Odcinanie przewodu: porównanie 7 usług przesyłania strumieniowego telewizji na żywo

Nożyce przecinające sznur.


Trend porzucania telewizji kablowej do internetowych serwisów streamingowych nabiera tempa i nie bez powodu: jest tańszy, wygodniejszy i daje większy wybór. A jeśli czytasz to teraz, prawdopodobnie szukasz także alternatyw dla tego drogiego pakietu kablowego, który masz teraz. Ale dzięki tak wielu opcjom cięcia kabli do wyboru, skąd wiesz, który z nich jest dla Ciebie najlepszy?

Opcje cięcia kabli dla usług przesyłania strumieniowego

Rozbieramy to, co otrzymujesz dzięki niektórym najpopularniejszym usługom.

1. YouTube TV

Kraj: NAS.
Cena wywoławcza: 50 USD / miesiąc
Minimalna liczba kanałów: 70
Okres próbny: 30 dni

Jedną z bardziej płatnych usług jest YouTube TV, która zapewnia dostęp do ponad 70 kanałów z relacjami na żywo, w tym 24-godzinnymi sieciami informacyjnymi i wieloma kanałami sportowymi. Jest on obecnie dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych, a zmiany zasięgu telewizji lokalnej zmieniają się w zależności od wprowadzonego kodu pocztowego. Możesz także rejestrować programy, które chcesz oglądać ponownie w chmurze DVR przez okres do dziewięciu miesięcy.

2. Sling TV

Kraj: NAS.
Cena wywoławcza: 25 USD / miesiąc
Minimalna liczba kanałów: 25
Okres próbny: 7 dni

Sling TV to amerykańska usługa przesyłania strumieniowego, która jest świetną alternatywą dla tych, którzy chcą porzucić swojego operatora kablowego i mają większy wybór w niższej cenie. Do wyboru są trzy pakiety: Sling Orange, Sling Blue oraz Sling Orange i Blue.

Pomarańczowy i Niebieski mają różne wybory kanałów telewizyjnych, do których masz dostęp, więc sprawdź, który z nich jest bardziej prawdopodobny. Na przykład w Orange możesz oglądać tylko na jednym urządzeniu, ale dzięki subskrypcji Blue możesz oglądać na trzech osobnych ekranach. Jeśli płacisz 40 USD za subskrypcję Orange i Blue, możesz przesyłać strumieniowo na czterech osobnych urządzeniach jednocześnie.

3. AT&T TV teraz

Kraj: NAS.
Cena wywoławcza: 65 USD / miesiąc
Minimalna liczba kanałów: 45
Okres próbny: 7 dni

Wcześniej znany jako DirecTV Now, AT&T TV Now jest najdroższą alternatywą dla telewizji kablowej na tej liście, chociaż jej standardowy pakiet zawiera kanały takie jak HBO i ESPN. Inne kanały premium, takie jak Showtime, mogą być dodawane fragmentarycznie, podobnie jak ekskluzywne pakiety sportowe, takie jak NFL Sunday Ticket. W&Wygląda na to, że T TV Now nie jest onieśmielony przez konkurencję na arenie streamingowej, ponieważ podniosły swoje ceny w 2019 r. Z 50 USD do 65 USD miesięcznie na (najniższym) poziomie Plus oraz od 70 do 80 USD na poziomie Max.

4. Hulu z telewizją na żywo

Kraj: NAS.
Cena wywoławcza: 55 USD / miesiąc
Minimalna liczba kanałów: 60
Okres próbny: 7 dni

Hulu to zarówno opcja wideo na żądanie, jak i opcja transmisji na żywo w telewizji. Opcja dostępna tylko w VOD zaczyna się od 6 USD / miesiąc, ale jeśli chcesz dodatkowo oglądać telewizję na żywo, musisz wynieść ponad 55 USD / miesiąc. Jak w AT&T TV Teraz Hulu również ostatnio podniosło ceny, więc będziesz chciał skorzystać z ewentualnych sezonowych ofert. Pakiet Live TV umożliwia oglądanie na nieograniczonej liczbie ekranów i oferuje ulepszoną rejestrację w chmurze w celu nagrywania dowolnych programów, które mogłeś przegapić. Musisz dodać 6 USD więcej, aby oglądać programy bez reklam.

5. fuboTV

Kraj: NAS.
Cena wywoławcza: 55 USD / miesiąc
Minimalna liczba kanałów: 109
Okres próbny: 7 dni

Jeśli jesteś zainteresowany tylko oglądaniem najnowszych gier sportowych, fuboTV będzie wszystkim, czego potrzebujesz, obejmując ponad 30 000 wydarzeń, w tym mecze NBA, NFL, MLB i NHL. Pakiet standardowy zawiera Twoje ulubione kanały kablowe skupiające się na sporcie, wiadomościach i filmach. Możliwe dodatki obejmują kanały Showtime i jeszcze więcej sportów.

6. Zattoo

Kraj: Niemcy, Szwajcaria
Cena wywoławcza: Darmowy
Minimalna liczba kanałów: 249 (30 w HD)
Okres próbny: 30 dni (dla subskrypcji Premium / Ultimate)

Jeśli mieszkasz po drugiej stronie Atlantyku i głównie oglądasz europejskie kanały telewizyjne, Zattoo będzie wszystkim, czego potrzebujesz. Zattoo to internetowa platforma telewizyjna, która nadaje różne programy telewizyjne na żywo i treści na żądanie. Usługa jest dostępna w Szwajcarii i Niemczech, ale niektórzy abonenci mogą również uzyskać dostęp do Zattoo na terenie całej UE i Wielkiej Brytanii. Z oszałamiającymi 249 kanałami do wyboru, nie zabraknie Ci opcji (chyba że chcesz oglądać kanały w USA).

7. TVPlayer

Kraj: UK
Cena wywoławcza: Darmowy
Minimalna liczba kanałów: 45
Okres próbny: 30 dni (z Premium)

Jeśli chcesz mieć więcej treści anglo-centrycznych, TVPlayer może mieć najlepszy wybór kanałów dla Ciebie. Naliczamy około 45 kanałów, w tym kanały BBC i ITV. Istnieją takie bezpłatne, jak BBC, a niektóre są dostępne tylko z pakietem Premium, takie jak ITV2, 3 i 4. Jeśli wybierzesz abonament Premium, który zapewnia strumieniowe przesyłanie HD na dziesiątki kanałów, możesz zapłacić miesięcznie 7 GBP / miesiąc lub 70 GBP przez cały rok.

Najlepsze usługi transmisji na żywo w 2020 roku

Najlepsza usługa transmisji na żywo sprowadza się do tego, z którego będziesz najczęściej korzystać. Niezależnie od tego, czy oglądasz ulubioną drużynę, czy oglądasz lokalne wiadomości, dostępnych jest wiele dobrych opcji cięcia kabli, które nie złamią banku. I zawsze jest Netflix.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map