9 найкращих інструментів для документування баз даних


Керуючи базою даних, документація не завжди є першою справою. Крім того, написання детальної документації про ваші бази даних – це не маленький подвиг. Однак документація полегшує доступ до важливої ​​інформації далі вниз. Наявність точки відліку допоможе кожному, кому потрібно взаємодіяти з базою даних. Кожен з архітекторів баз даних, розробників, бізнес-аналітиків та адміністраторів матиме детальний ресурс, який допоможе зрозуміти ваші дані.

Зрештою, наявність ресурсу для відшкодування означає підвищення продуктивності роботи вашої організації, оскільки користувачі мають доступ до потрібних даних. Використання інструментарію документації баз даних є дуже ефективним способом виготовлення документації.

Встигнути лише на швидкий погляд? Ось список 9 кращих інструментів для документації по базі даних:

  1. ApexSQL Doc Засіб документації для баз даних для SQL, MySQL, SSIS, SSAS, SSRS та Tableau. Доступний у версії для розробників та DBA.
  2. RedGate SQL Doc Автоматично документує бази даних. Частина панелі інструментів RedGate SQL.
  3. dbForge Documenter Автоматизована документація для MySQL та MariaDB. Сумісний із сервісами хмарних баз даних.
  4. Dataedo Цей інструмент охоплює довгий список систем управління базами даних та включає створення ERD та відстеження змін.
  5. DBScribe Інструмент документування на базі даних на основі DDL для MySQL.
  6. SentryOne DOC xPress Помічник документації для SQL Server. Купуйте програмне забезпечення прямо або вибирайте щорічну підписку.
  7. Документ Innovasys X Інструмент документації баз даних для баз даних Oracle, SQL Server, OLE DB та Access.
  8. База даних приміток Намагається на підтримку процесів проектування, створення та обслуговування баз даних.
  9. GenesisOne T-SQL вихідного коду не розшифровується Генератор коду для автоматичного створення скриптів для копіювання або відновлення бази даних.

Найкращі інструменти для документування бази даних

Багато перерахованих нижче інструментів використовують автоматизацію, щоб зробити процес створення документа більш ефективним, щоб ви витрачали менше часу на виконання ручних завдань і більше часу фактично керуючи своєю базою даних.

1. ApexSQL Doc

ApexSQL

ApexSQL є інструментом документації по базі даних для SQL, MySQL, SSIS, SSAS, SSRS, і Tableau. Користувач може створювати власні описи для SQL-об’єктів через графічний інтерфейс. Макети документів можна налаштувати, надаючи користувачам повний контроль над структурою їх документації.

Автоматизація і планування дозволяти користувачеві регулярно створювати документи без будь-якого ручного введення. ApexSQL створює документи в CHM, HTML, PDF, DOC, і DOCX щоб документація могла бути доставлена ​​у обраному вами форматі.

Для придбання доступні два основні пакети: Розробник і DBA. Версія для розробників постачається з 20 інструментами, включаючи ApexSQL Analyse, ApexSQL Build, ApexSQL Doc, ApexSQL Script і коштує 1299 доларів (£ 1,003).

Версія DBA поставляється з 10 інструментами, такими як ApexSQL Audit, ApexSQL Backup, ApexSQL Manage та коштує 2499 доларів США (1 930 фунтів стерлінгів) за примірник. Ви можете зареєструвати та завантажити безкоштовну пробну версію.

2. RedGate SQL Doc

Redgate SQL Doc

RedGate SQL Doc є документаційне рішення для SQL що документи базуються автоматично. Користувач може отримати огляд а схема бази даних, міжоб’єктні залежності, міжбазові залежності, з анотації щоб допомогти користувачам знайти те, що їм потрібно. Ви можете документувати бази даних у SSMS, клацнувши правою кнопкою миші на об’єкті провідника.

Засіб сумісний із HTML, PDF, Microsoft Word, і Відмітка файли. Щоб додати особистого зв’язку, компанії можуть створювати власну документацію із власним брендом.

RedGate SQL Doc доступний у складі RedGate SQL Toolbelt. Ціна залежить від кількості користувачів, яких вам потрібно підтримати. Від одного до чотирьох користувачів ціна становить 385 доларів (297,41 фунта) за користувача.

Для організацій, що мають п’ять-дев’ять користувачів, ціна знижується до 327 (252,61 фунта) та 308 доларів (237,93 фунта) для тих організацій, які мають 10 плюс користувачів. Ви можете завантажити 14-денну безкоштовну пробну версію.

3. dbForge Documenter

dbForge Documenter

dbForge Documenter є інструмент створення документів для MySQL і MariaDB що автоматично створює документацію на базу даних MySQL. Деталі dbForge Documenter витяги з баз даних включають типи об’єктів, властивості, міжоб’єктні залежності, і Коди DDL. Після взяття даних із бази даних вони можуть бути представлені як HTML, PDF і ПОЗИЦІЯ файли.

Інструмент простий у використанні та легко настроюється. Наприклад, користувач може вибирати між різними темами та налаштувати макет окремих документів. Усю документацію можна шукати, щоб користувач міг легко орієнтуватися. Наприклад, під час введення об’єкта в полі пошуку інтерфейс користувача виділить будь-який відповідний текст.

dbForge Documenter це рішення з високою юзабіліті та конкурентоспроможною ціною. Стандартне видання коштує 99,95 дол. США (77,21 фунта) за ліцензію. Програмне забезпечення також сумісне з Amazon RDS, Google Cloud, Амазонська Аврора, Oracle, MySQL Cloud, і Хмара Алібаби. Ви можете завантажити безкоштовну пробну версію.

4. Dataedo

Dataedo це вдосконалений інструментарій документації баз даних, який може створювати файли HTML, PDF та Excel. Dataedo підтримує такі бази даних, як SQL Server, MySQL, Oracle, PostgreSQL, MariaDB, IBM Db2, Azure SQL, Amazon RDS, Амазонська Аврора, Google Cloud SQL, Percona MySQL, Склад даних Azure SQL, Амазонська червона зміна, і більше.

Щоб створити документацію, ви можете додати опис об’єктів бази даних, столи, і стовпчики до словник даних. Візуалізація моделі даних полегшує розуміння того, як працює ваша база даних ЕР діаграми.

Ви можете створити ЕР діаграми від перетягування таблиць зі своєї бази даних у розділ ERD. Існує також можливість створення крос-баз даних та крос-платформних баз даних для уніфікації управління даними.

Існує три версії Dataedo доступно для придбання: Про, Про+, і Підприємство. Версія Pro коштує 39 доларів (30,11 фунтів стерлінгів) на користувача на місяць із стандартною підтримкою електронної пошти та п’ятьма користувацькими полями. Версія Pro + коштує 79 доларів (60,99 фунтів стерлінгів) на користувача на місяць з 10 спеціальними полями та пріоритетною підтримкою.

Версія Enterprise коштує 159 доларів (122,74 фунтів стерлінгів) на користувача на місяць для 100 спеціальних полів, таких як додаткові функції Відстеження змін схеми і Діловий словник. Ви можете завантажити безкоштовну пробну версію.

5. DBScribe

DbScribe 2

DBScribe є інструмент для документації баз для SQL-сервера, який підтримує такі формати, як HTML, Формат довідки Microsoft HTML, і Microsoft Word. Програма використовує Код DDL / XMLA для документування вашої бази даних. Ви можете взаємодіяти з інструментом за допомогою майстра та інтерфейсу командного рядка, що допомагає прискорити процес створення документації.

Тут є також настроювані шаблони ви можете використовувати будувати професійні документи поділитися з іншими членами вашої команди. Можна навіть зберегти спеціальні профілі використовувати для майбутніх документів. Ці функції дають вам високий ступінь контролю над тим, як представлена ​​ваша документація.

Якщо мова йде про управління таблицями, DBSribe має редактор описів. Редактор опису дозволяє керувати такими елементами, як столи, стовпчики, покажчики, тригери, ключі, і більше з одного місця.

Якщо ви шукаєте простий у користуванні інструмент та за ціною конкурентоспроможним DBScribe галочки всі коробки. DBScribe 1.4 для SQL Server коштує 99 доларів США (76,44 фунта) за ліцензію. Є й інші версії DBScribe доступний для Oracle, MySQL, PostgreSQL та DB2. Існує також 30-денна безкоштовна пробна версія.

6. SentryOne DOC xPress

SentryOne DOC xPress

SentryOne DOC xPress є інструментом документації для баз даних. З SentryOne DOC xPress ти можеш автоматично документувати бази даних для SQL Server у різних форматах, включаючи SSAS, SSIS, SSRS, Excel, і більше.

Інструмент також автоматично сканує метадані бази даних оновлювати документи без будь-якої ручної взаємодії з користувачем. Для допомоги в управлінні базами даних та дотриманні нормативно-правових актів є функція аналізу лінійних даних. Ця функція дозволяє переглядати, як зміни в одному об’єкті вплинуть на решту бази даних. Ви також можете візуалізувати залежності даних щоб зрозуміти, що відбувається Ти можеш створювати словники з анотації щоб відстежувати зміни даних.

Доступні два варіанти ціноутворення SentryOne DOC xPress: Ліцензія щорічної підписки та ліцензування підприємств. Щорічна ліцензія на передплату коштує 749 доларів (578,50 фунтів стерлінгів) на місяць для до 10 джерел. Пакет ліцензування підприємства підганяється до потреб вашої компанії. Ви можете завантажити двотижневу безкоштовну пробну версію.

7. Документ Innovasys! Х

Документ X

Документ Innovasys! Х є інструментом документації по базі даних для Oracle, SQL Server, OLE DB, і Доступ бази даних. Ви можете використовувати цей інструмент для документування таблиць баз даних, стовпців, поглядів, зв’язків, індексів, залежностей, тригерів, ролей, користувачів тощо.

Є настроюваний HTML-шаблон які ви можете використовувати, щоб вибрати, як організувати вашу документацію. Для додаткової зручності ви можете додавати гіперпосилання на зовнішні веб-сайти, щоб допомогти з описом елементів.

Взаємодія зі вмістом бази даних в Документ Innovasys! Х надзвичайно просто. Насправді, якщо ви використали SQL, T-SQL або PL-SQL, коментарі до вихідного коду, тоді вони будуть автоматично використані у вашій документації. Щоб полегшити читання та переміщення вихідного коду забарвлено.

Крім того, ви можете використовувати Редактор файлів вмісту створювати та керувати документами, якщо хочете. Введіть описи за допомогою Інструменти управління SQL Server або Дизайнер таблиці доступу додати описи для елементів, таких як таблиці та індекси.

Документ Innovasys! Х доступний як окремий продукт або як пакет із HelpStudio 2019.1 під назвою Документ! X and Help Studio Bundle 2019.1 Innovasys коштує $ 482 (£ 379) за ліцензію на передплату або 380 $ (299 £) за ліцензію. Версія пакета коштує 698 доларів (549 фунтів стерлінгів) за ліцензію на підписку або 571 долар (449 фунтів стерлінгів) за ліцензію. Ви можете завантажити безкоштовну пробну версію.

8. Приймач примітки до бази даних

База даних приміток

База даних приміток є інструмент документації по базі даних що спрощує управління базами даних для ряду баз даних, включаючи Microsoft SQL Server. Ви можете створити новий проект у програмі та вибрати тип бази даних, з якої потрібно імпортувати дані схеми. Потім ви можете керувати об’єктами бази даних через Провідник об’єктів.

The Провідник об’єктів виділяє об’єкти бази даних, які не підтримуються документацією. Наприклад, є червоний значок попередження поруч із компонентами таблиці, які потребують додаткової документації. Потім ви можете натиснути на об’єкт, щоб відредагувати інформацію. Після завершення редагування ви можете опублікувати його XML або HTML формат.

Щоб допомогти підприємствам співпрацювати над змінами бази даних, База даних приміток має відстеження історії. Відстеження історії дозволяє дізнатися, хто взаємодіяв з документацією та коли. Функція відстеження дозволяє вам бути в курсі змін та змін.

Одне з найбільших переваг База даних приміток полягає в тому, що він доступний як для особистого, так і для комерційного використання. Ви можете безкоштовно завантажити програму для оцінки.

9. Розшифровчик вихідного коду GenesisOne T-SQL

GenesisOne TSQL вихідного коду, розшифровка

GenesisOne T-SQL вихідного коду не розшифровується це інструмент документації по базі даних, який автоматично генерує кодову документацію для вашої бази даних. Ви можете взаємодіяти зі своєю базою даних через редактор опису таблиць, а потім генерувати документацію в PDF, PNG, і SVG формати.

Існує також ряд функцій, які допомагають навігації GenesisOne. Вбудовані гіперпосилання дозволяють переходити між елементами бази даних, і є можливість автоматично роздруковувати документацію після змін. Якщо вам потрібен більше візуальний досвід, то графічна перспектива відносин об’єкта допомагає підвищити чіткість.

Тим компаніям, які шукають інструментарій для документації баз даних, з яким можуть працювати технічні та нетехнічні користувачі, слід не далі Генезис один T-SQl Вихідний код Нерозбірник.

Існує дві версії GenesisOne T-SQL вихідного коду не розшифровується Доступно для придбання: Підписка на один місяць та Преміум. Версія на один місяць підписка коштує 29,95 долара (23,14 фунта) на місяць. Версія Premium коштує 195 (150,65 фунтів стерлінгів) і 49,95 долара (38,59 фунтів стерлінгів) за кожен додатковий сервер. Також є безкоштовна пробна версія.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map