ExpressVPN właśnie dodał dwie nowe australijskie lokalizacje VPN!

Lokalizacje Brisbane i Perth ExpressVPNBrisbane i Perth oferują teraz lokalizacje serwerów ExpressVPN!


Ekscytujące wiadomości dla wszystkich Australijczyków: ExpressVPN dodał lokalizacje VPN w Brisbane i Perth. W połączeniu z istniejącymi lokalizacjami serwerów VPN w Melbourne i Sydney, daje to cztery świetne opcje dla każdego, kto chce połączyć się z lokalizacją VPN w Australii.

Jakie są zalety nowych australijskich lokalizacji VPN?

Nie wiesz, co jest takiego wspaniałego w większej liczbie australijskich lokalizacji VPN? Nie martw się, jest wiele powodów do ekscytacji.

 • Lepsze opcje dla mieszkańców: Jeśli szukasz szybkości i stabilności, ExpressVPN zaleca połączenie z lokalizacją VPN w pobliżu. Użytkownicy bliscy Brisbane i Perth mają teraz więcej opcji niż wcześniej.
 • Więcej australijskich adresów IP: Więcej lokalizacji VPN oznacza więcej serwerów VPN, a więcej serwerów VPN oznacza więcej adresów IP. Teraz możesz użyć adresu IP powiązanego z Brisbane lub Perth.
 • Więcej obsługi ręcznej konfiguracji: Zarówno lokalizacje Brisbane, jak i Perth ExpressVPN obsługują protokoły OpenVPN, PPTP i L2TP-IPSec do ręcznych konfiguracji VPN. Daje to więcej opcji użytkownikom konfigurującym ExpressVPN na starszych urządzeniach lub niektórych modelach routerów.

Jak połączyć się z jedną z nowych lokalizacji VPN?

Możesz połączyć się z lokalizacją VPN Perth lub Brisbane w kilka sekund. Wszystko co musisz zrobić to:

 1. Otwórz aplikację ExpressVPN
 2. Kliknij Wybierz lokacje przycisk
 3. Kliknij Wszystko zakładka u góry menu
 4. Rozwiń Azja i Pacyfik Sekcja
 5. Rozwiń Australia listę serwerów, klikając trójkąt po lewej stronie
 6. Wybierz Australia – Brisbane lub Australia – Perth
 7. Połączyć!

To wszystko!

~

Podekscytowany lokalizacjami nowych serwerów VPN? Jeśli kiedykolwiek uważasz, że ExpressVPN powinien dodać inne lokalizacje serwerów VPN, daj nam znać – liczba lokalizacji ExpressVPN stale rośnie!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map