9 кращих шлюзів для веб-безпеки


Захист вашої мережі недостатньо для того, щоб утримати кібератаків. Багато зловмисників використовують зашифрований трафік для запуску атак на нічого не підозрюючих компаній. Будь-які компанії, які використовують хмарні сервіси та онлайн-програми, потребують: шлюз веб-безпеки для фільтрації трафіку. Шлюзи веб-безпеки зупиняють незахищений трафік від доступу до мережі. Моніторинг зашифрованого трафіку особливо важливий, оскільки він складає до 72% мережевого трафіку.

Ось наш список дев’яти найкращих шлюзів для веб-безпеки:

 1. Захист пошти SolarWinds MSP (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Хмарна система захисту електронної пошти від загрози, яка також сканує вихідні електронні листи на події втрати даних.
 2. Веб-безпека Zscaler Хмарна система веб-захисту, яка включає фільтрування URL та DNS, брандмауер, антивірус та анти-спам.
 3. Безпечний шлюз Symantec Розміщений веб-шлюз із захистом доступу у хмарі, запобіганням втрат даних, розширеним захистом від загрози та безпекою електронної пошти.
 4. Forcepoint Web Security Хмарний шлюз для веб-доступу з фільтруванням URL-адрес, запобіганням втрат даних та розширеним виявленням зловмисного програмного забезпечення.
 5. Шлюз веб-безпеки Barracuda Віддалений фільтр вмісту, який блокує шкідливий код, навіть коли він зашифрований.
 6. Censornet Web Security Фільтр вмісту з акцентом на блокування образливого тексту та зображень. Може обробляти зашифровані передачі.
 7. Веб-шлюз McAfee Включає в себе антивірусне програмне забезпечення, захист від загрози та зовнішній інспектор для блокування крадіжок даних. Інтегрується з іншими продуктами безпеки McAfee.
 8. FortiProxy Відмінно підходить для малого та середнього бізнесу, ця служба розвідки веб-загроз включає веб-фільтрацію, фільтрування DNS, антивірус, запобігання вторгненням та запобігання втратам даних.
 9. Веб-шлюз Sophos Цей монітор трафіку перевіряє вхідні та вихідні Інтернет-передачі, щоб заблокувати загрози та запобігти втраті даних.

Дев’ять найкращих шлюзів для веб-безпеки

Усі інструменти, згадані в цьому списку, оснащені розширеними можливостями розвідки про загрози для виявлення нових загроз і зловмисного програмного забезпечення, що не добові.

1. SolarWinds MSP Mail Assure (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

The SolarWinds MSP Mail Assure система є крайова служба постачається SolarWinds MSP. Цей підрозділ SolarWinds постачає рішення для керованих постачальників послуг. Пропозиція полягає в тому, що МСП можуть пропонувати Mail Assure як додаткову послугу своїм клієнтам. Багато роботи, яку забезпечує Mail Assure, – це здійснюється автоматично, тому воно вимагає дуже незначного втручання людини. Однак MSP може включати нагляд технічних працівників у свій план ціноутворення, коли пропонує Mail Assure своїм клієнтам. Незважаючи на те, що SolarWinds продає цю послугу для MSP, немає жодних причин, чому внутрішні ІТ-відділи не повинні також застосовувати систему Mail Assure.

Система Mail Assure розміщується на серверах SolarWinds MSP. Таким чином, весь трафік електронної пошти від клієнтів MSP повинен бути спрямований через цю систему через VPN. Аналогічно, всі вхідні електронні листи спочатку переходять на сервер Mail Assure, а потім переходять до системи клієнта через VPN.

Коли електронний лист, призначений для клієнта, надходить на сервер Mail Assure, він сканує загрози безпеці, в тому числі спам, спроби фішингу, підробка адрес, видання себе, шкідливий вміст та отруєні посилання.

SolarWinds MSP співпрацює база даних про загрозу від усіх атак, з якими вона стикається, обслуговуючи всіх своїх клієнтів у всьому світі. Цей централізований профіль атаки означає, що інформація про будь-яку загрозу, виявлену в одній частині світу, негайно доступна для захисту всіх інших користувачів Mail Assure.

Окрім посилань на базу даних розвідувальної інформації про загрози, Mail Assure перевіряє наявність типових підписів атаки, а також посилається на чорний список поштових адрес, що надходить..

Крайовий сервіс також надає послуги безперервності та архівація. Зашифровані архіви справжніх електронних листів зберігаються автоматично, і вони можуть бути відновлені на вимогу. The послуга безперервності поширюється на поштові скриньки для всіх облікових записів захищеної системи, що дозволяє всім користувачам надалі отримувати доступ та надсилати електронні листи, навіть коли основний сервер електронної пошти недоступний.

Послуга Mail Assure також захистить Інтернет Офіс 365 сервери електронної пошти, а також локальні системи. Пропозиції MSP SolarWinds 30-денний безкоштовний пробний період Поштового забезпечення.

30-денна безкоштовна пробна версія SolarWinds MSP Mail AssureStart

2. Веб-безпека Zscaler


Веб-безпека Zscaler є хмарний шлюз веб-безпеки що поставляється з Фільтрація URL-адрес, брандмауер, хмарне управління додатками, антивірус, анти-спам, DNS-фільтрація, і більше. Однією з переваг бути частиною хмарного шлюзу є те, що будь-яка загроза, виявлена ​​будь-яким користувачем, автоматично блокується для всіх клієнтів – є над 120 000 оновлень безпеки щодня для захисту від останніх загроз. Інструмент також може перевіряти трафік SSL, який багато інших платформ намагаються проаналізувати.

The антивірус приймає підписи зверху 60 каналів погроз для виявлення нових загроз. Однак програмне забезпечення не обмежується моніторингом подій безпеки; ви також можете оптимізувати ефективність вашої мережі. Можливості контролю пропускної здатності Веб-безпека Zscaler може розставити пріоритети для важливих програм над менш важливим трафіком.

Щоб захистити ваші файли від втрати чи знищення, існує декілька функцій захисту даних. Реалізація Запобігання втратам даних для захисту даних користувачів. Також є Брокер з безпеки хмарних програм для контролю доступу користувачів до програм та Тип керування файлом щоб визначити, які файли можуть входити чи виходити з мережі.

Користувачі можуть підключитися до програми через Zscaler хмара, щоб безпечно переглядати шкідливі атаки. Платформа є масштабованою, так що ви не обмежені обладнанням, якщо вам потрібно керувати більшою кількістю трафіку. Щоб переглянути цитату для Zscaler вам доведеться зв’язатися безпосередньо з компанією. Ви можете надіслати запит на демонстрацію та пропозицію.

3. Безпечний шлюз Symantec 

Безпечний шлюз Symantec є хмарний веб-шлюз розроблений так, щоб вписатись у стек безпеки підприємства. Рішення поєднує захищений веб-шлюз запобігання втратам даних, розширений захист від загрози, безпека електронної пошти, і а брокер з безпеки доступу до хмар. Як частина Розширені можливості виявлення загроз Symantec Secure Gateway, Ви можете перевірити автентифікацію користувачів та перевірити зашифрований трафік.

Щоб переконатися, що ви не відстаєте від нових факторів ризику, Безпечний шлюз Symantec використовує розвідка про загрозу в реальному часі від Symantec Global Intelligence Network. The Symantec Global Intelligence Network використовує машинне навчання і аналіз зображення для виявлення кібератак. Служба обробляє понад 1,2 мільярди веб-запитів щодня з дев’ятьма операційними центрами безпеки по всьому світу.

The Інтегрована платформа кіберзахисту Symantec що поставляється з Безпечний шлюз Symantec дозволяє вам автоматизувати усунення загроз. Наприклад, ідентифіковані загрози можуть бути в чорний список щоб мінімізувати вплив мережі загроз. Автоматизація допомагає максимально швидко закрити загрози.

Безпечний шлюз Symantec є найкращим підходом для тих організацій, які шукають рішення безпеки, обладнані для управління гібридним обчислювальним середовищем. Щоб отримати інформацію про ціни, вам доведеться запитати пропозицію у компанії безпосередньо. Ви можете запитати пропозицію.

4. Forcepoint Web Security 

Веб-безпека Forcepoint

Forcepoint Web Security є хмарний шлюз веб-безпеки з Фільтрація URL-адрес, запобігання втратам даних, і розширене виявлення зловмисного програмного забезпечення (AMD). Для виявлення загроз, Forcepoint Web Security використовує Двигун розширеної класифікації (ACE), який має понад 10 000 аналітики, машинного навчання та поведінкових основ.

Особливість AMD – це основна лінія захисту від зловмисного програмного забезпечення Forcepoint Web Security. AMD використовує хмарних пісочниць для запобігання спалахів шкідливого програмного забезпечення і мінімізувати збої в роботі вашої мережі. Пісочниця полегшує перенаправлення факторів ризику та повернення до нормальної роботи.

Рішення також має 100% точність при виявленні атак наскрізь дактилоскопія це означає, що він оснащений проти менш очевидних загроз. У випадку, якщо напад дійсно проходить або відбувається катастрофа, Forcepoint Web Security має запобігання втратам даних для захисту ваших даних. Ви можете ефективно керувати політикою запобігання втратам даних через одну централізовану консоль.

Система ліцензій високо масштабована, так що ви можете в будь-який час збільшити свої потреби. Однак вам потрібно зв’язатись із компанією безпосередньо за пропозицією. Крім того, ви можете запланувати демонстрацію.

5. Шлюз веб-безпеки Barracuda 

Шлюз веб-безпеки Barracuda є інструмент веб-фільтрації для компаній, які хочуть заблокувати шкідливі програми та віруси. Програмне забезпечення може перевірити зашифрований SSL трафік і віддалено фільтрувати вміст в інтернеті. Шлюз веб-безпеки Barracuda використовує розвідувальну інформацію про загрози, антивірусні та антишпигунські програми для покриття ряду онлайн-загроз.

Наприклад, Barracuda Advanced Захист від загрози (ATP) перевіряє вхідні файли на криптографічну базу даних і блокує будь-який вміст із шкідливою активністю. Усі файли, які не відповідають, надсилаються у віртуальну пісочну скриньку, де їх можна без ризику перевірити в широкій мережі.

Платформа також пропонує інформаційні панелі, де можна не тільки відслідковувати загрози, але й відстежувати активність користувачів. Є також ан функція оповіщення тож ви отримуєте сповіщення, коли починається подія безпеки. Для подальшого контролю після подій є функція звітування, яку ви можете використовувати для огляду наслідків.

Існує кілька версій Шлюз веб-безпеки Barracuda на вибір, включаючи 210, 310, 410, 610, 810, 910 та 1010. Версії варіюються від пропускної здатності 150-250 Мбіт / с і 300-800 одночасних користувачів до 3 000-5 000 Мбіт / с і 15 000-25 000 одночасно користувачів. Вам потрібно зв’язатися безпосередньо з компанією, щоб отримати інформацію про ціни. Ви можете надіслати запит на безкоштовну пробну версію.

6. Censornet Web Security 

Веб-безпека цензури

Censornet Web Security це хмарна послуга веб-безпеки, яка фільтрує онлайн-вміст. Програмне забезпечення блокує образливий вміст, незаконний вміст, зловмисне програмне забезпечення, і невідповідні образи з завантаження. The Аналіз вмісту зображень (ICA) додатки для використання AI і глибоке навчання автоматично визначати образливі, екстремістські чи дорослі зображення із мінімальними помилковими позитивами.

Розширене анти-шкідливе програмне забезпечення і розвідка про загрозу вирішення більш складних загроз. На додачу, зашифрований трафік SSL / TLS також може бути оброблена, забезпечуючи захист від більш складних загроз. Censornet Web Security має середній час відгуку 35 мс Це означає, що досвід кінцевого користувача дуже чуйний для працівників.

Для контролю безпеки по всій мережі, Censornet Web Security має Гість і Полонений портали. Користувач може створювати політики та застосовувати їх до окремих пристроїв у мережі. Політика може блокувати або дозволяти користувачам отримувати доступ до певних пристроїв категорія, групи, або ключове слово.

Censornet Web Security це життєздатний інструмент для організацій, які хочуть захистити працівників від взаємодії з проблемним та шкідливим вмістом. Щоб переглянути інформацію про ціни, вам доведеться зв’язатися безпосередньо з компанією. Ви можете влаштувати безкоштовну пробну версію.

7. Веб-шлюз McAfee 

mcAfee Web Gateway

Веб-шлюз McAfee є одним із найбільш визнаних рішення веб-фільтрації відомий своїми сильними функціями проти зловмисного програмного забезпечення. Веб-шлюз McAfee може оглянути HTTP, HTTPS, і SSL-трафік виявити шкідливий код. Іншими словами, інструмент може виявити загрози, приховані під поверхнею онлайн-вмісту.

Антивірусний захист Веб-шлюз McAfee також сильний. McAfee Global Threat Intelligence (GTI) може знайти репутацію файлів та виявити віруси. McAfee GTI створює каталог веб-сайти, електронні листи, і IP-адреси і призначає показник репутації, щоб виділити суб’єкти з найвищим ризиком.

Щоб зупинити витік важливих даних з мережі, Веб-шлюз McAfee має запобігання втратам даних. Попередження втрат даних сканує рух назовні для захисту від втрати активів бізнесу. Аналогічно, дані, що зберігаються у хмарі, захищаються шифруванням для запобігання несанкціонованого доступу.

Веб-шлюз McAfee є прекрасним інструментом для середовищ, які використовують інші рішення McAfee завдяки своїм інтеграційним можливостям. Програмне забезпечення може інтегруватися із захистом McAfee Endpoint Security, McAfee Advanced Threat Defense та McAfee Threat Intelligence Exchange. Ви можете надіслати запит на безкоштовну пробну версію.

8. FortiProxy 

FortiProxy

FortiProxy є Fortinet присвячений Безпечне рішення для веб-шлюзу. Пропозиції FortiProxy веб-фільтрація, DNS-фільтрація, антивірус, запобігання інтрузії, запобігання втратам даних, і більше. Шлюз може перевірити SSL та SSH трафік, щоб виявити приховані загрози. Він також має інтеграцію зі службою розвідки FortiGuard Threat Intelligence та FortiSandbox Cloud для захисту від більш прогресивних загроз.

Підтримка лабораторій FortiGate Розвідка FortiGate Threat і є понад 200 дослідників у 31 країні присвячений виявленню нових загроз. Наприклад, над 150 000 веб-сайтів блокуються щохвилини по Сервіс веб-фільтрування FortiGuard. Існує навіть потенціал до чорного списку чи білого списку конкретних веб-сайтів.

Перевірений контроль веб-додатків дозволяє користувачеві робити встановити політику доступу щоб обмежити доступ користувача. Наприклад, користувач може обмежити доступ до соціальних веб-сайтів користувачем або групою. Інструмент пропонує підтримку 3000 додатків. Так само існує запобігання втрати даних, щоб зупинити потрапляння чутливих файлів у чужі руки (ці файли також можуть бути водяними позначками або відбитками пальців).

FortiProxy рекомендується для менших підприємств, які хочуть захисту від більш прогресивних загроз. Щоб переглянути ціну на Fortinet, вам потрібно буде запитати пропозицію безпосередньо у компанії. Ви також можете подати запит на демонстрацію.

9. Веб-шлюз Sophos

Веб-шлюз Sophos

Веб-шлюз Sophos є передовий продукт веб-шлюзу. Інструмент виявляє загрози з нульовим днем ​​і може читати HTTP / HTTPS трафік. Для виявлення розширених загроз програма має SophosLabs Загроза інтелекту, команда дослідників загроз, які виявляють останні загрози зловмисного програмного забезпечення. Є й такі функції, як аналіз поведінки виявити шкідливу поведінку та заблокувати її.

На відміну від багатьох інших веб-шлюзів, Веб-шлюз Sophos має детальну функцію приладової панелі. З панелі приладів можна контролювати вхідний та вихідний трафік, поряд з іншими даними про ефективність. На приладовій панелі відображаються точки зору безпеки події вгорі, коли вони відбуваються. Наприклад, ви можете переглядати графіки на Використання веб-додатків і Топ користувачів веб-додатків щоб побачити, чи є якісь проблеми з ефективністю, які потрібно вирішити.

Можна навіть створити власну політику безпеки на платформі. У вас є цілий ряд варіантів, таких як блокування невідповідного вмісту, реалізація квоти пропускної здатності та встановлення програм для дозволу чи блокування. Щоб допомогти в управлінні подіями, там також закінчено 100 різних шаблонів звітів щоб детально зафіксувати події безпеки.

Вдосконалені можливості виявлення загрози та простота використання Веб-шлюз Sophos продукт, який добре поєднується в більшості компаній. Щоб отримати інформацію про ціни на Веб-шлюз Sophos вам доведеться зв’язатися безпосередньо з компанією. Ви можете розпочати 30-денну безкоштовну пробну версію.

Верхні шлюзи веб-безпеки можуть перевіряти зашифрований трафік

Захищеність в Інтернеті – це не питання встановлення антивірусного рішення та сподівання на найкраще. Складні загрози зникають повсюдно; особливо в інтернет-трафіку. Якщо ваші співробітники підключаються до хмарних служб чи програм, шлюз веб-безпеки є життєво важливим для пошуку загроз всередині зашифрованого трафіку.

Шлюз веб-безпеки повинен стати основою стратегії кібербезпеки будь-якого підприємства. Фільтрація вмісту може пройти довгий шлях до автоматизації багатьох ризиків, з якими стикаються співробітники в Інтернеті.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map