Zaangażuj się w kampanie OpenMedia, aby Internet był lepszym miejscem

zapisz link


ExpressVPN ma zaszczyt współpracować z OpenMedia w wielu projektach mających na celu ochronę Internetu.

Założona w 2008 roku OpenMedia to niestrudzona kampania na rzecz wszystkich swobód online na całym świecie.

Jeśli chcesz ubiegać się o bezpłatny internet, OpenMedia to świetne miejsce na rozpoczęcie.

Kampanie OpenMedia obejmują:

 • Żądaj krajowej strategii dostępu szerokopasmowego dla Kanady: Internet został teraz uznany za podstawową usługę w Kanadzie
 • Broń Internetu: kampania na rzecz neutralności sieci
 • Community Broadband Initiative: lepszy, niedrogi internet dla wszystkich
 • Oszczędzaj nasze bezpieczeństwo: w proteście przeciwko prawu C-51
 • Prywatność granic: Zatrzymaj amerykańskich funkcjonariuszy straży granicznej przeglądających telefon bez nakazu!

Zwycięstwo! Internet jest podstawową usługą dla wszystkich Kanadyjczyków!

Kanadyjczycy chcieli powszechnego dostępu do Internetu, wsparcia dla społeczności wiejskich, światowej klasy prędkości, nieograniczonych opcji danych i minimalnych gwarancji jakości ich internetu. I z pomocą OpenMedia mają wszystko!

OpenMedia poprowadziło prawie 50 000 ruchów wspierających Internet jako podstawową usługę. W rzeczywistości oszałamiające 95% komentarzy do postępowania Kanadyjskiej Komisji Telewizyjnej i Telekomunikacyjnej (CTRC) pochodziło od zwolenników OpenMedia!

To pierwszy raz, odkąd telefon nazwał podstawową usługę CRTC. Teraz wszyscy Kanadyjczycy, bez względu na to, gdzie mieszkają, muszą mieć dostęp do niezawodnych, światowej klasy mobilnych i domowych usług internetowych.

Broń Internetu

Otwarty Internet jest obecnie intensywnie atakowany. Federalna Komisja Łączności (FCC) – organ, który ma chronić dostęp Amerykanów do sieci, zapewniając jej darmowy i uczciwy dostęp – jest pod nowym kierownictwem.

Nowy szef FCC, Ajit Pai, ma na sercu interesy Big Telecom. Kluczowe zabezpieczenia zapewniające neutralność sieci zostały już cofnięte. Mimo to firmy Big Telecom chcą więcej, w tym siły, aby zmusić niektóre z twoich ulubionych stron internetowych do „wolnego łącza internetowego”.

Powiedz „nie” tej wizji Internetu.

Inicjatywa społeczności szerokopasmowego internetu

Dostęp do Internetu w Kanadzie wypada niekorzystnie w porównaniu z innymi narodami. Ale OpenMedia chce współpracować z ludźmi, aby zbudować szerokopasmowy dostęp do społeczności.
Celem jest bardziej przystępny cenowo internet dla wszystkich.

Oszczędź nasze bezpieczeństwo: C-51 (lekkomyślne prawo szpiegowskie rządu)

Kanada

OpenMedia wywarło wpływ na rządowe konsultacje w sprawie bezpieczeństwa narodowego i reprezentowało interesy Kanadyjczyków w zakresie prywatności. W ubiegłym roku byli w stanie:

 • Uczestniczyć i zeznawać na posiedzeniach Stałego Komitetu Rządu ds. Bezpieczeństwa Narodowego
 • Uczestniczyć osobiście w konsultacjach rządowych dla ekspertów, naukowców i liderów biznesu;
 • Zbuduj narzędzie internetowe Save Our Security, które pozwoliło tysiącom Kanadyjczyków uczestniczyć w rządowym procesie konsultacji online
 • Uruchom pierwsze w swoim rodzaju narzędzie Click to Call. Nowe, potężne narzędzie umożliwiające Kanadyjczykom dzwonienie do swoich posłów w sprawie C-51 jednym kliknięciem myszy.

Wraz z tysiącami Kanadyjczyków OpenMedia naciskało na rząd, aby publicznie opublikował 59 000 wyników konsultacji dotyczących bezpieczeństwa narodowego i opublikował „raport podsumowujący”.

Rząd skłonił się pod presją i publicznie opublikował pierwszą połowę odpowiedzi.

Aby wykorzystać ten sukces, OpenMedia zbudowało narzędzie crowdsourcingowe, aby umożliwić społeczeństwu niezależną analizę wszystkich 59 000 wyników naszych konsultacji w sprawie bezpieczeństwa narodowego. Ta ogromna ilość danych po raz pierwszy będzie dostępna i łatwa do strawienia.

Kampania ukaże wyraźny obraz tego, czego Kanadyjczycy mogą oczekiwać od rządu w odniesieniu do C-51 i masowej inwigilacji.

UK

Wyciekające dokumenty ujawniają tajny plan brytyjskiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, aby uzyskać dostęp w czasie rzeczywistym do wiadomości tekstowych i komunikacji online. Podjęto nawet kontrowersyjne próby zmuszenia firm takich jak WhatsApp do złamania zabezpieczeń własnego oprogramowania.

Ten lekkomyślny plan nadzoru sprawi, że wszyscy będą bardziej podatni na ataki, takie jak niedawny atak ransomware na NHS.

Zaangażuj się w kampanię Save Our Security UK OpenMedia.

Prywatność na granicach w USA.

W tej chwili politycy zastanawiają się, czy wesprzeć ochronę danych w ustawie granicznej, która uniemożliwiłaby funkcjonariuszom straży granicznej Stanów Zjednoczonych przeglądanie telefonu lub laptopa bez nakazu.

Lobbyści próbują przekonać polityków, że ludzie nie mają nic przeciwko tej praktyce.

Weź udział w debacie tutaj!

OpenMedia opublikowało ostateczny raport TPP

TPP była katastrofą dla Kanady. Po pięciu latach negocjacji i niewykorzystanych milionach porozumienie rozpadło się w obliczu powszechnego oburzenia ze strony obywateli w każdym kraju TPP.

Tysiące podzieliły się z rządem swoimi opiniami podczas konsultacji TPP – czas już podjąć działania w oparciu o opinie ludzi.

W 2017 r. Kanada rozpocznie renegocjację północnoamerykańskiej umowy o wolnym handlu (NAFTA), rozpocznie rozmowy w sprawie umowy o wolnym handlu z Chinami i zbada możliwość nawiązania bezpośrednich stosunków handlowych z Wielką Brytanią.

Te krytyczne rozmowy przebiegają tą samą wadliwą ścieżką co TPP.
Odwiedź OpenMedia.org

OpenMedia ma nadzieję na przejście do nowych ram negocjacyjnych dotyczących handlu: takich, które odbudują zaufanie publiczne do procesów rządowych i zachęcą Kanadyjczyków do udziału w konsultacjach.

Nadszedł czas, aby nasze podejście zapewniło otwarty, progresywny handel.

ExpressVPN jest dumnym sponsorem OpenMedia

OpenMedia stara się, aby internet był otwarty, niedrogi i wolny od nadzoru. ExpressVPN będzie nadal wspierać ich wspaniałe inicjatywy i kampanie na rzecz lepszego internetu dla wszystkich.

Jeśli chcesz wziąć udział w którejkolwiek z tych kampanii, odwiedź OpenMedia.org

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map