Jauns likums par labu ne tik krāšņai Kazahstānas valdībai


Visi Kazahstānas pilsoņi drīz būs jauna sertifikāta īpašnieki. Tomēr tas nav viens, lai lepni parādītu savas sievas.

Kazahstānas valdība ir pieņēmusi jaunu likumu, kas paredz digitālā sertifikāta uzstādīšanu katra pilsoņa tālruņos un personālajos datoros. Tas novāc tīmekļa trafiku, paroles, zvanus jūsu kazu audzētājam un pat finansiālu informāciju. Patiešām, sertifikāts diezgan daudz atspoguļos visu, ko vēlas valdība.

Tas ir tikai vēl viens valdības piemērs, kurš mēģina iekļūt jūsu dzīvē. Tas ir acīmredzams informācijas sagrābšana, un viņi pat nemēģināja to slēpt. Vismaz ne pārāk labi. Ziņas kļuva zināmas, kad Telecom.kz novembra paziņojumā presei ievietoja novērošanas plānu. Tas tika steigā atsaukts, bet kad cilvēki uzzinās, ka Google saglabā visu …

Tā nav pirmā reize, kad valdība mēģina parādīt viņu uzmanību mūsu digitālajā dzīvē. Un tas noteikti nebūs pēdējais. Bet vismaz tagad mēs zinām, ka viņi to dara, un mēs varam aizsargāt savu privātumu. Ir gandrīz smieklīgi skatīties, kā viņi klīst apkārt, ja neizdodas.

Iegūstiet ExpressVPN

Kā apturēt valdības no jums spiegot

Ja jūs uztraucaties par to, ka kāda valdība jūs spiego, ir vienkāršs veids, kā viņus pārspēt. ExpressVPN darbojas, paslēpjot jūsu atrašanās vietu no acis aizpļāpāšanas. Viņi var pieprasīt, lai jūs instalētu visus sertifikātus Kazahstānā, taču viņi nevar kaut ko darīt, ja jūsu savienojuma izcelsme ir valstī, kas atrodas ārpus viņu jurisdikcijas.

Par laimi pasaule ir liela. Un ExpressVPN to aptver. Privātai pārlūkošanai varat izveidot savienojumu ar jebkuru no mūsu daudzajām VPN vietām. Pat tas, kas atrodas Kazahstānā. (Jā, mums tādu ir. Jo mēs esam satriecoši).

Augstais piecnieks. ✋

Iegūstiet savu privāto interneta savienojumu no ExpressVPN. Un varbūt ietaupiet sev naudu, nākamreiz, kad vēlēsities noīrēt automašīnu. Vai arī ēzelis, kas velk mašīnu. Tas ir jūsu internets. Dariet to, kas jums patīk!

Iegūstiet ExpressVPN

Piedāvātais attēls: siempreverde22 / Dollar Photo Club

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map