Absolutnie najlepsze miejsca do korzystania z VPN


Niektórzy ludzie lubią krople deszczu na różach i wąsy na kociętach. To miłe, ale ExpressVPN lubi prywatność w Internecie, bezpieczeństwo w Internecie i wolność cyfrową.

Oto kilka doskonałych miejsc do korzystania z VPN, które obejmują wszystkie trzy ulubione rzeczy ExpressVPN.

Dostęp do sieci VPN w domu zapewnia bezpieczeństwo Tobie i Twojemu Internetowi

Najlepsze miejsce do korzystania z VPN znajduje się w obrębie własnego królestwa. Twój dom to miejsce, w którym będą znajdować się najbardziej wrażliwe dokumenty, i prawdopodobne jest, że będziesz spędzać większość czasu online.

VPN wzmocni twoją obronę, a także powstrzyma wszystkie wścibskie oczy przed obserwowaniem, jak robisz wszystko, co chcesz, we własnym domu.

Ale to nie jest kwestia domowego VPN vs. korporacyjnego VPN. Posiadanie VPN w domu nie oznacza, że ​​nie powinieneś dostać VPN do pracy … więcej na ten temat później.

Korzystanie z VPN dla hotspotów Wi-Fi powinno być prawem

Ryzykując pokonanie martwego konia, darmowe publiczne hotspoty Wi-Fi nie są tak bezpłatne, jak to sugeruje termin „bezpłatny”. Najczęściej „bezpłatne” Wi-Fi zwraca się, zbierając dane i sprzedając je oferentowi, który zaoferował najwyższą cenę.

Publiczny hotspot Wi-Fi najprawdopodobniej wykorzysta serwer proxy, który zablokuje połączenie internetowe, dopóki nie wprowadzisz jakiegoś rodzaju ujawniających się informacji o sobie. Czasami jest to tylko e-mail, ale prawdopodobnie będziesz musiał podać swoje imię i nazwisko, adres i datę urodzenia. To, co każda firma Wi-Fi zrobi z twoimi soczystymi informacjami, zależy od nich, podpisujesz prawa, jak tylko klikniesz Zgadzam się.

Większość firm nie ma zwyczaju oferować usług, dlatego ostrożne jest rozważenie tego, na co musisz się zgodzić przed nawiązaniem połączenia.

Niezabezpieczone sieci Wi-Fi są również dokładnie tak, jak brzmią (czyli niezabezpieczone). Posiadając odpowiednią wiedzę, każdy podłączony do tej samej otwartej sieci, co Ty, ma łatwy dostęp do twoich danych. Ale dobra usługa VPN ukryje Twoją prawdziwą lokalizację i adres IP, zapewniając znacznie bezpieczniejsze połączenie z Internetem.

Skorzystaj z kawiarni VPN i zabezpiecz powieść, którą pisałeś od 1997 roku

Sklepy z kawą to słynne miejsca, w których można znaleźć pijawki Wi-Fi. Tak, jestem klientem! Kupiłem ten kubek wody trzy godziny temu!

Ale choć jest to dużo zabawy, aby pochłonąć czyjś sok z Internetu, nadal musisz chronić swój sprzęt. Zdobądź VPN Starbucks, zanim ktoś włamie się na komputer Mac i ukradnie powieść, nad którą pracujesz, lub, co gorsza, coś ważnego.

Best-hotel-VPNJak może wyglądać znak na hotelu.

Korzystaj z dobrej sieci VPN w dowolnym miejscu i czasie w hotelu

Hotel Wi-Fi jest prawie taki sam jak publiczny Wi-Fi i ma te same obawy dotyczące bezpieczeństwa. Haker nie potrzebuje wiele pracy, aby nadużyć otwartej, niezabezpieczonej sieci.

Ale przynajmniej ludzie są ograniczeni normalnymi zasadami społeczeństwa, gdy są w miejscu publicznym, a ludzie bezużyteczni z pewnością przyciągną w końcu niechcianą uwagę na siebie.

Niezabezpieczona sieć Wi-Fi w hotelu oznacza, że ​​osoba atakująca może zamknąć się w pokoju, niewidoczna dla nikogo i robić wszystko, co zechce, korzystając z połączenia internetowego. Mogą zbierać wszystkie twoje dane, o ironio, zachowując pełną prywatność.

Dostęp do Office VPN pominie filtry zawartości zapory ogniowej (i ukryje historię przeglądania)

Wiele miejsc pracy oferuje ograniczony dostęp do Internetu, ponieważ najwspanialsza biblioteka informacji, jaka kiedykolwiek istniała, najwyraźniej nie jest czymś, co niektórzy pracodawcy chcą, aby ich pracownicy mieli na wyciągnięcie ręki.

Ale hej, to ich firma, mogą robić to, co lubią. Nawet jeśli to, co robią, jest oburzające, a umysł tępo głupi.

Przypuszczalnie proces myślowy przebiega w następujący sposób:

„Nie pozwól im uzyskać dostępu do Wikipedii. Mogą wymyślić rzeczy, których nie znają. Personel może uczyć się we własnym czasie. Tutaj nie ma miejsca na rozwój intelektualny ”.

Gdyby tylko istniał sposób na obejście takich głupich praktyk zatrudnienia.

Psssst. Jesteś tam … VPN. Ciii.

Nawet jeśli Twoje miejsce pracy pozwala na nieograniczony dostęp do Internetu, działająca sieć VPN jest nadal rozsądnym wyborem. Na wypadek, gdyby oglądali cię oglądającego wszystkie filmy z kotami.

Szkolna sieć VPN obejdzie filtry zapory ogniowej (i ukryje Twoją historię przeglądania)

Patrz wyżej, ale zastąp pracodawcę „wszechmocnym władcą wiedzy” lub wykładowcą, jeśli chcesz.

Wskazówka profesjonalna: Możesz także użyć szkolnego VPN jako biblioteki VPN. Wiesz, do badań. Następnie, jeśli będziesz uczył się wystarczająco intensywnie, być może szkolna sieć VPN przejdzie na VPN College, a nawet University VPN.

najlepiej podróżować VPNWidziałem pewne rzeczy i chcę, żebyś je też zobaczył.

VPN podczas podróży pozwala wyśmiewać znajomych z dowolnego miejsca

Wiele krajów cenzuruje Internet, ponieważ są prowadzone przez ludzi zainteresowanych utrzymywaniem własnej władzy i utrzymywaniem regularnych kontroli nad ludem (zobacz ponownie pracę).

Gdy patrzysz na świat i podziwiasz zabytki, o których większość może tylko pomarzyć, oczywiste jest, że będziesz chciał wysyłać wspaniałe zdjęcia, aby wyśmiewać znajomych i rodzinę. Wszyscy to robimy.

Problem polega jednak na tym, że preferowany punkt sprzedaży mediów społecznościowych może być zablokowany w miejscu, w którym się znajdujesz. Co gorsza, twój dostawca poczty e-mail może być również ograniczony.

Brak dostępu do konta e-mail może być problemem, jeśli musisz skontaktować się z pomocą lub pilnie, lub z jakiegokolwiek powodu pilnie skontaktować się z najbliższymi (choć bądźmy szczerzy, są szanse, że to tylko radość).

VPN w podróży jest gwarancją, że będziesz mógł wysłać krewnym niebieską plażę do swoich bliskich, gdy tylko usłyszysz, że pada z powrotem do domu. A ponieważ podróżowanie wymaga lotu, będziesz także potrzebować VPN na lotnisku (zobacz ponownie wpis w miejscach publicznych).

Użyj VPN podczas angażowania się w hobby dorosłych

Dostawcy usług internetowych mogą przechowywać Twoją historię internetową. Ale VPN ukrywa twoją historię Internetu, dając ci prywatny dostęp do Internetu. Mrugniecie.

W rzeczywistości po prostu korzystaj z dobrej sieci VPN wszędzie

Oczywiście istnieje wiele innych miejsc do korzystania z VPN i jeszcze więcej powodów, aby to zrobić. W dobie szpiegowania i federalnych procesów sądowych wymagających dostępu do danych ludzi prawdopodobnie rozsądnie jest korzystać z VPN dla wszystkich połączeń internetowych.

Dobra sieć VPN pozwala uzyskać dostęp do pełnego Internetu w dowolnym miejscu i z dowolnego powodu.

Gdzie korzystasz z VPN? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Wyróżniony obraz: masha_tace / Depozyt Photos
Znak hotelu: BrianAJackson / Depozyt Zdjęcia
Znak postu: LAMeeks / Depozyt Photos

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map