5 кращих постачальників послуг Edge

Кращі постачальники послуг Edge


Крайова служба визначається її розташуванням, а не характером послуги. Мережевий шлюз – це “крайній пристрій” і Інтернет-провайдер – це «крайня послуга». Незважаючи на визначення краю, пов’язаного з місцем розташування служби, така ситуація між клієнтом і сервером робить концепцію “Edge” більш придатною для певних типів послуг. Наприклад, маршрутизатори кешування надають кращі послуги, оскільки вони доставляють вміст веб-сайту за межами власної мережі цього бізнесу.

>>>Перейдіть до списку найкращих кращих постачальників послуг нижче<<<

Крайова стратегія висуває мережеві завдання назовні в Інтернет. Сьогодні близькість пристрою, що надає крайню послугу, до мережі, яку він обслуговує, насправді не має значення. Крайова служба є посередником, і цей сценарій є чудовою моделлю для хмарних сервісів.

Тип послуги краю

Послуги Edge стають все більш розвиненими, пропонуючи сервери в стратегічних місцях по всьому світу, а не один центр обробки даних. Ця модель дозволяє підприємствам захищати власну інфраструктуру від пошкоджень або зараження виштовхування функцій брандмауера на віддалений сервер. Провайдери брандмауерів веб-додатків на базі хмари спеціалізуються на кібербезпеці та поширити досвід, який вони набувають, обслуговуючи одного клієнта, для всіх інших клієнтів. Ця база знань пропонує веб-сайт набагато більший захист, ніж локальний брандмауер що постійно потребує оновлення.

Крайова модель означає, що постачальникам антивірусних програм потрібно просто оновлювати власне серверне програмне забезпечення, і не потрібно розгортати оновлення бази вірусів у всьому світі. Користь для власника бізнесу полягає в тому, що немає небезпеки пропустити оновлення.

Системи захисту крайових постачальників кібербезпеки можуть бути використані для забезпечення захисту DDoS та інших послуг з управління трафіком, включаючи балансування навантаження. Крайова система безпеки може спричинити сильний тиск з веб-сервера та видалити зайві стратегії трафіку та хакерських атак.

Ця операція балансування навантаження веде до іншого основного каналу бізнесу для кращих постачальників послуг, який є одним із кешування маршрутизаторів та систем доставки вмісту. Концепція отримання сервера шлюзу для кешування веб-сторінок, які найчастіше відвідуються, не нова. Ця практика прискорює доступ до Інтернет-вмісту для користувачів обслуговуваної мережі. Висуваючи цю послугу на Хмару, крайовий постачальник може допомогти веб-сайту швидше здійснювати доставку, а не обслуговувати одержувач для швидшого доступу. Таким чином, кеш-маршрутизатори зараз – це сервіси, спрямовані на доставку вмісту від імені платних веб-сайтів.

Реалізація послуги Edge

Типова крайова система доставки вмісту зберігатиме копії веб-сайту клієнта на серверах, стратегічно розміщених по всьому світу. Веб-вміст може передаватися по Інтернету дуже швидко. Однак, скорочення великої відстані, яку потрібно пройти комунікацій, робить доставку ще швидшою.

Як клієнт кращої послуги, вам не потрібно буде багато зусиль, щоб реалізувати стратегію. Великі кращі постачальники послуг мають надмірну потужність, тому вам не потрібно турбуватися про вимірювання рівня трафіку чи оцінку інфраструктурних потужностей. Послуги оплачуються заздалегідь через передплату або заборгованість як дозована послуга. Ці моделі ціноутворення змінюють ставлення клієнта до трафіку. Вам більше не потрібно буде турбуватися щодо планування потужностей, хоча вам все одно доведеться вимірювати це, як це відбувається, щоб ви могли перевірити витрати, що надходять від вашого кращого постачальника послуг.

Крайна служба приймає ваш домен, щоб усі запити на ваш веб-сервер спочатку проходили через сервери постачальника. Цей сервер можна використовувати для очищення трафіку та видалення загроз безпеці, його можна використовувати для переадресації запитів на один із кластерів ваших власних серверів, або він може бути розгорнутий як сервер контенту або повністю замінити власний веб-сервер, або заходити та доставляти вміст, коли ваш власний сервер перевантажений запитами.

Крайові постачальники послуг

Ви, швидше за все, розглядаєте кращі послуги, якщо у вас є власний веб-сайт. Як пояснено вище, найпоширеніші можливості для кращих служб – це захист веб-сайтів та управління трафіком, а також доставка контенту. Обидва ці сервіси можуть бути об’єднані в пакет послуг, оскільки обидва реалізовані, дозволяючи постачальнику послуг захопити ваш домен і діяти як передній край ваших власних серверів. У наступних розділах цього посібника викладено п’ять рекомендованих кращих постачальників послуг.

Ось наш список кращі постачальники послуг:

 1. Доставка по краю StackPath 200 (ВИВЧАЙТЕ БІЛЬШЕ)
 2. Платформа веб-безпеки Sucuri (ВИВЧАЙТЕ БІЛЬШЕ)
 3. Послуги інкапсули
 4. Хмара
 5. Інтелектуальна платформа Akamai

У наступних розділах цього посібника викладено п’ять рекомендованих кращих постачальників послуг.

1. Поставка EdgePath Edge 200 (НАВЧАЙТЕ БІЛЬШЕ)

Правила краю стека
StackPath запускає повний спектр кращих послуг. До них належать мережа доставки вмісту, брандмауер веб-додатків, приватна служба DNS, захист від зловмисного програмного забезпечення та захист DDoS. Компанія не рекламує послуги з балансування навантаження чи управління трафіком.

Компанія пропонує кожну свою крайню послугу індивідуально за підпискою, а також пропонує бізнес-пакети. Ці пакети включають усі кращі послуги, але їх класифікують відповідно до підприємств різної величини. Кожен пакет дозволяє отримати різну щомісячну транзакцію та надбавку до швидкості. Пакет середнього розміру орієнтований на малий та середній бізнес і його називають Крайова доставка 200. Більші підприємства повинні дивитись на це Доставка країв 2000 пакет та незалежні блогери обслуговуються Доставка країв 20 план, який пропонує перший місяць безкоштовно.

StackPath також пропонує послугу моніторингу якості доставки. Компанія має глобальну мережу центрів обробки даних, яка може звітувати про час завантаження ваших веб-сайтів для різних аудиторій у всьому світі. Ці центри обробки даних стратегічно розміщені, щоб запропонувати рішення будь-яких проблем із продуктивністю через систему доставки вмісту. Компанія розмістить ваш вміст на його серверах щоб їх швидше доставляли в далекі місця. Ці сервери також поле запитів для ваших веб-служб, фільтруючи будь-яку шкідливу діяльність та вирівнюючи схеми трафіку.

Доставка StackPath Edge 200Знайдіть відповідний план на Stackpath.com

2. Платформа веб-безпеки Sucuri (НАВЧАЙТЕ БІЛЬШЕ)

Платформа веб-безпеки Sucuri

Сукурі поєднує послуги брандмауера веб-додатків на основі хмарних ситуацій з оптимізацією доставки через мережу центрів обробки даних по всьому світу. Послуги Сукурі стягується за підписку з два рівні плану. План початкового рівня передбачає: брандмауер веб-додатків, мережа доставки вмісту та протокол DDoS. Вищий план включає захист від зловмисного програмного забезпечення і а послуга очищення від зловмисного програмного забезпечення.

Якщо ваш веб-сайт був заражений зловмисним програмним забезпеченням, він став системою доставки вірусів. Додаткові антимашинні сервіси вищого плану, які називаються Платформа Sucuri, очистить зловмисне програмне забезпечення, приховане на вашому сайті, а також захистить його від майбутнього зараження шкідливим програмним забезпеченням. Наявність зловмисного програмного забезпечення на вашому веб-сайті серйозно підірве його видимість. Це пояснюється тим, що багато інших веб-сервісів у світі мали б чорний список цього сайту і не дозволять комусь отримати доступ до нього. Цей блок широко впроваджується в наші дні та входить у браузери та пошукові системи. The Платформа Sucuri служба сповістить усі чорні списки у світі, які блокують ваш сайт, про те, що він очищений від вірусів та має постійний захист.

Платформа веб-безпеки SucuriЗнайдіть відповідний план на Sucuri.net

3. Послуги інкапсули

Послуги інкапсули

Інкапсула – це бренд кращих послуг компанії Imperva Inc, яка є однією з провідних компаній з кібербезпеки у світі. Окрім захисту найвищого класу, компанія також запускає систему доставки вмісту.

Як і інші параметри цього списку, Incapsula пропонується в службі передплати і доставляється в хмарі. Плани передплати є три рівнями. The Про версія підходить для окремих сайтів, Бізнес Варіант включає в себе більш високий захист безпеки та Підприємство варіант – замовити пакет, який потенційно включає всі Кращий досвід компанії Imperva.

Imperva особливо відзначається захистом від DDoS. Компанія переймає ваш домен і вивчає всі вхідні запити як на прикладному, так і на мережевому рівнях. Перевірка рівня додатків включена в Бізнес-план, але перевірка рівня мережі є доповненням до всіх планів. The Захист від Incapsula DDoS також можна підписати як окремий сервіс. Усі плани включають в себе дуже всеосяжний брандмауер веб-додатків на основі хмар, який включає захист від скребків та управління репутацією через захист від вірусів та уникнення чорного списку..

Процедури моніторингу трафіку та фільтрації Incapsula включають чорний список та список дозволу на основі джерела розташування, IP-адреси та виявлення підпису підпису. Інкапсула підтримує базу даних відомих стратегій атаки, яка постійно оновлюється. The можливості кешування мережі надання послуги контенту включають повторне використання з’єднань, кешування статичного вмісту та стиснення зображення. Відвідайте тут їхній веб-сайт для отримання більш детальної інформації.

4. Хмара

Скріншот Cloudflare

Хмара також є відомою службою захисту DDoS. Компанія пропонує брандмауер для веб-додатків на основі хмар, який реалізується в центрах обробки даних, поширених по всьому світу. WAF реалізований як кращий сервіс із зміненими глобальними записами DNS, щоб вказати ваш домен на сервер Cloudflare. Після того, як трафік відфільтрований, справжні запити пересилаються на ваш сервер.

Якщо у вас виникли проблеми, викликані DDoS-атаками, компанія переміщує призначену вами IP-адресу на один із своїх серверів, отримує вам IP-адресу, зареєстровану в маскувальному імені, і спілкується з вашим сервером по лінії, захищеній VPN. Завдяки цій службі весь надмірний трафік поглинається серверами Cloudflare, і ніхто не може з’ясувати реальну IP-адресу вашого веб-сайту, щоб безпосередньо атакувати ваш сайт..

Хмара також кешує веб-сайти та може доставляти їх безпосередньо, роблячи їх постійно доступними, навіть коли вони не працюють для технічного обслуговування чи перепланування.
Cloudflare пропонує пакет підписки, який називається Вибір хмари. План початкового рівня безкоштовний, і він забезпечує захист DDoS для невеликого веб-сайту. WAF доступний лише з платними планами, а більш високі плани включають кешування, стиснення зображення та послуги для обходу контролю в Інтернеті в Китаї. Відвідайте Cloudflare тут для отримання детальної інформації.

5. Інтелектуальна платформа Akamai

Інтелектуальна платформа Akamai

Акамаї є чудовим джерелом досліджень кібербезпеки. Компанія випускає регулярні звіти про глобальні загрози безпеці, отримані від чудового науково-дослідного департаменту. Це дослідження є основою служби Akamai. Компанія використовує свої знання стратегій атаки для захисту своїх клієнтів. Цей хмарний сервіс об’єднує знання цього науково-дослідного департаменту, щоб захистити всіх клієнтів від ланцюжка центрів обробки даних, поширених по всьому світу.

Як і його суперники, Акамаї пропонує захист від DDos, брандмауер веб-додатків та оптимізацію доставки веб-сайтів з кешуванням, які надаються як кращі послуги. Компанія не пропонує плани, що включають усі послуги. Натомість клієнти підписуються на кожну крайню послугу окремо.

The Інтелектуальна платформа Akamai додає оптимізацію доставки до веб-безпеки. Платформа доступна на серверах у 100 країнах, що дозволяє клієнтам Akamai постійно підтримувати свої сайти з високою швидкістю доставки. Дізнайтеся більше на веб-сайті Akamai.

Вибір послуги Edge

Як видно зі списку кращих постачальників послуг, ця категорія підтримки веб-сайтів справді процвітає. У вас є кілька відмінних варіантів, коли ви шукаєте способи захисту свого веб-сайту та покращення його розміщення. Усі ці постачальники пропонують безкоштовні випробування і ви навіть можете отримати захист від DDoS для невеликого веб-сайту безкоштовно.

Akamai, Imperva та Cloudflare є трьома провідними постачальниками засобів зменшення DDoS у світі, тож ви справді перебуваєте в надійних руках зі своїми кращими послугами. StackPath та Sucuri – це те, на що слідкувати. Ці двоє кращих постачальників послуг мають gлокальне покриття, кожен з яких має мережу центрів обробки даних у стратегічних місцях. Їх передплатні пакети забезпечують нестандартне рішення, яке надзвичайно просто налаштувати.

Усі постачальники послуг, що працюють у хмарі, працюють у режимі онлайн 24/7, забезпечуючи постійний доступ до вашого веб-сайту незалежно від того, яка катастрофа спричиняє його.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map