ExpressVPN ir gatavs cīnīties pret TPP – vai jūs?

Tā ir pazīstama aina – miecētas bros tvertnēs papildina dubultā dūriņu alu, uzmundrinātas draugu grupas, kas drūzmējas ap pašbildes nūjām, un tāls pienācīgas mūzikas skaņdarbs.

Vasaras koncertu sezona ir klāt.

Liela daļa lielu festivālu ir lieliski, jo tie dod mums iespēju atpūsties un iztvaikot. Tomēr dažreiz ir patīkami doties uz pasākumu, kas vēlas kaut ko mainīt, vietu, kur mēs varam ieturēt spēkus, apvienojoties kopīgam mērķim. Izklausās spēcinoši, pareizi?

Sabiedriski apzinoties šīs vasaras karstākā biļete ir Rock Against TPP. Izlases sastāvs ir slims – tajā ietilpst Toms Morello no Rage Against the Machine, Pazudis alum Evangeline Lilly, Jolie Holland, Danbert Nobacon no Chumbawamba un citiem. Ekskursija ir vērsta uz izpratnes veidošanu par draudošajiem draudiem, ko rada TPP vai Klusā okeāna partnerība. Un rūpējas ne tikai mākslinieki – arī organizācijas, piemēram, cīņa par nākotni, klubs Sierra un ExpressVPN, atbalsta.

Rock Against TPP jau ir paziņojis tūres datumus lielākajās Rietumkrasta pilsētās, piemēram, Sietlā un Portlendā. Labākā daļa? Biļetes ir BEZMAKSAS. Viss, kas jums jādara, ir RSVP.

Kāpēc TPP ir slikta??

Kā ExpressVPN ir rakstījis vairākkārt, TPP ir postošs tirdzniecības nolīgums, par kuru 12 valstis, tostarp Amerikas Savienotās Valstis, ir slepeni vienojušās. Korporatīvajiem lobistiem bija milzīga ietekme uz vienošanos. Nav pārsteidzoši, ka ir daži noteikumi, par kuriem mums visiem vajadzētu ļoti uztraukties.

Pats drausmīgākais ir jaunu intelektuālā īpašuma noteikumu kopums, kas varētu ierobežot simtiem miljonu cilvēku dalīšanos ar informāciju internetā. Līgumā ietvertie noteikumi ir daudz stingrāki nekā jebkurš esošais starptautiskais nolīgums. Wikipedia ir izteicies pret darījumu, jo tas ievieš ārkārtīgi garus autortiesību noteikumus.

Tas attiecas arī uz citām aktīvistu kustībām. Darba tiesību grupas ir noraizējušās par iespējamām ražotāju zaudētajām darba vietām, vides speciālisti saka, ka darījums varētu izraisīt saraušanās palielināšanos visā pasaulē, un pārtikas nekaitīguma eksperti ir nobažījušies par rūpīgas pārbaudes trūkumu, tāpēc importētie pārtikas produkti tiks pakļauti.

Ko jūs varat darīt, lai apturētu TPP?

Lai arī 12 iesaistīto valstu vadītāji jau ir parakstījuši tirdzniecības nolīgumu, viņiem tas joprojām ir jāratificē. ASV gadījumā tas nozīmē saņemt kongresa apstiprinājumu. Vārds pakalnā ir tāds, ka Obamas administrācija mēģinās izmantot Kongresa klibo sesiju pēc novembra vēlēšanām.

Pasakiet savam kongresmenim, ko jūs domājat. Parakstiet Rock pret TPP lūgumrakstu. Izlikiet ziņu sociālajos medijos ar hashtag #RockAgainstTheTPP, lai palīdzētu izplatīt ziņojumu un piesaistītu citus vēlētājus. Un, ja jūs varat, apmeklējiet “Rock Against TPP” turnejas pieturvietu, lai uzzinātu vairāk un uzzinātu vairāk.

Vai jūs dodaties uz Rock Against TPP koncertu? Varbūt jūs atradīsit dažus līdzīgi domājošus interneta gudrus rokerus, atstājot komentāru zemāk!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me