30 найкращих альтернатив PuTTY для клієнтів SSH

30 найкращих альтернатив PuTTY для клієнтів SSH (1)

PuTTY є термінальним емулятором. Це дозволяє вам увійти в інший комп’ютер, який може бути в тій самій мережі, або до якого можна отримати доступ через Інтернет. У базовій програмі немає захисту, але ви можете комбінуйте його з SSH для додання автентифікації та шифрування для захисту з’єднань через Інтернет. Інструмент також включає засоби передачі файлів, які можна зробити захищеними, додавши в нього SCP і SFTP. Оригінальна програма була написана для Windows, але зараз також є версії, які працюють на Linux і Unix.

30 найкращих альтернатив PuTTY для клієнтів SSH

Програма стара. Спочатку він був випущений у 1999 році. Постійні користувачі стали покладатися на програму, незважаючи на відносно непідготовлений інтерфейс. Ніхто не ставить під сумнів, чому в назві написано неправильний регістр як “PuTTY”. Ніхто не ставить під сумнів, що означає абревіатура – назва насправді нічого не означає.

Якість мережевого програмного забезпечення за останні кілька років дійсно покращилася, і зараз є кілька справді хороших безкоштовних емуляторів терміналів, які набагато кращі, ніж PuTTY.

Ми детально розглядаємо інформацію про кожен із інструментів, які склали цей список нижче, але у випадку, якщо вам не вистачає часу, ось це підсумковий список найкращих альтернатив PuTTY:

 1. KiTTY – Fork of PuTTY, що включає SCP і працює на Windows, Linux, Unix та Mac OS.
 2. MobaXterm – Цей інструмент безкоштовний для домашнього використання та має платну професійну версію. Він працює в Windows, але підтримує команди Linux.
 3. mRemoteNG – Безкоштовне програмне забезпечення для Windows, яке дозволяє запускати кілька сеансів в інтерфейсі з вкладками.
 4. Клієнт Bitvise SSH – Безкоштовна утиліта, яка працює на Windows і включає три протоколи терміналу, а також SFTP.
 5. Xshell 6 – Безкоштовний для домашнього використання з платною версією для бізнесу, цей інструмент встановлюється в Windows, але може спілкуватися з Unix та Linux машинами, і він включає SFTP.
 6. SuperPuTTY – Дуже схожий на оригінальний PuTTY, цей інструмент є безкоштовним у використанні, працює у Windows та включає утиліти SFTP та SCP.
 7. PuTTYTray – Безкоштовна утиліта з відкритим кодом для Windows, що включає rlogin та безпечну SSH опцію.
 8. М’ятний – безкоштовна сумісна з xterm копія PuTTY 0.60 для Windows, яка не має модулів передачі файлів.
 9. Cmder – Реалізація емулятора терміналу ConEmu для Windows з Unix-подібним сценарієм.
 10. ЗОК – Емулятор платного терміналу для Windows та Mac OS з опціями підключення rlogin та SSH та утилітою SCP.
 11. FireCMD – Платна утиліта з десятисесійною безкоштовною пробною версією. Інструмент має вкладений інтерфейс і дозволяє проводити кілька відкритих сеансів.
 12. ExtraPutty – Вилка PuTTY 0.67, ця утиліта захищає з’єднання з 4096-бітним шифруванням RSA, включає FTP, SFTP та SCP, працює у Windows та вільна у використанні.
 13. SmarTTY – Безкоштовний емулятор терміналів на базі SSH для Windows з інтерфейсом на вкладках для декількох сеансів і утилітою SCP.
 14. Термінали – безкоштовний захищений SSH емулятор терміналу для Windows з додатковими інструментами управління мережею.
 15. WinSSHTerm – SSH-захищений термінальний емулятор для Windows з безкоштовними та платними версіями.
 16. iTerm2 – Цей термінальний емулятор працює на Mac OS 10.10 і новіших версій – включає інтерфейс розділеного екрана для декількох одночасних сеансів.
 17. z / Область застосування – Платна утиліта з 30-денною безкоштовною пробною версією спеціально для підключення до Unix та IBM AS / 400 з Windows, Chromebook або веб-браузерів.
 18. Св – безкоштовна заміна PuTTY для Linux, яка займає дуже мало місця на диску.
 19. WinSCP – безкоштовна утиліта для передачі файлів із захищеною SSH, яка включає захищений SSH об’єкт віддаленого доступу.
 20. SolarWinds Solar-PuTTY (БЕЗКОШТОВНИЙ ІНСТРУМЕНТ) – Утиліта SSH для Windows, яка включає захищений емулятор терміналу плюс SCP та SFTP.
 21. Консоль – Безкоштовна утиліта з відкритим кодом для Windows, що включає CMD, PowerShell, Cygwin та PuTTY.
 22. PromptPal – Платний незашифрований емулятор терміналу для Windows із 30-денною безкоштовною пробною версією.
 23. Rxvt-unicode – Невеликий безкоштовний емулятор терміналу для Linux, який не включає шифрування або будь-які утиліти передачі файлів.
 24. ConEmu – Безкоштовний незашифрований емулятор терміналу з Windows, який має інтерфейс з вкладками для управління кількома одночасними з’єднаннями.
 25. OpenSSH – Зашифрований емулятор терміналу з відкритим кодом із SCP та SFTP, призначений для Windows, Mac OS, Linux та iOS.
 26. Гіпер – безкоштовний розширюваний термінальний емулятор з відкритим кодом для Windows, Mac OS та Linux.
 27. Термінал Гуаке – Безкоштовний емулятор з відкритим кодом для Gnome в Linux із вкладеним інтерфейсом для декількох підключень.
 28. Королівський ТС – платний емулятор для Windows, Mac OS, Android та iOS з безкоштовною пробною версією; термінальні сеанси та передача файлів SFTP захищені SSH.
 29. СокСШ – безкоштовний емулятор для Android, захищений SSH та 256-бітним шифруванням AES AES.
 30. Терміус – Емулятор терміналів, захищений SSH та система SFTP для Windows, Linux, iOS та Android з безкоштовними та платними версіями.

Наступна таблиця показує сумісність Операційної системи з кожною з пропонованих альтернатив PuTTY для клієнтів SSH:

ToolWindowsMac OSLinuxAndroidiOS
KiTTYТакНіНіНіНі
MobaXtermТакНіНіНіНі
mRemoteNGТакНіНіНіНі
Клієнт Bitvise SSHТакНіНіНіНі
Xshell 6ТакНіНіНіНі
SuperPuTTYТакНіНіНіНі
PuttyTrayТакНіНіНіНі
м’ятнийТакНіНіНіНі
cmderТакНіНіНіНі
ЗОКТакТакНіНіНі
FireCMDТакНіНіНіНі
ExtraPuttyТакНіНіНіНі
SmarTTYТакНіНіНіНі
ТерміналиТакНіНіНіНі
WinSSHTermТакНіНіНіНі
iTerm2НіТакНіНіНі
z / Область застосуванняТакНіНіНіНі
вулНіНіТакНіНі
WinSCPТакНіНіНіНі
Solar-PuTTYТакНіНіНіНі
КонсольТакНіНіНіНі
PromptPalТакНіНіНіНі
rxvt-unicodeНіНіТакНіНі
ConEmuТакНіНіНіНі
OpenSSHТакТакТакНіТак
ГіперТакТакТакНіНі
Термінал ГуакеНіНіТакНіНі
Королівський ТСТакТакНіТакТак
СокСШНіНіНіТакНі
ТерміусТакТакТакТакТак

Найкращі альтернативи PuTTY для клієнтів SSH

Ось докладніші відомості про наш список PuTTY альтернативи для SSH клієнтів. Деякі з критеріїв, які ми брали до уваги при замовленні цього списку надійності виробів, простоти використання, простоти монтажу та глибини підтримки та документації, того, як підтримується інструмент та популярність використання в непридатних умовах.

1. KiTTY

KiTTY

KiTTY – виделка PuTTY. Це означає, що вихідний код PuTTY було скопійовано та змінено деякий час тому для розробки цієї окремої утиліти. З моменту прийняття цієї копії оригінальну програму було переглянуто та оновлено. KiTTY також періодично оновлюється, тому цей інструмент поступово відходив від функціональності оригінального PuTTY. KiTTY доступний лише для Windows, і він безкоштовний у використанні. Хоча інтерфейс працює лише у Windows, ви можете увійти у віддалені комп’ютери, на яких працює Windows, Linux, Unix, і Mac OS.

Ви можете створювати сценарії для автоматичного входу та запускати команди в командному рядку віддаленого комп’ютера. Інтерфейс здатний представляти кілька одночасних сеансів.

The KiTTY інтерфейс включає два SCP реалізації. Це pscp і WinSCP. Інструмент також включає систему чату та текстовий редактор.

2. MobaXterm

MobaXterm

MobaXterm є безкоштовним для домашнього користування, а також є платна версія для підприємств. Цей інструмент працює Windows, але він підтримує деяких Unix / Linux командна мова. Інтерфейс управляє процесом входу на віддалені комп’ютери, а також інтегрує систему передачі файлів. Можна відкрити кілька SSH сеанси, до кожного з яких можна отримати доступ через вкладки в інтерфейсі. Безкоштовна версія дозволить до 12 одночасних сеансів, але платна версія не має обмеження на сеанс.

Передача файлів обробляється через SFTP протокол і термінальний сеанс використовує систему X сервера. Інструмент може бути розширений за допомогою плагінів, які дозволяють з’єднатися з іншими протоколами, такими як тунелювання з HTTPS і ви також можете додати SSL.

3. mRemoteNG

mRemoteNG

The mRemoteNG Інструмент безкоштовний і код доступний для завантаження, оскільки це проект з відкритим кодом. Ця програма – роздріб оригіналу mРамовити система. Назва mРамовити позначає “багатовіддалені” сеанси. Отже, це говорить про те, що за допомогою цього інструменту можна створити кілька віддалених термінальних сесій. Як і у багатьох інших інструментах цього списку, доступ до кількох сеансів здійснюється через інтерфейс з вкладками.

Інструмент працює далі Windows і вона включає цілий спектр систем зв’язку. Деякі з них не є безпечними і не повинні використовуватися для доступу до віддалених комп’ютерів через Інтернет. Прикладами таких небезпечних систем є RDP і rlogin. Однак ви можете використовувати SSH з цим інтерфейсом і HTTPS. На жаль,, mRemoteNG не включає захисну утиліту передачі файлів, проте вона добре працює як безкоштовний клієнт SSH.

4. Bitvise SSH Client

Клієнт Bitvise SSH

Клієнт Bitvise SSH є безкоштовним у використанні та працює далі Windows. Інструмент включає в себе як функцію терміналу, так і систему передачі файлів. Використовується емулятор терміналу xterm, vt100, і bvterm протоколи. Утиліта передачі файлів використовує SFTP безпечні методи. І емулятор терміналу, і програма передачі файлів захищені SSH системи аутентифікації та шифрування.

З’єднання можна налаштувати через проксі, і ви можете додати додаткові додатки для підвищення безпеки на додаток до RSA або DSA шифрування. Експедиція портів можливо також через налаштування інтерфейсу клієнта. Версія командного рядка також дозволяє динамічну переадресацію порту та міст FTP. Загалом, це дуже зручний клієнт Windows SSH.

5. Xshell 6

Xshell

Xshell є безкоштовним для домашнього використання та є платною версією для підприємств. Цей інструмент працює Windows, але він може спілкуватися з Linux і Unix сервери. Параметри безпеки дозволяють вибирати між SSH1 і SSH2. Є також ан rlogin варіант. Однак це не включає шифрування, тому вам краще дотримуватися параметрів сеансу SSH. Інструмент може надати вам термінал на віддалені комп’ютери, і він буде зберігати ваші облікові дані у зашифрованому форматі для часто відвідуваних серверів. Ви можете відкрити кілька підключень та перемикатися між ними, використовуючи вкладки, які відображаються у верхній частині вікна інтерфейсу інтерфейсу.

Вбудована функція передачі файлів Xshell використовує SFTP система, яка є захищеною.

6. СуперПУТТІ

SuperPutty

SuperPuTTY є дуже близькою копією оригіналу PuTTY. Фактично, це заміна інтерфейсу PuTTY і вимагає встановлення та експлуатації оригінальної програми. Це утиліта, написана ентузіастом, яка працює далі Windows і є безкоштовним у використанні.

The SuperPuTTY інтерфейс дозволяє декілька сеансів, при цьому кожне з’єднання працює на вкладці. Протоколи терміналів, які пропонує програма, є SSH, Telnet, rlogin, і RAW. The SSH варіант є кращим вибором, оскільки він включає аутентифікацію користувача та шифрування. Захищені функції передачі файлів виконують функції SCP і SFTP методи.

7. PuTTYTray

PuTTYTray

PuTTYTray це проект з відкритим кодом з кодом, доступним для завантаження на веб-сайті GitHub. Програма працює на Windows і є безкоштовною у використанні. Цей інструмент дуже близько імітує оригінал PuTTY з кількома доданими додатками. Ви можете встановити програму на запуск системи, і вона мінімізується до системного треї, коли не використовується. У вас є вибір використання безпечного SSH система або незахищена rlogin.  PuTTYTray не включає функцію передачі файлів.

8. м’ята

М’ятний

М’ятний є сумісний з xterm термінальний емулятор для Windows. Програма доступна безкоштовно, і ви також можете отримати доступ до вихідного коду, якщо плануєте адаптувати програмне забезпечення до власного дизайну. Програма невелика і дозволяє уникати будь-яких записів реєстру, зберігаючи його конфігурацію у файлі. М’ятний була розроблена з коду PuTTY 0,60. У цьому інструменті немає системи передачі файлів.

9. смдер

cmder

Cmder є прямолінійним емулятором терміналу для Windows. Програма працює далі Windows і це поєднання Емуляція терміналу ConEmu програма з a Unix-подібний мова сценаріїв, яка працює над Windows. Емулятор терміналу не має жодного шифрування, тому він підходить тільки для з’єднань у приватних мережах. У цьому інструменті також відсутня система передачі файлів.

10. ЗОК

ЗОК

ЗОК є термінальним емулятором для Windows і Mac OS. Програмне забезпечення є безкоштовним у використанні і хоча не може працювати Linux, він може підключатися до комп’ютерів під управлінням цієї операційної системи. Система включає потужну мову сценаріїв, яка може допомогти вам автоматизувати процеси, такі як збір інформації на віддалених системах. Емулятор терміналу можна встановити для використання xterm, VT220, Wyse, QNX, TN3270, або TN5250 стандарти. Інтерфейс дозволяє одночасно відкривати кілька сеансів.

Захист для з’єднань забезпечує компанія SSH. Незахищені методи підключення, такі як rlogin також доступні для приватних мереж. ЗОК пропонує широкий спектр стандартів передачі файлів, що включає Керміт, Xmodem, Імодем, і Змодем. Однак варіант, який ви, мабуть, слід вибрати для передачі файлів через Інтернет SCP ZOC реалізація. На жаль, ZOC не є безкоштовним. Програмне забезпечення поширюється компанією в Європі та іншою в США, тож ви можете платити в євро або доларах США.

11. FireCMD

FireCMD

FireCMD є ще однією платною альтернативою PuTTY. Інструмент є продуктом Brainsoft, і ви можете отримати його безкоштовно. Безкоштовна пробна версія триває десять запусків. Отже, якщо тримати тривалий час відкриту програму, ви отримаєте максимум користі від безкоштовної пропозиції.

FireCMD є коротким для справжньої назви інструменту, який є Вогневе командування. Інструмент дозволяє відкривати одночасні термінальні сеанси на вкладках. Він також включає текстовий редактор. У інструменті немає засобу передачі файлів, але ви можете скопіювати та вставити через інтерфейс.

FireCMD пам’ятає ваш попередній сеанс під час підключення до сервера та навігації до каталогу, в якому ви були, коли ви закрили останній сеанс на цьому комп’ютері. Він також зберігає історію команд з останнього сеансу.

12. ExtraPutty

ExtraPuTTY

ExtraPuTTY є виделкою PuTTY версія 0.67. Він працює лише далі Windows, але це безкоштовно. Інтерфейс інтегрується 4096-бітове ключ шифрування RSA. Це дуже сильно, оскільки довші клавіші ускладнюють зламати шифр, а 4096-бітний ключ дуже довгий.

Інтерфейс включає мову сценаріїв, яка називається lua 5.3. Ви також можете створити комбінації клавіш та автоматичні сценарії входу для прискорення роботи з інструментом. Емулятор терміналу можна запускати уздовж Xmodem, Імодем, і Змодем стандарти та параметри передачі файлів включають SCP і SFTP так само, як FTP.

13. SmarTTY

SmarTTY

SmarTTY є безкоштовним і працює далі Windows. Це На основі SSH термінальний емулятор також включає захищений SCP система передачі файлів. Багато PuTTY Альтернативи використовують вкладки, що дозволяють отримати доступ до декількох сеансів на одній панелі інтерфейсу. Однак, SmarTTY має незвичайний дизайн. Замість того, щоб розміщувати вкладки у верхній частині панелі дисплея, дизайнери цього інструменту розміщували простір на вкладках уздовж лівої та нижньої межі екрана. Панель покажчиків зліва від головного екрану терміналу відображає структуру каталогів комп’ютера під час сеансу, що відображається. Цей провідник каталогів чуйний, тому ви можете переміщатися по файловому сховищу, натискаючи піктограми каталогу.

SCP це захищена система передачі файлів, але вона не має багатьох функцій – просто проста копія або копія з дії. SmarTTY додає зручність використання SCP дозволяючи вам переміщувати цілі каталоги відразу. Кілька інших корисних функцій цього інструменту – це вбудований редактор файлів та шістнадцятковий тип терміналу для контролю трафіку на портах.

14. Термінали

Термінали

Термінали це безкоштовний, з відкритим кодом PuTTY замінник, який працює далі Windows. Безпеку цього емулятора терміналу забезпечує компанія SSH. Таким чином, це чудовий спосіб отримати повний захист оболонки за допомогою сеансу SSH. Інтерфейс дозволяє відображати кілька одночасних з’єднань через макет з вкладками. Можна вибрати показ поточного відкритого вікна в повноекранному режимі, щоб зробити вигляд, ніби ви справді працюєте безпосередньо на віддаленому комп’ютері. Інші функції терміналу включають журнал підключення, обмін екраном та інструмент захоплення екрана, всі захищені віддаленим SSH.

Консоль має інтегровані інструменти мережевого аналізу, які включають Пінг і Трейсер. Тут є також DNS функції запитів, сканер портів та Wake-on-LAN можливостей.

15. WinSSHTerm

WinSSHTerm

WinSSHTerm, як випливає з назви, є a Клієнт Windows SSH і доступний у двох версіях: безкоштовний і платний. Емулятор терміналу захищений SSH. Екран може містити багато сеансів завдяки вкладкам у вікні відображення, а також можна відкрити вкладку в новому вікні. Інструмент захищений паролем, але ви можете ділитися переглядами екрана в цьому інструменті з іншими. Утиліта безпечної передачі файлів надається компанією WinSCP (Дивись нижче). The SCP сеанс відкривається в межах з’єднання на поточній відкритій вкладці, це означає, що вам не доведеться знову входити в утиліту передачі файлів.

Користувачам подобаються комбінації клавіш цього інструменту та те, що виконуваний файл можна запустити з USB-накопичувача.

16. iTerm2

iTerm2

The iTerm2 система доступна для Маки. Зокрема, програма може працювати Mac OS 10.10 і вище. Цей інтерфейс показує різні термінальні сеанси методом розділеного екрана, що дозволяє плитувати сесії поруч. Щоб зменшити плутанину, активна панель показує повну роздільну здатність, а інші затемнюються. Ви можете налаштувати комбінації клавіш для швидкого переходу через функції інструменту.

У тексті поточного сеансу можна шукати за допомогою текстового поля пошуку, вбудованого у верхній кадр вікна сеансу. Емулятор також запам’ятовує попередні команди, видані в сеансі, і пропонує спливаюче вікно з пропозиціями автозаповнення під час введення нової команди. Функція запису дозволяє переглядати, хоч повтор всього, що сталося в сеансі. Інтерфейс включає менеджер паролів для надійного зберігання ваших облікових даних для всіх комп’ютерів, на які ви регулярно входите в систему. Інструмент не включає утиліту передачі файлів.

17. z / Область застосування

zScope

The z / Область застосування емулятор терміналу записується для запуску Windows, ChromeBook, та веб-браузери. Інструмент спеціалізується на підключенні до Unix і IBM AS / 400. Ця утиліта не є безкоштовною, але ви можете отримати її 30-денну безкоштовну пробну версію. З’єднання захищені SSL / TLS безпека. Є п’ять різних видань z / Область застосування і лише три з них інтегруються SSH.

Усі версії використовують макет з вкладками, щоб дозволити перегляд декількох одночасних сеансів в одному вікні. Лише веб-версія z / Область застосування включає функцію передачі файлів. Користувачі класичного видання можуть доплатити, щоб отримати можливості передачі файлів. Однак утиліта є FTP, що не є захищеним.

18. вул

вул

Розробники вул спрямований на створення власного коду емулятора терміналу, а не на традиційні протоколи терміналів, такі як xterm. Їх мотивацією до цієї роботи є те, що вони вважають, що регулярні системи емуляції терміналів перероблені та неефективні. Припущення таке ст щільний і ефективний код буде використовувати набагато менше вашого процесора та пам’яті, ніж більш широко розповсюджені емулятори штапелю.

Це проект з відкритим кодом та PuTTY замінник є вільним у використанні. Це було написано для запуску Linux. Немає жодного засобу передачі файлів вул.

19. WinSCP

WinSCP

WinSCP це утиліта передачі файлів, призначена для Windows. Утиліта безкоштовна у використанні, і до цього часу її завантажено понад 113 мільйонів разів. SCP, який протокол, на якому заснований цей інструмент, не включає можливості для видачі команд на віддалений комп’ютер, тож ви можете подумати, що це не буде дуже хорошою основою для PuTTY заміна.

Це дуже популярний інструмент, і він пропонує більше, ніж просто SCP. Інструмент також включає FTP, SFTP, і WebDAV реалізації. На щастя, для цього огляду о PuTTY Замінник, інструмент включає в себе віддалену команду. Це SSH-захищений система віддаленого доступу.

20. SolarWinds Solar-PuTTY (БЕЗКОШТОВНИЙ ІНСТРУМЕНТ)

Solar-PuTTY

Сонячні вітри є одним із провідних світових постачальників мережевого програмного забезпечення. Компанія досконала у виробництві інструментів моніторингу інфраструктури. Компанія вийшла на вершину ринку, надаючи дуже якісні інструменти. Ви б розраховували заплатити верхній долар за цей рівень програмного забезпечення. Однак іноді спільноті користувачів і пощастить Сонячні вітри вирішує безкоштовно випустити дуже корисний інструмент. Це справа з Solar-PuTTY корисність.

Ця безпечна термінальна програма працює в середовищі Windows та інтегрує безпеку SSH. Як і в оригіналі PuTTY, Ви можете використовувати цей інструмент для віддаленого входу на комп’ютер. Ви також можете використовувати його для передачі файлів. Solar-PuTTY інтегрує SCP і SFTP для безпечної передачі файлів, а також має класичну реалізацію Telnet система.

Ви можете завантажити програмний файл з Сонячні вітри веб-сайт. Це не інсталятор, а сам інструмент. Вам просто потрібно натиснути на файл, щоб відкрити програму.

Ви можете відкрити кілька термінальних сеансів одночасно з інструментом. Кожен сеанс відкриває нову вкладку в інтерфейсі. Інтерфейс зберігатиме ваші облікові дані для серверів, на яких ви регулярно входите, і автоматично входитиме в систему. Інтерфейс дає можливість кольорового коду кожного сеансу, щоб ви могли їх розрізняти. Він також може відновити посилання та знову увійти до вас, якщо з’єднання перестане.

SolarWinds Solar-PuTTYЗавантажити 100% БЕЗКОШТОВНО Інструмент

Більше замінників PuTTY

Існує багато програм, які будуть функціонувати як емулятори терміналів, і найпоширеніший метод захисту для захисту віддаленого доступу – це SSH. Ось ще десять термінальних емуляторів, які ви можете перевірити.

21. Консоль

Консоль є безкоштовним, відкритим кодом та призначеним для Windows. Він працює ШМД, PowerShell, Сігвін, і PuTTY, але жодна утиліта для передачі файлів.

22. ПідказкаPal

Підказка написано для Windows, і не є безкоштовним, але має 30-денну безкоштовну пробну версію. У ньому немає шифрування та не утиліти передачі файлів.

23. rxvt-unicode

Rxvt-unicode це безкоштовний, легкий емулятор для Linux. У ньому немає шифрування та не утиліти передачі файлів.

24. ConEmu

ConEmu це безкоштовний емулятор терміналу для Windows. Він має інтерфейс з вкладками для декількох одночасних з’єднань, але не має можливості шифрування чи передачі файлів.

25. OpenSSH

OpenSSH це широко використовуваний безкоштовний емулятор з відкритим кодом для Windows, Mac OS, Linux, і iOS. Він захищений SSH і включає SCP і SFTP для передачі файлів.

26. Гіпер

Гіпер це безкоштовний емулятор з відкритим кодом, написаний для Windows, Mac OS, і Linux. Його можна розширити додатками, але не має можливості шифрування чи передачі файлів.

27. Термінал Гуаке

Термінал Гуаке це безкоштовний емулятор з відкритим кодом для Гном на Linux.  Він має інтерфейс з вкладками для декількох підключень, але не має можливості шифрування чи передачі файлів.

28. Королівський ТС

Королівський ТС це платний емулятор з безкоштовною пробною версією. Він працює далі Windows, Mac OS, Android, і iOS. Він має консоль з вкладками для декількох сеансів і має SSH захист і SFTP для передачі файлів.

29. СокСШ

СокСШ це безкоштовний емулятор для Android. Він захищений SSH і Шифрування AES з 256-бітним ключем, але він не має варіантів передачі файлів.

30. Терміус

Терміус це безкоштовний і платний емулятор терміналів для Windows, Linux, iOS, і Android. Це має SSH захист та SFTP для передачі файлів доступний у платній версії.

Вибір емулятора терміналу

Ринок термінальних емуляторів дуже добре забезпечений. Як видно з нашого списку, категорія альтернатив PuTTY для Windows перевиконана. Хоча цей список варіантів здається дуже довгим, насправді там набагато більше. Не турбуйтеся про те, чи буде SSH-сервер чи намагаєтесь створити віддалений сеанс SSH, оскільки майже кожна операційна система має можливості SSH.

Пам’ятайте, що якщо ви підключаєтесь через Інтернет, вам слід вибрати лише емулятор терміналу, захищений шифруванням. Ця ж порада справедлива і при передачі файлів через Інтернет – не покладайтеся на FTP, використання SCP або SFTP.

Ви, звичайно, не потрібно дотримуватися цього PuTTY просто тому, що ви звикли до цього. Є багато кращих систем там, і більшість з них безкоштовні. Майже про всі платні варіанти пропонують безкоштовні випробування. Отже, вивчіть ці альтернативи PuTTY і ви знайдете систему віддаленого доступу, яка б’є PuTTY і перемагає ваше захоплення.

У вас є улюблений емулятор терміналу? Ви вирішили дотримуватися PuTTY? Залиште повідомлення в Коментарі розділ нижче та поділіться своїм досвідом.

Дивись також:
Командний лист SFTP
Огляд сервера SolarWinds SFTP / SCP
20 кращих безкоштовних серверів SFTP та FTPS для Windows та Linux
Powershell шпаргалка

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me