3 Кращі інструменти для traceroute та tracert

3 найкращі інструменти для traceroute та tracert - немає меж

Потреба в інструментах простеження та відстеження

Цифрові мережі – це явище, що постійно змінюється, а це означає, що вони потребують постійного моніторингу та конфігурації, якщо вони мають бути максимально ефективними. Це означає, що адміністратори, відповідальні за обслуговування таких мереж, потребують інструментів, які допомагають їм зрозуміти те, що сьогодні стало складним розбиттям цифрових автомобільних доріг, що з’єднують рогівки гаджетів, які спілкуються за допомогою шалено швидкого трафіку передачі даних. З іншого боку, їх користувачі очікують надійних та швидких з’єднань кожного разу, коли вони ввійдуть у мережу (локальну чи іншу).

Ці два загальні сценарії створили попит на інструменти, які допомагають зробити щасливими всі зацікавлені сторони. І серед багатьох таких інструментів є такий, який може допомогти визначити проблеми з підключенням та затримкою: команда traceroute або tracert.

Ми розбираємось у інструментах, представлених нижче, але якщо у вас є лише час для резюме, ось наш список 3 найкращих інструментів для traceroute та tracert:

 1. SolarWinds Traceroute NG (БЕЗКОШТОВНИЙ ІНСТРУМЕНТ) Вітальний безкоштовний інструмент для усунення неполадок мережевого з’єднання. Забезпечує аналітичний вигляд від джерела до вузлів призначення.
 2. VisualRoute Прихильник візуалізації GUI (див. Скріншоти в міні-огляді нижче), також пропонує хороший звіт та навіть діагностику..
 3. Path Analyzer Pro Простий та ефективний інструмент для користувачів Mac та Windows, із вичерпними звітами.

Що таке traceroute чи tracert?

Traceroute та tracert – це дві команди, які виконуються інструменти, використовувані для мережева діагностика і допомогти у вирішенні проблем із підключенням, відстежуючи шляхи передачі пакетів даних під час подорожі від їх джерел до пунктів призначення.

Синтаксиси

На Windows машина адміністратора буде використовувати трасетр командування; перебуваючи на а Linux або Mac OS  той, який вони будуть використовувати “простежити“Замість цього. Синтаксиси команд:

трасетр [-d] [-h максимальний_шоп] [-j список хостів] [-w timeout] [-R] [-S srcaddr] [-4] [-6] target_name

простежити [-46dFITUnreAV] [-f first_ttl] [-g ворота,…] [-i пристрій] [-m max_ttl] [-p порт] [-s src_addr] [-q nqueries] [-N squeries] [-t tos ] [-l flow_label] [-w waittimes] [-z sendwait] [-UL] [-D] [-P proto] [–sport = port] [-M метод] [-O mod_options] [–mtu] [ –Back] хост [packet_len]

Незважаючи на те, що оригінальні інструменти спочатку були задумані для роботи з CLI (інтерфейси командного рядка), тепер є більше «флешер» версій із чудовими графічними інтерфейсами (графічні інтерфейси користувача). У цій статті ми дослідимо три найкращі інструменти для traceroute та tracert.

Скріншоти traceroute та tracert

На зображенні нижче показано Команда tracert працює на машині Windows і простежує пакети даних про шляхи, якщо потрібно було б дійти до домену www.yahoo.com.

Windows CMD-підказка - traceroute tracertНа машині Linux те саме Команда CLI, використовуючи синтаксис ключових слів traceroute простежити шлях до google.com буде таким:

Linux CMD prompt - traceroute tracertЯк ми бачимо з двох зображень, як тільки команда виконується, програма надсилає запит по всій мережі. Ось, щоб побачити, які маршрути можна використовувати для транспортування пакетів даних між мережею машини-початкової машини та мережею призначення.

Дрібниці: Команда tracert від a Windows Машина операційної системи надсилає ехо-запит ICMP (Internet Control Message Protocol), тоді як команда traceroute з машини Linux (або Mac) використовує UDP (User Datagram Protocol). Відповідь, однак, є завжди надсилається назад у ICMP, незалежно від того, якою є операційна система хоста, що відправляє.

Як працюють tracert або traceroute?

Щоб побачити, як працює traceroute / tracert, давайте подивимось на розбиття того, що відбувається, коли команда tracert або traceroute буде надіслана:

 • Команда відправляє пакет на цільовий пристрій або мережу і починає моніторинг звітів, що надсилаються назад у вигляді відповідей від підключених посередницьких пристроїв, таких як маршрутизатори та комутатори.
 • Пакети “скачуть” з одного пристрою на інший і надсилають відповіді, які допомагають з’ясувати їхній час (RTT). RTT є визначений як тривалість часу для відправки пакету, а потім для отримання відповіді, що підтверджує, що він досяг свого призначення.

Пакети та відповіді - traceroute tracert

 • Щоразу, коли пакети потрапляють на пристрій і відмовляють у відповідь, адміністратор також отримує трохи інформації, яка деталізує його IP-адреса та назва пристрою (якщо він є).
 • Кожен раз, коли пакет надсилається, йому присвоюється a TTL (Час жити) значення цього за замовчуванням максимум 30 хмелів (але можна змінити за бажанням). Ми бачимо переваги TTL, дивлячись на те, що відбувається, коли пакет подорожує або скаче по мережі:

Крок 1: Коли перший пакет відправляється, йому присвоюється TTL 1. Коли він досягне першого мережевого пристрою, TTL знижується на 1 (що робить його 0 і, отже, скидаючи пакет), і відповідь надсилається назад до джерела. Це повернене повідомлення закриє транспортний цикл, що дозволяє обчислювати RTT. Якщо пристрій-відповідь був цільовою ціллю, процес завершується а “Вирішено” повідомлення. Якщо ні…

Крок 2: Потім буде надісланий другий пакет з TTL 2. Він проходить через пристрій, визначений на етапі 1 (де він втрачає значення TTL) і переходить до наступного підключеного пристрою поза ним. Коли він досягає другого пристрою, він скидає TTL (робить його 0) і відповідь надсилається назад до початкового хоста.

Крок… н: Пакети продовжують виходити зі збільшенням значень TTL (поки не буде досягнуто максимуму), а відповіді продовжують повертатися ще трохи детальніше про мережу, яка з’єднує хости походження та призначення.

Крок “максимальний ні. хмелю »: Нарешті, коли пакет з максимальною кількістю стрибків буде розісланий, можна очікувати однієї з двох речей:

 1. У будь-якому випадку Доступний хост призначення і мережевий шлях вирішено або,
 2. Останній пакет втратить своє значення TTL, випаде та закінчиться символом a “Максимально досягнута кількість перескоку” повідомлення про помилку, що вказує, що хост не вдалося досягти.

Пакет TTL та ICMP Time - трасування діапазону

Ще трохи про TTL

Значення TTL визначає кількість проміжних маршрутизаторів або інших з’єднувальних пристроїв, які будуть проходити під час проходження пакета до хоста призначення. Команда traceroute / tracert запускає пакети зі значеннями TTL починаючи з 1 і поступово збільшуючись з кожним наступним вихідним пакетом.

The Значення TTL зменшуються щоразу, коли пакет переходить на пристрій. Будь-який пакет, значення TTL якого досягає нуля, відкидається і “Перевищено час” ICMP повідомлення про помилку генерується та надсилається назад початковому хосту.

Діючи таким чином, інструмент використовує пакети та відповіді на повідомлення для створення списку маршрутизаторів, через які дані мають пройти, до досягнення пункту призначення та повернення «Ехо-відповідь ICMP» повідомлення.

Яким чином кадровий відстеження чи трасерт допомагають адміністраторам?

Після того, як мережевий контур був накреслений, адміністратор мережі може просто переглядати його, слідувати за шляхами, що пройшли послідовними пакетами. Вони самі можуть бачити, де проблема (у разі непоставки пакетів) або що все працює так само добре, як слід.

Потім залишається лише виправити відключені маршрутизатори та налаштувати ті, які мають високий рівень затримка або швидкість втрати пакетів.

3 найкращі інструменти для traceroute та tracert

Тепер, коли ми маємо уявлення про те, як вони працюють, давайте подивимося на три найефективніші інструменти для відстеження чи відстеження, які може використовувати кожен адміністратор, щоб забезпечити їхню ефективність у мережі.

1. SolarWinds Traceroute NG (БЕЗКОШТОВНИЙ ІНСТРУМЕНТ)

SolarWinds Traceroute NG (Безкоштовний інструмент) - traceroute tracert

SolarWinds – один з найбільших гравців на ринку моніторингу продуктивності. Вони є виробниками вражаючих інструментів, зокрема Простежте NG – простий у користуванні, але ефективний інструмент моніторингу мережевих з’єднань.

Traceroute NG – інструмент, який дає зрозуміти все

З Простежте NG, адміністратор матиме доступ до точної видимості одноразового аналізу через CLI від джерела до вузлів призначення. Це ефективно визначить кількість переходів, відповідні IP-адреси, імена хостів, втрати пакетів та затримку.

Скріншот SolarWinds Traceroute NG (Free Tool) - traceroute tracertІнші чудові функції, від яких адміністратори можуть очікувати Простежте NG включати:

 • Це виявляє зміни шляху та надає належне повідомлення
 • Інструмент дозволяє безперервне зондування що дає номер ітерації для користувача
 • І те й інше IPv4 та IPv6 підтримуються мережі і можуть бути проаналізовані
 • Номер шляху та трасування інформація може бути збережена у журналі .txt файл
 • це є легко копіювати дані з графічного інтерфейсу інструменту в буфер обміну
 • The “Перемикач” команда дозволяє адміністраторам до чергувати тип зонда між ICMP і TCP
 • Це дозволяє одночасно лісозаготівля (за допомогою команди реєстрації) а також зондування
 • Пошук DNS можна ввімкнути або вимкнути

SolarWinds Traceroute NG – це БЕЗКОШТОВНИЙ ІНСТРУМЕНТ і можна завантажити на Solarwinds.com

SolarWinds Traceroute NGDownload БЕЗКОШТОВНИЙ ІНСТРУМЕНТ на Solarwinds.com

2. VisualRoute

VisualRoute - traceroute tracert

Для мережевих адміністраторів, які шукають захоплюючий маленький інструмент які можуть виконувати, як і будь-який із складніших інструментів прослідкування, вони, безумовно, знайдуть все це у VisualRoute. Цей мережевий інструмент із задоволенням використовувати, оскільки його графічний інтерфейс робить роботу дуже цікавою.

VisualRoute – звітність та діагностика в кращих випадках

Адміністратори можуть отримати результати аналітики та звіти які дають поради типу “Взагалі цей маршрут пропонує хорошу пропускну здатність, а хміль відповідає в середньому за 68 мс. Однак усі стрибки після переходу 12 у мережі “[Мережа за 130.117.50.246]” реагують дещо повільніше, ніж у середньому.”

Скріншот VisualRoute - traceroute tracertПодивившись на інші функції, стає очевидно, що це VisualRoute справді є серйозним інструментом:

 • А графічна карта результату traceroute полегшує розуміння та споживання даних.
 • Хоча VisualRoute Основна мета полягає в картографуванні мережевих шляхів, вона виходить вище і далі для виконання декількох інших необхідна діагностика мережі з більшою кількістю інструментів, таких як:
  • Зворотне трасування з віддаленими агентами, тому адміністратори виконують зворотний слід між двома місцями, фактично не перебуваючи в жодному з цих місць.
  • Зворотний пошук DNS дозволяє виявити IP-адреси за доменним іменем.
  • Пінг-сюжет для вимірювання та фіксації часу відгуку IP-адреси протягом заданого часу та надання даних в інформаційних графіках.
  • Збереження даних про трасування для подальшого використання та порівняння продуктивності.
  • Надсилання з команди безперервного сліду через вимірювані часові інтервали полегшує адміністраторам відслідковувати будь-які погіршення продуктивності, які можуть виникати з часом.

3. Path Analyzer Pro

Шлях аналізатор Pro - трасування діапазонуPath Analyzer Pro – це інструмент відстеження, яким користуються адміністратори Машини Mac може використовувати поряд зі своїми Windows брати, як це працює на обох платформах. Це об’єднання інструментів, яке, крім основної мети прослідковування, пропонує функції, які допомагають тестування продуктивності, DNS, Хто є, і Дозвіл адреси особливості.

Path Analyzer Pro – простий, але вражаюче ефективний

Деякі функції, які адміністратори можуть очікувати від своїх Path Analyzer Pro включати:

 • А стислий та точний GUI що навіть новачки легко освоїти.
 • Відмінна продуктивність у часі, яка бачить отримання адміністраторів результати назад у 20 разів швидше.
 • Розробити, але зрозумілі, звіти які можна споживати на платформі або експортувати для інших віддалених користувачів. Вони мають вражаючу графіку, що деталізує кожен аспект мережі.
 • Розташування IP-адрес на основі карт із збільшенням, панорамою та деталями.
 • Відстеження адреси електронної пошти які можуть бути використані стопорами злочинців та бійцями, щоб розшукати більше деталей про спамерів або відправників небажаних електронних повідомлень

Traceroute та tracert намалюють мережу для вас

Якщо ви адміністратор мережі, ви справді оціните можливості трьох найкращих інструментів для відстеження та відстеження, які ми щойно бачили. Використання одного або всіх із них дозволить вам скласти точну картину вашої мережі та зв’язку, що лежить поза нею. Скористайтеся інструментами, і ви завжди матимете чітке уявлення про те, як виглядає ваша мережа.

Графічні зображення:

Скріншот SolarWinds Traceroute NG
Скріншот скриншоту Linux
Скріншот демонстрації маршруту
Приклад скріншоту скачок і відповідей

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me