Огляд сервера та монітора програм SolarWinds

Монітор сервера та додатків Solarwinds

The Монітор сервера та додатків SolarWinds (САМ) – це окрема утиліта системного адміністрування, яка може бути інтегрована з іншими системами адміністрування SolarWinds. Компанія створила платформу під назвою Orion, яка дає можливість багатьом її системам моніторингу працювати разом.

Монітор серверів і додатків відстежує фізичний стан ваших серверів і відстежує мережевий трафік, генерований програмами, що працюють на них. “Програми”, на які посилається назва цього інструменту, відносяться до критичних мережних програм, наприклад DHCP, Active Directory та DNS, а не будь-яке програмне забезпечення, що працює на ваших серверах.

Це всеохоплююче середовище моніторингу, яке підходить для підприємств усіх розмірів. Однак широкі можливості моніторингу активності WAN цієї системи роблять її особливо корисною для великих підприємств із складними, розподіленими ІТ-операціями.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ:

www.solarwinds.com/server-application-monitor/

Сервер SolarWinds & Завантаження програми БЕЗКОШТОВНА 30-денна пробна версія на SolarWinds.com

Скільки це коштує?

Монітор серверів і додатків має шість рівнів ціноутворення. Всі версії пакета складаються з усіх однакових функцій. Ціни зростають разом із потужністю серверів, якими керує система.

SolarWinds обчислює різні цінові точки для сервера та монітора додатків за допомогою коефіцієнта, який називається “монітори”. Монітор відповідає одному з наступних трьох критеріїв:

 • Монітор компонентів – вимірювання сервера, наприклад лічильник ефективності, процес, URL-адреса, послуга або сценарій
 • Вузол – пристрій, підключений до мережі, такий як сервер, джерело живлення, віртуальна машина, хост ESX або принтер
 • Обсяг – логічний диск

Доступні плани:

PlanMax кількість елементівпідтримка та обслуговування
SAM AL150  1501 рік2955 доларів
SAM AL3003001 рік$ 5895
SAM AL7007001 рік10 915 доларів
SAM AL110011001 рік$ 16 845
SAM AL150015001 рік$ 22,885
SAM ALXНемає межі1 рік$ 38 620

Ви можете отримати краще уявлення про те, на скільки моніторів потрібно підписатися, якщо ви ознайомитесь із онлайн-демонстрацією монітора. Ви також можете отримати 30-денну безкоштовну пробну версію сервера та монітора програм SolarWinds, і ви можете виміряти кількість моніторів, необхідних для впровадження інструменту у вашій системі.

Покупка дає вам право використовувати програмне забезпечення SolarWinds SAM назавжди, але ви отримуєте підтримку та обслуговування лише перший рік. Після цього потрібно платити за підтримку щорічно. Якщо ви вирішите не продовжувати платити за підтримку, сторінки спільноти на веб-сайті SolarWinds пропонують допомогу інших користувачів. Часто нові версії та виправлення виробляються програмними компаніями, щоб усунути нещодавно виявлені недоліки безпеки, тому завжди важливо постійно оновлювати все ваше корпоративне програмне забезпечення..

Що таке функції сервера та монітора програм?

1. Сумісність обладнання

Ви можете встановити монітор сервера та додатків лише на комп’ютер із операційною системою Windows. Однак сервери, які система може контролювати, поширюються на багатьох різних постачальників та операційних систем. Обладнання, яке може контролювати система, поширюється на такі сервіси підтримки, як стелажі, джерела живлення та системи контролю температури. Основні підтримувані серверні апаратні лінії включають:

 • Сервери IBM eServer xSeries
 • Сервери Dell PowerEdge
 • Стелажі Dell PowerEdge Blade
 • Сервери HP ProLiant
 • Корпуси HP BladeSystem
 • Гіпервізор VMware vSphere

Фізичні аспекти ваших серверів, за допомогою яких SolarWinds SAM буде стежити за включеною ємністю та використанням жорсткого диска, використанням процесора та масивом, вентилятором та статусом живлення.

2. Сумісність операційної системи

Операційні системи, з якими монітор може взаємодіяти, включають:

 • Microsoft Windows Server
 • Linux
 • Соляріс
 • Unix
 • HP-UX
 • Linux

3. Покриття програми

Система моніторингу SolarWinds має можливість відстежувати більше 1200 різних програм. Вони підпадають під такі категорії:

 • Сервери прикладних програм
 • Сервери аутентифікації
 • Веб-сервери
 • Веб-сервіси
 • Системи співпраці
 • Управління відносинами з клієнтами
 • Системи сервера баз даних
 • DHCP-сервери
 • Сервери каталогів
 • ERP-системи
 • Менеджери інфраструктури
 • Системи середовища віртуалізації
 • Поштові сервери
 • Програми безпеки

Моніторинг програм працює за допомогою системи шаблонів. Можна створити власні шаблони для моніторингу програм, що не входять до списку систем за замовчуванням, які інструмент може відстежувати. З користувацькими шаблонами, Ви також можете відслідковувати діяльність додатків, розроблених власноруч.

4. Можливості сценарію

Система SolarWinds дозволяє писати власні сценарії. Вони можуть бути використані для встановлення комбінованих умов оповіщення та вказівки дій, які потрібно виконати у разі виникнення цих умов попередження. Якщо раніше ви використовували систему моніторингу мережі на базі Nagios, ви можете імпортувати сценарії Nagios та адаптувати їх до середовища SolarWinds. Монітор серверів і додатків постачається з більш ніж 1000 сценаріями дій, що називаються “шаблони”.

5. Хмарна сумісність

Моніторингові можливості цього інструменту поширюються на хмарні сервіси. Ви можете відстежувати активність своїх облікових записів Amazon AWS та додавати свої хмарні служби Microsoft Azure до середовища моніторингу.

Моніторинг може демонструвати взаємодію між ресурсами, включаючи хмарні сервіси, центри обробки даних, діяльність у віддалених місцях, а також мережеву мережу та віртуальні послуги.

6. Багаторівнева візуалізація

Монітор серверів і додатків включає об’єкт під назвою Appstack що дозволяє бачити основні послуги та інфраструктуру, що підтримують додаток. Ця точка зору дозволяє швидко визначити причини проблем із програмою. Взаємозалежність між програмним забезпеченням, яке ви запускаєте, та ресурсами, які дозволяють їм запускатись, є дуже важливою особливістю для вирішення проблем та уникнення кризи..

Екрани Appstack показують кожну програму як символ із рівнями сервісів внизу. Кожен елемент, показаний на стеці, кольоровий, тому проблеми виділяються миттєво.

Solarwinds Appstack

7. Моніторинг віртуального середовища

Якщо ви включите конфігурацію віртуальної середовища у свою мережу, цю реалізацію можна контролювати за допомогою сервера та монітора програм. SolarWinds SAM може перевірити продуктивність:

 • Hyper-V
 • VMware ESX

Функції моніторингу віртуального середовища, інтегровані в сервер та монітор прикладних програм, пропонують огляд ваших систем VM.

Підсумок віртуалізації сонячних вітрів

Ця функція монітора не дозволяє глибоко перевірити діяльність віртуального середовища. Якщо у вас є широка реалізація VM, можливо, вам потрібно буде додати Менеджер віртуалізації SolarWinds, який інтегрується безпосередньо з монітором сервера та додатків.

8. Автоматичне виявлення

Під час першого встановлення системи він зв’язується з вашими серверами по мережі та створює інвентар програм, що працює на них. Цей заклад є постійною послугою та ключовим елементом служби моніторингу.

Процес виявлення не лише перераховує сервери та програми, але вивчає залежності, щоб зібрати уявлення про причини низької продуктивності або збоїв на інформаційній панелі.

Підсумок програми Solarwinds

9. Фокус на застосуванні

Функція AppInsight монітора серверів і додатків дає вам можливість глибше зрозуміти певні програми. Цей об’єкт може контролювати лише сервери Microsoft Exchange, інформаційні послуги Microsoft Internet та сервери Microsoft SQL.

Solarwinds AppInsight

Функція PerfStack пакета моніторингу збирає сторінку метрик шляхом перетягування та випадання факторів з інших сторінок інформаційної панелі. Ця утиліта – це чудовий варіант для виявлення основних проблем продуктивності, які впливають на ваші найважливіші програми.

Які системні вимоги?

Монітор сервера та додатків SolarWinds доступний лише для операційної системи Windows. Вам потрібно бігати Windows Server 2012 або Windows Server 2016 встановити англійську, японську, німецьку чи спрощену китайську версії. Вам також потрібно Інформаційні послуги Microsoft Internet 8.0 або пізніше і .NET 4.6.2 працює на вашому сервері.

Програмне забезпечення для сервера та монітора програм складається з двох частин: системного програмного забезпечення та підтримуваної бази даних. Ці дві частини мають бути встановлені на двох окремих серверах для встановлення SolarWinds SAM потрібні мінімум два сервери Windows. Однак якщо у вас WAN, не слід розміщувати два елементи на серверах на різних сайтах – обидва вони повинні знаходитися в одному фізичному місці. Майте на увазі, що жодна частина системи SolarWinds не може бути встановлена ​​на сервері, на якому працює Microsoft SharePoint, Microsoft Exchange або Research in Motion. Отже, якщо у вас є якесь із цих програм, вам знадобиться окремий сервер для них.

Програмне забезпечення, необхідне для бази даних, – це SQL Server 2012, SQL Server 2014, SQL Server 2016 або SQL Server 2017.

Для всіх версій монітора сервера та додатків потрібно мати комп’ютери, які мають чотирьохядерні процесори чи вище. Вам також потрібні два жорсткі диски 146 Гб 15 Кб.

Вимоги до фізичної спроможності для вашої системи збільшуються із збільшенням планів, пропонованих SolarWinds. Компанія розділяє свої шість пунктів обслуговування на три категорії: малі мережі обслуговуються AL150 і AL300 плани. The AL700 і AL1100 плани підходять для мереж середнього розміру. Великі мережі потребують AL1500 або ALX плани.

Ось вимоги до сервера, на якому розміщено основне програмне забезпечення для моніторингу:

 • Невеликі мережі потрібен сервер, який має від 6 Гб до 8 ГБ запасної оперативної пам’яті, а додаток повинен займати від 10 до 20 ГБ на диску.
 • Середні мережі отримає монітор, який вимагає від 8 ГБ до 16 ГБ оперативної пам’яті та 15 ГБ до 40 ГБ місця на диску.
 • Великі мережі буде обслуговуватися монітором, який використовує пам’ять від 16 ГБ до 32 ГБ і займає від 30 ГБ до 100 ГБ місця на диску.

Сервер, на якому розміщений елемент бази даних системи моніторингу, повинен відповідати таким фізичним вимогам:

 • Невеликі мережі потрібен сервер бази даних, який має 4 ГБ до 8 ГБ пам’яті для системи AL150 та 8 ГБ до 16 ГБ для AL300. Вам знадобиться від 20 Гб до 40 ГБ місця на диску.
 • Середні мережі потрібно простір від 16 Гб до 64 ГБ оперативної пам’яті та 50 ГБ до 100 ГБ дискового простору на сервері бази даних.
 • Великі мережі мати базу даних монітора, якій потрібно 64 ГБ до 128 ГБ пам’яті і займає від 100 ГБ до 400 ГБ місця на диску.

Платформа Orion

Як було сказано раніше в цьому огляді, SAM побудований на платформі додатків SolarWinds Orion. Це означає, що серверне прикладне програмне забезпечення легко інтегрується з іншими системами управління інфраструктурою SolarWinds. Ці інструменти моніторингу продуктивності особливо зосереджені на статусах мережевих пристроїв. Іншими інструментами SolarWinds на основі Оріона є:

 • Монітор продуктивності мережі SolarWinds (БЕЗКОШТОВНИЙ ПЕРІОД ВИПРОБОВУВАННЯ)
 • Аналізатор трафіку SolarWinds NetFlow (БЕЗКОШТОВНИЙ ПЕРІОД ВИПРОБОВУВАННЯ)
 • Менеджер конфігурації мережі SolarWinds (БЕЗКОШТОВНИЙ ПЕРІОД ВИПРОБОВУВАННЯ)
 • Менеджер віртуалізації SolarWinds (БЕЗКОШТОВНИЙ ПЕРІОД ВИПРОБОВУВАННЯ)
 • Монітор ресурсів зберігання SolarWinds (БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ)

Монітор серверів і додатків особливо ефективний у поєднанні з іншими інструментами SolarWinds, включаючи Монітор ефективності роботи мережі. Хоча він добре працює як окремий пакет, ряд програм SolarWinds включає сервер і монітор додатків і пропонують більш всебічні можливості моніторингу.

The Комплект управління системою від Solarwinds включає сервер і монітор додатків разом з компаніями Менеджер віртуалізації, що дасть вам більш детальний контроль над вашими віртуальними середовищами. У комплект входить також Моніторинг ресурсів зберігання і Веб-монітор ефективності. Ці останні два інструменти в Комплект управління системою пропонують глибші уявлення про сервери зберігання даних та веб-серверів, ніж еквівалентні розділи Монітора серверів та додатків.

The Pac Оптимізація продуктивності програмиk включає Монітор сервера та додатків разом із SolarWinds Аналізатор продуктивності бази даних. Як випливає з назви, Аналізатор продуктивності мережі надає вам більше можливостей для моніторингу баз даних у вашій системі.

Монітор сервера та додатків можна додати як додаткові додатки до SolarWinds Менеджер мережевих операцій, інший пакет інструментів. Цей пакет включає монітор продуктивності мережі SolarWinds, Аналізатор трафіку NetFlow, і Відстежувач пристрою користувача інструменти.

Огляд SolarWinds SAM

Монітор серверів і додатків SolarWinds – це інструмент системного адміністрування, який особливо підходить великим компаніям, але менші мережі також можуть запускати програмне забезпечення. Монітор серверів і додатків, а також усі пакети, до яких він входить, можна безкоштовно завантажити та використовувати протягом 30 днів. Це дає вам чудову можливість спробувати пакет без ризику.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me