14 найпопулярніших інструментів управління та моніторингу серверів до 2020 року (безкоштовно та платно)


Налаштування серверів не є таким складним завданням у наші дні. Слідкувати за використанням, продуктивністю та потенційними проблемами обслуговування набагато складніше. Більше ускладнень виникає, коли ви розширюєте свою інфраструктуру, включаючи ряд серверів. Ви не хочете потрапляти в пастку від покупця у одного постачальника, і, можливо, вигідно використовувати суміш операційних систем у вашій мережі.

Ми детально розглядаємо кожен з інструментів, які ми надаємо нижче, але якщо вам не вистачає часу, ось короткий список 14 найкращих інструментів управління та контролю сервера:

 1. Монітор сервера та додатків SolarWinds (SAM) (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Серверний монітор, що охоплює сервери Dell PowerEdge, сервери HP ProLiant, сервери IBM eServer xSeries, стелажі Blade Dell PowerEdge, корпуси HP BladeSystem, Microsoft Windows Server і гіпервізори VMware vSphere.
 2. Paessler PRTG Network Monitor (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Це уніфікований інструмент мережі, сервера та додатків, який відстежує ємність процесора, використання пам’яті, стан та продуктивність диска, стан вентилятора та стан живлення ваших серверів.
 3. Atera (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Хмарна платформа для керованих постачальників послуг, що включає функції управління мережею, сервером та додатками.
 4. Моніторинг сервера Site24x7 (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Хмарна система, яка може контролювати широкий спектр серверів, включаючи сервери на базі Windows та Linux та інше, VMware та Docker та інші середовища, а також десятки плагінів.
 5. ManageEngine Application Manager (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Цей монітор додатків також охоплює стан сервера та надає статуси в реальному часі щодо використання процесора, продуктивності та ємності диска, використання пам’яті та продуктивності вводу / виводу.
 6. Щільність сервера Цей інструмент відстежує сервери на місці та хмари; Він охоплює локальні сервери Linux та Windows та AWS, або хмарні сервери на базі Azure.
 7. Нагіос XI Мережева система моніторингу, яка охоплює також програми та сервери. Ви можете вибрати безкоштовну версію під назвою Nagios Core.
 8. Icinga Цей інструмент є адаптацією Nagios Core і є безкоштовним у використанні.
 9. Інструментальний Це монітор додатків, який також охоплює статуси сервера, зокрема: використання процесора, стан диска, інформація про завантаження, активність пам’яті, взаємодія в мережі та події заміни сторінки.
 10. Заббікс Безкоштовний системний монітор, який відстежує операції з процесором, використання пам’яті, швидкість помилок вводу / виводу, простір на диску, стан вентилятора, температуру та продуктивність живлення на ваших серверах.
 11. OP5 Монітор сервера, який дозволяє планувати потужність та аналізу тренду.
 12. Моніт Хмарний сервіс, який відстежує програми та статуси сервера.
 13. Антурис Хмарний серверний монітор, який відстежує процесор, пам’ять, використання диска, заміну сторінок, стан живлення, стан вентилятора та температуру.
 14. Мотадані Інструмент моніторингу мережі, сервера та додатків, який відстежує обсяги та запасну ємність диска, використання процесора та використання пам’яті.

По черзі вхід на кожен сервер та ручна перевірка продуктивності дуже трудомісткі. Ось чому інструменти для управління сервером та моніторингу стали настільки важливими. Засоби віддаленого адміністрування серверів дозволять вам керувати серверами на кількох сайтах та підвищувати ефективність.

Contents

Типи серверів

Термін «сервер» – це покривний термін, який охоплює широкий спектр операцій. У вашій мережі може бути мережевий сервер зберігання файлів / файлів, веб-сервер, сервер додатків та сервер електронної пошти. Основні показники ефективності, які потрібно тримати під контролем у кожному з цих випадків, різні.

Якщо ви берете участь у хмарних сервісах, всі ваші веб-сервери, пошта, додатки та сховища можуть бути сторонніми та у власності іншої компанії. Таким чином, відстеження всіх серверів, які ви закінчите, коли вони знаходяться в декількох різних місцях, може бути кошмаром.

Моніторинг сервера

Отримання єдиного інтерфейсу для контролю всіх ваших серверів з одного місця повинно бути пріоритетним. У вас є два основних елементи, які слід спостерігати на сервері: апаратне забезпечення та програмне забезпечення. Вам потрібен серверний моніторинговий інструмент, який може надати вам живі дані про продуктивність обладнання, наприклад, дисковий простір, використання процесора та пам’яті, але вам також потрібно переглянути, які процеси працюють на сервері та скільки ресурсів споживає кожен екземпляр процесу.

Хоча щонайменше один член команди буде постійно відкривати монітор сервера, ви не можете реально розраховувати на те, щоб присвятити людські ресурси, щоб одна людина сиділа цілодобово і дивилася на панель приладів монітора сервера.. Вам потрібен інструмент моніторингу сервера, який поєднує звичайний збір живих даних, з оцінкою стану для надання сповіщень. Автоматизовані сповіщення позбавлять вас від потреби прив’язати когось до столу. Система, яка включає оповіщення про сповіщення за допомогою SMS або електронної пошти, полегшить вашу роботу набагато простіше.

Будьте в курсі використання обладнання, щоб вирішити проблеми з продуктивністю. Таким чином, огляд обсягів процесів у реальному часі дасть вам можливість передбачати та коригувати свої потреби в потужності.

Управління сервером

Планування потенціалу враховує проблеми управління сервером. Щоб краще обслуговувати компанію, її акціонерів та її клієнтів, ваш сервер повинен мати певну кількість вільних приміщень для обліку стрибків попиту, не надто резервуючи, що може спричинити зайві витрати.

Важко розглянути вимоги до сервера, не враховуючи іншого обладнання, наприклад фізичної чи віртуальної мережі, електроживлення, обладнання для житла та наявності персоналу. Всі різні змінні, що роблять ваш бізнес унікальним, означають, що не існує єдиного пакету управління та моніторингу сервера, який є найкращим для кожної компанії.

Доступність та розташування обладнання є важливими факторами для системного менеджера, який слідкує за цим. Закінчення терміну дії ліцензії на програмне забезпечення, управління патчами та запобігання несанкціонованому встановленню програмного забезпечення – це інші завдання адміністрування сервера, що належать до ролі управління.

Ролі адміністрування сервера

Функції управління сервером обов’язків системних адміністраторів належать до компетенції вищого персоналу. Багато перевірок сервісного моніторингу та обслуговування можуть бути розподілені для молодшого персоналу або повністю автоматизовані.

Отже, залежно від розміру вашої компанії та чисельності вашої системи адміністрування систем, можливість визначати ролі користувача та обмежувати доступ до системних даних буде залежати від важливості. Якщо ви малий бізнес із дуже малою кількістю серверів і лише одна особа, відповідальна за управління ними, вам може знадобитися лише одна роль користувача та один обліковий запис користувача для вашого інструмента моніторингу сервера.. Якщо у вас є велика команда і вам потрібно розподіляти спеціалізовані завдання для кожного працівника, то функції управління доступом стають пріоритетними. Повне управління вашими серверами вимагає цілого ряду інструментів адміністрування серверів. Якщо вам потрібно зайнятися адміністрацією віддаленого сервера, вам потрібно буде ще більше розширити список покупок інструментів управління.

Вибір серверного інструменту

Вибирайте такі фактори, коли вибираєте інструмент управління та моніторингу сервера:

Оперативна сумісність для багатьох постачальників

Незважаючи на те, що ви можете бути задоволені вашим поточним постачальником обладнання, можливо, це помилка пов’язати себе з системою моніторингу, яка залежить від одного виробника. Тож навіть якщо у вас вже є все обладнання від однієї марки, створіть гнучкість для майбутнього, щоб дати собі варіанти.

Інформація, що відповідає вашим вимогам

Спробуйте пристосувати інструмент управління сервером до ваших поточних вимог моніторингу сервера. Хоча там є дуже всебічні пакети управління сервером, вам не варто спокушатися купувати утиліти, якими ви ніколи не користуєтесь. Якщо у вас є лише невелика система, якою ви керуєте самостійно, і купуєте пакет моніторингу, пристосований до великих систем, керованих командами, можливо, вам доведеться відвідати стільки різних екранів, щоб отримати так мало інформації, що вам потрібно, щоб ви в кінцевому підсумку відмовились від програмне забезпечення.

Масштабованість

Якщо ви керуєте малим бізнесом, шукайте скорочену версію великого пакета системного менеджера. Це дасть вам змогу оновити інструмент моніторингу серверів у міру розширення вашої компанії. Якщо ви купуєте пакет від компанії, яка обслуговує лише невеликі компанії, вам доведеться в якийсь момент переключити провайдерів і навчитися робити свою роботу цілком новим інструментом моніторингу.

Автоматизація процесів

Інструмент, який просто показує, що робить ваш сервер, недостатньо хороший. Вам потрібна система моніторингу сервера, щоб автоматично доглядати за рутинними завданнями адміністрування сервера. У цьому випадку втручання людини в ці завдання зводиться до перевірки журналів. Така робота створює чудову можливість для стажування та звільняє ваш час на більш важливі завдання.

Визначення ролей

Навіть якщо ви єдиний системний адміністратор, можливість створювати ролі для надання часткового доступу до інформаційної панелі вашої системи моніторингу сервера може бути дуже корисною. Створення ролей означає, що ви можете надати доступ до звітів керівництву та дозволити їм відповісти на власні запитання. Колись ви можете взяти на себе помічника, і вам знадобиться ця молодша допомога, щоб отримати доступ до якоїсь частини системи, не потрапляючи на елементи управління вашим інструментом управління.

Настроювані функції та звіти

Незалежно від того, наскільки добре організований інструмент управління сервером, ви завжди виявите, що хочете, щоб ви могли перемістити стовпець у звіті або переключити частину даних для іншої інформації. Аналогічно, можливість налаштувати приладну панель для отримання найбільш важливих показників на чільному місці є необхідною економією часу..

Накладні витрати

Постачальники інструментів управління сервером зазвичай дуже відкриті щодо розміру компанії, для якого підходить їх програмне забезпечення. Деякі продавці намагаються задовольнити всіх, але, в кінцевому рахунку, їх програмне забезпечення було написане для найкращого підходу до конкретного розміру підприємства. Ви не хочете, щоб ваша система моніторингу сповільнювала роботу сервера або генерувала занадто багато мережевого трафіку. Єдиний спосіб, коли ви дійсно дізнаєтесь, чи підходить пакет для вашого бізнесу, – це спробувати його. На щастя, багато постачальників пропонують пробні періоди.

Найкращі засоби управління та контролю сервера

Маючи на увазі наведені вище критерії, ми сьогодні склали список десяти найкращих інструментів управління та моніторингу серверів на ринку. Список включає системи, які підходять для малого бізнесу та інші, які кращі для великих корпорацій. Ви прочитаєте про локальне програмне забезпечення, а також хмарні рішення.

1. SolarWinds Server Monitor and Monitor Monitor (SAM) (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

Монітор сервера та додатків SolarWinds

SolarWinds є провідним виробником програмного забезпечення для моніторингу ІТ-інфраструктури. Монітор сервера та додатків (SAM) може бути пов’язаний разом із мережевим монітором ефективності компанії, щоб створити справді всебічну систему моніторингу вашого бізнесу. Однак це рішення, яке краще підходить великим корпораціям.

Це програмне забезпечення може взаємодіяти з:

 • Сервери Dell PowerEdge
 • Сервери HP ProLiant
 • Сервери IBM eServer xSeries
 • Стелажі Dell PowerEdge Blade
 • Корпуси HP BladeSystem
 • Microsoft Windows Server
 • Гіпервізор VMware vSphere

Ви можете централізувати всіх своїх адміністраторів сервера з декількох сайтів, а також інтегрувати продуктивність хмарного сервера. Система SAM SolarWinds може контролювати послуги AWS та Azure і охоплюватиме сховища, бази даних та понад 1200 програм, а також стан обладнання вашого сервера.

Показники апаратного забезпечення сервера, які контролюються системою SolarWinds, включають використання процесора, жорсткий диск, масив, джерело живлення та стан вентилятора.. Огляд продуктивності програми кольоровий зеленим кольором, що позначає нормальні умови та критичні статуси, виділені червоним кольором. Таке представлення робить моніторинг ефективності дуже простим у виконанні.

Програмне забезпечення для моніторингу має функцію автоматичного виявлення, яка ідентифікує ваше обладнання та програми без будь-якого втручання з боку вас. Ця функція також є ключовим атрибутом системи моніторингу мережі компанії. Інформаційна панель містить низку заздалегідь написаних шаблонів завдань, які допоможуть автоматизувати регулярні завдання моніторингу та профілактичного обслуговування. Існують також попередньо написані звіти та сповіщення, вбудовані в програмне забезпечення для моніторингу.

Утиліта Appstack допомагає відстежувати використання інфраструктури на основі програми за допомогою програми. Це вам допоможе визначити, звідки беруться сплески попиту і допоможемо краще планувати свої можливості. Ця взаємозалежність між доступом до програмного забезпечення та його допоміжним обладнанням також поширюється на мережеву діяльність. Наприклад, якщо у вас раптово виникають проблеми з SQL Server, вам потрібно використати всі свої засоби адміністрування сервера, щоб повністю усунути причину цієї проблеми..

Ви можете налаштувати інформаційну панель, створивши різні погляди на різні ролі, що дозволить делегувати відповідальність молодшим членам команди. Ви також можете налаштувати звіти та створити власні процедури автоматизації та спеціальні сповіщення. Ці функції роблять SolarWinds SAM дійсно важливий інструмент адміністрування сервера.

Окрім Монітор ефективності роботи мережі, Ви можете інтегрувати цей модуль з аналізатором мережевого трафіку, менеджером конфігурації мережі, монітором пам’яті та монітором віртуалізації. Стандартний монітор сервера та додатків включає функції диспетчера віртуалізації для контролю систем Hyper-V та VMware ESX.

ВИБОР редактора

Один з найбільш повнофункціональних інструментів, який ви можете відстежувати як на фізичних серверах, так і на таких хмарних сервісах, як AWS та Azure. Він автоматизує якомога більше завдань, як ідентифікації апаратного забезпечення та програм, так і використання попередньо написаних шаблонів для автоматизації регулярних завдань. Підтримуючи понад 1200 додатків, ви можете виявляти зростання попиту на основі програми. З повністю настроюваною інформаційною панеллю для декількох ролей це надзвичайно гнучкий інструмент.

Завантажити: Повністю функціональна 30-денна БЕЗКОШТОВНА пробна версія на SolarWinds.com

Офіційний сайт: www.solarwinds.com/server-application-monitor

ОС: Windows Server

2. Мережевий монітор Paessler PRTG (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

Монітор сервера Paessler PRTG

Paessler PRTG Network Monitor це дуже всебічна система моніторингу інфраструктури, яка навіть постачається у безкоштовній версії. Безкоштовна опція має обмеження в 100 датчиків, але в іншому випадку містяться всі варіанти, представлені платною системою. Це те, про що малі підприємства повинні бути дуже обережними, оскільки пакет включає в себе стільки функцій, що ви могли б закінчити цілий день, граючи з ним, а фактично не виконати жодної роботи. Отже, вибір цього варіанту вимагає багато планування та дисципліни, якщо ви просто невелике підприємство, яке має дуже мало можливостей для моніторингу.

Пакет включає функції моніторингу мережі, і ви можете легко покрити всю інфраструктуру вашого підприємства за допомогою PRTG. Дійсно це пакет, який підходить для дуже великих корпорацій, але Paessler також виробляє ціни на ціни, які спокушають середні компанії.

Інформаційна панель PRTG дуже приваблива і включає циферблати, лінійні графіки та діаграми, щоб зробити перевірку стану швидкою задачею.

Моніторинг апаратних компонентів охоплює ємність процесора, використання пам’яті, стан та продуктивність диска, стан вентилятора та стан живлення. PRTG стане важливим компонентом ваших інструментів адміністрування сервера.

PRTG взаємодіє з:

 • Асортимент HPE ProLiant
 • Dell PowerEdge
 • Cisco UCS
 • IBM System X

Монітор серверних додатків має спеціалізовані процедури для веб-серверів, поштових серверів (включаючи сервери Exchange), серверів баз даних та віртуальних серверів. Система PRTG автоматично виявляє всю вашу інфраструктуру, включаючи сервери, мережу, мережеве обладнання, термінальні пристрої, хмарні послуги та віртуальне середовище. Цей комплексний підхід дозволяє системі протікати через наслідки статусів в одній частині вашої інфраструктури та попереджати про вплив будь-яких змін на продуктивність вашого сервера, а також перевірити стан здоров’я сервера в режимі реального часу.

PRTG включає приймач Syslog, який буде збирати повідомлення Syslog та діяти як сервер Syslog.

Віртуальні середовища, які PRTG може контролювати, включають:

 • Hyper-V
 • XEN
 • Контейнери з паралелями Virtuozzo
 • Amazon EC2

Модель ціноутворення Paessler означає, що ви один раз платите за програмне забезпечення і зберігаєте право ним користуватися назавжди, Ви купуєте лише технічне обслуговування та підтримку на один рік разом із покупкою. Після цього вам потрібно буде оплатити щорічний контракт на обслуговування, щоб продовжувати претендувати на патчі та оновлення програмного забезпечення.

Безкоштовна версія PRTG дозволяє стежити за 100 умовами, які компанія називає датчиками. Найдешевший із платних пакетів коштує 1600 доларів і дає право контролювати 500 датчиків. Пакет найвищого асортименту підходить для дуже великого бізнесу і коштує 60 000 доларів.

Ви можете мати 30-денна безкоштовна пробна версія повної системи з необмеженими датчиками. Коли настає час придбати, ви вибираєте, які умови слід контролювати по всій інфраструктурі, включаючи мережу. Якщо ви зацікавлені в тому, щоб просто використовувати систему PRTG для моніторингу ваших серверів і додатків, ви б просто згрупувати сенсорне врахування навколо факторів, пов’язаних із сервером.

Paessler PRTG Network MonitorЗавантажте 30-денну безкоштовну пробну версію

3. Атера (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

Атера це система, яку продають керовані постачальники послуг (MSP). Система доступна в Інтернеті, тому MSP не потрібно встановлювати будь-яке програмне забезпечення у своїх приміщеннях або запускати власну підтримуючу інфраструктуру. Завдяки Atera все, що потрібно, щоб MSP почав обслуговувати своїх клієнтів – це ноутбук з веб-браузером та підключенням до Інтернету. З цієї причини Atera дуже привабливий для невеликих MSP та незалежних технічних працівників із підтримки.

Основним моментом системи Atera є можливість віддаленого моніторингу та управління ними мереж, серверів та програм. Хоча MSP не потрібно встановлювати жодне програмне забезпечення на своєму сайті, клієнтському сайту потрібні агенти, встановлені на його контрольованому обладнанні.

Функції сервера моніторингу Atera включають Ємність процесора, диска та пам’яті та нагляд за використанням. Служба також може виконувати функції адміністрування. Він може перелічити все програмне забезпечення, встановлене на сервері, та включити управління ліцензіями. Він також може очистити диски, дефрагментацію їх та видалення тимчасових файлів, щоб звільнити місце.

Система Atera включає менеджер патчів що дозволить постійно оновлювати операційні системи та ключові програми. Менеджер патчів може бути налаштований для автоматичного запуску після повідомлення про наявність нового патча. Він може виконувати ці зміни на декількох серверах для організації клієнта.

Повний набір інструментів, які Atera надає MSP, називається a дистанційний моніторинг та управління (RMM) система. Комплект RMM доповнюється іншою групою функцій, які в сукупності відомі як автоматизація професійних послуг інструменти або “PSA”. Система PSA включає всі функції, необхідні MSP для здійснення своєї діяльності. Ці комунальні послуги включають управління контрактами, управління клієнтами та управління командою.

Клієнти Atera не платять за пакет програмного забезпечення заздалегідь. Натомість, платформа стягується за щомісячну підписку на кожного фахівця. Також є щорічний план оплати. Абонентська плата включає хмарну обробку та місце для зберігання. Сервіс можна перевірити на 30-денна безкоштовна пробна версія.

30-денна безкоштовна пробна версія AteraStart

4. Моніторинг сервера Site24x7 (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

Site24x7 є продуктом Zoho Group, якому також належить ManageEngine. Так ви побачите багато подібності між Site24x7 Моніторинг сервера екрани та розділ моніторингу сервера ManageEngine Application Manager.

Велика різниця, яку ви помітите про Site24x7, полягає в тому, що вона стягується щомісячно, а не як разова плата. Це особливо вигідно для стартапів та компаній, що розвиваються, оскільки вам не потрібно платити будь-які вищі витрати на програмне забезпечення.

Site24x7 спрямований на управління серверами, що в основному вимагає моніторингу всієї інфраструктури як на місці, так і поза ним. Отже, пакет включає модулі моніторингу мережі, сервера та додатків.

Стандартні завдання моніторингу Site24x7 охоплюють понад 30 статусів, у тому числі Продуктивність процесора, ємність пам’яті, використання диска, і потенціал, показники активності мережевого інтерфейсу, і продуктивність програмного забезпечення. Інструмент відстежує ресурси ресурсів операційної системи, такі як порт, NFS, файловий простір та створення каталогу.

Site24x7 може контролювати хости за допомогою таких операційних систем:

 • Windows
 • Windows Server
 • Linux
 • FreeBSD
 • ОС X

Він також може працювати з такими віртуальними середовищами та хмарними серверами:

 • Microsoft Hyper-V
 • Віртуалізація VMware
 • Контейнери для докерів
 • Microsoft Azure
 • Веб-сервіси Amazon (AWS)

Консоль монітора базується на веб-переглядачах та розміщується віддалено. Він надає вам доступ до важливих файлів та звітів у вашій власній системі. До них відносяться Syslog і Журнал подій повідомлення. Він також взаємодіє з вашими реалізаціями Active Directory. Інструмент допоможе вам керувати цими важливими системними записами, що сприяє відстеженню використання та виявленню вторгнень.

Оскільки монітор розташований поза вашою мережею, вам не потрібно прив’язуватися до вашого ділового приміщення. ви може отримати доступ до консолі з будь-якого місця – є навіть додаток для доступу з мобільних пристроїв. Ви можете запустити або зупинити сервер із програми, а також отримувати сповіщення про стан, що надсилаються вам як електронні листи або текстові повідомлення. Ці сповіщення також видно на консолі.

Використовуйте додаток для вирішення проблем з автоматизованими завданнями, такими як збір даних, вимкнення системи або скасування авторизації. Site24x7 включає в себе функція аналізу, що допомагає вам розібратися, що сталося, коли все пішло не так.

Ви можете запланувати завдання адміністратора, які слід виконувати за розкладом у неробочий час, а також отримувати звіти про стан та безпеку, щоб автоматично працювати.

Загалом, інструмент для моніторингу сервера Site24x7 – це чудовий інструмент, який вимагає відмінної репутації ManageEngine щодо інструментів управління інфраструктурою у хмарі. Ти можеш отримати 30-денний безкоштовний пробний період системи. Якщо ви не хочете купувати після цього періоду, є безкоштовна безкоштовна версія, який обмежується моніторингом до п’яти URL-адрес або серверів.

Сайт24×7 Server MonitorStart 30-денна безкоштовна пробна версія

5. ManageEngine Application Manager (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

ManageEngine Application Manager

ManageEngine – ще один з провідних постачальників моніторингу інфраструктури та його Менеджер програм варто перевірити моніторинг сервера. Компанія також виробляє високоефективний монітор продуктивності мережі OpManager, який буде добре інтегруватися з диспетчером програм, щоб отримати повний набір моніторингу можливостей.

Лінійні графіки забезпечують основне графічне середовище для дисплеїв. Атрибут ваших серверів, за якими ця система контролюється в реальному часі, включає в себе Використання процесора, продуктивність та ємність диска, використання пам’яті та продукти вводу / виводу. До апаратних факторів, відображених на моніторі, відносяться показники живлення, вентилятора та температури.

Менеджер програм може взаємодіяти з такими типами серверів:

 • Windows
 • Кластери Windows
 • Linux
 • Соляріс
 • IBM AS400
 • AIX
 • HP-Unix / Tru64 Unix

Зображення середовищ вашого сервера виконується автоматично і може поширюватися на віртуальні середовища та хмарні сервіси. Віртуальні системи, з якими може взаємодіяти Менеджер програм, включають:

 • Microsoft Hyper-V
 • VMware ESX / ESXi
 • VMware Horizon View
 • Citrix XenServer
 • Citrix XenApp
 • Докер

У хмарі ви можете отримати службові послуги, що не входять в систему моніторингу, якщо їх надають наступні системи:

 • Microsoft Azure
 • Microsoft Office 365
 • Amazon EC2
 • Amazon RDS
 • Оператори OpenStack

Додатки, які можна контролювати на ваших серверах, включають SQL Server, ERP-систему, таку як SAP, Oracle EBS, Microsoft Dynamics AX і CRM, і Siebel CRM. Мобільні додатки для iOS та Android, а також мобільні веб-додатки також охоплюються монітором програм, а також звичайними послугами, якими користуються та надають ваші веб-сервери та сервери додатків..

Модуль управління додатками цього пакета має кілька дуже цікавих функцій, які допоможуть вам спланувати свій потенціал та протестувати нові програми. Ви можете автоматизувати тестування за допомогою робочих процесів які можуть взаємодіяти із записаними подіями з історії роботи вашого сервера. Це означає, що ви можете отримати уявлення про те, як нова програма вплине на ваші ресурси перед тим, як розмістити її в прямому ефірі. Це надає ManageEngine Application Manager статус інструменту адміністрування сервера.

Монітори ефективності перевіряють наявність служб Active Directory, включаючи ті, що працюють на вашому сервері Exchange. Швидкість доступу до функцій Active Directory та LDAP також постійно контролюється. Gtool також включає моніторинг повідомлень Syslog та журналів подій у системах Windows.

Монітор самовстановлюється і не потребує доступу до кожного сервера окремо для встановлення. Ви отримуєте заздалегідь написані шаблони завдань та звіти з цією системою, а також можете створювати власні сценарії автоматизації та спеціальні звіти.

Ви можете встановити консоль моніторингу в операційних системах Windows та Linux. Вхідна ціна менеджера додатків ManageEngine становить 945 доларів, що робить його одним з найдешевших з “моторошних” моніторів платних серверів. Ти можеш отримати 30-денний безкоштовний пробний період Менеджера програм та завантажується безпосередньо з веб-сайту ManageEngine.

ManageEngine Applications ManagerЗавантажте 30-денну безкоштовну пробну версію

6. Щільність сервера

Щільність сервера

Щільність сервера спеціалізується на моніторинг хмарних серверів, але це також охоплює сервери на місці. Монітор має спеціальні процедури для висвітлення діяльності веб-сайтів. Засіб пропонується компанією StackPath група, яка спеціалізується на Захист DDoS і Брандмауери веб-додатків, тож ви зможете вивчити пов’язані продукти для захисту вашого веб-сервера від нападу.

Консоль для сервісу є на основі браузера. Це онлайн-сервіс, тому ви не встановлюєте програмне забезпечення для інтерпретації даних на свій сайт. Однак вам потрібно встановити агент моніторингу на кожному із серверів, які ви хочете охопити цим інструментом. Такі сервери можуть бути Linux, Windows, або AWS, або Лазурний-на основі хмарних серверів.

Монітор перевірятиме маршрути до ваших серверів Пінг. Це також буде вести облік обсяги диска та доступний простір, Використання процесора, використання пам’яті, і продуктивність веб-сервера.

Інформаційна панель містить заголовкові блоки та графіки живих даних. Ви можете встановити умови попередження на будь-якій з даних, які збирають агенти. Наприклад, ви можете встановити поріг використання процесора, щоб, коли вимоги до обробки стали надмірними, ви отримаєте сповіщення. Ці сповіщення відображаються на інформаційній панелі, і ви також можете їх надіслати як електронні листи або SMS-повідомлення. Системні сповіщення також можна каналізувати Посип, Webhook, і Pagerduty. Система щільності сервера включає API щоб ви могли інтегрувати зв’язок із центральним сервером у власні програми.

Консоль можна призначити багатьом користувачам у вашому відділі, і ви можете створювати облікові записи користувачів, які мають доступ до всіх утиліт на інформаційній панелі, або просто обмежене уявлення. Це чудово, якщо ви хочете надати частковий доступ молодшим членам команди або створити обліковий запис користувача для звітування для менеджера бізнесу.

Програмне забезпечення як послуга”Модель, яка використовується для щільності сервера, означає, що цей інструмент налаштований дуже просто. Ви можете отримати 14-денну безкоштовну пробну версію, щоб надати системі прогулянку кроками.

7. Нагіос XI

Монітор сервера Nagios XI

Nagios XI – це дуже всебічна система моніторингу інфраструктури, яка охоплює мережі та сервери. Система Nagios базується на проекті з відкритим кодом під назвою Nagios Core. Програмне забезпечення з відкритим кодом доступне для завантаження у вигляді коду. Ідея цієї концепції полягає в тому, що вона не дозволяє компаніям приховувати порушення безпеки в складених програмах. Це також означає, що розробники в усьому світі можуть створювати додаткові функції. Біржа Nagios – це форум, на якому ви можете підібрати плагіни для вдосконалення основної системи Nagios.

Біржа – це гарне місце для отримання порад та думок від інших менеджерів серверів. Ви можете зібрати думку щодо альтернативних безкоштовних систем, таких як RSAT від Microsoft, отримати поради щодо інструментів віддаленого адміністрування сервера та іншого корисного програмного забезпечення – вам не доведеться просто говорити про Nagios.

Інтерфейс Nagios Core є дуже базовим, а Nagios XI створений для тих, хто хоче більше функціоналу. Приладна панель Nagios XI налаштовується і ви можете створити різні представлення даних та рівні доступу до елементів керування це дозволить вам безпечно делегувати роботу молодшому персоналу та надавати доступ до звітів керівництву та клієнтам.

Процедура налаштування системи спрощується майстром налаштування, який зробить більшу частину роботи за вас. Купуючи програмне забезпечення Nagios, ви отримуєте підтримку протягом першого року. Хоча ваша покупка дає вам право користуватися Nagios XI назавжди, вам потрібно буде доплатити за щорічний контракт на підтримку після закінчення початкового безкоштовного року підтримки. Реалізатори Nagios Core та користувачі безкоштовного Nagios XI повинні допомогти форумам спільноти для допомоги.

Графіка на інформаційній панелі дозволяє легко розпізнати ключові показники та статуси та включати інструменти прогнозування та аналізу даних для планування потужностей. Стани відмов генерують сповіщення на інформаційній панелі. Повідомлення про зміни умов можуть надсилатися ключовим працівникам у вигляді SMS-повідомлень або електронних листів.

Існують три ціни на Nagios XI та найдешевший з них – безкоштовний. Безкоштовна версія обмежується моніторингом семи вузлів мережі, але ви можете встановити, які точки у вашій мережі ви хочете контролювати та використовувати цю надбавку зі своїми серверами. Це було б вигідніше поєднувати моніторинг сервера з моніторингом мережі щоб забезпечити охоплення всього середовища одним і тим же інструментом моніторингу. Найнижчий рівень оплачуваного Nagios XI дає вам право контролювати 100 вузлів, що є достатньою мірою в порівнянні з семи.

8. Icinga

Спочатку Icinga була створена як варіант для відкритого коду Nagios Core. Проект Icinga також є відкритим кодом, що означає, що це Ви можете користуватися ним безкоштовно. У Icinga доступні три різні інтерфейси. Incinga Core можна використовувати за допомогою інформаційної панелі Icinga Classic або веб-інтерфейсу Icinga. Більш досконала версія системи називається Icinga 2 і має власну розкладку на панелі інструментів, яка називається Icinga Web 2.

Основне завантаження Icinga 2 надає вам систему моніторингу, яка охопить вашу мережу та ваші сервери. Ви можете візуалізувати ці дані з вашими улюбленими програмами або завантажити передню частину веб-сторінки Incinga 2.

Інформаційна панель повністю настроюється, що дозволяє переставляти стандартні віджети, які постачаються із завантаженням Incinga Web 2, а також додавати до інших плагінів, розроблених спільнотою Incinga. Ви можете створювати різні типи користувачів та призначати їм обмежені перегляди на інформаційній панелі, включаючи доступ лише для звітів для клієнтів та управління.

Журнали історії допомагають збирати дані для аналізу та планування потужностей. Система оснащена інтерфейсом командного рядка, який дозволяє писати власні сценарії для маніпулювання та передачі даних для аналізу.

Сповіщення є центральними у системі та тримають вас у курсі критичних умов. Ви можете призначити різних користувачів, щоб їх отримували сповіщення у конкретних умовах помилок, і ці сповіщення доступні через SMS, мобільні повідомлення чи електронну пошту, тому вам не потрібно бути за вашим столом, щоб отримувати сповіщення про стан системи.

Icinga 2 – абсолютно безкоштовно. Однак він краще підходить компаніям, у яких є системний програміст, або малому бізнесу, який має ентузіастів сценаріїв, які керують мережею та керують серверами. Ця система чудово підходить для тих, хто хоче створити налаштований сервер та систему моніторингу мережі. Якщо кодування не є вашим форте, ви будете боротися, щоб отримати найкраще з Icinga.

9. Інструментальний

Інструментальний концентрується на моніторингу додатків і включає функції моніторингу сервера для підтримки його основної уваги. Система збору статусу InstrumentalD називається InstrumentalD, і вона відстежує стан та використання функцій вашого сервера, включаючи:

 • Використання процесора
 • Статус диска
 • Завантажте інформацію
 • Активність пам’яті
 • Мережева взаємодія
 • Події обміну сторінками

Ви можете спостерігати за часом реагування додатків, таких як SQL-сервер або WebDAV, на своєму сервері в режимі реального часу, а потім використовувати можливості розгортання для перегляду діяльності базових служб та функцій сервера. Це дозволяє планувати потужність для пікових навантажень і рівномірно розподіляти роботу на ваших серверах додатків.

Мова запитів на інформаційній панелі дозволяє створювати оперативні розслідування, а також створювати спеціалізовані звіти. Мова інструментальних запитів може також використовуватися для створення спеціальних умов оповіщення. Ці сповіщення можна надіслати вам SMS.

Кожен перегляд сторінки та графіки можуть бути надіслані кореспонденту у вигляді URL-адреси, що дозволяє надати клієнтам та менеджерам обмежений перегляд даних. Доступ до інформаційної панелі контролюється обліковими записами користувачів, і кожному користувачеві можна виділити проекти, що обмежує доступ до системних даних та елементів контролю для кожного члена команди.

Цей пакет був би ідеальним для компанії, яка орієнтована на веб-додаток або комерційний веб-сайт. Компанія пропонує чудовий варіант для операторів одного сайту, тому що ви можете використовувати програмне забезпечення безкоштовно до 500 метрик. Кожен фрагмент зібраних даних доступний для перегляду та агрегації протягом трьох годин за допомогою цього безкоштовного сервісу.

Наступним рівнем від безкоштовного додатка є виробничий пакет. Це коштує 10 центів за метрику на місяць і є хорошим варіантом для малого бізнесу. Зазвичай клієнти Instrumental з цим пакетом витрачають близько 5 доларів на місяць за послугу. Дані, зібрані за допомогою цієї послуги, доступні протягом 13 місяців. Верхній пакет пропонує необмежену кількість показників і цінується за допомогою переговорів.

10. Заббікс

Zabbix – це безкоштовний у використанні пакет з відкритим кодом. Функції монітора системи включають перевірку стану мережі та додатків, а також моніторинг сервера. Монітор може працювати в системах IBM, Linux, Lenovo, Dell та Solaris.

Ключові елементи продуктивності сервера, які контролює Zabbix, включають:

 • Операції з процесором
 • Використання пам’яті
 • Частота помилок вводу / виводу
 • Місце на диску
 • Стан вентилятора
 • Температура
 • Продуктивність живлення

Інші відповідні стани навколишнього середовища, які вивчає Zabbix, включають:

 • Використання пропускної здатності мережі
 • Доступність мережі
 • Коефіцієнт втрат пакету
 • Швидкість з’єднання TCP
 • Пропускна здатність маршрутизаторів
 • Умови попередження

Монітор також відстежує стан програмного забезпечення, операційної системи та програмного забезпечення для сервера та всіх інших пристроїв, підключених до мережі. Сюди входить контроль конфігурації та перевірки на несанкціоновані встановлення чи зміни версії.

Операції проводяться за допомогою процедурних обрисів, званих шаблонами. Ви можете використовувати шаблони, попередньо написані командою Zabbix, підібрати шаблони, створені іншими реалізаторами Zabbix у спільноті користувачів, або створити власні власні шаблони..

Ви також можете створити спеціальні сповіщення і відрегулюйте рейтинг суворості існуючих попереджень для суміщення правильних рівнів критичних статусів для вашого сервера та мережі. Повідомлення, згенеровані системою, можуть бути надіслані вам через SMS, додаток обміну повідомленнями чи електронною поштою.

Система дає змогу налаштувати різних користувачів на панель приладів із різними дозволами та сповіщеннями, які можуть бути спрямовані на конкретних користувачів. Можливо також створювати сценарії автоматизації і налаштувати робочі процеси для призначення завдань та відповідей на тривогу.

Ви можете безпечно стежити за сайтами з одного центрального місця, оскільки всі повідомлення Zabbix зашифровані для захисту. У пакет також входить центр віддаленого доступу, що дозволяє вам контактувати з пристроями на інших сайтах безпосередньо з вашого центрального командного центру. Отже, це хороший інструмент адміністрування віддаленого сервера.

Ця система може зайняти занадто багато часу, щоб єдиний адміністратор системи моніторив невелику мережу. Широкі процедури обміну повідомленнями та шифрування можуть змусити систему повільно реагувати, де тоді спостерігається понад 1000 вузлів, тому ця система найкраще підходить для моніторингу мереж середніх компаній.

11. OP5

Система моніторингу серверів OP5 дозволяє планувати потужність та аналізу тренду, а також регулярні функції, які ви очікували від пакету серверного моніторингу. Компанія також виробляє програмне забезпечення для моніторингу мережі, тому ви можете комбінувати два пакети, щоб отримати повний контроль інфраструктури.

Компанія заявляє, що її програмне забезпечення здатне контролювати всі марки серверного обладнання та будь-якої операційної системи. Ви можете відслідковувати такі фізичні ознаки, як Використання процесора, активність пам’яті, простір на диску, продуктивність вводу / виводу, стан живлення та наявність вентилятора.

Віртуальні мережі та хмарні сервіси можуть відслідковуватися цією системою, а впровадження на багатьох сайтах не представляє проблеми.

Окрім відображення даних про продуктивність в реальному часі, монітор сервера містить сповіщення про попередження про критичні та несподівані умови відмови.

Особливості аналізу включають типові часи відповідей для стандартних дій користувачів на вашому сервері. Ви можете вивчити ефективність програм та служб та визначте, які ресурси у вашій ІТ-системі спричиняють вузькі місця у різних сценаріях використання. Дуже приємною особливістю є інтелектуальний балансир навантаження, який здатний адаптуватися до різного попиту та розподіляти запити на недостатньо використані сервери вашого кластеру. OP5 – це інструмент адміністрування сервера, а також монітор інфраструктури.

Ця система серверного та мережевого моніторингу підходить для середніх компаній та великих корпорацій. Інтерфейс користувача монітора має графічні візуалізації, а доступ до даних може бути розділений відповідно до визначених прав доступу до облікових записів користувачів. Це робить систему OP5 прекрасним вибором для команди системних адміністраторів.

Хоча платформа позаду OP5 є відкритим кодом, не існує безкоштовної версії цієї системи моніторингу. Компанія не відкрита щодо своїх цін. Після запиту він надасть вам спеціалізовану пропозицію. Структура ціноутворення ґрунтується на кількості пристроїв, які ви хочете відстежувати, та переговорах, які проходять після надсилання пропозицій. Ви можете отримати доступ до програмного забезпечення для 30-денний безкоштовний пробний період щоб переконатися, що він виконує все, що потрібно від монітора сервера, перш ніж платити.

12. Моніт

Монітор сервера Monitis

Моніт – це хмарний сервіс, тому ви б виграли від цього варіанту, якщо у вас немає досвіду на місцях і не потрібно встановлювати будь-яке спеціальне програмне забезпечення у вашій системі. Цей пакет моніторингу особливо орієнтований на веб-сервери та включає моніторинг додатків разом із перевірками фізичного стану вашого сервера. Ви можете відслідковувати всі свої ІТ-сервіси для доставки вашого інтернет-бізнесу з програмного забезпечення вашого веб-сервера, SQL Server та вашої електронної пошти через фізичні властивості ваших серверів.

Ваш статус сервера можна переглянути на інформаційній панелі системи, яка може відображатися в будь-якому веб-браузері. Компанія стверджує, що система моніторингу працює на вашому сервері потрібно близько трьох хвилин. Інформаційну панель можна налаштувати, а атрибути вашого сервера, які контролюються Monitis, можна розширити плагінами.

Приладова панель приваблива та зручна для догляду завдяки візуалізаціям, що включають циферблати, діаграми та графіки. Ви можете бачити живі дані про продуктивність вашого сервера, а також сповіщення, які повідомляють про несподівані умови помилки, якщо вони виникнуть. Дані, що виконуються, зберігаються протягом двох років, а потім дозволяють зробити повний аналіз продуктивності сервера.

Ви можете налаштувати облікові записи користувачів для доступу до монітора вашого сервера та створюйте ролі, що обмежують перегляди, до яких може потрапити кожен тип користувача. Звіти можна ділитися, надсилаючи електронні листи із посиланнями на відповідні дані. Це набагато простіший спосіб доставки звітів менеджеру і дозволяє їм отримувати інформацію, представлену у суміші графічних форматів, а не лише таблиць записів.

До особливостей вашого сервера, які реєструє Monitis, належать:

 • Продуктивність процесора
 • Активність пам’яті
 • Зберігання та використання диска
 • Використання пропускної здатності мережі

Структура ціноутворення в Monitis – це платний формат із впливовими факторами, включаючи кількість серверів та кількість користувачів, які ви хочете контролювати щомісяця. Ви отримуєте знижку 20 відсотків, якщо підписуєтесь на річний план. Однак цей сценарій передбачає, що обсяг моніторингу буде залишатися колишнім протягом року. Модель оплати за гроші – дуже цікава пропозиція для початкових статей, які не мають грошей. Однак вам потрібно буде продовжувати коригувати тарифну ставку, якщо у вас немає жодних історичних записів про пропускну здатність транзакцій, коли ви підписуєтесь на план..

Ви можете взяти 15-денна безкоштовна пробна версія від Monitis, щоб відчути систему перед покупкою.

13. Антурис

Монітор сервера Anturis

Anturis – це ще один хмарний варіант для потреб моніторингу вашого сервера. У компанії багато цінових точок залежно від кількості факторів, які ви хочете контролювати. Деякі компанії називають ці фактори «датчиками», але Антурис називає їх «моніторами». Монітор – це така тема, як використання процесора або кількість транзакцій HTTP.

Чудова новина про початковий рівень цієї системи моніторингу – це те, що це є безкоштовним у використанні. Ця безкоштовна версія доступна лише для п’яти моніторів, до яких може бути важко дотримуватися, враховуючи, що типовими фізичними факторами, які потрібно спостерігати більшості власників серверів, є Процесор, пам’ять, використання диска, заміна сторінок, стан живлення, стан вентилятора та температура – що становить сім факторів. Найдешевший платний сервіс Anturis дає вам 10 моніторів за 10 доларів на місяць. Цінові одиниці подорожують в десять одиниць, кожен монітор щомісяця коштує на один долар більше, ніж пакет, який дає 60 моніторів. Тоді коефіцієнт монітора стає дешевшим і піднімається на весь пакет до 1000 моніторів за 650 доларів на місяць.

Система Anturis може контролювати будь-який запущений сервер Windows або Linux і він також може відслідковувати ваші хмарні сервери, такі як AWS, Azure та Rackspace. Ви також можете відстежувати продуктивність послуг та процесів за допомогою монітора сервера.

Anturis також може контролювати мережі та програми. Рішення про те, де монітори у вашій системі. Ціни не впливають на предмет моніторів, а лише на їх кількість.

Окрім регулярного надсилання живих даних на панель приладів, ваші монітори будуть надсилати сповіщення, якщо трапляється помилка між часом. Сповіщення можна безкоштовно переслати вам електронною поштою. Ви також отримуєте телефонний дзвінок та SMS-повідомлення з підпискою. Однак ця квота може швидко закінчитися. Ви можете заплатити за додаткову кількість повідомлень про телефон та SMS.

Anturis пропонує: безкоштовна пробна версія протягом 30 днів, що не обмежує кількість моніторів, якими ви користуєтесь. Після закінчення безкоштовного пробного періоду ви можете зняти всі монітори, крім п’яти, і продовжувати користуватися системою безкоштовно, або продовжувати користуватися більшою кількістю моніторів і оплачувати послугу. Безкоштовна пробна версія дає вам хорошу можливість визначити, скільки моніторів вам потрібно, і тоді ви зможете вирішити, чи ціна, яку доведеться заплатити, робить Anturis конкурентоспроможною щодо інших варіантів, які у вас є у вашому списку.

14. Інструмент моніторингу сервера Motadata

Монітор сервера монітора

Motadata від Mindarray Systems – це єдиний інструмент управління та моніторингу інфраструктури. Motadata Infrastructure Intelligence Platform (IIP) включає моніторинг мережі, сервера та додатків за допомогою спеціалізованих модулів, які відстежують ефективність баз даних, хмарних служб та веб-платформ.

Якщо сервер, за яким ви хочете контролювати, підтримує бізнес в Інтернеті, ви будете особливо зацікавлені в діяльності з моніторингу URL-адрес і баз даних цього набору. Він перевірить наявність ваших веб-сторінок, а також оцінить ефективність доставки всієї вашої інфраструктури, щоб гарантувати, що відвідувачі вашого веб-сайту мають прийнятну роботу користувачів.

Конкретні показники сервера, які спостерігаються модулем моніторингу сервера Motadata, охоплюють регулярні фізичні характеристики ваших серверів, включаючи об’єм диска та запасну ємність, використання процесора та використання пам’яті. Монітор також охоплює пропускну здатність на інтерфейсах ваших серверів. Монітор інтегрує аналізатор журналів для лову подій, які можуть пошкодити ємність ваших серверів.

Показники продуктивності сервера взаємодіють із даними, отриманими з мережі та модулями роботи програми, щоб отримати стек перегляду вашої інфраструктури, що дозволяє виявити причину проблем із продуктивністю. Вони можуть бути насправді пов’язані з сервером або через основні сервіси та мережі. Поєднання даних з модулів моніторингу також допомагає вам спостерігати обмеження потужностей та планувати розширення потрібного рівня вашої інвентарної запаси, щоб запобігти обмеженню продуктивності, що впливає на якість вашої послуги.

Мотатада здатна контролювати і те, і інше Windows і Linux серверів, і він може інтегрувати віддалені сервери в централізований моніторинг WAN. Весь рівень моніторингу інфраструктури також доступний для хмарних сервісів, тому якщо ви укладете контракт на Програмне забезпечення як послугу (SaaS) або просто хмарне сховище, ви можете покрити ці віддалені ресурси централізованим монітором. Якщо ви поєднуєте локальні та хмарні об’єкти, усіма цими ресурсами можна керувати єдиною системою моніторингу.

Функції управління Motadata включають автоматичне вирішення проблем через сценарії та вбудовані дії. Охоплення мереж та додатків, а також серверів означає, що Motadata IIP – ідеальне рішення для моніторингу віртуалізації. Монітор відстежує такі середовища:

 • VMWare
 • Microsoft Hyper-V
 • Citrix Xen

Приладова панель приваблива та багатолюдна, що містить велику кількість інформації через заголовки, графіки та діаграми. Монітор сервера має спеціалізовані розділи для конкретних типів серверів – електронна пошта, база даних, додатки та сервери підтримки VM.

Мотадані встановлюються на Linux, а фронтальна частина заснована на браузері, тому для неї потрібне середовище Gnome. Ви можете отримати 30-денну безкоштовну пробну версію для оцінки програмного забезпечення.

Параметри моніторингу сервера

Моніторинг сервера – важливе завдання. Однак не потрібно витрачати багато грошей, щоб отримати справді хороші показники. Поєднання сервісного моніторингу з моніторингом прикладних програм та мереж дає вам набагато більший контроль над вашою послугою, ніж моніторинг лише на сервері.

Основи моніторингу сервера просто дають вам статус різних апаратних компонентів, таких як дисковий простір та використання процесора. Хоча вам потрібно бути в курсі цих факторів, вони не обов’язково висвітлюють досвід користувачів, який ваші клієнти отримують з вашої системи. Якщо ви просто орієнтуєте свій моніторинг на стан свого сервера, ви не помічаєте складних факторів, таких як продуктивність мережі, або наявність хмарних служб, які сприяють вашій презентації.

Моніторинг продуктивності – дуже широка тема, і ви можете краще зрозуміти всі завдання, пов’язані з підтримкою інфраструктури у хорошій формі, переглянувши цілісні системи, що забезпечують всю вашу ІТ-систему..

Незалежно від того, скільки ви читаєте в своєму прагненні знайти правильний монітор сервера, ви не отримаєте належного відчуття від будь-якої системи, поки не спробуєте це. На щастя, багато систем у нашому списку пропонують для вас безкоштовні версії. Ті, хто пропонує лише платні рішення, надають вам безкоштовну пробну версію. Ці пробні пропозиції є важливими, якщо ви збираєтесь по-справжньому оцінити кожного кандидата для потреб вашого моніторингу сервера.

Хоча це може здатися марною витратою часу на те, щоб спробувати одну систему, зірвати її та встановити інший монітор, краще пройти процес випробування декількох варіантів, щоб переконатися, що ви вибрали правильну..

Подальше читання

Посібники для мережевих порівнянь

 • Топ-10 засобів моніторингу локальної мережі на 2018 рік
 • Остаточне керівництво DHCP
 • Остаточне керівництво SNMP
 • Кращі безкоштовні аналізатори та колектори NetFlow для Windows
 • Найкраще програмне забезпечення та інструменти для моніторингу пропускної здатності для аналізу використання мережевого трафіку
 • 6 кращих безкоштовних сканерів на вразливість мережі та способи їх використання
 • 8 найкращих снайперів пакетів та мережевих аналізаторів за 2018 рік
 • Як створити власний хмарний сервер зберігання даних за частку витрат

Інша інформація про моніторинг сервера

 • Технопедія: Моніторинг сервера
 • TechTarget: максимально використовувати моніторинг продуктивності сервера

Зображення: Серверна кімната Pamorma Сергей Суглов через Flickr. Ліцензовано під CC BY-SA 2.0

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map