8 кращих рішень та інструментів RMM

Що таке RMM?

Віддалений моніторинг та управління (RMM) – це програмне забезпечення, яке зазвичай використовується керованими постачальниками послуг, що дозволяє віддалено контролювати та збирати дані на робочих станціях та серверах свого клієнта з будь-якого місця їх власного приміщення. Однак цей набір інструментів також може бути корисним для внутрішньої ІТ-підтримки. RMM може дійсно пришвидшити систему підтримки користувачів, а також підвищити безпеку системи.

Ми висвітлюємо багато деталей у інструментах, представлених нижче, але якщо у вас є лише час для короткого резюме, це тут наш список 8 найкращих інструментів RMM:

  1. SolarWinds RMM (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Частина набору засобів, спрямованих на керованих постачальників послуг.
  2. Atera (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Хмарний RMM для MSP з PSA, віддаленим доступом та моделлю ціноутворення лише з оплатою за техніку.
  3. Моніторинг сервера Site24x7 (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Комплексний онлайн-моніторинговий пакет, який би добре працював для віддаленого моніторингу клієнтських мереж та серверів.
  4. Paessler PRTG Network Monitor Уніфікований монітор мережі, сервера та додатків, що включає функції віддаленого моніторингу.
  5. Комодо Один Безкоштовна система управління RMM та мережевим моніторингом, запропонована гігантом технічної безпеки.
  6. ConnectWise Automate Монітор системи з акцентом на автоматизацію процесів.
  7. Пульсація RMM, PSA та антивірусні послуги – все в одному пакеті.
  8. Касея ВСА Система віддаленого моніторингу та управління, яка включає автоматизовану підтримку завдань.

Якщо ви працюєте з керованим постачальником послуг (MSP), отримання прямого доступу до клієнтських пристроїв для управління програмним забезпеченням – це не лише вирішення проблем. Ви можете використовувати систему для бортових користувачів; Це особливо корисно, якщо ваші клієнти розгортають політику “принесіть власний пристрій” (BYOD) або використовують мобільні пристрої для свого персоналу.

RMM поширить ваші автоматизовані процеси управління системою на віддалені сайти або клієнтські сайти та допоможе вам зменшити варіанти конфігурації та помилки, які є загальними при застосуванні вручну. Ці інструменти також скорочують витрати, оскільки вам не потрібно обслуговувати технічний персонал або віддалений персонал. Безпека системи виграє від RMM, оскільки вона містить ефективну безпеку міжміського зв’язку, а також знімає небезпеку маловідомих технічних працівників, які відвідують сайти – ситуація, яка може бути подарунком для маскуючого зловмисника.

Отримання програмного забезпечення RMM має багато сенсу для підприємств, які централізують управління об’єктами для роботи на багатьох сайтах, віртуального бізнесу, в якому працюють незалежні підрядники, персонал на дому або MSP.

Детальніше про ці параметри ви можете прочитати в наступних розділах.

Кращі інструменти RMM

Елементи віддаленого моніторингу та управління, які потрібно шукати при дослідженні цієї категорії програмного забезпечення, залежать від ситуації вашого бізнесу. Якщо ви плануєте оновити все програмне забезпечення для управління системою, ті інструменти, які працюють як модулі в ширших системах управління інфраструктурою, повинні вас привернути. Ви можете шукати чисті функції RMM, які допомагають централізованим ІТ-підрозділам, якщо ви хочете встановити свій внутрішній відділ підтримки. Системи RMM, які входять до складу більш широких систем підтримки MSP, повинні зацікавити вас, якщо ваша компанія є постачальником послуг.

Шість систем у нашому списку найкращих інструментів RMM обслуговують різні спеціалізовані ринки. Наведені нижче описи повинні дозволяти вибрати правильне програмне забезпечення RMM для вашого підприємства.

1. SolarWinds RMM (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

SolarWinds RMM

SolarWinds є провідним виробником інструментів управління ІТ-інфраструктурою та виробляє набір програмного забезпечення, спеціально орієнтованого на MSP. Серед систем SolarWinds MSP ви знайдете Віддалений моніторинг та управління модуль.

Як інструмент, розроблений спеціально для того, щоб дозволити персоналу MSP отримати доступ до пристроїв клієнтських компаній, SolarWinds RMM поставляється з дуже простою у користуванні консоллю оператора. Доступ до віддалених пристроїв не обмежується керованими операціями. Автоматизовані процеси також можуть отримати доступ до інфраструктури замовника для моніторингу, діагностика ефективності, і управління програмним забезпеченням. Сюди входить управління мікропрограмним забезпеченням та операційною системою і включає менеджер патчів та антивірусний монітор.

Ви можете покращити моніторинг безпеки, додавши модуль SolarWinds Risk Intelligence. The Поштове забезпечення SolarWinds модуль розширює захист безпеки на ваші системи електронної пошти, і ви можете запропонувати клієнтам послуги відновлення через Резервне копіювання SolarWinds модуль. Послуги MSP, пропоновані SolarWinds, заповнюються менеджером MSP та SolarWinds беруть на себе контроль, який пропонує діагностичні інструменти. Усі ці модулі призначені для спільної роботи з утилітою RMM для формування набору управління ІТ-сервісом (ITSM). Однак усі ці інструменти продаються окремо і можуть працювати як окремі інструменти, тому ви можете просто дотримуватися використання RMM, не купуючи інших модулів.

Консоль для сервісу є веб-базі, тож вам не потрібно хвилюватися, що програмне забезпечення може бути не сумісним з операційною системою вашого хоста. Віддалені пристрої, за якими можна контролювати систему RMM, також можуть використовувати будь-які операційні системи, а також можуть відстежувати віртуалізацію. RMM може контролювати настільні ПК, ноутбуки, сервери, і мобільні пристрої.

Інформаційна панель централізує всі утиліти, які знадобляться вашому обслуговуючому персоналу, щоб правильно керувати клієнтськими ресурсами. Екрани панелі приладів включають функція перетягування та перетягування розподіляти завдання на ресурси та автоматизувати багато процесів управління, які будуть проводити ваш персонал. Ця функціональність розподілу також поширюється на функції управління персоналом, дозволяючи керівнику команди виділяти проекти персоналу через інформаційну панель.

Функції управління та відстеження поширюються на умови безпеки та працездатності в інфраструктурі клієнта, які з’являться на інформаційній панелі оператора як попередження. Ці статуси також можуть бути автоматично зареєстровані через систему модуль звітності.

Ви можете спробувати SolarWinds RMM на a 30-денна безкоштовна пробна версія. Ця пробна пропозиція поширюється і на інші елементи пакету MSP SolarWinds.

30-денна безкоштовна пробна версія SolarWinds RMMStart

2. Атера (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

Атера

Атера це хмарна платформа, орієнтована на малі та середні компанії. Це ідеальний інструмент для керованих постачальників послуг, оскільки він поєднує в собі утиліти RMM автоматизація професійних послуг (PSA) функції. Це означає, що цей інструмент надає всі елементи, необхідні MSP, щоб підтримувати клієнтів та виставляти їм рахунок за витрачений час.

Доступ до навколишнього середовища онлайн тож вам не потрібно турбуватися про підтримку серверів або програмного забезпечення Atera. За пакет оплачується підписка на місце, тому бізнес, що займається одним оператором, отримує всі чудові послуги, якими користується велика корпорація з цього середовища, без необхідності розщеплювати велику суму грошей наперед. Коли ваш бізнес зростає і ви набираєте більше персоналу, вам просто потрібно додайте більше підписок на ваш рахунок Atera.

Гнучкість цінової політики системи Atera та конфігурація в Інтернеті робить це дуже привабливою пропозицією для невеликих MSP, які покладаються на фрілансери на віддаленій основі для персоналу, який працює за викликом. Вам навіть не потрібно надавати офісний простір для своїх служб підтримки, а ви можете найняти стратегічно розташованих операторів по всьому світу, щоб надавати цілодобову підтримку своїм клієнтам за мінімальних витрат.

Як і базовий моніторинг пристроїв, Atera пропонує ряд автоматизація процесів варіанти. Періодично скануються пристрої, що контролюються, генеруючи дані в режимі реального часу в консолі управління щодо продуктивності та потенційних проблем зі статусом. Пакет включає управління патчем і моніторинг запасів так само.

Атера пропонується у трьох виданнях. Найдешевший план називається Про і він пропонує всі інструменти, необхідні для контролю та обслуговування обладнання на віддаленому сайті вашого клієнта.

Наступний пакет вгору викликається Зростання. Це дозволяє проводити більше одночасних сеансів. Він включає в себе агент моніторингу, який встановлюється на Macs, а також надає мобільний додаток для входу в консоль управління. Пакет Growth також включає систему чату, щоб полегшити користувачам, які підтримуються, звертатися до операторів.

Верхній план, запропонований Atera, називається Потужність. Сюди входять функції підтримки бази даних, такі як збереження знімків та реплікація для безперервності бізнесу, що дозволяє пропонувати додаткові послуги із захисту даних для своїх клієнтів..

Усі плани Атера вам дають двофакторна аутентифікація щоб захистити зв’язок із клієнтами та системою Atera. Ця безпека поширюється на 2FA для електронної пошти. Кожен із планів доступний на 30-денний безкоштовний пробний період.

30-денна безкоштовна пробна версія AteraStart

3. Моніторинг сервера Site24x7 (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

The Site24x7 Моніторинг сервера утиліта доступна в кількох виданнях, і одне з них пристосоване до MSP. Загальний пакет інструментів моніторингу інфраструктури в цій системі дуже добре працював би для компаній, які пропонують договори на підтримку системи. Це тому, що Site24x7 є хмарна система. Ви можете відстежувати будь-яку мережу в будь-якій точці світу за допомогою цього інструменту, якщо ця мережа підключена до Інтернету.

Модель ціноутворення на цю послугу така на основі передплати. Що робить це дуже цікавою пропозицією для МСП, це те, що збори не встановлюються на основі технічного персоналу. Натомість вони вирівнюються за одним сервером або URL-адресою. Компанія пропонує чотири ціни на рівні послуг, але ви можете розширити свій пакет за невеликі гроші, щоб додати більше моніторингу сервера. Це може виявитись дуже економічним для MSP, які обслуговують декілька клієнтів.

Site24x7 не є лише сервісом для моніторингу, він також особливо добре працює для моніторингу веб-сайтів. Це завдання включає відстеження поведінки мереж, посилань, мережевих служб, серверів та програм.

Пакет сповістить вас про будь-яке загрози статусу. Ви можете переглядати ці сповіщення в онлайн-консолі, а також отримувати їх як електронні листи чи текстові повідомлення. Послуга включає в себе доступ через додаток для мобільних пристроїв, тому ви можете відслідковувати ефективність інфраструктури, навіть коли ви поза офісом.

Як онлайн-сервіс, цей інструмент може бути доступ з будь-якої операційної системи через браузер. Він здатний контролювати працюючі пристрої Windows, Windows Server, Linux, Безкоштовно BSD Unix, і ОС X. Оскільки він контролює мережі, додатки та сервери, Site24x7 дуже добре підходить для моніторингу віртуалізації. З ним можна спілкуватися Microsoft Hyper-V і VMware віртуалізація та Контейнери для докерів.

Як система з віддаленим доступом, Site24x7 не має проблем з моніторингом продуктивності інших хмарні послуги. Якщо ви не зберігаєте будь-яку свою інфраструктуру на місці, ви все одно можете використовувати Site24 / 7 для моніторингу продуктивності. Це вміє контролювати в Інтернеті Microsoft Azure сервери та Веб-сервіси Amazon.

Site24x7 доступний у чотирьох рівнях обслуговування, які є Стартер, Про, Класичний, і Підприємство. Кожен вищий план містить більше послуг, включених у пакет. Ти можеш отримати 30-денний безкоштовний пробний період повного сервісу Site24x7. Якщо ви вирішите не платити в кінці пробного періоду, ваш рахунок автоматично перейде на безкоштовний пакет Site24x7. Це обмежується моніторингом до п’яти URL-адрес або п’яти серверів.

Site24x7 Моніторинг сервераЗапустіть 30-денну безкоштовну пробну версію

4. Мережевий монітор Paessler PRTG

Paessler PRTG

Paessler PRTG Network Monitor є єдина система моніторингу інфраструктури. Він охоплює мережі, сервери та програми. Хоча система пропонується в цінових діапазонах, кожен клієнт отримує однаковий пакет програмного забезпечення. Вартість програмного забезпечення залежить від того, скільки частин пакета ви активуєте.

У термінології Paessler, утиліта моніторингу називається “сенсор”. Ви налаштовуєте програмне забезпечення під свої потреби, вибираючи, які датчики активувати. Архітектура PRTG піддається використанню MSP. Монітор здатний відстежувати події на віддалених сайтах. Ця можливість обслуговує центральний відділ управління інформаційними технологіями багатопрофільних WAN. Тому вам не потрібно тримати технічний персонал ІТ на всіх своїх сайтах. Цей самий сценарій стосується і MSP, тому Paessler можна запускати як ITSM для управління інфраструктурою клієнтів.

Додаток PRTG RMM необхідно доповнити стороною системою управління довідковою службою, щоб отримати повну підтримку MSP. Це пов’язано з тим, що система моніторингу Paessler не включає функції управління командою та рівень підтвердження рівня обслуговування в загальних рішеннях MSP.

Хоча відсутність моніторингу завдань є слабкою стороною PRTG, цей варіант має певні переваги. Комплексний підхід PRTG означає, що ви автоматично отримуєте все мережа, сервер, і засоби моніторингу додатків що вам потрібно для забезпечення ефективності віддаленої інфраструктури сайту. На інформаційній панелі можна відображати потоки потоку трафіку в реальному часі навколо клієнтської мережі та навіть зв’язки між вашим сайтом та клієнтом.

PRTG включає відмінно особливості відображення топології мережі і включає візуалізацію стека додатків, яка ілюструє залежності між програмним забезпеченням користувача та базовими службами та обладнанням, яке їх підтримує. Ця функція пропонує чудовий спосіб миттєво побачити, який елемент системи викликає проблеми з продуктивністю.

Paessler не розрізняє право власності на сайт, тому якщо у вас є ліцензія на PRTG та активація датчиків віддаленого моніторингу, ви можете використовувати програмне забезпечення для управління можливостями компаній-клієнтів так само легко, як і моніторинг власних віддалених сайтів. Механізми контролю доступу Paessler дозволяють вам це робити визначити різні групи користувачів з виділеними рівнями доступу. Це дозволяє МСП надавати правам перегляду персоналу клієнтів, що дозволяє надати клієнтам ступінь контролю над їх власною системою моніторингу. Ви навіть можете запропонувати PRTG як агентство, надаючи повний контроль персоналу замовника, дозволяючи пропонувати пакет програмного забезпечення лише з опціональною підтримкою.

Можливість ділитися реалізацією PRTG зі своїми клієнтами полегшується опцією Software-as-a-Service (SaaS) цього інструменту. Це Хмарна версія системи Paessler усуває необхідність встановлення консольного програмного забезпечення на клієнтських сайтах. Однак для збору даних вам потрібно буде встановити програмне забезпечення агентів на всіх сайтах. Ви можете отримати 30-денну безкоштовну пробну версію хмарного PRTG з необмеженими датчиками. Крім того, ви можете встановити програмне забезпечення PRTG на сайті. Пакет працює на Windows Server. Існує також безкоштовна 30-денна безкоштовна пробна версія локальної ПРТГ з необмеженими датчиками. Після закінчення випробувального періоду ви можете продовжувати використовувати програмне забезпечення безкоштовно якщо ви активуєте лише до 100 датчиків.

Paessler PRTG Network MonitorЗавантажте 30-денну безкоштовну пробну версію

5. Комодо Один

Комодо РММ

Комодо – головний гравець Росії послуги безпеки зв’язку. Компанія створила безкоштовну платформу дистанційного моніторингу та управління, що називається Комодо Один. Це інструмент “freemium”, тому що основна система безкоштовна у використанні, але вам доведеться платити за додаткові функції, такі як функції захисту підключення. Оскільки RMM стосується віддаленого доступу через загальнодоступний Інтернет в Інтернеті, навряд чи будь-яка компанія коли-небудь скористається цією послугою без захисту. Отже, в обхідний спосіб ви в кінцевому підсумку платите за Comodo One. Зважаючи на те, що Comodo має чудову репутацію своїх товарів з кібербезпеки, захист в Comodo One варто платити.

Система Comodo One пропонується як хмарний сервіс. Він може стежити за локальними мережами, WAN, іншими хмарними послугами та гібридними системами. Інструмент також є ефективним монітором для Веб-додатки. Будучи хмарною службою, вона працює в нейтральній системі. Ви можете використовувати його для моніторингу Linux, Windows, і Mac OS комп’ютери, а також операційні системи мобільних пристроїв.

Comodo One включає модуль дистанційного моніторингу та управління. Він також має можливість управління мобільними пристроями, менеджер мобільних додатків, автоматизований менеджер патчів, а також засоби дистанційного керування та доступу. Це дуже всебічно Набір ITSM.

На додаток до всіх цих засобів, які цікавлять MSP, Comodo One пропонує також утиліти системного моніторингу, які включають монітор ефективності мережі, утиліту оцінки ризиків, системний аудит та менеджер інвентаризації, розробник топології та інструмент дотримання політики.

Модуль RMM включає автоматизація професійних послуг (PSA), який надає вам можливості білетів та відстеження завдань для потреб управління вашою командою. Інструмент полегшує віддалений доступ і спільний доступ до робочого столу, що дозволяє технічним спеціалістам усунути проблеми на віддалених пристроях вручну.

Поки консоль управління є доступ до Інтернету через веб-браузер, на контрольованих кінцевих точках потрібно встановити агент. Таким чином, ви можете контролювати будь-який пристрій де завгодно, якщо на ньому встановлений віддалений агент. Обидва ці шляхи зв’язку повинні бути зашифровані, щоб забезпечити конфіденційність, і саме тоді Комодо стягує плату за додаткові послуги..

Мережі, на яких встановлений віддалений агент, можна автоматично відображати та перевіряти через Comodo One. Фаза відкриття призводить до мережевої інвентаризації, яка забезпечує маршрут для віддаленого доступу. Система Comodo One буде постійно контролювати зареєстровані пристрої, розглядаючи недоліки безпеки та несанкціоновані зміни конфігурації за допомогою 18 тестів на систему. Корисні додаткові послуги включають Захист DDoS, Послуги DNS, Хмарне сховище, управління мобільними пристроями, і автоматичне резервне копіювання даних.

6. ConnectWise Automate

Підключення управління кінцевою точкою

ConnectWise Automate – це система управління мережею, яка включає в себе Засоби управління юані. Інструмент дозволяє віддалено контролювати кінцеві точки, мережі, сервери та програмне забезпечення. Це чудова система підтримки ІТ, оскільки вона включає в себе сповіщення про стан, а також прямий віддалений доступ. Віддалений доступ може бути наданий до автоматизованих процесів, таких як управління патчем, контроль конфігурації, і Програми оновлення програмного забезпечення.

Можливість використовувати цей інструмент для особистого віддаленого доступу означає, що його можна використовувати для вирішення завдань індивідуальної підтримки. Це включає розмови з користувачем і дозволяє технічному персоналу виправляти системні помилки безпосередньо. Цей сценарій також дозволяє використовувати інструмент для навчання, командних завдань та семінарів.

Як випливає з назви цього продукту, центральним елементом утиліти є можливість автоматизації багатьох процесів за допомогою скриптів, які можуть бути як написані, так і виконані в оточенні. Сценарії також можуть бути застосовані як робочі процеси, і в комплект входять шаблони та попередньо написані процеси. Отже, це гнучкий інструмент, який ідеально підходить для MSP або ІТ-відділів підтримки, які обслуговують багатьох віддалених користувачів.

Модулі управління користувачем пакету дозволяють налаштувати вбудовані процеси, які ініціюються користувачем за електронною поштою. Стандартні процедури налаштування можуть бути створені через групова політика щоб забезпечити виконання фіксованої, сумісної конфігурації на всіх пристроях одного типу та функцій. Інший особливості самообслуговування системи дають користувачам можливість перевіряти статуси свого облікового запису та виконувати завдання адміністратора, такі як зміна самих паролів. Ці утиліти допоможуть вам зменшити кількість приземлених завдань, які очікують від технічних служб ІТ-підтримки.

ConnectWise Automate пропонується як послуга підписки на основі хмар. Ця модель ціноутворення робить систему повністю масштабованою та доступною для всіх типів організацій, що надають підтримку, від послуги однієї особи до великих команд МСП, що обслуговують декілька організацій. Службу можна завантажити як безкоштовну пробну версію за 14 днів.

7. Імпульсний RMM

Пульсація

Pulseway був розроблений для підтримки MSP. Пакет розділений на три модулі: Pulseway RMM, Імпульсний PSA, і Антивірус Pulseway. Модуль PSA допоможе призначити завдання командам, включаючи доступ до квитків для користувачів та відстеження прогресу. Модуль RMM надасть вашій команді інструменти для ефективного управління віддаленими системами.

Це є хмарний сервіс, тож не потрібно встановлювати консоль на власні сервери. Інструмент може контролювати Linux, Windows, і Mac OS систем і особливо ефективний при відстеженні програм та веб-служб. Pulseway інтегрується з вашими існуючими системами управління доступом, такими як Active Directory, і він може контролювати VMWare, Цитрикс, і Hyper-V віртуалізації.

Особливості обслуговування Pulseway включають автоматизація завдань на основі робочого процесу та сценаріїв, управління патчем, контроль конфігурації, Сповіщення про стан SNMP, інсталяція програмного забезпечення, і управління оновленнями. Модуль PSA застосовує політику та аудит на предмет дотримання угоди про угода про рівень обслуговування та стандартів безпеки.

До панелі приладів для сервісу можна отримати доступ додаток для мобільних пристроїв, тому він дуже підходить для окремих підрядників, які хочуть надавати цілодобові послуги. Це також означає, що ви можете вивести свою технічну команду на поле або прогулятися зі своїх столів, не втрачаючи зв’язку.

Модель ціноутворення на послугу складається на основі передплати і стягується за контрольну кінцеву точку. Це робить Pulseway надзвичайно масштабованим. Він обслуговує як фізичних осіб, малий бізнес, так і великі підприємства, включаючи MSP, які обслуговують багатьох клієнтів.

Функції моніторингу ефективності роботи команди також включають сповіщення, щоб забезпечити дотримання графіків завдань та можливість додавання додаткових ресурсів до завдань, які, здається, відстають. Для постійний моніторинг системи, здоров’я як вашої власної внутрішньої мережі, так і здоров’я ваших клієнтів можуть допомогти спеціальні сповіщення, що поєднують умови роботи. Вони дають змогу запобігти кризам та виділити додаткову інфраструктуру або перерозподілити наявні ресурси. Додаткові послуги, доступні від Pulseway, включають: служба хмарного резервного копіювання даних і спеціалізований захист веб-сервера.

Моніторинг обох служб для клієнтів та членів команди підтримується система звітності в Pulseway. Система включає стандартні попередньо написані звіти, а також ви можете зібрати власні власні формати звітів.

існує безкоштовна версія Pulseway для індивідуального використання, що дозволяє підтримувати дві кінцеві точки. Ширша платна версія називається Команда, доступний на 14-денній безкоштовній пробній версії. Ви також можете вибрати команду як локальну версію. Команда включає декілька облікових записів та групових політик щодо облікових записів техніків, що дозволяє керівникам команд контролювати права доступу.

8. Касея ВСА

Касея ВСА

Касея є хмарна система моніторингу ІТ-інфраструктури що має можливості RMM у продукті, що називається VSA.  Модуль віддаленого доступу Kaseya VSA називається Live Connect. Ця система полегшує прямі, ручні підключення, а також з’єднання, які обслуговують автоматизовані процеси.

VSA дозволяє багато автоматизувати стандартні завдання, які MSP та його персонал вимагають виконувати. Цей список завдань включає користувачів на борту. Інструмент буде керувати встановлення програмного забезпечення і буде відслідковувати наявність патчів та оновлень для операційних систем, програмного забезпечення та програмного забезпечення клієнта.

Kaseya VSA не просто керує рутинними завданнями. Система оповіщення в цьому інструменті повідомить ваших співробітників будь-яких проблем зі статусом обладнання в мережах ваших клієнтів. Ця функція означає, що вам не доведеться чекати, коли користувачі зателефонують зі скаргами, перш ніж з’ясувати, що мережа перебуває під напругою..

Дуже корисний модуль Kaseya VSA AssetIQ. Це платформа документації, яка дозволяє налаштувати онлайн-довідку для користувачів, писати сценарії робочого процесу підтримки технічних працівників або навіть надавати інтерактивні навчальні посібники. Kaseya VSA також включає Аудит за дотриманням норм угоди про рівень домовленості та стандарти безпеки. Інші функції включають засоби резервного копіювання та онлайн-сховища та модуль, який координує ваше антивірусне програмне забезпечення, щоб забезпечити регулярне оновлення програмного забезпечення та бази загроз.

МСП також повинні розглянути можливість встановлення Kaseya BMS поряд з VSA. Система BMS надасть вам функції PSA для доставки квиткових систем, відстеження завдань та системи виставлення рахунків.

Kaseya VSA підходить для індивідуальних фахівців з технічної підтримки та персоналу ІТ-служб. Інтернет-послуга Kaseya на основі підписки робить її повністю масштабованою – ви платите лише за кількість кінцевих точок, які ви підтримуєте. Ви можете отримати 14-денну безкоштовну пробну версію Kaseya VSA. Якщо ви MSP, ви отримаєте користь від встановлення як Kaseya VSA, так і Kaseya BMS. Ви також можете отримати 14-денну безкоштовну пробну версію системи управління бізнесом.

Вибір інструмента RMM

На ринку є багато дійсно хороших інструментів RMM. Багато з них дуже схожі, і між ними дуже важко вибрати. Хороший приклад такої ситуації лежить в схожість між Kaseya VSA, Пульсація, і ConnectWise Automate.

Гарне місце для початку, коли ви приймаєте рішення між вашими системами-кандидатами, – це розібратися, чи не краще вам хмарний сервіс або якщо ви хочете встановити програмне забезпечення на свій власний сервер. Перевірка вимог операційної системи ваших кандидатських систем також звузить ваші параметри та приведе вас до RMM, написаних для роботи на вашій системі сервера.

Безкоштовні випробування та безкоштовні варіанти, запропоновані інструментами, рекомендованими у нашому списку, також допоможуть вам визначити, яка система підходить саме вам. Скористайтеся цими можливостями безкоштовного тестування переконатися, що системи, які ви розглядаєте, виконають усі ваші вимоги.

Чи використовуєте ви RMM? Чи рекомендуєте ви систему, якою ви працюєте, іншим? Ви спробували будь-який із інструментів у цьому списку? Залиште повідомлення в Коментарі розділ нижче та поділіться своїм досвідом із громадою.

Інструменти віддаленого моніторингу та управління є важливими для керованих постачальників послуг, і вони також виявляться корисними для централізованих ІТ-відділів.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me