5 кращих інструментів захисту від відшкодування

Що таке викуп?

Простіше кажучи, викупне програмне забезпечення – це тип зловмисного програмного забезпечення, яке зашифровує файли, знайдені в компрометованій системі, а потім просить жертв заплатити викуп за відновлення доступу до власних даних..

Гроші на “викуп” можуть бути від кількох доларів до сотень тисяч доларів.

Звичайно, ніколи не існує гарантії, що жертви відновлять доступ до своїх файлів навіть після їх оплати. Але в будь-якому разі є сенс мати найкращі рішення щодо захисту від випробувань.

Ми детально ознайомимося з усіма речами, які вимагають викупу, але якщо ви просто хочете знати, які рішення пропонують найкращу оборону, ось перелік п’яти найкращих рішень захисту від випробувань:

 1. Захист від сказування Acronis Безкоштовне рішення, яке може переходити на ноги з найкращими з викупних програм, які сьогодні плавають по Інтернету. Одне з найкращих рішень для атак з нульовими днями.
 2. Malwarebytes Anti-ransomware Використовує аналіз поведінки для виявлення шкідливих намірів; чогось насправді не може зробити антивірус.
 3. Тенденція Micro RansomBuster Використовуйте цей інструмент захисту від вимушеного програмного забезпечення для вирішення проблеми, просто зберігаючи дані та файли в захищеній папці та блокуючи весь несанкціонований доступ до неї.
 4. Webroot SecureAnywhere Користувачам, які хочуть отримати точний інструмент, який є ефективним у боротьбі з викуповим програмним забезпеченням та полегшує використання ресурсів. Цей інструмент – ідеальний вибір для приватних осіб та малого бізнесу.
 5. Антивірус Bitdefender Plus На сьогоднішній день одне з найкращих антивізійних рішень. Це повноцінний набір захисту для тих, хто серйозно ставиться до їх безпеки – не лише проти викупових програм.

Як iTunes з нульовим днем ​​дозволяв зловмисникам встановлювати програмне забезпечення вимкнено на потворному https://t.co/5iaAfbuGRE

– Ден Гудін (@ dangoodin001) 10 жовтня 2019 року

Вам справді потрібен захист від викупу?

Якщо ви вважаєте, що ваше антивірусне рішення забезпечує достатній захист від атак зловмисного програмного забезпечення, вам належить ще одна думка.

Розумієте, проблема антивірусного рішення полягає в тому він може пропустити нещодавно випущене програмне забезпечення як раніше вони дізнаються про це після наступного оновлення – коли виробник оновлює свій чорний список або базу даних зловмисних програм.

Тим часом, рішення, яке не вимагає захисту, може зупинити атаку, пов’язану з випуском програмного забезпечення, відстежуючи процеси або програми, перевіряючи, чи вносять симптоматичні зміни і показують будь-які підозрілі поведінки чи дії.

Потім, навіть якщо ваш антивірус виявив атаку зловмисного програмного забезпечення, він все одно не зможе відновити файли, зашифровані вимогами. Розшифровка – це форте інструментів проти викупу.

І так, це має ідеальний сенс мати програмне забезпечення для захисту від викупу, яке працює на додаток до антивірусного рішення. Це, якщо, звичайно, ви не вирішите встановити антивірусне рішення, яке включає в себе інструмент захисту від сканування програмного забезпечення. Ми розглянемо пару таких.

Наскільки це серйозна загроза?

Що стосується атак нагромадських програм, 2017 рік завжди пам’ятатиметься, коли року саме цей тип зловмисного програмного забезпечення домінував у світових заголовках кібер-атак. Наприклад:

 • Творці Ransomware мають гарний стимул продовжувати займатися своєю торгівлею: підраховано, що лише за той рік вони сплатили 1 мільярд доларів за виплату виплат
 • The WannaCry в травні того ж року вдарило викупне обладнання, і до того часу, коли пил оселилася, це спричинило хаос у цифровому світі: це призвело до того, що лікарні знизили ступінь каліцтва Національної служби охорони здоров’я (NHS) у Великобританії, вдарили провайдерів зв’язку, а також близько 10 000 інших організацій, за оцінками 200 000 особистих жертв та охопили жертв у понад 150 країнах

Петя А Екранний викупДжерело: Wikimedia Commons

Хоча загрози зменшилися до кінця року, це був не зовсім кінець натиску. У 2018 році загроза вимогами продовжувалась, і деякі найбільші компанії на планеті, і навіть цілі міста міста, були викуплені:

 • У березні місто Атланта потрапило під с СамСам викуп але відмовився платити викуп у розмірі 51 000 доларів. Пізніше, за первісною оцінкою законопроекту про відновлення, вона складе близько 3 мільйонів доларів. Цей показник швидко збільшився до 11 мільйонів доларів і міг навіть досягти 17 мільйонів доларів.
 • В серпні, TSMC, великий тайваньський виробник напівпровідників, що постачає такі компанії, як Apple, потрапив у нову версію викупного програмного забезпечення WannaCry; атака привела виробництво компанії до помелу

У 2019 році все було не так вже й краще; насправді кількість атак нагромадських програм зросла вдвічі, і що ще гірше, самі зловмисні програми стали ще сильнішими. Деякі приклади:

 • Місцеві уряди США продовжували орієнтуватися, Прикладом може бути адміністративний офіс судів Джорджії, у якого його системи не працювали в режимі офлайн.
 • Великі галузі також були сильно вражені як це було у норвезькій алюмінієвій компанії Norsk Hydro; хакери попросили початкового викупу після того, як вони закріпилися в мережі компанії; Пізніше їм вдалося вимкнути понад 20 000 комп’ютерів, які були розповсюджені по всьому світу. Остаточний збиток: понад 50 мільйонів доларів.

На жаль, якщо ці останні минулі роки ще щось не пройдуть, майбутній прогноз не виглядає надто обнадійливим. Очікується, що атаки продовжуватимуть ставати ще більш руйнівними, в той час як зловмисне програмне забезпечення стає слабкішим, коли хакери стають більш розумними та націлюють на конкретні галузі чи жертви.

Чому малий бізнес повинен турбуватися про викупне програмне забезпечення?

Простіше кажучи, є три основні причини:

 • Зростаюча тенденція: Серед SMB все частіше нападають хакери; тож перед тим, як вас теж вдарити, є лише питання часу, особливо якщо ви швидко зростаєте.
 • Будучи ідеальною ціллю: Малі та середні підприємства представлені більш соковитими цілями, ніж люди, вони також менш безпечні, ніж великі підприємства – вони сидять у приємному місці.
 • Без наслідків: SMB не мають сили відстежувати чи переслідувати хакерів; навіть якщо вони дізнаються, хто відповідав за напад викупу, вони все одно не зможуть багато зробити з цим – це заохочує нападників.

Як може атака викупових програм впливати на ваш бізнес?

Як ми нещодавно бачили, і крім первинної втрати даних та каліцтва продуктивності, випадання від нападу викупних програм може продовжувати впливати на бізнес протягом тривалого часу після нападу.

Давайте подивимось, як:

 • Атака може зупинити процеси вашого бізнесу – якщо ваше обладнання піддається атаці, ви не зможете запустити свої процеси або задовольнити своїх клієнтів. Це призведе до втрати довіри клієнтів і, зрештою, зниження прибутку.
 • Втрата чутливих та критичних даних – зараження зловмисним програмним забезпеченням може призвести до втрати даних вашого бізнесу, що також може перешкодити вам продовжувати працювати. Гірше те, що інформація ваших клієнтів також може бути викрадена, що наражає їх на небезпеку.
 • Поширення дезінформації – невиявлена ​​атака зловмисного програмного забезпечення може взяти під контроль ваші дані та програми, а потім використовувати їх для створення підроблених даних та повідомляти про неправильні результати. Якщо ви мимоволі продовжуєте їх використовувати, кінцеві результати можуть бути тільки гіршими та можуть зірвати стратегію прогнозування вашого бізнесу.
 • Атаки відмови у наданні послуг (DoS) – зловмисне програмне забезпечення можна використовувати для того, щоб поставити ваш бізнес на коліна, просто зробивши його недоступним для зовнішнього світу. З іншого боку, сценарії, запущені з вашої мережі, можуть використовуватися для ізоляції від даних або клієнтів, які можуть знадобитися від зовнішнього світу. Так чи інакше, ваш бізнес буде голодувати вкладеними матеріалами, що може призвести до незворотної шкоди, якщо, наприклад, ваші продажі залежать від доступу в режимі реального часу.

Це лише декілька з багатьох способів, яким ваш бізнес може бути пошкоджений нападом зловмисного програмного забезпечення. І ось, питання тепер стає: які найкращі рішення щодо захисту від вибору програмного забезпечення вибирати?

Найкращі засоби захисту від захисту

1. Захист від сканування програмного забезпечення Acronis

Хоча вона також пропонується як частина більш всебічної утиліти для резервного копіювання Acronis True Image, Акроніс Викуп Захист Інструмент – це безкоштовний, автономний інструмент проти викупу, який також має всі можливості та можливості. Плюс до цього входить 5 ГБ розміщеної онлайн резервної копії.

Саме в хмарі зберігаються всі важливі дані, які користувач вибирає для захисту. І саме ця онлайн-резервна копія використовується як точка відновлення у разі нападу викупних програм.

Звичайно, це додатково до локального кешу файлів резервного копіювання – який Acronis Ransomware Protection захищає від атак, забороняючи доступ до нього. Будь-яка програма або процес, що не мають належної авторизації, блокуються.

Тим часом, інструмент слідкує за ознаками атак нагромадських програм та використовує “список списку” інших критичних процесів, щоб переконатися, що вони випадково не позначають законних, які потребують доступу до нього. Що ще більш важливо, цей інструмент забезпечує власну цілісність, блокуючи будь-які спроби зміни власних файлів.

Нарешті, Acronis Ransomware Protection – це інструмент, який не вимагає викупу, його виробник пропонує безкоштовно, сподіваючись, що він вам сподобається настільки, що ви зрештою вирішите вибрати преміум-пакет.

Ну, вони не надто далеко від позначки – це вражаюче антивикупне програмне забезпечення.

2. Malwarebytes Anti-Ransomware

Хоча це було запущено в бета-режимі, цей інструмент захисту від викупу перетворився на один з найкращих варіантів на ринку сьогодні. Будучи інструментом, створеним для конкретних цілей, він не з’їдає потужність обробки і, власне, має невеликий цифровий слід. Крім того, Malwarebytes використовує його як частину більшого, більш повного захисту кінцевих точок Malwarebytes & Рішення у відповідь. Це означає, що вони впевнені, що це чудовий інструмент і впевнені в його роботі.

Після встановлення він працює у фоновому режимі без необхідності навіть початкового сканування – він просто починає захищати пристрій і реагує в режимі реального часу. Красою Malwarebytes є її Ransomware Rollback [PDF] технології. Будь-які зміни, внесені до файлів – наприклад, зашифровані шкідливим програмним забезпеченням – можуть бути відмінені. Це робиться за допомогою резервних копій, які це анти-шкідливе програмне забезпечення зберігає саме для цієї мети.

Malwarebytes слідкує за всім, що відбувається навколо нього, і відстежує, яка програма чи процес зробили, що змінилося. Коли він усвідомлює, що трапилося щось жахливе він може легко відкинути час назад і змінити будь-які зміни, які були внесені незалежно від того, чи було це модифікацією, видаленням або навіть шифруванням.

Таким чином, для тих, хто може подумати, що це легкий інструмент, ми можемо сказати лише: “Зробіть ні недооцінюйте це ».

Річ, яка робить Malwarebytes одним з найкращих інструментів боротьби зі зловмисним програмним забезпеченням він був розроблений для захисту від останніх онлайн-загроз. Це, отже, має можливість орієнтуватися на останні загрози зловмисного програмного забезпечення що навіть деякі інші антимадерні рішення «великої ліги» ще не змогли познайомитись.

3. Тенденція Micro RansomBuster

RandomBuster є безкоштовним, і хоча це популярний компонент пакета Trend Micro Antivirus, він також доступний як автономна програма.

Цей інструмент вирішує проблему з вимогами дещо іншим чином – за допомогою приманки зловмисного програмного забезпечення, що піддає програмне забезпечення, фальшиві файли розміщуються у заздалегідь вибраних стратегічних місцях навколо системи, а потім спостерігаються за будь-які зловмисні дії чи спроби нападу.

Потім є Folder Shield – функція, яка створює дві папки, де будь-які документи, розміщені всередині них, захищені від атак. Жодна програма не може редагувати або видаляти файли, розміщені в цих папках, якщо для цього не було надано спеціального дозволу. Звичайно, можна створювати нові файли, що забезпечує їх захист від їх виникнення.

Таким чином, замість того, щоб перевіряти кожен процес або відслідковувати зміни, які вносяться на всій машині, RansomBuster займається лише двома папками (і будь-якими підпапками під ними), щоб зупинити доступ програм до них, процесів чи служб, якщо їм не дозволено . Користувачі можуть просто створити папку і скинути в неї всі свої конфіденційні дані.

Нарешті, ще одна чудова річ щодо цього антивиробничого рішення полягає в тому, що виробники – Trend Micro – мають спеціальну сторінку гарячої лінії, яка пропонує викуп, на якій відвідувачі можуть знайти різноманітні інструменти для боротьби з вимкнутим екраном-шафкою, подати заражені файли для розслідування і навіть мати дані розшифровуються після нападу зловмисного програмного забезпечення.

4. Webroot SecureAnywhere

Webroot SecureAnywhere це антивірус, який був створений для захисту від усіх типів шкідливих програм, а не лише від викупу. І все-таки функція захисту від викупу настільки ефективна, що нам довелося включити її до цього списку.

Унікальною особливістю цього інструмента є те, що він відслідковує всі процеси – законні чи інші – та ігнорує або видаляє їх залежно від того, до якого набору вони належать. У разі нерішучості інструмент пильно стежить за програмою чи процесом, поки не може прийняти рішення в будь-якому випадку.

Будучи хмарним антивірусом, Webroot SecureAnywhere легко користується ресурсами до того, що він залишається непоміченим під час виконання своїх завдань. Ще одна перевага полягає в тому, що обробка хмари робить її швидкою при скануванні – навіть під час повного сканування.

Webroot SecureAnywhere запобігає нерозпізнаним процесам підключення до Інтернету або внесенню незворотних змін та записує в журнал все, що вони роблять. Весь цей час Webroot Central глибоко аналізує процеси проти бази даних у хмарі. Якщо хтось із них підніме прапор, інструмент використовує свої журнали, щоб скасувати будь-які зміни, які вони могли внести, включаючи розшифрування будь-яких файлів, які були зашифровані.

5. Bitdefender Antivirus Plus

Це, певно, одне з найкращих антивізійних програмних рішень. Знову ж таки, хоча Антивірус Bitdefender Plus це повноцінний антивірусний пакет, і як повноцінна система захисту, вона може захистити вашу мережу в безпеці від різного роду атак, це надзвичайно чудовий захист від викупового програмного забезпечення.

Це головним чином завдяки безпечним файлам – функції, яка запобігає доступу до конфіденційних документів та зберігання даних несанкціонованими користувачами. Bitdefender також має власний механізм сканування антивірусного програмного забезпечення та багатошаровий захист від викупу.

Крім боротьби з викуповим програмним забезпеченням, Bitdefender Antivirus Plus також служить засобом захисту від фішингу та захисту від шахрайства та має розширення для відстеження та пошуку та блокування веб-трекерів. Ви турбуєтесь про те, щоб хтось шпигував за вами у конфіденційності вашого офісу чи вітальні? Захист веб-камери цього пакета не дозволяє додаткам захоплювати камеру, в той час як мікрофонний монітор попереджає вас, коли програма намагається отримати доступ до вашого мікрофона.

Все це підкріплено такими функціями, як менеджер паролів, захист банківської справи, VPN, безпечна покупка в Інтернеті та багато іншого. Дивно, хоча це важке антивірусне рішення, Bitdefender залишається ненав’язливим і не зав’язує ресурси машини, яку він повинен захищати..

В цілому, ми би сказали, що це дивовижний всебічний набір мережевої оборони.

Вибір рішення про засіб захисту від компенсації

Якщо ви запитаєте, який із них ми б рекомендували найбільше, ми все одно були б розбиті між Антивірус Bitdefender Plus і Webroot SecureAnywhere. Ми рекомендуємо перше для підприємств та підприємств, тоді як останнє було б ідеальним для окремих або малих підприємств.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me