11 найкращих інструментів та програмного забезпечення для моніторингу Hyper-V на 2020 рік

кращі інструменти та програмне забезпечення для моніторингу гіпер v


Широке використання віртуалізації було однією з найбільш яскраво виражених тенденцій у роботі мереж. Організації звертаються до віртуалізації, намагаючись зменшити витрати, пов’язані з керуванням та розгортанням апаратних пристроїв. Середовища Microsoft Hyper-V стали одними з найважливіших компонентів мереж. Зростаюче використання віртуалізації зробило моніторинг Hyper-V необхідним.

Хоча віртуалізована інфраструктура допомагає зменшити витрати, моніторинг віртуальних машин без відповідного обладнання може бути складнішим. Використання засобів моніторингу Hyper-V дозволяє користувачам стежити за роботою віртуальної інфраструктури так само, як і фізичний пристрій. У цій статті ми розглянемо деякі найкращі інструменти та програмне забезпечення для моніторингу Hyper-V на ринку.

Ось перелік найкращих інструментів та програмного забезпечення для моніторингу Hyper-V на 2020 рік:

 1. Менеджер віртуалізації SolarWinds (БЕЗКОШТОВНИЙ ПЕРІОД ВИПРОБОВУВАННЯ)
 2. PRTG Network Monitor (БЕЗКОШТОВНИЙ ПЕРІОД ВИПРОБОВУВАННЯ)
 3. ManageEngine Application Manager
 4. Динатрас
 5. LogicMonitor
 6. Veeam One
 7. Quest Foglight (Foglight for Virtualization)
 8. ControlUp
 9. eG Enterprise
 10. EventSentry
 11. WhatsUp Gold (надбудова для моніторингу віртуалізації)

1. Менеджер віртуалізації SolarWinds (БЕЗКОШТОВНИЙ ПЕРІОД ВИПРОБОВУВАННЯ)

Скріншот менеджера віртуалізації SolarWinds

SolarWinds Virtualization Manager – це інструмент моніторингу інфраструктури, який пропонує надійну систему моніторингу Hyper-V. З Менеджер віртуалізації SolarWinds ти можеш продуктивність введення / виводу для зберігання треків. Відстеження продуктивності вводу / виводу пам’яті дозволяє вирішити суперечки вводу-виводу пам’яті, що є однією з найпоширеніших проблем управління середовищем Hyper-V.

The головний приладна панель повністю настроюється і може використовуватися для перегляду поточних оповіщень та попереджувальних повідомлень, щоб ви були в курсі розвитку подій в роботі інфраструктури. Також є Приладова панель VM Sprawl що дозволяє відслідковувати такі ключові показники, як ЦП, пам’ять, і зберігання. Ви можете бачити, скільки всього місця для зберігання ви використовували.

Сповіщення – це один з головних способів цього Менеджер віртуалізації SolarWinds допомагає відстежувати продуктивність Hyper-V. Наприклад, ви налаштовуєте програму для надсилання вам сповіщення, коли використання процесора занадто велике. Це гарантує, що ви не пропустите нічого важливого і ризикуєте, що ваш VM знизиться.

Якщо ви шукаєте інструмент моніторингу Hyper-V з низьким обслуговуванням, тоді Менеджер віртуалізації SolarWinds є одним з найкращих інструментів, за які можна придбати гроші. Менеджер віртуалізації SolarWinds можна придбати за ціною 2 903 доларів США (2275 фунтів). Також доступна 30-денна безкоштовна пробна версія.

SolarWinds Virtualization ManagerЗавантажте 30-денну безкоштовну пробну версію

2. Мережевий монітор PRTG (БЕЗКОШТОВНИЙ ПЕРІОД ВИПРОБОВУВАННЯ)

Завантаження скріншоту PRTG Network Monitor

PRTG Network Monitor це ще один продукт, який чудово підходить для моніторингу хостів Hyper-V та віртуальних машин. Показники, за якими можна відстежувати PRTG Network Monitor включати трафік, Навантаження процесора, віртуальна пам’ять, і критичні значення статусу. Однак існує низка датчиків Hyper-V, які можна використовувати для контролю вашої віртуальної інфраструктури.

Датчики доступні на PRTG Network Monitor включати Hyper-V Датчик сервера хоста, Датчик віртуальної машини Hyper-V, і Датчик віртуальної пам’яті Hyper-V. За допомогою Hyper-V Host Sensor ви можете контролювати Використання процесорасистемне здоров’я, і трафік хост-сервера. Аналогічно і з Датчик віртуальної машини Hyper-V ви можете контролювати використання процесора та читати / записувати значення віртуальних машин.

PRTG Network Monitor доступний у вигляді безкоштовна версія або в декількох платних версіях. Платні версії PRTG Network Monitor починати від ціни від 1600 доларів за 500 датчиків до 10 500 доларів для необмежених датчиків.

PRTG Network MonitorЗавантажте 30-денну безкоштовну пробну версію

3. ManageEngine Application Manager

ManageEngine Application Manager

Що стосується моніторингу Hyper-V, то мало інструментів, які пропонують такий же швидкий досвід ManageEngine Application Manager. Чи потрібно вам контролювати продуктивність Hyper-V через панель приладів, генерувати звіти, або тривоги, ManageEngine Application Manager має все, що ви могли б попросити. Ви можете відстежувати наявність послуг Hyper-V у вашій мережі.

Показники, за якими можна відстежувати ManageEngine Application Manager інструмент включає в себе загальний Використання процесора, Використання гостьового процесоравикористання CPU гіпервізора, і Використання процесора. Ви навіть можете переглянути огляд ваших найкращих серверів Hyper-V, щоб побачити, які споживають найбільше процесора (це корисно для вказівки на проблеми з продуктивністю). Варто зазначити, що ви також можете використовувати графічний інтерфейс, щоб увімкнути, вимкнути та видалити служби Hyper-V зсередини Hyper-V System Services вікно.

ManageEngine Application Manager має порогова система сповіщень. Це означає, що ви можете налаштувати пороги оповіщення, щоб ви отримували сповіщення, коли використання процесора переходить на визначений рівень в системі Hyper-V.

Існує багато різних версій ManageEngine Application Manager Ви можете придбати безкоштовну версію для тих організацій, які контролюють менше п’яти додатків або серверів. Якщо вам потрібен більше моніторинг, ви можете придбати Професійне видання, починаючи з ціни 945 доларів (740 фунтів стерлінгів). Наступна версія – це видання Enterprise, починаючи з ціни в 9595 доларів (7518 фунтів) за 250 моніторів. Ви також можете завантажити безкоштовний період випробовування тут.

4. Динатрас

Скріншот Dynatrace

Динатрас це безперечно одна з найповніших платформ моніторингу продуктивності Hyper-V на ринку. З Динатрас ти можеш перегляньте продуктивність послуг Hyper-V аж до рівня віртуалізації та додатків. Іншими словами, ви можете побачити першопричину будь-яких низьких показників роботи вашої інфраструктури.

Ви можете відстежувати всі необхідні показники для аналізу продуктивності вашого середовища Hyper-V. Показники зберігання відстежуються наскрізь Динатрас включати читати писати, ВГД, і пропускна здатність. Ці показники мають вирішальне значення для того, щоб допомогти вам дізнатися, коли потрібно вчасно вступати та вирішувати проблеми ефективності.

The Динатрас Платформа також проста у використанні, оскільки вона залишається в курсі сучасних даних, коли ви додаєте нову інфраструктуру. Інформаційні панелі та конфігурації призначені для того, щоб автоматично додати нову інфраструктуру так що вам не доведеться витрачати час на ручну конфігурацію щоразу, коли ви додаєте новий пристрій.

Ціновий Динатрас має ряд різних варіантів. Є Модель SaaS з оплатоющо починається від ціни 0,035 дол. США (0,027 фунтів стерлінгів) за хост / годину. Також є корпоративна версія та версія веб-масштабу, доступна як локальна, так і SaaS-установка. Для того, щоб переглянути ціну Динатрас вам потрібно буде зв’язатися з відділом продажу. Ви можете завантажити 15-денну безкоштовну пробну версію для Динатрас.

5. LogicMonitor

Скріншот LogicMonitor

LogicMonitor створила репутацію однієї з найбільш ефективно працюючих платформ моніторингу Hyper-V, доступних сьогодні. З LogicMonitor ви можете проаналізувати стан здоров’я та продуктивність гіпервізора, щоб побачити, наскільки ефективно працює ваша мережна інфраструктура. Проблеми продуктивності та вузькі місця можна легко визначити за допомогою цього інструменту.

Також є система сповіщень на основі тригеращоб відслідковувати погані показники, коли це відбувається. Ці тригери розроблені інженерією Microsoft, щоб забезпечити найкращу настройку моніторингу для моніторингу середовищ Hyper-V. Наприклад, ви отримаєте сповіщення, якщо використання пам’яті досягне точки, яка може спричинити проблеми з продуктивністю.

LogicMonitor доступний у вигляді Стартер, Про, і Підприємство версія. Основна відмінність цих трьох полягає в тому, що збереження даних коливається від трьох місяців до одного і двох років для кожного продукту. Однак вам потрібно буде зв’язатись із службою продажу, щоб переглянути цінник. Також є 14-денна безкоштовна пробна версія ви можете завантажити тут.

6. Veeam One

Скріншот Veeam One

Veeam One це платформа, розроблена спеціально для управління віртуалізованими ресурсами. Ви можете відстежувати ресурси Hyper-V, щоб шукати ознаки низької продуктивності та збирати інформацію для усунення несправностей. Ви зможете розповісти, наскільки доступні ваші послуги цілодобово.

Настроювані звіти допомогти збільшити глибину моніторингу Hyper-V, щоб ви могли розвивати більш складні уявлення. Veeam One дозволяє створювати звіти на основі даних про показники процесора, пам’яті, мережі та диска. Однак ви можете вибрати власні конфігурації, щоб ви бачили всю інформацію, яка вам знадобиться у звіті.

Ви не обмежуєтесь також відстеженням поточних даних про використання; Ви також можете прогнозувати майбутнє використання. Veeam One прогнозує ваші тенденції використання та допомагає реалізувати планування потужностей, щоб ваше використання не перевищувало доступний простір ресурсів. Це гарантує, що ваша організація залишається функціональною.

Veeam One доступний у чотирьох версіях; то безкоштовна версія, Стандартний, Підприємство, і Enterprise Plus. Видання Enterprise доступне за ціною $ 999 (£ 783). Однак вам потрібно буде подати пропозицію, щоб переглянути ціну інших двох. Безкоштовну версію можна завантажити тут.

7. Quest Foglight (Foglight for Virtualization)

Скріншот квест Foglight

Квест протуман це інструмент моніторингу інфраструктури, який надає користувачам вичерпний огляд всього стека інфраструктури. Платформа має автовідкриття функція, яка автоматично ідентифікує сервери та віртуальні машини, щоб їх можна було контролювати. Це чудово, адже це означає, що користувачеві нічого не потрібно налаштовувати.

Цей інструмент має власну функцію планування потенціалу, яка передбачає, скільки ресурсів вам знадобиться в майбутньому. Це гарантує, що навіть якщо ваш обсяг робочого навантаження з часом збільшується, ви готові адаптуватися. Насправді ви навіть можете зарезервувати потужність для майбутніх розгортань VM, щоб ваші ресурси були повністю підготовлені.

Квест протуман доступний на Windows Server 2003, 2008 р. 2, 2012 рік, 2012R2, і 2016 рік. У Linux Quest Foglight доступний на CentOS, RedHat Enterprise, Oracle, SUSE та Ubuntu. Щоб переглянути ціну цього продукту, вам потрібно зв’язатися безпосередньо з торговою командою. Ви можете завантажити 30-денну безкоштовну пробну версію для Квест протуман.

8. ControlUp

Скріншот ControlUp

ControlUp це мережевий інструмент моніторингу та усунення несправностей, який розроблений для того, щоб допомогти вам знайти першопричину проблем у вашій мережі. ControlUp може контролювати системи Hyper-V і надавати користувачам повну стек видимість. Все, що потрібно зробити – це користувач встановити агент ControlUp і додайте хост Hyper-V як керований комп’ютер.

Це звучить складно, але конфігурація насправді дуже проста. Як тільки хости будуть додані до ControlUp платформа буде автоматично налаштувати налаштування що змінюється залежно від того, хост є частиною кластеру чи соло. Після цього ви зможете контролювати ваше середовище Hyper-V через Перегляд хостів котрий відображає продуктивність хостів Hyper-V в реальному часі.

Показники в розділі хостів включають vCPU, коефіцієнт pCPU, Використання процесора%, Споживана пам’ять, Мінімум вільних космічних сховищ даних, Використання NIC, Datastore R / W IOPS, Datastore R / W IOPS, Затримка зчитування данихЗатримка запису даних, Швидкість зберігання даних, і Швидкість запису. Існує також ряд показників, які можна використовувати для аналізу комп’ютерів Hyper-V, таких як читання дисків / сек та віртуальний IOPS для читання дисків.

Існує три версії ControlUp для придбання: Про, Підприємство, і Платина. Для кожного з цих продуктів вам потрібно буде зв’язатися безпосередньо з торговою командою, щоб переглянути пропозицію. Однак є і знижки на обсяг. Також є безкоштовна пробна версія, яку ви можете завантажити тут.

9. Підприємство eG

Скріншот eG Enterprise

Далі у цьому списку у нас є eG Enterprise. eG Enterprise – це платформа контролю продуктивності, сумісна з системами Hyper-V. Hyper-V показники, які ви можете відстежувати за допомогою цього інструмента, включають стан мережевих інтерфейсів, ЦП, диск пам’яті, активність вводу / виводу віртуального диска, і використання простору. eG Enterprise на веб-основі та доступний з моніторингом агента чи агента.

eG Enterprise є далеко не вашим інструментом моніторингу Hyper-V для контролю за версією, оскільки він має власне рішення для діагностики першопричин. eG Enterpriseмає автоматичні базові лінії для показників, які призначені для негайного повідомлення користувача після їх порушення. Момент виявлення незвичної активності, eG Enterprise діагностика працює над пошуком першопричини.

Функція діагностики розглядає віртуальну машину до фізичної залежності від машин, застосування додатків до залежностей від додатків та віртуальних машинних карт, щоб з’ясувати, що саме йде не так. Це економить користувачеві безліч робіт, які б інакше були витрачені, намагаючись з’ясувати, у чому проблема.

Одна перевага eG Enterprise полягає в тому, що його можна розгорнути як на місцях або хмарний додаток. Існує п’ять основних пакетів на вибір: проста оцінка, вічна ліцензія, передплати, SaaS, і Служба аудиту. Вам потрібно буде попросити пропозицію, щоб переглянути ціну. Ви можете завантажити безкоштовний період випробовування з цього посилання тут.

10. EventSentry

Скріншот подій

Нарешті, у нас є EventSentry. EventSentry це мережевий інструмент моніторингу, який може відстежувати хости Hyper-V та віртуальні машини, що працюють всередині них. З EventSentry користувач може стежити за станом здоров’я підключених систем Hyper-V. Наприклад, ви можете стежити місце на диску, журнали подій, послуги, і виконання.

Потенціал моніторингу продуктивності та дискового простору EventSentry є найбільшим надбанням цього продукту Ви можете стежити за роботою середовищ Hyper-V в режимі реального часу та історичного аналізу. Що стосується моніторингу простору диска, ви можете відстежувати дисковий простір хоста або окремі каталоги.

EventSentry є конкурентоспроможною для організацій усіх розмірів. Вартість повної ліцензії на один Windows Server або робочу станцію становить 85 доларів США (66 фунтів стерлінгів) за перший рік і 15,30 доларів США (11,99 фунтів стерлінгів) за кожен рік після цього. Також є безкоштовна пробна версія яку ви можете завантажити тут.

11. WhatsUp Gold (надбудова для моніторингу віртуалізації)

Що Золото Золото

WhatsUp Gold – одна з найкращих платформ мережевого моніторингу у світі, але вона також має можливість підтримувати моніторинг Hyper-V також через Модуль моніторингу віртуалізації. Однією з особливостей, які роблять цей продукт особливим, є його здатність автоматично генерувати карту Hyper-V і Інфраструктура VMware.

На карті відображаються відносини між господарями та гостями, а також статус та кластери. Це чудово підходить для усунення несправностей, оскільки дозволяє бачити, як структурується середовище. З точки зору показників ефективності, Що Золото Золото може контролювати ЦП, пам’ять, диск, використання інтерфейсу, і доступність. Ви можете точно бачити, як працює ваша інфраструктура Hyper-V без необхідності використовувати інший сторонній інструмент.

Ця програма також має система сповіщень на основі порогових значень. Повідомлення можна надіслати за допомогою електронною поштою, СМС, або Посип щоб постійно інформувати користувача про зміни різних включених показників, таких як використання процесора. Встановлюючи пороги, ви можете переконатися в тому, що ви будете в курсі всього, що потрібно для моніторингу.

Щоб використовувати плагін Моніторинг віртуалізації, вам потрібно буде придбати його Преміум, MSP або Розподілене видання з Що Золото Золото. Однак, ви повинні запитати пропозицію від компанії безпосередньо, щоб переглянути ціну. Що Золото Золото доступний на Windows Server 2008, R2, 2012 рік, 2012R12 (64-розрядні), або 2016 рік.

Найкращий інструмент моніторингу Hyper-V: Менеджер віртуалізації SolarWinds

Існує багато інструментів моніторингу Hyper-V, які дозволять вам постійно бути в курсі продуктивності системи, але найкращим інструментом у цьому списку є Менеджер віртуалізації SolarWinds. Цей інструмент має просту GUI та систему оповіщення, яка буде тримати вас в курсі змін у продуктивності. Мало шансів на те, щоб ви пропустили що-небудь важливе на панелі інструментів цього інструменту.

Якщо бюджет – це ваша головна проблема EventSentry виступає як відмінний вибір. EventSentry доступний за значно нижчою ціною, ніж більшість його конкурентів, і все ще пропонує досвід першого моніторингу Hyper-V першого класу. Рекомендуємо спробувати одну чи більше безкоштовних пробних версій перед покупкою, щоб побачити, яка програма підходить для вашого оточення.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map