6 кращих інструментів моніторингу веб-сервера Apache

Якщо ви проводите багато часу в Інтернеті, швидше за все, ви взаємодієте з підтримуваним веб-сайтом Веб-сервер Apache. Сервер Apache HTTP – один із найстаріших і найпопулярніших веб-серверів у світі, підтримуючи такі веб-сайти, як eBay, LinkedIn та Facebook. Підтримка серверів Windows та Unix допомогла багатьом організаціям у міжплатформенних середовищах. У цьому посібнику веб-сервера Apache ми розглянемо, що таке веб-сервер Apache та найкращі інструменти моніторингу для нього.

Не встиг прочитати весь пост? Ось наш підсумок список 6 найкращих інструментів моніторингу веб-сервера Apache:

  1. SolarWinds Apache Monitor з сервером & Монітор додатків (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Комплексний інструмент моніторингу сервера та додатків, який може відстежувати ключові показники продуктивності Apache за допомогою спеціального модуля.
  2. Paessler PRTG Network Monitor (БЕЗКОШТОВНО) ПРОБЛЕМИ) Автоматично визначає вашу мережеву структуру при встановленні та має понад десяток модулів моніторингу сервера для Apache.
  3. Динатрас Відстежуйте та візуалізуйте показники Apache через контекст веб-служб, на яких працює Apache.
  4. ManageEngine Application Manager Спеціально призначений інструмент моніторингу Apache, який пропонує без агентурний моніторинг продуктивності різних показників.
  5. AppDynamics Моніторинг у режимі реального часу для виявлення вузьких місць з автоматичним виявленням та ефективністю бізнес-транзакцій.
  6. Антурис Виділений модуль Apache для моніторингу основних показників продуктивності.

Що таке веб-сервер Apache?

Веб-сервер Apache є веб-сервер з відкритим кодом керує програмним фондом Apache. Веб-сервер – це послуга, яка знаходиться між сервером і клієнтським пристроєм. Веб-сервер Apache працює як фрагмент програмного забезпечення на сервері та приймає клієнтські запити з веб-браузера користувача. Потім він надсилає відповідь на запит у вигляді веб-сторінки. Що робить Веб-сервер Apache Популярний асортимент модулів, який пропонує підприємствам додаткові можливості.

Модулі дозволяють налаштувати у вигляді додаткових функцій. Наприклад, IPv6, FTP, HTTP / 2, дроселювання пропускної здатності, WebDAV, балансування навантаження, і Переписування URL-адрес – це лише деякі додаткові функції Веб-сервер Apache може запропонувати. Ці функції дають вам більший контроль над досвідом, який ви надаєте кінцевому користувачеві.

Щоб використовувати Apache, все, що вам потрібно зробити, це завантажити програмне забезпечення з офіційного веб-сайту. Програмне забезпечення є абсолютно безкоштовним, так що ви можете почати вдосконалювати сервіс свого веб-сайту, не порушуючи банк.

Кращі засоби моніторингу веб-сервера Apache

Якщо ви зараз використовуєте Веб-сервер Apache, використання інструмента контролю сервера є життєво важливим для забезпечення чудового досвіду. Частина битви моніторингу веб-серверів – це необхідні інструменти та видимість для вирішення проблем, пов’язаних з ефективністю. Усі інструменти, згадані в цій статті, є чудовим вибором для контролю продуктивності Веб-сервер Apache.

1. SolarWinds Apache Monitor з сервером & Монітор додатків (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

Сонячні вітри Монітор Apache для продуктивності сервера з Сервер & Монітор додатків це засіб моніторингу програм, який може здійснювати моніторинг Веб-сервер Apache. Інструмент моніторів Продовження часу роботи веб-сервера Apache, доступу, трафік, непрацюючі працівники, доступність, Навантаження процесора, повний доступ, запит сервера в секунду, пам’ять, і багато іншого для виявлення проблем з ефективністю. Також є можливість контролювати інші фрагменти інфраструктури, які підтримують веб-сервер, такі як Linux, MySQL та PHP.

Поза Apache, інструмент пропонує автоматичне відкриття програми та сервера. Автовідкриття корисно для того, щоб постійно оновлювати мережеве середовище, щоб гарантувати повну видимість того, що відбувається.

Система сповіщень також пропонує високий рівень підтримки Веб-сервер Apache моніторинг. The система сповіщень працює на пороговій основі і надсилає сповіщення, якщо пристрій чи програма відповідає певним проблемам продуктивності. Наприклад, якщо сервер опускається або завантаження процесора досягає проблемного рівня, програма попередить вас.

Сервер SolarWinds & Монітор додатків починається з ціни 2995 доларів (2,382 фунта). Ви можете завантажити 30-денна безкоштовна пробна версія.

SolarWinds Apache Monitor з сервером & Завантаження додатка MonitorDownload 30-денна безкоштовна пробна версія

2. Мережевий монітор Paessler PRTG (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

Paessler PRTG Network Monitor це інструмент моніторингу інфраструктури, який має власний датчик для Веб-сервер Apache. The Датчик HTTP Apache ModStatus PerfStats показує діапазон показників, у тому числі Навантаження процесора, тривалість роботи сервера, запити в секунду, байт за запит, кількість поточних зайнятих робочих ниток, і кількість непрацюючих робочих ниток. Датчик показує всі ці дані у вигляді циферблатів, які можна розглядати як дані живого та історичного характеру.

Після налаштування датчика система сповіщень повідомить вас про наявність проблеми, яка потребує вашої негайної уваги. Сповіщення є доступний по електронній пошті, СМС і push-сповіщення. Існує також API, який можна використовувати для створення власних власних сценаріїв сповіщень.

PRTG Network Monitor є безкоштовним для моніторингу підприємств з менш ніж 100 датчиками. Якщо вам потрібно більше, вам доведеться придбати одну з платних версій. PRTG Network Monitor починається з ціни 1600 доларів (1 272 фунти) для 500 датчиків і однієї установки сервера до 10 500 доларів (8 352 фунтів) для 5000 датчиків і встановлення одного сервера або 60 000 доларів (47 727 фунтів) для 5 установок сервера і необмежених датчиків. Також є 30-денна безкоштовна пробна версія.

Paessler PRTG Network MonitorЗавантажте 30-денну безкоштовну пробну версію

3. Динатрас 

Динатрас це платформа моніторингу продуктивності додатків з можливостями моніторингу Apache. Інструмент надає вам a виконанняпанель приладів що відображається доступність, запити, розміри відповідей, зайняті працівники, версія програми, конфігураційний шлях, зміни інфраструктури, і перезапускається. Наприклад, ви можете переглянути Веб-сервер Apache графік доступності, який показує, коли послуга востаннє перейшла в офлайн.

Функція, що називається глибоким моніторингом процесів, дозволяє здійснити мікроскоп на час реакції служб Apache, що працюють в межах різних процесів. Наприклад, ви можете переглянути графік, який визначає, які служби потребують часу для виконання. Послуги включають Модулі Apache, Активність бази даних, Збірник PHP, і Виконання PHP.

Одна з причин Динатрас є головним інструментом моніторингу Веб-сервер Apache є його двигун виявлення аномалії. Двигун виявлення аномалії автоматично виявляє аномалії продуктивності визначити, що стосується діяльності. Якщо буде виявлено аномалію, ви отримаєте сповіщення про це. Попередження не лише підкреслить, що існує проблема, але точно визначить першопричину, щоб ви могли її вирішити на початку.

Для видимості згори вниз Веб-сервер Apache до рівня процесу, Динатрас – винятковий вибір. Однак, якщо ви хочете знати варіанти доступних цін Динатрас вам доведеться зв’язатися безпосередньо з компанією. Ви можете завантажити 15-денну безкоштовну пробну версію.

4. ManageEngine Application Manager 

ManageEngine Application Manager це програмна платформа для моніторингу додатків, яка пропонує Веб-сервер Apache моніторинг. З ManageEngine Application Manager ви можете стежити за доступність, час реакції, Використання процесора, Передано байтів / сек, деталі запиту з Веб-сервер Apache, і більше. Коло метрик, підтримуваних програмою, переконайтеся, що ви знаєте, чи є щось, що впливає на ваших кінцевих користувачів.

The система оповіщення включений с ManageEngine Application Manager дозволяє користувачеві встановити пороги для моніторингу показників продуктивності. Повідомлення надсилаються через електронною поштою і СМС тож ви знаєте, коли відбувається подія на виставу. Попередження можна налаштувати так, що ви можете контролювати, про які дії інструмент сповіщає вас. Наприклад, ви можете встановити поріг часу відповіді, щоб ви отримували сповіщення, якщо сервер повільно реагує.

The звіти функціональність в ManageEngine Application Manager є ще одним із важливих моментів програми. Звіти показують історичні дані про ефективність на Веб-сервер Apache але ви також можете використовувати машинне навчання, щоб передбачити майбутні тенденції в роботі. Машинне навчання допомагає планувати майбутнє.

Існує три версії Доступний диспетчер програм ManageEngine: Безкоштовно, Професійні, і Підприємство. Безкоштовна версія підтримує до п’яти серверів або додатків. Професійна версія починається від $ 945 (751 £) за 25 моніторів, а версія Enterprise починається від $ 9,595 (£ 7,632) для 250 моніторів. Існує також 30-денна безкоштовна пробна версія.

5. AppDynamics

AppDynamics це моніторинг продуктивності програми, який може автоматично виявити топологію додатків, включаючи Веб-сервер Apache. Інструмент можна використовувати для забезпечення видимості в ділових транзакціях. Дані, що контролюються AppDynamics для Веб-сервер Apache включає навантаження, середній час відповіді, і помилки.

Сповіщення в AppDynamicsнезалежно обчислювати базові значення для KPI щоб відрізнити низьку продуктивність. Розрахунки досить точні, щоб усунути помилкові позитиви, щоб не надсилати неактуальні або неправильні сигнали тривоги. З адміністративної точки зору це гарантує відповідь лише на важливі сповіщення.

Існує три версії Управління продуктивністю додатків AppDynamics доступно: APM Pro, APM Advanced, і APM Пік. APM Pro – базовий пакет, який включає можливості моніторингу інфраструктури. APM Advanced також включає видимість у стек додатків. Нарешті, APM Peak пропонує моніторинг ефективності бізнесу в реальному часі, відрядження та аналітику транзакцій. Ви можете розпочати 15-денну безкоштовну пробну версію.

6. Антурис

Антурис це платформа моніторингу додатків, яка має власний інструмент моніторингу Apache. The Монітор Apache збирає такі показники, як кількість зайнятих працівників, кількість непрацюючих працівників, запити в секунду, Кбайт обслуговується за секунду, Кбайт на запит, Використання процесора, і споживання пам’яті.

Інструмент також відстежує дані про трафік (що корисно для виявлення поширених типів кібератак, таких як DDOS-атаки). Ці показники включають кількість запитів в секунду, кількість байтів, що обслуговуються в секунду, і середня кількість байтів на запит.

З точки зору конфігурації, Антурис використовує і те, і інше моніторинг на основі агентів і моніторинг без агентів. Ви можете отримати доступ до програми через веб-інтерфейс GUI. Якщо ви пропустите будь-яку важливу інформацію тут, програма надсилає сповіщення електронною поштою, щоб повідомляти про проблеми з ефективністю.

Anturis доступний у безкоштовній та платній версії. The Безкоштовна версія підтримує до 5 моніторів з електронними повідомленнями. Платні версії Антурис починати з $ 10 (£ 7,95) на місяць для 10 моніторів до $ 95 (£ 75) на місяць для 100 моніторів. Ви можете завантажити 30-денну безкоштовну пробну версію або ознайомитись з цінами тут.

Моніторинг веб-сервера Apache

Використовуючи такий інструмент, як Динатрас або Сервер SolarWinds & Монітор додатків ви зможете переконатися, що час відповіді залишається низьким, і уникнете будь-яких непередбачених проблем із виконанням. Чим кращі показники роботи сервера, тим ефективніше користувальницьке враження відвідувачам сподобається.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me