13 найкращих інструментів та програмного забезпечення Active Directory


Microsoft Active Directory є однією з найбільш широко використовуваних сервісів мережевих адміністраторів. Для більшості адміністраторів Microsoft Active Directory є однією з найважливіших служб, якими вони користуються. Однак, незважаючи на широку корисність Microsoft Active Directory, це може бути досить незручним у використанні часом. Оригінальний інтерфейс користувача відчувається дуже повільно і автоматизації немає. На щастя, можна підвищити можливості цього інструменту, спираючись на сторонні програми.

Якщо ви шукаєте автоматизовану систему оповіщень, більш зручний інтерфейс користувача або звітування, то для вас є продукт. У цьому списку ми розглянемо найкращі інструменти та програмне забезпечення на ринку, що переживають ваш досвід від прохідного до відмінного.

Розглянемо детальніше нижче кожен з інструментів, які внесли його до нашого списку, але якщо ви не встигли прочитати всю статтю, ось наш список найкращих інструментів активного каталогу 2019 року:

 1. Аналізатор дозволів SolarWinds для Active Directory (БЕЗКОШТОВНЕ завантаження) – Безкоштовний інтерфейс, який дає кращий огляд дозволів, ніж ви можете бачити в самому Active Directory.
 2. ManageEngine ADManager Plus (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Інтерфейс до Active Directory, який дозволяє більш ефективно планувати права доступу.
 3. ManageEngine ADAudit Plus (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Функції аудиту для Active Directory, які допомагають продемонструвати відповідність стандартам захисту даних.
 4. Команда спекопсів Інтерфейс для PowerShell та VBScripts для автоматизації багатьох завдань управління Active Directory.
 5. Менеджер відновлення для Active Directory Цей інструмент відновлює об’єкти Active Directory, не потребуючи перезавантаження контролера домену.
 6. Діаграма з топології Microsoft Active Directory Чудовий інструмент для картографування, який дозволяє вам з першого погляду бачити ієрархію дозволів.
 7. Безкоштовні інструменти управління Active Directory ManageEngine Безкоштовна група з 12 інструментів, яка допоможе вам керувати реалізацією Active Directory.
 8. ІТ-середовище для сканування здоров’я Цей інструмент розглядає записи DNS, мережеві сервери часу та конфігурації сайтів та підмереж, щоб підтвердити точність записів у Active Directory.
 9. Провідник BeyondTrust Privilege Простий інтерфейс, який роз’яснює дозволи користувача та права доступу до пристроїв, що знаходяться в Active Directory.
 10. Аналізатор блокування облікових записів Netwrix Цей інструмент підтримує дослідження, чому користувач раптово втратив дозволи доступу.
 11. Масове керування паролем Менеджер паролів для Active Directory, який включає засоби масової дії.
 12. Відстежувач неактивних користувачів Netwrix За допомогою цього інструменту викорінюйте покинуті облікові записи в Active Directory.
 13. Lepide Останній звіт про вхід Цей інструмент надає звіти про активність, які дозволяють помітити покинуті облікові записи.

Найкращі засоби Active Directory

Оцінюючи інструменти, які зробили наш «найкращий» список, наші основні міркування, де простота роботи інструментів та наскільки простою у користуванні, це надійність та надійність, кількість підтримки та регулярність оновлень отриманого інструменту та його загальне відносне значення.

1. Аналізатор дозволів SolarWinds для Active Directory (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

Аналізатор дозволів SolarWinds для кращих інструментів Active Directory

Перше в цьому списку Аналізатори дозволів SolarWinds для Active Directory. Однією з найпоширеніших скарг на оригінальну програму Active Directory є те, що вона пропонує погане управління дозволами. Аналізатор дозволів SolarWinds для Active Directory прагне усунути це, дозволяючи переглядати, які користувачі у вашій мережі мають дозвіл на які дані.

Це означає, що в середовищі живих мереж ви зможете швидко визначити, які члени вашої команди мають права доступу до конфіденційних даних. Це можна зробити за допомогою перегляд дозволів за груповим або окремим користувачем. Ви також можете зрозуміти, чому користувач має привілеї до певної інформації.

Як додатковий бонус, Аналізатор дозволів SolarWinds для Active Directory є доступний безкоштовно. Це чудово, тому що ви можете почати моніторинг ваших мережевих дозволів, не витрачаючи на це статок, щоб мати можливість це зробити. Аналізатор дозволів SolarWinds для Active Directory можна безкоштовно завантажити тут.

SolarWinds Аналіз дозволів для Active Directory100% БЕЗКОШТОВНО

2. ManageEngine ADManager Plus (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

ADManager Plus

ManageEngine ADManager Plus це інструмент, який дозволяє користувачам проводити Активна Директорія управління та генерувати звіти. Що стосується можливостей управління, ви можете керувати об’єктами, групами та користувачами AD з одного місця. Це вигідно, оскільки дозволяє уникнути клопоту вашого управління Active Directory і використовувати гладкий ManageEngine Натомість графічний інтерфейс.

Що стосується звітів, ManageEngine ADManager Plus може використовуватися для автоматизації процесу формування звітів. Це означає, що ви можете створювати звіти, не роблячи все вручну. Це не тільки робить Active Directory більш зручною, але й скорочує час, який буде витрачено даремно на навігацію по програмі Active Directory.

Варто також згадати це ManageEngine ADManager Plus – це інструмент, який слід враховувати і для дотримання нормативних вимог. Якщо вам потрібно пройти аудит відповідності для SOX або HIPAA, можливість управління даними Active Directory та генерування звітів неоціненна.

Ціновий ManageEngine ADManager Plus доступний для завантаження на 30-денна безкоштовна пробна версія. Ми рекомендуємо цей продукт усім, хто хоче зробити управління Active Directory більш зручним, а також тим, хто хоче скористатися якісною функцією звітів..

ManageEngine ADManager PlusDownload 30-денна безкоштовна пробна версія

3. ManageEngine ADAudit Plus (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

ADAudit Plus

AdAudit Plus від ManageEngine надає більше уваги до дотримання стандартів, ніж компанія ADManager Plus. Ця утиліта системного аудиту дає вам звіти про активність користувачів та включає його автоматизовані системи виявлення інсайдерських загроз. Ви зможете заблокувати людей, яким дозволено отримати доступ до ваших ресурсів, використовувати їх неналежним чином.

Однією з головних причин, яка вас зацікавила б ADAudit Plus, це якщо вам потрібно продемонструвати відповідність стандартам захисту даних, щоб виграти або зберегти договори на обслуговування. Цей інструмент має велику групу попередньо відформатованих звітів про відповідність стандартам, які випливають із цього Стандарти SOX, HIPAA, GLBA, PCI-DSS та FISMA. Отже, вам не потрібно буде налаштовувати систему або створювати власні звіти, щоб продемонструвати відповідність.

ManageEngine випускає три видання ADAudit Plus. Це Безкоштовно, Стандартний, і Професійні. Відмінна пропозиція подивитися на це 30-денна безкоштовна пробна версія видання Standard. Щоб отримати цю пропозицію, вам не потрібно вводити жодних платіжних даних, і ви не стягнете плату автоматично, коли закінчиться пробний період. Якщо ви вирішите не купувати, ваша установка автоматично переходить на безкоштовну редакцію.

ManageEngine ADAudit PlusЗавантажте 30-денну безкоштовну пробну версію

4. Команда спекопсів

Команда спекопсів це ще один інструмент, який пропонує вам приголомшливий досвід управління Active Directory. За допомогою цієї програми ви використовуєте скрипти для управління вашою мережею. Команда спекопсів дозволяє використовувати Windows PowerShell і VBScripts керувати користувачами та пристроями у всій мережі. Ви навіть можете виконувати команди прямо через клієнтські системи.

Особливість сценарію робить цікавою те, що ви можете не тільки писати власні сценарії, але й імпортувати їх безпосередньо з файлу. Крім того, ви можете запланувати, коли буде виконуватися сценарій. Це дає додаткову міру автоматизації, яка дозволяє зробити крок назад.

Не бажаючи бути поні на один трюк, SpecOps Command також дозволяє вам генерувати звіти так само. Ці звіти створені на веб-основі та розроблені на основі зворотного зв’язку зі сценаріями. Перевага тут полягає в тому, що ви можете витратити додатковий час на аналіз зворотного зв’язку з того, що ви зробили.

Загалом Команда спекопсів це продукт, який пропонує додатковий набір додаткових функцій Active Directory. Цей продукт рекомендується грунтуватися тільки на його сценарії, але підтримка звітів також корисна для дотримання нормативних вимог. Команда спекопсів можна завантажити безкоштовно.

5. Менеджер відновлення для Active Directory

recovery-manager-for-active-directory-screenshot-1

Як випливає з назви, Відновлення для Active Directory є стороннім інструментом для Active Directory, який був розроблений, щоб допомогти вам відновити дані. Взагалі кажучи, коли об’єкт загублений в Active Directory, вам потрібно перезапустити контролер домену, щоб відновити його. Менеджер відновлення для Active Directory усуває цю незручність, дозволяючи вам rоб’єкти ecover без перезавантаження Active Directory.

З Менеджер відновлення для Active Directory ти можеш відновити об’єкти, такі як користувачі, комп’ютери, атрибути, конфігурації, сайти, підмережі об’єктів групової політики, і організаційні підрозділи. Іншими словами, якщо ви щось втратите, ви можете відновити це.

Перевага цього – далеко не зручність. Дозволяючи відновитись без перезавантаження, ваша служба залишається в Інтернеті, і будь-який шкоду, заподіяну вашій службі, зводиться до мінімуму. Якщо система виходить з ладу через подію безпеки чи несправності, ви можете негайно розпочати процес відновлення. Існує також процес звітування, який висвітлює будь-які зміни, що відбулися з часу останнього резервного копіювання. Це допомагає вам зрозуміти, чи відбулися якісь небажані зміни.

Однак це ще не все, як Менеджер відновлення для Active Directory також пропонує вам Гібридний і Відновлення активного каталогу Azure так само. Це означає, що ви маєте широке охоплення базової мережевої інфраструктури настільки ж, як і позаміські послуги.

Єдине питання с Менеджер відновлення для Active Directory полягає в тому, що він містить здоровенну ціну. Ціна на одиницю становить $ 12,97 (10,15 фунтів стерлінгів) за одиницю, але мінімальна кількість, яку ви можете замовити, становить 100, що дає цьому товару ціна $ 1,297 (1,015 фунта). Хоча варто інвестувати, якщо у вас є бюджет, він не підходить для менших компаній з обмеженими бюджетами. Завантажте безкоштовну пробну версію.

6. Діаграмометр топології Microsoft Active Directory

Microsoft Active Directory Topology Mapper

Діаграма з топології Microsoft Active Directory це продукт, який приносить рівень візуалізації суміші, який добре доповнює Active Directory. За допомогою цієї програми ви можете автоматично створити діаграму Microsoft Visio вашої Активна Директорія топологія. Діаграми включати такі функції, як адміністративні групи, домени, сайти, сервери, і організаційні підрозділи. Це дозволяє дивитися на вашу мережу з іншого погляду.

Під час отримання інформації від Активна Директорія ви також можете обмежити свою діаграму одним доменом або сайтом. Це дозволяє скористатися більш конкретним підходом, щоб побачити, як окремі пристрої пов’язуються між собою в ізоляції, перш ніж переглядати все. Ви також можете взяти свої діаграми та додати до них додаткові об’єкти Microsoft Office Visio для подальшої взаємодії.

Діаграма з топології Microsoft Active Directory опори Windows 2000 Server, Windows 7, Windows Server 2003, Windows Server 2008, Windows Vista, Windows XP, Microsoft .NET Framework версії 2.0, і Microsoft Office Visio 2003 і вище. Діаграма з топології Microsoft Active Directory можна завантажити безкоштовно.

7. ManageEngine Безкоштовні засоби Active Directory

Інструмент запитів ManageEngine Active Directory

Безкоштовні інструменти управління Active Directory ManageEngine це по суті група утиліт, які допомагають керувати Активна Директорія. Деякі з доступних утиліт включають Інструмент запитів AD, Генератор CSV, Останній репортер реєстрації, Менеджер термінальних сесій, Менеджер реплікацій AD, SharePoint Manager, Аналізатор портів DMZ, Домен і Повідомляється про роль DC, Менеджер локальних користувачів, Менеджер політики паролів, і Обмін монітором здоров’я.

Усі ці утиліти спрямовані на полегшення управління Active Directory. Наприклад, є Безкоштовний повідомлення про термін дії пароля корисність котрий нагадує користувачам оновлювати свої паролі електронною поштою або SMS. Аналогічно, ідентифікатор дублікатів дозволяє вам бачити всі дублювані об’єкти одним клацанням миші. Результат – ан Активна Директорія адміністративний досвід, який є більш універсальним, ніж Активна Директорія поодинці.

Ще одна цікава утиліта – це Менеджер термінальних сесій. За допомогою Terminal Session Manager користувач може використовувати командлет PowerShell для пошуку та керування набором термінальних сеансів з централізованого місця. Це особливо корисно, оскільки дозволяє керувати та відключати декілька користувачів з одного місця.

The Безкоштовні інструменти управління Active Directory ManageEngine пакет варто врахувати, якщо ви хочете додати цілий ряд нових функцій Active Directory у свій пакет з трюками. Однією з найкращих речей у цьому є те, що вам не доведеться платити за привілей цих комунальних служб або тому, що все вільно завантажувати..

8. Сканер здоров’я ІТ-середовища

Сканер здоров'я ІТ-середовища Microsoft

ІТ-середовище для сканування здоров’я це продукт, який має на меті допомогти вам зберегти цілісність Активна Директорія. Активна Директорія потрібно підтримувати, як і будь-яку іншу службу та ІТ-середовище для сканування здоров’я був розроблений, щоб дозволити користувачам робити саме це. Ви можете використовувати цей інструмент для сканування Активна Директорія сервіс для пошуку будь-яких проблем або стрижнів у броні.

Можна використовувати ІТ-середовище для сканування здоров’я збирати інформацію про сайт і конфігурації підмережіДозвіл імені DNS, стан здоров’я та конфігурація протоколу мережевого протоколу контролерів домену та конфігурації мережевих адаптерів усіх контролерів домену. Це дає вам змогу з’ясувати, чи є у вас якісь проблеми Активна Директорія сервіс.

За розміром, ІТ-середовище для сканування здоров’я підходить для невеликих середніх організацій. Це рекомендується для до 500 комп’ютерів і 20 серверів. Як результат, цей продукт є прекрасним доповненням до ваших мережевих інструментів, якщо ви хочете переконатися, що ваш Активна Директорія послуга не була порушена. Ви можете завантажити сканер здоров’я ІТ-середовища тут.

9. BeyondTrust Privilege Explorer

Провізор привілеїв

Провідник BeyondTrust Privilege це ще одна утиліта дозволів, яка дозволяє користувачеві бачити, хто має доступ до чого. Ця утиліта є одним з кращих інструментів управління дозволами, оскільки вона просто робить речі. Користувацький інтерфейс має просту класичну конструкцію, яка дозволяє бачити, хто мав доступ Активна Директорія коли відбувалася певна мережева подія.

Ви також маєте можливість відстежувати дозволи користувачів протягом певного часу. Наприклад, ви можете переглянути дозволи для певного пристрою та переглянути журнали в межах PowerBroker Auditor перевірити, чи були змінені дозволи. Це дозволяє стежити за будь-якою незвичною поведінкою та негайно вирішувати її.

Якщо ви помітите щось не так, ви можете створити звіт, щоб детальніше документувати подію. Потім можна використовувати розширена фільтрація спрямувати цільові ресурси на конкретні групи, дозволи, і дати. Незалежно від того, надсилаєте ви це менеджеру або документуєте перед аудитом, він надає вам паперовий слід, необхідний для показу, як змінилися дозволи.

Якщо ви шукаєте легкий менеджер дозволів, з яким ви не можете помилитися, не дивіться далі Провідник BeyondTrust Privilege. Ця програма не залишає місця для помилок і дозволяє легко відслідковувати зміни дозволу з часом. Єдина проблема полягає в тому, що вам доведеться зв’язатися безпосередньо з компанією, щоб переглянути пропозицію. Однак, ви можете завантажити безкоштовну пробну версію.

10. Ревізор блокування облікових записів Netwrix

Програма перевірки блокування облікових записів NetWrix

У багатьох випадках Активна Директорія де користувач заблокований Активна Директорія в самий незручний час. Аналізатор блокування облікових записів Netwrix був розроблений для вираженої мети потрапити на дно с Активна Директорія лоутаси. Цей інструмент повідомляє адміністраторів, коли обліковий запис заблоковано Активна Директорія щоб вони могли детальніше розібратися, чому це так.

Можна використовувати Аналізатор блокування облікових записів Netwrix щоб з’ясувати, чому користувач був відносно заблокований. Незалежно від того, чи є це через рахунок відключеного робочого столу чи завдання, що приховує послугу, яку ви зможете сказати. Це дозволяє вам сказати, чи потрібно вжити подальших дій, чи це тимчасовий промах.

Як тільки адміністратор побачив, що обліковий запис заблоковано, він може розблокувати його через централізовану консоль або мобільний пристрій. Це дає змогу користувачеві якнайшвидше розблокувати облікові записи користувачів. Як наслідок, нормальне обслуговування може бути відновлено набагато швидше, ніж це було б намагатися перейти його наодинці Активна Директорія.

Аналізатор блокування облікових записів Netwrix це інструмент, який забезпечує надійний досвід моніторингу облікових записів. У випадку, якщо користувач заблокується, цей інструмент є неоціненним при розблокуванні облікового запису, щоб він міг швидко повернутися до бізнесу. Цей товар можна завантажити безкоштовно.

11. Масове керування паролем

Масове керування паролем

Масове керування паролем це інструмент, призначений для допомоги користувачам із ввімкненим керуванням паролем Активна Директорія. Як менеджер паролів, Масове керування паролем дуже швидкий темп. Ти можеш змінювати паролі на декількох облікових записах одночасно. Це можна зробити за допомогою використання генератор паролів який створює паролі для кожного облікового запису. У випадку, якщо ви хочете зробити це більш простим, ви можете встановити для кожного пароля облікового запису один і той же код. Іншими словами, ви можете керувати паролями оптом.

Однак ви також не обмежені скиданням паролів для облікових записів користувачів; Ви також можете розблокувати, увімкнути або вимкнути облікові записи користувачів. Це дає вам високий ступінь контролю над активними користувачами каталогів, так що якщо вам потрібно реструктурувати або видалити непридатний обліковий запис, ви можете це зробити з легкістю.

Можливість масового керування паролем цього продукту робить його ідеальним для великих корпоративних середовищ із великою кількістю різних користувачів та облікових записів. Масове керування паролем можна завантажити безкоштовно.

12. Netwrix InactXive User Tracker

Відстежувач неактивних користувачів Netwrix

Відстежувач неактивних користувачів Netwrix – це інструмент, який використовується для позначення Активна Директорія акаунти, які не використовуються, і це допомагає відпочити. Цей інструмент перевіряє неактивні облікові записи користувачів, а потім надає інформацію про те, як довго сплять облікові записи. Фактично, інструмент автоматично інформує вас про стан підключених облікових записів, щоб ви могли вжити заходів, якщо це буде потрібно.

Як тільки ви побачите, що обліковий запис був неактивним протягом значного періоду часу, ви можете його деактивувати. Деактивація неактивних облікових записів зменшить ризик отримання зловмисним суб’єктом доступу до ваших даних. Крім того, це також допоможе, якщо ви проходите аудит, оскільки це свідчить про те, що ви застосовуєте проактивний підхід до кібербезпеки та управління записами.

Відстежувач неактивних користувачів Netwrix – це інструмент, який вартує ваги золота для тих моментів, коли вам потрібно почистити своє Активна Директорія рахунки. Якщо це робити регулярно, ви не тільки позбудетеся від записів, які вам не потрібні, але й усунуть уразливі облікові записи, до яких можна отримати доступ зловмисними цілями.. Відстежувач неактивних користувачів Netwrix можна завантажити безкоштовно.

13. Звіт про останній вхід у Lepide

Lepide Останній репортер реєстрації

Нарешті, у нас є Lepide Останній звіт про вхід. Lepide Останній звіт про вхід – це інструмент, який дозволяє переглядати інформацію про те, коли користувачі востаннє ввійшли Активна Директорія. Ви можете переглядати масово час входу, поряд із іменами користувачів та загальними іменами. Існує також функція пошуку, яка дозволяє шукати записи, перелічені в таблиці, поки ви не знайдете те, що шукаєте.

Після того, як ви закінчите пошук останніх моментів входу, ви можете потім генерувати звіти в CSV і HTML для подальшого аналізу. Все, що вам потрібно зробити для створення звіту – це ввести ім’я домену / IP контролера домену та ім’я та пароль користувача. Ви можете просто натиснути звіт, щоб почати генерувати документ.

Lepide Останній звіт про вхід це інструмент, який ви обов’язково повинні врахувати, якщо вам потрібен інструмент для контролю доступу Активна Директорія. Lepide Останній звіт про вхід це також безкоштовно, так що вам не доведеться витрачати цілі статки, щоб насолодитися цим корисним продуктом. Ви можете завантажити цей інструмент безкоштовно.

Вибір рішення про інструмент управління Active Directory

Активна Директорія може бути популярною послугою, але вона не позбавлена ​​суттєвих вад управління та зручності. Включивши сторонні інструменти у свій адміністративний набір інструментів, ви можете значно покращити свій досвід роботи Активна Директорія і почати ефективніше керувати вашими даними. Незалежно від того, впроваджуєте ви управління дозволами чи перевірку стану здоров’я, ви зможете здійснювати набагато більше контролю над своєю системою.

Виділяються інструменти з цього списку включають Аналізатор дозволів SolarWinds для Active Directory, Менеджер відновлення для Active Directory, і Масове керування паролем. Аналізатор дозволів SolarWinds для Active Directory дозволяє надати трохи більше уваги, хто має доступ до яких даних. З боку охорони здоров’я речей, Менеджер відновлення для Active Directory діє як резервний план у випадку, якщо щось піде не так.

Само собою зрозуміло Масове керування паролем дозволяє виділяти та керувати паролями користувачів на автоматизованій основі. Поєднуючи ці інструменти разом або подібні інструменти, ви отримаєте сильний переріз інструментів для переосмислення ваших Активна Директорія досвід.

Дивись також: PowerShell Cheat Sheet 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map