Посібник та інструменти для моніторингу Apache Tomcat


Apache Tomcat є одним з найбільш широко використовуваних серверів у царині Java-додатків. Apache Tomcat – сервер з відкритими джерелами, який часто використовується для важливих веб-додатків для корпоративних користувачів. Однак, як і у всіх віртуальних технологіях, використання Apache Tomcat несе відповідальність за правильний моніторинг. У цьому посібнику з моніторингу Tomcat ми розглянемо, як слідкувати за Tomcat та деякими інструментами, за допомогою яких ви можете його контролювати..

>>>Перейдіть безпосередньо до наведених нижче інструментів моніторингу<<<

Як слідкувати за Tomcat?

Хоча мережеві адміністратори в менших мережах можуть отримати доступ за сценаріями командного рядка, спеціальний моніторинг – це не найефективніший спосіб управління вашими ресурсами. Для більш точного моніторингу вам потрібно буде використовувати зовнішній інструмент моніторингу. У вас є вибір між розширеннями управління Java (боби JMX) або використанням повного рішення для моніторингу додатків. Але перед цим ми розглянемо, за чим слід стежити.

Речі, з якими слід стежити за допомогою Tomcat

Tomcat – це власний сервер. Існує ряд показників, які потрібно контролювати, щоб виявити проблеми з продуктивністю та підтримати довгострокову ефективність. Це:

 • Пам’ять – Одне з перших, що вам слід відстежувати – це кількість пам’яті, яку має сервер. JVM з низькою пам’яттю призведе до низької продуктивності.
 • Час роботи – Вимірювання того, чи працює ваш сервер вгору чи вниз, важливо для того, щоб ваша послуга залишалася в режимі роботи. У тому випадку, якщо ваш інструмент моніторингу повідомляє про те, що послуга відключена, ви можете розпочати усунення несправностей, щоб з’ясувати, чому.
 • Час реакції – Сервер повинен відповідати на запити користувачів якнайшвидше. Якщо час відповіді занадто довгий, то ви ризикуєте втратити користувачів.
 • Частота помилок – Запис коефіцієнта помилок показує, чи є якісь проблеми у вашій базі коду. Відстеження рівня помилок допомагає оптимізувати вашу послугу.
 • Запит пропускної спроможності – Пропускна здатність запиту моніторингу повідомляє вам, скільки потоків активних. Якщо активна кількість потоків, програма може працювати погано.
 • Кількість сеансів – Вимірювання кількості сеансів підкаже, скільки одночасних сеансів може підтримувати сервер одночасно.
 • Збір сміття – Збір сміття потрібно запускати з певною періодичністю, при цьому необхідний об’єм пам’яті буде очищено, коли збір буде завершено.

Як запитувати метрику Tomcat за допомогою MBeans

Якщо ви використовуєте JMX-боби для моніторингу Tomcat, ви будете використовувати проксі-сервери JMX для запитів показників. Однак для цього вам потрібно налаштувати Tomcat та призначити користувачів та ролі. Вам потрібно буде налаштувати такі ролі: менеджер-jmx і менеджер-гуй.

Перший дозволить користувачеві отримати доступ до сервлета проксі JMX та статусу Tomcat; останній дозволяє користувачеві отримати доступ до менеджера програм, де ви можете стежити за проблемами продуктивності.

Для призначення ролі користувачеві потрібно оновити файл конфігурації conf / tomcat-users.xml та ввести наступне. (Команда створить нового користувача tomcat-jmx, призначить користувачеві перераховані вище ролі та створить пароль для облікового запису):

“Role =” менеджер-jmx, менеджер-gui “/>

Для запиту метрик Tomcat вам потрібно буде отримати доступ до сервера-сервера JMX, де ви можете запитувати показники продуктивності через веб-браузер. Через веб-браузер ви можете запитувати дані Mbeans або керовані об’єкти Java для перегляду інформації про ваш сервер. Ви можете переглянути список MBeans, доступних для моніторингу, ввівши наступне:

http: // localhost: 8080 / manager / jmxproxy

Під час пошуку MBean ви можете додати параметри, які допоможуть вам у пошуку. Параметри, які можна додати до командного рядка, включають домен, тип, ім’я та атрибут. У відповідь підказки такі:

http: // localhost: 8080 / manager / jmxproxy /? get =: type =, name = “”&att =

Якщо ви хочете переглянути максимальний час обробки запиту на з’єднувач HTTP, введіть наступне:

http: // localhost: 8080 / manager / jmxproxy /? get = Catalina: type = GlobalRequestProcessor, name ="http-nio-8080"&att = maxTime

Результатом було б таке:

Гаразд – атрибут отримати “Каталіна: type = GlobalRequestProcessor, name ="http-nio-8080"’- maxTime = 189

Обмеження використання Tomcat для запитів метрик полягає в тому, що ви можете шукати лише одне за одним. Саме тому ми рекомендуємо використовувати інструмент моніторингу сторонніх серверів для відстеження кількох показників одночасно.

Кращі інструменти для моніторингу Apache Tomcat

Якщо ви хочете одночасно контролювати діапазон метрик, то вам краще допомогти з моніторинговим рішенням програми. Однією з переваг проходження цього маршруту є те, що у вас є широкий спектр можливостей для вибору з точки зору провайдерів.

У цьому розділі ми розглянемо кілька найкращих інструментів моніторингу Apache Tomcat, зокрема:

 • Сервер SolarWinds & Монітор додатків (БЕЗКОШТОВНИЙ ПЕРІОД ВИПРОБОВУВАННЯ)
 • ManageEngine Application Manager
 • AppDynamics

1. Сервер SolarWinds & Монітор додатків (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

Сервер SolarWinds & Монітор додатків ідеально підходить для моніторингу Tomcat, оскільки він постачається з набором шаблонів нестандартних моніторів, побудованих спеціально для сервера. Інструмент може контролювати Вільна пам’ять, Загальна пам’ять, Максимальна пам’ять, Загальний час обробки, Запит кількості, Байтів відправлено, Отримано байтів, і Кількість помилок.

Щоб зробити більш переконливим візуальне враження, Сервер SolarWinds & Монітор додатків має нестандартні інформаційні панелі так само. The Інструменти моніторингу JBoss функція показує дані про продуктивність та використання Apache Tomcat і Джеронімо.

Тут є також звіти про ефективність побудований спеціально для Томат і Джеронімо. Однак їх можна налаштувати, якщо ви хочете контролювати різну інформацію. Вибравши спосіб структурування звітів, ви можете автоматизувати програму для надсилання їх певним користувачам електронною поштою.

Сервер SolarWinds & Монітор додатків рекомендується тим, хто хоче стежити Apache Tomcat з простим у користуванні інструментом. Програмне забезпечення має конкурентоспроможну ціну в 2,995 доларів (2389 фунтів) з достатньою попередньою конфігурацією для швидкого запуску та роботи. Ви можете завантажити 30-денну безкоштовну пробну версію.

Сервер SolarWinds & Завантаження додатка MonitorDownload 30-денна безкоштовна пробна версія

2. ManageEngine Application Manager

ManageEngine Application Manager це монітор додатків, який може контролювати сервери Tomcat. Платформа має можливість стежити за процесором, пам’ять, Використання JVM, час реакції, і витоку пам’яті. Крім того, ви можете також відстежувати живі сесії веб-додатків, пули з’єднань JDBC та пули потоків. Усі ці дані можна перетворити на графіки, щоб ви могли легко вказати на тенденції використання.

The Монітор пулу Tomcat особливо корисна, оскільки дозволяє контролювати використання пулу. Програма відображає статистику використання потоків на графіку зі списком показаних нижче показників. Є можливість налаштування сигналів тривоги попереджати вас, якщо певні параметри дотримані. Ви також можете запланувати скидання потоків, щоб переконатися, що ваш сервер не перевантажений.

Інструмент також надає звіти про ефективність. Звіти не лише створюють історичний запис ваших даних про ефективність але також пропонують прогнозування ефективності на основі машинне навчання. Прогнозування може сказати, чи справді вам потрібні ресурси сервера, за які ви платите. Після створення звіту його можна буде надсилати вашій команді.

ManageEngine Application Manager це інструмент, розроблений для підприємств, які шукають інструмент для моніторингу додатків, зручний для користувачів. У ньому є всі дзвіночки, необхідні для ефективного моніторингу Tomcat за конкурентною ціною. Ціна коливається від $ 945 (753 £) за 25 моніторів до 7195 $ (5,740 £) для 250 моніторів. Програма доступна в Windows та Linux. Ви можете завантажити 30-денну безкоштовну пробну версію.

3. AppDynamics

AppDynamics є рішення моніторингу продуктивності програми що може контролювати Apache Tomcat. AppDynamics може автоматично виявити код програми на Tomcat і показує перспективу зверху вниз щодо продуктивності всієї послуги. За допомогою цього інструменту ви можете відстежувати виконання, доступність, і здоров’я вашого сервера.

Ви також можете стежити за більш конкретними проблемами. Використання купи, збирання сміття, і витоку пам’яті – це лише деякі складні проблеми із сервером, з якими AppDynamics може впоратися. Витоки контролюються автоматично, і користувачеві може бути надіслано попередження, якщо є проблема.

Щоб надсилати сповіщення, AppDynamics використовує Підкладка SLA виявити проблеми ефективності в момент їх виникнення. Відповідальність системи сповіщень допомагає вирішити проблеми програми, перш ніж вони торкнуться кінцевого користувача. Існує також аналіз першопричини, який допоможе дістатись до джерела будь-яких проблем із продуктивністю.

AppDynamics Варто розглянути для організацій, які хочуть всебічного інструменту моніторингу Tomcat, який забезпечує прозорість в основі процесів подання заявок. Якщо ви хочете дізнатися ціну AppDynamics то ви можете запросити пропозицію у торгової групи. Також доступна безкоштовна пробна версія.

Порада з моніторингу Tomcat: виберіть метод, який вам зручний

Моніторинг Apache Tomcat покладається на відстеження декількох дуже конкретних показників, які ви можете втратити з поля зору без повної платформи моніторингу сервера, незалежно від того, чи ви не хочете використовувати боби JMX або засоби моніторингу додатків. З інструментів моніторингу програм у цьому списку ми рекомендуємо Сервер SolarWinds & Монітор додатків або AppDynamics за рахунок їх зручності використання.

Головне – переконатися, що ви стежите за Tomcat зручним для вас способом. Якщо ви віддаєте перевагу нагляду за зовнішнім монітором додатків, тоді використовуйте монітор продуктивності. Якщо ви віддаєте перевагу запиту MBeans вручну, тоді не соромтеся робити і такі речі!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map