Посібник та інструменти для сервера WebLogic

Сьогоднішнє сучасне бізнес-середовище вимагає налаштування технологій, де впроваджено декілька автономних систем, а потім очікується, що вони будуть «спілкуватися» між собою. Насправді, жоден поважаючий себе бізнес зараз не може назвати себе конкурентоспроможним, якщо він покладається на єдину систему – або навіть їх набір із несумісними форматами виведення даних; сучасна демографія клієнтів цього не дозволить.

Але є рішення: однією із систем, яка може з’єднати різні запити на передачу даних та добре обробляти інтеграцію систем, є WebLogic Server.

Не вистачає часу? Ось наш підсумковий список найкращих інструментів WebLogic Server:

  1. Інструмент управління продуктивністю SolarWinds WebLogic (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Цей інструмент є частиною монітора сервера та додатків SolarWinds і включає моніторинг та оповіщення для ваших баз даних Oracle. Працює на Windows Server
  2. Консоль адміністрації BEA WebLogic Продукт Oracle, який базується на веб-переглядачах до ваших баз даних та реалізації WebLogic. Включає моніторинг сервера та додатків, а також інструменти усунення несправностей.
  3. Інтелектуальна панель та моніторинг WebLogic (WLSDM) Цей розумний інструмент від Volthread Information Technologies сканує ваш домен WebLogic та дає рекомендації щодо вдосконалення при його встановленні. Потім він продовжує стежити та консультувати.

Що таке сервер WebLogic?

WebLogic Server – сервер додатків, який функціонує як платформа для розробки, розгортання та запуску багатоярусних (n-ярусних) розподілених Java-додатків. Він також служить містком або «з’єднувачем» між розміщеними на ньому програмами та подібними віддаленими базами даних або серверами обміну повідомленнями.

Компанія Oracle Corp. стала популярним провайдером платформ для обробки транзакцій в Інтернеті (OLTP) на ринку сьогодні, а WebLogic Server – один із інструментів, які дозволили технічній компанії стати таким великим конкурентом. Вони придбали цей сервер платформи Java 2, Enterprise Edition (J2EE) із придбанням BEA Systems у 2008 році.

3 рівень архітектури WebLogic Server

Джерело зображення

Сервер WebLogic розташований у середньому рівні – разом із подобаються проксі та брандмауери. Це той рівень, який є розташований між зовнішніми програмами (“Презентація або клієнтський шар” – зазвичай інтерфейси з браузером із зовнішнім світом) та серверами баз даних (“Backend Layer” – серверами, де зберігаються дані).

З цієї позиції середнього програмного забезпечення WebLogic Server централізує такі додаткові послуги, як:

  • Веб-сервіси – різні функції веб-сервера
  • Ділові послуги – бізнес-складові процесу
  • Підключення до вихідного дня – включення підключень до резервних пристроїв зберігання даних та серверів

Іншими словами, це сервер додатків на базі Java дає змогу оптимально та спрощено виконувати бізнес-процеси в кінці. Більше того, він використовує технологію такі функції кешування і об’єднання з’єднань означає, що WebLogic Server також допомагає скоротити час обробки та транзакцій.

Нарешті, не слід забувати, що ця серверна система також пропонує рівень підприємства безпека і потужні можливості адміністрування ролей.

Отже, як саме ви використовуєте WebLogic Server?

Тепер, коли ми побачили загальне визначення того, що таке WebLogic Server, давайте трохи детальніше і подивимось, чи не можемо ми розбити його компоненти, намагаючись описати це.

Основна архітектура WebLogic

Крім функції сервера J2EE, WebLogic Server може використовуватися для організації та адміністрування інших серверів і, таким чином, служб, що працюють на них. Перш ніж ми розглянемо це, давайте визначимо кілька цифрових понять, які використовуються в його царині.

Домен

Це набір програм, які були згруповані разом для зручності управління. Домен складається з сервера адміністратора та декількох керованих серверів, які перебувають під його контролем.

Базовий домен

Це новий домен, у якого є лише адміністратор-сервер і більше нічого. Це може бути не практично, але воно може існувати самостійно.

Керовані сервери

Ці сервери існують всередині домену і служать різним цілям. Прикладами таких серверів є SOA Suite, WebCenter Suite та Business Intelligence Suites.

Наступне відео пояснює ці поняття більш наочно:

Oracle – Розуміння архітектури WebLogic

Що відбувається при встановленні WebLogic Server?

Щоб завантажити свою копію WebLogic Server, вам потрібно перейти на сторінку завантаження програмного забезпечення Oracle Technology Network. Після прийняття ліцензійної угоди та завантаження бажаної версії програмного забезпечення ви готові розпочати встановлення.

Сценарії встановлення, які можна відтворити, включають:

  1. Створення базового домену – щоразу, коли ви встановлюєте новий екземпляр WebLogic, ви за замовчуванням створюєте базовий домен без керованих серверів. Поки керовані сервери не будуть додані, це дійсно багато не зробить.
  2. Створення керованих серверів у базовому домені – далі ви переходите до створення керованих серверів, які додаються до основного базового домену. Це називається “розширення базового домену”.
  3. Створення керованих серверів у нових доменах – якщо ви вирішили, що хочете, щоб керовані сервери працювали у власному домені, WebLogic дозволяє клонувати наявний сервер адміністратора в основному домені та використовувати його для створення нового домену для нового керованого сервера. Це відомо як “розширення керованих серверів”.
  4. Кластеризація керованих серверів – у цьому випадку після встановлення керованих серверів у різних їх доменах їх можна об’єднати разом, щоб запустити один адміністратор, який може перебувати в будь-якому з доменів.

Незалежно від вибору установки чи початкового вибору архітектурної конфігурації, ви завжди можете реструктурувати свій дизайн пізніше, залежно від потреб вашої логіки бізнес-процесів..

Для кого це сервер WebLogic?

В ідеалі WebLogic Server добре сидітиме в технологічному середовищі бізнесу, де він може бути налаштований так, щоб допомогти:

  • Служить хостинг-рішенням для всіх додатків на базі Java
  • Виступаючи в якості дому для веб-сайтів високого класу
  • Підвищення продуктивності як оптимальне та безпечне рішення для проблем із повільним підключенням між передніми додатками та задніми серверами
  • Ставши мостом, здатним вирішити проблеми масштабності бізнесу, оскільки цифровий слід продовжує зростати

Коротше кажучи, можна сказати, що WebLogic Server – сервер додатків, який має майбутнє в своїх прицілах. Він служить фасилітатором для інших додатків [Java], бізнес-пакетів та апаратних пристроїв, які потрібно включити до потоку обробки даних бізнесу..

Які інструменти моніторингу та управління використовуються з WebLogic серверами?

Систему, яка дозволяє іншим системам, потрібно ретельно налаштовувати та керувати ними. Він сам повинен працювати добре, перш ніж зможе контролювати інші системи. Ось чому важливо слідкувати за їх інструментами моніторингу та управління.

Нижче ми розглянемо три найпопулярніші засоби адміністрування та моніторингу WebLogic Server.

Сонячні вітри WebLogic Інструмент управління продуктивністю (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

Хоча це сторонній продукт, SolarWinds Інструмент моніторингу продуктивності WebLogic це пакет адміністрації, який охоплює всі аспекти моніторингу та управління WebLogic серверами.

Адміністрація та моніторинг SolarWinds WebLogic

Погляд на функції цього інструменту дає нам уявлення про те, наскільки він насправді потужний:

  • Моніторинг розподілу пам’яті та забезпечення використання процесів, що завершуються, без вивільнення ресурсів
  • Моніторинг сервера та додатків, що забезпечує глибоку інформацію про продуктивність потоків та пулів. Сюди входить поточний час очікування та час, необхідний для виконання запитів, а також відстеження відкладених запитів
  • При інтеграції із сервером & Монітор програм, аналізатор продуктивності бази даних SolarWinds забезпечує детальний аналіз та звіти про бази даних Oracle у взаємозв’язку з WebLogic Server для отримання чіткішої картини

Адміністрація бази даних SolarWinds WebLogic

  • Моніторинг баз даних, таких як SQL Server, MySQL, DB2, SAP ASE та інших баз даних, що забезпечує майже 100% всебічну комунікацію, коли мова йде про зберігання даних
  • Моніторинг віртуальних середовищ та додатків, таких як VMware та Hyper-V, що дозволяє реплікацію та тестування модельованих налаштувань

Як бачите, цей інструмент справді зможе перейти до інсталяції WebLogic Server і скласти стислі звіти, які не тільки інформативні, але також легко зрозуміти і приємні для очей. Інструмент моніторингу продуктивності SolarWinds WebLogic поставляється з монітором сервера та додатків (SAM), доступний для завантаження 30-денної безкоштовної пробної версії.

Інструмент моніторингу продуктивності SolarWinds WebLogic із 30-денною безкоштовною пробною програмою SAMDownload

Консоль адміністрування BEA WebLogic

Доступ до цієї рідної консолі адміністрування Oracle можна отримати через веб-браузер та запустити з екземпляра сервера адміністрування домену WebLogic Server. Він використовує об’єкти Java, відомі як MBeans, кожен з яких містить набір атрибутів, що визначають параметри для різних функцій та операцій, які використовуються для адміністрування сервера.

Консоль адміністрування BEA WebLogic

Робота, яку можна виконати за допомогою цього інструмента адміністрування, включає:

  • Запуск, зупинка примірників та конфігурація кластерів
  • Налаштування серверних служб, таких як підключення до бази даних (JDBC) та обмін повідомленнями (JMS)

Конфігурація бази даних BEA WebLogic Administration

  • Безпека, адміністрування та керування користувачами, групами та ролями
  • Налаштування та розгортання програм Java
  • Моніторинг продуктивності серверів та додатків, допомога з усунення несправностей через файли журналу сервера та домену

Тут потрібно сказати одне, що, хоча інтерфейс може виглядати трохи кричущим, його не обдурить його відсутність кольорів та пізаз – зрештою, це потужний інструмент, створений людьми, що стоять за WebLogic Server себе.

Інтелектуальна панель та моніторинг WebLogic (WLSDM)

З Інтерактивна панель та моніторинг WebLogic (WLSDM) у нас є ще один сторонній інструмент адміністрування та моніторингу, який є «маленьким двигуном, який міг би». Це розширення консолі – на відміну від автономного рішення – яке пишається тим, що це дешеве рішення (безкоштовне для розробників), яке забезпечує найкращі результати від найкращих з них.

Екран звіту про моніторинг WLSDM

Деякі чудові функції WLSDM:

  • Проста, швидка та нересурсна інсталяція – перевага, унікальна для розширень – що робить знімок вашого домену WebLogic та дає рекомендації з самого початку.
  • Можливість створити нескінченну кількість користувацьких інформаційних панелей для задоволення потреб адміністраторів у запитах контролю та звітування

Особливості WLSDM

Джерело зображення

  • Прості у створенні тривог та сповіщень за допомогою використання метричного браузера WLSDM
  • Збереження та отримання старих даних – у тому числі метричних даних, резервних даних і навіть тривожних сигналів – для порівняння та аналізу
  • Додавання та планування сценаріїв для зручного управління завданнями CRON

Настільки худий, як може здатися WLSDM, він все одно пробиває вище своєї ваги і забезпечує найкращі з них – якщо не краще.

Що говорять про відгуки про WebLogic серверів?

Як і будь-яке програмне рішення там, інструмент WebLogic Server має свої плюси і мінуси; давай подивимось:

Плюси:

  • Це якісний продукт від Oracle, провідний виробник програмного забезпечення для баз даних на планеті та забезпечує гарантію безпеки даних та цілісності
  • А надійне рішення про відмову – це необхідне для критично важливих місій обчислювальних середовищ
  • Здатність до намалюйте повну картину над доменом WebLogic за допомогою компактних звітів які дозволяють легко зрозуміти і точно прийняти рішення

Мінуси:

  • Можливо, здається трохи громіздкий і роздутий в порівнянні з іншими подібними програмними рішеннями
  • Це також могло кусати в час обробки як це вирішує проблеми на задньому плані
  • Не кожен малий та середній бізнес може собі дозволити досить складні ліцензійні збори

Якщо ви отримаєте WebLogic Server?

Сервери WebLogic призначені для підприємств, які мають обчислювальну здатність вирішувати рішення і можуть дозволити собі досить круті платежі – або ті, хто вважає це інвестицією, яка варто підтримувати своє цифрове середовище та працювати безперебійно..

Так чи інакше, за допомогою інструментів моніторингу та управління, які доступні, WebLogic Server буде продовжувати зростати в популярності; особливо з вентиляторами Oracle, які зіпсовані на вибір, якщо мова йде про середній та периферійний набори Oracle, які він сумісний.

У перспективі WebLogic Server буде завжди вартий кожного цента, який буде вкладено в нього – він візьме на себе моніторинг вашої технології, поки ви зосереджуєтесь на своїх бізнес-процесах.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me