Kā ES apgrūtināja Netflix dzīvi

Eiropa apgrūtina dzīvi netflixDzīve var būt grūta, ja jūs esat starptautiska straumēšanas sensācija.

Netflix veica viļņus šī gada sākumā, kad tas paziņoja par straumēšanas pakalpojumiem vēl 130 valstīs. Pēkšņi pilnīgi jauna auditorija varēja izbaudīt Frenka Undervuda nožēlojamos darbus Cards House un saprast, kāpēc Vašingtonas (D.C.) iedzīvotājus tik ļoti izārstēja metro reklāma, kas reklamēja “virzību pareizajā virzienā”..

Ienākt Eiropas Savienībā. Maija beigās Eiropas Komisija, ES galvenā regulatore, ieteica pieprasīt pēc pieprasījuma un video straumēšanas pakalpojumiem, lai 20% no to katalogiem rezervētu Eiropas saturam. Paredzēts, ka pārcelšanās atbalstīs vietējo mākslu un izklaidi.

Netflix nebija saviļņots par jaunumiem. Pārstāvis sacīja, ka, lai gan uzņēmums “novērtē Komisijas mērķi panākt uzplaukumu Eiropas ražošanā,… piedāvātie pasākumi to faktiski nesasniegs”.

Kritiķi ir iesaistījušies abās debašu pusēs ar izsmalcinātām sarunām par protekcionismu un brīvo tirdzniecību, tomēr šķiet, ka neviens neatbild uz vienu svarīgu jautājumu: vai tas mainīs to, kā es Netflix un chill?

Nebaidieties, fani, kas izvelk dīvānu, un Orange ir jaunais melnais. Zemāk ir aprakstīts jaunais priekšlikums un tas, ko tas jums nozīmē.

Kas atbalsta ES noteikto satura regulu?

Dažādu Eiropas valstu pārstāvji atbalstīja pasākumu. Tomēr galvenie lobisti bija Spānijas un Francijas valdības. Abas valstis ir sūdzējušās par rāpojošo angļu valodas ietekmi uz viņu kultūru un mākslu.

Sūdzības nav nekas jauns. Jau 1993. gadā gan Francija, gan Spānija pieņēma protekcionisma pasākumus vietējās izklaides industrijas stimulēšanai pret amerikāņu plašsaziņas līdzekļiem. Francija pieprasīja, lai radiostacijas 40% no sava pavadītā laika veltītu franču dziesmām, bet Spānija noteica ierobežojumus amerikāņu filmu demonstrēšanai. Viņi apgalvoja, ka šādi likumi ir vienīgais veids, kā saglabāt Eiropas kultūras identitāti

Tagad, kad cilvēki novirza savu mediju patēriņu nevis no kino, bet gan uz datora ekrānu, šķiet, ka Eiropa domā, ka jaunie noteikumi ir kārtībā. Pāreja ir arī saskaņā ar citiem ES lēmumiem, ar kuriem interneta uzņēmumiem tiek piespiests mainīt Eiropā parādītā satura saturu, piemēram, slavenā lieta “tiesības tikt aizmirstam”.

Visi tiešsaistes straumēšanas pakalpojumi, kurus ietekmē ES regula

Visi video pēc pieprasījuma pakalpojumi tiks turēti pie kvotas, tas nozīmē, ka Netflix pievienosies konkurenti Amazon un Apple iTunes. Un, lai gan visi trīs šobrīd pārsniedz 20% etalonu, ir arī neskaidri pasākumi, kas uzņēmumiem pieprasa veikt finansiālu ieguldījumu, atbalstot Eiropas filmu un TV ražošanu.

Netflix norāda uz Eiropas projektiem, kas tam jau ir, kā pierādījums tam, ka nav nepieciešams regulējums. Marseļa, franču valodas sērija, kas seko titulētās pilsētas stulbākajai pusei, sāka straumēt šopavasar, un The Crown, kas ir slavenā drāma par karalieni Elizabeti II, tiks izlaista šoruden. Netflix saka, ka darbos ir arī itāļu, spāņu un vācu iestudējumi.

Citi regulas kritiķi saka, ka tirgus – ti. jūs esat tas, kurš izlemj, kas straumē, nevis Briseles birokrāti. Viņi arī uzsver, ka mazāk veiksmīgi straumēšanas uzņēmumi, iespējams, vienkārši nopirks daudz lēta, zemas kvalitātes satura, lai izpildītu šo kvotu. Ja tā, tas varētu mazināt priekšlikumu, kura mērķis ir radīt labākos rezultātus Eiropas kultūras produkcijā.

Vai ES ietekmēs manu Netflix laimīgo laiku?

Tas ir atkarīgs no tā, kur jūs skatāties savu Netflix. Pašlaik Netflix piedāvā dažādas satura bibliotēkas dažādām valstīm. Tas nozīmē, ka, ceļojot ar Netflix, jūs varētu atrast kaut ko tādu, ko neredzētu savā dzimtenē. Šajā gadījumā, iespējams, vienīgie tiks ietekmēti Eiropas Netflix abonenti.

Šobrīd Netflix tik tikko sasniedz nepieciešamo 20% Eiropas satura etalonu. Tomēr priekšlikums varētu ietekmēt to, kā tas nākotnē pievienos saturu. Būtībā par katrām četrām stundām vietēja satura Netflix piedāvā Eiropas klientiem, viņi būs spiesti pievienot papildu stundu Eiropas saturam. Un, lai gan viņi varēja samazināt veco saturu, lai saglabātu nepieciešamo attiecību, tas Eiropas patērētājiem radītu zaudējumus.

Ko jūs domājat par ES ideju? Apjucis? Nokaitināts? Paziņojiet mums par to komentāros zemāk!

Piedāvātais attēls: Dmyrto_Z / Deposit Photos

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me