Bezpłatne strony z transmisjami sportowymi zagrażają Twojej prywatności: 3 powody, dla których warto korzystać z VPN

oglądać Premier League bez VPNSpróbuj obejrzeć Sky Sports poza Wielką Brytanią, a przegapisz całą akcję w Premier League!

Wszyscy wiemy, jak denerwujące jest wyszukiwanie internetowych transmisji sportowych na żywo. Szukanie działającego linku, martwienie się o przypadkowe wyskakujące okienka i radzenie sobie z atakiem plików cookie, które przyklejają się do przeglądarki, jak guma do żucia na bucie, to wszystkie kroki, które podejmujemy, gdy przesyłamy bezpłatne treści online.

Według naukowców z Stony Brook University, aż 50% bezpłatnych serwisów sportowych z transmisją strumieniową zawiera złośliwe reklamy.

Czy to jest warte ryzyka? Oczywiście nie. Ale to nie znaczy, że nadal tego nie robimy.

Na szczęście istnieją bezpieczniejsze sposoby transmisji sportowej na żywo. Oto trzy powody, dla których zawsze lepiej jest przesyłać strumieniowo za pomocą VPN.

Strumień prosto ze źródła

Jeśli to czytasz, prawdopodobnie już wiesz, czym jest VPN. Być może nie wiesz, w jaki sposób VPN to ułatwia pomiń szkicowe transmisje na żywo razem i przesyłaj strumieniowo bezpośrednio ze źródła.

jak wygląda itv bez VPNPrzed ExpressVPN…

Ponieważ VPN pozwala maskować twój adres IP innym w innym kraju, możesz uzyskać dostęp do legalnych stron streamingowych na całym świecie!

jak itv wygląda po VPNPo ExpressVPN…

Dzięki katalogowi Stream Sports ExpressVPN możesz przeczytać szczegółowe przewodniki na temat transmisji strumieniowej z największych wydarzeń sportowych na świecie bez konieczności otwierania szkicowego linku.

Dodaj więcej bezpieczeństwa do swojej sieci

Chociaż bezpłatne strony do przesyłania strumieniowego zyskują na popularności, to one niesie ze sobą wiele zagrożeń prywatności. Złośliwe oprogramowanie, wirusy i nikczemne narzędzia do śledzenia sieci to wszystkie zagrożenia, które chętnie akceptujesz, gdy decydujesz się na przesyłanie strumieniowe treści z tych witryn.

Ziarniste filmy, irytujące wyskakujące okienka, zewnętrzne narzędzia do śledzenia – to tylko niektóre z problemów, z którymi zmagasz się podczas korzystania z witryn do przesyłania strumieniowego.

Gdy korzystasz z VPN, możesz szyfrować ruch sieciowy i anonimizować swoją lokalizację, nie wspominając o tym, że możesz również przesyłać strumieniowo z legalnych witryn w przeciwieństwie do losowych linków.

To wygrana wygrana.

Nawet oglądaj w jakości HD

Jakość wideo rzadko jest normą, jeśli chodzi o strony osób trzecich. Kiedy przesyłasz strumieniowo ze źródeł zewnętrznych, nie tylko ryzykujesz swoją prywatność, ale oglądasz strumień podrzędny.

Ponieważ sieci VPN umożliwiają przesyłanie strumieniowe ze źródła, jakość wideo jest znacznie lepsza, a czasy ładowania są zbliżone do zera.

Możesz nawet użyć testu prędkości, aby sprawdzić, które lokalizacje serwerów VPN oferują najlepsze prędkości.

Spójrz prawdzie w oczy: jeśli chcesz szukać transmisji sportowych online, upewnij się, że korzystasz z VPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me