SolarWinds NPM проти Paessler PRTG

SolarWinds проти PRTG

Широкий перехід до ведення бізнесу в Інтернеті призвів до постійного попиту на інструменти мережевого моніторингу. Незалежно від того, чи слідкує він за станом здоров’я підключених пристроїв або запобігає зловмисним атакам, адміністрація мережі – секрет майже всіх живих мереж. Не дивно, що, враховуючи кількість підключень, середньостатистичні мережі в Інтернеті обробляють щоденні адміністратори, використовуючи платформи мережевого моніторингу, щоб допомогти їм.

Що стосується інструментів мережевого моніторингу, мало імен настільки ж видатні Сонячні вітри і Paessler PRTG. Ці два бренди виробили декілька найсучасніших доступних наборів мережевого моніторингу. У цій статті ми розглянемо два продукти, зокрема; Монітор продуктивності мережі SolarWinds і Paessler PRTG Мережа Монітор.

Ми збираємося ретельно порівняти ці два гіганти мережевого моніторингу, щоб побачити, що є найкращим.

Наш аналіз врахує такі функції, як панелі приладів, налаштування, віртуалізація, моніторинг мережі, моніторинг ефективності, моніторинг інфраструктури, і сповіщення.

Огляд

Нижче ми включили таблицю з оглядом особливостей кожного продукту, що показує, як вони складаються один з одним:

Особливості
Монітор продуктивності мережі SolarWinds (БЕЗКОШТОВНИЙ ПЕРІОД ВИПРОБОВУВАННЯ)
Paessler PRTG Network Monitor (БЕЗКОШТОВНИЙ ПЕРІОД ВИПРОБОВУВАННЯ)
АвтовідкриттяТакТак
Настроювана панель приладівТакТак
Користувацький інтерфейсГрафічний інтерфейс Windows та веб-інтерфейсГрафічний інтерфейс Windows та веб-інтерфейс
Попередження та сповіщенняЕлектронна пошта, SMS, спеціальні умови запускуЕлектронна пошта, SMS, Push-сповіщення, мобільний додаток, створюйте власні сценарії
Моніторинг мережі та підтримка потокуSNMP (NetFlow, J-Flow, IPFIX, sFlow та NetStream w / SolarWinds NetFlow Аналізатор трафікуSNMP, WMI, NetFlow, sFlow
ЗвітністьНалаштовані та 100 шаблонів за замовчуваннямНастроювана та планова звітність
ЦіноутворенняДоступно від 2995 доларів (2269 фунтів)Доступно безкоштовно для менш ніж 100 датчиків, платні версії починаючи від $ 1600 (1,228 £)

Налаштування

Процес налаштування є одним з найважливіших факторів, який слід враховувати при розгортанні нової програми. Простота, з якою ви можете завершити процес налаштування, визначає, наскільки легко розгорнути вашу програму на вибір. Paessler PRTG Network Monitor працює з основним сервером і одним (або більше) зондами. Це забезпечує процес налаштування порівняно простим під час моніторингу всієї мережі за допомогою одного сервера.

Завантажити Paessler PRTG Network Monitor для Windows можна приблизно за п’ять хвилин. Вас приймає процес конфігурації Гуру конфігурації який вимагає інформації від адміністратора, щоб у вас були дані для входу для подальшого використання. Процес налаштування швидше, ніж інші продукти Paessler PRTG Network Monitor зберігає дані у власній унікальній системі, а не База даних SQL.

Мережевий монітор Paessler PRTG інсталяція також має перевагу прийомів масштабованість для більших організацій. Налаштування багатошарове, і ви можете підвищити масштаб своїх серверів, зондів та датчиків, щоб бути в курсі своїх вимог незалежно від розміру вашої організації.

В порівнянні, Монітор продуктивності мережі SolarWinds вимагає трохи більше інвестицій. Монітор продуктивності мережі SolarWinds для встановлення потрібно близько 800 Мб місця, що значно більше Paessler PRTG Network Monitor. Вам також потрібен ряд додаткових рішень для Windows, таких як Microsoft SQL Server 2005 SP3 або новішої версії і Windows Server 2003 або 2008. Вам також потрібна .NET Framework 3.5 або новішої версії.

Це трохи складніше, ніж Paessler PRTG Network Monitor але і це не зовсім складно. Однак, з точки зору легкого розгортання, ми повинні дати перевагу Paessler PRTG Network Monitor тут. Основна установка проста у використанні, і вона закладає основу, щоб бути готовою до майбутнього розширення масштабу.

Мережеве відкриття (і автоматичне відкриття)

Можливості автовідкриття SolarWinds Network Monitor Monitor

Наступна функція, яку ми будемо розглядати – це виявлення мережі. Відкриття мережі є частиною процесу налаштування, але воно заслуговує власного розділу, щоб ми могли далі проаналізувати, що може запропонувати кожна програма. На Монітор продуктивності мережі SolarWinds відбувається процес автоматичного виявлення, який починається, як тільки ви закінчите початкові налаштування. Функція автоматичного виявлення автоматично розпізнає пристрої у вашій мережі, тому вам не доведеться вводити їх інформацію вручну.

Основна перевага цього – економія часу. На пристроях без функції автоматичного виявлення дуже незручно переглядати кожен пристрій і додавати його до своєї мережі. Функція автовідкриття робить Монітор продуктивності мережі SolarWinds підходить для швидкого розгортання та економить ваш час, який ви можете використовувати для виконання важливіших дій.

Подібно до Монітор продуктивності мережі SolarWinds, Paessler PRTG Network Monitor також має свою функцію автоматичного виявлення. З Paessler PRTG Network Monitor ви можете сканувати вашу мережу через діапазони IP. Хоча обидва продукти мають автовідкриття, Монітор продуктивності мережі SolarWinds має перевагу на основі свого інтуїтивного дизайну та чудових карт топології автовідкриття.

Настроювання приладової панелі та панелі інструментів

Інформаційна панель SolarWinds NPM

Незалежно від платформи, яку ви використовуєте, більшість ваших моніторингових дій буде проходити через інформаційну панель. Приладова панель виступає центральним центром, який відображає ваші живі дані та показує вам все, що відбувається під кришкою вашої мережі. Як результат, важливо мати приладну панель, яку можна швидко читати та налаштовувати.

З Монітор продуктивності мережі SolarWinds (показано на зображенні вище) ви можете налаштувати приладну панель так, як вважаєте за потрібне. Ви можете переглядати пристрої в кругових діаграмах, графіках та кольорових кнопках, які детально показують, як працює ваша інфраструктура. Аналогічно, Монітор продуктивності мережі SolarWinds теж має своє Інформаційна панель аналізу ефективності PerfStack. Це дозволяє перетягувати дані використання в часову шкалу, щоб порівняти їх з іншими даними.

Це вигідно, оскільки ви можете порівнювати різні набори даних поруч. Перегляд наборів даних таким чином унікальний Монітор продуктивності мережі SolarWinds і дозволяє усунути неполадки певних мереж без необхідності переглядати безліч різних вікон.

Інформаційна панель PRTG Network Monitor

Paessler PRTG Network Monitor також пропонує власні налаштовані інформаційні панелі з набором циферблатів, діаграм та карт. Ви можете використовувати власний HTML-код для створення власних об’єктів карт. Це корисно, що дозволяє створити унікальну перспективу вашої мережі.

На основі простоти приладової панелі та ковкого Інформаційна панель аналізу ефективності Perfstack, Монітор продуктивності мережі SolarWinds тут найкращий вибір. Шанс порівняти різні набори даних таким чином є неоціненним при аналізі поперечного перерізу даних.

Користувацький інтерфейс

Paessler PRTG Network Monitoг і Монітор продуктивності мережі SolarWinds обидва пропонують користувачам графічний інтерфейс Windows та графічний інтерфейс. Це означає, що ви можете отримати доступ до кожної платформи в Інтернеті та на своєму пристрої. Основна частина користувачів кожного продукту буде тяжіти до веб-графічного інтерфейсу на основі їх доступності. Це одна область, де Монітор продуктивності мережі SolarWinds і Paessler PRTG Network Monitor рівномірно підібрані.

Попередження та сповіщення

Сповіщення NPM від SolarWinds

Попередження та сповіщення є однією з найважливіших особливостей, з якою ви зіткнетеся через інструмент моніторингу мережі. Сповіщення розроблені так, щоб ви постійно оновлювались, коли у вашій мережі відбуваються ключові події. Вони надзвичайно цінні у великих мережах, де майже неможливо залишатися на вершині всього, що відбувається. Тут і там сповіщення може постійно оновлювати вас, коли ви не впевнені, що відбувається. Це дуже важливо для підтримки Вашого обслуговування та обслуговування в Інтернеті.

Сповіщення мережевого монітора PRTG

І те й інше Paessler PRTG Network Monitor (на фото вище) та Монітор продуктивності мережі SolarWinds передайте це літаючими фарбами. PRTG був розроблений для надсилання вам сповіщень, щоб повідомити вас, коли певні дії чи параметри були розпізнані. Він пропонує не лише вам повідомлення електронною поштою та SMS але також дозволяє отримувати push-сповіщення прямо на ваш телефон через додаток PRTG. The PRTG додаток доступний для Windows, iOS, і Android зробивши його доступним для більшості мобільних користувачів.

Однак чим справді виділяється Мережевий монітор Paessler PRTG система сповіщень полягає в тому, що ви можете створити власні сценарії сповіщень. Це дає вам контроль над типом мережевої діяльності, на яку ви хочете екранувати. Це виплачує дивіденди, дозволяючи налаштувати свою діяльність з моніторингу мережі та адаптуватися до останніх загроз.

Монітор продуктивності мережі SolarWinds також дає великий контроль за умовами оповіщення. Ви можете створити власні тригерні умови, щоб активувати сповіщення. У цій програмі основну увагу було зроблено на зменшенні ваших сповіщень, так що вам доведеться вирішувати лише найактуальніші проблеми. Ви також можете продиктувати, у який час доби активні сповіщення та кому вони надсилаються.

Це також інтелектуальна система сповіщень, яка дозволяє прописати конкретні дії, які потрібно вжити після того, як будуть виконані попередньо визначені критерії. Наприклад, ви можете надіслати текст електронної пошти або виконати програму після позначення дії. Це дозволяє включити дотик автоматизації у відповідь на вашу подію.

Загалом система сповіщень, яку пропонує компанія Монітор продуктивності мережі SolarWinds відчуває себе більш повно, хоча Мережевий монітор Paessler PRTG користувацькі сценарії та програми полегшують адміністраторам залишатися в курсі. Монітор продуктивності мережі SolarWinds інтелектуальні сповіщення та прості умови запуску дозволяють будувати середовище моніторингу відповідно до власних потреб.

Моніторинг мережі та підтримка потоку

Звичайно, завантажуючи інструмент моніторингу мережі, ви хочете точно знати, як саме ви хочете контролювати вашу мережу. І те й інше Paessler PRTG Network Monitor і Монітор продуктивності мережі SolarWinds в цьому випадку поставляються повністю обладнаними. Наприклад, Paessler PRTG Network Monitor використовує Опитування SNMP, WMI, NetFlow і sFlow збирати інформацію з вашої мережі. Поширення цих функцій моніторингу дає вам мережевий монітор, який також може працювати пакетний аналіз.

Монітор продуктивності мережі SolarWinds також використовує Опитування SNMP і інтегрується з іншим продуктом під назвою Аналізатор трафіку SolarWinds NetFlow. Аналізатор трафіку SolarWinds NetFlow дозволяє користувачеві захоплювати пакети та NetFlow, J-Потік, IPFIX, sFlow, і NetStream дані.

Виходячи з його різноманітності Монітор продуктивності мережі SolarWinds з Аналізатор трафіку SolarWinds NetFlow може похвалитися більш переконливим пакетом можливостей моніторингу потоку, ніж Paessler PRTG Network Monitor. Однак виходячи з того, що Paessler PRTG Network Monitor включає моніторинг потоку за замовчуванням, ми повинні надати цей розділ PRTG тут.

Карти мережі

Мережеві карти PRTG

Карти мережі – це особливість, яку ми не бачимо в продуктах моніторингу мережі. Іноді географічний погляд на вашу мережу може бути таким же показовим, як і перегляд необроблених даних. На щастя, і те, і інше Монітор продуктивності мережі SolarWinds і Paessler PRTG Network Monitor (на фото вище) мають власну функцію карт. На Монітор продуктивності мережі SolarWinds ви можете переглянути карту своїх пристроїв, яка автоматично адаптується до змін топології.

Це означає, що після додавання нового пристрою до вашої мережі Монітор продуктивності мережі SolarWinds автоматично додасть його на карту. Маючи карту, яка автоматично оновлюється, дуже корисно для надання вам сучасної мережевої карти. Це також кольоровим кольором, тому якщо є пристрій, у якого виникають проблеми, він позначається червоним кольором, щоб ви могли його легко побачити.

Paessler PRTG Network Monitor інший підхід полягає в тому, що він дозволяє створювати веб-сторінки за допомогою власних карт. Ці карти можуть бути загальнодоступними, якщо вам потрібно показати іншим членам вашої команди будь-яку мережу, яку ви зараз переживаєте. Подібно до Монітор продуктивності мережі SolarWinds, ця карта кольорова, але дисплеї не так легко читати.

Якщо вам потрібно карта мережевої топології це чітко показує, як ваші мережеві пристрої з’єднуються між собою Монітор продуктивності мережі SolarWinds тут кращий вибір. Карти легко читати, і вам не доведеться задивлятися занадто довго, перш ніж зрозуміти, що відбувається.

Звіти

Можливість ретроспективно аналізувати дані та переглядати минулу ефективність у вашій мережі часто так само важлива, як і перегляд ваших даних про використання в реальному часі. Є багато речей, які ви могли пропустити в режимі реального часу, що ви помітите, переглядаючи історичні дані. Генерування звітів – це ідеальний спосіб оцінити оброблювані вами дані та дає можливість скористатися мікроскопом у вашій мережі.

Звіти – це область, де Монітор продуктивності мережі SolarWinds дійсно вибиває його з парку. Існує над 100 шаблонів за замовчуванням який ви можете використовувати для планування звітів про ефективність мережі. Ви можете налаштувати їх так, щоб ви генерували лише потрібну інформацію.

Paessler PRTG Network Monitor також є власні налаштовані звіти. Існує вкладка Звіти, яка присвячена виробленню та керуванню звітами. Ви можете планувати майбутні звіти та налаштовувати спосіб відображення інформації. Це дає вам надзвичайний контроль над тим, як переглядається ваша мережа. Після створення звіту ви можете експортувати його у форматі PDF та надіслати його іншим членам вашої команди.

На основі простоти системи звітності, Paessler PRTG Network Monitor трохи перевершує Монітор продуктивності мережі SolarWinds тут. Дизайн звіту та простота, з якою ви можете планувати майбутні звіти, виключає клопоту намагатися ретроспективно контролювати дані.

Ціноутворення

Конкуренція між цими двома стає дещо складнішою, коли мова йде про ціноутворення.

Монітор продуктивності мережі SolarWinds (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

Монітор продуктивності мережі SolarWinds доступний за ціною 2 955 доларів (2269 фунтів). Нижче наведено перелік варіантів ціноутворення:

Версія продукту SolarWinds
Підтримуються елементи
Ціна
NPM SL1001002955 доларів США (2669 фунтів)
NPM SL250250$ 6 720 (5161 £)
NPM SL50050010 500 доларів США (8 066 фунтів)
NPM SL20002000 рік$ 19 345 (£ 14 865)
NPM SLXНеобмежений32 555 доларів США (24 986 фунтів)

Як ви бачите вище, доступні різні варіанти ціноутворення. Однак ви помітите, що ціна вступу в 2 555 доларів (2269 фунтів) є досить високою. Можна оцінити НПМ на 30-денна безкоштовна пробна версія.

SolarWinds Network Performance MonitorDownload 30-денна безкоштовна пробна версія

Paessler PRTG Network Monitor

З іншої сторони, Paessler PRTG Network Monitor пропонує такі варіанти ціноутворення:

Версія продукту Paessler
Підтримуються елементи
Ціна
PRTG безкоштовно100Безкоштовно
PRTG 5005001600 доларів (1252 доларів)
PRTG 100010002850 дол. США (2231 фунт)
PRTG 250025005950 доларів США (4658 фунтів)
PRTG 5000500010 500 доларів США (8 211 фунтів)
PRTG Network Monitor XL1XL114 500 доларів США (11 353 фунтів)

Кожна з цих товарів має конкурентоспроможні ціни, але заснована на гнучкої структури ціноутворення Paessler PRTG Network Monitor і нижню точку входу, ми маємо дати перевагу цьому продукту. Ціноутворення не тільки конкурентоспроможне, але також дозволяє відстежувати ряд датчиків відповідно до потреб вашої організації.

Цей формат ціноутворення підтримує великі та менші організації таким чином Монітор продуктивності мережі SolarWinds висока стартова ціна не.

З Paessler PRTG Network Monitor менші підприємства можуть занурити пальці у світ мережевого моніторингу, не витрачаючи нічого на перші 100 датчиків. Аналогічно, стартова ціна платних версій – це далекий шлях від ціни Монітор продуктивності мережі SolarWinds (навіть якщо Монітор ефективності роботи мережі не обмежує датчики).

Paessler PRTG також доступний для 30-денного безкоштовного пробного періоду для оцінки.

Монітор продуктивності мережі SolarWinds перемагає

Монітор продуктивності мережі SolarWinds і Paessler PRTG Network Monitor – це два найвищі продуктивні продукти на ринку зараз. Ви навряд чи знайдете безліч інших платформ, які поєднують простоту з глибиною так само ефективно, як і ці два продукти. Однак, незважаючи на силу Paessler PRTG Network Monitor, Монітор продуктивності мережі SolarWinds пропонує кращий пакет в цілому.

Від швидкого процесу автоматичного виявлення до блиску Інформаційна панель аналізу ефективності PerfStack і настроювані сповіщення, Монітор продуктивності мережі SolarWinds дозволяє створити власний досвід моніторингу з мінімальними зусиллями.

Поки Paessler PRTG Network Monitor функціонує масштабована настройка, візуалізація якості та звіти подібної якості Монітор продуктивності мережі SolarWinds це просто не з’єднує його зовсім однаково. Поки процес автовідкриття Росії Paessler PRTG Network Monitor добре, це не так добре Монітор продуктивності мережі SolarWinds тому що це не так гладко.

Загалом ми рекомендуємо Монітор продуктивності мережі SolarWinds організаціям, які шукають рішення мережевого моніторингу, яке дає вам можливість працювати з ASAP. Менші організації та ті, хто шукає масштабовану структуру ціноутворення, радять звертатися Paessler PRTG Network Monitor як ви охоплені діапазоном цін від безкоштовної версії до версії XL1 з необмеженими датчиками.

Дивись також: SolarWinds vs Zenoss 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map