8 кращих споживачів Wi-Fi для Windows та Mac

Найкращі споживачі Wi-Fi для Windows та Mac


Затискач Wi-Fi виявляє доступні канали та потужність сигналу бездротових маршрутизаторів у межах досяжності. Він також може показувати, скільки інших користувачів зараз використовують мережу. За допомогою цієї інформації ви можете вибрати сигнал менш переповнений і встановити маршрутизатор на більш чіткий канал.

Отже, заїкач WiFi надає дві послуги: помічник для пошуку незабрудненої бездротової мережі і надайте інформацію, яка допоможе налаштувати власний роутер.

На жаль,, немає жодних онлайн-нападників Wi-Fi адже для використання веб-сайту вам вже потрібно підключитися до маршрутизатора. Якщо ви перебуваєте в новому місці та шукаєте відповідну точку бездротового доступу для підключення, інструмент, який вимагає підключення до Інтернету, не принесе нічого хорошого. Призначенням бездротового Wi-Fi є пошук всіх характеристик мережі зовні. Отже, давайте подивимось на сповіщувачів WiFi Windows і Mac OS.

Найкращі споживачі WiFi для Windows та Mac:

Wifi StumblerWindowsMac
NetStumblerТакНі
Wi-Fi сканер Lizard SystemsТакНі
АкрилТакНі
Тепловий картограф EkahauТакНі
Каїн & АвельТакНі
WirelessNetViewТакНі
NetSpotТакТак
ГомедальТакТак

Ось додаткові деталі щодо кожного з цих варіантів.

1. NetStumbler

NetStumbler

Програма NetStumbler є лише доступно для Windows. Легка версія під назвою MiniStumbler працює на Windows CE та Windows Mobile. Інструмент може виявляти мережі WiFi за допомогою 802.11a, 802.11b та ​​802.11g стандарт – в документації на інструмент не згадується про 802.11n або 802.11ac. Інструмент не працюватиме з усіма картами бездротової мережі. Вам просто потрібно завантажити програму, щоб побачити, чи буде вона працювати з вашою.

Ця утиліта є вільний у користуванні, але розробник буде вдячний за пожертву. Коли програма відкриється, воно починає сканувати автоматично і продовжує сканувати безстроково. Макет інтерфейсу схожий на Windows Explorer, оскільки він має головну панель, що показує вибраний в даний час сигнал маршрутизатора, і бічну панель, що містить структуру дерева, що відображає всі доступні мережі. Клацніть по сигналу на панелі індексів, щоб отримати детальну інформацію про всі доступні канали для цього маршрутизатора.

2. Wi-Fi сканер Lizard Systems

Ящірка системи WiFi Stumler

Сканер Wi-Fi від Lizard Systems є безкоштовно для особистого користування. Бізнес-користувачі повинні платити за програмне забезпечення, але вони можуть отримати його на 10-денна безкоштовна пробна версія щоб перевірити, чи працює він, перш ніж вносити будь-які гроші. Цей інструмент працює у Windows операційні системи.

WiFi сканер Lizard Systems відстежує сигнали з 802.11 a / b / n / g та 802.11ac маршрутизатори. Сканер виявляє всі маршрутизатори в межах дальності. Якщо ви знаходитесь у сліді сигналу маршрутизатора, він буде вказаний на головному екрані інструменту. Для зручного порівняння продуктивності мережі WiFi, лінійний графік живих даних показує силу сигналу кожного маршрутизатора, який він піднімає.

На інформаційній панелі перераховано список SSID кожної мережі та маршрутизатора MAC-адреса. Поряд з цією ідентифікаційною інформацією ви побачите сила сигналу, максимальна швидкість пропускання даних, діючий канал, і система безпеки для кожного маршрутизатора.

Ви спочатку користуєтесь цим інструментом, не підключаючись до жодної мережі. Однією з причин того, що люди користуються споживачем Wi-Fi, є дізнатися деталі про доступні параметри, щоб ви могли вирішити, до якої мережі підключитися. Ви можете підключити та від’єднатись до мережі зсередини заїкателя. Ви також можете отримати доступ до свого бездротового адаптера та керувати ним у межах програми.

3. Акрил

Акрил

Акрил – це добре відома програма для нюхання пакетів WiFi. Ця програма може бути встановлена ​​тільки в Windows. Доступна платна версія для ділового використання та безкоштовна версія програми для домашніх користувачів. Цей інструмент дуже схожий на сканер Wi-Fi Lizard Systems, за винятком того, що він має більш професійний інтерфейс.

Основна панель приладів поділена горизонтально на дві половини. У верхньому розділі інтерфейсів подається список кожного маршрутизатора в межах діапазону. Для кожного запису в цьому списку ви побачите маршрутизатор SSID, його MAC-адреса, і версії 802.11 з яким може працювати роутер. Деталі програми сила сигналу для кожного маршрутизатора, канал число та значення максимальна швидкість передачі даних що ви можете від цього очікувати. У додатку перелічено деталі про WEP / WPA / WPA2 реалізацій у кожному маршрутизаторі, виробнику маршрутизатора та WPS версія. Звіт показує виробник кожного маршрутизатора. Нижня половина екрану присвячена живий графік, що показує силу сигналу всіх маршрутизаторів в межах діапазону.

Цей інструмент має деякі цікаві функції, зокрема можливість отримання загальних паролів для кожного маршрутизатора, який він виявляє, щоб ви могли увійти в нього.

4. Тепловий картограф Ekahau

Тепловий картограф Ekahau

Тепловий Map Ekahau є безкоштовний інструмент які можна встановити на Windows. Утиліта показує карта всіх оточуючих сигналів WiFi з кольоровим кодом сліду, що вказує на силу сигналу кожного маршрутизатора. “Теплова карта” відображає, які сигнали маршрутизатора є сильнішими у певному місці, а отже, “гарячішими”.

Система Екахау працює з сигналами, які слідують за 802.11a, b, g і n стандартів, але це, здається, не сумісне з 802.11ac. Теплова карта домінує на панелі приладів. Однак на бічній панелі на екрані вказані зустрічаються маршрутизатори. Натиснувши на один із цих записів, ви отримаєте більше деталей щодо конкретного маршрутизатора, наприклад, його SSID і MAC-адреса. Тепловідвідник виявляє налаштування безпеки включаючи конфігурацію WEP, WPA та WPA2 на кожному маршрутизаторі.

Тепловий Mapper призначений для обслуговування домашніх користувачів та тих, хто має невеликі або домашні офіси. Більшим підприємствам пропонується більш комплексний інструмент під назвою Ekahau Site Survey.

5. Каїн & Авель

Каїн і Авель

Каїн & Abel відомий як хакерський інструмент, і ваш Інтернет-провайдер може заблокувати доступ до веб-сайту цього інструменту. Деякі його особливості дозволяють здійснити цілий ряд хакерських трюків, включаючи отруєння ARP та атаки людиною в середині. Інструмент включає засоби для злому паролів, тож це утиліта, яку ви не хочете потрапляти в чужі руки. Однак він доступний будь-кому і навіть якщо ви відмовитесь від його використання, хакери можуть легко отримати на нього руки. Ви можете також поглянути на це, особливо, як це є безкоштовно. Розробник просить вас внести пожертву, якщо вам цей інструмент стане корисним.

Як хакерський інструмент, Каїн та Авель містять багато спеціальні екрани для злому пароля та моніторинг поведінки. Однак ви можете просто використовувати його як Зустріч WiFi щоб отримати IP-адреси і MAC адреси бездротових маршрутизаторів в межах досяжності. Інші функції інструменту дозволяють вам це робити побачити користувачів, підключених до маршрутизатора і навіть захоплення пакетів даних коли вони проходять повітря. Утиліта включає в себе: Слідуйте функція, яка повідомляє про швидкість і маршрут шляхів до заданої IP-адреси.

Інформаційна панель інструменту дуже проста у використанні, але необхідно вивчити багато вкладок і кнопок, щоб дізнатися про весь потенціал утиліти. Програмне забезпечення можна встановити на Windows.

6. WirelessNetView

WirelessNetView

Утиліта WirelessNetView працює Windows. Це є безкоштовна програма і є однією з безлічі мережевих утиліт, що виробляються NirSoft. Програму не потрібно компілювати, тому ви можете зберігати її на пам’яті та запускати звідти.

Коли ви відкриєте інструмент, він сканує сигнали та повторює сканування кожні 10 секунд. Вам не потрібно підключатися до Інтернету, щоб виявити навколишні точки бездротового доступу. На дисплеї відображаються всі виявлені сигнали та їх сигнали SSID, MAC-адреса, якість сигналу на останньому полюсі, середня якість сигналу, алгоритм автентифікації мережі, алгоритм шифрування, отриманий показник сили сигналу, частота каналу, і номер каналу.

Вихід системи дає чудову інформацію для тих, хто хоче покращити продуктивність WiFi-роутера, тому що це буде допоможе вивчити силу кожного з доступних каналів. Звіти та необроблені дані можуть бути записані у файли. Як і графічний інтерфейс користувача, ви можете використовувати програму як утиліту командного рядка.

7. NetSpot

NetSpotЯкщо ви вже чекали нападника WiFi для Mac OS щоб з’явитись у списку, ось у вас його є. Цей інструмент можна використовувати на Windows комп’ютери. Інструмент NetSpot спрямований як на домашнє, так і на офісне використання. Це вимагає, щоб ви завантажили план свого майна. Якщо у вас немає плану поверху, ви можете намалювати його в утиліті відображення інструмента.

Після завантаження плану клацніть на позиції свого комп’ютера в плані. Потім програма буде обстежувати бездротові сигнали в цьому районі і намалювати сигнальні сліди всіх маршрутизаторів в межах дальності. Якщо ви не забрали всіх маршрутизаторів у своєму закладі, просто перенесіть ноутбук на іншу ділянку і запустіть сканування ще раз. Цим методом, ви можете скласти теплову карту, яка показує всі сигнальні сліди.

Як тільки NetSpot зібрав інформацію про всі сигнали у вашому просторі, Ви можете відображати різні види WiFi-сервісу. Інтерфейс показує різний рівень сили сигналу навколо будівлі. Він може відображати будь-які перешкоди із зовнішніх джерел або обладнання у ваших стінах, які погіршують якість вашої послуги WiFi.

Інструмент також має a Відкриття режим. Це обстежує найближчу зону навколо вашого комп’ютера та перелічить усі сигнали, з якими він стикається в цьому місці. Більшість цих сигналів надійде від інших пристроїв, а не від маршрутизаторів. У кожному випадку ви побачите SSID збудника сигналу та сигналу маршрутизатора з якою вона спілкується. Ви також побачите номер каналу, частоту і система безпеки для цієї передачі. Відображаються записи в режимі Discovery постачальники передавальних пристроїв і версія стандарту 802.11 що його WNIC використовує. Ви можете побачити сила сигналу що було виявлено при кожній зустрічі з конкретним пристроєм.

Цей дивовижний інструмент доступний безкоштовно. Можливість ввести план поверху надає інтерфейсу NetSpot чудовий вигляд, а це полегшує виявлення проблем із сигналом Wi-Fi.

8. Гомедаль

Гомедаль

Homedale – це ще одна споживачка Wi-Fi, яку можна встановити на обох Mac OS і Windows. Сканер може розпізнавати сигнали від 802.11a, b, g, n та 802.11ac маршрутизатори. Інтерфейс підключається до Системи розташування карт Google, Mozilla або OpenWLAN щоб відобразити точне місцезнаходження сліду сигналу WiFi.

Кожна з бездротових передач, які система виявляє, відображається поряд сила сигналу і частотний канал. Кожен сигнал ідентифікується своїм походження SSID і MAC-адреса маршрутизатора, який управляє передачею. Інші деталі, що відображаються на інформаційній панелі для кожної виявленої передачі, включають постачальник пристрою і його заміський будинок і система безпеки, що використовується.

Інформаційна панель Homedale відображає силу сигналу кожного маршрутизатора на лінійному графіку, складеному з періодичного тестування в мережі. Це чудовий інструмент для того, щоб визначити, куди доходить сигнал вашого маршрутизатора і чи перевантажений він. Інформація, яку ви отримуєте від Homedale, допомагає вирішити, куди слід перемістити маршрутизатор та чи переключити його робочий канал. Ви також можете стежити за пристроями в мережі, які допомагають захистити вашу бездротову систему від зловмисників. Homedale доступний безкоштовно.

Стрибки WiFi для мобільних пристроїв

Якщо ви хочете шукати сигнали Wi-Fi, коли ви не вдома, ви можете опинитися без свого ноутбука чи Macbook і лише свого мобільного пристрою. Отож, корисно знати, які Wi-прем’єри працюють на Windows Mobile, Android та iOS.

WeFi

WeFi – це безкоштовна утиліта для Android, iOS та Windows Mobile. Він також доступний для Windows та Mac OS. Ця утиліта сканує точки бездротового доступу в межах діапазону, а потім посилається на базу даних, населену спільнотою, щоб повідомити про те, які мережі пропонують найкращу послугу.

Карта WiFi

Карта WiFi – ще одна безкоштовна програма, керована спільнотою, і вона доступна для Android та iOS. Додаток має доступ до переповненої бази даних бездротових точок доступу по всьому світу. Коли ваш пристрій знаходиться в межах одного, додаток подасть пароль на нього, щоб ви могли безкоштовно отримати доступ до послуги WiFi. Це дуже популярний додаток.

Мережевий аналізатор від Techet

Network Analyzer – це безкоштовний інструмент для Android та iOS. Домашній веб-сайт сервісу не дуже складний, але в самій програмі є дуже добре створені засоби та графіка. Додаток скануватиме бездротові мережі в межах діапазону, а також може проводити аналіз у мережах, до яких ви підключені. Ви можете збирати дані про час відгуку на вказані напрямки, звіти про DNS та інформацію про маршрут.

Аналізатор WiFi від Farproc

Цей безкоштовний аналізатор бездротової мережі – ще один приклад програми, яка має в своєму розпорядженні деякими складними графіками та макетами, але дуже рідкою презентацією на веб-сайті сервісу. Інструмент має дуже високий рейтинг в Google Play, і він має багато хороших відгуків. Додаток визначає навколишні бездротові мережі, а також оцінює доступність пропускної здатності кожного доступного вам каналу, щоб ви могли отримати швидше з’єднання.

Wifi Аналізатор та сканер

Доступно для Android, iOS та Windows Phone, WiFi Analyzer та Scanner – популярне безкоштовне додаток. Він був встановлений більше мільйона разів. Це не тільки хороший інструмент для пошуку потрібного Wi-Fi каналу, до якого ви зможете підключитися, коли ви не вдома, але також може допомогти вам знайти найкраще місце у вашому домі для власного маршрутизатора WiFi.

WiFi аналізатор від Master App Solutions

Цей безкоштовний інструмент виявлення WiFi для Android та iOS, який також звітує про всі інші пристрої, підключені до тієї ж AP. WiFi Analyzer включає в себе діагностичні інструменти, щоб ви могли оцінити підключення до віддалених адрес.

Спробуйте підключення Wi-Fi

Аналіз сигналу від точки доступу Wi-Fi та ступінь його сліду допомагає налаштувати та перемістити маршрутизатор на отримати найкраще покриття вашого майна. Функція теплової карти деяких споживачів Wi-Fi у цьому списку може відразу показати вам, що ваш маршрутизатор знаходиться в неправильному місці або що занадто багато перешкод навколо.

Більшість споживачів WiFi у нашому списку безкоштовні, тож вам справді нічого втрачати, якщо вам потрібно спробувати. Швидкість і покриття, отримані від налаштування вашого Wi-Fi роутера, означають, що це безкоштовні комунальні послуги може заощадити гроші та покращити роботу мережі.

Ви користувались споживачем WiFi? Ви спробували інструмент, якого немає в нашому списку? Повідомте нас про ваш досвід роботи з споживачем WiFi, залишивши повідомлення в Коментарі розділ нижче.

Зображення: Wifi роутер від PXHere. Публічний домен

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map