Apple usuwa aplikacje VPN z China App Store

Z OSTATNIEJ CHWILI

Dzisiaj, 29 lipca 2017 r., Około godziny 04:00 czasu GMT otrzymaliśmy powiadomienie o usunięciu aplikacji ExpressVPN na iOS z China App Store. Nasze wstępne badania wskazują, że wszystkie główne aplikacje VPN na iOS zostały usunięte.

Użytkownicy w Chinach uzyskujący dostęp do App Store na innym terytorium (tj. Wskazali swój adres rozliczeniowy poza Chinami), nie ma to wpływu; mogą pobrać aplikację na iOS i nadal otrzymywać aktualizacje jak poprzednio.

Chociaż decyzja Apple jest zaskakująca i niefortunna, nie zmienia ona zobowiązania ExpressVPN do utrzymywania bezpiecznej i niezawodnej łączności. Nasz zespół wsparcia jest gotowy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, w tym za pośrednictwem czatu na żywo, aby pomóc użytkownikom, których dotyczy problem.

Jesteśmy rozczarowani tym rozwojem, ponieważ stanowi on najbardziej drastyczny środek, jaki dotychczas podjął chiński rząd, aby zablokować korzystanie z VPN, i jesteśmy zaniepokojeni, że Apple wspomaga chińską cenzurę. ExpressVPN zdecydowanie potępia te środki, które zagrażają wolności słowa i wolnościom obywatelskim.

Użytkownicy w Chinach mogą nadal pozostawać w kontakcie z otwartym Internetem dzięki aplikacjom ExpressVPN dla Windows, Mac, Androida i innych platform.

Nasze zaangażowanie na rzecz otwartego i bezpłatnego internetu jest silniejsze niż kiedykolwiek wcześniej i będziemy kontynuować walkę, pomagając naszym użytkownikom pozostać w kontakcie, bez względu na to, gdzie się znajdują.

Zrzut ekranu powiadomienia otrzymanego od Apple ExpressVPN o usunięciu aplikacji iOS ExpressVPN z China App Store.Zrzut ekranu powiadomienia otrzymanego od Apple ExpressVPN o usunięciu aplikacji iOS ExpressVPN z China App Store.

Aby uzyskać pomoc dotyczącą korzystania z ExpressVPN w Chinach, skontaktuj się z pomocą techniczną lub wypróbuj poniższe łącza do rozwiązywania problemów:

 • Jak zmienić kraj App Store, aby pobrać i zaktualizować ExpressVPN na iOS
 • Nie można połączyć się z lokalizacją serwera VPN
 • Nie można połączyć się z Internetem, gdy VPN jest podłączony
 • Problemy z rozłączaniem VPN: 4 możliwe przyczyny i rozwiązania
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map