Kāpēc ExpressVPN baidās no tērzēšanas robotiem (un tos noteikti neizmanto)

bez tērzēšanas robotiem


ExpressVPN labu iemeslu dēļ neizmanto tērzēšanas robotus.

Kamēr AI uzlabojas, tā joprojām nav cilvēciska, un tai pietrūks dažas smalkākas (un kliedzošākas) cilvēku sarunu nianses. Nav nekas vairāk kā nomākta, kā uzdot jautājumu un saņemt krājumus, izgriezt un ielīmēt atbildes no FAQ, kuru jūs jau esat izskatījis.

Cilvēkiem ir diezgan laba saziņa, tas ir viens no iemesliem, kāpēc mēs esam tik lieliski attīstījušies, un ExpressVPN vēl neredz nepieciešamību mūs aizstāt ar mašīnām..

Kādu dienu AI nokārtos Tjūringa testu, bet līdz tam, labi, dažreiz ir labi, ja esi iestrēdzis savos veidos. Cilvēku vara. Woo.

Chatbot veidi un to darbība

Ir divu veidu čatboti, un abi ir spējīgi mijiedarboties ar cilvēkiem.

Chatterbots

Chatterbot (pazīstams arī kā talkbot, chatbot, bot vai chatterbox) ir datorprogramma, kas var sarunāties ar cilvēku runas vai teksta veidā.

Biežāk tiek izmantoti tērzēšanas roboti klientu apkalpošanā, un daži no tiem nodarbina ārkārtīgi iespaidīgu un izsmalcinātu AI programmēšanu. Tomēr vairums ir vienkāršākas sistēmas, kas skenē tikai atslēgvārdus un izvelk atbildi no datu bāzes.

Interneta releja tērzēšanas (IRC) robotprogrammatūras

IRC robots savienojas ar interneta releja tērzēšanu kā klients un tāpēc IRC lietotājiem parādās kā cits lietotājs. Kopumā IRC robots veic automatizētas funkcijas, nevis nodarbojas ar cilvēku mijiedarbību.

Visticamāk, IRC robotprogrammatūras veic tērzēšanas pakalpojumus bez kontakta ar cilvēkiem, piemēram, surogātpasta filtrēšanu un bloku sarakstu uzturēšanu.

Kad Chatbots noiet greizi. Ļoti, ļoti nepareizi

Gadu gaitā ir bijuši daži tērzēšanas skandāli, iespējams, visievērojamākā bija Ešlija Madisona lieta, kurā tika izmantoti “femboti”, lai vilinātu vīriešus. Bet Microsoft mākslīgā intelekta eksperiments, ko sauca par Tay, astronomiski pacēla latiņu par dramatisko chatbot neveiksmi.

Tajs tika veidots, lai atdarinātu 19 gadus vecu amerikāņu meiteni, un gandrīz tūlīt pēc radīšanas tika palaists vaļā Twitter. Cerība bija, ka Tay mijiedarbosies ar cilvēkiem un mācīsies no tiem.

Bet Microsoft aizmirsa 1. noteikumu: Šis ir internets.

Un tātad Microsoft Tay neieprogrammēja nekādu nepiemērotības vai aizskarošu lietu jēdzienu. Saprotot pārraudzību, Twitter lietotāji sāka “mācīt” Tay antisemītiski, seksistiski, rasistiski un gandrīz jebkuru citu aizskarošu virpu, kādu vien var iedomāties..

Nepilnu dienu vēlāk Tay tika izdarīts aborts pēc tam, kad viņa ievietoja šausminošās rasistisko un seksistisko tvītu sērijas.

Nabaga Tay. Viņa darīja tikai to, kas bija ieprogrammēts, un viņas neveiksmes ļoti gulēja uz cilvēces kājām. Tā ir diezgan postoša cilvēces apsūdzība, lai redzētu, kā mēs kā suga 24 stundu laikā pārvērtām jaundzimušo par supernacistu.

tay-twitterTay Tweet ar visiem aizvainojošajiem vārdiem.

ExpressVPN darbinieki ir īsti cilvēki

ExpressVPN tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ir pieejams visu diennakti un ir 100% cilvēku (kāds laiks būt dzīvam!). Tātad, ja jums ir kādas problēmas, sazinieties ar komandu, un komanda jums palīdzēs, pronto.

Vai jums ir čats pasakas? Atstājiet tos zemāk esošajos komentāros!

Piedāvātais attēls: marish / Deposit Photos
Piedāvātais attēls: yayayoyo / Depozīta fotoattēli

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map