12 кращих інструментів моніторингу продуктивності сервера та додатків

Програмне забезпечення для моніторингу продуктивності сервера та додатків може варіюватися від домашніх рішень, підкинутих разом з кількома рядками коду, аж до впровадження масштабів підприємства, розроблених для використання в глобальній мережі для великих постачальників послуг.

З великими мережами, що мають потенціал для сотні тисяч або навіть мільйонів запитів щодня, навіть найменші затримки можуть становити години колективно втраченого часу. Вибір правильних інструментів для моніторингу продуктивності є життєво важливим.

Ви не встигли прочитати весь пост? Ось наш список найкращі доступні монітори сервера та додатків:

 1. Монітор сервера та додатків SolarWinds (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Преміум-сервер та монітор додатків, який інтегрується на загальну платформу з іншими інструментами управління інфраструктурою SolarWinds.
 2. Paessler PRTG Network Monitor (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Моніторинг інтегрованої мережі, сервера та додатків. Працює на Windows Server.
 3. Моніторинг сервера Site24x7 (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Хмарний інструмент управління інфраструктурою, який відстежує мережі, сервери та програми.
 4. Atera (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Служба моніторингу системи, яка охоплює сервери, програми та мережі. Націлений на МСП
 5. LibreNMS Безкоштовна система моніторингу з відкритим кодом, яку можна налаштувати.
 6. ManageEngine OpManager Інструмент управління мережею, який встановлюється на Windows Server та Linux.
 7. Відкрити NMS Безкоштовно, з відкритим кодом, доступним у стабільних та бета-версіях.
 8. Що Золото Золото Комплексний мережевий монітор, який можна розширити спеціальними додатками. Працює на Windows Server.
 9. OP5 Інтегрована система моніторингу інфраструктури, що включає управління сервером та додатками.
 10. Icinga Безкоштовний інструмент моніторингу з відкритим кодом з доступними додатками, написаними спільнотою.
 11. Антурис Хмарна система моніторингу інфраструктури, доступна як у безкоштовній, так і у платній версії.
 12. LogicMonitor Інтернет-послуга, яка стягується за підписку. Включає автоматизацію процесів.

Кожен адміністратор має трохи по-різному сприймати, що ідеально підходить для моніторингу продуктивності. Деякі хочуть переглянути останню деталь використання ресурсів та оптимізувати всі їх програми, щоб вони відповідали цьому. Інші зацікавлені у відповіді на послуги та безперебійному користуванні. Більшість захоче поєднання обох. Жоден із цих підходів не є помилковим, і знайти правильний монітор сервера, який відповідає вашим потребам є величезною частиною оптимізації мережі.

На що звернути увагу в інструменті моніторингу сервера

Продуктивність та використання ресурсів самого додатка

Хороші програми моніторингу будуть використовувати мінімум ресурсів робити свою роботу. Навіть комплексні набори мереж зазвичай приділяють велику увагу мінімізації кількості системних та мережевих ресурсів, які вони використовують для своєї роботи. Найкращі монітори ефективності будуть використовувати достатньо ресурсів, щоб ефективно підтримувати пильний нагляд за вузлами їм призначено.

Універсальність

Перш ніж перейти до будь-якої програми, добре знати, що саме потрібно робити в тій чи іншій мережі. Деякі монітори ефективності є дуже базовими, лише відстежують використання системних ресурсів на сервері. Інші є більш надійними і відслідковуватимуть все, починаючи від пропускної здатності до використання системи та виконуючи глибокий аналіз на основі вузла за вузлом. Ці системи часто поставляються у великих пакетах, розроблених або призначених для використання з іншими програмами для створення повноцінної системи управління мережею. Вирішення, які функції потрібні у вашій мережі допоможе вам звузити, які програмні продукти потенційно можуть працювати для вас.

Презентація та простота використання

Багато додатків для моніторингу продуктивності постачаються з детальними графіками, діаграмами та статистичною інформацією, що допоможе вам краще зрозуміти, як працює ваша мережа. The спосіб відображення цієї інформації відіграє велику роль у тому, наскільки вона буде корисною в кінцевому рахунку. Те, як ця інформація представлена ​​та організована, також є величезним фактором того, наскільки просто у використанні програмне забезпечення. Можливість швидко визначити, які частини звіту про використання цінні для вашої мережі, підвищить ефективність та допоможе вам отримати більше користі від свого програмного забезпечення.

Розгортання

Чи потрібно встановлювати програмне забезпечення в одному централізованому місці управління або на кожному вузлі, який він контролює? Це хмарний сервіс? Чи легко встановлюються агенти, якщо їх потрібно розмістити на кількох вузлах по всій мережі? Навіть невеликі мережі повинні врахувати це, як простота установки на певному пристрої може сильно відрізнятися від мережі до мережі.

Кращі інструменти для моніторингу роботи сервера та додатків

Для моніторингу роботи сервера не існує рішення “один розмір, який підходить усім”, тому ми склали список, що включає низку платформ і додатків. У цьому списку включено все – від відкритих джерел, безкоштовних рішень, до платних реалізацій корпоративного рівня, які використовуються одними з найбільших мережевих гігантів планети. У кожного є свої переваги та недоліки, а мета – допомогти знайти потрібний, який працює для вашої мережі.

1. Монітор сервера та додатків SolarWinds (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

Перший запис у цьому списку, Монітор сервера та додатків SolarWinds, є окремим продуктом у всеосяжному сімействі платформ Orion, розробленому SolarWinds. Надзвичайно універсальний монітор додатків який призначений для масштабування з вашою мережею, може бути налаштований монітор сервера та додатків єдиний магазин для різноманітних потреб в мережі.

Завдяки своєму швидке та просте налаштування, Монітор серверів і додатків можна швидко розгортати для моніторингу великих та складних мережевих середовищ. SolarWinds забезпечує вичерпний список шаблонів моніторингу програм щоб його можна було налаштувати під будь-яке середовище.

Це дозволяє моніторинг інфраструктури як для AWS, так і для Azure хмарних конфігурацій IaaS, надання адміністраторам необхідного контролю над усією їх мережею, незалежно від фізичного розташування чи налаштування. Моніторинг віртуалізації також доступний, надаючи Монітору серверів та додатків універсальність, необхідну для внесення в переважну більшість дизайнів мережі та послуг.

Автоматичне виявлення активів і активний інвентар допомагають зробити навіть складні мережі легким духом для встановлення програмного забезпечення, а продукт SolarWinds дозволяє контролювати продуктивність зберігання, щоб забезпечити безперебійний доступ до даних на великих платформах зберігання даних. Програмне забезпечення здатне допомогти діагностувати та виявляти першопричину проблем із застосуванням для швидкого вирішення потенційних проблем.

Як частина більшої платформи Orion, Монітор сервера та додатків SolarWinds може поєднуватися з іншими продуктами, щоб забезпечити всебічне охоплення управління веб-роботою, мережею, базами даних та віртуалізованою конфігурацією та моніторингом ресурсів. Пропозиція SolarWinds безкоштовне 30-денне завантаження для оцінки на їхньому сайті.

SolarWinds Server та Application MonitorDownload 30-денна безкоштовна пробна версія

2. Мережевий монітор Paessler PRTG (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

Paessler PRTG Network Monitor це налаштоване рішення з моніторингу продуктивності, що розширюється, що розширює його гнучкість аж до системи ціноутворення. З безкоштовною версією, що пропонує до 100 безкоштовних «датчиків», це може бути хороший варіант для мереж, які будуть масштабуватися з часом не ламаючи банку.

Кожен контрольований ресурс на даному пристрої вважається «сенсором». Наприклад, моніторинг використання процесора на сервері може бути єдиним датчиком. PRTG підраховує, що для більшості пристроїв знадобиться від чотирьох до семи датчиків кожен, так навіть його безкоштовна версія може працювати для малих та середніх мереж.

Автоматичне виявлення пристрою дозволяє швидко розгортатись, та PRTG може контролювати на місці або хмарна основа ресурси. Індивідуальні сповіщення і моніторинг пропускної здатності надати критичні деталі щодо уповільнення мереж та програм. Широкий діапазон варіантів подання даних допомогти проаналізувати ключову інформацію про продуктивність таким чином, щоб мати сенс для її користувачів.

Вартість програмного забезпечення ґрунтується на тому, скільки цих датчиків буде розгорнуто в мережі з різними ціновими рівнями на основі загальних датчиків. Ви можете завантажити та оцінити PRTG Network Monitor на безкоштовну 30-денну пробну версію від сайту Paessler.

Paessler PRTG Network MonitorЗавантажте 30-денну безкоштовну пробну версію

3. Моніторинг сервера Site24x7 (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

Site24x7 це хмарний інфраструктурний монітор, який доступний у спеціалізованих пакетах для моніторингу веб-сайтів, моніторингу інфраструктури та моніторингу продуктивності додатків.

Оскільки це програмне забезпечення для моніторингу базується в хмарі, вам не потрібно встановлювати його на сайті, і тому ви не збільшуєте потреби в серверному просторі за допомогою цієї системи. Вам також не потрібно перебувати в одній будівлі з вашими серверами, щоб використовувати 24 × 7, так що це кабель моніторингової діяльності на віддалених сайтах та на хмарних серверах. Система буде контролювати роботу серверів Windows, Windows Server, Linux, FreeBSD, і Mac OS. Він також може працювати з віртуалізаціями, створеними Microsoft Hyper-V та VMware, а також може контролювати контейнери Docker. Хмарний сервер працює Microsoft Azure і Веб-сервіси Amazon (AWS) також може контролюватися Site24x7.

Стани сервера, які контролюються Site24x7, включають Продуктивність процесора, ємність пам’яті, використання дискового простору, і показники активності мережевого інтерфейсу. Він може інтегруватися з Активна Директорія і керувати ними Syslog і Журнал подій Windows записи.

Монітор програм у Site24x7 здатний відстежувати ефективність баз даних, веб-серверів та серверів електронної пошти. Він також може проаналізувати продуктивність всього програмного забезпечення, що працює на сервері, переходячи до рівня коду. Аналізатор коду шукає неефективні процеси, записані для Java, Node.js, Рубі на рейки, і PHP. Порогові показники сповіщень щодо роботи додатків постійно переглядаються Site24x7 через процес машинного навчання на основі AI.

Плата за сайт24×7 стягується на основі передплати, щомісяця або щороку. Пакет Pro включає моніторинг сервера та додатків, і ви можете отримати 30-денна безкоштовна пробна версія.

Site24x7 Моніторинг сервераЗапустіть 30-денну безкоштовну пробну версію

4. Атера (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

Атера це системний монітор, який є розроблений для використання керованими постачальниками послуг (MSP). Це хмарна платформа, яка поєднує в собі і те, і інше дистанційний моніторинг та управління (RMM) послуги та автоматизація професійних послуг (PSA) функції, які МСП використовують для ведення свого бізнесу.

Атера сервери аудиту як тільки він буде введений в експлуатацію для нового клієнта. Він контролює процесор, пам’ять та порти сервера, щоб переконатися, що вони не вражають свою повну потужність і погіршують продуктивність. Інструмент також проводить інвентаризацію всього програмного забезпечення, встановленого на серверах, і співпадає з ліцензіями, якими володіє клієнт. Інвентар програмного забезпечення також підтримує оновлення програмного забезпечення та управління системними патчами.

Монітори Atera контролюють дії та ефективність додатків, таких як системи управління базами даних та веб-сервери та сервери електронної пошти. Поєднання мережевих, серверних та прикладних моніторів робить цей інструмент ідеальною системою для відстеження результатів віртуалізації. Атера особливо спритна і спостережлива Hyper-V реалізації.

Платформа Atera є доставлено з хмари – MSP не потрібно встановлювати жодне програмне забезпечення. Техніки MSP отримують доступ до інформаційної панелі Atera через стандартний веб-браузер або спеціальний мобільний додаток. Служба Atera, орієнтована на моніторинг віддалених систем, може обслуговувати багатосерійні мережі, а також може контролювати хмарні сервери.

Atera – це послуга передплати, що стягується за одного фахівця щомісяця. Також існує щорічна підписка, яка виходить дешевшою. Ти можеш отримати 30-денний безкоштовний пробний період перевірити Atera перед підпискою.

30-денна безкоштовна пробна версія AteraStart

5. LibreNMS

Популярне програмне забезпечення з відкритим кодом NMS, LibreNMS – це перший абсолютно безкоштовний запис у цьому списку. Він має детальна та розгалужена база знань щоб допомогти новим користувачам звикнути до програмного забезпечення. Роки спільної співпраці спільноти та майстерності призвели до численних плагінів, варіацій та впровадження LibreNMS.

Автоматичне виявлення мережі підтримується величезним набором плагінів призначений для конфігурація пристрою, моніторинг ефективності, і послідовне виконання. Окислений, RANCID, і Нісен лише декілька популярні плагіни які легко поєднуються з LibreNMS для комплексної системи управління мережею.

LibreNMS також підтримує доступ до платформи з мобільного пристрою за допомогою доступних додатків для Android та iOS. Це дає адміністраторам можливість контролювати свої мережі навіть вдалині від офісу. Розподілене опитування дає LibreNMS можливість масштабувати та пропонувати рішення навіть для великих мереж.

Як програмне забезпечення з відкритим кодом, LibreNMS має величезну глибину та гнучкість, але більшість його переваг надійде від досвідчених користувачів, які встигли зануритися в азотно-зернисті нутрощі LibreNMS. Під час занурення в кодову базу LibreNMS жодним чином не є вимогою, більшість її сил сяють, коли ним керують особи, які не бояться забруднити руки. Прочитайте документи про встановлення, щоб розпочати роботу.

6. ManageEngine OpManager

ManageEngine OpManager зображення

Управління OpManager ManageEngine є спеціальним інструментом моніторингу продуктивності та інфраструктури. Це забезпечує контроль масштабування продуктивності на різних пристроях і включає всю стандартну статистику моніторингу продуктивності, включаючи використання процесора, пам’ять, сховище тощо.

Основною продажною точкою ManageEngine для OpManager є її включення до більшої сімейства продуктів ManageEngine, завдяки чому єдиний гвинтик у більшому колесі мережевих продуктів. Він може чудово функціонувати як окремий продукт, але був розроблений з метою використання з іншим програмним забезпеченням ManageEngine для всебічного управління більшими мережами.

OpManager також має функції Статистика баз даних PGSQL, надання DBA детальна інформація про ефективність та час запитів у великих мережах. Цей інструмент допомагає надати мережам, що інтенсивно використовують дані, які значною мірою залежать від баз даних, цінним інструментом скорочення часу запитів і підвищення ефективності.

OpManager включає неабияку суму налаштування з точки зору конфігурації моніторингу і спеціальні сповіщення, допомагаючи надавати адміністраторам лише інформацію та попередження, необхідні для ефективного запуску своїх мереж. ManageEngine пропонує: 30-денна безкоштовна пробна версія завантажити для оцінки.

7. OpenNMS

Другий запис із відкритим кодом у цьому списку, OpenNMS це програмне забезпечення для управління мережею з великою кількістю утиліт та спеціалізованою базою користувачів. Існує два розгалужувальні дистрибутиви OpenNMS, кожен з яких має свої унікальні переваги.

Перший, Меридіан, – це стандартний розподіл OpenNMS. По суті, це “стабільний випуск” OpenNMS і має особливості підтримка більшості продуктів та громад двох випусків. Більшість користувачів OpenNMS вирішить запустити Meridian.

Другий розподіл є Горизонт. Це можна легко описати як бета-платформу для нових технологій, ідей та впроваджень. існує значно менше документації та підтримка спільнотою Horizon, оскільки більшість користувачів будуть кодувати та документувати для Meridian. Це є прикладом кровотоку краю OpenNMS з відкритим кодом.

Особливості OpenNMS настроюваний моніторинг сервісу, Управління продуктивністю за допомогою ряду стандартних протоколів і дозволяє індивідуальні сповіщення. Автоматичне виявлення мережі в поєднанні з відкриття топології допомагає для швидке та просте налаштування разом з додатковими уявленнями про рамки призначеної мережі.

OpenNMS також легко інтегрується в існуючу інфраструктуру, маючи значну кількість документації від своєї спільноти, щоб допомогти з легким налаштуванням та інтеграцією в існуючу платформу. Прочитайте документи про встановлення, щоб розпочати роботу.

8. Що Золото Золото

WhatsUp Золота карта мережі

Що Золото Золото це спеціалізована платформа для моніторингу продуктивності, яка має безліч варіантів налаштування у своєму інтерфейсі. Він має простий у використанні, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс які можна налаштувати для відображення різної кількості інформації. Цей дисплей також може бути налаштований так, щоб інформація була розділена і доступна лише тим, хто її потребує. Ви можете легко налаштувати конкретні типи інформації для показу командам, які найбільше її потребують.

WhatsUp Gold також має автоматичну відображення мережевого рівня 2/3 щоб легко створити вичерпну картину поточної робочої мережі. Ця мережева карта відображається в зручний дисплей що робить виявлення потенційних несправностей або вузьких місць продуктивності – просте завдання.

Однією з головних особливостей WhatsUp Gold є його можливість активного моніторингу та оповіщення коли потенційні проблемні області задні їх потворні голови. Розумний дизайн робочого процесу допомагає тримати ці сповіщення на перший план, коли це необхідно, щоб потенційні проблеми можна було вирішити швидко та без перешкод для обслуговування. Завантажте безкоштовну пробну версію з їхнього сайту.

9. OP5

Монітор OP5

Розроблений спеціально для використання в якості підприємство масштабу рішення моніторингу продуктивності мережі, OP5 надзвичайно добре обробляє розширені мережеві середовища. Все, починаючи від приладної панелі, до її відображення в мережі, до налаштування, доступного в рамках програмного забезпечення, вказує на використання програми OP5 як платформи моніторингу масштабів постачальника послуг..

Чудовим прикладом цього є OP5 макро-вигляд відстежуваних мережевих вузлів. Доступний віджет карти дає реальна глобальна картина взаємозв’язку кожної системи на основі географічного положення.

Гнучкість OP5 пов’язана з його включенням віджети, які можна додати або видалити з центральної панелі приладів, надання адміністраторам повного контролю над кількістю відображеної інформації. Ці віджети можна налаштувати на відображення роздільної інформації в різні відділи, щоб допомогти персоналу зосередитись на важливих даних.

Візуальна звітність надає детальну інформацію про потенційні вузькі місця або проблемні місця. Ці візуальні уявлення включають графіки та діаграми щоб отримати чітке уявлення про те, коли і де може виникнути проблема.

Додатковий моніторинг надмірності сприяє подальшому зміцненню OP5 мета дизайну бути a «єдине вікно» для моніторингу мережевих мереж потреби. Дізнайтеся більше про ціни на їхній сторінці завантаження.

10. Icinga 2

Icinga

Ще один інструмент моніторингу продуктивності з відкритим кодом, Icinga 2 призначений для забезпечення надійний моніторинг продуктивності витрачаючи при цьому мінімальну кількість системних ресурсів. Доступний у кількох різних варіантах та дистрибутивах, Icinga демонструє величезну гнучкість у абсолютно безкоштовній упаковці.

Здатний інтегруватися з іншими популярними інструментами з відкритим кодом, Icinga 2 може містити одну частину повного рішення щодо моніторингу продуктивності мережі, яке є масштабований майже до будь-якого розміру. Динамічне налаштування всередині самого програмного забезпечення, поряд з конфігурації продуктивності на основі правил дозволяє адміністраторам налаштувати установку Icinga, щоб задовольнити їхні потреби.

Компанія Icinga 2 ефективно використовує системні ресурси для створення сліду ресурсу з голими кістками, одночасно забезпечуючи моніторинг ефективності та статистику підприємств. Детальні дані про ефективність допомагають орієнтувати користувачів на потенційні проблемні райони, а всеосяжна система попередження попереджає адміністраторів про настання аварій.

Як інструмент з відкритим кодом, значна частина гнучкості Icinga припадає на численні варіанти та плагіни які можна використовувати з додатком. Навіть без широких налаштувань та досліджень, Icinga 2 це неймовірно здатне як нестандартне рішення для моніторингу продуктивності, але ентузіасти з відкритим кодом вітатимуть додаткову універсальність, яку надає філософія дизайну. Відвідайте їх сховища в Github для завантаження та встановлення інформації.

11. Антурис

Монітор сервера Anturis

Антурис пропонує платформу моніторингу ефективності, яка є хмарна реалізація SaaS. Це дає їй унікальні переваги для мережевих адміністраторів, які шукають більш мобільну платформу моніторингу для роботи. Anturis має варіанти як для розгортання агентів, так і для агентів, що робить його надзвичайно корисним для високомобільних мережевих середовищ або як мостову платформу для роботи з більш текучими мережевими налаштуваннями.

Як хмарний сервіс себе це має сенс Антурис бути здатним контролювати хмарні послуги, і вона здатна це зробити з мінімальними налаштуваннями. Він може здійснювати моніторинг у різних географічних місцях, ще більше підсилюючи свою філософію дизайну щодо вміння обробляти дуже складні, надзвичайно мобільні мережеві інфраструктури. Це також дає хороші оцінки як програмне забезпечення для масштабування, здатне управляти великим мережевим моніторингом.

Асортимент користувацькі сповіщення і способи доставки інформуйте адміністраторів про ключові деталі та критичні системи, яким потрібно звернути увагу на послідовне обслуговування. Anturis може відслідковувати стандартні показники продуктивності на серверах і відстежувати мережі для трафіку, щоб поліпшити пропускну здатність і допомогти визначити проблемні області, де можуть знадобитися зміни. Антурис пропонують широкий асортимент безкоштовні та платні плани відповідно до потреб вашої мережі.

12. LogicMonitor

LogicMonitor

Ще одна Хмарні технології SaaS рішення моніторингу ефективності, LogicMonitor дає такі ж гнучкі переваги для динамічних мережних середовищ, які можуть використовувати більш мобільний додаток для моніторингу. Здатний бути швидко розгортається і скористатися автоматизоване відкриття пристрою, LogicMonitor може аналізувати використання ресурсів як на місці, так і на хмарній інфраструктурі.

А налаштована панель приладів може мати інформацію, яка поділяється для надання інформації групам або персоналу, який найбільше потребує її. З широким діапазоном варіанти представлення даних, ця інформація може бути налаштована для швидкого надання важливих деталей статистика використання, системні навантаження, і продуктивність програми.

Гнучкі сповіщення та можливість контролю та аналізу мережевих конфігурацій у режимі реального часу надають додаткову корисність LogicMonitor. Він може активно відслідковувати зміни конфігурації та шукати наслідки для продуктивності, що допоможуть надати постійно змінюваним мережам цінну інформацію про загальне здоров’я мережі. LogicMonitor пропонує 14-денну безкоштовну пробну версію на своєму веб-сайті.

Вибір інструмента контролю сервера та програм

Монітор сервера та додатків SolarWinds і PRTG Network Monitor є двома найвищими інструментами в цьому списку. Різноманітність інфраструктури, яку вони можуть контролювати, зробила їх два найкращі інструменти моніторингу продуктивності в світі.

Монітор сервера та додатків SolarWinds може контролювати апаратне забезпечення, а також AWS і Лазурний IaaS інфраструктура.

PRTG Network Monitor має своє унікальні датчики які ви можете завантажити для моніторингу окремих інструментів. Для менших організацій, PRTG Network Monitor – особливо великий вибір. Причина в тому, що існує безкоштовна версія, яка підтримує до 100 датчиків. 100 датчиків охоплюватимуть багато менших мереж без здоровенного цінника, пов’язаного з продуктами моніторингу мережі.

Варто зазначити, що обидва інструменти приносять зручність і для столу. PRTG Network Monitor і Монітор сервера та додатків SolarWinds кожен з них має функцію автоматичного виявлення для автоматичного визначення пристроїв у вашій мережі. Автовідкриття гарантує, що ви завжди працюєте з найновішою версією мережевого середовища.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me