7 кращих інструментів для моніторингу Apache Cassandra

Кращі засоби моніторингу Apache Cassandra

Що таке Apache Cassandra? 

Apache Cassandra – це система управління базами даних з відкритим кодом. Apache Cassandra використовувались такими компаніями, як Apple, Spotify, Netflix та Uber. Система широко використовується, оскільки вона є відмовою, масштабованою та децентралізованою базою даних. Кассандру можна безкоштовно завантажити з веб-сайту Apache тут.

Незважаючи на те, що Кассандра має вбудовані функції, такі як відмовостійкість, її все одно потрібно ефективно керувати. Використання інструменту моніторингу мережі для вимірювання продуктивності та здоров’я баз даних є необхідним для досягнення найкращої продуктивності та уникнення подій безпеки.

Нижче наведено багато детальних відомостей про інструменти, але для короткого резюме тут наш список 7 найкращих інструментів для моніторингу Apache Casandra:

  1. Сервер SolarWinds & Монітор додатків (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Наш найкращий вибір для моніторингу Apache Cassandra. Відмінно підходить для моніторингу Linux або Unix, включаючи статистику вузлів, відстеження та стан здоров’я мережі.
  2. ManageEngine Application Manager Також сумісний з MongoDB, має чудову інформаційну панель, яка може контролювати кластери та інше.
  3. Динатрас Автоматично виявляє бази даних Apache Cassandra, може заглиблюватися в дані, які вона збирає.
  4. AppDynamics Також автоматично виявляє бази даних Apache Cassandra та пропонує хороші варіанти моніторингу та відстеження.
  5. SignalFx Схожий на наведені вище варіанти, але базується на хмарі. Підходить для налаштування сповіщень.
  6. Instaclustr Мережевий монітор із користувацьким API моніторингу Кассандри. Забезпечує 20-секундні оновлення та хороший підсумок перегляду кластерів.
  7. Інстана Цей монітор хороший у наданні показників аж до рівня вузла.

Кращі інструменти для моніторингу Apache Casandra

1. Сервер SolarWinds & Монітор додатків (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

Монітор сервера та додатків SolarWinds це мережевий інструмент моніторингу, який може контролювати Apache Cassandra. Інструмент призначений для контролю продуктивності та наявності серверів Apache Cassandra на Linux або Unix. Детальніше про обслуговування здоров’я, статистика вузлів, і мережеве відстеження усіх можна переглядати через одну об’єднану інформаційну панель.

Ви також можете встановити індивідуальні сповіщення на Сервер SolarWinds & Монітор додатків. Фактори, що відстежуються, включають збільшення затримки або триваючу активність підказки. Сповіщення можна переглянути через Усі активні сповіщення сторінка, на якій відображається список усіх поточних оповіщень, включаючи причину сповіщення та тривалість його дії.

Як рішення для моніторингу Apache Cassandra, Сервер SolarWinds & Монітор додатків є чудовим продуктом завдяки системі оповіщення та універсальній панелі приладів. Сервер SolarWinds & Монітор додатків починається від 2995 доларів (2397 фунтів). Ви можете завантажити 30-денна безкоштовна пробна версія.

Сервер SolarWinds & Завантаження додатка MonitorDownload 30-денна безкоштовна пробна версія

2. ManageEngine Application Manager 

ManageEngine Application Manager це засіб моніторингу програм, сумісний з Apache Cassandra та MongoDB. Показники ефективності, за якими можна відстежувати ManageEngine Application Manager включати Використання процесора, експлуатаційні показники, затримка, очікувані завдання, і використання пам’яті. Інформаційна панель розроблена спеціально для того, щоб допомогти вам відстежувати кластери та розбивати стан здоров’я окремих кластерів у форматі списку.

За приладовою панеллю є багато різних графіків ефективності, які показують, як працює Кассандра. Існують графіки для використання пам’яті, Використання процесора, і статистика зберігання. Наприклад, графік використання пам’яті показує вам, як використана пам’ять, вільна пам’ять, і загальна пам’ять з часом змінився.

Існує три версії ManageEngine Application Manager: Безкоштовно, Професійні і Підприємство. Безкоштовна версія безкоштовно підтримує до п’яти програм або серверів. Професійна версія починається від 25 моніторів за $ 945 (£ 756) до 250 моніторів за $ 19795 (£ 5,759).

Версія Enterprise коштує від 9 565 доларів (7 680 фунтів) для 250 моніторів до 83 995 доларів (67 238 фунтів) для 5000 моніторів. Ви можете додати додаткові монітори до 10 000 моніторів загалом. Ви можете завантажити 30-денну безкоштовну пробну версію.

3. Динатрас 

Динатрас це інструмент моніторингу продуктивності програми, який може контролювати Apache Cassandra. Динатрас автоматично виявляє бази даних Кассандри менше ніж за п’ять хвилин, тому ви можете почати стежити за їх роботою. Показники ефективності, які ви можете відстежувати, включають ЦП, підключення, час збору сміття, підвіска, і повторні передачі. На Подальші деталі Ви можете почати переглядати більш детальну статистику використання диска, Кеш, Підказки, Навантаження, Нитки басейни, і Пам’ять, керована Java.

Аналіз кореневих причин є одним із Dynatrace’s найсильніші риси. Динатрас зможуть висвітлити першопричину проблем із продуктивністю на окремих вузлах. Автоматизація аналізу першопричин дозволяє набагато швидше реагувати на проблеми сервера, маючи під рукою всю необхідну інформацію, щоб отримати усвідомлену відповідь.

Якщо вам потрібен інструмент моніторингу Кассандри, який легко конфігурувати і видимість, що тягнеться аж до рівня вузла, Динатрас це інструмент, який ви обов’язково повинні врахувати. Якщо ви хочете дізнатися ціну Динатрас вам доведеться зв’язатися безпосередньо з компанією. Також існує 15-денна безкоштовна пробна версія.

4. AppDynamics 

AppDynamics є ще одним провідним інструментом управління додатками, який може контролювати бази даних Cassandra. З AppDynamics, ви можете переглянути деталі бізнес-транзакцій. Продукт автоматично виявляє бази даних Apache Cassandra і додає їх у ваше середовище моніторингу.

Існує багато різних показників, за допомогою яких можна відстежувати AppDynamics. Наприклад, за допомогою моніторингу резервних комунікацій Cassandra ви можете захоплювати дані про середній час відповіді, помилок за хвилину, і дзвінки за хвилину. Ця інформація дає вам огляд того, як працює послуга.

Існує три версії AppDynamics доступні для придбання; APM Pro, APM Advanced, і APM Пік. APM Pro включає моніторинг бізнес-транзакцій як основний пакет, але вам потрібен APM Advanced, щоб також використовувати видимість сервера та видимість мережі..

APM Peak – це преміальний пакет, який включає моніторинг ефективності бізнесу, аналітику транзакцій та ділові поїздки. Для того, щоб переглянути ціну цих пакетів, вам потрібно буде зв’язатися із службою продажу. Ви можете завантажити 15-денну безкоштовну пробну версію.

5. SignalFx 

SignalFx – хмарний моніторинговий продукт, призначений для моніторингу інфраструктури, як Кассандра. SignalFX використовує збирати і JMX збирати дані про продуктивність від Кассандри. Показники, які ви можете відстежувати за допомогою цього інструмента, включають затримка, пропускна здатність, помилки, активність ущільнення, і натяк активності. Усі ці дані можна переглянути за допомогою моніторингових панелей.

Ви також можете налаштування правил оповіщення щоб визначити, яка діяльність спричинить сповіщення. Сповіщення віднесені до категорії Критичний, Майор, Незначний, Увага, і Інформація. Правилами сповіщення можна керувати в Сповіщення переглянути місце налаштування Назва правила та джерело, ВиявитиІм’я, і Тривалість. Існує також можливість використовувати аналітику в реальному часі для виявлення важливих тенденцій використання (що може вказувати на інші проблеми ефективності).

SignalFx доступний у двох версіях; Моніторинг інфраструктури SignalFx і SignalFx Microservices APM. Моніторинг інфраструктури SignalFx коштує від 15 доларів (12 фунтів) до 25 доларів (20 фунтів стерлінгів) на хост на місяць. Мікросервіси SignalFx Microservices коливаються від $ 45 (£ 36) до $ 65 (£ 52) на хост на місяць. Безкоштовна пробна версія доступна.

6. Instaclustr 

Instaclustr це мережева платформа моніторингу, яка має Cassandra Monitoring API. API моніторингу Кассандри відстежує використання диска, Використання процесора, читає і пише, завдання затримки, очікують ущільнення, статистика завдань, живі клітини і надгробки на одне читання. Кожен показник оновлюється кожні 20 секунд, тому вся інформація, яку ви бачите, актуальна. Для надземної точки зору Підсумок кластерів Перегляд дає вам достатньо інформації для встановлення стану здоров’я кластера.

Візуалізація, включена в Instaclustr допомагає стежити за змінами показників у часі. Наприклад, можна переглянути графік, який показує вам коливання “затримки читання” за часом. Ці графіки дозволяють легко визначити тенденції, які ви можете пропустити, якщо ви використовуєте інформаційну панель.

Існує чотири версії Instaclustr доступно для придбання: Розробник – Стартер, Розробник – Професіонал, Виробництво, і Підприємство. Розробник – Starter коштує 20 доларів (16 фунтів стерлінгів) на вузол щомісяця, ємністю 5 Гб пам’яті та 2000 МБ пам’яті. Професійна версія коштує 79 доларів (63 фунтів стерлінгів) на вузол на місяць для зберігання в 30 Гб і 3750-4000 МБ пам’яті.

Виробнича версія починається від 250 доларів (200 фунтів стерлінгів) за 250-3200 ГБ пам’яті та 8000-122000 МБ пам’яті. Версія Enterprise починається від 2500 доларів (2000 фунтів стерлінгів) і спрямована на компанії, які хочуть контролювати понад 30 вузлів. Ви можете завантажити безкоштовну пробну версію.

7. Інстана 

Інстана це інструмент моніторингу продуктивності додатків, що підтримує Cassandra. Як тільки Instana буде розгорнута, вона буде автоматично виявляє Кассандру. Функції автовідкриття допомагають швидко налаштуватись без необхідності керувати безліччю конфігурацій вручну. Програмне забезпечення показує, що програмне забезпечення відображається прямо на рівні вузла, наприклад Запити, Клієнт затримує читання / запис і Запити на розгляд. Також є показники рівня кластера, які показують вам подробиці клавіатури, коефіцієнти реплікації, і розміри дисків.

Ви також можете стежити за станом здоров’я Кассандри за допомогою Динамічний графік. Динамічний графік відображає інфраструктурні події поряд із часовою шкалою, щоб ви могли бачити, як продуктивність змінюється з часом. Наявність цієї інформації перед собою дає чітку перспективу тенденцій ефективності, що впливають на послугу.

Існує дві версії Інстана доступно для придбання: Моніторинг інфраструктури і Управління продуктивністю додатків. Моніторинг інфраструктури коштує $ 11 (8 фунтів стерлінгів) на хост на місяць з необмеженими користувачами та понад 100 датчиками. Пакет управління продуктивністю додатків коштує 75 доларів (60 фунтів стерлінгів) на хост на місяць і включає моніторинг інфраструктури, моніторинг кінцевих користувачів та аналітику. Ви можете завантажити безкоштовну пробну версію.

Який інструмент я повинен використовувати для моніторингу Apache Cassandra? 

Якщо ви зараз використовуєте Apache Cassandra для управління базами даних, важливим є рішення для моніторингу. Хороший інструмент моніторингу інфраструктури допоможе переконатися, що ваша база даних працює. Такі інструменти, як Сервер SolarWinds & Монітор додатків і Динатрас добре відомі тим, що забезпечують глибоку видимість фізичної та віртуальної інфраструктури.

З точки зору конфігурації та глибини, Динатрас є одним з найкращих у цьому списку (особливо через його здатність автоматично визначати Кассандру!). Однак, якщо ви хочете більше підходу до моніторингу на основі інформаційної панелі, Сервер SolarWinds & Монітор додатків є найкращим вибором.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me