8 кращих інструментів та програмного забезпечення проти спаму

Без фільтра проти спаму, лише одним неправильним клацанням може поставити ваш пристрій та мережу в небезпеку. Електронна адреса – одна з найпоширеніших точок входу шкідливого програмного забезпечення у корпоративних середовищах. Зберігання спаму та зловмисних електронних листів у папці “Вхідні” стало необхідністю. У цій статті ми розглянемо найкраще програмне забезпечення проти спаму на ринку.

Ось наш список найкращих програм проти спаму:

  1. Захист пошти SolarWinds MSP (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Крайовий сервіс, який блокує спам, віруси та зловмисне програмне забезпечення.
  2. SpamTitan Веб-фільтр спаму електронної пошти, який охоплює Microsoft Office 365.
  3. Поштова машина Блокувальник спаму для Windows Live Mail, Outlook, Outlook Express, Incredimail, Thunderbird, GMail, Hotmail, Yahoo, EM Client.
  4. ЗЕРОСПАМ Хмарний спам, викупники та фішинг-блокатор.
  5. Comodo Dome Antispam Служба блокування електронної пошти від крайньої електронної пошти.
  6. MX Guarddog Фільтр спаму, який також блокує DDOS-атаки, фішинг-атаки, зловмисне програмне забезпечення та віруси.
  7. SPAMfighter Фільтр спаму для Outlook, Outlook Express, Windows Live Mail, Windows Mail та Thunderbird.
  8. ORF Fusion Фільтр спаму з 23-шаровою системою тестування.

Найкраще програмне забезпечення проти спаму

1. SolarWinds MSP Mail Assure (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

SolarWinds MSP Mail Assure це інтелектуальна система захисту та фільтрації пошти, до якої звикли блокувати спам, віруси, і зловмисне програмне забезпечення від порушення вашої електронної пошти. Програма подається інформацією зверху 1,8 мільйона доменів надавати користувачеві краще розуміння поточних загроз. Користуючись програмним забезпеченням, користувач може переглянути проблемні повідомлення в карантині і чорний список підозрілих відправників від контакту з ними.

Поштове забезпечення SolarWinds це хмарне рішення, що спрощує налаштування та розгортання. Для початку моніторингу потрібно лише додати новий домен. Після встановлення ви отримуєте перевагу Шифрування трафіку SSL / TLS.

Інструмент ідеально підходить для корпоративних користувачів, оскільки він пропонує інтеграція для Office 365. Якщо служба електронної пошти Office 365 знижується, користувач може надсилати електронні листи з Пошта SolarWinds Mail Assure веб-інформаційна панель замість цього. У разі виходу з ладу приладова панель дозволяє підтримувати та працювати.

Загалом, якщо ви шукаєте рішення проти спаму, яке захищатиме вашу електронну пошту від зловмисників Поштове забезпечення SolarWinds – хороший вибір. Щоб переглянути ціну за Поштове забезпечення SolarWinds вам доведеться зв’язатися безпосередньо з торговою командою. Також є 30-денна безкоштовна пробна версія.

30-денна безкоштовна пробна версія SolarWinds MSP Mail AssureStart

2. SpamTitan

SpamTitan є розроблене веб-рішення проти спаму для Microsoft Office 365 рахунки. Інструмент призначений для виявлення фішинг-атаки, напади підводного фішингу, і атаки з нульовим днем. Визнати останні загрози SpamTitan використовує суміш машинного навчання та байєсівського аналізу для виявлення нових атак. Захист від загроз нульового дня відмінний для мінімізації впливу до нових загроз.

Білий список IP-адреси і чорний список контролює, чи надходить пошта до поштової скриньки чи блокується від майбутнього спілкування. Для ширшої безпеки можна застосовувати різні ступені Рівні довіри до спаму до користувачів, групи користувачів, і домени. Сегментуючи середовище електронної пошти таким чином, ви зможете набагато ефективніше керувати потенційними точками входу.

Якщо ви використовуєте Офіс 365 тоді SpamTitan може відповідати вашій організації. Ціна SpamTitan залежить від кількості електронних скриньок, які ви хочете захистити, та кількості користувачів. Ціни починаються від $ 37,50 (£ 29,81) для одного користувача та один електронний ящик, що тарифікується щомісяця.

3. Поштова машина

Поштова машина це програма, яка використовується для блокування спаму до того, як він потрапить у вашу поштову скриньку. Інструмент сумісний з усіма постачальниками електронної пошти на настільних та мобільних пристроях. Постачальники електронної пошти, підтримувані Поштова машина включати Прогноз, Outlook Express, Невірно, Громовідвід, Windows Live Mail, GMail, Hotmail, Yahoo, Клієнт ЕМ, і більше. Різноманітний діапазон облікових записів електронної пошти, що підтримується Поштова машина робить програмне забезпечення універсальним у корпоративних середовищах.

Щоб зупинити надходження вірусів у вашу поштову скриньку, програма дозволяє вам попередній перегляд та видалення електронних листів перед їх завантаженням до вашого комп’ютера. Блокуючи подібні електронні листи, ви можете переглядати інформацію в електронній пошті, не відкриваючи її, і не залишаючи комп’ютер під загрозою передачі вірусу..

Фільтрування – це ще один спосіб Поштова машина відстежує вхідні електронні листи на предмет підозрілих ознак. The фільтр може помітити вміст спаму та образливі слова щоб відправник міг бути автоматично переведений у чорний список від майбутньої кореспонденції. Щоб зупинити помилкові сповіщення, ви можете додати колег та клієнтів до свого списку друзів.

Існує дві версії Поштова машина доступно для завантаження: Пральна машина і Поштова машина Pro. Пральна машина доступний безкоштовно та підтримує одну адресу електронної пошти. MailWasher Pro починається з $ 39,95 (£ 31,74) і підтримує кілька адрес електронної пошти з підтримкою сім днів на тиждень.

4. ЗЕРОСПАМ

ЗЕРОСПАМ є хмарне рішення проти спаму що захищає від спам, викуп, і фішинг електронної пошти. Якщо хтось надсилає вам електронний лист із невірним посиланням або шкідливим вкладенням, ЗЕРОСПАМ заблокує його. Для подальшого захисту програма використовує шифрування TLS, щоб уберегти ваші взаємодії від проникнення. У випадку, коли клієнт-сервер вийде з ладу, інструмент використовуватиме автоматичну чергу пошти, щоб допомогти вам повернутися до звичайних операцій якнайшвидше.

The низька хибнопозитивна ставка з ЗЕРОСПАМ є однією з основних причин використання продукту. Він досягає балансу між відстеженням шкідливих повідомлень, не блокуючи спілкування законних користувачів. З точки зору підприємства, це платформа проти спаму, яка не перешкоджає щоденним операціям.

Розчин також стійкий до сходу. ЗЕРОСПАМ живиться мережею понад 20 вузлів фільтрації розміщений поперек три канадські дані щоб сервіс залишався в мережі. Це означає, що навіть якщо щось знижується, ваша служба залишається доступною, коли вам це потрібно.

5. Comodo Dome Antispam

Comodo Dome Antispam є інструмент запобігання спаму призначений для корпоративних користувачів. Comodo Dome Antispam сканує та фільтрує електронні листи щоб захистити вашу поштову скриньку від кібератаків. Під час завантаження файлів із вхідних, Comodo Dome Antispam використовує свою платформу вердиктів файлів Valkyrie для аналізу файлів під час їх завантаження. Ви можете відкривати та взаємодіяти з файлом без ризику зараження навіть від останніх атак зловмисного програмного забезпечення.

Фільтрація електронної пошти контролює тип повідомлень, які ви бачите коли ви відкриєте свій обліковий запис електронної пошти. Електронні листи з вірусами заблоковані, тому вам не потрібно переносити офлайн, щоб переконатися, що ви маєте повну прозорість щодо електронних листів, надісланих у вашу поштову скриньку. Крізь консоль управління ви можете переглядати заархівовані та карантинні електронні листи.

Є три установки Comodo Dome Antispam доступно: Спільний сервер, Розміщена хмара, і На сайті. Для того, щоб переглянути ціни, вам потрібно зв’язатися безпосередньо з компанією. Якщо ви шукаєте антиспам-рішення з гнучкими варіантами розгортання, Comodo Dome Antispam настійно рекомендується.

6. MX Guarddog

MX Guarddog – це блокатор спаму, який використовує шифрування TLS для захисту поштової скриньки. Фішинг-атаки, зловмисне програмне забезпечення,DDOS-атаки, і віруси – це лише деякі речі MX Guarddog захищає проти. Після того, як комунікація заблокована, ви можете переглянути звіт про карантин, де відображатиметься повідомлення, яке було заблоковано.

Законна пошта передається прямо на ваш сервер електронної пошти. MX Guarddog автоматично синхронізує електронні адреси з Windows AD, LDAP, і cPanel системи для зручності. Якщо ваш сервер вийде з роботи, ваша пошта буде збережена і автоматично доставлена ​​вам наступного разу, коли ви перейдете в Інтернет.

MX Guarddog є чудовою недорогою альтернативою для зупинки спаму в його послугах. Інструмент працює як пакет SaaS і починається з ціни 0,25 долара (0,20 фунта) за електронну адресу на місяць. Псевдоніми користувачів або домену не стягуються.

7. SPAMfighter

SPAMfighter це фільтр спаму, сумісний із Прогноз, Outlook Express, Громовідвід, Windows Mail, і Windows Live Mail. SPAMfighter’sфільтрація працює на декількох мовах і може блокувати спам англійською, іспанською, німецькою, французькою, італійською, польською, датською та ін. Після того, як підозрілий електронний лист позначено, програмне забезпечення додасть відправника до чорного списку та заблокує майбутні електронні листи від надходження до вашої вхідних.

Користувацький інтерфейс простий у навігації, і ви можете перегляд живої статистики заблокованих повідомлень. Крім того, у вас теж є Повідомлення про зловживання спамом при натисканні кнопки, якщо вам потрібно зібрати інформацію. Вміння організувати всю цю інформацію допомагає переконатися, що ви знаєте про все, що намагається отримати доступ до вашого облікового запису.

Існує дві версії SPAMfighter завантажувати: SPAMfighter Standard і SPAMfighter Pro. SPAMfighter Standard доступний безкоштовно з рекламними роликами та обмеженими функціями, такими як обмеження для чорного списку / білого списку. SPAMfighter Pro починається від $ 29,99 (23,86 £) з необмеженими записами чорного списку / списку білого списку, фільтрацією мови та ін..

8. ORF Fusion

ORF Fusion є шматок програмне забезпечення для фільтру спаму розроблений спеціально для випадків використання в бізнесі. Інструмент виключає помилкові позитиви і гарантує, що законна пошта пробивається у вашу поштову скриньку. Одна з унікальних торгових точок ORF Fusion є те, що вона має 23 багатошарові тести щоб перевірити стан пошти. Ці тести є сумішшю тестів чорного списку та білого списку, які зупиняють шкідливу пошту, не впливаючи на справжню пошту.

Ви можете створити власні білі списки, щоб переконатися, що ваші надійні відправники не потраплять через фільтрування спаму. Користувач також має контроль над тим, що відбувається з тими електронними листами, які потрапляють у фільтр спаму. Наприклад, ви можете відкинути їх, щоб відхилити передачу, зберегти пошту або перенаправити її на іншу поштову скриньку.

Загалом, ORF Fusion низька помилково-позитивна ставка робить його ідеальним для підприємств, які шукають безпеку, яка не перешкоджає їхньому спілкуванню. ORF Fusion інтегрується з Microsoft Exchange і Сервіс IIS SMTP. Ціна товару починається від 55 доларів США (43,75 фунтів стерлінгів) на рік для 10 користувачів.

Найкраще програмне забезпечення проти спаму

Серед постачальників програмного забезпечення проти спаму існує стільки різноманіття, що вибрати його може бути важко. Якщо ви не впевнені, ви не можете помилитися з таким інструментом, як Поштове забезпечення SolarWinds або SpamTitan. Обидва інструменти прості у використанні за допомогою списку білого та чорного списку, щоб контролювати, яка пошта надходить у вашу поштову скриньку.

Зображення AndyPandy з Pixabay

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me