Microsoft Exchange Server проти Kolab

Microsoft Exchange Server проти Kolab

Сервер Microsoft Exchange має підтримку найбільшого у світі постачальника програмного забезпечення та сумісність із великою стабільною продукцією Microsoft. Система Exchange Server не є вільною у користуванні; однак Microsoft пропонує 180-денну безкоштовну пробну версію програмного забезпечення.

Цей сервер електронної пошти можна встановити лише на Windows Server, тож якщо ви шукаєте сервер електронної пошти для іншої операційної системи або просто хочете піти від великих програмних комплексів, тоді Колаб є цікавою альтернативою.

Про Колаба

Kolab використовує процедури та протоколи доставки електронної пошти, щоб створити “набір співпраці”, який включає управління завданнями, календарі та створення приміток. Це проект з відкритим кодом, тому ви можете отримати вихідний код та адаптувати його, якщо у вас є ресурси програмування. Як безкоштовна система з відкритим кодом, стандартний користувач Kolab використовує поради та підтримку форуму спільноти.

Ті, хто хоче оновити до служби технічної допомоги, можуть заплатити Kolab Systems за повністю підтримуваний і керований пакет програм. The платну версію те саме, що і стандартний безкоштовний Kolab, але він поставляється разом з гарантії виконання, патчі безпеки, і повна телефонна підтримка.

Kolab Systems базується у Швейцарії та пропонує хмарну версію Kolab, яка конкурує з програмним забезпеченням Microsoft Exchange як пакетом послуг (SaaS)..

Отже, Колаб виступає життєздатною альтернативою Microsoft Exchange Server. Давайте подивимось, як ці дві системи електронної пошти порівнюють.

Серверна платформа

Вимоги до апаратних засобів для цих двох варіантів відразу їх диференціюють. Сервер Microsoft Exchange може бути встановлений лише на Windows Server.

Kolab – це система Linux з вбудованими в основному версіями або CentOS і RHEL. Програмне забезпечення також можна встановити на Debian, Ubuntu, СЛЕСИ, Університет, OpenSUSE, і ClearOS.

Сумісні клієнти

Клієнт робочого столу Kolab доступний для Windows, а також для Ubuntu та Fedora Linux, тому для використання цієї системи вам не потрібно мати середовище лише для Linux. Хмарний сервіс доступний через клієнта Kolab, тому ви зможете використовувати Kolab у своєму бізнесі, навіть якщо у вас немає сервера Linux.

Як локальний сервер електронної пошти Kolab, так і хмарна версія можуть спілкуватися з клієнтами, які не користуються електронною поштою Kolab, включаючи Microsoft Outlook. Інші клієнти, які працюють із сервером Kolab, є KDE KMail і Kontact, Круглий куб, Mozilla Thunderbird, і Блискавка.

Microsoft Exchange Server використовує фірмовий протокол для спілкування з клієнтами. Це спочатку обмежило вибір користувачами клієнтів електронної пошти. Сервер Exchange призначений для зв’язку лише з Microsoft Outlook. Однак протягом багатьох років Microsoft розробила більше клієнтів електронної пошти, а також дозволяє іншим розробникам клієнтів електронної пошти в своїх протоколах зв’язку, які називаються MAPI / RPC. The Linux GNOME Evolution Набір управління персональною інформацією може каналізувати Microsoft Exchange і так можна Хірі, клієнт електронної пошти, який встановлюється в Windows, Mac OS та Linux.

Реалізація веб-сервісів Exchange як альтернативного способу комунікації MAPI дозволила Microsoft розробити сумісні з Exchange клієнти для Mac. Це Microsoft Entourage та Microsoft Outlook для Mac. Пошта Apple також тепер може спілкуватися з сервером Microsoft Exchange Server.

Корпорація Майкрософт розширила покликання платформи Outlook під час створення програми Outlook Mobile Access, яка створює доступ із програм Outlook для iOS та Android. Веб-платформи, включаючи власну Outlook.com, розширюють доступність Microsoft Exchange.

Додавання відкритих протоколів електронної пошти розширило можливості клієнтів, відкриті для підприємств, які використовують Microsoft Exchange. Mozilla Thunderbird і Lotus Notes може виступати клієнтами сервера Microsoft Exchange через протоколи POP3 та IMAP4, які тепер вбудовані в Microsoft Exchange.

І сервер Microsoft Exchange, і Kolab можуть спілкуватися з Простий протокол передачі пошти (SMTP), the Протокол поштового зв’язку (POP3), the Протокол доступу до Інтернет-повідомлень (ІМАП), і ActiveSync.

Хмарний сервер електронної пошти

Багато незалежних постачальників хмарних послуг пропонують сервери Microsoft Exchange в комплекті з іншими службами. Обмін електронною поштою часто включається до веб-служб хостингу, а Microsoft також надає власний хмарний керований сервер Exchange на щомісячних планах підписки. Плани Microsoft Exchange Online стягуються щорічно на основі кожного користувача.

Основні Інтернет план включає 50 Гб пам’яті. Вищі плани включають необмежене зберігання, а також обробку голосової пошти. Найвищий план, пропонований як хмарний пакет послуг від пакетів Microsoft у всьому пакеті Microsoft Office, до якого працівники можуть отримати доступ в Інтернеті. Цей пакет включає також функції відеоконференцій.

Колаб зараз це хмарна пропозиція Kolab Systems, яка додає комерційні послуги на додаток до безкоштовного відкритого колу сервера Kolab Mail. Kolab Now не безкоштовно, і його базовий пакет дорожчий, ніж пропозиція Microsoft початкового рівня. Структура цін Kolab Now пропонує індивідуальні рахунки або групові рахунки. Ціноутворення на груповий рахунок не настільки прозоре, як тариф Microsoft, і воно масштабоване залежно від кількості користувачів та кількості місця для зберігання, яке визначає покупець..

Kolab Now пропонує 30-денну безкоштовну пробну версію для обох своїх планів. Microsoft не пропонує жодної безкоштовної пробної версії для своїх планів Exchange Online. Однак найвищий план для Microsoft Exchange Online – це фактично частина пакету Office 365 Business Premium, який можна отримати на 30-денній безкоштовній пробній версії.

Методи аутентифікації

Kolab пропонує більш комплексні процедури аутентифікації, ніж Microsoft Exchange Server. The Колаб система вимагає окремої автентифікації до файлової системи сервера електронної пошти та її бази даних, тоді як один вхід у систему адміністрування в Exchange отримує доступ до всіх елементів.

Система аутентифікації сервера Microsoft Exchange покладається на Active Directory. Це налагоджена система управління ресурсами та користувачами, яка використовується багатьма програмами. Серцем системи є база даних, яка стосується користувачів ресурсами. AD доступний лише в операційній системі Windows, і це стандартний метод аутентифікації, який використовується для всіх продуктів Microsoft, включаючи операційну систему Windows.

Аутентифікація користувача Kolab заснована на LDAP. Це легкий протокол доступу до каталогів, і це ще одна відома система аутентифікації. LDAP не обмежується Windows, і тому він доступний для систем Linux. LDAP використовується для Сервіс доменних імен (DNS), тому кожен раз, коли ви отримуєте доступ до веб-сторінки, ваш комп’ютер використовує LDAP, щоб отримати IP-адресу веб-сайту, який ви хочете відвідати.

І Microsoft Exchange, і Kolab використовують стандарт SMTP AUTH. Це розширення простого протоколу передачі пошти, який визначає процедури доступу та безпеки користувачів. Коли POP3 використовується, і Exchange, і Kolab використовують можливість APOP для попереднього затвердження користувачів та викорінення необхідності входу користувача для надсилання кожного повідомлення.

Kolab Now, онлайн-версія сервера Kolab, пропонує двофакторну автентифікацію для входу користувачів як додаткову додаткову інформацію. Одна з проблем цієї функції полягає в тому, що вона вимикає синхронізацію електронної пошти та унеможливлює використання IMAP-процедур, які завантажують повідомлення на зберігання в клієнтській програмі електронної пошти.

Безпека даних

І Microsoft Exchange Server, і Kolab працюють запобігання втратам даних (DLP) методи полегшення резервного копіювання даних та збереження вмісту та інформації про відстеження.

Реалізація DLP від ​​Microsoft спеціально відповідає нормативним стандартам на особистісна інформація (PII) та Промисловість платіжних карток (PCI).

Exchange використовує ActiveSync, щоб зробити електронні листи доступними в будь-якому місці. Система здатна стерти віддалені збережені електронні листи та заблокувати окремий обліковий запис. Ці функції спеціально спрямовані на захист даних компанії у разі втрати або крадіжки мобільних пристроїв, які мають доступ до електронних листів, якими керує Microsoft Exchange.

Захист пошти

Процедури безпеки вашої системи електронної пошти багато в чому залежать від клієнта електронної пошти, який ви використовуєте, та сумісності клієнтів для кореспондентів усіх електронних листів, що надсилаються користувачами вашої електронної пошти. Шифрування в кінці до кінця, за самим його визначенням, повинно координуватися клієнтами відправника та одержувача і не може бути реалізовано сервером. Однак сервер може відігравати певну роль у захисті даних між собою та клієнтами.

Використовуються як Kolab, так і Microsoft Exchange Безпека транспортного шару (TLS) процедури через Бібліотека SSL для захисту даних у дорозі. В обох випадках, Ідеальна таємниця вперед (ПФС) повторно передає переговори про шифрування з кожною передачею, щоб запобігти виявленню компрометованих ключів усіх комунікацій.

Хмарні служби обох систем використовують HTTPS для захисту завантажень і завантажень даних на сервер і з нього.

Заходи проти спаму

Рамка політики відправника (SPF) блокує підробку, підтверджуючи, що сервер електронної пошти, що надсилає насправді, є авторизованим сервером для домену, що міститься в електронній адресі вхідної електронної пошти. Ця система використовується як Microsoft Exchange, так і Kolab.

І в локальній, і в хмарній версіях Microsoft Exchange є більш комплексні заходи проти спаму, ніж їхні колеги Kolab. Обмін на сайті включає антивірусний захист, тоді як хмарна версія інтегрує пакет заходів безпеки, який називається Інтернет-захист обміну (EOP). Незважаючи на те, що він базується на хмарі, фільтрація EOP також може бути застосована до реалізації на сервері Exchange Server.

EOP вживає багато заходів, щоб захистити клієнтів електронної пошти користувачів, а також сам сервер електронної пошти від атак зловмисного програмного забезпечення та хакерських стратегій. Система – це послуга фільтрації електронної пошти, яка сканує всі вхідні електронні листи, перш ніж потрапити на ваш сервер. Фільтр шукає аномалії ідентифікації відправника з SPF, а також відстежує порушників електронної пошти через централізований чорний список. EOP буде сканування підписів на зловмисне програмне забезпечення і застосувати обрану клієнтом політику фільтрації, блокування електронних листів із заборонених джерел або доменні імена, що містять вказані ключові слова.

Система EOP пропонує дуже сильний захист, і на неї можна підписатись як окремий сервіс, незалежно від того, який сервер електронної пошти ви використовуєте, щоб ви могли використовувати Microsoft EOP як передумови для свого сервера електронної пошти Kolab..

Супутні програми

Kolab виставляється як система співпраці з функціями календаря та контактними базами даних, які дозволяють планувати завдання та обмін даними. Однак реалізація цих функцій значно залежить від сумісності клієнта електронної пошти, обраного бізнесом для взаємодії з сервером Kolab..

Календар може бути налаштований групами, тому завдання, написане одним користувачем, прошивається до календарів асоційованих користувачів. Система Kolab також дозволяє обмінюватися файлами. Однак ця функція вимагає зберігання файлів, що інтегрує контроль версій та блокування файлів. Друга централізована календарна система дозволяє резервувати ресурси, такі як обладнання та зали для нарад.

Microsoft Exchange також має функцію календаря та базу даних контактів. Ці функції поєднуються з Outlook, тож якщо вам перейдіть до рекомендованої комбінації Exchange та Outlook, ви зможете отримати вигоду з повне планування та функції групового чату цього сервера електронної пошти.

Якщо Outlook є клієнтом, кожен користувач може отримувати доступ до одного списку контактів, календаря та електронної пошти Inbox на різних пристроях. Система Exchange також дозволяє розгорнути централізовані календарі для планування, подібно до функцій колаборації Kolab. Обмін також включає відстеження документів та контроль версій.

The додаткові додатки що пропозиції Microsoft з Exchange є неперевершеними. Замість того, щоб виражати свій набір продуктивності, Офіс 365 як доповнення до Exchange компанія постачає в комплект Сервер Exchange в свій Office 35 Business пакет. Це дає вам інтеграцію Excel, Слово, та інші інструменти, включені до пакету Office 365.

Порівняння сервера Microsoft Exchange і Kolab

Просте порівняння між основними версіями Microsoft Exchange та Kolab набагато простіше у виконанні. Exchange працює в Windows, а Kolab працює в Linux.

Обмін – це платний пакет, тоді як Kolab є безкоштовним. Обидва сервери на місці пропонують функції співпраці та включають схожі рівні захисту даних та безпеки передачі.

Онлайн-системи двох альтернативних серверів електронної пошти мають більше спільного, ніж виїзні версії. Kolab пропонує набагато більшу функціональність у своїй хмарній версії, ніж базовий безкоштовний локальний пакет з відкритим кодом; хмарна платформа обох стирає залежність операційної системи, яка диференціює встановлені версії. Ще один фактор, який наближає Інтернет-версію Kolab, Kolab Now до пропозиції Microsoft Exchange, – це те, що це платний сервіс.

Kolab – це чудовий сервер електронної пошти для середовища Linux і його пристосованість до кількості клієнтів електронної пошти, з якими він може працювати, означає, що ви навіть можете розповсюджувати Outlook серед своїх користувачів та отримувати багато функціональних можливостей, які надає Exchange.

The безкоштовний Колаб є хороший варіант для малого бізнесу. Однак великим компаніям, які потребують гарантованої продуктивності, потрібно буде обрати пакет підтримки Help Desk, запропонований Kolab Systems. Коли ви перейдете до платних версій Kolab, як локальних, так і в Інтернеті, цінова перевага Kolab знижується і переваги продуктивності Microsoft Exchange стають все привабливішими.

Пропонуючи безкоштовну опцію з відкритим кодом, Kolab Systems вийшла на більш широкий ринок, ніж Microsoft. Однак Microsoft все ще неперевершена для обслуговування бізнесу.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me