Посібник HWMonitor – його обмеження та 10 найкращих альтернатив

Операційне обладнання – це найменший мінімум, який потрібно залишати продуктивними протягом робочого дня. Однак багато підприємств недостатньо контролюють обладнання. Серед сумлінних підприємств – інструмент апаратного моніторингу HWMonitor – це домашнє ім’я, але навіть в такому масштабі воно стикається з обмеженнями.

Ми детально розглядаємо кожен з інструментів, які ми надаємо нижче, але у випадку, якщо вам не вистачає часу, ось наш підсумок список 10 найкращих альтернатив HWMonitor:

  1. Сервер SolarWinds & Монітор додатків (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Система моніторингу, яка охоплює всі статуси на серверах Windows Server та Linux.
  2. Paessler PRTG Network Monitor (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Цей інструмент відстежує мережі, сервери та програми. На серверах він охоплює всі статуси обладнання та включає сповіщення про умови поза межами.
  3. Atera (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Пакет системного моніторингу та управління, спрямований на керованих постачальників послуг.
  4. HWiNFO Інструмент моніторингу інфраструктури, який охоплює стан обладнання. Працює в Windows.
  5. ManageEngine OpManager Мережевий монітор, який використовує SNMP, щоб вести вкладки про стан мережевих пристроїв. Доступний у версіях Windows Server та Linux.
  6. AIDA64 Монітор обладнання для Windows, який доступний у чотирьох виданнях.
  7. SysGauge Легкий апаратний монітор продуктивності, який працює в Windows. Доступний у безкоштовних та платних виданнях.
  8. Монітор сервера PA Інструмент моніторингу для операційних систем Windows Server та Linux. Ціна за пристрій, що контролюється.
  9. Відкрийте апаратний монітор Легкий, безкоштовний монітор сервера, який доступний для Windows та Linux.
  10. Золото Ipswitch WhatsUp Мережевий монітор, який включає моніторинг стану пристрою. Може бути розширено, щоб включати моніторинг сервера.

Що таке HWMonitor?

HWMonitor – це безкоштовна програма для моніторингу обладнання, яка контролює швидкість, Напруга, температура, вентилятори ПК, підключених до вашої мережі. Інструмент може визначити, чи пристрій перегрівається чи погано працює. HWMonitor призначений для роботи з процесами ARM від популярних провайдерів, таких як AMD, Intel та VIA.

Дані про ефективність відображаються у форматі таблиці списків, де відображаються датчики здоров’я із даними, записаними з підключених пристроїв. Все, що вам потрібно зробити, щоб знайти дані про ефективність, які ви шукаєте або прокрутити униз до відповідного розділу.

Для візуалізацій є Генератор графіків що автоматично створює графіки даних про використання, які зберігаються у папці журналу. Ви можете взаємодіяти з розмірами графіків, натиснувши на Варіант. Хоча це не настільки витончено, як деякі інші фірмові продукти, це допомагає дати вам перспективу зверху вниз.

Навіщо використовувати HWMonitor?

Основна причина, по якій ви повинні використовувати HWMonitor, полягає в тому, що він легкий. Основний макет дизайну таблиці дозволяє легко прокручувати та знаходити потрібні дані. Ви не заблудитесь і не будете відхилені від інших функцій. Ви можете відносно легко переглядати всю необхідну технічну інформацію на екрані, не надто багато шукаючи.

Ще однією вагомою причиною використання HWMonitor є те, що він регулярно оновлюється. Хоча багато інструментів моніторингу процесора оновлюються непослідовно, HWMonitor має нові оновлення кожні кілька місяців. Регулярні виправлення допомагають посилити моніторинг та усунути помилки, виявлені користувачами.

Крім технічних можливостей HWMonitor, низька ціна – це ще одна причина для розгляду цього інструменту. Стандартна версія HWMonitor доступна безкоштовно, що забезпечує її доступність для МСП та великих організацій. Однак є Про версія що включає додаткові можливості ведення журналу, віддалену роботу та графіку. Ціна HWMonitor Pro становить $ 22,40 (17,69 фунтів стерлінгів) за 10 віддалених підключень і $ 39,33 (£ 31,05) для до 20 віддалених з’єднань.

Найкращі альтернативи HWMonitor

Єдине питання HWMonitor полягає в тому, що він показує лише точки даних, такі як температури, напруги та частоти. Він не має глибини функцій моніторингу, які мають інші інструменти конкурента. Аналогічно, він не має виробничої вартості та функцій візуалізації, які мають інші популярні постачальники апаратного моніторингу.

Тож ми розглянули найкращі альтернативи та класифікували їх відповідно до їх особливостей та переваг, простоти використання та загальної продуктивності.

1. Сервер SolarWinds & Монітор додатків (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

Монітор сервера та додатків SolarWinds

Сервер SolarWinds & Монітор додатків це серверно-апаратна платформа моніторингу, яка забезпечує один з найбільш впорядкованих вражень від моніторингу у цьому списку. Інструмент може стежити за станом інформації про апаратне записування ЦП, пам’ять, місце на диску, температура, швидкість вентилятора, і живлення. Користувацький інтерфейс показує цю інформацію у форматі списку, який ви можете детально зменшити чи мінімізувати.

Однак візуальні елементи, що входять до с Сервер SolarWinds & Монітор додатків є більш досконалими, ніж HWMonitor. Наприклад, поточне здоров’я обладнання відображається поряд із зеленими кнопками для позначення пристроїв, які є вгору. Пристрої між ними позначені як увага і як тільки вони дотягнуться критичний рівнями вони позначені червоним кольором. У вас також є детальні графіки, які показують вам зміни в продуктивності апаратури понаднормово.

Краще працювати з сторонніми постачальниками, Сервер SolarWinds & Монітор додатків поставляється з шаблони для моніторингу понад 200 різних програм. Шаблони доступні для Windows, Microsoft IIS, Exchange, SQL Server, Active Directory, Linux, Apache тощо. Тож якщо ви шукаєте інструмент для моніторингу апаратних засобів у різних постачальників, цей інструмент – ідеальний вибір.

Ціна Сервер SolarWinds & Монітор додатків також є конкурентоспроможним за преміальний апаратний моніторинговий продукт. Ціна починається від 2995 доларів (2364 фунтів). Є 30-денна безкоштовна пробна версія.

Сервер SolarWinds & Завантаження додатка MonitorDownload 30-денна безкоштовна пробна версія

2. Мережевий монітор Paessler PRTG (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

Paessler PRTG Network Monitor

Paessler PRTG Network Monitor це мережевий інструмент моніторингу, який також може контролювати обладнання. З PRTG Network Monitor ви можете стежити за ЦП, ОЗП, і жорсткі диски мережевих пристроїв. Пристрої, за допомогою яких монітори інструментів, включають комп’ютери, комутатори, маршрутизатори та принтери. Інструмент пінг пристроїв у вашій мережі для оцінки час реакції і доступність. Таким чином, інструмент є хорошим вибором, якщо ви хочете контролювати продуктивність широкого перерізу пристроїв, підключених до вашої мережі.

Система сповіщень увімкнена PRTG Network Monitor є винятковою. Сенсори можна налаштувати, щоб повідомляти вас, якщо у пристрою виникають проблеми з продуктивністю або відмовлено прямо. Повідомлення надсилаються як електронні листи, текстові повідомлення і push-сповіщення. Push-сповіщення доступні для пристроїв Android та iOS, щоб ви завжди були в курсі поточних розробок.

PRTG «Основна послуга» доступний в Microsoft Windows 2012 R2, 2016, 10, 8, 2008 R2 та 2008 року. Для малих та середніх підприємств PRTG Network Monitor є хорошим вибором, оскільки використовується модель масштабованого ціноутворення. Товар є безкоштовно для моніторингу з менш ніж 100 датчиками.

Платні версії PRTG Network Monitor починати з $ 1600 (1,263 фунта) для 500 датчиків і до 60 000 доларів (47,369 фунтів) для необмежених датчиків з 5 серверними установками. Ти можеш завантажити безкоштовну пробну версію.

Paessler PRTG Network MonitorЗавантажте 30-денну безкоштовну пробну версію

3. Атера (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

The дистанційний моніторинг та управління (RMM) функції Атера охоплювати все обладнання на сайті клієнта, а не лише кінцеві точки. Інструмент підтримує роботу керованих постачальників послуг (MSP) і тому включає функції адміністрування, а також утиліти моніторингу.

Система Atera є хмарний сервіс що включає час і простір сервера для обробки та зберігання, тому MSP, який підписався на цей пакет, не повинен мати жодної основної інфраструктури на своєму сайті. Однак у віддалених системах, за якими здійснюється моніторинг, потрібно встановити програмне забезпечення агентів. Менеджери та технічні працівники MSP отримують доступ до інформаційної панелі Atera через будь-який стандартний веб-браузер. Атера також виробляє безкоштовні додатки для мобільних пристроїв надати доступ до системи.

Контролюють секції апаратного моніторингу Atera Процесор, пам’ять та дисковий простір, відзначаючи потенційну ємність кожного та моніторинг використання. Функції адміністратора, що входять до цього інструменту, поширюються на завдання технічного обслуговування, такі як резервне копіювання та відновлення системи, очищення та дефрагментація диска. Інші елементи керування в системі дозволяють фахівцю перевіряти все програмне забезпечення на пристрої, встановлювати нові сервіси та програми, а також сервери відключення та запуску та кінцеві точки.

Техніки отримують віддалений доступ до робочого столу до кінцевих точок, як частина набору підтримки служби Help Desk в Atera. Цей розділ пакета Atera також включає віддалений доступ для дослідження системи, управління патчами та виконання скриптів для автоматизованого адміністрування та бортових завдань.

Система Atera є стягується за підписку з урахуванням плати за техніку. МСП може вирішити, платити за послугу щомісяця або щорічно – річний план працює дешевше. Модель передплати Atera робить цю послугу дуже масштабованою та підходить для MSP будь-якого розміру. Ви можете перевірити особливості Atera за допомогою a 30-денна безкоштовна пробна версія.

30-денна безкоштовна пробна версія AteraStart

4. HWiNFO

Скріншот інформаційної панелі hwinfo

HWiNFO є апаратним засобом моніторингу з можливостями моніторингу в режимі реального часу. До апаратних компонентів, які ви можете переглядати за допомогою цього інструменту, є ЦП, GPU, приводи, материнські дошки, і периферія. З точки зору даних, ви можете контролювати дані ОЗП, логічний номер процесора, температура, швидкість пам’яті, і заряд акумулятора підключених пристроїв.

Подібно до інших засобів моніторингу мережі, HWiNFO пропонує такі функції, як оповіщення і звіти щоб постійно оновлювати користувача. Попередження налаштовуються щоб ви могли відстежувати вибрані вами параметри. Так само ви можете створювати звіти в XML, CSV і HTML ділитися висновками зі своєю командою.

Тут є також доповнення для покращення базового досвіду моніторингу HWiNFO. Додатки, доступні для HWiNFO включати RivaTuner / MSI Afterburner / EVGA Precision On-ScreenDisplay, Плагін дощовика, HWiNFOMonitor, Вбудований модуль LCDHost і більше. Кожна надбудова додає нову функцію до програми. Наприклад, розширення HWiNFOMonitor додає налаштовану бічну панель, яка додає додаткові графіки для моніторингу.

HWiNFO є природним спадкоємцем HWMonitor і пропонує чітке скорочення, але детальний досвід апаратного та системного моніторингу. Програма доступна в Windows у 32-розрядному та 64-бітному режимах. Ви можете завантажити HWiNFO безкоштовно.

5. ManageEngine OpManager

ManageEngine OpManager

ManageEngine OpManager є апаратним та мережевим монітором для Windows та Linux. Інструмент використовує SNMP пінг-пристроїв та витягування даних про продуктивність. Речі, за якими можна стежити ManageEngine OpManager включати температура, швидкість вентилятора, Напруга, і стан процесора. Програмне забезпечення сумісне з VMware, Dell, Cisco HP, і більше таким чином ви зберігаєте повну прозорість.

Як головний інструмент моніторингу мережі, ManageEngine OpManager також є система оповіщення. Повідомлення надсилаються електронною поштою та SMS щоб не пропустити нічого важливого. Коли пристрої знижуються або відповідають певним параметрам, сигнали тривоги піднімаються. Тривоги поділяються на 4 категорії; Служба вниз, Увага, Біда, і Критичний. Вони показані у вигляді циферблатів на лівій стороні тривоги сторінки.

Існує три версії ManageEngine OpManager доступні для придбання; то Стандартне видання, Професійне видання і Enterprise Edition. Стандартне видання коштує 245 доларів (193,42 фунта) на 1000 пристроїв. Професійне видання коштує 345 доларів (272,37 фунтів стерлінгів) на 1000 пристроїв з додатковими функціями, такими як моніторинг VMware та моніторинг гіпер-v. Enterprise Edition коштує 11 555 доларів (9 1114,56 фунтів) для 10 000 пристроїв з додатковими функціями.

6. AIDA64

Скріншот інформаційної панелі AIDA64

AIDA64 це частина програмного забезпечення для моніторингу обладнання температура, ЦП, вентилятор, швидкість і моніторинг диска. Інструмент працює за допомогою a механізм виявлення апаратних засобів щоб знайти інформацію про програмне забезпечення, яке використовується підключеними пристроями. Можливість бачити, які програмні пристрої використовують віддалено, збільшує прозорість. Як додатковий бонус, AIDA64 також передбачає стрес-тестування для вашого комп’ютер, жорсткий диск, SSD, і OpenCL GPU.

Одна з причин, чому AIDA64 настільки широко використовується саме через своє бенчмаркінг здібності. Тести використовуються для вимірювання швидкості виконання комп’ютером процесів і завдань. Іншими словами, орієнтири дозволяють перевірити на наявність ознак низької продуктивності та проблемних апаратних проблем, таких як деградація обладнання.

AIDA64 доступно для Windows 95, 98, 2000 рік, XP, ПЕ, 2003 рік, Віста, 2008 рік, 7, 2008 р. 2, 8, 2012 рік, 8.1, 2012 р. 2, 10 і 2016 рік. Існує чотири версії AIDA64 що ви можете придбати; Екстрім, Інженер, Мережевий аудит і Бізнес. Версія Extreme орієнтована на домашніх користувачів і починається від $ 39,95 (£ 31,54). Версія Engineer додає автоматизацію командного рядка і починається з 199,90 доларів (£ 157,80).

Версія Network Audit має мережевий інвентар, автоматизацію командного рядка та управління змінами за 100 доларів (78,94 фунта). Нарешті, бізнес-видання включає все вищезазначене з віддаленим управлінням за 199,90 доларів (£ 157,83). Ви можете завантажити безкоштовну пробну версію.

7. SysGauge

Скріншот системи

SysGauge являє собою системне рішення для моніторингу з різноманітними функціями моніторингу процесора. The Модуль монітора процесора показує таку інформацію, як Використання процесора, використання CPU користувача, використання процесора ядра, Швидкість переривання процесора, Частота процесора, і більше. Дисплей розбивається на графіки та текстові дані. Візуальний дисплей є відносно базовим, але його легко читати.

Програма також дуже настроюється. Наприклад, ви можете використовувати Модуль монітора системи для налаштування профілів моніторингу процесора для ваших користувачів. Потім ви можете вибрати локальні та віддалені комп’ютери, за якими користувач має змогу стежити. У платних версіях SysGauge є також Інтерфейс командного рядка, де ви можете безпосередньо відстежувати використання процесора.

SysGauge доступний для Windows як 32-бітний та 64-розрядний додаток на Windows XP, Віста, 7, 8, 10, 2003 рік, 2008 рік, 2012 рік, 2012 р. 2, і 2016 рік. The SysGauge платформа безкоштовна для 10 моніторів або менше.

Існує три платні версії SysGauge: SysGauge Pro, SysGauge Ultimate, і Сервер SysGauge. SysGauge Pro поставляється з 50 моніторами за 50 доларів (£ 39,48). SysGauge Ultimate підтримує до 100 моніторів за 125 доларів (£ 98,70). Сервер SysGauge також становить 125 доларів (98,70 фунтів стерлінгів) і підтримує до 200 моніторів з додатковими можливостями дистанційного керування. Ви можете завантажити SysGauge безкоштовно.

8. Монітор сервера PA

Монітор сервера PA
Монітор сервера PA це апаратний та серверний моніторинговий інструмент, який може контролювати пристрої Windows та Linux. Монітор сервера PA показує вам пінг, ЦП, пам’ять, і диск дані про ваше місцеве середовище. Є також дистанційний моніторинг контролювати віддалені комп’ютери та інші пристрої. Користувацький інтерфейс трохи застарів, але все ще забезпечує високоякісний моніторинговий досвід з потенціалом до контролювати понад 1000 серверів або пристроїв.

Програмне забезпечення також має більш вдосконалені функції, такі як сповіщення. Повідомлення надсилаються автоматично електронною поштою або СМС як тільки буде виконано певну умову тригера. Програму можна налаштувати на автоматично перезапустити послугу або запустити спеціальний сценарій відповідати на питання. Автоматизація, запропонована системою сповіщень, скорочує час вашої відповіді при вирішенні питань щодо ефективності.

Для отримання додаткової інформації ви можете перевести дані про використання мережі звіти. Звіти надходять у формі звітів про стан пристроїв, що комплектуються даними про час роботи. Звіти доступні на HTTP і може бути надісланий електронною поштою до решти вашої команди. Ви також можете розробити графіки обслуговування для відключення моніторингу поза робочим часом.

Існує чотири версії Монітор сервера PA доступні для придбання; Lite ліцензія, Проліцензія, Ультра ліцензія, і Корпоративний Ультра. Вам потрібно придбати ліцензію на кожен сервер чи пристрій, що контролюється. Діапазон ліцензій Lite починається від 49 доларів (38,68 фунтів стерлінгів) кожен для пристроїв 1-9 до 4 доларів (3,16 фунта) для 1000+ пристроїв. Для отримання додаткової інформації про варіанти ціноутворення вам потрібно перевірити таблицю порівняння на сайті. Ви можете завантажити безкоштовну пробну версію.

9. Відкрийте апаратний монітор

open_hardware_monitor

Відкрийте апаратний монітор це легка утиліта апаратного моніторингу, яка користується популярністю серед Windows користувачів. Програма є відкритий джерело і може контролювати температура, Навантаження процесора, швидкість вентилятора, Напруга, і тактова швидкість. Всю цю інформацію можна переглянути у вигляді основної таблиці. Хоча на вигадливих функціях чи презентації не дуже багато, Open Hardware добре працює, показуючи продуктивність вашого комп’ютера в одному вікні.

Якщо ви шукаєте базовий досвід моніторингу обладнання Відкрийте апаратний монітор чи охоплював ти Програма просто показує вам необхідні показники і більше нічого. Відкрийте апаратний монітор доступно для Linux, WindowsXP, Віста, 7, 8, 8.1, і 10. Ознайомтесь із безкоштовним завантаженням.

10. Золото Ipswitch WhatsUp

Скріншот інформаційної панелі WhatsUp Gold

Що Золото Золото це апаратний монітор, широко використовуваний МСП та великими організаціями. Що Золото Золото може контролювати температура, статус вентилятора, і живлення ваших пристроїв. The Монітор продуктивності APC автоматично відстежує енергоспоживання підключених пристроїв після їх виявлення. Програма також може контролювати будь-який принтер, який підтримує принтер IETF, MIB, RFC 3805.

Одна з найкорисніших функцій, включена в Що Золото Золото це здатність до автоматично виявити всю вашу мережу. Усі підключені пристрої розташовані та побудовані на топологічній карті. Тут ви можете переглянути їх статус вгору пристрої, показані зеленим кольором та не вдалося пристрої, показані червоним кольором.

Система оповіщення також надзвичайно корисна. Ти можеш створити спеціальні сповіщення повідомляти вас, коли певний параметр виконано. Повідомлення надсилаються користувачем електронною поштою, СМС, Посип, веб-тривоги і Публікації IFTTT щоб ви нічого не пропустили.

Існує три версії Що Золото Золото що ви можете придбати: Річна підписка на преміум, Преміальна ліцензія, і Total Plus ліцензія. Різниця між ліцензією Premium та Total Plus полягає в тому, що в останньому проводиться аналіз мережевого трафіку, моніторинг додатків, моніторинг віртуалізації, управління конфігурацією, і більше. Однак, якщо ви хочете переглянути інформацію про ціни, вам доведеться зв’язатися безпосередньо з продавцем. Ipswitch пропонує безкоштовну пробну версію.

Альтернативи HWMonitor: сервер SolarWinds & Монітор програм, мережевий монітор PRTG та HWiNFO

HWMonitor це універсальний інструмент сам по собі, але якщо ви шукаєте щось інше чи більш сучасне, Сервер SolarWinds & Монітор додатків, Paessler PRTG Network Monitor і HWiNFO стояти як чудові альтернативи. Якщо у вас тоді бюджет Сервер SolarWInds & Монітор додатків пропонує повнофункціональний апаратний моніторинговий досвід, який легко налаштувати.

Однак якщо точка низької ціни є важливою, тоді Мережевий монітор Paessler PRTG безкоштовне видання ідеально. Він пропонує більш якісні дисплеї та візуалізацію HWMonitor за ту ж ціну. Це буде сказано, якщо ви хочете щось трохи простіше HWiNFO стоїть на природному спадкоємці HWMonitor з попередженнями та плагінами для цих додаткових можливостей моніторингу.

Пов’язане: Кращі інструменти для моніторингу обладнання

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me