6 кращих інструментів моніторингу активності файлів – як контролювати доступ до файлів

Контроль доступу до чутливих файлів повинен бути складовою будь-якої повної стратегії кібербезпеки. Зупинення несанкціонованих осіб у крадіжці конфіденційних даних є важливим для запобігання крадіжці конфіденційної інформації. Моніторинг активності файлів інструменти використовують глибоку перевірку пакетів, щоб побачити, як користувачі взаємодіють з файлами по всій мережі.

Програмне забезпечення для моніторингу файлів показує, хто отримав доступ до файлу, коли і що зробив. У цій статті ми розглянемо шість найкращих інструментів моніторингу активності файлів:

  1. Сервер SolarWinds & Монітор додатків (БЕЗКОШТОВНИЙ ПЕРІОД ВИПРОБОВУВАННЯ)
  2. ManageEngine DataSecurity Plus
  3. LANGuardian
  4. Терамінд
  5. ПА Файловий огляд
  6. FileAudit

Найкращі інструменти моніторингу активності файлів

1. Сервер SolarWinds & Монітор додатків (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

Сервер SolarWinds & Монітор додатків це інструмент моніторингу програм та файлів, який відстежує зміни файлів у режимі реального часу. На інформаційній панелі ви можете переглядати такі характеристики файлу, як зміст, розмір, вік, і рахувати. Ці монітори постійно інформують про зміни в мережі. Наприклад, монітор віку файлів повідомляє, коли файл востаннє змінено.

Швидка конфігурація Сервер SolarWinds & Монітор додатків робить його ідеальним для МСП. Після установки програмного забезпечення програма почне автоматично виявити підключені пристрої. Менш ніж за годину ви можете мати функціональну платформу для моніторингу файлів із включеними шаблонами моніторингу поза вікном.

Звичайно, вам не доведеться ловити все в режимі реального часу: Сервер SolarWinds & Монітор додатків робить це за вас. Монітори, як монітор кількості файлів попередити вас, якщо кількість файлів у каталозі перевищує налаштований поріг. Функція сповіщень виділяє потенційно шкідливу діяльність, щоб ви могли ближче ознайомитися. Сповіщення можна налаштувати щоб ви вибрали, які параметри слід використовувати.

Якщо вам потрібне рішення для моніторингу файлів із можливостями моніторингу додатків, тоді Сервер SolarWinds & Монітор додатків настійно рекомендується. Сервер SolarWinds & Монітор додатків починається з ціни 2995 доларів (2349 фунтів). Також існує 30-денна безкоштовна пробна версія, яку ви можете завантажити за цим посиланням тут.

Сервер SolarWinds & Монітор додатків (SAM) Завантажте 30-денну безкоштовну пробну версію

2. ManageEngine DataSecurity Plus 

ManageEngine DataSecurity Plus це програмна платформа для моніторингу файлів, яка відображає активність файлів та користувачів у мережі. Ви можете бачити, хто отримував доступ до файлу, коли та до чого вони отримували доступ. Є також ряд візуальні екрани, як графіки і кругові діаграми які показують вам більш повний огляд.

Наприклад, ви можете побачити кругову діаграму Усі зміни файлів і папок який розбивається на Створіть, Видалити, Змінити, Зміна дозволу, Перепишіть, Перейменуйте, і Рухатися. Ви також можете переглядати найактивніших користувачів, найбільш доступні файли та найбільш змінені файли на файловому сервері.

Один функція преміум-класу входить до ManageEngine DataSecurity Plus є аналітика доступу до файлів. Аналіз доступу до файлів висвітлити тенденції доступу, слідкуйте за часом доступу і виявити аномальний доступ до файлів. Наприклад, інструмент може визначити, чи був доступ до файлу поза робочим часом та чи користувач отримав право на доступ до вмісту.

Вбудований аудит та відповідність нормативним вимогам ManageEngine DataSecurity Plus також надзвичайно корисні. Засіб відповідає PCI DSS, HIPAA, GDPR, SOX, GLBA, і FISMA. Ревізуючи права доступу, ви можете краще контролювати доступ до файлів і гарантувати, що ви не залишаєте себе відкритими для штрафних санкцій чи інших зобов’язань.

Для ManageEngine DataSecurity Plus Аудит файлового сервера ціна починається від $ 745 (£ 584) на рік. У ціну включено моніторинг цілісності файлів, відстеження взаємодії файлів, попередження, виявлення / карантинне викупне програмне забезпечення та багато іншого. Ви можете завантажити 30-денну безкоштовну пробну версію.

3. LANGuardian

LANGuardian це монітор активності файлів, який використовує глибокий огляд пакетів відстежувати активність користувачів. LANGuardian є популярним інструментом, оскільки він не є агентом і не впливає на продуктивність мережі, коли він використовується для моніторингу файлів (що робить програму ідеальною для управління кількома сайтами). Діаграми формуються на основі активності файлів. Ці діаграми показують Час, Ім’я входу, Відділ, Датчик, Джерело IP / підмережа, і IP / підмережа файлового сервера.

Використання програмного забезпечення за допомогою глибокої перевірки пакетів дозволяє вам розрізнити, хто робить що у вашій мережі. Метадані користувача отримується з мережевих пакетів для моніторингу активності користувачів всередині мережі. На практиці це показує, коли користувачі відчинено і закрити файли для спільного використання файлів, завантажити або завантажити файли.

Інструмент також має функція оповіщення повідомляти вас про підозрілу діяльність. Наприклад, користувачеві надсилається повідомлення оповіщення якщо швидкість перейменувань файлів збільшується або користувач копіює великі обсяги файлів. Попередження про це прапор підозрілої діяльності рано знижує ймовірність зловмисного програмного забезпечення, наприклад, викупного програмного забезпечення, що виводить вас з ладу.

LANGuardian доступний як вічна ліцензія або підписка. Ціна залежить від кількості користувачів у вашій мережі та кількості потрібних датчиків. Вам доведеться зв’язатися безпосередньо з торговою командою, щоб побачити точну ціну. Також є безкоштовна пробна версія.

4. Терамінд

Терамінд це програмне забезпечення для моніторингу активності файлів, розроблене спеціально для моніторингу активності користувачів. Монітор продукту доступ до файлів, створення, видалення, і операції запису. Активність користувача контролюється за допомогою запису на екрані та текстових журналів, щоб ви могли більш детально ознайомитись із активністю користувача, щоб перевірити його законність.

Існує також система сповіщень, яка інформує вас про події в мережі. Наприклад, система сповіщень повідомляє вам про завантаження файлів до хмари, або як додаток до електронної пошти, або через хмарну службу, наприклад Google Drive, Dropbox або OneDrive. У вас також є можливість блокувати завантаження в хмару, якщо ви вважаєте, що діяльність є шкідливою за своєю природою.

Терамінд доступний як локальне або хмарне рішення. У кожному є три версії продукту: Teramind Starter, Терамінд УАМ, і Терамінд DLP. Місцеві версії починаються від $ 60 ($ 47) на місяць для 10 кінцевих точок до $ 150 (£ 117) на місяць для 10 кінцевих точок. Хмарні версії починаються від $ 60 ($ 47) на місяць для п’яти користувачів до $ 150 (£ 117) для додаткових правил вмісту на основі вмісту даних.

5. Зображення файлу PA

ПА Файловий огляд – це рішення для моніторингу файлів з можливості моніторингу файлів у реальному часі. Монітори програмного забезпечення для створення файлів, видалення, модифікація, і рух файлів. Він також стежить за IP-адреса, дані / час і ім’я комп’ютера взаємодій, щоб допомогти виявити різних користувачів та виявити підозрілу активність. Ви можете розпочати моніторинг, як тільки закінчите процес налаштування, який можна закінчити за лічені хвилини.

Програма також є автоматизовані сповіщення. ПА Файловий огляд повідомляє вас про зміни, внесені до файлів, щоб ви могли виявити фальсифікацію журналу. Сповіщення мають різноманітну супровідну інформацію, в тому числі обліковий запис користувача, IP-адреса користувача, ім’я комп’ютера, цільовий файл, якою була діяльність і дата, час. Доступність цієї інформації для посилання допомагає розмістити всю необхідну інформацію в одному місці, щоб ви могли почати вирішувати напад.

Що стосується аудиту, ПА Файловий огляд – відмінний вибір. Він не тільки відповідає PCI, HIPAA, FISMA AC-19, SOX, і ISO 27001/27002, але він також має звіти. Звіти можна генерувати у тексті, HTML, PDF або .CSV. Звіти показують конкретні користувачі, конкретний часовий діапазон, і часовий період.

Можна придбати дві версії продукту: PA Файл Вигляд Ультра, і PA File Sight Lite. Версія Lite починається з 199 доларів (156,18 фунтів стерлінгів) за 1-9 ліцензій і може контролювати діяльність з файлами та генерувати сповіщення. Версія Ultra починається від $ 599 (£ 470) за 1-9 ліцензій і може робити все, що може зробити Lite версія, але додає інтеграцію для Microsoft SQL Server, звіти, розширені сповіщення, і здатність до блокувати зовнішні накопичувачі.

6. FileAudit 

FileAudit є інструмент моніторингу файлів у реальному часі що було розроблено, щоб допомогти контролювати, як співробітники взаємодіють з файлами. Монітор платформи зміни файлів, читати писати, видалення, і право власності. Маючи цю інформацію під рукою, ви зможете негайно виявити та вирішити кібератаки до того, як буде заподіяно шкоду.

Тут є також автоматизовані сповіщення електронною поштою щоб повідомити вас про дії користувача. Попередження створюються для певних подій, таких як видалення файлу або якщо користувачеві заборонено доступ до файлу. Дотримання цієї інформації допомагає діагностувати підозрілу поведінку якомога раніше.

Існує чотири версії FileAudit доступно для придбання: Команда, Маленький, Середній, і Підприємство. Версія Team коштує $ 50 (£ 39) на місяць для 100 користувачів та одного сервера. Мала версія коштує $ 85 (£ 66) для 500 користувачів та трьох серверів.

Версія Medium коштує 140 доларів (109 фунтів стерлінгів) для 1000 користувачів та п’яти серверів. Версія Enterprise підтримує більше п’яти серверів з більш ніж 1000 серверами (але вам потрібно буде зв’язатися безпосередньо з торговою командою). Ви можете завантажити безкоштовну версію тут.

Вибір правильного інструменту

Моніторинг активності файлів є складовою частиною управління документами в умовах підприємства. Такі інструменти, як Сервер SolarWinds & Монітор додатків і ManageEngine DataSecurity Plus були побудовані з цією метою на увазі. Кожен інструмент простий у використанні з простою конфігурацією та накладною перспективою взаємодії файлів.

Функція аналітики доступу до файлів, включена в ManageEngine DataSecurity Plus є корисним для тих підприємств, які хочуть автоматизувати деяке їх виявлення загрози. Автоматизація виплачує дивіденди за час відповіді, коли реагує на шкідливу діяльність.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me