7 кращих мережевих програмних мереж


Програмне забезпечення мережевого брандмауера є невід’ємною частиною для запобігання несанкціонованого доступу до приватної мережі. Брандмауер вирішує, дозволено чи заблоковано з’єднання. Мета брандмауера номер один – заблокувати потрапляння шкідливого трафіку в мережу.

Не встиг прочитати весь пост? Ось оУр список семи найкращих мережевих програмного забезпечення брандмауера: 

 1. Менеджер подій SolarWinds Security (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Рішення SIEM з управлінням брандмауером у режимі реального часу та автоматизованим управлінням змінами.
 2. Хмарний брандмауер Zscaler Хмарний брандмауер нового покоління, який має перевірку SSL, чітку політику брандмауера та моніторинг у реальному часі.
 3. Брандмауер Barracuda CloudGen Хмарний брандмауер, який може виявляти загрози з нульовим днем, за допомогою моніторингу активності мережі та збалансування навантаження VPN.
 4. GFI Languageard Kerio Control Мережевий брандмауер із системою запобігання вторгнень, глибоким оглядом пакетів, налаштованою політикою руху та звітами про використання.
 5. pFSense Брандмауер з відкритим кодом, який можна встановити на будь-яке обладнання та поставляється з веб-інтерфейсом GUI з додатками.
 6. IPFire Брандмауер з відкритим кодом із системою запобігання вторгнень, оповіщенням, стаціонарною інспекцією пакетів та додатками.
 7. Брандмауер SophosXG Брандмауер нового покоління з приладовою панеллю, автоматичним реагуванням на загрозу, пісочницею та інспекцією SSL.

Яка різниця між брандмауером споживача та брандмауером підприємства?

Брандмауери для споживачів розроблені для домашніх користувачів, щоб захищати окремі пристрої та використовувати фільтрацію вмісту / пакетів для блокування основних кібератак. Брандмауери підприємств використовують фільтрацію пакетів, але також містять вдосконалені функції, такі як перевірка SSL, розвідка про загрози та антивірусні можливості..

Ці платформи більш масштабовані і розроблені для зупинки більш складних атак. Наприклад, багато брандмауерів підприємств використовують інспекцію SSL для виявлення більш вдосконалених зашифрованих атак, які хитрі нападники використовують для того, щоб перейти до менш розвиненої оборони.

Яка різниця між мережевими брандмауерами та брандмауерами додатків веб-сайтів?

Мережеві міжмережеві екрани контролюють доступ до вашої мережі, щоб уникнути небажаного трафіку. Брандмауери веб-додатків для веб-сайтів (WAF) запобігають атакам на веб-сайти та програми. WAF в першу чергу запобігають атакам ін’єкцій SQL, атакам рівня додатків та зловмисним програмним забезпеченням, що компрометують онлайн-служби.

7 кращих програмних мережевих брандмауерів

1. SolarWinds Security Event Manager (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

Менеджер подій SolarWinds Security – це рішення SIEM та управління брандмауером. За допомогою програми SolarWinds Security Event Manager ти можеш стежте за своїм брандмауером і безпекові події в режимі реального часу. Програмне забезпечення розпізнає підозрілі дії, такі як сканування портів або коли брандмауер блокує пристрій. Платформа працює на основі правил брандмауера, які виходять нестандартними, але також можуть бути налаштовані.

Щоб виявити підозрілу активність, користувач має власні системні фільтри, які контролюють, які події брандмауера та пристрої відображаються на екрані. Коли система виявляє загрозу, користувач має автоматичне управління змінами, щоб автоматично змінювати конфігурації по всій мережі. Управління змінами відключає вразливості, як тільки вони виявляються.

Звіти дозволяють записувати події безпеки більш детально. Є сотні різних звітів за замовчуванням, які відповідають нормам, в тому числі HIPAA, FISMA, PCI DSS, SOX, ISO, ДИСА, СТИГИ, FERPA, NERC CIP, GLBA, GPG13, і більше.

Менеджер подій SolarWinds Security рекомендується для підприємств, які хочуть простого, надійного рішення SIEM та управління брандмауером. Програма стартує від 4665 доларів (3540 фунтів). Ви можете завантажити 30-денна БЕЗКОШТОВНА пробна версія.

SolarWinds Security Event ManagerЗавантажте 30-денну безкоштовну пробну версію

2. Zscaler Хмарний брандмауер 

Zscaler Хмарний брандмауер це рішення брандмауера нового покоління, засноване в хмарі, яке може перевірити трафік HTTP / HTTPS. Хмарний брандмауер Zscaler працює через користувальницьку маршрутизацію трафіку до хмарного брандмауера, де він перевіряється. Існує також перевірка SSL, щоб ви могли зловити зловмисників, які намагаються зайти в мережу через зашифрований трафік.

Користувач може стежити за безпекою подій у режимі реального часу. Ви можете розбити трафік додатків користувачів, локації, порти, і протоколи. Існує також глибока перевірка пакетів для пакетів, включаючи FTP, DNS та TDS.

Щоб контролювати, який трафік потрапляє в мережу, є чітка політика брандмауера, які змінюються залежно від користувача, місцезнаходження, програми, групи та відділу. Наприклад, ви можете налаштувати мережу так, щоб дозволити трафік HTTP / HTTPS лише користувачам на гостьовому Wi-Fi.

Хмарний брандмауер Zscaler відмінно підходить для організацій, які потребують брандмауера з низькою вартістю та простою розгортанням. Щоб переглянути інформацію про ціни на Хмарний брандмауер Zscaler вам потрібно зв’язатися безпосередньо з компанією. Ви можете надіслати запит на демонстрацію.

3. Брандмауер Barracuda CloudGen

Брандмауер Barracuda CloudGen це хмарний брандмауер із Збалансування навантаження VPN та розширені можливості захисту від загрози. Barracuda Advanced Захист від загрози (АТФ) сканує вхідні з’єднання та файли для виявлення шкідливої ​​поведінки та зловмисного програмного забезпечення.

Програмне забезпечення здатне виявляти відомі та загрози з нульовим днем з Система виявлення та запобігання вторгнень. Система використовує розділ на основі підпису для сканування загроз у режимі реального часу, у тому числі DoS, DDoS, Ін’єкції SQL, віруси, і шпигунське програмне забезпечення.

Ви можете керувати інструментом через Barracuda NextGen Admin, який дає вам огляд мережевої активності. Тут ви можете переглянути Карта статусу, Гео карти, Оновлення конфігурації, Оновлення файлів, Сесії, Плаваючі ліцензії, Збір статистики, Версії сканера, і більше.

Брандмауер Barracuda CloudGen ідеально підходить для підприємств, які прагнуть захистити кілька сайтів як від передових, так і нових загроз. Брандмауер доступний у приміщенні або у хмарі. Ви можете подати запит на оцінку на їхньому веб-сайті.

4. Керування мовою Kerio управління GFI

GFI Languageard Kerio Control це мережевий брандмауер із глибокий огляд пакетів. GFI Languageard Kerio Control опори IPv4 і IPv6 і має Система запобігання вторгнень щоб уникнути нападників. Існує також просунутий антивірус шлюзу, який сканує веб-та FTP-трафік, щоб зупинити загрози, такі як віруси, трояни та шпигунські програми. The антивірусне оновлення автоматично так що він готовий блокувати останні загрози.

Брандмауер можна налаштувати, і користувач може налаштувати політику трафіку контролювати, які з’єднання дозволяють взаємодіяти з мережею. Політика дорожнього руху може бути налаштована на вплив конкретні URL-адреси, види трафіку, додатки, типи змісту, і більше.

Щоб вас не пропустило нічого важливого, GFI Languageard Kerio Control має звітність про використання. Звіти про використання нехай вас перегляд діяльності користувачів і стежте за тим, які відвідувачі сайтів відвідують і пошукові терміни, які вони використовували на веб-сайтах. Ви можете періодично планувати звіти, щоб ви могли регулярно перевіряти діяльність користувачів. Також є сповіщення про iOS та Android, щоб повідомити про те, коли відбуваються події безпеки.

Існує цілий ряд варіантів ціноутворення для GFI Languard KerioControl; включаючи початкові, малі, середні та великі. KerioControl Starter коштує 32 долари (25,05 фунтів стерлінгів) на користувача та підтримує 10-19 користувачів. Мала версія коштує 31 долар (24,27 фунтів стерлінгів) на користувача для 20-49 користувачів, середня коштує 30 доларів (23,48 фунтів стерлінгів) на одного користувача для 50-249 користувачів, а велика версія коштує 28 доларів (21,92 фунта) на одного користувача для 250-2999 користувачів. Ви можете завантажити 30-денну безкоштовну пробну версію.

5. pFSense

PFSense є брандмауер з відкритим кодом продукт, який можна налаштувати через веб-інтерфейс користувача. PfSense може бути встановлений на будь-яке обладнання, що дозволяє йому адаптуватися до потреб організацій усіх розмірів. Через GUI ви можете переглядати дані про дорожній рух, інтерфейси, і шлюзи для управління вашою мережею. Існує також функція звітування, щоб ви могли детальніше ознайомитись із використанням ресурсів.

Одна з причин, чому pFSense настільки широко використовується його пакети. Пакети, як Кальмар, pfBlockerNG, SquidGuard, Darkstat і Хрип додайте додаткові функції та функції до програми.

Наприклад, pfBlockerNG блокує вхідний та вихідний трафік на основі IP-адреси та доменного імені. Ви також можете використовувати pfBlockerNG для реалізації Чорний список IP та DNS щоб не допустити підключення підозрілих користувачів до вашого сайту.

Якщо ви шукаєте недороге рішення брандмауера з відкритим кодом, яке легко налаштувати pFSense це продукт, який варто розглянути. Ви можете завантажити Community Edition від pFSense безкоштовно (ви також можете придбати додаткову підтримку у NetGate якщо вам потрібна додаткова допомога). Завантажити pFSense безкоштовно.

6. IPFire

IPFire є брандмауер з відкритим кодом для Linux. Брандмауер має суміш параметрів QoS та безпеки, щоб ваша мережа могла залишатися в безпеці, зберігаючи високу продуктивність. Для виявлення загроз програмне забезпечення використовує Система запобігання вторгнень які можуть ідентифікувати та блокувати онлайн-загрози, такі як DoS-атаки. The система попереджає вас під час нападу і блокує атаку автоматично.

Користувач також може налаштувати платформу на фільтрують DOS-атаки на брандмауер щоб вони не впливали на продуктивність мережі. IPFire також використовує Державна інспекція пакетів фільтрувати пакети для шкідливого вмісту. Користувач також може створити власні конфігурації та політики безпеки, щоб визначити, які з’єднання дозволити.

Інструмент також регулярно оновлюється, щоб він міг захищатися від останніх загроз. Графічні звіти надають користувачеві вичерпний вигляд мережі. Крім того, існує ряд доповнення які дозволяють користувачеві користуватися IPFire як Бездротова точка доступу, інструмент управління здоров’ям, або резервне рішення.

IPFire – це рішення для підприємств, які хочуть захистити від кібератак без шкоди для роботи мережі. МСП також підтримуються, враховуючи, що програму можна завантажити безкоштовно. Ви можете завантажити платформу безкоштовно.

7. Брандмауер Sophos XG

Брандмауер Sophos XG це брандмауер нового покоління, який може виявити підозрілий трафік та передові загрози. Інструмент використовує поєднання глибокого навчання та системи запобігання вторгнень для виявлення нових загроз.

Після виявлення проблеми, Брандмауер Sophos XG використовує автоматичне реагування на загрозу автоматично відповідати та ізолювати порушену систему. Піщана буря пісочниці допомагає карантинувати загрозу та зупинити її розповсюдження.

Для виявлення загроз, прихованих у зашифрованому трафіку, Брандмауер Sophos XG використовує Огляд SSL. Перевірка SSL робить програму ідеальною для боротьби із зашифрованими атаками, які стають все більш поширеними.

У програмі також є інформаційна панель, на якій користувач може бачити огляд систем, мережеві атаки, трафік, розуміння користувачів та пристроїв, і повідомлення попередження. Візуалізації та графіки дозволяють відстежувати події безпеки з першого погляду. Наприклад, ви можете переглянути графік веб-активності, щоб помітити будь-які незвичні коливання трафіку.

Брандмауер Sophos XG is – чудовий вибір для організацій у пошуку вдосконаленого брандмауера, який може виявити зашифровані атаки. Такі функції, як глибоке навчання та перевірка SSL, допомагають виявити навіть найскладніші атаки. Зверніться безпосередньо до компанії за інформацією про ціни. Ви можете розпочати 30-денну безкоштовну пробну версію.

Програмне забезпечення мережевого брандмауера: Ваш перший рядок захисту

Захиститися від інтернет-зловмисників неможливо без брандмауера. Брандмауер необхідний для того, щоб заблокувати несанкціонований або підозрілий трафік вхід у вашу мережу. Програмне забезпечення мережевого брандмауера зупиняє стійких кіберзлочинців від зриву або порушення вашої послуги.

Компанії, що мають надійний брандмауер, можуть спокійно знати, що вони оснащені для виявлення та вирішення останніх загроз. Існує величезна кількість інструментів брандмауера, які можуть допомогти зірвати онлайн-зловмисників.

Такі інструменти управління брандмауером Менеджер подій SolarWinds Security, і сучасні брандмауери, як Zscaler, і GFI Languageard Kerio Control – це все найпопулярніші програмні продукти брандмауера, які допоможуть вам налаштувати захисні засоби та закрити атаки.

Існують також альтернативи з відкритим кодом на зразок pFSense і IPFire які також є високоефективними з додатками та величезним потенціалом конфігурації.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map