15 кращих безкоштовних інструментів та програмного забезпечення для віддаленого робочого столу

Системи віддаленого робочого столу особливо корисні для групи корпоративного забезпечення та технічних служб технічного обслуговування, які дозволяють представникам громадськості отримувати закупівлю програмного забезпечення для роботи.

Ці програми також корисні для щоденного використання приватні особи. Якщо ви можете зв’язатися зі своїм комп’ютером вдома та отримати доступ до нього через планшет, вам не потрібно ризикувати втратою всіх збережених файлів через крадіжку, втрату чи випадкове пошкодження. Тримайте найкращий комп’ютер удома, і ви отримуєте доступ до всіх важливих речей, не копіюючи все або купуючи додаткові ліцензії улюбленого програмного забезпечення за допомогою віддаленої програми на робочому столі.

Ми надаємо багато деталей щодо кожного з інструментів нижче, але у випадку, якщо вам не вистачає часу, ось наш список найкращі безкоштовні засоби віддаленого робочого столу:

 1. Захист від SolarWinds (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Два варіанти для бізнесу із 14-денною безкоштовною пробною версією.
 2. Допомога Zoho (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Хмарний пакет підтримки, який включає віддалений доступ та віддалені утиліти робочого столу.
 3. SolarWinds MSP взяти на себе контроль (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Компактна система дистанційного керування, яка включає в себе чат, VoIP та чергування для обслуговування кількох користувачів.
 4. Atera (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Набір віддаленого моніторингу та управління для MSP, що включає Splashtop.
 5. TeamViewer Широко використовувана платна система віддаленого робочого столу, яка безкоштовно використовується для приватних осіб.
 6. Віддалений робочий стіл Chrome Проста, легка для доступу система віддаленого робочого столу, яка працює через браузер Google Chrome.
 7. RemotePC Платна система віддаленого робочого столу, яка має безкоштовну версію для особистого користування.
 8. Віддалений робочий стіл Microsoft Безкоштовна утиліта, надана корпорацією Майкрософт, що дозволяє віддалений доступ на робочий стіл до пристроїв під управлінням Windows.
 9. RealVNC VNC Connect Хмарний сервіс, який є безкоштовним для домашнього використання та дозволяє отримати доступ до машин Linux, а також до ПК та Macs.
 10. Тугий VNC Програмне забезпечення для дистанційного керування, безкоштовне як для бізнесу, так і для людей.
 11. TigerVNC Проект з відкритим кодом, що надає безкоштовні утиліти віддаленого робочого столу як для приватного, так і для ділового використання.
 12. Ремміна Цілком для приватних осіб та підприємств – це проект з відкритим кодом.
 13. Бризок Безкоштовно для приватного користування та оплачується для підприємств. Користувачі, які платять, можуть отримати доступ до семиденної безкоштовної пробної версії.
 14. NoMachine Безкоштовно для всіх, але з покращеними версіями для бізнесу.
 15. Віддалені утиліти для Windows Платна система віддаленого робочого столу, яка має безкоштовну версію.

Якщо вам просто потрібна система віддаленого робочого столу для дозвілля, ви, мабуть, не хочете платити за розкіш багато грошей. Що ж, ми можемо допомогти, оскільки у нас є список із десяти віддалених програм для настільних робочих столів, якими можна користуватися.

Невеликі компанії та стартапи, що не мають зайвих грошей, також отримають користь від інформації, що міститься в цій статті, оскільки багато з них безкоштовні програми віддаленого робочого столу ми перераховуємо тут, вони також можуть використовуватись і для підприємств. Великим компаніям з великими бюджетами, напевно, буде комфортніше з основними платними програмами, які постачаються з повною програмною підтримкою. Однак навіть у цій категорії ми знайшли кілька прикладів, які ви можете отримати безкоштовно на пробному етапі.

Використання програмного забезпечення віддаленого робочого столу

Інструмент віддаленого робочого столу має дві компоненти. Один – a консоль, яке вікно на вашому власному комп’ютері, через яке ви керуєте програмою, і переглядаєте віддалений комп’ютер. Інший елемент системи – це агент програма, яка має бути резидентом на віддаленому комп’ютері.

Зазвичай агент є фоновим процесом і його не помічають користувачі віддаленого комп’ютера. Вимога встановити програму на переглянутому комп’ютері означає, що власник цього пристрою повинен дати дозвіл щоб встановити агент віддаленого робочого столу та запустити його.

Там є програми, які дозволяють хакеру дистанційно переглядати вміст комп’ютера та контролювати його без дозволу власника. Ці системи називаються “Трояни з віддаленим доступом.”У цьому огляді ми не охоплюємо ті хакерські програми, які скорочуються до” RATs “.

Деякі системи віддаленого робочого столу працюють з Хмара. У цих конфігураціях консольна програма доступна в Інтернеті. Однак агентську програму все-таки потрібно встановити на віддаленому комп’ютері, до якого звертаються чи контролюються.

Програмне забезпечення віддаленого робочого столу для підприємств

Багато з безкоштовних систем віддаленого робочого столу на ринку є домашніми версіями програмного забезпечення професійного доступу. У більшості випадків виробники інструментів віддаленого робочого столу очікують, що бізнес-користувачі заплатять за програмне забезпечення.

Якщо ви шукаєте вільне програмне забезпечення для своєї компанії, то ваші варіанти обмежені. З систем у нашому списку лише наступне надає вам безкоштовний доступ:

 • Віддалений робочий стіл Chrome
 • RemotePC (обмежено)
 • Віддалений робочий стіл Microsoft
 • Тугий VNC
 • TigerVNC
 • Ремміна
 • NoMachine

Ще п’ять сервісів у нашому списку пропонують безкоштовні випробування діловим користувачам:

 • SolarWinds захист (БЕЗКОШТОВНИЙ ПЕРІОД ВИПРОБОВУВАННЯ)
 • RemotePC (розширений)
 • RealVNC VNC Connect
 • Бризок
 • SolarWinds MSP взяти на себе контроль (БЕЗКОШТОВНИЙ ПЕРІОД ВИПРОБОВУВАННЯ)
 • Атера (БЕЗКОШТОВНИЙ ПЕРІОД ВИПРОБОВУВАННЯ)

Зверніть особливу увагу на описи цих продуктів у наведених нижче відгуках.

Найкраще безкоштовне програмне забезпечення та інструменти для віддаленого робочого столу

Цей перелік програмного забезпечення віддалених настільних комп’ютерів – це суміш утиліт для ділових та особистих користувачів та для багатьох операційних систем. Є один спільний для всіх атрибут – вони вільні у використанні.

1. SolarWinds Застереження (БЕЗКОШТОВНИЙ ПЕРІОД ВИПРОБОВУВАННЯ)

SolarWinds захист

Обереги є система професійної підтримки, тож це, мабуть, не зацікавило б домашніх користувачів. Однак це, безперечно, найкомпетентніша система віддаленого робочого столу для бізнесу для команд підтримки на ринку, саме тому в цьому огляді вона отримує слот номер один..

Dameware – це віддалена платформа підтримки, яка стягується підпискою. Однак SolarWinds все ж пропонує 14-денний безкоштовний пробний період кожного з продуктів для захисту від дзвінка, так що ви можете користуйтеся цією послугою безкоштовно, якби лише два тижні.

Ви можете отримати доступ до Dameware як онлайн-сервіс, який стягується за допомогою передплати, або як локальне програмне забезпечення, яке ви купуєте одноразовим платежем. Інтернет-версія називається Захист від дистанційного скрізь і називається локальна система Віддалена підтримка Dameware.

Встановлюється віддалена підтримка Dameware Windows і Windows Server; Dameware Remote скрізь не залежить від операційної системи, оскільки консоль є доступ через браузер.

Обидві системи можуть отримати доступ до працюючих пристроїв Windows, Mac OS, і Linux і обидва доступні через мобільні додатки. За допомогою програми Dameware Remote Everywhere ви сплачуєте підписку на кожного фахівця, але ця послуга дозволяє кожному оперативному користувачу отримати доступ до 500 віддалених пристроїв. Місцеве програмне забезпечення Dameware Remote Support не має обмежень щодо віддалених пристроїв. Однак ліцензування цього програмного забезпечення схоже на онлайн-версію, оскільки воно розцінюється за спеціаліста.

Це програмне забезпечення спеціально призначене для відділів ІТ-підтримки та керованих постачальників послуг. Спробуйте 14-денний безкоштовний пробний період Захисту від віддаленого скрізь.

DamewareStart БЕЗКОШТОВНА БЕЗКОШТОВНА пробна версія

2. Допомога Zoho (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

Zoho виробляє широкий спектр бізнес-програмного забезпечення, а компанія також володіє ManageEngine, який є провідним постачальником програмного забезпечення для управління ІТ-інфраструктурою. Допомога Зохо це хмарний пакет послуг віддаленого доступу, який ідеально підходить для стіл довідок та техніків MSP. Віддалений робочий стіл утиліти можна використовувати, тому ви можете розмістити логотип вашої компанії на всіх екранах.

Віддалене з’єднання може бути здійснено лише за згодою замовника. Усі комунікації захищені 256-бітове шифрування AES.

Пакет Zoho Assist включає жива система чату і інтегрована утиліта передачі файлів. Технік може відкривати кілька сеансів на одному віддаленому комп’ютері, дозволяючи видимим для користувача діям в одному вікні та операційній системі дії в іншому. Технік також може показати замовнику його власний екран в інтересах дати системну екскурсію чи інструкції з використання, не надаючи цьому потенційному покупцеві рахунок.

Крім утиліти віддаленого робочого столу, Zoho Assist включає повний віддалений доступ функції, які включають автоматизацію для масових досліджень та оновлень у кінцевих точках. Зохо пропонує безкоштовна пробна версія пакету Assist.

Zoho AssistStart БЕЗКОШТОВНА пробна версія

3. SolarWinds MSP взяти на себе контроль (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

SolarWinds MSP взяти на себе контроль підходить для використання компанією технічні працівники, які працюють на MSP, або для ІТ-відділу компанії. Це особливо цікава послуга для незалежних фахівців із підтримки позаштатної роботи, оскільки вона включає всі інструменти, необхідні для спілкування з користувачем, який потребує допомоги. Він навіть включає система обслуговування черг.

Послуга доставляється з хмари і стягується за підписку зі ставкою на техніку на місяць. Це означає, що це вся система доступна незалежним технікам а також команди, що працюють для МСП та великих організацій.

Програмне забезпечення для віддаленого доступу необов’язково показує дії техніка на екрані користувача. Також можна отримати доступ до операційної системи, не проходячи через робочий стіл віддаленого пристрою.

Система Take Control доступна на двох рівнях, з вищим рівнем Візьміть Control Plus. Вищий рівень є особливо корисним для наглядових техніків, оскільки він включає моніторинг сеансу та функції звітування працівника. Take Control Plus також включає опитування користувачів, щоб оцінити компетентність кожного фахівця.

Послуга може бути оплачена за місяць або за роком. Річний план оплати працює дешевше. Однак майте на увазі, що ви повинні заплатити за період обслуговування заздалегідь. SolarWinds пропонує його для 14-денний безкоштовний пробний період.

SolarWinds MSP Візьміть ControlStart 14-денну безкоштовну пробну версію

4. Атера (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

Атера є пакетом підтримки для керовані постачальники послуг (MSP). Послуга включає всі утиліти, необхідні технікам MSP для управління віддаленою мережею, а також модуль, який допомагає менеджерам MSP вести бізнес.

Розділ технічної підтримки Atera називається “дистанційний моніторинг та управління”(RMM). Вона включає програмне забезпечення віддаленого доступу, а також автоматизовані сценарії віддаленого адміністрування для підтримки клієнтської системи. Ще одна утиліта в пакеті – це Система довідкової служби, який включає портал для доступу до спільноти користувачів та інформаційну панель для використання техніками, коли вони працюють над квитком.

Інформаційна панель довідкової служби дає доступ до системи віддаленого робочого столу, що є насправді Бризок, про які ви читали вище. Інтерфейс включає систему чату, щоб технік міг керувати та консультувати користувача, коли він досліджує віддалену кінцеву точку та виробляє рішення проблеми, піднятої в службі підтримки квитка.

Атера є хмарний сервіс і доступ до нього здійснюється через будь-який стандартний веб-браузер. До служби також можна отримати доступ через спеціальний додаток, який доступний безкоштовно для мобільних пристроїв. Платформа стягується на щомісячна або щорічна підписка на одного фахівця. Ви можете отримати 30-денна безкоштовна пробна версія і протестуйте систему Atera перед тим, як підписатися на передплату.

30-денна безкоштовна пробна версія AteraStart

5. TeamViewer

TeamViewer

TeamViewer – лідер галузі. Ця система віддаленого робочого столу встановлена більше двох мільярдів разів, що свідчить про його популярність. Цю систему віддалених настільних комп’ютерів ми розмістили у верхній частині нашого списку, оскільки це дуже комплексний комерційний продукт, який дозволяє безкоштовне користування приватними особами. Однак якщо вам потрібна програма віддаленого робочого столу для використання в бізнесі, вам доведеться заплатити.

Як випливає з назви, TeamViewer спрямований на це командна співпраця і має ряд функцій групового спілкування, завдяки чому це не просто інструмент віддаленого робочого столу. До них належать утиліти для відеоконференцій та демонстраційне мовлення.

Система підключення покладається на двофакторну автентифікацію для підвищення безпеки і всі передачі захищені 256-бітове шифрування AES.

Доступ до програмного забезпечення контролера можна отримати з мобільних пристроїв Android. Ви зможете отримати доступ до віддалених пристроїв, що працюють Windows, Mac OS, Linux, Android, і iOS. Система також включає захищений інструмент передачі файлів та можливості виконання скриптів у консолі.

6. Віддалений робочий стіл Chrome

Віддалений робочий стіл Chrome

Ви можете використовувати a Гугл хром браузер як переглядач віддаленого робочого столу. Версія для віддаленої підтримки може використовувати бізнес і зовсім вільний у користуванні.

Щоб користуватися системою, вам потрібен обліковий запис Google, але якщо у вас є Gmail адресу, то це вже вирішено. Пристрій, до якого здійснюється доступ, потребує встановленої на ньому програми. Це агентська програма. Після запуску ви можете надати доступ будь-кому, надавши їм PIN-код. Переглядач базується на веб-переглядачах і має доступ до будь-якого пристрою через Інтернет.

Система працюватиме в будь-якій операційній системі, яка може відкрити Google Chrome, а також є додатки для Android і iOS пристрої. Комунікації через Інтернет захищені HTTPS, яка є тією самою системою безпеки, яка захищає інформацію про кредитні картки, коли ви купуєте речі в Інтернеті.

7. RemotePC

RemotePC

RemotePC – це платний продукт, але він є безкоштовне видання. Безкоштовна версія дозволяє отримати доступ лише до одного пристрою та надає лише один обліковий запис користувача. Однак якщо вам потрібна лише програма віддаленого робочого столу для домашнього використання, то цього має бути достатньо. В описі цього сервісу немає нічого, що не заважає вам використовувати Безкоштовне видання для бізнесу. Отже, особливо якщо ви є власником малого бізнесу, можливо, вам вдасться піти просто користуючись цією послугою без оплати.

Три платні плани дозволяють отримати доступ до декількох комп’ютерів. Найнижчий з цих планів дає доступ одного облікового запису до 10 комп’ютерів, а найвищий план дозволяє необмеженій кількості облікових записів отримати доступ до 100 комп’ютерів. Для двох вищих планів пропонується 30-денна безкоштовна пробна версія.

Консоль є на основі браузера і віддалений комп’ютер повинен мати агент встановлений і працює на ньому. Ви можете отримати доступ до консолі з будь-якої операційної системи, у якій є браузер і на якому можна встановити агент Windows, Mac OS, Android, і iOS пристрої.

8. Віддалений робочий стіл Microsoft

Віддалений робочий стіл Microsoft

Microsoft виробляє віддалену настільну систему, яка є вільний у користуванні і надає доступ до комп’ютерів під управлінням Windows Professional, Windows Enterprise, або Windows Server операційні системи. Ви можете отримати доступ до віддаленого комп’ютера з мобільного пристрою, поки цей пристрій працює Windows Mobile. Також можливо використовувати Xbox One як віддалений пристрій, або як пристрій.

За допомогою цієї програми ви можете отримати доступ до десяти пристроїв за допомогою одного облікового запису Microsoft. Не має значення, де у світі ці пристрої, оскільки система віддаленого робочого столу спілкується через Інтернет. Великою перевагою цієї системи є її легка інтеграція в операційну систему вашого комп’ютера. Немає обмежень щодо профілю користувача щодо використання цього програмного забезпечення, тому підприємства можуть користуватися ним безкоштовно.

9. RealVNC VNC Connect

RealVNC

“VNC” – галузевий термін, який розшифровується як “віртуальні мережеві обчислення”. Абревіатура використовується в назвах досить багатьох віддалених настільних систем, включаючи RealVNC. Компанія пропонує широкий спектр програмного забезпечення для комунікацій та його віддалений настільний інструмент, який він називає «програмне забезпечення для обміну екраном,” це називається VNC Connect. Для VNC Connect є два компоненти: VNC Viewer, яке програмне забезпечення для консолі, і Сервер VNC, який агент, який потрібно запустити на віддаленому комп’ютері.

Ви не просто повинні дивитись на екран віддаленого комп’ютера з цим пакетом, ви також можете взяти під контроль і використовувати пристрій так, ніби ви сидите за ним. Це прекрасний вибір, якщо ви хочете залишити все своє дороге програмне забезпечення вдома на своєму найкращому комп’ютері, одночасно отримуючи доступ до всього, починаючи з планшета чи ноутбука в дорозі..

Це також хороший варіант технічної підтримки програмного забезпечення який може отримати віддалений доступ до комп’ютера, який має помилки, дослідити його поведінку та виправити проблеми з програмним забезпеченням, навіть перевстановити програму та запустити сценарії.

VNC Connect безкоштовний лише для домашнього використання; підприємства повинні платити за це. Платна версія доступна у двох виданнях, що називаються Професійні і Підприємство. Ви можете отримати 30-денну безкоштовну пробну версію для будь-якого з цих планів.

10. Тугий VNC

Тугий VNC

TightVNC повністю вільний у користуванні для всіх – навіть бізнесу. Усі розробники віддаленого робочого столу пропонують SDK, який дозволяє іншим розробникам програмного забезпечення інтегрувати утиліту віддаленого робочого столу у власні системи.

Одним із недоліків TightVNC є те, що він доступний лише для полегшення доступу до комп’ютерів, що працюють Windows. Системну консоль TightVNC також можна встановити лише в Windows. Супутня програма, що називається Пульсація, можна встановити на Android і iOS пристрої, які дозволять їм виконувати роль глядачів віддалених настільних ПК. Знову ж таки, програма Ripple безкоштовна у використанні.

Хоча не існує версії для комп’ютерів Macs або Linux, це так проект з відкритим кодом, тож якщо у вас є здібності програмування, ви можете завантажувати програмний код та адаптувати його до вашої операційної системи.

11. TigerVNC

TigerVNC

TigerVNC – це система з відкритим кодом, тому якщо в ній є щось, що вам не подобається, ви можете завантажити код і змінити його самостійно. Оскільки код для цієї системи є доступним, він доступний для безкоштовно для будь-кого, включаючи підприємства.

Це програмне забезпечення є вилкою Тугий VNC код. Еволюція TightVNC до четвертої версії зупинилася, а деякі ентузіасти, які сприяли її розвитку, пішли на шлях і створили власний продукт, який, на їхню думку, вони могли просунутися швидше..

На ньому можна встановити як агент, так і консолі TigerVNC Windows, Mac OS, то Fedora, Арк, RHEL, Дистрибутив OpenSUSE та SUSE LE для Linux та FreeBSD Unix. Захист підключення забезпечується Безпека транспортного шару (TLS) система, яка лежить в основі захищеної системи HTTPS, яка захищає веб-сторінки в браузерах.

12. Ремміна

Ремміна

Remmina – проект з відкритим кодом. Фізичним особам та підприємствам дозволено це робити використовувати цю систему віддаленого робочого столу безкоштовно. У цьому списку є служби, які доступні лише для Windows. Ремміна трохи оцінює рахунок, тому що він доступний лише для Unix, Linux, Малина Пі, і Mac OS. Хоча ви не можете запустити консоль у Windows, служба може зв’язуватися та керувати комп’ютерами в будь-якій операційній системі, включаючи Windows.

Параметри зв’язку Remmina розгортають цілий спектр протоколів, тож ви можете вибрати між VNC, RDP, XDMCP або захищена система SSH дістатися до віддаленого комп’ютера. Консоль має інтерфейс з вкладками, тому ви можете відкривати з’єднання з багатьма віддаленими комп’ютерами одночасно. Оскільки це система з відкритим кодом, ви також можете завантажити код і адаптувати його до власних вимог.

13. Бризок

Бризок

Splashtop – це платний віддалений робочий стіл, який люди можуть користуватися безкоштовно. Служба вимагає встановлення двох програм. The Персональний додаток Splashtop має бути встановлено на комп’ютері, який ви хочете використовувати в якості консолі. The Розсипчастий стример встановлюється на віддалений комп’ютер, до якого ви хочете отримати доступ.

Додаток Splashtop Personal буде запущено Windows, Windows Mobile, Mac OS, Android, iOS, і Вогонь Амазонки. Хоча більшість цих продуктів є безкоштовними у користуванні, є плата за версію iOS, який працює на iPad та iPhone. Розміщувач Splashtop доступний для Windows, Mac OS, і Linux. Таким чином, навіть якщо ви можете отримати доступ до віддаленого комп’ютера за допомогою цієї системи, якщо ваш власний комп’ютер має Linux, ви можете підключитися до свого комп’ютера Linux з телефону, ноутбука, ПК або Mac.

Компанії повинні платити за Splashtop. Це стягується на основа підписки, на одного техніка на місяць. Ви можете отримати семиденну безкоштовну пробну версію плану доступу до бізнесу.

14. NoMachine

NoMachine

NoMachine – це вражаюча і гнучка система віддаленого робочого столу, яка працюватиме далі Windows, Mac OS, Linux, Малина Пі, Android, і iOS. NoMachine – цебезкоштовно для всіх.Однак є платне видання Enterprise для бізнесу. Якщо вам не потрібні додаткові засоби у випуску Enterprise, це ніщо не заважатиме вам використовувати безкоштовну версію для вашого бізнесу.

15. Віддалені утиліти для Windows

Віддалені утиліти для Windows

Віддалені утиліти для Windows звучать як розширення Microsoft. Однак цей інструмент віддаленого робочого столу є продуктом незалежної компанії, яку також називають Віддалені утиліти.

Інструмент має два елементи: Глядач, що є консольною програмою та Господар, яка є агентною програмою, яка працює на віддаленому комп’ютері, до якого ви хочете отримати доступ. Це програмне забезпечення – до певного моменту.

Ви можете завантажити хост стільки разів, скільки захочете, і платити ніколи не потрібно. Переглядач також безкоштовний, якщо ви використовуєте його для контакту до 10 пристроїв. Після цього доведеться заплатити. Ця безкоштовна допомога доступна як для фізичних осіб, так і для підприємств.

Переглядач доступний для Windows, iOS, і Android і хост можна встановити на комп’ютерах, що працюють Windows.

Ця стаття описує найкращі безкоштовні програми для віддаленого доступу. Ознайомтеся з тими, які дозволять вам зв’язатися зі своїм комп’ютером з будь-якого місця з доступом в Інтернет.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me