15 кращих інструментів та програмного забезпечення для моніторингу ВМ


Віртуальне середовище пропонує спосіб розширити використання ресурсів на місці. Це звичайне рішення у більшості бізнес-мереж завдяки простоті користування VMWare та Microsoft Програмне забезпечення Hyper-V для віртуальної машини (VM). Однак, що стосується моніторингу ресурсів, додатковий шар трафіку, який неминучий при налаштуваннях VM, може ускладнити відображення ресурсів. Як тільки ваш бізнес росте, відстеження цього рішення VM може швидко вийти з рук.

Моніторинг віртуальних машин допомагає вам залишатися на вищому рівні з ресурсами при розподілі ресурсів з однієї машини на іншу. Проблеми з мережевим трафіком неминучі при наданні віддалених ресурсів миттєво та локально. Вам потрібно відстежувати попит та адаптувати ресурси, щоб забезпечити задоволення користувачів мережі. Планування потенціалу є ключовою частиною управління ВМ та Використання моніторингу допомагає вам випереджати попит та утримує час реакції низьким.

Ми детально розглядаємо кожен з інструментів нижче, але у випадку, якщо у вас є лише час для резюме, ось це наш список найкращих інструментів моніторингу VM:

 1. Монітор SolarWinds VM (БЕЗКОШТОВНЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ) Безкоштовний інструмент, який відстежує віртуалізацію VMWare та Microsoft Hyper-V на Windows Server.
 2. Моніторинг сервера Site24x7 (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Хмарний сервіс, який дозволяє контролювати віртуалізацію Hyper-V і VMWare плюс AWS та сервери Azure Cloud.
 3. Менеджер віртуалізації SolarWinds (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Платний інструмент, який працює на Windows Server і відстежує VMWare та Hyper-V, Amazon EC2 та Azure.
 4. Paessler PRTG Network Monitor (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Більш широкий набір мережевого, серверного та додаткового моніторингу, який включає спеціалізовані функції моніторингу для Citrix Xen, Microsoft Hyper-V, VMWare, Parallels Virtuozzo Containers та Amazon EC2.
 5. APOptics APM (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Хмарний монітор роботи додатків із додатковим моніторингом інфраструктури, що робить чудовим монітором віртуалізації.
 6. ManageEngine Application Manager (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Охоплює Microsoft Hyper-V, Microsoft Azure, Microsoft Office 365, VMware ESX / ESXi, VMware Horizon View, Citrix Xen, Docker, Amazon EC2, Amazon RDS та хмарні оператори OpenStack.
 7. LogicMonitor Хмарний сервіс моніторингу мережі, що включає покриття для VMware vCenter, ESX / i, Microsoft Hyper-V та Citrix XenServer.
 8. Veeam One Інструмент моніторингу ресурсів, який відстежує все обладнання, програмне забезпечення та послуги, що сприяють віртуалізації VMWare vSphere та Hyper-V.
 9. Квест протуман Монітор віртуалізації для Citrix Xen, VMWare та Hyper-V, який працює на Windows, Linux та Solaris.
 10. eG Enterprise Система моніторингу VMware vSphere, Citrix XenServer, Microsoft Hyper-V, Oracle VM Server, віртуалізація Red Hat Enterprise, AIX LPAR, віртуалізації контейнерів Solaris.
 11. Aptare Virtualization Manager Цей інструмент відстежує VMWare, веб-сервіси Amazon, Microsoft Azure та OpenStack.
 12. WhatsUp Gold Додаток для моніторингу віртуалізації Доповнення до основної системи моніторингу мережі WhatsUp Gold.
 13. Вбудований клієнт-хост ESXi Безкоштовний клієнтський монітор ESXi, наданий VMWare.
 14. Турбономічний Цей інструмент відстежує реалізацію VMware, Hyper-V та XenServer на місцях та хмарні ресурси в Інтернеті.
 15. 5Nine Manager Цей інструмент фокусується на моніторингу Microsoft VM, побудованих за допомогою Azure та Hyper-V.

Інтеграція хмарних ресурсів є стандартною особливістю бізнес-систем у наш час. Традиційні методи віртуалізації лягли в основу зв’язку між терміналами на місці та сторонніми додатками та файловими серверами. Тому, отримання інструмента моніторингу VM, який розпізнає ваші сервери, чи є вони на місці, чи в хмарі, є важливою вимогою до будь-якого системного інструменту.

Кращі інструменти та програмне забезпечення для моніторингу ВМ

Ми зібрали аналіз найкращі засоби моніторингу ВМ і склав перелік утиліт, які слід враховувати, купуючи програмне забезпечення. Ці інструменти моніторингу VM є лідерами галузі та заощадять ваш час під час відстеження вашого віртуального середовища. У наступному розділі ви знайдете інформацію про кожен із цих інструментів моніторингу ВМ.

1. SolarWinds VM Monitor (БЕЗКОШТОВНЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ)

Solarwinds VM Monitor

Це безкоштовний інструмент від SolarWinds – це відправна точка для моніторингу якості VM для всіх. Це не всебічна система; його функціональність обмежена моніторингом лише одного сервера. Однак ця конфігурація описує багато мереж малого бізнесу, тому цей інструмент все ще може відповідати вашим потребам.

Монітор VM визначає пріоритетність двох основних факторів продуктивності сервера: Використання процесора і використання пам’яті. Ви отримуєте короткий підсумок цих двох статусів на вимогу. На екрані використовуються кольорові рівні статусу, відображаються жовтим кольором для попереджень та червоним для критичних умов, що робить показники ефективності легкими для розуміння. На підсумковому екрані ви отримуєте підрахунок кожного з цих рівнів статусу для використання процесора та пам’яті. Серед інших факторів продуктивності, які охоплюватиме цей зручний інструмент, можна віднести використання мережі, кількість налаштованих ВМ, і кількість запущених VM.

Окрім оновлень на вимогу, монітор VM працює постійно, коли ви його запускаєте. Ви можете мінімізувати його в системному треї, щоб виділити простір екрану іншим панелям моніторингу. Огляд ресурсів може бути відфільтрований, включаючи лише активні віртуальні машини.

The Попередження і Критичний умови, що враховуються на екрані підсумків, відносяться до порогових показників, визначених у базі правил монітора. Монітор VM працює Windows Server та контролює продуктивність програмного забезпечення для віртуалізації VMWare та Microsoft Hyper-V. Це нехитрий інструмент, який дає вам заголовки новин про ваше віртуальне середовище, звільняючи час для зосередження уваги на іншій інфраструктурі.

SolarWinds VM MonitorDownload 30 днів БЕЗКОШТОВНО ЗАВАНТАЖИТИ на SolarWinds.com

2. Моніторинг сервера Site24x7 (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

Site24x7 Моніторинг сервера пропонується в Інтернеті на Програмне забезпечення як послуга модель. Не існує локальної версії. Інструмент є продуктом Zoho Group, яким також належить ManageEngine.

Ця система моніторингу пропонується у ряді спеціалізованих видань, які обслуговують звичайний бізнес, МСП та веб-підприємства. Його компетенція охоплює сервери, мережі та програми – комбінація, яка ідеально підходить для моніторингу віртуалізації. Система здатна контролювати Microsoft Hyper-V і VMWare віртуалізації на місці та AWS і Хмарні сервери на базі Microsoft Azure.

До консолі служби можна отримати доступ через браузер, а також ви можете встановити додаток на мобільних зануреннях, щоб отримати доступ. Той факт, що система заснована на віддалених серверах, звільняє її здібності, щоб вона могла контролювати мережі в будь-якій точці світу. Інструменти сервісу включають моніторинг статусу в реальному часі та аналіз ефективності на основі історичних даних.

Система розпочинає своє обслуговування за допомогою виявлення та реєстрація всієї вашої інфраструктури. Він виявить ваші віртуалізації та відобразить всі ресурси, що надаються. Після завершення початкової фази виявлення система продовжує перевіряти топологію вашої мережі та віртуалізації, автоматично коригуючи її записи, якщо ви змінюєте будь-який аспект вашої реалізації.

Екрани візуалізації дуже чітко викладені. Простота кожного монітора для VM є корисною, оскільки він дає вам велику видимість того, що іноді може здатися надзвичайно складною технологією.

Вигляд системи розкинуто на кілька екранів, і ви можете пробурити щоб побачити відображення віртуальних машин для хостів, продуктивність кожного сервера та активність у мережі, яка забезпечує ваші віртуалізації. Статуси кольорові для миттєвого виявлення проблеми, а попередження про ресурси дають вам постійне оновлення статусу на кожен сприяючий елемент вашої реалізації віртуалізації.

Ви можете налаштувати рівні оповіщення та запобігти появі будь-якої потенційної загрози для середовища VM до появи дефіциту ресурсів. Звіти в пакет включають Управління угоди про угода журнали звітування та використання ресурсів.

Функції аналізу допомагають вам перезавантажувати VM для хостів, якщо якийсь один сервер виглядає перевантаженим. Ви можете використовувати звіти в пакеті, щоб продемонструвати потреби в ресурсах для зацікавлених сторін.

Це чудовий інструмент для командного моніторингу ВМ. З нього стягується плата за підписку, і ви платите за кількість серверів, які вам потрібно контролювати, а не кількість технічних працівників, які ви хочете мати доступ до монітора. Цінові плани на моніторинг інфраструктури дуже масштабні. Ви виймаєте Стартер план, який охоплює до 10 серверів і додаткові можливості, якщо вам потрібно переглянути більше серверів.

Це дуже всебічна система, яка підходить для великих корпорацій. Однак малі підприємства можуть використовувати і це. Більше того, Site24x7 вільний у користуванні якщо вам потрібно лише контролювати до п’яти серверів. Отже, Site24x7 – хороший вибір усіх розмірів бізнесу. Ти можеш отримати 30-денний безкоштовний пробний період системи. У кінці пробного періоду ваша підписка автоматично перейде на безкоштовну редакцію, якщо ви вирішите не платити. Цю послугу можна будь-коли оновити до ширшої платної послуги.

Site24x7 Моніторинг сервераЗапустіть 30-денну безкоштовну пробну версію

3. Менеджер віртуалізації SolarWinds (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

Менеджер віртуалізації SolaWinds

Якщо ваша система VM трохи складніше, ніж один сервер, вам, ймовірно, доведеться перейти до менеджера віртуалізації SolarWinds. Цей інструмент не тільки охоплює більше ніж один сервер, він пропонує набагато глибший моніторинг умов у віртуальному середовищі. Ви не обмежуєтесь локальними серверами VM з цим пакетом, оскільки він також може інтегруватися Amazon EC2 і Лазурний сервери в середовище моніторингу.

На інформаційній панелі Менеджера віртуалізації відображаються детальні показники продуктивності та містяться елементи візуалізації даних, такі як циферблати та лінійні графіки продуктивності. Система покаже і те, і інше VMWare і Hyper-V середовища, зберігаючи окремі списки показників для кожного підтримуючого типу ОС, якщо у вас є суміш обох систем, що працюють у вашій мережі. Попередження кольорові: жовтий вказує на попередження, а червоний – на критичні умови. Список можливих ситуацій оповіщення готовий на окремій панелі приладової панелі. Ця утиліта спостерігає за умовами обслуговування, які досягли погіршення продуктивності та підходу a Увага хвороба.

Ключові оновлення, які цей інструмент має над VM Monitor, включають допомогу щодо планування потужностей та “управління розповзанням.Поєднання цих двох інструментів дає прогнозні рекомендації. Завдяки цій функції планування вам краще озброїтись, щоб запобігти надмірній ємності в одній зоні навколишнього середовища та перерозподілити недостатньо використані ресурси в інших областях системи.

А імітаційний модуль дозволяє перевірити ефекти додавання більшої кількості користувачів або додатків до мережі. Це моделі Використання процесора, наявність пам’яті, ємність зберігання, і вимоги мережі для заданого сценарію. The розтягування Функція показує, де VM працюють у режимі очікування та дозволяє вимкнути їх та перерозподілити призначені їм ресурси.

Це дійсно корисна функція, яка допомагає отримуйте максимум використання свого бюджету і перешкоджайте помилятися з мертвими процесами на попит на ресурси. На іншому кінці спектра, монітор розповсюдження показує, які віртуальні машини збирають усі ваші ресурси. Це дозволяє обмежити виділення на ці вузли, а також дає вихідну точку для розслідування неефективного зловживання програмним забезпеченням або системою.

Інформаційна панель включає в себе Стек додатків що просто показує шари ресурсів і умови статусу, присутні на кожному. Стек представлений рядками символів стану попередження для групи користувачів, додатки, бази даних, транзакцій, сервери, і господарів. Це дозволяє швидко побачити, де проблеми з потужністю впливають на ефективність програми та якість обслуговування.

The Perf Stack особливістю Менеджера віртуалізації є утиліта, доступна в ряді інструментів управління інфраструктурою SolarWinds. Отже, якщо ви вже використовували інший продукт SolarWinds, можливо, ви знайомі з PerfStack. Це графічний еквівалент стека додатків. Він показує живі дані у лінійному графіку для кожного ресурсу у віртуальному середовищі. Ви вибираєте кожен із цікавих вас графіків та перетягуєте їх на дошку. Це дає змогу створити власний стек показує, як піки та корисні вимоги попиту на один ресурс, наприклад, базу даних чи мережу, впливають на ефективність інших ресурсів, таких як час відгуку програми та використання процесора.

Менеджер віртуалізації містить багато інформації, а зведені перегляди дійсно корисні, щоб запобігти перевантаженню даних. Незабаром ви звикнете до формату презентації інформаційної панелі моніторингу віртуальної машини та будувати власну практику роботи. Вони побачать, що ви переходите між резюме та деталями та переходите до інструментів планування, щоб віртуальне середовище не було тиканням.

Менеджер віртуалізації SolarWinds не дешевий – ціни починаються від 2995 доларів. Однак можна спробуйте вимкнути систему протягом 30 днів безкоштовно.

SolarWinds Virtualization Manager Завантажте 30-денний безкоштовний пробний процес на SolarWinds.com

4. Мережевий монітор Paessler PRTG (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

Віртуальний моніторинг Paessler

Paessler виробляє чудову мережу моніторингу, яка охоплює як моніторинг мережевих пристроїв, так і аналіз трафіку. Ця послуга інтегрує функції для відстеження продуктивності VM. Хоча Paessler PRTG є мережевим монітором повного обслуговування, він все-таки приходить безкоштовна версія. Paessler встановлює свої ціни на кількість датчиків, які контролює система. “Датчик” – це аспект обслуговування, такий як швидкість мережі або точка моніторингу, наприклад порт. PRTG орієнтований на великі мережі, але безкоштовна версія підходить для малого бізнесу.

Можливості моніторингу додатків VM Paessler PRTG поширюються на наступні платформи:

 • Citrix Xen
 • Microsoft Hyper-V
 • VMWare
 • Контейнери з паралелями Virtuozzo
 • Amazon EC2

Можливості монітора дають вам можливість відстежувати всю вашу мережу за допомогою цього інструменту, а не лише віртуального середовища. Основний аналіз мережевого трафіку працює на типових системах обміну повідомленнями, які є частиною прошивки великих виробників мережевого обладнання. Фізичні мережеві пристрої контролюються через SNMP система. PRTG розширює мережевий моніторинг на сайти та в хмару.

Моніторинг продуктивності сервера фокусується на Навантаження процесора, використання диска, і швидкості передачі мережі. Фізичні аспекти хост-машин, за якими PRTG-монітори включають сервер температура, поточне споживання електроенергії, напруга акумулятора, і швидкість вентилятора.

Ці показники сервера призводять до виділення сервісу, який попереджатиме вас про перевантаженість серверів. Маючи ці знання, ви можете перерозподілити віртуальний комп’ютер на серверах, щоб отримати більш справедливе навантаження та кращу продуктивність. Ви можете встановити власні рівні попередження про ефективність для атрибутів сервера. Ці спеціальні сповіщення дозволяють побачити, які сервери перевантажені. На інформаційній панелі з’являються попередження, але ви також можете їх надіслати СМС, електронною поштою, або через API.

Як на приладовій панелі, так і в сповіщеннях можна відфільтрувати створювати власні представлення з обмеженими елементами управління для різних членів команди. Ви можете надсилати сповіщення різним одержувачам залежно від джерела попередження або суворості.

Безкоштовний PRTG обмежений 100 датчиками. Ви також можете отримати 30-денне безкоштовне випробування повної системи, що не обмежує кількість датчиків, які ви можете контролювати.

Paessler PRTG Network MonitorЗавантажте 30-денну безкоштовну пробну версію

5. APOptics APM (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

APOptics APM є монітором роботи програми. Як такий, він здатний контролювати віртуалізації, які формуються додатками. Служба APM також включає моніторинг інфраструктури, оскільки, в багатьох випадках, aПогіршення продуктивності пплікації пов’язане з деякою базовою службою підтримки а не сама програма.

AppOptics APM спеціально має можливості контролювати операції віртуалізації Hyper-V, Azure та Docker. У кожному випадку служба відстежує продуктивність сервера, на якому розміщується реалізація віртуалізації, перевіряючи Наявність процесора та пам’яті та забезпечення їх достатнього місце на диску доступний для операцій ВМ.

Система AppOptics є базується в хмарі і це вимагає, щоб програмне забезпечення агентів було встановлено в системі, яку слід контролювати. Приладова панель та вся потужність обробки для системи розміщуються в хмарі та включаються в ціну програмного забезпечення. Користувачі отримують доступ до консолі AppOptics через будь-який стандартний веб-браузер.

AppOptics є стягується за підписку при цьому стягується плата за рік наперед. Не існує обмеження кількості технічних працівників, якими компанія-замовник може надати доступ до системи AppOptics, і немає обмеження на моніторинг чи обробку в сервісі. Ти можеш отримати 14-денний безкоштовний пробний період AppOptics, щоб встановити систему через її кроки.

AppOpticsStart 14-денна безкоштовна пробна версія

6. ManageEngine Application Manager (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

ManageEngine Application Manager

ManageEngine – один з найбільших світових постачальників програмного забезпечення для моніторингу ресурсів, але за останні кілька років на ринку моніторингу віртуальних машин було кілька спотикань. Нерішучість компанії щодо того, як вона хоче боротися з віртуалізаціями, послаблює свої позиції на ринку і втрачає перше місце, яке заслуговує значна частина його програмного забезпечення.

Компанія створила окремі пакети віртуалізації в минулому, але вони відпали в сторону. Тепер його функції віртуалізації поширюються на два інструменти моніторингу: Менеджер програм та OpManager. Цей розкол завдань моніторингу ускладнює питання.

OpManager є основним продуктом ManageEngine і забезпечує чудові можливості мережевого моніторингу. Ці можливості включають моніторинг ресурсів для підтримки віртуалізації. Системи, які OpManager може охопити включити VMware ESX сервери, Citrix XenServer, і Microsoft Hyper-V середовища. Однак причиною того, що OpManager не надає заголовка цього розділу, є те, що Ви отримуєте набагато більш потужні можливості моніторингу VM за допомогою ManageEngine Applications Manager. Задекларований список сумісності програмного забезпечення VM для Менеджера програм:

 • Microsoft Hyper-V
 • Microsoft Azure
 • Microsoft Office 365
 • VMware ESX / ESXi
 • VMware Horizon View
 • Citrix XenServer
 • Citrix XenApp
 • Докер
 • Amazon EC2
 • Amazon RDS
 • Хмарні оператори OpenStack

Для того, щоб отримати повний спектр моніторингу VM за допомогою ManageEngine, вам, ймовірно, доведеться отримати як OpManager, так і менеджер програм. Хороша новина полягає в тому, що ці дві утиліти побудовані на одній платформі. Вони інтегруються безперешкодно і можуть навіть обмінюватися даними. І OpManager, і менеджер програм працюватимуть на будь-якому Windows або Linux. Ти можеш отримати безкоштовна версія OpManager контролювати до 10 пристроїв.

Інформаційна панель Менеджера додатків включає кілька панелей. Основне комунікаційне середовище на приладовій панелі складається з лінійні графіки на основі живих даних. Інтерфейс включає велику кількість екранів, які містять списки подій або графічні зображення, такі як кругові діаграми, лінійні графіки та гістограми.

Система налаштовується автоматично і відображає всі програми, що працюють у вашій системі. Показана функція відображення ресурсні залежності, і ця особливість особливо корисна для моніторингу віртуалізації. Фізична інфраструктура, локальна мережа, підключення до Інтернету до хмарних служб та стан мережевих пристроїв також включені до компетенції менеджера програм. Цей вид розташований поверх системних сповіщень від мережевого обладнання, зібраного OpManager.

Монітор включає модуль планування потужностей, який створює карти тренду та дисперсії з історичних даних. Це дає змогу виявити конкретні програми та VM, які використовують ресурси. Ви також можете імітувати наслідки додавання попиту в систему.

Якщо ви виберете лише менеджер програм або OpManager, Менеджер програм, швидше за все, краще підходить. Основна ефективність мережі представляє інтерес, особливо, оскільки ви можете отримати представлення про використання віртуалізації в OpManager. Однак диспетчер програм надає вам ще багато шарів інформації та містить детальну інформацію про системні дії, які OpManager просто не охоплює. Менеджер програм значно дешевший, ніж OpManager. Ви також можете завантажити 30-денну безкоштовну пробну версію.

ManageEngine Application ManagerЗавантажте 30-денну безкоштовну пробну версію

7. LogicMonitor

LogicMonitor

LogicMonitor – це система управління мережею, але вона інтегрує моніторинг віртуальних середовищ. Отже, ви можете використовувати його як загальносистемний монітор або просто обмежити його для моніторингу реалізації вашої віртуальної машини. Система LogicMonitor пропонує VMware vCenter моніторинг, ESX / i розміщує моніторинг, а також охоплює окремі VM, в т.ч. ESX та ESXi.

LogicMonitor виконує Microsoft Hyper-V відстеження результатів як на рівні гіпервізора, так і на окремих рівнях ВМ. Ця система також може взаємодіяти з Citrix XenServer технології.

Програмне забезпечення для цього монітора доступне у хмарі. Він є нейтральним для платформи і може контролювати послуги, що надаються з хмарних мереж, а також системи на місці. Однак це не зовсім внесена реалізація, тому що вам потрібно встановити колекціонери на ваших серверах та мережевих пристроях. Ці колектори прямують через ваш шлюз до центрального сервера LogicMonitor. Всі комунікації через Інтернет шифруються, як і зберігаються дані на сервері LogicMonitor. Інформація розшифровується в режимі реального часу при доступі через дійсний обліковий запис користувача, який вимагає облікових даних доступу.

Монітор починається з процес автовідкриття, яка відображає всю вашу мережу, включаючи вашу XenServer, VMWare і Hyper-V реалізації. Система поширюється на Амазонка хмарних серверів і Microsoft Azure.

Основа технології VM-систем породжує широкий спектр моніторингових тем. Насправді, для того, щоб система VM працювала, Вам потрібно переглянути апаратне забезпечення, операційні системи, продуктивність мережі, виконання додатків та сервісів, і, перш за все, використання ресурсів. У вас є протистояння віртуальним комутаторам, і вам потрібно переконатися, що сервери зберігання та додатків не перевантажуються та доступні з прийнятною швидкістю доставки. Інформаційна панель LogicMonitor охоплює всі ці проблеми.

Атрибути продуктивності обладнання, що треки монітора VM включають загальне здоров’я ваших серверів. Вони зосереджуються на використання пам’яті, Навантаження процесора, затримка диска, швидкості передачі даних на диск, диск IO / s та Швидкість обміну VMkernel щоб підтримувати рівень обслуговування.

Системні сповіщення можуть надсилатись електронною поштою, СМС, або Сповіщення про слабкий режим. Ви можете вказати, які члени команди отримують сповіщення за класифікацією та за джерелом. Якщо ви передаєте частину свого віртуального середовища, команда підтримки постачальника може отримувати сповіщення автоматично. Приладна панель також може бути налаштована відповідно до ролі, тому ви можете сміливо ділитися консолями з усіма членами команди, навіть молодшим персоналом. Можна створити представлення лише для даних, щоб дозволити членам фінансів та c-Suite переглядати події в системі ВМ.

LogicMonitor не є безкоштовним, але ви можете отримати 14-денну безкоштовну пробну версію, щоб активізувати її. Пакет доступний у трьох виданнях: Starter, Pro та Enterprise. Ця масштабованість означає, що LogicMonitor підходить для всіх розмірів бізнесу.

8. Veeam One

Veeam One

Veeam One відстежує мережеві ресурси та вивчає використання системи VMWare vSphere і Hyper-V реалізація віртуалізації. Потужність моніторингу інструменту поширюється на хмарні сервіси. Veeam особливо сильний у системі резервного копіювання та відновлення. Послуга Veeam One була розроблена для інтеграції з менеджером із резервного копіювання та реплікації компанії.

Використовується система Veeam One моніторинг у режимі реального часу цілодобово. Ці монітори перевіряють 200 встановлених датчиків, і ви можете додати свої власні спеціалізовані умови моніторингу та правила оповіщення. Модуль потенціалу дає вам уявлення про постійне використання ресурсів, а також аналіз тенденцій на основі історичних даних. Компоненти збору даних охоплюють всю фізичну інфраструктуру, яка підтримує віртуалізацію і перевіряє попередження щодо обмеження ємності.

Вам не потрібно покладатися на тлумачення візуалізацій інформаційної панелі та звітів, наданих Veeam One, тому що ви також отримати доступ до необроблених даних. Це дозволяє створювати власні спеціалізовані звіти, програми та правила оповіщення.

Veeam One – це платний продукт. Однак є безкоштовна версія. Veeam One Free включає всі можливості моніторингу віртуальної машини платної системи. Не існує обмеження потужності для безкоштовної версії системи, що є рідкістю в галузі. Втім, Veeam One Free не має функцій ємності, включених у Veeam One. У безкоштовній версії також відсутні функції відстеження та оплати.

Відображається як безкоштовна, так і оплачена версія сповіщення на екрані. Вони також можуть бути надіслані електронною поштою, але лише платні користувачі можуть налаштувати умови оповіщення.

Veeam One особливо ефективний для клієнтів програмного забезпечення резервного сервера компанії. Відстеження орендарів також робить це хорошим вибором для постачальників послуг, як для надання хмарного сховища, так і для програмного забезпечення як послуги. Якщо ви думаєте, що вам краще послужити повну платну послугу Veeam One, ви можете протестувати її на 30-денній безкоштовній пробній версії.

9. Квест протуманного світла

Квест протуман

Foglight – це система моніторингу системи, яка має версії для хмарний моніторинг та управління середовищем VM. Система працює з VMWare і Hyper-V, зосередившись на інформації, зібраній на vSwitch, у поєднанні з фізичними даними про продуктивність з сервера.

Система налаштовується наскрізь функція автоматичного виявлення. Він ідентифікує сервери та їхні клієнтські віртуальні машини та вивчає трафік, який проходить між ними, щоб підкреслити продуктивність мережі. Розділ збору даних аналізу трафіку цього інструменту вивчає дані на рівні пакетів, щоб виявити, які віртуальні машини та програми генерують найбільше трафіку.

Система Foglight також може контролювати Citrix XenApp і XenDesktop середовища. Інформаційна панель моніторингу додатків відображає всі елементи в стек Citrix VDI, виділення напруженої інфраструктури, яка може вплинути на ефективність роботи. Система вміло відображає топологію вашого віртуального середовища, щоб допомогти візуалізувати розташування кожного VM та стежити за фізичними потоками трафіку між серверами та VM.

Монітор також поширюється на функції управління. Ти можеш встановіть його для динамічного налаштування ресурсів, що виділяються для кожної програми або VM враховувати недовикористання або перевищення потужностей у різних областях мережі. Інформаційна панель монітора дає вам широкий спектр переглядів активності користувачів сеансу Citrix від загальних підсумків підрахунку VM до діяльності додатків.

Система моніторингу Foglight уважно відстежує Продуктивність NetScaler і затримка в мережі. The завантаження на фізичні пристрої та віртуальні комутатори інші міркування. Монітор Foglight ідентифікує неактивні VM та дозволяє видаляти зомбі-процеси, щоб звільнити ресурси. Це чудова особливість, тому що, на жаль,, середовище VM схильне до звисаючих процесів і покинутих сеансів які залишають замки в розподілі ресурсів позаду.

Система Foglight досліджує та зберігає дані для складання тестового шару. На приладовій панелі будуть показані тенденції та варіанти виконання і виділити дані для кожного апаратного елемента вашої системи. Це допомагає виявити вузькі місця та неправильно розподілити ресурси.

Шаблони даних та регулярна статистика використання дають функцію планування потенціалу. За допомогою цього інструменту ви можете визначити, куди скорегувати розподіл ресурсів, щоб поліпшити результативність та опрацювати наслідки підвищеного попиту. Монітор Foglight включає в себе прогностичні можливості, які пропонують дії для вирішення умов оповіщення. Це також буде працювати з живими даними, щоб допомогти налагодити використання мережі на ходу.

Якщо ви використовуєте середовище для багатьох постачальників з обома VMWare і Hyper-V програмне забезпечення, яке працює на сайті, ви можете об’єднайте свої завдання з моніторингу та управління в одному місці за допомогою системи Foglight. Монітор поширюється на хмарне сховище, тому ви можете змінювати потужність, регулюючи додаткові положення поза межами сайту, наприклад додаткове сховище.

Квест Foglight не безкоштовний. Однак ви можете отримати доступ безкоштовна пробна версія щоб відчути систему. Протитуманок працює Windows, Linux, і Соляріс операційні системи.

10. Підприємство eG

eG Enterprise

Система моніторингу eG Enterprise охоплює VMware vSphere, Citrix XenServer, Microsoft Hyper-V, Сервер Oracle VM, Віртуалізація підприємства Red Hat, AIX LPAR, Контейнер Solaris віртуалізації та підтримуючої інфраструктури. Найважливішим фактором продажу за моніторингом VM eG Enterprise є те, що перевірка пам’яті сервера та використання процесора не дає вам усієї картини стану віртуалізації. Вам також потрібно побачити проблеми, які виникають у мережі, на сервері зберігання даних, у базі даних або в рамках програмного забезпечення платформи віртуалізації.

Інтерфейс системи базується на браузері. Він включає графічні дисплеї, списки живих даних та сповіщень та розділи для планування потужностей. Зв’язки між ресурсами відображаються на інформаційній панелі під час встановлення системи. eG Enterprise особливо сильно виявляє взаємозалежність ресурсів. Приклади цих взаємозв’язків включають взаємодію додатків та платформи VM та основні потреби фізичної інфраструктури програмного забезпечення VM. Цей базовий рівень інформує базу правил eG Enterprise про тривожні умови, які погіршують ефективність зовнішнього середовища.

Ви не тільки отримуватимете сповіщення про те, що, наприклад, час відгуку у конкретного VM є повільним; вам буде повідомлено, якщо база даних перевантажена і чи спричиняє це, що певний VM працює погано.

Здатність ідентифікувати першопричину проблем з ефективністю на найнижчих рівнях надає eG Enterprise свою потужність. Це означає, що вам не доведеться витрачати час на ланцюжок через шари стеку, щоб розібратися в тому, що йде не так. Середовища для багатьох постачальників є загальними, і eG Enterprise об’єднує моніторинг стеку забезпечення для широкого кола можливих комбінацій систем віртуалізації.. Отже, ви побачите кожну з платформ окремо, але базові ресурси, що підтримують декілька середовищ, відстежуються на предмет загального попиту, а не на основі платформи.

Перевага підходу уніфікованого стека полягає в тому, що він дозволяє вам бачити, який VM приєднує ресурси, і робить все складніше для решти мережі. Приладова панель містить чудову кольорову діаграму стеку, яка показує співіснування платформ на підтримуючих рівнях. EG називає це своїм моніторинг за межами n-out. The зовнішній вигляд показує всі VM в діапазонах розміру пропорційно до використання ресурсів кожної служби. The внутрішній вигляд показує кожен шар стека з використанням кожного VM на цьому рівні поряд знов, пропорційно.

Ще одна приємна візуалізація eG Enterprise – це діаграма в стилі робочого процесу, яка простежує всі ресурси, необхідні віртуальній машині, і, в свою чергу, ресурси, необхідні для кожної підтримуючої функції. Кожен елемент ланцюга показує свій статус. Отже, якщо один із цих вузлів показує сповіщення, то ви точно знаєте, куди звертатися, щоб повернути цей ВМ у хороший стан здоров’я.

Ринок моніторингу VM переповнений дуже вражаючими інструментами, які надають деякі дуже великі програмні компанії. Пакет eG Enterprise має деякі дійсно корисні функції, яких не вистачає великим хлопцям. Тому, цей маленький хлопець запаковує удар і заслуговує на місце серед провідних постачальників систем моніторингу VM. Немає безкоштовної версії eG Enterprise, але ви можете її отримати безкоштовна пробна версія.

11. Aptare Virtualization Manager

Aptare Virtualization Manager

Aptare Virtualization Manager зосереджується на серверах зберігання даних, які працюють у віртуалізованих середовищах. Цей інструмент буде контролювати використання пам’яті у вашій віртуальній мережі та повідомляти про те, які VM використовують потужність.

Інтерфейс для менеджера віртуалізації Aptare включає в себе a інструмент планування. Цей інструмент може передбачити потреби в сховищі на основі історичних даних. Монітор також відслідковує доступ VM до сховища та визначає потенційні вузькі місця та обмеження доступу.

Функції управління поширюються на ідентифікацію шахрайських процесів, які блокують виділення сховища. Ви можете використовувати цей інструмент управління, щоб звільнити простір, виділений для висячих процесів, зробивши його доступним для інших ВМ середовищ.

Aptare Virtualization Manager доступний для використання з VMWare продукція: ESX, ESXi, vSphere, і vCenter; Веб-сервіси Amazon: Обчислювальна хмара Amazon Elastic (EC2), Служба простого зберігання Amazon (S3), Амазонські рахунки; Microsoft Azure: Віртуальна машина, Зберігання диска, таблиці та черг, Зберігання Blob; і OpenStack-сумісні сервери. Хоча цей інструмент має обмежену функціональність, він стане в нагоді, якщо ви вважаєте, що ваша поточна утиліта для моніторингу VM не дає вам достатньо детальної інформації про управління сховищем.

12. Доповнення щодо контролю за віртуалізацією золота WhatsUp

Моніторинг середовищ VM є складним. Тобі потрібно перевіряти інфраструктуру та програмне забезпечення та постійно контролювати кожен елемент, щоб запобігти погіршенню продуктивності. WhatsUp Gold охоплює всі кути, які вам потрібно спостерігати, щоб успішно підтримувати віртуалізацію.

Основне програмне забезпечення WhatsUp Gold реалізує моніторинг продуктивності мережі, стежачи за пристроями, які з’єднують ваші мережеві зв’язки. Однак є набагато більше, що потрібно відстежити, щоб підтримувати і працювати систему VM. Додаток Моніторинг віртуалізації охоплюватиме ці додаткові завдання.

Ключовою особливістю надбудови є розширення функції виявлення мережі WhatsUp Gold. Це буде застосовувати до всіх компонентів VM процеси відображення з’єднань та залежностей що основний пакет стосується мережевих пристроїв. Перевірка системи дає базову лінію WhatsUp Gold, а звідси надбудова будує карту, яка показує стек додатків, що підтримує кожен VM. Ви зможете подивіться, які сервери підтримують, які віртуальні машини і стан атрибутів сервера та серверного програмного забезпечення для віртуалізації.

Коли ваша система VM перейде до звичайних операцій, надбудова продовжуватиме контролювати продуктивність, розглядаючи можливі збої в роботі програмного забезпечення, серверів та мережі. Дані, зібрані WhatsUp Gold відображається в режимі реального часу на інформаційній панелі, і вона також зберігається як вихідна інформація для функцій аналізу. За допомогою цих інструментів планування ви можете визначити, чи перевантажений будь-який із ваших серверів, і вжити відповідних заходів.

WhatsUp Gold та надбудову для моніторингу віртуалізації можна придбати разом із додатком для моніторингу продуктивності додатка Ipswitch у комплекті системного адміністратора. Пакет WhatsUp Gold Total Plus надає вам основну програму разом із усіма її доповненнями. Яким би способом ви не придбали золото WhatsUp та надбудову для моніторингу віртуалізації, ви можете отримати їх на 30-денній безкоштовній пробній версії перш ніж взяти на себе зобов’язання купити.

13. ESXi Embedded Host Client

Вбудований клієнт-хост ESXi

VMWare створює вільне середовище для своїх систем ESXi – це ESXi Embedded Host Client. Інтерфейс клієнта базується на веб-переглядачах, тому він є нейтральним для операційної системи. Крім того, для використання цього інструмента моніторингу потрібно встановити та функціонувати програмне забезпечення VMWare. Він не працюватиме з системами Citrix або Hyper-V. Ця утиліта не є багатою функцією, і вона не надасть вам повних можливостей системного моніторингу інших параметрів у цьому списку. Однак, він підходить для впровадження віртуалізації для малого бізнесу та лабораторних сценаріїв.

Інструмент пропонує розширений інтерфейс для ваших клієнтів ESXi. Ви можете налаштувати нові VM за допомогою цієї утиліти та налаштувати хостинг для кожного. Аспект моніторингу інструменту дає вам уявлення про стан хостів. Також буде перераховано живі дані про події, що відбуваються у середовищі VM.

Це простий інструмент, але той факт, що він безкоштовний і що він надходить безпосередньо від VMWare, спокусить вас його встановити.

14. Турбономічний

Турбономічний

Зростання хмари в забезпеченні віртуальних середовищ можна побачити за презентацією продукту Turbonomic. До недавнього часу продукція VM визначала пріоритетність ресурсів на місці, а потім можливо розглядали хмарні послуги. У випадку Тубономіка інструмент має заголовки як утиліта для моніторингу хмарних ресурсів. О, і до речі, він також може дивитися будь-які сервери VM на місці, які у вас можуть бути.

Turbonomic не скупиться на моніторинг VM на місці, і система може дуже добре впоратися з гібридними реалізаціями. Цей дуже всебічний інструмент моніторингу віртуальних середовищ постачається у трьох пакетах: Essentials, Advance та Premier.

Хоча це програмне забезпечення для моніторингу не є безкоштовним, Ви можете отримати 30-денну безкоштовну пробну версію пакету Premier. Ціноутворення засноване на кількості навантажень, які охоплює монітор. Пакет Essentials має обмеження до 750 навантажень, але інші два видання мають необмежену кількість. Монітор інтегрує керуючі механізми та інтегрує інтелектуальний інтелект у свої рекомендації щодо дій. Ви отримуєте більше автоматизації з більш високими планами, але усі видання містять можливості планування потенціалу.

Модуль прямого моніторингу Turbonomic включає чудові функції візуалізації, такі як діаграми та графіки. Інструмент може взаємодіяти з VMware, Hyper-V, і XenServer середовища.  Процес настройки автоматизований і закінчується системою перевірки стану здоров’я. Це сканування турбономічним двигуном відображає все ваше віртуальне середовище. Він закінчує свій борт на борту перелік рекомендацій про те, де лежать ваші системні проблеми та як їх вирішити. Після завершення початкової фази Turbonomic постійно контролює навколишнє середовище, видаючи сповіщення на приладовій панелі, підкріплюючи їх рекомендаціями щодо дій.

Ви можете встановити базу правил дії у вищих виданнях Turbonomic до автоматично виконувати дозвіл, коли виникають конкретні сповіщення. Ця автоматизація не є обов’язковою, і ви можете запускати рекомендовані дії вручну або, якщо хочете, ігнорувати їх.

Це хороший інструмент для відділів або служб, які дотримуються угод про рівень обслуговування. Ці Угоди про рівень обслуговування можуть бути переведені безпосередньо в систему моніторингу як вимоги щодо якості обслуговування. Ви можете встановити рівні оповіщення для аспектів обслуговування, в тому числі часи відгуку на доставку та пропускну здатність транзакцій для виставлення рахунків.

Монітор дозволяє перерозподіляти ресурси в різні групи програм або користувачів та виділяє області, де розширення хмарних ресурсів неминуче. На перевернутий бік, турбономічний двигун AI покаже вам, де ви передували, що дає вам можливість зменшити кількість онлайн-сервісів та зменшити витрати. Ця візуалізація ємності також поширюється на функції планування. Інтерфейс пропонує розділ для перевірки ємності, де можна попередній перегляд ефектів розширень на базу користувачів або включення нових програм та послуг. Це чудовий інструмент планування обробки торгів, оскільки він дозволить ефективніше планувати додаткові послуги.

Інформаційна панель для монітора налаштовується та ви можете виділити різні погляди та елементи управління членами вашої команди. Можливість створити користувальницький інтерфейс, який зовсім не містить елементів керування, дає вам можливість надання доступу клієнтам або директорам до системи не ризикуючи пошкодити налаштування VM.

15. 5Nine Manager

5інтерфейс

5Nine має на меті реалізацію центрів обробки даних на платформі Microsoft Cloud. Отже, якщо ви хочете використовувати VMWare, цей продукт, ймовірно, не буде для вас. Якщо у вашому віртуальному середовищі все Hyper-V, то читайте далі. 5Nine інтегрує хмарні технології Сервери Azure у вашу інфраструктуру VM без проблем. Це хороше рішення, якщо ви керуєте даними для інших компаній, оскільки ви можете визначити попит до орендаря, вивчити ефективність кожного хоста та відстежувати активність користувачів..

Інформаційна панель цього сервісу дуже настроюється, що дозволяє вам створювати різні облікові записи користувачів з різними правами доступу. Це ще одна особливість, яка звертається до підприємств, які розміщують послуги. Ви можете надати обмеженій інформаційній панелі клієнтам та дозволити їм керувати їх власним розподілом VM. Інші погляди можуть бути надані членам команди на різних рівнях стажу вашої власної групи, і це дозволяє керівникам та іншим зацікавленим сторонам у вашій компанії бачити перегляди даних про результати роботи. Настроювані звіти покращують можливості обміну даними цього пакету.

5Nine адаптував свій продукт так, щоб він конкретно перевіряє всі поля, необхідні постачальнику послуг. Однак якщо ви працюєте з власною службою, функції моніторингу розподілу ресурсів, безумовно, не завдадуть шкоди будь-якій політиці угоди про угода про надання послуг та центрам витрат, якими працює ваша компанія..

Менеджер 5Nine – це платна послуга, але ви можете отримати безкоштовну пробну версію.

Вибір інструменту моніторингу VM

Цей огляд вам дав широкий спектр інструментів моніторингу ВМ на вибір. Що для вас найкраще? Це буде продиктовано вашими обставинами. Деякі засоби моніторингу VM – це дійсно загальносистемні системи управління інфраструктурою, які є такими чудові функції віртуалізації. Інші інструменти у списку – це лише невеликі утиліти, які покращують ваш перегляд даних VM або покращують лише один аспект продуктивності VM.

Надання інструментів VM – це дуже широке поле. SolarWinds охоплює обидва кінці спектра, надаючи невеликий, безкоштовний інструмент та систему моніторингу «дзвіночків».. Paessler та ManageEngine також намагаються задовольнити всі точки ринку. Деякі з маленьких гравців пропонують фантастичні товари, які неодмінно сподобаються малим та середнім підприємствам, але також пропонують можливості, які дійсно можуть допомогти бізнесу з великими та складними віртуалізованими мережами.

Як ви побачите з тверджень у цьому звіті, На сьогодні галузь моніторингу мережі перебуває в перехідному періоді. Десять років тому віртуалізація була в зародковому стані, і хмарні послуги стали новою тенденцією. Зараз обидві концепції домінують у мережевих сервісах. Неможливо передбачити, що дуже скоро хмарні сервіси та технологія віртуалізації, що робить їх можливими, стануть стандартним методом мережевого забезпечення. Складності управління сервером та додатками на місці будуть минулим.

Чи є у вас рекомендації щодо інструментів моніторингу VM? Чи використовуєте ви систему моніторингу віртуалізації, яку ми не помітили? Як ви думаєте, як робота системного адміністратора зміниться у міру зростання хмарних сервісів? Залиште повідомлення в розділі коментарів нижче та поділіться своїми думками з громадою.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map