Nowe prawo na korzyść nie tak wspaniały rząd Kazachstanu


Wszyscy obywatele Kazachstanu wkrótce będą właścicielami nowego certyfikatu. Jednak nie jest to jedna osoba, która może pochwalić się swoimi żonami.

Rząd Kazachstanu uchwalił nowe prawo, które wymaga zainstalowania certyfikatu cyfrowego na telefonach i komputerach PC każdego obywatela. Będzie zbierać ruch w sieci, hasła, połączenia do hodowcy kóz, a nawet dane finansowe. Rzeczywiście, certyfikat uchwyci prawie wszystko, czego chce rząd.

To tylko kolejny przykład rządu próbującego przedostać się do twojego życia. To rażący chwyt informacji, a oni nawet nie próbowali tego ukryć. Przynajmniej niezbyt dobrze. Wiadomość wyszła na jaw, gdy Telecom.kz opublikował plan nadzoru w komunikacie prasowym z listopada. Został on pośpiesznie wycofany, ale kiedy ludzie dowiedzą się, że Google zapisuje wszystko…

To nie pierwszy raz rząd próbuje wkroczyć do naszego cyfrowego życia. I na pewno nie będzie ostatni. Ale przynajmniej teraz wiemy, że to robią i możemy chronić naszą prywatność. Niemal zabawnie jest patrzeć, jak się mylą i zawodzą.

Uzyskaj ExpressVPN

Jak powstrzymać rządy przed szpiegowaniem Ciebie

Jeśli martwisz się, że jakikolwiek rząd cię szpieguje, istnieje prosty sposób na ich pokonanie. ExpressVPN działa, ukrywając swoją lokalizację przed podglądającymi oczami. Mogą nalegać na zainstalowanie wszystkich certyfikatów w Kazachstanie, ale nie mogą nic zrobić, gdy twoje połączenie pochodzi z kraju poza ich jurysdykcją.

Na szczęście świat jest duży. I ExpressVPN ma to pod kontrolą. Możesz połączyć się z dowolną z naszych wielu lokalizacji VPN w celu prywatnego przeglądania. Nawet ten w Kazachstanie. (Tak, mamy go tam. Bo jesteśmy niesamowici).

✋ piątka. ✋

Uzyskaj prywatne połączenie internetowe z ExpressVPN. I może zaoszczędzisz trochę pieniędzy, następnym razem, gdy będziesz chciał wynająć samochód. Albo osioł ciągnący samochód. To twój Internet. Rób co chcesz!

Uzyskaj ExpressVPN

Polecane zdjęcie: siempreverde22 / Dollar Photo Club

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map