Початок роботи з SSH: Що потрібно знати?

Початок роботи з SSH


Contents

Безпечне походження оболонки

SSH“Означає, що Безпечна оболонка. це є і додаток, і протокол. Протокол – це стандарт або набір загальних кодів, які можуть використовувати різні розробники для створення сумісних програм без прямої співпраці; додаток – виконувана програма, яка виконує функцію.

SSH спочатку був розроблений для операційної системи Unix. Оболонка – це Інтерпретатор командного рядка (CLI), що забезпечує команди, які користувачі можуть вводити Unix комп’ютери. Оригінальною оболонкою є оболонка Борна, яка скорочується до «ш». Конвенція про іменування “ш” була прийнята виробниками інших оболонок: оболонка Корна – “кш”, оболонка алквістів – “зола”, наприклад, оболонка Дебіана-Алквіста – “тире”. Отже, абревіатура “Безпечна оболонка” відповідає стандарту, який використовується для всіх типів оболонок у її абревіатурі “SSH”.

Ми висвітлюємо найкращі інструменти та детально описуємось нижче, ось наш підсумок список найкращих інструментів SSH:

 1. ЗОК Інструмент Mac та Windows для доступу до віддалених комп’ютерів з емулятором терміналу для передачі файлів SCP
 2. СокСШ Працює на Android, чудово підходить для доступу до віддаленого сеансу під час руху.
 3. Терміус Безкоштовний клієнт SSH для iOS з шифруванням E2E для безпечних віддалених сеансів.
 4. SecPanel Безкоштовний легкий клієнт для середовищ Linux Gnome, відмінно підходить для передачі файлів.
 5. SolarWinds Solar-PuTTY (БЕЗКОШТОВНИЙ ІНСТРУМЕНТ) Термінальний емулятор з SSH, дозволяє вкладати кілька примірників.

Розвиток SSH

Secure Shell створює середовище командного рядка з тими командами, які виконуються на віддаленому комп’ютері, а не на комп’ютері, за яким ви сидите. Це дуже схожа операційна процедура на FTP, протокол передачі файлів.

Коли команди SSH виконуються на віддаленому комп’ютері, користувач повинен увійти в цей віддалений пристрій, щоб повною мірою використовувати захищену оболонку. SSH був розроблений як безпечна заміна рш і rlogin, які були стандартними системами Unix для віддаленого доступу, які не мали заходів безпеки. Шифрування з’єднання було невід’ємною частиною SSH від його створення.

Оригінальний розробник SSH, Tatu Ylönen, створив компанію під назвою Безпека зв’язку SSH у 1995 р. Стандарт спочатку поширювався як безкоштовний, але компанія поступово перейшла до комерційної моделі та стягувала плату за програмне впровадження протоколу. Однак рамки для протоколу вже були в обігу і так розробники OpenBSD (аромат Unix) повернувся до безкоштовної версії SSH та створив власну вилку. У той же час Робоча група з Інтернет-інженерії замовив розробляти протокол, який кодифікував, а потім адаптував початкове визначення SSH.

Завдяки двом паралельним зусиллям по створенню безкоштовних версій SSH, зараз існує три типи системи. Оригінальна версія відома як SSH1. Протокол IETF згадується як SSH2. Кожен може використовувати протокол IETF, який доступний безкоштовно, як шаблон для розробки власної реалізації SSH. SSH1 і SSH2 також іноді записуються як СШ-1 і СШ-2.

Версія SSH, створена розробниками OpenBSD, відома як OpenSSH. Це основа для багатьох програм SSH GUI, які працюють у Windows-подібних середовищах. Зараз вбудовано OpenSSH Windows як на Windows 10 версії 1709. SSH тепер також вбудований в операційні системи всі аромати Linux, Mac OS, FreeBSD, NetBSD, OpenBSD, Соляріс, і OpenVMS Unix.

Тепер безпека комунікацій SSH пропонує клієнту платний SSH, який називається SSH Tectia і не дозволив отримати доступ до свого коду з 1996 року. Система SSH1, яка все ще перебуває в обігу, починається з 1995 року і не розвивалася з тих пір. Якщо вам пропонують вибір версій SSH, слід вибрати для SSH2 або OpenSSH.

Використання для SSH

Основним використанням для SSH є як безпечний спосіб підключення до віддаленого сервера. Ця здатність SSH фактично стає все більш важливою у світі ІТ за останні роки завдяки швидкому використанню прокату хмарного серверного простору.

SSH2 та OpenSSH містять утиліти безпечної передачі файлів. Передача файлів через Інтернет стала основною метою використання міжміських з’єднань, тому відсутність будь-яких процедур безпеки в широко реалізованому протоколі передачі файлів FTP робить систему передачі файлів SSH дійсно важливою. Два типи захищених систем передачі, які можна використовувати з SSH, – це SFTP, що означає «Протокол передачі файлів SSH“І SCP, що означає”Безпечна копія.”

І SFTP, і SCP слугуватимуть вам добре, коли вам потрібно захистити ваш сервер від нападу і не допустити, щоб снайпери читали вміст ваших файлів під час їх перевезення. Обидві ці утиліти вимагають аутентифікації користувача та обох зашифрованих даних під час передачі. Служби безпеки надає SSH.

Якщо ви керуєте WAN і вам потрібно увійти на віддалені сервери та перенести файли на них і з них, тоді ви регулярно будете використовувати SSH, SFTP та SCP. Різниця між SCP і SFTP полягає в тому, що перший – це лише команда копіювання, яка може скопіюйте файл у віддалене місце або з нього. За допомогою SFTP ви також отримуєте командну мову, яка дозволила вам це робити перейменувати, створювати, переміщувати, або видалення файлів на віддаленому сервері, а також створювати та видаляти каталоги. Ви не маєте цих здібностей за допомогою SCP. Однак, оскільки основна мова команд SSH включає всі ці функції, ви можете досить легко працювати з комбінацією SSH та SCP, доступними для вас.

VPN популярні для подолання регіональних обмежень на веб-сайтах. Регіональні обмеження особливо поширені на веб-сайтах для потокового відео, і вони заважають людям отримувати доступ з-за кордону. На жаль, багато урядів проти використання VPN та намагаються їх заблокувати. Ви можете захистити свій VPN-трафік за допомогою SSH. Коротше кажучи, SSH пропонує хороший спосіб захисту будь-якого типу транзакцій, які ви хочете здійснити через Інтернет.

Як отримати SSH

SSH, ймовірно, вбудований у вашу операційну систему. Щоб перевірити, відкрийте вікно терміналу та введіть ssh на підказку. Це не правильний спосіб використання утиліти, оскільки ви повинні додати параметри до команди. Однак якщо SSH доступний для вас, результатом команди буде відповідь, що показує структуру команди.

Якщо у вас немає SSH Unix, Mac OS, або Linux Систему, ви можете встановити OpenSSH, який тепер доступний майже для будь-якої операційної системи. Якщо ви хочете встановити його Windows, вам також потрібно встановити Сігвін наслідувати Unix на своєму комп’ютері. Сюди входять SCP та SFTP. Однак інтерфейс не такий зручний у користуванні, і сьогодні є набагато кращі SSH-сервери.

Кращі інструменти SSH

Зараз на ринку доступно дуже багато хороших інтерфейсів SSH. Ці програми набагато простіше у використанні, ніж утиліта командного рядка. Отже, якщо вам не потрібно переходити до командного рядка, щоб використовувати SSH, або у вас просто немає SSH у вашій операційній системі, ви виявите, що однією з таких простих у використанні систем SSH буде відповідь.

Ось наш список найкращі інструменти SSH:

1. ЗОК

ЗОК

ZOC – це варіант для вас, якщо ви хочете отримати безпечний доступ до віддалених комп’ютерів за допомогою SSH Мак. Інструмент буде працювати Windows а також на Mac OS. Ця утиліта поєднує емулятор терміналу для прямого доступу та SCP для передачі файлів. Інтерфейс із вкладками дозволяє отримати доступ до декількох відкритих сеансів, а на екрані «Параметри» надаються параметри, над яким стандартом емуляції терміналів ви можете користуватися. ЗОК здатний реалізувати це TN3270, TN5250, VT220, Xterm, VT220, Wyse, і Емуляція терміналу QNX стандарти.

Підприємства повинні платити за ZOC, але ви можете отримати його безкоштовно для домашнього використання.

2. СокСШ

Скріншот JuiceSSH

Цей заклад SSH працює Android пристроїв, тож ви можете безпечно отримувати доступ до віддалених комп’ютерів під час подорожі. Це чудовий інструмент для реєстрації на робочому комп’ютері чи на комп’ютері вдома. Можливість безпечного доступу до інших комп’ютерів дає можливість значно розширити використання мобільних пристроїв з обмеженою пам’яттю. Це теж хороший інструмент для політики BYOD і компанії. Це пояснюється тим, що участь SSH накладає автентифікацію користувача, а шифрування, яке використовується на з’єднаннях, компенсує слабкі місця безпеки зовнішніх Wi-Fi систем.

Пов’язані: Кінцевий путівник BYOD

JuiceSSH особливо корисний для захисту всіх дій на вашому пристрої Android, навіть тих, які автоматично виконуються у фоновому режимі. Ця функція була розроблена спеціально з урахуванням хмарної синхронізації, тому ви можете отримувати доступ до файлів на хмарних серверах і навіть працювати над копіями в автономному режимі, коли ви перебуваєте в областях, де немає послуги Інтернету. Ви можете завантажити та встановити JuiceSSH безкоштовно з Google Play.

3. Терміус

Скріншот Терміуса

Якщо ви хочете клієнт SSH для iOS, напевно, найкращим варіантом буде Терміус. Це не єдина клієнтська система SSH, доступна для iOS, і, мабуть, не найкраща. Підказка 2, мабуть, має таку відмінність. Однак Termius – один з небагатьох клієнтів SSH, якими ви можете користуватися безкоштовно. Ця утиліта дозволяє підключитися до домашнього комп’ютера або працювати навіть через загальнодоступні мережі Wi-Fi, оскільки вона включає повне шифрування з’єднання і автентифікацію користувача перед тим, як отримати доступ до віддаленого комп’ютера.

Клієнт SSH може підключитися до будь-якої іншої операційної системи. Термій також включає Мош, яка є альтернативною захищеною системою підключення для пристроїв iOS. Termius покриє функції синхронізації до хмарних серверів, а також включає в себе реалізацію SFTP для покриття ваших передач файлів. Терміус доступний для Windows, Linux, Mac OS, і Android. Ви можете користуватися програмою безкоштовно на одному пристрої. Ця версія не включає SFTP або безпечну синхронізацію. Платна версія дуже дешева і оплачується на щомісячній підписці. Цей план дозволяє запускати додаток на будь-якій кількості пристроїв, наскільки ви хочете, і він включає всі функції Termius.

4. SecPanel

Скріншот SecPanel

SecPanel – безкоштовний клієнт SSH для Середовища Linux Gnome. Цей інструмент пропонує інтерфейс GUI, який робить доступ до віддаленого комп’ютера набагато простіше, ніж використання безкоштовного інструменту командного рядка Linux. SecPanel не реалізує SSH; це прямий доступ до рідної версії SSH, яка вбудована в операційну систему Linux. Він використовує безкоштовну систему OpenSSH.

Інтерфейс SecPanel є непростим, і він не має формату декількох вкладок, який пропонують інші утиліти SSH. Однак користь від цього полягає в тому, що програма має дуже малий слід і не використовує багато пам’яті чи процесора.

Інтерфейс SecPannel також надає вам доступ до SCP і SFTP щоб забезпечити безпечні можливості передачі файлів.

5. SolarWinds Solar-PuTTY (БЕЗКОШТОВНИЙ ІНСТРУМЕНТ)

Сонячна PuTTY

Сонячні вітри Solar-PuTTY є чудовим емулятором терміналів і хорошим вибором для тих, кому потрібно регулярно отримувати доступ до віддалених комп’ютерів та потребують захисту SSH. Інструмент є продуктом SolarWinds, який є одним з провідних світових виробників інструментів системного адміністрування.

Вікно емулятора терміналу дозволяє підключити кілька сеансів в одному інтерфейсі. Консоль вкладена, так ви можете переходити з одного сеансу на інший натиснувши на вкладку для кожного. Додаток може підтримувати з’єднання з декількома різними віддаленими комп’ютерами одночасно.

Інструмент включає реалізацію SCP і SFTP, тож ви можете використовувати його для передачі файлів на віддалені комп’ютери, а також для доступу до них. Приваблива презентація програми проста на очах і допоможе вам автоматизувати завдання адміністрування, підтримуючи передачу та виконання скриптів.

The Solar-PuTTY програма встановлюється на Windows середовища, і ви можете отримати його безкоштовно.

SolarWinds Solar-PuTTYЗавантажити 100% БЕЗКОШТОВНО Інструмент

Команди SSH

Команди, доступні в SSH, дуже схожі на стандартні команди Unix. Насправді в більшості випадків вони абсолютно однакові. Якщо ви не знайомі з роботою в командному рядку, більше шансів отримати доступ до SSH через консоль, схожу на Windows.. Більшість графічних інтерфейсів для SSH пропонують точкові та клацанні інтерпретації стандартних команд. Однак SSH доступний як утиліта командного рядка і навіть на комп’ютерах Windows; вам потрібно буде використовувати ці Unix-подібні команди в середовищі SSH. Корисно мати список команд SSH для того, щоб отримати більший контроль над завданнями, які ви можете виконувати на віддаленому комп’ютері за допомогою SSH.

Шпаргалка командування SSH

лс: список файлів і папок у поточному каталозі. Використовуйте ls -al щоб також побачити атрибути

cd: Змінити каталог. Використовуйте cd ~ щоб потрапити до вашого домашнього каталогу, cd – перейти до попереднього каталогу, cd .. перейти до батьківського каталогу

pwd: показати теперішнє ім’я каталогу з повним його шляхом

дотик: створити файл із новим іменем файлу як параметром, напр. торкніться afile.txt

rm: видалити файл, напр. rm afile.txt. Використовуйте підстановку, щоб видалити кілька файлів одночасно, обмежившись видаленням усіх відповідних файлів у поточному каталозі, наприклад. rm * .txt. Ви можете видалити файли в іншому каталозі, якщо у вас є дозволи для цієї папки, напр. rm /usr/bigbob/note.txt. Ви також можете використовувати підстановку для видалення багатьох файлів у віддаленому каталозі.

rm -rf: видаліть каталог та весь його вміст, напр. rm thatdir

mv: перейменувати або перемістити файл в інший каталог. За замовчуванням імена джерела та цілі мають бути в поточному каталозі, але вони можуть бути в іншому каталозі, наприклад. mv afile.txt bfile.txt або mv /usr/bigbob/afile.txt /user/alicef/afile.txt

mkdir: створити новий каталог. Ім’я нового каталогу вказано як параметр, напр. mkdir docs

cp: скопіюйте файл із імені файлу1 у ім’я файлу2 із довідником до каталогу, необов’язково доданим на передню частину або обох назв файлу,. cp afile.txt ../afolder/bfile.txt. Звичайна карта * Можна використовувати, але другим параметром має бути каталог, а не нове ім’я файлу, напр. cp * .txt archivedir

cp -R: скопіюйте весь вміст каталогу в інший каталог, напр. cp -R firstdir otherdir

туалет: звіт про кількість слів про кількість слів, рядків та символів у файлі. Використовуйте варіант -w, щоб отримати лише кількість слів, -l для кількості рядків, або -c для лише кількості символів, наприклад. wc afile.txt або wc -l afile.txt

кіт: скидає вміст файлу з назвою файла як параметри параметра, напр. кішка afile.txt. Включіть -n, щоб поставити порядковий номер на передній частині кожного рядка, напр. кішка -n afile.txt. Також можливо отримати вміст одного файла за іншим, який відображається на екрані, напр. кішка afile.txt bfile.txt

кіт >: створити файл і записати в нього. Після команди натисніть Повернення і почніть вводити текст. Все, що ви напишете, буде збережено у новий файл, включаючи повернення перевезення, доки не натисніть CTRL-D, напр. кіт > afile.txt

більше: кішка з паузою в ній. Вміст буде відображатися по одному скрінному. Натисніть пробіл, щоб отримати наступний розділ файлу; натисніть q для виходу до кінця файлу, наприклад більше afile.txt

голова: показати перші 20 рядків файлу. Кількість рядків можна вказати за допомогою параметра, наприклад. заголовок afile.txt або заголовок -50 afile.txt. Будьте обережні, щоб використовувати команду лише у файлах, що містять звичайний текст

хвіст: показати останні 20 рядків файлу або кількість рядків, вказаних у опції, напр. хвіст afile.txt або хвіст -50 afile.txt. Використовуйте хвіст -f, щоб отримати прямий перегляд нових файлів, доданих у файл, напр. хвіст -f afile.txt

дю: використання диска. Використовуйте -sh, щоб отримати загальне використання диска поточного каталогу. Спробуйте -sh *, щоб отримати дисковий простір, використовуваний кожним елементом у каталозі, напр. дю або дю-ш *.

файл: називає тип файлу. Можна використовувати за допомогою підстановки для отримання списку всіх файлів у поточному каталозі, напр. файл afile.txt або файл *.

історія: список останніх 50 команд, виконаних із цього облікового запису. Використовуйте параметр -c, щоб очистити історію, напр. історія -c

знайти: перерахуйте всі екземпляри файлів або каталогу, які відповідають заданим критеріям, наприклад. find / -name “afile” Знаходить усі файли на комп’ютері з назвою “afile” знайти * -d перелічує всі назви каталогів на комп’ютері.

останнім: показує останні входи на комп’ютер із ім’ям користувача кожного доступу. Використовуйте параметр числа, щоб вказати кількість входів для показу, додайте параметр -a, щоб побачити ім’я хоста кожного входу, наприклад. останній -10 або останній -10 -а

ш: показати всіх користувачів, які зараз увійшли та звідки вони ввійшли.

netstat: показує всі поточні підключення до мережі. Використовуйте параметр -an, щоб побачити порти джерела та призначення або -rn, щоб переглянути таблицю маршрутизації IP-адрес, підключених до сервера, наприклад. netstat -an або netstat -rn

верх: показує живі системні процеси. Поки дисплей поточний, використовуйте Shift-M замовити за допомогою використання пам’яті або Shift-P замовити за допомогою процесора.

пс: статус процесу. Це показує поточно запущені процеси та їх ідентифікатори процесів (PID). Використовуйте опцію U, щоб перелічити всі живі процеси для певного користувача, напр. ps U bigbob. Використовуйте параметр aux для перегляду всіх системних процесів, необов’язково в ієрархії, якщо додано параметр – Forest, напр. ps aux або ps aux – ліс.

вбити: Зупинити системний процес. Ви можете додати “сигнал”, щоб посилити замовлення. Існує кілька варіантів цього параметра, але найсильніший – 9. Вам потрібно надати PID процесу, який ви хочете вбити, і ви можете отримати це, запустивши ps або top, напр.. вбити 492 або вбити -9 492, де 492 – PID процесу, який потрібно закінчити.

греп: ідентифікує текстовий рядок у файлі чи файлах, напр. grep aword /usr/bigbob/*.txt. Використовуйте опцію -v, щоб показати всі рядки у файлі, що не містять шаблону, напр. grep aword afile.txt.

vi: дуже відомий текстовий редактор, який спочатку був написаний для Unix. Введення команди відкриває середовище, що включає власну мову команди.

нано: простий редактор з власним оточенням.

pico: ще один текстовий редактор.

Виправлення неполадок із SSH

Як і будь-який мережевий інструмент, SSH не завжди працює з коробки. У вашій мережі є налаштування іншого обладнання та програмного забезпечення, які можуть перешкоджати роботі SSH або навіть блокувати його. Отже, вам може знадобитися усунення несправностей і збоїв у з’єднанні.

Чіткість інформації, яку ви отримуєте з повідомлень про помилки, значно допомагає перейти до першопричини проблеми. Однак деякі програми не створені для того, щоб допомогти кінцевим користувачам, і згодом їх розробники не вважають, що це правильне використання їх часу для додавання ясності звіту про помилки. На жаль, SSH є одним із таких додатків.

Найбільш узагальнене повідомлення про помилку, з яким ви, швидше за все, зіткнетесь із SSH, – це “З’єднання відхилено.”Зіткнувшись із цією порожньою стіною, вам доведеться вивчити всі налаштування вашої мережі та сервера, до якого ви намагаєтесь підключитися, щоб працювати SSH.

Клієнт SSH повинен повідомити про це з більш значущим повідомленням про помилку. Однак програмне забезпечення, яке ви використовуєте, може бути не найбільш повною реалізацією протоколу.

Нижче наведено перелік найпоширеніших помилок та їх рішення. Якщо ви отримаєте повідомлення “З’єднання відмовлено”, вам потрібно припустимо, що ваш клієнт повідомляє про це загальне повідомлення про помилку оскільки розробники не застосовували більш точні повідомлення про помилки. У такому випадку перевіряйте, чи помилка викликана однією з цих більш конкретних проблем. Ось повідомлення про помилки, з якими ви найчастіше стикаєтеся:

 • У доступі відмовлено
 • Аутентифікацію відмовлено
 • Попередження: Віддалена ідентифікація хоста змінилася
 • Порт 22: Підключення відмовлено
 • Помилка мережі: зникнення програмного забезпечення перервано
 • Помилка мережі: скидання з’єднання одноранговим
 • Помилка мережі: Час з’єднання вичерпано

Перші три помилки стосуються вашого облікового запису на сервері до якого ви намагаєтеся підключитися. Перше рішення проблеми “У доступі відмовлено“Або”Аутентифікацію відмовлено“- це переконатися, що ви не помилилися з написанням помилок під час введення імені користувача та пароля. Інші причини цих помилок аутентифікації стосуються облікового запису. Системний адміністратор, можливо, скасував ваш обліковий запис або змінив пароль для вас. Тож якщо ви впевнені, що не зробили помилку, зверніться до адміністратора віддаленого сервера, щоб перевірити стан свого облікового запису..

Віддалена ідентифікація хоста змінилася“Посилається на сертифікат безпеки SSL сервера. Зауважте, що повідомлення не говорить про те, що сертифікат недійсний. Якщо ви запустите віддалений хост, ви дізнаєтесь, чи змінено сертифікат. Якщо ви намагаєтеся підключитися до чужого комп’ютера, уточнюйте у адміністратора, чи хост має новий сертифікат безпеки. Якщо це так, просто прийміть повідомлення про помилку та дозвольте продовжувати з’єднання. Варто перевірити зміну сертифіката, а не просто сліпо прийняти попередження, оскільки це повідомлення є для того, щоб попередити вас про можливе “Людина в середині“Атака.

Всі інші повідомлення про помилки у наведеному вище списку стосуються всіх певна помилка між додатком SSH на вашому комп’ютері та віддаленим сервером, а це означає, що вам потрібно переглянути кожен апаратний та програмний елемент, який забезпечує з’єднання.

Порт 22: Підключення відмовлено“- це повідомлення про помилку, яке розгортається лише трохи на прямому напрямку”З’єднання відхиленоПовідомлення, яке відображаються деякі клієнти. В основному, вам доведеться все перевірити, щоб знайти причину цієї помилки.

Три повідомлення «Мережна помилка» дають вам більше роботи. У всіх цих випадках час або час вимкнено і ваш комп’ютер, або віддалений хост закрив з’єднання, або сталася перерва в службі Інтернету. Якщо з’єднання перервалося через помилки на лінії, то нічого не можна зробити з проблеми, окрім як лише відновити з’єднання.

Час очікування може бути спричинений неактивністю підключення. Шукайте “підтримувати“У вашому інтерфейсі SSH, щоб запобігти виникненню цієї проблеми. Повідомлення “Помилка запису: зламана труба“Також є проблемою таймауту. Хороша новина про ці помилки полягає в тому, що вони не означають серйозної проблеми. Вам просто потрібно знову підключитися.

Для “З’єднання відхилено“Перевірка проблем на наявність помилок у таких областях:

Конфлікт IP-адреси: бігати згинання, арп -а, або арп-сканування шукати повторювані адреси.

Блок брандмауера: перерахуйте SSH як дозволену програму у політиці брандмауера та / або дозвольте трафіку 22 порт.

Сервер недоступний: перевірте, чи віддалений хост насправді працює, або підключившись до нього через інший додаток, або зв’язавшись із адміністратором сервера.

Помилка порту сервера: у демона SSH на сервері можуть виникнути проблеми; спробуйте підключитися до порту 22 на сервері через тестовий сайт підключення SSH-сервера.

Помилка порту SSH: використання netstat щоб переконатися в цьому sshd функціонує і слухає порт 22. Якщо він прослуховує будь-який інший порт, введіть процес і перевірте налаштування порту у вашому інтерфейсі SSH.

Помилка демона SSH: якщо демон не працює, вимкніть програму SSH та відкрийте її знову. Якщо демон SSH все ще не працює, перевстановіть свої програми SSH.

Якщо жодне з перерахованих вище швидких рішень не працює, вам потрібно вивчити, чи блокується лише трафік з вашої програми SSH чи є загальна помилка в мережі. Це може бути або у вашій власній мережі, або в Інтернеті від комп’ютера до сервера, з яким ви хочете зв’язатися.

Поширені питання щодо SSH

Чи потрібно мені встановлювати додаток, щоб використовувати SSH?

Потрібно мати на своєму комп’ютері SSH-програму, і вона не доступна автоматично для всіх операційних систем. Однак він вбудований у Windows 10, усі версії Linux, Mac OS, FreeBSD, NetBSD, OpenBSD, Solaris та OpenVMS Unix. Якщо ви не хочете використовувати програму з переднім інтерфейсом GUI, ви можете встановити OpenSSH. Це безкоштовний протокол, який фактично є реалізацією SSH, яка вбудована в ці операційні системи. Ви можете взаємодіяти з його програмними елементами із власних власних програм.

SSH доступний лише для Unix?

Ні. У цьому посібнику є перелічені програми, які працюють з Windows, Linux, Mac OS, iOS та Android. Оригінальний OpenSSH був написаний для OpenBSD Unix, але є також портативна версія, яка працюватиме на Windows, Linux та Mac OS.

SSH – це програма?

Ні. SSH – це протокол, що означає набір вказівок. Це може бути реалізовано окремими людьми, дотримуючись правил, викладених у протоколі, коли вони пишуть програму. Більшість реалізацій створюють набір програм, кожна з яких виконує функцію протоколу. Під час запуску програми SSH на своєму комп’ютері перевірка запущених процесів покаже вам кілька запущених програм SSH.

Де я можу отримати визначення SSH2?

Технічні характеристики на SSH2 доступні безкоштовно на веб-сайтах Internet Engineering Taskforce. На цьому сайті ви знайдете колекцію документів, що стосуються протоколу SSH2. Однак ключовим документом є RFC 4251.

Який порт використовує SSH?

SSH призначений порт 22 TCP.

Чи є UDP SSH?

Не існує еквівалента UDP, оскільки SSH потребує процедур встановлення сеансу TCP.

Неможливо вказати диск із SCP

Якщо вам потрібно поставити ідентифікатор накопичувача на початку шляху до файлу (наприклад, “C: \”), ви зіткнетеся з проблемою з SCP, оскільки двокрапка – це спеціальний символ для цієї утиліти. Отже, вам потрібно перейти на цей диск, перш ніж запустити команду scp. Якщо вам потрібно вказати інший каталог для того, в якому ви перебуваєте, використовуйте відносні шляхи до файлів, а не абсолютний шлях, що походить з букви диска.

Чи можу я використовувати переадресацію портів із з’єднаннями SSH?

Вам потрібно переконатися, що демон віддаленого сервера активний на віддаленому сервері, щоб запустити переадресацію портів SSH. Вам також потрібно перевірити, чи ваша реалізація SSH дозволяє вказати нестандартний порт при запуску. Це буде у вигляді опції командного рядка -D, яка дозволяє позначити номер порту на адресаті призначення, розділеній двокрапкою. Це змусить з’єднання перейти на нестандартний порт при підключенні до віддаленого комп’ютера.

Чи можу я захистити передачу електронної пошти за допомогою SSH?

Ви можете встановити посилання з сервером електронної пошти вашого кореспондента на SSH, а потім передати повідомлення електронної пошти вниз. Однак текст вашої пошти все ще буде незашифрованим, перебуваючи на стані спокою на сервері, і фаза отримання клієнта електронної пошти не буде охоплена вашим SSH-з’єднанням. Краще вибрати постачальника електронної пошти, який включає шифрування в кінці.

Чи можу я захистити вибори POP та IMAP за допомогою SSH?

Ви можете обертати добірки електронної пошти від поштового сервера до поштового клієнта на своєму комп’ютері, якщо поштовий сервер працює за допомогою SSH – це не стандартно для більшості постачальників електронної пошти. який також називається “тунелювання”. Цей метод також не захистить ваші вхідні електронні листи, коли вони проживають на сервері електронної пошти. Крім того, вона не покриватиме ваші вхідні електронні листи від відправників до вашого сервера електронної пошти.

Чи можу я обернути незахищені програми із SSH?

Якщо віддалений сервер може реалізувати функцію паузи, наприклад, сон (), ви можете запустити тунель SSH в командному рядку, не входячи в середовище команд SSH. Потім ви можете встановити свою другу програму, що працює через той же локальний порт, який ви вказали в команді запуску SSH.

Опція сну дає вам час набрати другу команду до початкових тайм-аутів підключення до бездіяльності. Щоб контролювати, через який локальний порт буде запускатися шифрування, слід скористатися параметром -L в команді SSH. Цей параметр дозволяє вказати як локальний порт, так і віддалений порт у форматі ::.

Як зупинити час від часу, коли з’єднання не припиняється?

Ви можете тримати SSH-з’єднання відкритим за допомогою команди «зберігати в живих». У OpenSSH це реалізовано у конфігураційному файлі або сервера, або клієнта. На сервері слід включити ClientAliveInterval у файлі під назвою sshd_config  або на клієнті, увімкніть ServerAliveInterval в ssh_config файл.

Як отримати значущі повідомлення про помилки з SSH?

Використовуйте багатослівний режим. Це опція -v, яку ви додаєте до команди. Отже, для клієнта використовуйте шш -в а для сервера запустіть sshd -v. Для використання SSH2 -d2.

Я отримую повідомлення про помилку “З’єднання відмовлено”

Демон SSH на сервері, до якого ви намагаєтесь підключитися, не працює. Інша можливість полягає в тому, що він не прослуховує на стандартному порту або не слухає порт, який ви вказали для з’єднання..

Я отримую повідомлення про помилку “Рівень стиснення повинен бути від 1 (швидкий) до 9 (повільний, найкращий)

Перейдіть до свого конфігурація файл і встановити Стиснення рівня до числа від 1 до 9.

SCP не скопіює файл на віддалений хост з тим самим іменем

Не забудьте поставити двокрапку (“:”) в кінці рядка, якщо ви хочете зберегти ім’я файлу під час надсилання:

scp fname.log server.remotehost.com:

Символи підстановки SCP не працюють

Перш ніж надсилати команду, SCP розширює підстановку на локальній машині, тож ви не зможете використовувати символи для позначення груп файлів на віддаленому комп’ютері, не уникаючи їх. Уникнення підстановки запобігає її інтерпретації на місцях.

Наприклад:

scp server.remotehost.com:\*.log .

SCP не посилається на змінні віддаленого середовища хоста

SCP інтерпретує змінні середовища локально перед відправкою команди на віддалений комп’ютер. Помістіть увесь вміст команди в одиничні лапки, але залиште ціль поза лапок:

scp ‘server.remotehost.com:$MAIL’ .

Використання SSH

Вибравши реалізацію SSH, вам потрібно буде ознайомитися з тим, як працює цей інтерфейс. Багато виробників додатків SSH створюють кілька додаткових додатків щоб відзначити їхній товар на ринку. Ви можете виявити, що саме ці додаткові функції роблять вас залежними від того одного інтерфейсу SSH та втрачають інтерес до продовження пошуку за всіма доступними продуктами.

Видивлятися безкоштовні програми та безкоштовні випробування платних SSH-серверів, щоб ви могли спробувати кілька варіантів, перш ніж оселитися на одному конкретному сервері. У вас є улюблена програма SSH? Залиште повідомлення в Коментарі розділ нижче, щоб поділитися своїм досвідом.

Дивись також:
Найкращі альтернативи PuTTy для клієнтів SSH
SFTP команди читів аркуш
Як приховати трафік OpenVPN за допомогою тунелю SSH

Зображення: Бінарний код безпеки від Pixabay. Публічний домен.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map