Альтернативи SolarWinds: SolarWinds vs Atera, SevOne, NetBrain, Splunk, Auvik, Extrahop

Монітор продуктивності мережі SolarWinds це продукт, який багато хто вважає найкращим продуктом моніторингу мережі на ринку. Однак це не означає, що найкраще у всьому. Кожен інструмент має свою спеціальність і існує безліч інструментів, які кидають виклик Монітор продуктивності мережі SolarWinds у ряді ключових областей. У цій статті ми будемо порівнювати Монітор продуктивності мережі SolarWinds, SevOne, NetBrain, Сплин, Авік і Екстрахоп щоб побачити, що найкраще.

SolarWinds vs Atera

Таблиця порівняння характеристик:

Особливість

Монітор продуктивності мережі SolarWinds

Атера

Автовідкриття

Так

Так

Моніторинг у реальному часі

Так

Так

Історичний моніторинг

Так

Так

Інформаційні панелі

Так

Так

Мобільний додаток

Ні

Так

Автоматизація

Ні

Так

API відпочинку

Ні

Так

Ведення журналу діяльності техніка

Ні

Так

Ціноутворення

Починає від 2892 доларів (2245 фунтів)

Починається від $ 79 на місяць (£ 61,24)

Управління патчем Atera

Атера трохи відрізняється від інших альтернатив SolarWinds Network Performance Monitor у цьому списку, оскільки це є пакет підтримки для керованих постачальників послуг (MSP). Платформа є хмарною послугою, і вона включає дистанційний моніторинг та управління (RMM) функції та автоматизація професійних послуг (PSA) модулі. RMM – це програмне забезпечення, яке потребує технік для обслуговування мережі клієнта, а функції PSA допомагають контролювати власну команду технічних працівників MSP..

Як повний пакет віддаленого моніторингу системи, Atera може контролювати сервери та додатки, а також мережі. Вона включає функції управління системою, такі як управління патчами та управління ліцензіями на програмне забезпечення. Таким чином, Atera має набагато більше функціональних можливостей, ніж мережевий монітор продуктивності SolarWinds. Задля цього порівняння ми зупинимось лише на функції моніторингу мережі служби Atera RMM.

Базова технологія, яка керує функціями моніторингу мережі як мережевого монітора SolarWinds, так і Atera, абсолютно однакова. Обидва використовують Простий протокол управління мережею (SNMP) процесів. Метод SNMP забезпечує виявлення мережі, статуси живого мережевого обладнання та попередження про продуктивність.

Основна відмінність конфігурації між SolarWinds NPM та Atera полягає в тому, що SolarWinds встановлюється на місці, але Atera – це онлайн-сервіс. Немає необхідності підтримувати сервери для розміщення програмного забезпечення Atera. Як такий, Atera більше підходить для невеликих MSP оскільки повна функціональність набору мережевого моніторингу доступна для тих компаній, що мають невеликі бюджети. Служба Atera є стягується за підписку на кожній техніці, тому компанії, які використовують Atera, не повинні платити повну вартість придбання програмного забезпечення заздалегідь. Клієнти Atera можуть вибрати плату щомісяця або щороку. Оплата за рік отримує нижчу ставку. Однак за послуги стягується плата заздалегідь, тому існують переваги бюджетування щодо вибору місячного плану платежів.

Порівняння функцій: Попередження

Системні сповіщення є життєво важливими для будь-якого мережевого монітора, і SolarWinds NPM, і Atera використовують однакову методологію для висвітлення проблем зі статусом: SNMP-пастка. В обох системах програмне забезпечення центрального монітора періодично запитує агенти пристроїв для отримання звітів про різні статуси обладнання, що контролюється.

SNMP-пастка дозволяє агенту пристрою робити надіслати звіт про стан не чекаючи запиту. І SolarWinds, і Atera визнають важливість цих повідомлень про пастки та відображають їх на чільному місці як інтерпретовані сповіщення на інформаційній панелі. В обох випадках сповіщення можна переслати назначеному техніку електронною поштою. Ця функція означає, що вам не потрібно виділяти співробітника, щоб сидіти і дивитися інформаційну панель моніторингу мережі, щоб отримувати сповіщення, як тільки воно з’являється. Попередження є категоризовано за ступенем тяжкості і відображається на інформаційній панелі системи як події з кольором.

Події тривоги також поширюються на візуалізації системного моніторингу, які включають графіки та кольорові діаграми. Обидві ці системи спрощують мережеве адміністрування, записуючи всі статуси та надаючи дані про продуктивність для подальшого аналізу, а також привертаючи увагу адміністраторів, як тільки все починає йти не так.

Ви можете отримати безкоштовна 30-денна пробна версія програмного забезпечення Atera.

Atera Start 30-денна безкоштовна пробна версія

SolarWinds проти SevOne

Таблиця порівняння характеристик:

FeatureSolarWinds Мережева продуктивність MonitorSevOne
Мережеве відкриттяТак (автовідкриття)Так (вкажіть підмережі для сканування)
Моніторинг мережіSNMP, ICMP, WMI. Ви можете придбати SolarWinds NetFlow аналізатор трафіку для використання NetFlow, jFlow, sFlow, IPFIX та NetStreamSNMP, NetFlow, моніторинг віртуальної машини,
WMI, HTTP, JMX, IP телефонія, Cisco CallManager, Medianet, DNS, Proxy Ping, ICMP, IP SLA, NBAR, IPFIX, Port Shaker, MySQL, NAM та інші
Підтримка IPv6ТакТак
Карта топологіїТакТак
SyslogТакТак (потрібен пристрій журналу ефективності SevOne)
Звіт про віртуальний інтерфейс та моніторинг пристроївТакТак
Активна ДиректоріяТакТак
ЦіноутворенняПочинає від 2892 доларів (2245 фунтів)Зверніться до служби продажу

Скріншот SolarWinds

Монітор продуктивності мережі SolarWinds і SevOne є двома найбільш відомими інструментами мережевого моніторингу, що знаходяться в обігу зараз. Оскільки потреби мережевих адміністраторів розвивались експоненціально, ці два продукти також адаптувались. Монітор продуктивності мережі SolarWinds це рішення для моніторингу мережі на базі Windows, яке також можна запустити як віртуальну машину і пропонує середовище моніторингу, структуроване за допомогою інформаційної панелі.

Пристрої відображаються за допомогою використання мережевий інструмент автоматичного виявлення а потім їх можна переглядати на різних візуальних екранах. Візуальні дисплеї, доступні в Мережевий монітор SolarWinds включати карти мереж топології до графіків та графіків. Монітор продуктивності мережі SolarWinds надає вам інтенсивно-візуальний досвід, за яким слід моніторити. Це дозволяє користувачеві легко бачити, що відбувається з точки зору зверху вниз.

Монітор продуктивності мережі SolarWinds Моніторингова здатність підтримується використанням SNMP, ICMP, і WMI. Однак, якщо ви хочете скористатися моніторингом потоку, вам потрібно буде придбати копію Аналізатор трафіку SolarWinds NetFlowАналізатор трафіку SolarWinds NetFlow яка коштує 1795 доларів (1400 фунтів стерлінгів) і дозволить вам проводити NetFlow, jFlow, sFlow, IPFIX і NetStream.

Скріншот SevOne

В порівнянні, SevOne пропонує інший підхід до моніторингу мережі Монітор продуктивності мережі SolarWinds. SevOne розгортається як апаратне забезпечення безпосередньо в центр обробки даних, що допомагає підтримати потенціал збільшення масштабів далі вниз по лінії. Особливості SevOne не розділені за модулями, як вони є Монітор продуктивності мережі SolarWinds або. Наприклад, якщо ви хочете отримати доступ до моніторингу NetFlow, ви виявите, що він є частиною інформаційної панелі, і вам не доведеться переходити до іншої вкладки.

З SevOne ви можете стежити SNMP, NetFlow, ICMP, IPFIX, і більше. Найбільша перевага в тому SevOne насолоджується понад Сонячні вітри Монітор ефективності роботи мережі полягає в тому, що він пропонує підтримку NetFlow. NetFlow необхідний для проведення аналізу пропускної здатності, і при цьому ви можете придбати Аналізатор трафіку SolarWinds NetFlow, відсутність цієї функції робить її упущеною можливістю Монітор продуктивності мережі SolarWinds.

Порівняння основних функцій: Попередження

Один з найважливіших напрямків, на який слід звернути увагу при розгляді нового інструменту моніторингу мережі, – це сповіщення. Наявність правильної системи сповіщень допомагає тримати вас у циклі, навіть коли ви не приклеєні до свого пристрою. Попередження – це область, де обидва Монітор продуктивності мережі SolarWinds і SevOne виконувати дуже добре. Монітор продуктивності мережі SolarWinds має систему сповіщень, яка дозволяє знати, коли пристрої близькі до відмови (або коли вони вийшли з ладу).

Це гарантує, що ви отримуватимете сповіщення лише тоді, коли пристрої знаходяться під серйозною небезпекою, і зменшите кількість невідповідних повідомлень про сповіщення, які є проблемою для деяких інших платформ мережевого моніторингу. Ви також можете налаштувати свій досвід, налаштувавши мережеві сповіщення, що ініціюються за певними критеріями. Крім того, є також потенціал встановити умови тригера, щоб активувати попередження, коли трапляється щось конкретне.

Потім сповіщення надсилаються електронна пошта та SMS так що можна діяти далі. Можливість налаштувати сповіщення таким чином надзвичайно зручно, і це щось таке SevOne робить дуже добре. SevOne працює порогова система сповіщень, яка сповіщає користувача про попередньо налаштовані пороги сповіщень. Ти можеш переглядати сповіщення електронною поштою, панелі інструментів або через мобільний додаток SevOne.

Налаштування спеціальних тригерів попередження гарантує, що ви будете в курсі того, що відбувається, і не забуваєте про те, що може спричинити несподівані простої. Виходячи із зручності використання та простоти, це слід сказати Продуктивність мережі SolarWinds Monitor має кращу систему оповіщення. Він простіший у використанні та забезпечує моніторинг, який дозволяє зробити крок назад, тим самим запобігаючи нескінченних сповіщень.

SolarWinds проти NetBrain

FeatureSolarWinds Network Performance MonitorNetBrain
Мережеве відкриттяТак (автовідкриття SNMP)Так (автоматичне виявлення даних CLI)
Панель приладівТакТак
NetFlowНі (потрібен SolarWinds NetFlow Analyzer)Так
Карта мережевої топологіїТакТак
APIНіТак
АвтоматизаціяНіТак
Мобільний додатокНіТак (Qapp)
Налаштування сповіщеньТакТак
ЦіноутворенняПочинає від 2892 доларів (2245 фунтів)Зверніться до служби продажу

Шлях трафіку NetBrain

Поки NetBrain не так відомий як Монітор продуктивності мережі SolarWinds, вона все ще є однією з найбільш функціонуючих продуктів моніторингу мережі на ринку. Одна з особливостей, яка робить NetBrain виділяється – це його виявлення мережі. NetBrain має власну функцію автоматичного виявлення, але замість того, щоб проводити опитування SNMP, яким SolarWinds добре відомий, NetBrain будує математичну модель з живих даних і збирає дані CLI з підключених пристроїв.

Основна перевага цього методу автовідкриття має над Монітор продуктивності мережі SolarWinds Опитування SNMP – це те, що може збирати дані з усіх пристроїв. У контрасті, Монітор продуктивності мережі SolarWinds можуть опитувати лише пристрої з підтримкою SNMP. У цьому сенсі, NetBrain надає вам більшу видимість, оскільки дозволяє переглядати всі ці пристрої.

NetBrain також має переконливу візуалізацію. Можна використовувати NetBrain до створення мережевих карт топології на вимогу щоб побачити, як працює ваша мережа з топологічної точки зору. Вони створені з живих даних, щоб гарантувати, що все, що ви переглядаєте, є повністю правильним. Якщо ваша мережа зміниться, NetBrain платформа оновить вашу мережеву топологічну карту, щоб вам не потрібно було її оновлювати вручну.

Монітор продуктивності мережі SolarWinds має аналогічне налаштування, що ви також можете створювати мережеві карти топології за допомогою Критична візуалізація NetPath. Ця функція дозволяє переглядати вашу мережу з точки зору стрибків до переходу. Хоча це схоже на NetBrain він має набагато більшу виробничу цінність, що робить досвід моніторингу більш задоволеним в цілому.

Порівняння функцій: Попередження 

NetBrain також пропонує спокійний досвід відповідно до Монітор продуктивності мережі SolarWinds. З NetBrain ви можете не тільки отримувати сповіщення, але і налаштувати систему квитків, яка автоматично спрацьовує NetBrain аналіз після того, як буде піднято попередження. Це допомагає користувачеві запускати усвідомлене усунення несправностей та допомагає точно визначити причину проблеми. На NetBrain користувачеві надається Динамічна мережева карта, що відображає область, про яку йдеться

Ви також можете налаштувати ескалацію за допомогою API. Це гарантує, що вам не потрібно надсилати файли журналів для отримання швидкої відповіді. У випадку реагування на загрозу це допоможе вам реагувати до того, як завдадуть шкоду. З точки зору автоматизації, NetBrain має чіткий край Монітор продуктивності мережі SolarWinds.

SolarWinds vs Splunk

FeatureSolarWinds Network Performance MonitorSplunk
АвтовідкриттяТакНі
Моніторинг мережі в режимі реального часуТакТак
Інформаційні панеліТакТак
Машинне навчанняНіТак
ДодаткиНіТак (понад 1000)
АвтоматизаціяНіТак (автоматичний пошук і аналіз журналу)
ЦіноутворенняПочинає від 2892 доларів (2245 фунтів)Починається від 75 доларів на місяць для Splunk Light (до п’яти користувачів) і 150 доларів на місяць для Splunk Enterprise

Скріншот

Сплин є однією з найбільших альтернатив SolarWinds у цьому списку. Сплин є високопоставленим постачальником мережевих систем моніторингу. З Сплин, ви можете стежити за своєю мережею в режимі реального часу. Сплин використовує дані машини з підключених пристроїв для вимірювання ефективності вашого середовища. Можна навіть використовувати Splunk’s Пошук мови обробки (SPL) для пошуку цих даних у режимі реального часу.

Однак, що робить Сплин особливо цікавим інструментом моніторингу мережі є його можливості автоматичного виявлення. Наприклад, це може виявити ненормальні структури даних по всій мережі. Ви навіть можете розпізнати закономірності поширених кібератак, які можуть пошкодити вашу мережу. Splunk’s здатності автоматичного виявлення допомагають виявити проблеми безпеки та продуктивності, які можуть спричинити за собою значні проблеми в подальшому.

З точки зору візуального дизайну, Сплин дуже схожий на Монітор продуктивності мережі SolarWinds. Існують графіки та діаграми, які допоможуть вам побачити, що відбувається, а також чіткий дизайн інформаційної панелі. Хоча ці двоє мають подібність, Монітор продуктивності мережі SolarWinds простий макет і швидкий потік від панелі інструментів до окремих поглядів значно покращують роботу користувачів.

Порівняння функцій: Попередження 

Як один з найкращих інструментів мережевого моніторингу у цьому списку, це не дивно Сплин також має свої можливості оповіщення. Ви можете створити сповіщення в режимі реального часу, щоб повідомляти вас про події, коли вони відбуваються. Ви також можете запланувати сповіщення, якщо хочете, щоб вплив на комп’ютер був мінімальним. Це дозволяє мінімізувати ефекти на вашу ефективність, оскільки ви постійно в курсі змін у вашій мережі.

Ви також можете створити умови оповіщення, щоб вказати, коли ви хочете отримувати сповіщення. Перевага цього полягає в тому, що ви можете налаштувати поведінку, за якою ви хочете стежити. Кінцевим результатом є середовище моніторингу, де потрібно вступати лише тоді, коли система стежить за тим, щоб сталося щось проблемне.

Одне обмеження Сплин Що виділяється в тому, що система сповіщень відчуває один вимір в порівнянні з підходом Монітор продуктивності мережі SolarWinds та інші інструменти у цьому списку. Простота, яку пропонує Монітор продуктивності мережі SolarWinds Система сповіщень є однією з речей, що робить її відмінною від натовпу.

SolarWinds vs Auvik

FeatureSolarWinds Network Performance MonitorAuvik
Моніторинг у реальному часіТакТак
Історичний моніторингТакТак
Панель приладівТакТак
Карта топологіїТакТак
СповіщенняТакТак
IPAMНі (потрібен SolarWinds IP Address Manager)Так
Операційна системаWindows, веб-базіWindows, Mac, Web
ЦіноутворенняПочинає від 2892 доларів (2245 фунтів)$ 30-40 (£ 23-31) на місяць для необмежених користувачів

Скріншот Авік

Є кілька інструментів моніторингу мережі, як добре розроблених Авік. Авік має один із найбільш свіжих досвіду мережевого моніторингу на ринку, який добре поєднався зі своєю широкою підтримкою інтеграції з іншими платформами. Авік може інтегруватися з іншими відомими платформами, такими як ConnectWise Automate і Континуум забезпечити повне управління мережею.

Авік є багатоефективним мережевим монітором у багатьох відношеннях, але ніде це не відображається більш чітко, ніж у його інвентаризація мережі та відображення в режимі реального часу особливості. Він може зареєструватися, коли до вашого пристрою підключені нові пристрої, і додати їх до карти топології для подальшого аналізу. На карті топології ви можете натиснути окремі пристрої, щоб переглянути більше інформації. Наприклад, ви можете натиснути на ПК, щоб переглянути його пропускну здатність пристрою.

На цьому не зупиняється і переконливий досвід користувачів. Авік також пропонує користувачеві автоматизовані резервні копії та відновлення конфігурації пристрою. Це означає, що ви не ризикуєте втратити все, якщо пристрій вийде з ладу. Це додає рівня безпеки, який конкурує з обмеженим підходом до безпеки, який можна побачити Монітор продуктивності мережі SolarWinds.

Додаткові можливості: IPAM та управління паролем

Особливості, які дійсно робить Авік видатність з Монітор продуктивності мережі SolarWinds є його IPAM та управління паролем. З IPAM, Авік дозволяє користувачеві переглядати, які пристрої використовують, які підмережі у вашій мережі. Це чудово, оскільки воно дозволяє вам бачити, які IP-адреси були визначені для чого. Немає еквівалентної функції Монітор продуктивності мережі SolarWinds, та користувачі SolarWinds повинні купувати Менеджер IP-адрес SolarWinds щоб скористатися цією функцією.

Авік менеджер паролів – ще одна область, де Авік дійсно також виділяється. Auvik дозволяє шифрувати та зберігати паролі у вашому середовищі моніторингу, щоб вони завжди були в межах досяжності. Насправді вам потрібно запам’ятати лише один пароль для контролю всієї вашої мережі (вашого Авік пароль). Знову такої функції немає Монітор продуктивності мережі SolarWinds що допомагає Авік справді виділятися.

SolarWinds проти Extrahop

FeatureSolarWinds Мережева продуктивність MonitorExtraHop
АвтовідкриттяТакТак
Інформаційні панеліТакТак
АвтоматизаціяНіТак (і інтегровано з Phantom, Amazon Web Services, Servicenow, Splunk)
API відпочинкуНіТак
Машинне навчанняНіТак
ЦіноутворенняПочинає від 2892 доларів (2245 фунтів)Починається від 14 500 доларів (11 302 фунтів)

Скріншот Extrahop

Екстрахоп – це постачальник мережевого моніторингу, який має прицільно закріплені заходи щодо запобігання загрозам. Екстрахоп пропонує передовий досвід моніторингу мережі, який допомагає користувачеві вирізати непотрібні дані та побачити важливу інформацію про те, що відбувається. Інформаційна панель – це серце і душа, де ви проводите свою діяльність з моніторингу Екстрахоп.

Однак, Екстрахоп Підхід до моніторингу мережі сильно відрізняється від способу роботи більшості провайдерів. ExtraHop значно більше орієнтована на аналітику даних. Незважаючи на це, ви все ще можете переглядати свої минулі дані про використання в різні періоди часу, незалежно від того, чи хочете ви перевіряти щоденні події або тижні.

The машинне навчання система, якою керує Екстрахоп це називається ExtraHop Addy. ExtraHop Addy – хмарний сервіс машинного навчання для передачі даних про дроти. Коротше кажучи, цей продукт сканує схему у ваших даних про використання, щоб допомогти виявити порушення та проблеми з роботою. Найбільшою перевагою цієї установки є те, що вона зменшує кількість ручних несправностей, які користувач повинен зробити для усунення несправностей у мережі.

Екстрахоп також має можливість пристрої для автоматичного виявлення по всій мережі. Це означає, що якщо підключений новий пристрій, він буде доданий у ваше середовище моніторингу. Щойно це підключено підтримка понад 50 протоколів і майже всіх TCP, і Системи UDP. Це також висока продуктивність в тому сенсі, що вона може запускати до 100 Гбіт / с трафіку.

Поки Екстрахоп пропонує переконливий пакет з точки зору машинного навчання, його традиційні можливості моніторингу мережі не настільки повні Монітор продуктивності мережі SolarWinds. Хоч Монітор продуктивності мережі SolarWinds не має можливості машинного навчання Екстрахоп, він компенсує це, надаючи перевірену формулу моніторингу мережі, яка протягом багатьох років підтримувала незліченні організації.

King of the Hill: Монітор продуктивності мережі SolarWinds

Загалом, Монітор продуктивності мережі SolarWinds добре працює на всій основі. Хоча інструменти, як Екстрахоп пропонують кращі функції в частині машинного навчання, SolarWinds Network Monitoring пропонує найповніший класичний досвід моніторингу мережі на ринку.

Справедливо сказати, що інструменти подобаються SevOne мають перевагу, якщо мова йде про аналіз NetFlow, та відсутність а NetFlow здатність аналізу на Монітор продуктивності мережі SolarWinds це значне обмеження (особливо з огляду на те, що за цю програму вам доведеться доплатити!). І все-таки Монітор продуктивності мережі SolarWinds залишається однією з найпривабливіших платформ мережевого моніторингу на основі того, як вона поєднує свій досвід моніторингу мережі.

Якщо ви шукаєте платформу для моніторингу мережі, яку легко встановити за допомогою автоматичного відкриття, карт топології, попереджень та звітів, Монітор продуктивності мережі SolarWinds так добре, як це отримує. Незалежно від того, чи є ви МСП або багатонаціональною організацією, цей продукт має пропускну здатність, щоб можна було впоратися з вашими вимогами використання..

SolarWinds Network Performance MonitorDownload БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА на solarwinds.com

Дивись також: 25 найкращих інструментів та програмного забезпечення для моніторингу мережі 2018 року

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me