Viltus ziņas: 5 izplatīti VPN maldi

Karogs, kas norāda uz nepareiziem VPN priekšstatiem


VPN ir būtisks, ja vēlaties piekļūt pilnam internetam bez organizācijām, kas tevi snoopotu.

Bet netraucēts un bez uzraudzības izveidots internets nav tas, ko valdības vēlas no saviem pilsoņiem. Kā viņi var jūs kontrolēt, ja viņi nevar redzēt, ko jūs darāt?

ISP ļoti daudz iegulda arī jūsu privāto datu iegūšanā, lai gūtu peļņu. Tad nav brīnums, ka pastāv daži nepareizi priekšstati par VPN, kas peld ap ēteri.

Mēs nesakām, ka valdības un interneta pakalpojumu sniedzēji, protams, iemūžina šos piecus mītus. Lai gan viņiem noteikti nav iemesla tos kliedēt.

1. Man nav ko slēpt, tāpēc man nav nepieciešams VPN

“Kas rūpējas, ja valdība lasa manus e-pastus? Man nav no kā baidīties, jo man nav ko slēpt. ”

Šķiet, ka šis arguments rodas ikreiz, kad priekšplānā izvirza privātuma jautājumus. Bet, jums vajadzētu rūpēties.

Kā saka Edvards Snowdens:

“Apgalvojums, ka jums nerūp tiesības uz privātumu, jo jums nav ko slēpt, neatšķiras no tā, ka sakāt, ka jums nerūp vārda brīvība, jo jums nav ko teikt.”

Arguments par neslēpšanu rada netiešu uzticēšanos ne tikai pašreizējai valdībai, bet arī ikvienai tai sekojošai valdībai. Tas, kas šobrīd ir likumīgs, ne vienmēr ir tāds, un valdībai ir izveidota perfekta uzraudzības infrastruktūra, lai nodrošinātu jūs uz līnijas.

Jūs varētu domāt, ka valdības nepadarīs kaut ko pretlikumīgu, kā tam nevajadzētu būt. Bet vēsture stāsta, ka viņi ir daudz sliktāki. Patiešām, viņi bieži ir padarījuši pamattiesības par nelikumīgām.

Vēsture ir piepildīta ar monumentāliem zagļiem un apspiešanu, un ne tikai holokausta un gulaga mērogā. Amerikas Savienotajām Valstīm ir savas tumšās nodaļas, sākot no rasu segregācijas un aizliegšanas līdz geju vajāšanai. Kāds katastrofāls kaitējums būtu varējis rasties, ja iepriekšējām valdībām būtu pieejama mūsdienu masveida uzraudzība?

Mums ir paveicies, ka cilvēktiesības ir attīstījušās nedaudz ātrāk nekā modernās uzraudzības tehnoloģijas. Un sasodīti pareizi, mums visiem ir ko slēpt.

2. VPN ir paredzētas tikai tehnikas cilvēkiem

Tā ir taisnība, ka pagātnē VPN konfigurēšana bija daudz biedējošāks uzdevums.

Šajās dienās jūs tomēr varat iestatīt VPN minūtēs. Jums nav jākonfigurē tīkla konfigurācijas vai jācīnās ar datora vai mobilās ierīces iestatījumiem.

Varat izveidot savienojumu ar ExpressVPN atrašanās vietām, izmantojot tikai vienu pieskārienu, tāpēc jums vispār nav vajadzīgas datorprasmes. Tas ir tikpat vienkārši kā jebkura cita lietotne.

Cilvēks, kurš piestiprināts pie raķetes, pierāda, ka VPN nav lēni. Kaut kā.Neskatoties uz to, ko mēģina attēlot iepriekš slikti izvēlētais attēls, VPN izmantošana absolūti nav tik jautra kā raķetes piesiešana pie muguras. Tas gan nāk par labu Netflix un privātumam.

3. VPN palēnina interneta savienojumu

Tā kā tiešsaistes straumēšanas pakalpojumu popularitāte dažos pēdējos gados ir palielinājusies, tie ir radījuši eksponenciālu pieprasījumu pēc lielāka interneta joslas platuma..

Lai to novērstu, ISP var ierobežot lejupielādes ātrumu straumēšanas vietnēs, lai samazinātu sastrēgumus tīklos. Comcast slaveni piespieda Netflix maksāt nodevu, lai izbeigtu Netflix lietotāju aizraušanos.

Tomēr, ja jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs nolemj straumēšanu, tas ir viegli labojams.

VPN slēpj to, ko jūs darāt tiešsaistē, no sava ISP. Tāpēc jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs nevar redzēt, ka straumējat, un tā dēļ jūs varat samazināt ātrumu.

Jauki.

4. Bezmaksas VPN ir tikpat labi

Šis ir tikai veselais saprāts. Nodrošināt VPN pakalpojumu neko nevar.

Ja uzņēmums neiegūst ienākumus no maksājošiem klientiem, tam jāatrod citas, draudīgākas ieņēmumu plūsmas.

Bezmaksas VPN operatori varētu gūt ienākumus, pārdodot lietotāju žurnālus un IP adreses trešajām personām, kas pilnībā apgāž VPN esamības punktu.

Esiet piesardzīgs no bezmaksas VPN!

5. VPN aizsargā mani no visa

Nē! VPN var palīdzēt jums atdot jūsu privātumu, kā arī daudzas citas priekšrocības.

Bet pat ar vienu jūs joprojām esat pakļauts pikšķerēšanas uzbrukumu riskam. Lai aizsargātu pret pikšķerēšanu un hakeriem, ir svarīgi katram kontam izmantot unikālas paroles.

Uzbrukums varētu būt tikpat vienkāršs kā izlikšanās ar administratora e-pastu, lai zema līmeņa foruma lapas moderatoram prasītu lietotāja e-pastus un paroles. Diemžēl VPN šeit nevar jums palīdzēt.

VPN vajadzētu būt tikai daļai (kaut arī lielai daļai) no jūsu interneta rīku un izglītības varavīksnes.

Būtisks ir VPN, bet ne pilnīga atbilde

Šajā privātuma pasaulē VPN ir izšķiroša nozīme. Bet tas ir tikai viens rīks jūsu arsenālā. Labāka interneta izglītība ir būtiska.

Millennials un jaunāki cilvēki visu savu dzīvi ir pavadījuši, augšupielādējot tīmeklī katru savas pastāvēšanas aspektu. Facebook, Twitter, WhatsApp, Snapchat, Google: Visi šie uzņēmumi pelna naudu no jūsu datiem. Un tas nemaz nerunājot par visām valdībām, kas šņukst fonā.

Padomājiet, pirms esat nospiedis šo kopīgošanas pogu, vai lejupielādējiet jaunāko tērzēšanas lietotni. Un pajautājiet sev, vai jums ir jāatsakās no atrašanās vietas un ēšanas paradumiem tikai tāpēc, lai parādītu savu perfekto avokado sviestmaizi?

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map