8 кращих рішень захисту DNS для вашої мережі

Інтернет, можливо, відкрив двері для незрівнянної кількості інформації, але він також відкрив двері для кібер-нападників. Під час перегляду Інтернету потрібен лише один бродячий клік, щоб знайти себе ціллю зловмисного програмного забезпечення або спроби фішингу. Використання Рішення щодо захисту DNS стає стандартною практикою, коли підприємства намагаються захистити себе від кіберзлочинності.

Ось наш список найкращих рішень захисту DNS для вашої мережі:

 1. Neustar UltraDNS
 2. Комодний купольний щит
 3. Хмара
 4. StackPath DNS
 5. Безпека DNS Paloalto Networks
 6. Безпека DNS Cyren
 7. Захист від DNS Nexusguard
 8. DNSFilter

Рішення захисту DNS стали одним із основних інструментів, якими підприємства користуються, щоб захистити себе від загроз в Інтернеті та уникнути зайвих витрат. У цій статті ми розглянемо вісім найкращих рішень захисту DNS для вашої мережі, але спочатку давайте розглянемо, що таке DNS та які засоби захисту.

Що таке DNS?

The Система доменних імен або DNS виступає як онлайн-книга. DNS використовується для перетворення доменного імені в IP-адресу для пристрою, до якого потрібно підключитися. DNS використовується тому, що користувачеві легше запам’ятати доменне ім’я, а не довгомотну IP-адресу. Коли ви вводите пошуковий запит у свій веб-браузер, сервер DNS переводить його в протокол IP, який дозволяє комп’ютеру відкривати сайт.

Що таке засоби захисту DNS і навіщо мені їх потрібно?

Якщо його не захистити, DNS вразливий до того, щоб підлаштовуватися кіберзлочинцями. Наприклад, шкідливі об’єкти можуть створювати помилкові записи DNS і обманювати законних користувачів на відвідування підроблених веб-сайтів та завантаження зловмисних програм. Невдала взаємодія між DNS-сервером та порушеним сайтом може призвести до:

 • DDoS-атаки
 • DNS викрадення
 • Отруєння кешем
 • Ботнет
 • Атаки “людина-в-середині”

Засоби захисту DNS призначені для запобігання кібер-атакам, виступаючи посередником між веб-браузером та веб-сайтами / вмістом, до якого ви отримуєте доступ до Інтернету. Програмне забезпечення захисту DNS може заблокувати компрометовані сайти, блокувати відомі сервери ботнетів, фільтрувати вміст, наприклад рекламу чи сайти для дорослих, правильні помилки домену, і більше.

Найкращі рішення захисту DNS

По суті, інструмент захисту DNS виконує функцію буфера, який обмежує ваш вплив онлайн-загрозам. Зрештою, наскільки ви безпечні, залежить від якості товару, який ви використовуєте. Давайте докладніше розглянемо, що доступно.

1. Neustar UltraDNS

Neustar UltraDNS – одна з найкращих Рішення щодо захисту DNS для корпоративних користувачів, які гарантує 100% доступність веб-сайту. Neustar UltraDNS – це високоефективне рішення, яке не має затримок і хостів миттєвого кешу для підприємств, розташованих поруч із вузлами Neustar.

Служба є стійкий до відмови з 30 вузлами, розподіленими по шести континентах забезпечення стійкості до технологічних та географічних подій. Програма має вбудований захист від DDoS з місцеве пом’якшення щоб зупинити нападників на їхніх слідах.

Ціна Neustar UltraDNS залежить від кількості запитів, які ви хочете підтримати. Ціни починаються від 500 000 запитів за 30 доларів (24 фунта) на місяць. Наступний пакет підтримує мільйон запитів за 50 доларів (£ 41). Останній пакет підтримує два мільйони запитів на рівні 90 доларів США (73 фунти) на місяць. Ви можете дізнатися більше на сторінці продукту.

2. Комодний купольний щит

Комодний купольний щит

Комодо КуполЩит – це безпечне рішення DNS-фільтрації, призначене для захисту корпоративних користувачів в Інтернеті. Комодний купольний щит дозволяє користувачеві робити стежити за веб-трафіком у режимі реального часу і блок ризикований веб-сайти. Щойно веб-сайт буде заблокований, він буде доданий у чорний список, щоб у майбутньому ви не отримали до нього помилкового доступу. Налаштування Комодний купольний щит просто, і все, що вам потрібно зробити, – це змінити налаштування DNS на DNS Shield.

Платформа контролює, який вміст блокується через використання правила безпеки. Правила безпеки – це правила, налаштовані користувачем, які реалізують блоки на шкідливі сайти, зловмисне програмне забезпечення, фішинг-атаки, шпигунське програмне забезпечення, і інші кібератаки.

Існує безкоштовна версія Comodo Dome Shield під назвою Золотий щит Золото. Dome Shield Gold підтримує до 300 000 запитів DNS на місяць. Платні версії називаються Dome Shield Platinum для підприємств та Dome Shield Platinum для MSP.

Версія MSP має додаткові функції, такі як можливість зашифрувати весь DNS-трафік і творити Інтегральний IP або Політика на основі блоку IP-адрес. Вам доведеться зв’язатися безпосередньо з компанією, щоб переглянути пропозицію. Ви також можете подати запит на демонстрацію.

3. Хмара

Хмара

Хмара є ще одним провідним постачальником DNS. Ти можеш керуйте всіма своїми доменами через один інтерфейс користувача або API. Хмара широко використовується, оскільки вона може обробляти запити доменних імен блискавично швидко середня швидкість пошуку DNS 11 мс. Cloudflare може бути налаштований як вторинний постачальник DNS і буде автоматично оновлювати записи коли основний постачальник DNS оновлюється.

При використанні Хмара ви не підпадаєте під обмеження щодо запитів, тому будьте захищені незалежно від будь-якого. Для додаткової безпеки, Хмара використовує вбудоване балансування навантаження і автоматична відмова. Ці функції допомагають підтримувати ваш DNS навіть у разі відключення або поломки.

Існує чотири версії Хмара Доступно: Безкоштовно, Про, Бізнес та Підприємство. Безкоштовна версія нічого не коштує і підтримує особисті веб-сайти. Професійна версія коштує $ 20 (£ 16) на місяць за домен для професійних веб-сайтів.

Версія Business коштує 200 доларів (163 фунтів стерлінгів) на місяць для домену для веб-сайтів електронної комерції та інших підприємств, які потребують розширеного функціоналу безпеки та продуктивності. Версія Enterprise призначена для підприємств, які потребують безпека підприємства і 24/7/365 підтримка. Ви можете зареєструватися в програмі.

4. StackPath DNS

StackPath DNS

StackPath DNS є Засіб захисту DNS який обробляє запити з високою швидкістю та низькою затримкою. Дані DNS обробляються на краю хмари, щоб забезпечити кращу продуктивність для кінцевого користувача. Безпечний, рішення захищає від атаки DDoS рівня 3 рівня і використовує аутентифікація для запобігання отруєння кешем DNS.

Цей інструмент є хорошим вибором, якщо ви обробляєте велику кількість запитів на його рахунок автоматичне масштабування, що підтримує продуктивність, якщо в запитах є шип. Послуга також є дуже стійкою до відмов із вбудованим балансуванням навантаження та відмовою, щоб запобігти виведенню з експлуатації вашої служби у разі відключення. існує немає жодної точки відмови, що підтримує високу доступність послуги.

Існує чотири версії StackPath DNS Доступно для завантаження: Global Managed DNS, Edge Deliver 20, Edge Delivery 200 та Edge Delivery 2000. Версія Global DNS для керованої роботи коштує 10 доларів США (8,21 фунта) на місяць за два мільйони запитів на місяць. Edge Delivery 20 коштує 20 доларів (16,43 фунта) на місяць і включає два мільйони запитів DNS на місяць плюс CDN, WAF та моніторинг для п’яти служб.

Edge Delivery 200 коштує 200 доларів (164 фунтів стерлінгів) на місяць для п’яти мільйонів запитів DNS та моніторингу для п’яти послуг. Edge Delivery 2000 коштує 2000 доларів (1642 фунтів стерлінгів) на місяць з 10 мільйонами щомісячних запитів DNS та моніторингом до 10 послуг. Ви можете завантажити безкоштовну пробну версію, зареєструвавшись у акаунті.

5. Paloalto Networks DNS-безпека

Пало альто мережа DNS

Безпека DNS Paloalto Networks є Засіб захисту DNS що використовує Фільтрація URL-адрес, прогностична аналітика, і машинне навчання щоб заблокувати останні онлайн-загрози. Безпека DNS Paloalto Networks автоматично блокує шкідливі домени і ідентифікує атаки тунелювання DNS в режимі реального часу.

Служба масштабована, з хмарною базою даних, що означає, що немає кількості обмежених доменів. Якщо ви шукаєте інтелектуальне рішення захисту DNS з можливостями машинного навчання, Безпека DNS Paloalto Networks – продукт, який варто розглянути. Для того, щоб придбати Безпека DNS Paloalto Networks, вам доведеться зв’язатися безпосередньо з торговою командою. Ви можете надіслати запит на демонстрацію.

6. Безпека DNS Cyren

Безпека DNS Cyren

Безпека DNS Cyren є хмарний інструмент веб-фільтрації що захищає від атак DNS. Програмне забезпечення блокує доступ до шкідливих сайтів та контенту. Ви можете переглядати використання Інтернету в режимі реального часу через інформаційну панель. Приладова панель дозволяє це робити переглянути журнал активності, створити власну політику DNS, і генерувати звіти про веб-активність.

Щоб зберегти результати браузера чистими від загроз, є Безпечний пошук функція, яка фільтрує образливий вміст тож користувач не має доступу до нічого проблемного. У вас теж є блокувати політику щоб керувати вмістом, який ви бачите під час перегляду в Інтернеті.

Процес налаштування для Безпека DNS Cyren дуже просто, і за лічені хвилини ви зможете захиститися від останніх загроз. Крім того, вам не потрібно встановлювати жодних агентів на захищені пристрої. Легкий процес налаштування робить Безпека DNS Cyren ідеально підходить для корпоративного середовища.

Безпека DNS Cyren – це інструмент, який виділяється у цьому списку, якщо ви шукаєте інструмент фільтрації, який легко розгортати та налаштовувати. Для того, щоб переглянути цитату для Безпека DNS Cyren, вам доведеться зв’язатися безпосередньо з компанією. Ви можете подати запит на демонстрацію програми.

7. Захист від DNS Nexusguard

Nexusguard

Захист від DNS Nexusguard – ще одна відома програма захисту DNS. Захист від DNS Nexusguard живиться глобальною мережею розподілених вузлів, щоб забезпечити опір проблемам з роботою або перебоями. Швидкий процес налаштування дозволяє вам введіть IP-адреси ваших серверів DNS і будьте готові йти.

Ти можеш стежити за станом своєї DNS через портал клієнта. Портал клієнтів показує вашу статистику DNS-запити і споживання пропускної здатності. Саме тут ви налаштуєте, які домени захищені.

Захист від DNS Nexusguard поставляється з Двофакторна автентифікація щоб захистити свій обліковий запис від несанкціонованого доступу. Інструмент рекомендується тим, хто бажає швидшого досвіду управління DNS. Якщо ви зацікавлені в завантаженні Захист від DNS Nexusguard вам доведеться зв’язатися безпосередньо з торговою командою. Ви можете зв’язатися з ними на їхньому сайті, щоб надіслати запит на демонстрацію.

8. DNSFilter

DNSfilter

DNSFilter є хмарний DNS-захист призначений для припинення зловмисного програмного забезпечення, вірусів, фішинг-атак та інших онлайн-загроз. DNSFilter використовує такі функції, як AI-фільтрування вмісту щоб контролювати, який вміст користувач може отримати доступ. DNSFilter також є приладова панель, де можна переглянути свої сайти, мережева діяльність, і генерувати звіти про безпеку.

Ти можеш налаштування політики фільтрації вмісту щоб визначити, який вміст ви бачите. Наприклад, ви можете вибрати тип веб-сайтів, які ви хочете заблокувати. Це незаконні сайти, сайти для дорослих, потокові сайти тощо. Ці списки підтримуються алгоритмами, тому вам не доведеться регулярно їх оновлювати.

Існує три стандартні плани для DNSFilter; Basic, Pro та Enterprise. Базова версія коштує 0,90 дол. США на місяць на користувача. Версія Pro коштує 1,80 долара (1,48 фунта) на місяць для користувача з додатковими функціями, такими як звіти клієнта. Версія Enterprise коштує 2,70 долара (2,22 фунта) на місяць, на кожного користувача з додатковим зберіганням даних. Ви можете розпочати 14-денну безкоштовну пробну версію.

Найкращі рішення захисту DNS 

Виберіть рішення захисту DNS, яке найкраще відповідає вашому бюджету та вашим бізнес-вимогам. Розгортання фільтрації вмісту не тільки захистить вас в Інтернеті, але й допоможе зробити більш позитивним досвід перегляду. Розгортання програми безпеки DNS не дозволить шкідливим організаціям негативно впливати на вашу онлайн-діяльність.

Такі інструменти, як Комодний купольний щит, Безпека DNS Cyren, і StackPath DNS – це гарний вибір для корпоративних користувачів. Завдяки правильній конфігурації ви зможете забезпечити собі найкращу оборону від кібер-нападників.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me