому місці.

Як приєднатися до ініціативи “Діана”

Дводенна конференція проходить у серпні, і ви можете придбати квитки через веб-сайт The Diana Initiative. Ви можете придбати собі безкоштовний квиток, добровільно подавши допомогу в налаштуванні та проведенні конференції.

5. OWASP Жінки в AppSec (WIA) (Global)

Проект безпеки відкритих веб-додатків (OWASP) – це неприбуткова організація, яка фокусується на вдосконаленні безпеки програмного забезпечення. Жінки в AppSec (WIA) – це підрозділ OWASP, який присвячений жінкам у галузі безпеки програм.

Для кого це

OWASP WIA призначений для всіх жінок у галузі захисту додатків, включаючи викладачів, студентів та професіоналів у галузі інформаційної безпеки або в розробці додатків. Ініціатива базується в США та у флагманських заходах OWASP AppSec, які проводяться в різних місцях, у тому числі в США та Європі, але група є відкритий для жінок по всьому світу з групами Meetup, що формуються в різних місцях.

Місія

Однією з головних цілей WIA є залучення більшої кількості жінок, щоб стати активними членами в OWASP та інших спільнотах AppSec. Він також прагне забезпечити можливості навчання та наставництва жінкам у цій галузі, а також запропонувати фінансову підтримку через спонсорство, гранти та стипендії.

Як приєднатися до WIA

Членство є безкоштовним, і кожен може стати «членом-учасником», надіславши електронний секретар організації. Щоб стати членом групи, що голосує, ви повинні бути членом OWASP та членом групи протягом трьох місяців. OWASP WIA дуже активний у Twitter.

жінки в ініціативах з питань кібербезпеки

6. SANS Жіноча академія занурень (США)

Інститут (ДАНС) – всесвітньо відомий постачальник досліджень інформаційної безпеки, навчання та сертифікації. Він створив різноманітні «CyberTalent Immersion Academy», щоб розпочати кар’єру кібербезпеки учасників, допомагаючи закрити прогалину навичок в галузі кібербезпеки. Як випливає з назви, Академія жіночого занурення призначена виключно для жінок.

Для кого це

До програми існують досить жорсткі вимоги, в тому числі, що абітурієнти навчаються в старшому курсі коледжу, бажано, щоб записатись у галузі, пов’язані з комп’ютерами, ІТ або іншими технічними предметами STEM. Він відкритий лише для громадян США або постійних законних резидентів. Він не відкритий для тих, хто здобув магістерську чи докторську ступінь з інформаційної безпеки, або тих, хто має досвід роботи в галузі інформаційної безпеки.

Місія

Академія занурення жінок SANS пропонує прискорену, інтенсивну програму навчання, яка допоможе жінкам швидко розпочати кар’єру в галузі кібербезпеки.

Як вступити до жіночої академії занурень SANS

Однією з найкращих речей про занурення академій є те, що вони засновані на стипендії, не вимагаючи оплати. Програма 2019 року наповнена, але ви можете ознайомитися з деталями, коли потрібно подати заявку на програму 2020 року.

Основна порада

Мережа. Мережа. Мережа. Знайомтеся з якомога більшою кількістю людей на місцях. І якщо ви жінка, яка прагне втрутитися в кібербезпеку, не бійтеся опиратися на інших жінок галузі. Я настійно рекомендую створити потужну систему підтримки серед інших жінок у сфері InfoSec. Зверніться за професійною порадою. Запитайте про те, де вам слід зосередити свій час; які напрями дослідження є найбільш актуальними; і що вам потрібно зробити, щоб влаштуватися на роботу.

Ксена Олсен, аналітик компанії «Кібер-загроза» від компанії «Фінансові послуги» та випускниця академії жіночої іммерсії SANS 2017 року

7. Код як дівчина (глобальний)

Code Like A Girl – це онлайн-видання (через “Середній”) та громадська група (через Facebook) для жінок в техніці. Він публікує та ділиться історіями, які просвічують позитивне світло для жінок в техніці.

Для кого це

Вміст, створений програмою Code Like A Girl, в основному зосереджений на жінках у галузі технологій, але багато з них забезпечує гідне прочитання для всіх, хто зацікавлений у цій галузі. Теми включають жіночі моделі для наслідування в технологіях, кодування інструкцій та усунення несправностей та поради щодо навчання дітей кодуванню. Багато матеріалів може бути особливо корисним для роботодавців, які прагнуть подолати гендерний розрив.

Місія

Місія команди “Код дівчини” – змінити уявлення про жінок та техніку та допомогти спонукати жінок будь-якого віку до розгляду кар’єри в галузі технологій..

Як приєднатися до коду, як дівчина

Щоб долучитися до спільноти Code Like A Girl, можна почати, приєднавшись до групи Facebook. Ви також можете слідкувати за публікацією в Medium, Twitter або Facebook.

жінки в ініціативах з питань кібербезпеки знемагають

8. Дами в кібербезпеці від DefCamp (Румунія)

DefCamp – щорічна конференція щодо хакерської та інформаційної безпеки, яка об’єднує провідних експертів з кібербезпеки, щоб ділитися своїми знаннями та дослідженнями. Дами в кібербезпеці від DefCamp – це схоже infosec-конференція з лінійкою для жінок.

Для кого це

Хоча на заході представлені лише жінки, які виступають, кожен може присутні. Як і в інших конференціях DefCamp, вона проводиться в Бухаресті, Румунія, але відкрита для відвідувачів з усього світу..

Місія

Організатори конференції хочуть висвітлити увагу жінок у сфері кібербезпеки та показати, що вони можуть дати зрозуміння та рекомендації, які можуть бути корисними для всіх, а не лише для інших жінок. Доповідачі говорять про загрози кібербезпеці та власні історії в індустріальній галузі, а також практичні семінари та сеанси один на один.

Як приєднатися до дам у кібербезпеці від DefCamp

Подія 2019 року відбулась у березні, але ви можете ознайомитись на веб-сайті «Дами в кібербезпеці», щоб дізнатись про наступну подію.

Основна порада

Infosec – це дуже приваблива сфера, і ми рекомендуємо всім жінкам, які хотіли б скуштувати її, щоб почати повільно, багато читати, вивчати різні частини кібербезпеки, шукати рольові моделі та вчитися крок за кроком. Це може здатися трохи непосильним, але, як ви дізнаєтесь, це стане дуже корисним. Щоб бути більш конкретним, завжди важливо мати нестандартний, але аналітичний спосіб мислення та зрозуміти основи, як працюють веб-та мобільні додатки, як працює мережа та комунікація між системами, а також знати трохи популярного програмування такі мови, як java, PhP, C ++ або Javascript.

Флорина Думітраш, координатор подій, Дами в кібербезпеці від DefCamp

жінки в ініціативах кібербезпеки Австралії

9. Австралійська мережа жінок в безпеці (ASWN) (Австралія)

AWSN проводить заходи та ініціативи, спрямовані на допомогу жінкам, які вступають або працюють у галузі кібербезпеки.

Для кого це

Ця ініціатива націлена на осіб, що ідентифікують жінок в Австралії, які зацікавлені в кар’єрі в галузі кібербезпеки або вже працюють у цій галузі і бажають підтримки з боку спільноти однодумців. Розділи працюють у восьми містах Австралії: Брісбен, Канберра, Дарвін, Хобарт, Мельбурн, Перт та Сідней.

Місія

Основна мета цієї мережі – збільшити кількість жінок, залучених до спільноти безпеки, надаючи підтримку та натхнення. Він працює місцеві заходи та просвітницькі програми, і надає наставництво, співпрацю та коучинг. Він також сприяє волонтерським та гостьовим можливостям.

Як приєднатися до AWSN

Якщо вам цікаво дізнатися більше про AWSN, ви можете зв’язатися з організацією через її веб-контактну форму.

Основна порада

Будь собою! Не соромтеся давати можливість скористатися кожною можливістю. Як одна з лідерських команд Австралійської мережі жінок в безпеці (AWSN), до мене звернулася низка вищих керівників та власників бізнесу, які працюють в кібер- та інформаційній безпеці і шукають більше жінок, загалом різноманіття, для своїх команд. Вони часто скаржаться на брак жінок-претендентів на посади, які вони рекламують. Вони шукають різноманітності та пам’ятають про гендерний дисбаланс у своїх колективах, і що важливо, хочуть досягти, щоб покращити цей дисбаланс у майбутньому.

Кріс Міллер, головний керівник мережі австралійських жінок в безпеці в Канберрі

10. Cercle des Femmes de la CyberSécurité (CEFCYS) (Франція)

CEFCYS – французька організація, присвячена жінкам в кібербезпеці. Він надає програми навчання, навчання, наставництва та поінформованості, публікує звіти та довідки, навчає рекрутерів про гендерну прогалину в галузі кібербезпеки, а також приймає та спонсорує заходи.

Для кого це

Організація призначена для жінок, які працюють у сфері кібербезпеки або бажають розпочати кар’єру в галузі кібербезпеки. Він також вітає чоловіків, які хочуть працювати, щоб допомогти збільшити кількість жінок на місцях. Більшість заходів, що проводяться та спонсоруються CEFCYS, проводяться у Франції.

Місія

Метою CEFCYS є “сприяти і сприяти присутності та лідерству жінок в професіях безпеки інформаційних систем”.

Як приєднатися до CEFCYS

Членство в CEFCYS коштує 50 євро на рік. Щоб стати членом, ви потребують кооперації двома існуючими членами. Ви можете надіслати електронною поштою [email protected], щоб надіслати запит на співпрацю.

11. CybHER (США)

CybHER закликає дівчат вийти на поле кібербезпеки, надаючи ресурси студентам К-12. Поки що своїми зусиллями вона охопила понад 14 000 дівчат.

Для кого це

Ініціатива надає ресурси дівчатам у середній школі, тим, хто навчається в колегіальних програмах.

Місія

CybHER безпосередньо спрямований на студентів К-12, щоб проінформувати їх про сферу кібербезпеки та заохотити їх долучитися до галузі. Зовнішні зусилля включають презентації на заходах STEM, групах соціальних медіа та нагородження.

Як приєднатися до CybHER

Один з найпомітніших проектів – це спонсоровані НСА GenCyber ​​Girls в CybHER® Security Camp 2019. Це безкоштовний літній табір для 6 – 9 класів що проходить у Державному університеті Дакоти. Цьогорічний табір відбувся наприкінці червня 2019 року, але ви можете слідкувати за веб-сайтом, щоб отримати інформацію про реєстрацію наступного року..

12. Залучення жінок до кіберзахисту (Канада)

Це ініціатива від імені канадських військових провести дослідження того, чому в Канаді так мало жінок, які виконують роль кібербезпеки. Залучення жінок до кіберзахисту – це опитування, яке має на меті виявити бар’єри, з якими стикаються жінки.

Для кого це

Опитування спрямоване на всіх жінок у Канаді старше 18 років.

Місія

Кінцева мета – зрозуміти, чому жінки не приєднуються до цієї галузі, щоб канадські військові могли використовувати цю інформацію для допомога набору в кіберзахисті Канади.

Як приєднатися до залучення жінок до кіберзахисту

Якщо ви є громадянином Канади чи резидентом, ви можете допомогти та взяти опитування, перейшовши за цим посиланням або натиснувши на Візьміть наше опитування посилання на домашню сторінку веб-сайту.

13. ECSO’s Women4Cyber ​​(Європа)

Європейська організація кібербезпеки (ECSO) – бельгійська неприбуткова організація, створена в 2016 році. Women4Cyber ​​- це нова ініціатива організації, оголошена в 2018 році. Вона об’єднує 20 провідних жінок з кібербезпеки, які придумають дієві кроки та рекомендації щодо залучення більшої кількості жінок до сфери кібербезпеки.

Для кого це

Ініціатива перебуває на ранній стадії, тому незрозуміло, хто саме отримає користь, але існують спільні ініціативи, які допоможуть жінкам у кібербезпеці по всій Європі.

Місія

Ініціатива Women4Cyber ​​має на меті створити “поле для кібербезпеки, що охоплює гендер”. ESCO визнає необхідність залучення та утримання більшої кількості жінок у сфері кібербезпеки та хоче вжити конкретних заходів для сприяння цьому.

Як приєднатися до Women4Cyber

Діючий колектив був куратором, але, ймовірно, будуть можливості долучитися до майбутніх проектів. Ви можете бути в курсі жінки4Cyber, дотримуючись @ecso_eu або хештег # Women4Cyber ​​на Twitter і LinkedIn.

Жіночий форум з ініціатив з кібербезпеки

14. Форум виконавчих жінок (EWF) (США)

EWF – це організація членства для жінок, які займають позиції в галузі інформаційної безпеки. Він був заснований у 2002 році Джойсом Брокалія, який є генеральним директором Alta Associates, провідної кадрової фірми у сфері ІТ-ризиків та інформаційної безпеки. Його флагманська подія, the триденна Національна конференція EWF, приваблює понад 500 світових лідерів жіночої думки.

Для кого це

EWF призначений для керівників жінок та нових лідерів у галузях інформаційної безпеки, конфіденційності та управління ризиками. Організація базується в США, але має членів у всьому світі.

Місія

Мета EWF – зблизити цих жінок для обміну ідеями та побудови довірчих відносин. Він надає програми наставництва та лідерства, а також проводить заходи, включаючи мережеві вечері та зустрічі та зустрічі. Урядова просвітницька програма служить для навчання членів уряду та персоналу та залучення жінок до більшої участі у законодавчому процесі.

Як приєднатися до EWF

Стандартне індивідуальне членство коштує 395 доларів на рік. Членство уряду та академії складає 195 доларів на рік. Ви можете приєднатись, попередньо зареєструвавшись на акаунті на веб-сайті EWF та подавши запит на членство.

Основна порада

Як генеральний директор Alta Associates, провідної виконавчої пошукової фірми, яка спеціалізується на кібербезпеці та засновниця Форуму виконавчих жінок з питань інформаційної безпеки, управління ризиками та конфіденційності (EWF), найбільшої організації-члену для жінок в кібер; Основна порада, яку я б запропонував, – це активно брати участь у галузевій асоціації чи організації, такі як EWF. Тим самим ви зможете вибудувати довірчі стосунки з професіоналами всіх рівнів в галузі кібербезпеки, матимете можливості для освіти, просування в кар’єрі та створення особистого бренду та репутації в галузі.

Джойс Брокалія, засновник, Форум виконавчих жінок

жінки в ініціативах кібербезпеки, лондонські жінки

15. Дами Лондонського хакерського товариства (LLHS) (Великобританія)

LLHS – це організація, що займається просуванням жінок у кібербезпеці. Він проводить Meetups щомісяця, що передбачає бесіди, семінари тощо.

Для кого це

Незважаючи на назву, ініціатива зростає, а в Брістолі незабаром з’являється ще одна група зустрічі в Норвіч (LNHS) та одна в Брістолі. Вона відкрита для всіх жінок у сфері кібербезпеки, і чоловіки можуть запросити бесіди та провести семінари.

Місія

Мета полягає в тому, щоб об’єднати жінок в кібербезпеці, які хочуть ділитися вміннями та технічними знаннями.

Як приєднатися до LLHS

Ви можете безкоштовно приєднатися до місцевої групи Meetup (Лондон або Норвіч). Ви також можете знайти організацію в Twitter, LinkedIn та Facebook.

Основна порада

Я б сказав жінкам, які починають в кібер, перестати просити дозволу і перестати чекати можливостей. Якщо ви хочете внутрішньо перейти, запитайте, як ваш роботодавець може вам допомогти, а не якщо вони дозволять вам.

Я б радив жінкам ігнорувати традиційні академії, вам не потрібно ступінь для цього. Все, що вам потрібно, легко доступне у вас під рукою, якщо у вас є комп’ютер та працюючий браузер, перейдіть та вивчіть цей матеріал безкоштовно та додайте його у свій профіль LinkedIn та резюме. Курси з udemy, udacity, pluralsight, cybrary та edx є або безкоштовними, або дешевими, і вони більш сучасні та відповідають індустріальній галузі, ніж будь-який традиційний маршрут.

Я б також порадив їм не думати і панікувати з приводу того, чого вони не знають. Ніхто в цій галузі не знає всього. Це неможливо, є мільйон підрозділів, ви ніколи не збираєтеся подряпати поверхню у всіх. Не хвилюйтеся, у всіх нас є синдром саморобних інфосек, і це впевнений спосіб, коли ви знаєте, що хтось вас дурить, – це коли вони називають себе світовим експертом у широкій темі. Уникайте таких людей, як чума.

Еліза Мей Остін, засновник та директор, Лондонське хакерське товариство

жінки в ініціативах кібербезпеки меншини

16. Міжнародний консорціум професіоналів кібербезпеки меншин (ICMCP) (США)

ICMCP – це некомерційна асоціація, яка надає права жінкам та меншинам досягти успіху в галузі кібербезпеки. Він надає багато ресурсів, включаючи програми наставництва, оцінювання навичок, а також можливості роботи та стипендії для жінок, що знаходяться в кібербезпеці.

Для кого це

Ініціатива спрямована на всі жінки та меншини зацікавлені в кібербезпеці або вже в галузі. Він має програми, спрямовані на студентів, але також робить багато роботи, щоб допомогти тим, хто вже ввійшов до робочої сили.

Місія

ICMCP прагне посилити представництво жінок та меншин у сфері кібербезпеки. Це відбувається через програми, які сприяють набору, утриманню та включенню.

Як приєднатися до ICMCP

Членство надає вам доступ до різних освітніх, кар’єрних розробок та мережевих інструментів. На вибір є три рівні членства, причому більш високі рівні пропонують додаткові ресурси. Вони – початківець (15 доларів на місяць), практикуючий (30 доларів на місяць) та виконавчий (50 доларів на місяць). Членство безкоштовно для студентів.

Основна порада

Розробити деяку основну технічну компетентність. CISSP недостатньо. Оберіть одну зону широкого простору безпеки та зарибіться. Читайте книги та статті, відвідуйте заняття, відвідуйте конференції та працюйте в тіні для людей з конкретними знаннями. Врешті-решт, станьте лідером думок у цій темі, приймаючи її з того кута, який найкраще підходить вам.

Ванесса Пегерос, член правління Міжнародного консорціуму професіоналів кібербезпеки меншин

17. Girls Go CyberStart (США)

Girls Go CyberStart – це серія інтерактивних викликів, розроблена для того, щоб зацікавити дівчат середньої школи з питань кібербезпеки.

Для кого це

Програма ведеться в 27 штатах, включаючи Каліфорнію, Пенсильванію та Техас, і відкрита для тих, хто ідентифікує себе як жінка. Щоб мати право на участь, дівчатка повинні мати 13 років до середини лютого програмного року та бути зараховані до 9, 10, 11 або 12 класу.

Місія

Girls Go CyberStart спрямований на допомогу у вирішенні питань дефіцит експертів з кібербезпеки США заохочуючи дівчат середньої школи до розгляду кар’єри у цій галузі.

Як приєднатися до Girls Go CyberStart

Прийом на 2019 рік закритий, але на веб-сайті Girls Go CyberStart є форма для реєстрації інтересів на наступний рік.

Основна порада

Не дозволяйте, щоб гендерний розрив перешкоджав вам робити те, що ви хочете: залишайтеся вмотивованими і вірите в себе. Скористайтеся всіма змаганнями та ресурсами там, і не бійтеся порушити всі стереотипні погляди на кібербезпеку – адже бачите відсутність жінок у кібербезпеці як можливість.

Сара Хойл, Girls Go CyberStart

18. Патч з кібербезпеки HPE Scouts (США)

Організація «Скаути-дівчата» йде в ногу з часом і тепер пропонує виправлення, яке винагороджує знання про кібербезпеку. Програма для патчів та супутня гра була розроблена Hewlett Packard Enterprises (HPE). Програма вчить кращі практики безпеки в Інтернеті і конфіденційність, і гра імітує загрози кібербезпеки, такі як фішинг та кібер-жорстокість.

Для кого це

Програма патчів призначена для юнаків-розвідників у віці 9-11 років.

Місія

Основна причина розвитку цього патча – надання дівчатам знань та інструментів, які вони потребують, щоб бути безпечними в Інтернеті. Також є надія, що, працюючи з жінками в кібербезпеці в HPE, дівчата будуть захоплюватися технологіями.

Як приєднатися до Патчу кібербезпеки дівчат-скаутів

Щоб розпочати свою дитину з «Дівчата-скаути», ви можете заповнити онлайн-форму, щоб знайти війська у своїй громаді.

19. Дівчата Mastercard’s Girls4Tech (Global)

Girls4Tech – це ініціатива STEM, орієнтована на Mastercard, яка допомагає заохочувати молодих дівчат до побудови технологій та відповідних навичок. Він передбачає заходи, на яких відвідувачі навчаються та практикують навички STEM.

Для кого це

Основна ініціатива спрямована на дівчат віком 8–12 років. Але нова програма, Girls4Tech 2.0, буде націлена на старших дівчат, у віці 13-16 років. Він базується в США, але заходи проводяться в 25 країнах, а програма перекладена на 11 мов, включаючи іспанську, китайську та мову жестів.

Місія

Програма піддає дівчатам нових технологій і навчає та надихає їх за допомогою моделей для наслідування та практичних занять. Його кінцева мета – надати можливість молодим дівчатам стати технологічними лідерами.

Як приєднатися до Master4’s Girls4Tech

Girls4Tech ведеться через партнерські стосунки, головне – з Scholastic. Існує також співпраця з організаціями по всьому світу, включаючи гуманітарну програму з American Airlines та спортивну та STEM програму в партнерстві з МБР. Ви можете ознайомитися на веб-сайті Girls4Tech для отримання більш детальної інформації.

20. Конфіденційність жінок, що займаються політикою IAPP (Global)

Міжнародна асоціація професіоналів конфіденційності (IAPP) – нейтральна за політикою організація конфіденційності інформації. Він публікує новини, влаштовує зустрічі та конференції, а також забезпечує навчання конфіденційності та сертифікати. “Розділ” про конфіденційність жінок, що належить до лідерів IAPP, – це виділений простір для жінок-професіоналів з конфіденційності зібратися разом.

Для кого це

Ця ініціатива спрямована на жінок, які вже перебувають у сфері приватного життя та хочуть просунути свою кар’єру.

Місія

Провідна конфіденційність жінок – це простір для професіоналів з приватного життя, щоб поділитися підтримкою кар’єри, налагодити мережу та знайти можливості роботи.

Як приєднатися до конфіденційності провідних жінок у IAPP

Щоб приєднатись до цього розділу, ви повинні спочатку бути членом IAPP, щорічна вартість становить 50 доларів для студентів, 100 доларів для уряду, неприбуткових, пенсіонерів та членів вищої освіти та 275 доларів для професіоналів.

21. Жінки в технологіях (WIT) (США)

WIT – це кібербезпека & Технологічна група з особливими інтересами (Cyber) & Tech SIG) для розширення можливостей для дівчат і жінок в галузі інформаційної безпеки та технологій. Він пропонує технологічну освіту, наставництво та можливість створення мереж та розвиток лідерства.

Для кого це

WIT орієнтований на жінок на всіх рівнях технологічної кар’єри – від дівчат шкільного віку до жінок-керівників. Організація досить локалізована з членами, розташованими переважно у Вашингтоні, штаті Меріленд та Вірджинія.

Місія

Основна мета WIT – це просунути жінок у галузі технологій. Зокрема, вона хоче збільшити кількість жінок на керівних посадах, навчати жінок технологіям та забезпечити мережеве середовище для співпраці жінок та навчання одне одному. Він надає онлайн навчальні матеріали та програми особистого навчання, а також проводить регулярні заходи.

Як приєднатися до WIT

Ви можете приєднатися до Інтернету, сплативши членський внесок у розмірі 115 доларів США на рік (50 доларів США для федеральних чи штатних службовців та студентів).

жінки в ініціативах кібербезпеки Канзас

22. Жінки в безпеці – Канзас-Сіті (WiS-KC) (США)

Це дуже локалізована некомерційна організація, що базується в місті Канзас-Сіті, штат Міссурі. Він надає семінари, наставництво та встановлення контактів та спонсорує стипендії для жінок, які здобувають ступінь або сертифікати з питань кібербезпеки чи інформаційної безпеки..

Для кого це

Він спрямований на служіння жінкам на всіх рівнях у місцевому співтоваристві з інформаційної безпеки.

Місія

Мета – це надихати та підтримувати жінок в інформаційній безпеці та надавати їм увагу. Це відбувається через освіту та навчання та проведення регулярних заходів.

Як приєднатися до WiS-KC

Для WiS-KC немає членства або реєстрації, але ви можете перевірити веб-сайт, щоб дізнатись про відвідування щомісячних зустрічей або передплатити список розсилки для оновлень..

Основна порада

Не бійтеся невдач – невдача – це спосіб, як ви можете вирости як особистість. Якщо ви збираєтеся провалюватися; швидко провалюватися, часто провалюватися і часто провалюватися.

Ембер Стоун, президент, Жінки в безпеці – Канзас-Сіті

23. Жінки в безпеці та конфіденційності (WISP) (США)

WISP – це каліфорнійська ініціатива, яка допомагає жінкам досягти успіху в галузі приватного життя та безпеки. Він забезпечує освіту, мережу, наставництво та навчання лідерства, включаючи проведення та проведення спонсорів національних заходів.

Для кого це

В організації є ресурси та заходи для всіх жінок, зацікавлених у кібербезпеці. Однак він в основному обслуговує членів основних розділів у Сіетлі, Вашингтоні, Лос-Анджелесі та Бостоні. Нові глави планується формувати в Нью-Йорку та Дубліні (Ірландія). Членство найбільше підходить для жінки, які прагнуть просунути свою кар’єру у секторах конфіденційності та безпеки.

Місія

Основна місія WISP – “сприяння жінкам вести майбутнє конфіденційності та безпеки”. Для цього він передбачає особисті навчальні семінари з питань безпеки, семінари (такі як безпечне кодування, інженерія конфіденційності та вибір блокування), а також програма однорангового наставництва (WISP Tandems) та спонсорує різні гучні події інфосексу.

Як приєднатися до WISP

Щоб приєднатися до WISP, ви можете підписатись на їхню розсилку або перейти за ними у Twitter, Facebook та LinkedIn.

24. Жінки в обороні (WID) (США)

Заснована в 1985 році, WID є філіалом Національної промислової оборонної асоціації (NDIA), який допомагає залучати та просувати жінок у сферах національної безпеки. Він представлений у 20 главах у США.

Для кого це

До складу альянсу WID входять чоловіки та жінки з різних областей, включаючи промислові та оборонні організації, Збройні сили США, державні установи та наукові установи.

Місія

Ця ініціатива існує, щоб спробувати допомогти створити різноманітна робоча сила в рамках національної безпеки і вдосконалювати знання, зв’язки та лідерські навички жінки. У національному масштабі організація співпрацює з метою відстоювання кращих практик, політики та технологій для тих, хто бере участь у національній безпеці. На місцевому рівні учасники беруть участь у заходах з настанов та наставництві, а також жінки в програмі стипендій з кібербезпеки.

Як приєднатися до WID

Ви можете приєднатися до WID через веб-сайт організації. Членство є безкоштовним для активних військових та державних службовців. Для наукових працівників та членів галузі передбачено щорічну плату в розмірі 40 доларів.

25. Жінки в кібербезпеці BAE Systems (WiCS) (глобальний)

BAE Systems – багатонаціональна компанія у Великобританії, що спеціалізується на питаннях безпеки, оборони та аерокосмічної галузі. Його ініціатива WiCS керується його фірмою Applied Intelligence, яка спеціалізується на галузі безпеки. Він забезпечує навчальні програми, в тому числі навчання з упередженим зміщенням для вищого керівництва, а також приймає участь у переговорах щодо заходів безпеки.

Для кого це

Схоже, ця ініціатива є більш внутрішньо зосередженою, і WiCS допомагає створювати хвилі в межах самого прикладної розвідки. Однак це впливає на кібербезпеку в цілому шляхом розмов на різних заходах з кібербезпеки.

Місія

Цілі WiCS – мотивація та надання можливостей жінкам досягти успіхів у відповідних сферах безпеки, залучити більше жінок до галузі та запропонувати підтримку жінкам протягом усієї кар’єри.

Як приєднатися до WiCS

Щоб дізнатися більше про групу або запросити її члена виступити на заході, ви можете зв’язатися з WiCS за адресою [email protected]

жінки в ініціативах кібербезпеки

26. LATAM Жінки в кібербезпеці (WomCy) (Латинська Америка)

WomCy – латиноамериканська організація членства, яка присвячена збільшенню кількості жінок у кібербезпеці.

Для кого це

Організація орієнтована на жінок різного віку в Латинській Америці, включаючи дівчат шкільного віку та жінок, які вже успішно працюють в галузі кібербезпеки.

Місія

Мета WomCy – закрити гендерна розрив у кібербезпеці в латиноамериканських країн. Це відбувається завдяки розмовам та кар’єрному наставництву для дівчат шкільного віку, а також освітнім, наставницьким та рекрутинговим послугам для жінок, які прагнуть просунутися у кар’єрі з кібербезпеки.

Як приєднатися до WomCy

Щоб долучитися до WomCy, ви можете почати, зареєструвавшись на веб-сайті та дотримуючись ініціативи на LinkedIn та Twitter.

Основна порада

Існує думка, що для кар’єри в галузі кібербезпеки потрібно мати ступінь інформатики або передові інженерні навички. Так, є ролі, які вимагають цього. Але є також широке розмаїття інших посад, які не потребують технічного ступеня. І якщо ви одна з тих жінок, які цікавляться цією кар’єрою, які переважають на посадах, які застосовують лідерство, спілкування та співпрацю в команді, то кібербезпека також для вас.

По-друге, почніть дивитися на самі ролі та їхні вимоги, щоб допомогти відповідати вашому попередньому досвіду, навіть якщо ви знаходитесь в іншій області. Існують позиції з кібербезпеки, які вимагають саме тих навичок, про які я згадував: менеджери, маркетинг продуктів, фінанси, аналітики, відповідність, конфіденційність даних. Вони також залишаються невиконаними. Нарешті, мережа та навчання у інших жінок, які вже в цих ролях. Жінки, як правило, дають людям, які процвітають, щоб поділитися тим, як вони розпочали свою кар’єру та як вони досягли успіху. Наставництво може здійснюватися декількома способами, не лише через формалізовані програми. Проведіть цю розмову до університетів – «Ліберальне мистецтво», «Соціальні студії» та покажіть студентам, що ці ролі існують у кібербезпеці. Такі ініціативи допомагають надати студентам реалістичний образ, а не помилок, що кібербезпека призначена лише для вундеркіндів.

Летіція Гаммілл, президент, LATAM Жінки в кібербезпеці

27. Об’єднання жінок у кібер (UWIC) (США)

Флагманська подія UWIC – це щорічний симпозіум з десятками жінок (плюс кілька чоловіків), які виступають, та сотнями присутніх. Він спонсорує інші заходи та зустрічі протягом року.

Для кого це

Симпозіум об’єднує жінок-лідерів, які діляться своїми знаннями та досвідом з іншими жінками в галузі кібербезпеки.

Місія

UWIC прагне досягти успіху жінок-лідерів з кібербезпеки, щоб допомогти їх виявленню та вирішенню проблеми, які можуть заважати іншим жінкам від досягнення керівних посад. UWIC має партнерів з корпоративних, академічних, державних, інвестиційних та некомерційних організацій.

Як приєднатися до UWIC

Симпозіум 2019 року відбувся у травні, але ви можете зареєструватися на веб-сайті UWIC, щоб отримувати оновлення про майбутні події.

жінки в ініціативах з кібербезпеки, яку вона забезпечує

28. Вона захищає (Африка)

She Secures – це ініціатива щодо підвищення обізнаності про кібербезпеку та залучення більшої кількості жінок до участі у цій галузі в молодшому віці. Він проводить мережеві події, завантажувальні кампанії, вебінари, сеанси наставництва та хакатони, а також зв’язує членів з можливостями стажування. Це також допомагає членам знайти роботу з безпеки для жінок.

Для кого це

Ця ініціатива розпочалася в Нігерії, але є членами по всій Африці та інших частинах світу. Деякі програми мають на меті допомогти молодим людям розкрити кібербезпеку, а інші спрямовані на жінок, які хочуть вступити чи розробити свою кар’єру в галузі кібербезпеки..

Місія

Вона захищає хоче залучити молодих людей до кібербезпеки, особливо молодих жінок. Вона також має на меті допомогти жінкам, які вже перебувають у кібербезпеці, досягти своїх кар’єрних цілей.

Як приєднатися до компанії She Secures

Ви можете безкоштовно приєднатися до She Secures, приєднавшись до групи WhatsApp ініціативи (посилання знаходиться внизу цієї сторінки).

Основна порада

Ми б сказали, що будьте цікаві і будете більш ніж готові вчитися, навіть якщо ви не знаєте джек про те, що намагаєтесь потрапити, коли люди бачать, що ви готові вчитися, а не просто чекаєте, коли вони ложкою нагодують вас за допомогою інструментів та ресурсів вони будуть раді позичити вам свій час чи вуха, бо вони знають, що ви не з тих ледачих людей, які збираються витрачати свій час.

Також ніколи не відмовляйтеся від можливості познайомитися з новими людьми в галузі за допомогою зустрічей з кібербезпеки, щасливих годин чи конференцій …. Приказка “Ваша мережа є вашою чистою вартістю, ніколи не можна переоцінювати”, тому тримайте її врівноваженою, приєднуйтесь до будь-яких жінок в кібербезпеці. згрупуйтеся чи обручіть у своїй спільноті та відвідуйте якомога більше цих зустрічей, а також слідкуйте за тими контактами, з якими ви познайомилися, коли ви виходите. Нарешті, будьте в курсі новин / тенденцій кібербезпеки – через блоги, веб-сайти новин або улюблених гравців галузі кібербезпеки в соціальних мережах.

Софіна та Ліліан, засновники, вона забезпечує

29. ШЕ CISO Exec лабораторій мета оборони (Великобританія та Шрі-Ланка)

Meta Defense Labs – компанія з кібербезпеки, що базується як у Великобританії, так і на Шрі-Ланці. Її ініціатива SHE CISO Exec. є платформою для наставництво та навчання жінок у керівництві з кібербезпеки. Здається, він знаходиться на ранній стадії, але проводить зустрічі, завантажувальні табори та події в мережі.

Для кого це

Вона CISO Exec. здебільшого орієнтований на жінок, які зацікавлені в кібербезпеці або на ранніх стадіях своєї кар’єри. Чоловіки також можуть приєднатися до програм. Поки що заходи проводились у Лондоні, Великобританії та Коломбо, Шрі-Ланці.

Місія

Основна мета – створити більший та якісніший талант у секторі інформаційної безпеки. У той час як вона CISO Exec. визнає необхідність залучення більшої кількості жінок до галузі, це стосується не лише жінок.

Як приєднатися до SHE CISO Exec

Існує не офіційний процес реєстрації, але якщо вам цікаво відвідувати події, ви можете надіслати електронну пошту організації безпосередньо на [email protected]

жінки в ініціативах кібербезпеки

30. Seidea (Великобританія)

Seidea – ініціатива, орієнтована на заохочення жінок чорних та етнічних меншин, щоб допомогти усунути гендерний розрив у кібербезпеці. Він проводить вебінари, лекції та круглі столи з видатними діячами в галузі кібербезпеки.

Для кого це

Група призначена для жінок чорних та етнічних меншин, які зацікавлені в кібербезпеці. Більшість заходів відбувається в Лондоні, Великобританія, але є деякі онлайн-програми.

Місія

Seidea сподівається допомогти закрити гендерний розрив у кібербезпеці знайомство молодих жінок із моделями для наслідування в галузі, з якою вони ідентифікуються, і шляхом надання навчальних та освітніх програм.

Як приєднатися до Seidea

Ви можете зайти на веб-сайт Seidea, щоб зареєструватися на окремі події або скористатися контактною формою, щоб дізнатися більше про ініціативу.

Основна порада

Будьте впевнені в собі, розумійте свої набори навичок та свої сильні сторони. Оцінивши себе, я рекомендую переглянути різні роботи в секторі та зрозуміти, що вам підходить, виходячи з вашої особистості, набору навичок та досвіду. Це допоможе вам зрозуміти, де ви перебуваєте, куди ви прагнете їхати, що дозволить вам виявити прогалини. Визначення прогалин важливо, оскільки дозволяє скласти план стратегії. Я б також запропонував партнеру з підзвітності вести вас на шляху.

Стефанія Ітімі, Засновник, Сідея

31. Кібер Шикшаа (Індія)

Cyber ​​Shikshaa є продуктом співпраці між Індією з безпеки даних Індії (DSCI) та Microsoft та забезпечує програми навчання кібербезпеки для жінок. The інтенсивні програми тривають чотири місяці за тривалістю та проходять у навчальних центрах у різних місцях Індії.

Для кого це

Програми навчання призначені для жінок в Індії, які зацікавлені в кар’єрі в галузі кібербезпеки. Кандидати мають бути віком 21–26 років, мати ступінь інженера та мати сімейний дохід менше семи лаків.

Місія

Основна мета Кібер-Шикшаа – допомогти розширити кар’єру жінок, які не знаходяться в Індії, одночасно допомагаючи подолати прогалини та таланти та гендерні аспекти в галузі кібербезпеки..

Як приєднатися до Cyber ​​Shikshaa

Кандидати, які мають право, можуть зареєструватися на програму абсолютно безкоштовно. Дати і місця початку різняться, але є кілька програм, що працюють протягом року.

32. Жінки в кібербезпеці CyberWire (США)

CyberWire – це інформаційний центр з питань кібербезпеки на базі Меріленда. Її ініціатива “Жінки в кібербезпеці” зосереджена на щорічному прийомі, який відзначає жінок на місцях.

Для кого це

Прийом відбувається у Вашингтоні, округ Колумбія, і вітає жінок з усього регіону. Вона спеціально спрямована на різних рівнів жінок з кібербезпеки в наукових колах, приватному секторі та урядах

Місія

Прийом підкреслює жінок у галузі кібербезпеки та забезпечує середовище для тих, хто здійснює кар’єру кібербезпеки, щоб з’єднатися з менторами.

Як приєднатися до CyberWire’s Women in Cyber ​​Security

Прийом “Жінки в кібербезпеці” – це прийом подія лише для запрошення, але ви можете подати запит на розгляд запрошення. Деталі запиту запрошення будуть розміщені на сторінці події.

жінки в суспільстві ініціатив кібербезпеки

33. Жіноче товариство кібербезпеки (WCSS) (Канада)

Це некомерційне жіноче суспільство безпеки надає програми та послуги з розвитку кар’єри, навчання та наставництво для жінок, що займаються питаннями кібербезпеки..

Для кого це

Організація призначена для дівчат і жінок, які вже знаходяться в кібербезпеці або думають про початок кар’єри в галузі кібербезпеки. Він базується у Ванкувері, Канада, але має шість глав у всьому світі.

Місія

Мета полягає в тому, щоб надати можливість жінкам і дівчатам, які зацікавлені в кібербезпеці, досягти успіху в кар’єрі. Це досягається шляхом надання освітніх програм, підтримка та послуги, що допомагають подолати проблеми, з якими стикаються жінки в кібербезпеці.

Як приєднатися до WCSS

Щорічний членський внесок становить 59 доларів США, що дає вам доступ до освітніх інструментів та ресурсів та подій.

Основна порада

Майте План розвитку кар’єри та дослідницькі організації, над якими ви думаєте працювати, і навчання, на яке ви хочете вкласти свій час і гроші..

Ліза Кірні, засновник & Генеральний директор, Товариство жіночої кібербезпеки

жінки в ініціативах з кібербезпеки - це Індія

34. ISSA India India in Cyber ​​Security (W-CS) (Індія)

W-CS – спеціальна група інтересів, пов’язана з Індією главою Асоціації безпеки інформаційних систем (ISSA). Тут проводяться онлайн-події та особисті зустрічі.

Для кого це

Ця ініціатива спрямована на будь-яких жінок в Індії, які зацікавлені в кар’єрі в галузі кібербезпеки або вже є ними.

Місія

W-CS має на меті сприяти формуванню зв’язків між жінками в галузі кібербезпеки та надихнути наступне покоління жінок, що здійснюють кар’єру в цій галузі.

Як приєднатися до W-CS

Приєднання до W-CS є безкоштовним та вимагає просто заповнити онлайн-форму.

Основна порада

Майте віру в свої здібності і продовжуйте крокувати далі. Зрозуміти нюанси безпеки важко і вимагає практики. Тому вірите в себе і не здайтеся!

Прагаті Огал Рай, голова, Жінки в кібербезпеці, глава ISSA Індії

35. Групи LinkedIn для жінок у кібербезпеці

Швидкий пошук у LinkedIn дасть багато сторінок та груп, присвячених допомозі жінкам у кібербезпеці та суміжних сферах. Ось деякі з тих, що виділялися мені:

 • Вихователь & Жінки, які перебувають в кібербезпеці (2250 членів)
 • Ліга жінок у кібербезпеці (LoWiCyS) (784 підписника)
 • Кібергрупа жінок, які знають (249 членів)
 • Жінки в групі безпеки (326 членів)
 • Допоможіть сестрі вгору (881 член)
 • AFWIC Африканські жінки в кібербезпеці (1 983 підписників)
 • Жінки в CyberSec | Швейцарія (37 членів)
 • Сіетл, жінки в кібербезпеці та інформаційній безпеці (SWiCSIS) (104 учасники)
 • Жінки в кібер-лідерстві (270 членів)
 • Жінки та меншини в кібербезпеці (61 член)
 • NB в кібербезпеці (20 членів)
 • Жінки в кібербезпеці Іспанії (126 членів)
 • Жінки у спільноті кібербезпеки Амстердам (39 членів)

Основна порада для жінок, які цікавляться інфосеком як кар’єрним шляхом

Зрозуміло, що існує ціла кількість ініціатив, щоб допомогти вам розпочати або просунути свою кар’єру в галузі кібербезпеки. Насправді, при такій кількості варіантів, де б ви не знаходились у світі, може бути непосильним думати про те, з чого почати.

Щоб допомогти, ось кілька ключових речей, над якими слід задуматися, коли плануєте свій шлях:

 1. Побудувати мережу підтримки
 2. Знайдіть наставника
 3. Вивчіть різні райони
 4. Практика, практика, практика
 5. Повірте в себе
 6. Зробіть стажування
 7. Шукайте звіти про різноманітність
 8. Дотримуйтесь відповідних хештегів

Давайте розглянемо їх трохи детальніше:

1. Побудувати мережу підтримки

Більшість успішних фахівців практично в будь-якій галузі скажуть вам, що необхідна підтримка мережі. Крім забезпечення зовнішніх перспектив, мережа підтримки може дозволити вам скористатися досвідом інших, а також може забезпечити вам можливості навчання та розвитку навичок. Побудова міцних стосунків з іншими в цій галузі може навіть привести вас до наступної роботи.

2. Знайдіть наставника

Ключовий компонент міцної мережі – чудовий наставник. Мати когось відскочити від ідей і звернутися до порад про кар’єру, може бути неоціненним. Наставники також можуть допомогти вам встановити зв’язки з ключовими гравцями у вашій галузі, що призведе до інших мереж або можливостей роботи.

Як розповідає нам Стів Морган, Засновник та головний редактор компанії “Кібербезпека” та співавтор книги “Жінки знають кібер: 100 захоплюючих жінок, що борються з кіберзлочинністю”, жінкам, які виходять на поле повинні …

[…] Побудувати мережу жінок та чоловіків для співпраці, отримання порад та навчання.

Він продовжує говорити:

Соціальні медіа допомагають зробити це можливим. Надішліть особисту записку, в якій розповісти людям, чому ви хочете зв’язатися з ними в LinkedIn, і ви отримаєте найкращі результати таким чином. Відвідайте місцеві конференції з питань кібербезпеки та познайомтеся з іншими людьми в нашій галузі. Єдина сила в єдності.

жінки в ініціативах кібербезпеки Стів Морган

Noureen Njoroge з наставника групи LinkedIn & Виховані жінки в кібербезпеці погоджуються:

Кар’єра з кібербезпеки – це подорож, а не призначення. Існує безліч областей безпеки, за якими вам доведеться орієнтуватися, поки не знайдете свою нішу. У цій галузі ви повинні бути пристосованими до змін, оскільки ландшафт загроз постійно розвивається. Для тих, хто починає цю подорож, я б дуже рекомендував отримати наставника. Він або Вона – це міст між вашою освітою, досвідом роботи та успіхом у галузі кібербезпеки. Будьте пристрасні до своїх цілей у кібербезпеці, бо переслідування наставника розкриває пристрасть протеже.

наставник ініціатив жінок з кібербезпеки

3. Вивчіть різні райони

Деякі жінки просто люблять те, що роблять, і не можуть уявити, що роблять щось інше. Але якщо ти цікаво про інші області кібербезпеки, дозвольте собі дослідити. Деякі ключові сфери, які можуть представляти інтерес, – це оцінка ризиків, розвідка про загрози, управління, операції з безпеки, архітектура безпеки, рамки та стандарти, освіта користувачів..

Наприклад, хтось, зацікавлений у оцінці ризику кібербезпеки, може спеціалізуватися на тестуванні на проникнення та допомогти компаніям знайти вразливості безпеки, які можуть бути використані хакерами..

На малюнку нижче зображено деякі шляхи вашої кар’єри в галузі кібербезпеки.

Кар'єра в галузі кібербезпеки.Натисніть, щоб збільшити.

Ви можете ознайомитись з навчальними інструментами, які надали деякі з груп, про які ми обговорювали раніше, але також доступні набагато більше безкоштовних та платних онлайн-курсів з кібербезпеки..

4. Практика, практика, практика

Отримавши базові знання з кібербезпеки, програм, заходів та змагань не бракує, щоб допомогти вам відточувати свої навички. Ось лише декілька видів діяльності, якими ви можете займатися:

 • Захопіть прапор (CTF): Ці змагання – це змагання, на яких особи чи команди змагаються, щоб вирішити проблему безпеки, наприклад, прийняття чи захист комп’ютерної системи.
 • Хакатон: Хакатони часто проходять протягом декількох днів і залучають програмістів, які інтенсивно співпрацюють над програмними проектами.
 • Помилка: Багато компаній пропонують грошову або іншу винагороду людям, які виявляють і виявляють вразливості в системах компанії. Наприклад, програма з відшкодування помилок у Facebook пропонує винагороди до 40 000 доларів. BugCrowd надає оновлений список прихильників помилок.

Сторінка Facebook Bug Bounty.

Швидкий пошук будь-якого з цих (або змагань з кібербезпеки взагалі) дасть вам безліч онлайн-і персональних заходів для участі у.

Хоча спочатку може здатися залякуючим вступити в ці події, є ймовірно інші, як ти, які тільки починають.

Як радить Ньороге

[…] Будьте сміливі, будьте впевнені в собі і не бійтеся невдач. Ви були б здивовані тим, скільки ви могли досягти в житті, якщо ви готові спробувати, не вдатися, вчитися на своїй невдачі і намагатися знову і знову, поки вам не вдасться.

Валентина та Андреа, засновники спільноти групи LinkedIn, групи жінок у кібербезпеці Амстердама, мають подібні поради:

Незважаючи ні на що, просто займіться цим. Не існує секретної формули для досягнення кар’єри в галузі кібербезпеки. Якщо ви хочете чогось, попросіть, але завжди залишайтеся покірними. Смійте ставити запитання і наважуєтесь звернутися за можливостями, які до вас приходять. І найбільше: навчайтеся стільки, скільки зможете по дорозі!

жінки в ініціативах кібербезпеки в Амстердамі

5. Вірте в себе

Хоча по дорозі вам доведеться стикатися з деякими блокпостами, пам’ятайте, що це рівнозначно для різних галузей, і це не означає, що кібербезпека не підходить для вас. Емілі Еврипіду, власниця продуктів Hellenic Bank та співзасновник ТОВ «Жінки в безпеці», має поради щодо цієї теми:

Кожна дівчина і кожен хлопчик, що починає свою кар’єру, повинні пам’ятати, що вони є найкращими послами, і вони можуть досягти успіху, лише якщо вірять, що можуть це зробити..

Часто ви опиняєтесь у ситуаціях, коли люди можуть спробувати вас збити, або тому, що вони не знають, чого ви ще можете досягти, або тому, що це відповідає їхнім індивідуальним потребам. Якщо це трапиться, згадайте, хто ви є, і весь прогрес, який ви зробили досі, в академічних колах, у своїй кар’єрі та в житті. Ніхто не може вас повалити, якщо ви не впустите їх.

Зайве говорити, що у вас буде більше боєприпасів, чим більше ви розвинете себе та свої навички. Тож спробуйте отримати найкращу освіту, яку можете, навіть після університету, і поставити себе в ситуації, коли ви можете набрати досвід, як у своїй професії, так і в особистому житті.

Греція жінок в ініціативах кібербезпеки

6. Зробіть стажування

Якщо ви намагаєтеся набути досвіду роботи в галузі кібербезпеки, ви можете розглянути можливість проходження стажування. Маючи стільки можливостей в Інтернеті, ви можете навіть взяти на себе неповна віддалена роль що дозволяє вам самостійно працювати з дому в свій час.

Окрім перевірки деяких перелічених вище ініціатив, CyberInternAcademy є корисним ресурсом, якщо ви шукаєте стажування без попереднього досвіду.

7. Шукайте звіти про різноманітність

Зауважте, що хоча наш перелік ініціатив свідчить про те, що багато компаній гостро усвідомлюють гендерний розрив і активно прагнуть його усунути, те ж саме не можна сказати для кожної компанії.

Шукати компанію, яка видимо бореться за гендерну рівність, допоможе вам удвічі. По-перше, це може підвищити ваші шанси наймати в першу чергу. Крім того, це означає, що ви більше шансів знайти цей компанія культура, яка вітає різноманітність і в якому ви хочете залишитися.

Хорошим знаком того, що компанія сприймає та сприяє різноманітності, є внутрішній звіт з цього приводу. Наприклад, Intel у своєму звіті за 2018 рік окреслює свою прихильність до різноманітності в межах своєї робочої сили.

Звіт Intel Global Diversity and Inclusion.

Щоб знайти їх, ви можете шукати назву компанії разом із “звітом про різноманітність”. Крім того, ви можете шукати спеціалізований веб-сайт DiversityReports.org, який навіть класифікує компанії відповідно до того, скільки жінок виконують різні типи ролей у бізнесі.

Для огляду на гендерне різноманіття в деяких найкращих технологічних компаніях ця діаграма «Інформація прекрасна» містить деяку статистику відкриття очей.

8. Дотримуйтесь відповідних хештегів

Хоча існує велика кількість інформації, що стосується жінок в кібербезпеці, на щастя, в наші дні порівняно просто, щоб бути в курсі того, що відбувається на місцях.

Дотримуючись відповідних хештегів на Twitter та LinkedIn, ви зможете бути в курсі новин про ініціативи, події, можливості мереж, відкриття вакансій тощо..

Ось кілька пропозицій для початку роботи:

 • #cyberwomen
 • #womenincyber
 • #womenincybersecurity
 • #womenintech
 • # жіноча безпека
 • #womeninappsec
 • #womeninstem
 • #cybersecurity
 • #cyberaware
 • #інформаційна безпека
 • #infosecurity
 • #infosec
 • #cyberattacks
 • #cyberrisks
 • #databreaches
 • #CTF
 • #hackathon
 • #bugbounty

17+ реальних історій для натхнення та мотивації

Ви думаєте про кар’єру в галузі кібербезпеки, але потребуєте додаткового поштовху? Ці статті, подкасти та відео підкреслюють жінок у кібербезпеці та напевно надихають та мотивують вас.

 1. Я жінка в кібербезпеці: історія коханця коду: Ралука Ада Попа, доцент кафедри комп’ютерних наук в УК Берклі, описує свою пристрасть до кібербезпеки та кодування..
 2. Зустріньте жінку, відповідальну за захист Microsoft від кібератаки: історія Енн Джонсон, віце-президент корпорації, відповідальний за групу рішень з кібербезпеки в Microsoft.
 3. Колишній офіцер ЦРУ бореться з аферами соціального інжинірингу в цивільних та військових відомствах: звіт про Розу Смотерс, старшого віце-президента з кібер-операцій у KnowBe4.
 4. CISO від HPE Елізабет Джойс про Ірландію, кібербезпеку та скаутів дівчат: профіль Елізабет Джойс, старшого віце-президента та головного директора з питань інформаційної безпеки Hewlett Packard Enterprise (HPE).
 5. Інтерв’ю у Вашингтоні з ФБР про кібербезпеку: відеоінтерв’ю з Емі Гесс, виконавчим помічником директора відділу з питань кримінальної, кіберзахисту, реагування та служб ФБР.
 6. EP 30: Shamoon: Інтерв’ю в подкасті з Крісом Кубецькою, автором книги “Down the Rabb Hole”.
 7. Чи варто працювати в кібербезпеці? Поради жінок у галузі: Професійні поради щодо кібербезпеки деяких провідних працівників Symantec.
 8. Інтерв’ю з видатними жінками в кібербезпеці – Міжнародний день жінок: Інтерв’ю з Шейлою А. Бертою, аналітиком з питань ІТ-безпеки на ElevenPaths в Аргентині, та Сільвією Баррерою, інспектором з іспанської національної поліції.
 9. Жінки в кібербезпеці: Інтерв’ю з Сарою Ньюмен: Інтерв’ю з Сарою Ньюмен, керівником практики та співзасновником компанії Securys Limited.
 10. Чому Deidre Diamond хоче більше жінок у кібербезпеці: інтерв’ю з Deidre Diamond, засновником та генеральним директором CyberSN та #brainbabe.
 11. Що таке як працювати в кібербезпеці: збірка інтерв’ю з доповідачами DefCamp
 12. Що таке, як працювати в кібербезпеці (частина 2): додаткові інтерв’ю з динаміками DefCamp.
 13. Жінки в техніці: розмовляють двоє видатних експертів з питань жіночої безпеки (інтерв’ю CxOTalk): інтерв’ю з Джо Стюарт-Раттрей, директором з питань інформаційної безпеки та забезпечення ІТ для компанії BRM Holdich в Австралії та головою Консультативної ради з питань жіночого лідерства ISACA та Таммі Москвітес, Керуючий директор та виконавчий директор з питань безпеки у галузі Accenture.
 14. Жінки в програмному забезпеченні та кібербезпеці: доктор Лоррі Кран: Інтерв’ю в подкасті з д-р Лорі Кренор, директором CyLab.
 15. Жінки в кібербезпеці: відеоінтерв’ю з жінками в кібербезпеці в Cisco.
 16. Хакери: імунна система Інтернету | Керен Елазарі: розмова TED (відео) експерта з кібербезпеки Керен Елазарі.
 17. Розмова про кібербезпеку з Шеннон Літц: Залучення жінок до кібербезпеки з Фондом Хакерських дівчат: Відеоінтерв’ю з Шенноном Ліц, лідером та директором DevSecOps компанії Intuit.
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map