Поточний посібник з WiFi-аналізатора, що включає 20 найкращих інструментів аналізу Wi-Fi


Поточний посібник з WiFi-аналізатора - з 20 найкращими інструментами (безкоштовними та платними)


Що таке аналізатор Wifi?

Що стосується wifi, то коливання сигналу неймовірно поширене. Причина полягає в тому, що ваш сигнал Wi-Fi постійно змінюється через зовнішні умови. Деякі дні ви зможете переглядати, не відключаючись, а інші ви будете в битві просто залишатися в Інтернеті. Це стає ще складніше, якщо у вас немає інструментів для діагностики проблеми. Тут може бути корисний аналізатор wifi. Коротше кажучи, додаток аналізатора wifi розбиває інформацію з точок доступу у вашій мережі та розміщує її в одному екрані.

Аналізатор wifi створює візуальне відображення мережевих даних оточуючих каналів. Додаток перетворює ваш комп’ютер або мобільний пристрій на програму аналітики, яка дозволяє визначити, що вам потрібно зробити для оптимізації вашої мережі. Наприклад, за допомогою програми Wi-Fi аналізатор Microsoft Wifi Analyzer, ви можете переглянути інші канали у вашій мережі та визначити, чи вони швидші, ніж ваш поточний канал. Деякі провайдери навіть дозволять вам скласти теплові карти розподілу сигналів у вашому будинку чи офісі, щоб допомогти вам знайти найкраще місце для маршрутизатора.

У цьому посібнику ми також висвітлюємо наші вибрані інструменти дуже докладно, але якщо у вас є лише час для резюме, ось наш список найкращих аналізаторів WiFi для Windows:

 1. Wi-Fi аналіз SolarWinds з NPM (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) – Частина мережевого монітора продуктивності, який працює на Windows Server, цей інструмент показує прямий список статусів кінцевих точок Wi-Fi та створює дивовижну теплову карту бездротового сигналу. Система PRTG охоплює бездротові мережі та включає сповіщення та звіти про потужність для wifi.
 2. Paessler PRTG (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) – Система PRTG охоплює бездротові мережі та включає сповіщення та звіти про потужність для wifi.
 3. NetSpot – Ця система бездротового моніторингу, розроблена для Windows та Mac OS, включає автоматичне відкриття та карти ефективності в реальному часі.
 4. Акриловий Wi-Fi – Аналізатор wifi для Windows, який безкоштовний для домашнього використання, але бізнес-клієнти повинні платити.
 5. INSSIDer – Простий у користуванні бездротовий аналізатор трафіку за конкурентними цінами.
 6. WiFi аналізатор – продукт Microsoft для аналізу бездротових мереж, який доступний як у безкоштовній, так і у платній версії.
 7. Вістум – Чудовий безкоштовний аналізатор Wi-Fi, який може накладати сліди сигналу на карті Google.
 8. Wireshark – Дуже відомий бездротовий sniffer пакетів, який допомагає хакерам і системним адміністраторам.

Ось наш список найкращих аналізаторів WiFi для Mac:

 1. Netspot – Wi-Fi аналізатор для Mac OS, який включає в себе теплову карту і датчик перешкод.
 2. Провідник WiFi – Wi-Fi аналізатор середнього рівня для Mac, який включає індикатори сили сигналу та вимірювання шуму.
 3. Сканер WiFi – сканер Wi-Fi для Mac OS, який підходить як для бізнесменів, так і для домашніх користувачів.
 4. iSumbler для Mac – Wi-Fi аналізатор для Mac OS, який також відстежує сигнали Bluetooth та Bonjour.
 5. KisMAC2 – Wi-Fi аналізатор для Mac OS, який включає показники для Apple Airport Extreme.

Ось наш список найкращих аналізаторів WiFi для Linux:

 1. Кісмет – безкоштовний аналізатор wifi для Linux, Unix та Mac OS, який можна розширити плагінами.
 2. хвилевід – безкоштовний аналізатор wifi для Linux, який доступний у GitHub.
 3. Воробей-WiFi аналізатор – Аналізатор wifi для Linux, який також відстежує Bluetooth, а також може використовувати GPS.

Ось наш список найкращих аналізаторів WiFi для Android:

 1. WiFi аналізатор – Широко використовуваний додаток для аналізу Wi-Fi для Android.
 2. OpenSignal – Аналізатор сигналів Wi-Fi та телефону для Android, який включає географічні карти з накладеними сигналами.
 3. Монітор WiFi – Аналізатор wifi для Android, вироблений Microsoft.

Ось наш список найкращих аналізаторів WiFi для iOS:

 1. Мережевий аналізатор – Монітор wifi для iOS у безкоштовній та платній версіях.
 2. Wi-Fi аналізатор MasterAPP – детектор wifi для iOS, який включає аналітику продуктивності.

Для чого потрібен аналізатор Wi-Fi

Основна причина, чому вам потрібен wifi-аналізатор, – це підтримувати якість зв’язку. Сигнали Wifi знаходяться в постійному коливанні. Ваша мережа Wi-Fi може працювати добре, поки щось у мережі не зміниться і не почне перешкоджати її продуктивності.

Вирішення проблеми вимагає збору та аналізу даних. Без вихідної інформації про нормальну роботу вашої мережі та поточну поведінку проблемної системи ваше рішення буде просто здогадками.

Коли ваш Wi-Fi почне сповільнюватись або відключатися, активується wifi-аналізатор допоможе вам визначити проблему. Діагностувавши проблему та вирішивши її, ви гарантуєте, що ваше з’єднання залишається і працює з мінімальними перешкодами. Аналізатор wifi дозволяє запускати діагностику того, що відбувається з вашим з’єднанням, і надає інформацію, необхідну для оптимізації вашої мережі.

Наприклад. якщо ваш розподіл сигналів по дому поганий, ви зможете скористатися аналізатором, щоб знайти цю інформацію. Це сумно, wifi-аналізатори можна використовувати набагато більше, ніж для усунення несправностей з розподілом сигналу. Ви можете використовувати аналізатор wifi для пошуку та використання менш перевантаженого каналу.

Обмін тим самим каналом із прилеглими пристроями призводить до низьких швидкостей з’єднання, перешкод та відключення. Не рідкість канали ділитися між вашими сусідами (особливо якщо ви живете в квартирі). Це одна з найпоширеніших причин поганого підключення і може бути усунена за допомогою якісного wifi-аналізатора.

Використання аналізатора Wi-Fi може допомогти покращити користувацький досвід, пришвидшити перегляд веб-сторінок та усунути клопоту, намагаючись вгадати, які фактори перешкоджають якості вашого з’єднання під час усунення несправностей. Зрештою, оптимізувати свою мережу майже неможливо, якщо не вистачає інструментів, щоб можна було бачити, що відбувається.

Теплова карта Wifi

Багато передових Wi-Fi аналізаторів матимуть вбудовану функцію теплової карти. Як було сказано вище, теплова карта Wi-Fi створить візуальне відображення сили сигналу у вашому будинку. Ви зможете побачити, де ваш сигнал найсильніший, і вибрати найкраще місце для маршрутизатора.

Один з найкращих інструментів теплової карти на ринку Теплова карта SolarWinds Wi-Fi.

Сонячні вітри дозволяють користувачеві створювати власні бездротові теплові карти та відображати “мертві зони”, де з’єднання слабке. Інструмент працює, читаючи силу сигналу сусідніх точок доступу та вказуючи якість вашого з’єднання на основі розташування сигналу.

Що робить цей інструмент настільки ефективним, це те, що теплова карта Wi-Fi може створити фізичне зображення цілого мережевого сайту. Це дозволяє легко визначити, де ваш сайт викликає проблеми у вашому зв’язку, і що потрібно зробити для його вирішення. Коротше кажучи, теплова карта полегшує поліпшення покриття та сили сигналу.

Найкращі аналізатори wifi для Windows

1. SolarWinds WiFi-аналіз з NPM (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

SolarWinds WiFi Analyzer npm-wireless

The Wifi-аналізатор SolarWind модуль, який поставляється з Монітор ефективності роботи мережі (NPM) не дозволить бездротовим тиканням ваших бездротових мереж. Цей інструмент починає свій термін служби з фаза авторозкриття. Потім система виявлення AP продовжує працювати, щоб надати вам статуси в реальному часі у ваших бездротових мережах.

Інвентар, створений на етапі відкриття, автоматично перетворюється на карту ваших бездротових пристроїв. Ви навіть можете створити бездротову теплову карту, завантаживши план поверху своїх приміщень. Це покаже слід сигналу всіх ваших бездротових APS та допоможе вам миттєво побачити, де перекриття та прогалини спричиняють проблеми з обслуговуванням.

The NPM відстежує статуси всього мережевого обладнання, не лише бездротові точки доступу, тому ви зможете побачити, як ваша система WiFi вписується у вашу більш широку мережу, включаючи віддалені сайти та хмарні сервіси через Інтернет.

Підтримка WiFi Analyzer виділяє проблеми пропускної здатності Wi-Fi та зниження продуктивності щоб ви могли швидко вирішити проблеми та покращити обслуговування. Екрани монітора містять звіти про стан життя, а також містять інструмент розслідування, який називається PerfStack, який використовує перетягування та доступ, щоб ви могли складати діаграми ефективності один на одного. Це дає вам чітке уявлення про те, яке обладнання є першопричиною будь-яких проблем із продуктивністю, які ви побачите ряби через стек графіків.

Альтернативним видом монітора продуктивності в інструменті є NetPath екран. Це показує вам точки переходу між усіма посиланнями у вашій мережі, дозволяючи вам бачити маршрут, який передає сигнали від бездротових мереж і до них. Це ще одна можливість отримати візуальну підказку того, де лежать проблеми продуктивності.

Ви можете отримати Wi-Fi аналізатор SolarWinds модуль як частина НПМ. Він встановлюється на Windows Server, і ви можете отримати доступ до програмного забезпечення на 30-денній безкоштовній пробній версії.

ВИБОР редактора

WiFi аналіз SolarWinds з NPM: цей інструмент займає наше перше місце завдяки широкому спектру функцій, які оцінять як початківці, так і досвідчені користувачі.

Завантажити: Завантажте БЕЗКОШТОВНУ 30-денну пробну версію на SolarWinds.com

Офіційний сайт: www.solarwinds.com/topics/wifi-analyzer/

2. Paessler PRTG (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

Paessler PRTG відкриє всі мережеві пристрої у вашій мережі, включаючи маршрутизатори Wi-Fi. Фаза виявлення операцій мережевого монітора створює мережеву карту. Це показує, які інші пристрої в мережі підключені до ваших маршрутизаторів.

PRTG використовує три методи для моніторингу Wi-Fi маршрутизаторів. SNMP, що є Простий протокол управління мережею, інформує центральний колектор про стан моніторингу маршрутизаторів. Ця інформація включає пропускну здатність і стан здоров’я маршрутизатора. The Протокол обміну повідомленнями NetFlow є другим засобом моніторингу, що використовується PRTG. Цей стандарт транслює показники мережевого трафіку, які підбирає колектор PRTG. Третьою системою моніторингу Wi-Fi роутерів є PRTG sniffer пакетів. Це вивчає заголовки пакетів, що перетинають вашу мережу. Інструмент фіксує лише заголовки цих пакетів, щоб зберегти конфіденційність ваших даних. Снайпер пакету повідомляє про обсяги трафіку за додатком, номером порту та протоколом.

Інтерфейс PRTG інтерпретує всі дані, зібрані у ваших мережах wifi, створюючи графіки даних у режимі реального часу, а також графіки історичних даних. Будь-які проблеми що виникають у маршрутизаторі, що може спричинити переривання служби повідомляти на монітор, як тільки вони виникають. Ці попередження виділяють перевантаження або несправність обладнання. Ви можете встановити пункти попередження, щоб система сповіщала вас, якщо трафік наближається до критичних умов. Ви навіть можете створити спеціальні сповіщення, які поєднують кілька різних умов.

Paessler PRTG встановлюється в Windows або ви також можете вибрати систему як хмарний сервіс. Paessler стягує плату за PRTG відповідно до кількості активованих датчиків. PRTG безкоштовний, якщо ви хочете контролювати до 100 датчиків. PRTG поставляється з a 30-денна безкоштовна пробна версія.

Paessler PRTGЗавантажте БЕЗКОШТОВНУ 30-денну пробну версію

3. NetSpot

wifi-аналізатор

Як зазначено вище, NetSpot є однією з найкращих програм для Windows та Mac через детальну теплову карту. Користувач може завантажити карту свого місцезнаходження та запустити опитування з невеликими ускладненнями. Після завершення опитування ділянки, де ваш зв’язок найсильніший, будуть позначені червоним кольором.

У режимі виявлення NetSpot ви зможете збирати дані з навколишніх мереж Wi-Fi та перетворювати їх у таблицю. У таблиці ви зможете отримати доступ до інформації про SSID, MAC-адресу, інформацію про сигнал та постачальника.

Так само ви можете перетворити ці дані у файл CSV, щоб створити запис на папері. Комбінація простоти та технічних деталей програми робить її придатною як для домашніх користувачів, так і для мережевих адміністраторів.

4. Акриловий Wi-Fi

wifi-аналізатор

Акриловий Wi-Fi це безкоштовний аналізатор wifi, розроблений для Windows. Користувач може сканувати локальні точки бездротового доступу та скласти таблицю відповідних даних. Всі основні показники включені в таблицю, такі як MAC-адреса, SSID, RSSI, канал та постачальник.

Крім того, режим монітора дозволяє користувачеві контролювати мережеві пакети, які можна використовувати для пошуку прихованих мереж. На жаль, Acrylic є безкоштовним лише для особистого користування, а діловим користувачам доведеться отримати професійну версію.

Професійну версію можна отримати за одноразову плату в розмірі 47,99 дол. США (34,52 фунта), яка надає користувачеві доступ до більш детальної інформації про мережу та створення звітів..

5. INSSIDer

wifi-аналізатор

За $ 19,99 (£ 14,38), inSSIDer є одним з найбільш конкурентоспроможних Wi-Fi аналізаторів на ринку. Додаток розбиває всі релевантні дані про довколишні бездротові мережі, детально описуючи різноманітну інформацію про точки доступу. Користувачі можуть переглядати інформацію про все, від типу шифрування до потужності сигналу та каналу.

Що відрізняє INSSIDER – це простота використання. Для того, щоб знайти більше інформації про мережу, ви просто клацніть правою кнопкою миші по ній, і вам буде показано меню даних для виділення. Ви можете натиснути на SSID, сигнал, канал або тип мережі, щоб переглянути більше інформації про цю категорію.

Простота користувальницького інтерфейсу робить його ідеальним для менш досвідчених користувачів, але мережеві фахівці знайдуть функції, які мають бути обмеженими. Наприклад, більшість версій інсайдера не пропонують використання каналів ГГц або аналізу спектру 5 ГГц.

6. WiFi аналізатор

wifi-аналізатор

WiFi аналізатор – це відповідь Microsoft на поганий зв’язок. Користувачі, які шукають простий у використанні аналізатор wifi, не повинні більше шукати. Додаток розроблено спеціально для домашніх користувачів і перетворює мережу користувача у візуальний дисплей, де вони можуть чітко бачити їх силу сигналу.

Як і багато інших програм у цьому списку, Wifi Analyzer доступний як у безкоштовній, так і в про-версії за 2,99 долара (2,15 фунта). Безкоштовна версія надає вам все необхідне для створення графічних дисплеїв та виявлення проблем у вашій мережі.

Професійна версія ґрунтується на цьому, забезпечуючи звуковий сигнал для потужності сигналу та можливість змінювати межі сили сигналу. Як бонус, користувач також може підключитися прямо до нової мережі через додаток.

Простота користувальницького інтерфейсу та візуального дисплея роблять це ідеальним вибором для нових користувачів інструментів аналізатора Wi-Fi. WiFi Analyzer полегшує пошук доступних каналів у вашій мережі та перехід до оптимального каналу.

7. Вістумблер

wifi-аналізатор

Якщо ви хочете запустити аналітику Wi-Fi на бюджет, Вістумблер має бути вашим першим портом дзвінка. Цей безкоштовний інструмент дозволяє користувачеві знаходити сусідні точки доступу та збирати дані про їх потужність сигналу. Під час використання платформи ви можете створити унікальний графік кожної мережі у вашій близькості.

Графіки Vistumber дозволяють легко визначити, які мережі працюють добре, і що ви можете зробити, щоб покращити власну ефективність мережі. Якщо ви шукаєте більше підходу, який базується на локації, вам потрібно буде додати GPS до свого ноутбука.

Якщо ви зробите це, ви зможете генерувати карту бездротової мережі на зображенні Землі Google. Це означає, що якщо Вістумблер знаходить мережу, він визначає його на карті разом із супровідною інформацією (ім’я, тип шифрування, сила сигналу). Єдина проблема з Vistumber – це те, що він не простий у використанні.

Спочатку Vistumbler був розроблений для того, щоб користувачі могли шукати мережі Wi-Fi у рухомих транспортних засобах, тому він не налаштований на користувачів дому чи офісу. Однак, як тільки ви пройдете початкову криву навчання, вона пропонує більш ніж достатньо для оптимізації вашої мережі.

8. Проводка

wifi-аналізатор

Нарешті, у нас є Wireshark. Хоча технічно пакетний аналізатор та надійний інструмент аналізу відкритої мережі, Wireshark також може використовуватися як інструмент аналізатора wifi для Windows, Mac, і Linux. Ця безкоштовна програма призначена як для професійних, так і для домашніх користувачів. Wireshark є потужним мережевим аналізатором і має можливість генерувати дані по всій офісній мережі.

Система пропонує Збирання живих даних щоб ви могли бачити мережеве з’єднання в режимі реального часу та шукати проблеми з підключенням. Так само і ви можете запустити розшифровку та аналіз VOIP з метою покращення видимості оточуючих мереж

Єдина проблема з Wireshark полягає в тому, що це не так багато в способі зовнішньої підтримки. Є активне співтовариство, але мало супровідної документації, яка допоможе користувачам виникнути будь-які проблеми.

При цьому різноманітні функціональні можливості платформи пропонують більш ніж достатньо, щоб забезпечити користувачів дому та офісу користувачеві стандартний набір аналізаторів Wi-Fi.

Найкращі аналізатори wifi для Mac

1. NetSpot

wifi-аналізатор

Якщо мова йде про програми Wi-Fi аналізатора для Mac, Netspot є одним з найкращих пропозицій на ринку. Netspot пропонує детальну теплову карту, яка дозволяє користувачеві визначити силу сигналу в їх оточенні. Додаток збирає дані про все, від ширини каналу, до MAC-адреси, якості сигналу та шифрування мережі, щоб забезпечити більшу прозорість у вашій локальній мережі.

На відміну від багатьох інших аналізаторів, NetSpot дозволяє також оцінювати перешкоди WLAN. Те, що насправді відрізняє це додаток від натовпу, – це глибина його звітів, простота використання та мережева інформація. Колір програми кодує області сили сигналу, при цьому слабкі сигнали виділяються фіолетовим або синім кольором.

Масштабованість теплової карти робить NetSpot ідеальним як для домашніх, так і для офісних користувачів. Домашня версія доступна за 49 доларів (35,26 фунтів), а професійна – за 149 доларів (107,21 фунта). Однак додаток надає іншу версію, де користувачі можуть сканувати локальні мережі та переглядати силу сигналу безкоштовно.

2. Провідник WiFi

wifi-аналізатор

Як один з найкращих інструментів середнього рівня в цьому списку, Провідник WiFi є надійною альтернативою як для початківців, так і для досвідчених користувачів. Коли користувач запускає WiFi Explorer, він може негайно почати знаходити локальні бездротові мережі. Як тільки це відбувається, користувач може прокручувати мережі, визначені за допомогою екранних вкладок.

Користувачі можуть переглядати все: мережеві деталі, сила сигналу, 2,4 ГГц і 5 ГГц каналів. Вкладка “Сила сигналу” – це версія WiFi Explorer з тепловими картами, що спостерігається в інших додатках, таких як Solarwinds.

Ви можете просто встановити додаток для вимірювання сили сигналу, і він буде створювати графік, коли ви ходите навколо своєї будівлі. Єдиний недолік – ви не зможете виявити приховані мережі. Це відбувається тому, що Apple не надає необхідних даних для виявлення прихованих бездротових мереж.

Варто зазначити, що додаток також надає різноманітну інформацію, щоб допомогти досвідченим користувачам, які шукають розширені функції. Ви можете ідентифікувати таку інформацію, як SSID, BSSID, співвідношення сигнал / шум та якість сигналу після того, як ви визначили іншу мережу. Незалежно від того, чи хочете ви знизити продуктивність вашої мережі або знайти більш ефективний канал, WiFi Explorer охопив вас.

3. Сканер WiFi

wifi-аналізатор

Бездротовий сканер AccessAgility є однією з найбільш збережених секретів, що стосується аналізаторів wifi. Цей інструмент за конкурентоспроможною ціною коштує 14,99 доларів (10,79 фунтів стерлінгів), що дозволяє користувачам просто аналізувати швидкість завантаження та завантаження своїх мереж. Це робить це ідеально підходить для домашніх користувачів які не мають великого бюджету.

Додаток розбиває точки доступу в околицях і надає інформацію, таку як BSSID та MAC адреси. На відміну від багатьох інших інструментів у цьому списку, WiFi сканер також дозволяє користувачеві виявляти несанкціоновані пристрої в мережі за допомогою використання IP-сканера. Це робить його чудовим інструментом для загальної прозорості мережі.

4. iStumbler для Mac

wifi-аналізатор

Замість того, щоб обрати візуальний дисплей, iStumbler сканує мережі Wi-Fi і вносить їх у список. Це список оновлюється в режимі реального часу тож ви можете натиснути на будь-яку мережу, яку ви бачите, і переглянути детальнішу інформацію, наприклад значення dBm.

Ви зможете побачити, скільки сигналу доступно, а також будь-який шум на певному каналі. Варто згадати, що ви може також зламати Bluetooth, Бонжур і місця з’єднання понад ваш wifi-сигнал.

На жаль, безкоштовна версія бомбардує користувача нескінченними спливаючими вікнами, спонукаючи їх до оновлення. Однак цього можна уникнути, якщо ви вирішите оновити до версії $ 20 (£ 14,39). Глибина даних про сигнали та простота використання платформи робить це хорошим вибором для користувачів, які не знайомі зі світом wifi-аналізаторів.

5. KisMAC2

wifi-аналізатор

KisMAC 2 це грізний та технічний аналізатор wifi з відкритим кодом, який підтримує широкий спектр функцій Wi-Fi-аналітики. Як і інші програми, все, що вам потрібно зробити, щоб розпочати сканування вашої мережі, – це натиснути кнопку start. Тоді ви зможете знизити потужність мережевого сигналу, хоча можливості KisMAC набагато виходять за рамки цього.

Ви також можете проаналізувати адаптери USB Wifi, сервери Kismets та дрони. З точки зору більш досконалих функцій, KisMAC2 допомагає користувачеві розбити SSID, незалежно від того, відкриті вони, приховані чи закриті. Так само платформа підтримує Apple Airport Extreme, що допомагає ще більше розширити прозорість вашої мережі.

Єдине обмеження полягає в тому, що KisMAC орієнтований на професійних користувачів, і новим користувачам може бути дуже важко орієнтуватися.

Найкращі аналізатори wifi для Linux

1. Кісмет

кисмет

Кісмет це wifi-аналізатор або мережевий аналізатор, призначений для роботи з картами Wi-Fi IEEEE802.11. Кісмет часто використовується користувачами Linux, але може також використовуватися FreeBSD, NetBSD, OpenBSD і Mac OS так само. Цей інструмент широко використовується, оскільки пропонує підтримку цілого ряду протоколів, включаючи Bluetooth та RTL433.

The Кісмет Версія 2018 року пропонує низку функцій, які покращують основну функціональність платформи. Тепер, працюючи з великою командою, ви можете вести пряму трансляцію знімків у режимі реального часу, щоб ділитися інформацією з іншими колегами про мережеву діяльність. Якщо ви хочете налаштувати свій досвід, тоді ви можете скористатися зовнішніми інструментальними API для додавання додаткових функцій.

Кісмет доступна низка плагінів для розширення базового продукту, включаючи Kestrel, IoD – викрутку та спрощену панель мобільних панелей Elkentaro та спрощену панель мобільних пристроїв ElKentaro. Кісмет можна завантажити безкоштовно.

2. хвилевик

хвилевід

хвилевід є безкоштовний інструмент аналізу Wi-Fi з відкритим кодом що дозволяє користувачам контролювати пристрої в Linux. Щоб використовувати хвилеву хвилю, вам потрібно ввімкнути бездротові розширення. Під час використання налаштування ядра з CONFIG_CFG80211 вам потрібно переконатися, що пакет CONFIG_CFG80211_WEXT активовано. Ви також хочете переконатися, що у вас є пакет pkg-config.

Щойно ви це зробите, користувальницький досвід стає досить простим. хвилевід використовує autoconf щоб ви могли швидко пройти процес налаштування. Програма постійно оновлюється в Github, щоб ви могли регулярно додавати оновлення. тут доступний як вихідний код від GitHub через це посилання тут.

3. Горобчик-аналізатор WiFi

горобець-wifi

Воробей-WiFi аналізатор – це аналізатор Wifi та Bluetooth 2.4 та 5 ГГц для Linux. The горобець-wifi платформа позиціонується як більш зручна для GUI заміна на інші інструменти, як inSSIDer і лінсид. Використовуючи цей аналізатор wifi, ви можете проводити ідентифікацію SSID Wi-Fi та відстежувати джерела wifi.

Процес установки для горобець-wifi дуже просто. На Debian вам знадобиться qtchart а для Ubuntu та Linux вам потрібно буде ввести пару команд для запуску:

sudo apt-get install python3-pip gpsd gpsd-clients python3-tk python3-setuptoolssudo pip3 install QScintilla PyQtChart gps3 dronekit manuf python-dateutil numpy matplotlib

Існує також можливість використовувати GPS для відстеження SSID та пристроїв Bluetooth. горобець-wifi дозволяє створювати карти Google, які записують ці дані для вас. Якщо вам потрібно додатково проаналізувати свої результати Wi-Fi, ви також можете імпортувати та експортувати дані в CSV і JSON. Якщо ви хочете завантажити горобець-wifi то ви можете зробити це за цим посиланням тут.

Найкращі аналізатори wifi для Android

1. Wifi Analyzer

wifi-аналізатор

Що стосується аналізаторів wifi для пристроїв Android, Wifi Analyzer це ім’я, яке продовжує обрізати. Маючи понад 10 000 000 встановлень, цей додаток є одним з найвідоміших аналізаторів Wi-Fi на платформі. Wifi Analyzer вміло визначає довколишні мережі. Додаток сканує та створить візуальне зображення вашого сигналу wifi.

Це візуальне зображення чудово підходить для огляду місцевих каналів. Як тільки ви завантажуєте Wi-Fi аналізатор, ви показуєте зображення сигналів поблизу, які дозволяють ідентифікувати перенасичені канали. Це значно полегшує виявлення менш перевантаженого каналу та переміщення відповідно. Цей ефективний додаток доступний безкоштовно, хоча вам доведеться терпіти деякі екранні реклами.

2. OpenSignal

wifi-аналізатор

OpenSignal є одним із найбільш універсальних додатків у цьому списку. Ви можете бачити покриття сигналу Wi-Fi на віртуальному дисплеї та виконувати тести швидкості та затримки. Що насправді роз’єднує OpenSignal – це його детальна система карт. Ти можеш перегляньте карту гарячих точок wifi та телефонних веж, щоб побачити, де якість зв’язку найкращий. Варто зазначити, що показані дзвінки телефону стосуються лише вашого телефонного оператора.

OpenSignal – найкращий вибір для користувачів, які хочуть стежити за охопленням їх Wi-Fi і мобільним сигналом. Звичайно, ви все ще можете генерувати велику інформацію про бездротову мережу, якщо хочете дотримуватися основ. Цей додаток також є конкурентоспроможним за ціною, він доступний безкоштовно без реклами на борту.

3. WiFi монітор

wifi-аналізатор

Монітор WiFi від Microsoft зробив собі ім’я на Android з поважних причин. Додаток поєднує речовину з простим інтерфейсом користувача. 4 вкладки (З’єднання, Мережі, Канали, Сила) дозволяють користувачеві заглиблюватися у свої мережеві параметри. На вкладці «Мережі» розбиваються всі довколишні wifi мережі, а на вкладці «Канали» відображається спосіб розподілу ваших Wi-Fi каналів.

Потім ви можете використовувати діаграму сильності, щоб оцінити силу сигналу та визначити, де у вас слабкий сигнал. У графіку швидкості ви надаєте детальну інформацію про всі дані, які ви передали та отримували. Якщо ви шукаєте безкоштовний додаток, який має основні функції з глибиною, WiFi-монітор повинен бути вашим першим вибором.

Найкращі аналізатори wifi для iOS

Операційна система iOS блокує доступ додатків до процесів wifi або апаратного забезпечення підключення. Це представляє велику проблему для дизайнерів бездротових пакетиків. Однак деякі доблесні виробники програмного забезпечення взяли участь у виробництві аналізаторів Wi-Fi для iPhone та iPad. Ознайомтеся з наступними параметрами:

1. Мережевий аналізатор

Ви вже були знайомі з цим аналізатором від Techet. Компанія виробляє безкоштовну рекламну версію для iOS, яка називається Мережевий аналізатор Lite. Якщо ви не хочете миритися з рекламою, вам слід вибрати платну Network Analyzer Pro. Мережевий аналізатор працює в обмежених можливостях iOS, і він може дати вам список пристроїв Wi-Fi в межах діапазону та результати серії тестів на продуктивність мережі..

2. Wi-Fi аналізатор MasterAPP

Ви б розпізнали ім’я цього додатка IOS з розділу Windows в цьому посібнику. Однак це не той самий товар, і його виробляє інша компанія. The Аналізатор рішень MasterAPP Solutions не в змозі захоплювати пакети через обмеження операційної системи. Однак він може виконати ряд мережевих тестів, щоб отримати детальну інформацію про продуктивність мережі.

Глосарій

дБм – dBm означає децибел-міліват. dBm – вимірювання, яке використовується для вимірювання сили сигналу wifi.

IP-адреса – Унікальний номер з пунктуацією повних зупинок, використовуваних для ідентифікації комп’ютера, що спілкується через мережу wifi.

MAC-адреса (адреса контролю доступу до медіа) – Унікальний ідентифікатор, який використовується для посилання на мережевий адаптер через мережу.

RSSI (показник сили отриманого сигналу) – вимірювання, яке використовується для виявлення сили радіосигналу.

Сигнал на коефіцієнт шуму – відношення сили електричного сигналу порівняно із зовнішніми перешкодами.

SSID (ідентифікатор набору послуг) – Технічна назва для імені мережі Wi-Fi.

Продавець – Провайдер бездротової мережі.

Wi-Fi канали – Wi-Fi канал – це те, де Wi-Fi-мережі обмінюються даними (канали 6 та 11 – там, де більшість маршрутизаторів обмінюються даними).

Точка бездротового доступу (WAP) – апаратний пристрій або налаштований вузол локальної мережі, який дозволяє бездротовим пристроям підключатися через Wi-Fi та Bluetooth-з’єднання.

WLAN (бездротова локальна мережа) – Мережа, яка дозволяє пристроям з’єднуватися, взаємодіяти та спілкуватися один з одним бездротово.

Отримайте кращий зв’язок за допомогою Wi-Fi аналізатора

Незалежно від того, чи ви домашній користувач, чи адміністратор мережі, перевірений битвою, аналізатор wifi – це найважливіший інструмент управління вашою мережею. Якщо ви хочете підтримувати швидкість та цілісність свого Wi-Fi-з’єднання, то пріоритетним завданням має бути додаток для аналізатора wifi.

На ринку існує маса різних варіантів. Якщо ви хочете мати повне висвітлення, корисно шукати модель з вбудованою тепловою картою, оскільки це найефективніший спосіб побачити в режимі реального часу зображення вашого локального сигналу.

Зрештою, ви шукаєте простий у користуванні додаток і пропонує функціонал, необхідний для досягнення ваших потреб. Домашній користувач, можливо, зможе вискочити за допомогою безкоштовної програми, але для цілого відділу знадобиться більш потужне рішення.

Виділення деякого часу для дослідження правильного інструменту для вашого бізнесу дозволить вам значно ефективніше оптимізувати ваш Інтернет-досвід. Незалежно від того, чи є ви домашнім чи корпоративним користувачем, проведення досліджень – це ключ до пошуку додатка для аналізатора Wi-Fi, який підходить саме вам..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map