7 найкращих мережевих магічних альтернатив

Мережева магія від Cisco Systems більше не доступні. Цей корисний інструмент був ідеальним для домашніх мереж та мереж користувачів малого бізнесу. Була названа версія системи для домашніх користувачів Мережні магічні основи і був доступний безкоштовно. Видання малого бізнесу називалося Network Magic Pro і коштував всього 50 доларів.

Ми детально розбираємось у кожному з інструментів нижче, але якщо у вас є лише час для резюме, ось це наш список найкращих альтернатив Network Magic:

 1. Набір інструментів SolarWinds Engineer (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Пакет із понад 60 інструментів моніторингу та управління мережею, які встановлюються на Windows Server.
 2. Paessler PRTG Network Monitor (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Мережевий монітор на основі SNMP, який є частиною всебічного пакета моніторингу інфраструктури, який працює на Windows Server.
 3. Atera (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Система віддаленого моніторингу та управління керованими постачальниками послуг, що включає функцію виявлення мережі.
 4. HomeNet Manager Недорогий мережевий монітор для невеликих мереж, який встановлюється в Windows.
 5. IP-сканер Spiceworks Безкоштовний хмарний сервіс, який сканує мережу та повідомляє про всі підключені до неї пристрої.
 6. Мережевий сканер Безкоштовний для домашнього використання, дешевий для бізнесу. Цей інструмент виявляє всі пристрої, підключені до тієї ж мережі, що і його хост.
 7. Axence NetTools Безкоштовний пакет інструментів, який сканує мережу на підключені пристрої, а також перевіряє відкриті порти на комп’ютері.

Якщо ви шукаєте альтернативу Network Magic, ви можете боротися, оскільки цей корисний інструмент мав деякі унікальні функції. Це були:

 • Карта мережі автоматично
 • Повідомте про IP-адресу кожного пристрою
 • Звіт про апаратні та програмні версії кожного пристрою
 • Може спілкуватися як з Windows, так і з Mac OS
 • Утиліти з обслуговування усунення несправностей та покращення продуктивності мережі
 • Історія використання пропускної здатності на комп’ютері

Pro версія системи мала пару додаткових функцій:

 • Підвищена безпека Wi-Fi
 • Сповіщення про стан
 • Контроль доступу до Інтернету
 • Отримайте скріншоти діяльності на комп’ютері

Хоча багато з цих функцій доступні і в інших пакетах, більшість альтернативних систем спрямовані на бізнес. Домашні користувачі можуть вважати їх трохи складнішими для своїх вимог. Багато систем управління корпоративними мережами вищої якості пропонують безкоштовну версію для невеликих мереж. Тож отримати дуже комплексну систему для вашої домашньої мережі – це не проблема. Однак існує дуже мало систем управління мережею, написаних для Macs, тому у вас є набагато менший вибір альтернатив Network Magic, якщо ви користувач Mac.

Кращі альтернативи Network Magic:

Ось список п’ять альтернатив Network Magic. Це не зовсім відповідність функціональності програми Cisco. Однак багато з цих варіантів включають функції, яких у Network Magic не було, тож вам може сподобатися більше, ніж ваше надійне старе програмне забезпечення для управління мережею..

1. Набір інструментів SolarWinds Engineer (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

Набір інструментів інженерів SolarWinds

The Набір інструментів SolarWinds Engineer являє собою набір інструментів, які в сукупності перевищують функціональність Pro версії Network Magic. У пакеті ви знайдете групу інструментів, які виявляють вашу мережу та реєструють все її обладнання. Це ті Порт-сканер, Переключити порт Mapper, інструмент розгортання SNMP, веб-переглядач IP, a Відкриття MAC-адреси інструмент та а Ping Sweep корисність.

Ви можете використовувати модулі з набору інструментів для контролю вашої мережі. Ви отримуєте дані про ефективність у режимі реального часу з набору інструментів Монітор часу реакції, Монітор пам’яті, Монітор процесора, Інтерфейсний монітор, і TraceRoute об’єкт.

Якщо ви сподівалися використати Network Magic для усунення несправностей та аналізу ефективності, вас зацікавить набір інструментів WAN Killer. Цей інструмент генерує трафік, щоб ви могли стрес-тестувати свою мережу та перевірити наявність вузьких місць, перш ніж додавати додатковий реальний попит.

Набір інструментів має ряд функцій, які допомагають підвищити безпеку ваших мереж. До них належать: Розшифровка пароля маршрутизатора інструмент, SNMP Brute Force Attack тестер, і а SNMP Атака словника корисність. Ви також можете посилити виявлення зловмисників за допомогою кращої конфігурації та управління файлами журналу.

Пакет включає понад 60 інструментів і створює комплексну систему управління мережею. Деякі додаткові функції, яких у вас не було б у керуванні мережею, включають IP-адресу, DHCP та управління DNS. Ці інструменти є Калькулятор підмережі, то DHCP Monitor Monitor, а Аналізатор структури DNS, а Аудит DNS інструмент та менеджер IP-адрес. Ви можете завантажити набір інструментів Інженера на 14-денна безкоштовна пробна версія.

Набір інструментів SolarWinds Engineer Завантажте 14-денну безкоштовну пробну версію від SolarWinds.com

2. Мережевий монітор Paessler PRTG (БЕЗКОШТОВНИЙ ПЕРІОД ВИПРОБОВУВАННЯ)

Paessler PRTG Network Monitor є пакетом моніторингу інфраструктури. Він відстежує діяльність на мережеві пристрої, мережеві посилання, і сервери. Виступ веб-сайти, додатки, і віртуалізації охоплені цим програмним забезпеченням, і воно навіть може охопити хмарні послуги і віддалені сайти.

Ви можете встановити програмне забезпечення PRTG Network Monitor у приміщеннях або отримати доступ до нього як хмарний сервіс. Якщо ви вибираєте онлайн-версію, вам все одно доведеться встановити колектор у вашій внутрішній системі. Програмне забезпечення встановлюється на Windows систем.

При першому запуску встановленого програмного забезпечення PRTG він буде картографуйте всю вашу інфраструктуру. Цей початковий рівень встановлює інвентар всього вашого обладнання. Він також створює журнал всього вашого програмного забезпечення. Ви можете бачити макет вашої системи на a мережева карта. Потім монітор працює безперервно і відстежує активність мережі та стан здоров’я всіх пристроїв, підключених до системи. Процес моніторингу включає три методи.

Використовується монітор пристрою SNMP, яка використовує стандартну галузеву систему обміну повідомленнями для перевірки всього обладнання, підключеного до мережі. А sniffer пакетів фіксує трафік у режимі реального часу в мережі для підвищення точності моніторингу активності. Це лише копіює заголовки пакетів, що подорожують по мережі, щоб зберегти конфіденційність даних. Системи обміну повідомленнями мережевого трафіку також зайняті PRTG, щоб глибше зрозуміти ефективність роботи мережі. Ці системи включають NetFlow, IPFIX, jFlow, і sFlow, які використовуються маршрутизаторами та комутаторами для звітування про стан та діяльність.

Постійні перевірки, виконані PRTG, генерують сповіщення, які виникають із-за проблем зі статусом, незвичної активності та критичних умов. Вам буде повідомлено, якщо якесь нове обладнання підключиться до мережі, і ви також зможете побачити незвичну активність, тому монітор можна використовувати для виявлення вторгнення. Діяльність мережі може бути відфільтрована IP-адреса, від MAC-адреса, від номер порту, або від застосування. Все це виявлення поширюється на віддалені сайти, а також включає бездротові мережі.

Хоча програмне забезпечення для моніторингу встановлюється в Windows, воно здатне взаємодіяти з обладнанням під управлінням інших операційних систем. Система PRTG Paessler доступна на різноманітних планах із ціноутворенням залежно від кількості датчики які ви розгортаєте. Датчик – це стан, що контролюється. Програмне забезпечення є вільний у користуванні для до 100 датчиків. Paessler пропонує 30-денний безкоштовний пробний період для більшої реалізації.

ВИБОР редактора

Мережевий монітор Paessler PRTG – це наша №1 альтернатива припиненому Network Magic

Завантажити: Завантажте 30-денну безкоштовну пробну версію

Офіційний сайт: www.Paessler.com

ОС: Windows (але взаємодіє з обладнанням в інших операційних системах)

3. Атера (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

Атера – це програмний пакет, розроблений для надання допомоги керовані постачальники послуг (MSP). Онлайн-платформа включає в себе всі інструменти, необхідні MSP, включаючи технічні утиліти для доступу до мереж та серверів на клієнтських сайтах та системи, необхідні менеджерам MSP для ведення бізнесу. Інструменти техніки відомі як “дистанційний моніторинг та управління”(RMM). Пакет має набагато більше функціональних можливостей, ніж Network Magic, і він може контролювати кілька мереж одночасно.

The хмарний формат Atera поєднує весь час обробки сервера та час зберігання, необхідний для роботи з MSP разом із програмним забезпеченням. MSP, що використовує цю послугу, не потребує встановлення жодного програмного забезпечення на своєму сайті, і, використовуючи Atera, може запускати бізнес, не вкладаючи жодної інфраструктури. З цієї причини, Atera – це дуже хороший пакет, який подобається невеликим MSP, незалежні техники-фрілансери та стартапи.

Вартість програмного забезпечення не стягується безпосередньо з клієнта заздалегідь. Натомість підприємства, які просто використовують платформу сплачувати щомісячну абонентську плату для кожного техніка. Модель передплати робить Atera дуже масштабованою. Оскільки MSP набирає нових клієнтів і бере більше технічних працівників, йому просто потрібно збільшити кількість підписок.

Пакет Atera включає в себе безліч функцій, які Network Magic може виконувати. Він автоматично сканує мережу та виявляє всі приєднані пристрої. Він використовує інформацію, зібрану з цього процесу, для складання інвентаря обладнання, докладно описуючи марку та модель кожного пристрою та версії його мікропрограмного забезпечення або операційної системи. Процес виявлення мережі є безперервним і виявить будь-які зміни в інвентарі обладнання на клієнтському сайті.

Крім цих мережевих магічних еквівалентних функцій, Atera може взяти інвентар програмного забезпечення, а також автоматично розгорнути патчі та оновлення. Atera надає віддаленим технікам можливість керувати серверами та мережами, контролюючи всі дії, перевіряючи стан продуктивності та обладнання та втручаючись, коли виникають проблеми. Найкращий спосіб оцінити Atera – це отримати доступ до 30-денна безкоштовна пробна версія.

30-денна безкоштовна пробна версія AteraStart

4. HomeNet Manager

HomeNet Manager

HomeNet Manager було вироблено SingleClick Systems. Компанія не робить своє програмне забезпечення доступним на власному веб-сайті, але ви можете завантажити його з CNet.

Інтерфейс дуже зручний у користуванні, і ви не будете відчувати себе переповненими додатковими професійними функціями управління мережею, орієнтованими на бізнес. Цей пакет був розроблений для домашніх користувачів.

Функція виявлення мережі автоматично відображатиме вашу мережу та підтримуватиме моніторинг будь-якого доданого чи видаленого обладнання. Чудовою особливістю цієї системи є те, що вона може виявити інші пристрої з підтримкою Wi-Fi та підключитися до них безпосередньо у спеціальній мережі замість підключення через роутер. Якщо ви встановите це програмне забезпечення на свій ноутбук, ви зможете отримати інформацію про будь-яку мережу, до якої ви підключаєтесь, наприклад, відкриту точку доступу до wifi в кафе.

Утиліти пакету включають звіт про інвентаризацію програмного забезпечення для кожного пристрою, який включає детальний огляд брандмауера, встановленого на кожному пристрої у вашій мережі. Ви можете перейменувати виявлені пристрої або вийняти їх з мережі. Після того, як ви зареєстрували всі ваші мережеві вузли, ви можете встановити систему для блокування будь-яких нових пристроїв, тим самим запобігаючи вторгнення непотрібного обладнання. Це відмінна функція для тих, хто живе в тісних кварталах із сусідами, які можуть отримати ваш пароль Wi-Fi і безкоштовно використовувати доступ до Інтернету..

Менеджер HomeNet включає вікно попередження, яке звітує збої в статусі на будь-якому пристрої вашої мережі. Ви можете обрати повідомлення про надзвичайні умови як спливаючі повідомлення, а також їх появу в журналі журналу.

На жаль, HomeNet Manager працює лише в Windows, але він може виявляти комп’ютери з іншими операційними системами, коли вони підключені до однієї мережі.

5. IP-сканер Spiceworks

IP-сканер Spiceworks

IP-сканер Spiceworks – це хмарний сервіс, але для його завантаження на комп’ютер потрібна невелика програма. Система безкоштовна у використанні і це дає вам основні функції виявлення мережі та інвентаризації пристроїв, якими ви користувались Network Magic. Ця система буде працювати Windows, macOS, Ubuntu та Debian Linux. До інформаційної панелі для системи можна отримати доступ через звичайний веб-браузер.

Сканер IP автоматично відстежує всі пристрої, підключені до вашої мережі, та дасть інвентаризацію на кожному пристрої, включаючи його IP-адресу, MAC-адресу, ім’я хоста, виробника, операційну систему, опис та список відкритих портів.

Маленька програма, яку ви завантажуєте для отримання цієї утиліти, збирає дані про вашу мережу та завантажує їх у хмару. Комунікації між агентом на вашому комп’ютері та сервером Spiceworks шифруються, як у дорозі, так і в спокої на сервері. Вам потрібно використовувати спеціальний ключ доступу, щоб побачити інформацію у вашій мережі. Це заважає стороннім особам мати можливість отримувати інформацію у вашій мережі. Ця програма не працює весь час, але замість цього буде документувати вашу мережу на вимогу.

Інтерфейс дозволяє фільтрувати та сортувати список підключених пристроїв. Ви також можете експортувати звіт про стан у файл CSV для імпорту в електронну таблицю.

Для більш глибокого інструменту ви можете спробувати Інвентар Spiceworks, який також є безкоштовна хмарна система. Ця система, мабуть, більше підходить для малого бізнесу, оскільки вона відстежує діяльність користувачів та все програмне забезпечення, встановлене на пристроях у вашій мережі, у своєму інвентарі. Інвентар Spiceworks може бути заплановано періодично запускати, надаючи вам інструмент для моніторингу мережі, що живе зараз.

Інвентар спецій працює на хмарі але вимагає завантаження програми на комп’ютер. Ця програма працюватиме лише в операційній системі Windows. Однак він також може відстежувати комп’ютери Macs та Linux.

6. Мережевий сканер

Мережевий сканер

Мережевий сканер Lizard Systems дуже схожий на Network Magic. Домашні користувачі можуть мати програмне забезпечення безкоштовно а підприємства можуть отримати ліцензію на $ 79,95. Ця утиліта не вимагає прав адміністратора для збору даних, тому будь-який користувач, підключений до будь-якої мережі, може запустити сканування та отримати звіт. Хоча це може здатися загрозою безпеки, майте на увазі, що користувачеві доведеться встановити програмне забезпечення на своєму комп’ютері, а команди в цій утиліті не дозволяють змінювати налаштування мережі. Цей інструмент дає лише інформацію – він не керує мережевими налаштуваннями.

Цей інструмент управління мережею сканує вашу мережу та виявляє всі пристрої. Ви отримуєте звіт про адреси та статуси кожного пристрою. Сканування містить список загальних папок у мережі, щоб ви могли відслідковувати, які комп’ютери надавали файли іншим. Не існує обмеження в кількості IP-адрес, з якими може впоратися ця утиліта. Ви можете звузити звіт до діапазону IP-адрес або лише до одного пристрою. Також можливо сфокусувати сканування на одному типі пристроїв.

При скануванні перевірять порти на кожному пристрої та оцінюють, чи він увімкнено та чи має певний користувач права доступу до нього. Ви не можете змінити ці права доступу через інтерфейс. Однак інформація в результатах сканування дозволить кожному користувачеві знати, чи зможе він підключитися до певного ресурсу, наприклад, приєднаного до мережі зберігання даних.

Результати звітів можна відфільтрувати та відсортувати, і ви можете експортувати дані у формати HTML, TXT або XML. Мережевий сканер особливо стосується виявлення пристроїв та спільних ресурсів у мережі, включаючи каталогізацію всіх спільних папок у вашій системі. Він не надсилатиме вам сповіщення про стан обладнання, і ви не отримуєте з нього інвентар програмного забезпечення.

Програмне забезпечення доступне лише для Windows.

7. Axence NetTools

Axence NetToolsAxence випустив пакет з десяти мережевих інструментів і вони є безкоштовними. Інтерфейс для цього пакета доступний англійською, німецькою, польською та іспанською мовами. На жаль, ці інструменти працюють лише в Windows.

Інструмент, який найбільше подобається Network Magic – це Мережевий сканер, порт та сервіс. Це функція автоматичного виявлення для перевірки всіх пристроїв, підключених до вашої мережі. Він перевірить послуги, що працюють на кожному пристрої, і перевірить, чи працює кожен з них належним чином. Прикладами послуг, які шукає система, є послуги HTTP, POP3 та SQL. Всього інструмент вивчить 50 різних сервісів.

Ще один інструмент в пакеті, який відображає функціональність Network Magic Netstat, який дає перелік усіх відкритих портів на підключених до мережі пристроях та активність на кожному. Місцева інформація перелічує деталі конфігурації кожного пристрою. Netcheck перевіряє фізичні атрибути вашої мережі, наприклад, якість електропроводки. Ще один корисний інструмент – це Тестер пропускної здатності.

У пакет також входить Netwatch. Це буде перевірено на будь-яких серверах у вашій мережі, включаючи поштові. Звіт, згенерований цим інструментом, перелічує дії на діапазоні портів та швидкості втрат пакетів. Утиліта також перевірятиме записи DNS для ваших хост-серверів кожні десять хвилин.

А Wintools утиліта перевірятиме журнали подій кожного пристрою Windows у мережі, звітує про проблеми продуктивності, пов’язані з процесором, диском, заміною сторінок та використанням пам’яті..

Є Браузер SNMP, який запитує статуси кожного пристрою, дотримуючись стандарту моніторингу мережі SNMP.

Слідуйте це чудовий інструмент, який доступний у багатьох операційних системах, і Axence створила власну версію. Ця утиліта простежить місцезнаходження будь-якої заданої IP-адреси та повідомить про ефективність інтернет-зв’язку між вами та цією адресою. А Пошук Функція дозволяє запитувати інформацію про DNS та WHOIS для будь-якої заданої адреси.

Моніторинг дитини

П’ять систем моніторингу мережі, перелічені в цьому огляді відповідати або перевищувати функції управління мережею Network Magic. Однак, якщо ви спеціально вибрали Network Magic, щоб отримати знімки екранізації комп’ютерної діяльності у вашій мережі, щоб перевірити, чим займаються ваші діти в Інтернеті, то ці нові параметри не допоможуть вам.

Мабуть, просто отримати звіти про використання широкосмугової мережі та зробити скріншоти комп’ютерів у домашній мережі неправильний метод контролю доступу в Інтернет в Інтернеті. Існують кращі системи накладення батьківського контролю. Краще заблокувати дітям доступ до певних типів сайтів, щоб використовувати систему, яка дозволяє їм отримувати доступ, але звітувати про їх діяльність. У цьому відношенні мережева магія надала занадто мало занадто пізно.

Програмне забезпечення батьківського контролю – це більш справедливий метод контролю діяльності дітей в Інтернеті. Набагато краще запобігти, ніж звинувачувати чи соромитись. Якщо ви спеціально шукаєте заміну Network Magic, яка дозволить вам знати, що ваші діти в Інтернеті, ці профілактичні системи пропонують кращі рішення, ніж ваша поточна стратегія.

 • Чиста няня
 • Kaspersky Safe Kids
 • Кустодіо
 • Вітіго
 • KidLogger

Програмне забезпечення для батьківського контролю дійсно пройшло довгий шлях з часу продумування засобів захоплення екрана Network Magic. Ці п’ять варіантів забезпечують вам набагато кращу безпеку для своїх дітей в Інтернеті та включають такі функції, як журнали контактів, контроль соціальних медіа та захист від кібер-загроз.

Прощання, мережева магія

Якщо ви використовуєте Network Magic протягом багатьох років, ви, ймовірно, неохоче будете його відпускати. Визнай це, у вас виникли проблеми з мережевою магією роками. Ще до того, як програмне забезпечення було знято Cisco Systems, воно перестало працювати так само, як це мало зробити. Чудово знайти безкоштовне програмне забезпечення від надійного постачальника, яке виконує все, що завгодно. Однак галузь мереж, включаючи Cisco Systems, просунулася і вам теж слід.

Незалежно від того, яка функція Network Magic вам сподобалася найбільше, швидше за все, ви зможете отримати цей об’єкт у однієї з наших п’яти альтернатив, і ця послуга буде фактично кращою, ніж ваш досвід роботи з Network Magic.

Настав час видалити Network Magic та замінити його. П’ять альтернатив у нашому списку ще кращі. Що б ви не вибрали, незабаром вам сподобається більше, ніж Network Magic.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me