11 кращих інструментів та програмного забезпечення для моніторингу часу

Що стосується отримання критичних знімків здоров’я вашої мережевої інфраструктури, ви не можете перемогти інструменти моніторингу часу роботи. Засоби моніторингу часу, такі як монітори пінгу та монітори SNMP, можуть постійно опитувати пристрої, щоб перевірити їх ефективність та повідомити вас, коли ключова система вийде з ладу.

Переконайтесь, що ключові пристрої та програми залишаються в Інтернеті, ви не тільки уникаєте простоїв, але і ставите себе в змогу залишатися вигідними.

Ми розкриваємо багато деталей щодо кожного з інструментів нижче, але у випадку, якщо у вас є час лише на резюме, ось наш перелік найкращих засобів та програмного забезпечення для моніторингу часу:

 1. Монітор продуктивності мережі SolarWinds (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Лідер галузі в моніторингу мережі використовує підпрограми SNMP для перевірки стану мережевих пристроїв.
 2. Paessler PRTG Network Monitor (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Інтегрований мережевий, серверний та прикладний монітор з SNMP-керуванням. Працює на Windows Server.
 3. Моніторинг веб-сайтів Site24x7 (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Хмарний сервіс, який відстежує продуктивність веб-сайтів, ІТ-інфраструктуру та діяльність із додатками.
 4. Набір інструментів SolarWinds Engineer (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Пакет із понад 60 інструментів, який допоможе вам відстежувати та керувати мережею.
 5. Pingdom (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Інтернет-система, яка спрямована на ефективність веб-сайту. Він перевіряє доступність вашої мережі з більш ніж 70 місць по всьому світу.
 6. Щільність сервера Хмарне рішення, яке здійснює моніторинг мереж, серверів та додатків на місці та за межами сайту. Ціна за підписку на один сервер.
 7. Нагіос XI Мережевий монітор на базі Linux з безкоштовною версією, що називається Nagios Core.
 8. ManageEngine OpManager Система мережевого моніторингу на основі SDNMP, яка встановлюється на Linux або Windows Server та має чудові функції візуалізації даних.
 9. Заббікс Безкоштовна система моніторингу з відкритим кодом, що має привабливий інтерфейс. Працює в Linux.
 10. Монітор OP5 Сумісний мережевий монітор Nagios, який використовує SNMP для перевірки стану пристроїв.
 11. Icinga 2 Популярний, безкоштовний інструмент моніторингу мережі, який працює на Linux.

Найкращі інструменти моніторингу часу роботи

1. Монітор продуктивності мережі SolarWinds (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

Зображення монітора продуктивності мережі SolarWinds

Один з найкращих інструментів моніторингу безперервного часу на ринку – це Монітор продуктивності мережі SolarWinds яка виступила лідером ринку в просторі інструментів моніторингу часу. За допомогою цього інструменту можна переглянути, чи належать пристрої до категорії Вгору, Критичний, Увага, або Не визначено. Монітор продуктивності мережі SolarWinds використовує Опитування SNMP щоб перевірити стан пристроїв у всій мережі.

Однак ви не обмежуєтесь керуванням вашою мережею лише через дисплей інформаційної панелі. Ви також можете переглянути карта мережевої топології що показує стан ваших пристроїв з географічної точки зору. Це позначається як Візуалізація критичного шляху NetPath. NetPath є найкориснішим у живих умовах, де ви хочете розробити швидку перспективу щодо кількості пристроїв як у застарілому, так і у віртуальному середовищі..

Усі відомості про стан, які ви бачите, оновлюються оновленням автовідкриття особливість. Функція автовідкриття сканує нові пристрої при запуску та автоматично додає їх до програмного забезпечення. Протягом життя продукту автовідкриття забезпечує додавання нових пристроїв до вашого моніторингового середовища. Це чудово, тому що вам не потрібно робити нічого зайвого, щоб контролювати це.

Монітор продуктивності мережі SolarWinds пропонує масштабовану структуру ціноутворення, яка збільшує в ціні більше елементів, які ви хочете. Це починається з NPM SL100, який дозволяє відстежувати 100 елементів за 2955 доларів (2265 фунтів). Наступна версія – NPM SL250, яка підтримує до 250 елементів за 6 720 доларів (5150 фунтів). NPM SL500 підтримує 500 елементів за $ 10,445 (£ 8,006). Наступні дві версії – NPM SL2000 та NPM SLX. NPM SL2000 доступний за 19 345 доларів (14 827 фунтів) і підтримує 2000 елементів, тоді як

NPM SLX підтримує необмежену кількість елементів за $ 32 555 (24 930 £). Ви також можете завантажити 30-денну повністю функціональну безкоштовну пробну версію Монітор продуктивності мережі SolarWinds.

SolarWinds Network Performance MonitorDownload 30-денна безкоштовна пробна версія

2. Набір інструментів SolarWinds Engineer (БЕЗКОШТОВНИЙ ПЕРІОД ВИПРОБОВУВАННЯ)

Зображення набору інструментів SolarWInds Engineers

Якщо ви шукаєте інструмент моніторингу часу, який має низьку ціну, Набір інструментів SolarWinds Engineer – відмінний вибір. Набір інструментів SolarWinds Engineer пропонує Вам можливість контролювати вашу мережу в режимі реального часу за допомогою різноманітних корисних інструментів. До них належать: Монітор часу реакції, Монітор пам’яті, Монітор процесораІнтерфейсний монітор, і TraceRoute. Кожен з цих інструментів надзвичайно корисний для періодичної перевірки у вашій мережі.

З Монітор часу реакції ви можете переглянути доступність та затримку кількох пристроїв. Монітор часу відповіді від Набір інструментів SolarWinds Engineer надає критичну інформацію, як-от ім’я пристрою, IP-адреса, час відповіді та доступність. Ви навіть можете вибрати, як часто запитувати вибрані пристрої.

Набір інструментів SolarWinds Engineer також є ряд інструментів виявлення мережі, що входять до програмного забезпечення. Є Порт-сканер, Переключити порт MapperIP NetworkBrowser, Ping Sweep, SNMP Sweep, і Утиліта відкриття MAC-адреси. Вони допомагають автоматично виявляти пристрої по всій мережі і зводять ваш ручний моніторинг до мінімуму.

Загалом, Набір інструментів SolarWinds Engineer є чудовою альтернативою Монітор продуктивності мережі SolarWinds. Поки Монітор продуктивності мережі SolarWinds пропонує трохи більше глибини, Набір інструментів SolarWinds Engineer має високий рівень основних можливостей моніторингу, і його можна придбати за нижчу ціну 1495 доларів (1145 фунтів). Ви також можете отримати 14-денна безкоштовна пробна версія завантажити.

Набір інструментів SolarWinds Engineer завантажує 14-денну безкоштовну пробну версію

3. Моніторинг веб-сайтів Site24x7 (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

Site24x7 охоплює всю ІТ-підтримку веб-сайтів, що дозволяє йому допомагати веб-підприємцям зберігати свої веб-сайти доступними. Хмарний сервіс здійснює постійні перевірки на сайтах клієнтів з 90 локацій по всьому світу. Ці перевірки виявляються не тільки тоді, коли сайти знижуються, але й коли сайти не доступні по всьому світу. Цей регіональний збій може бути наслідком дій національних урядів або проблем з роботою в Інтернеті.

Веб-сайти стоять у верхній частині пакета послуг, а відмова одного підтримуючого шару призведе до зниження веб-сайту. Тож, знаючи, що сайт зайшов, недостатньо; власникам веб-сайтів потрібно швидко визначте, чому вона знизилася. Site24x7 допомагає системним адміністраторам запобігати перебоям, ідентифікуючи обладнання та додатки, що знаходяться під тиском.

Здатність до вирішення проблем із статусом у мережі, продуктивності сервера та додатків дає системним адміністраторам можливість перерозподілити ресурси, щоб запобігти стихійним лихам. Якщо не буде попереджувальних ознак майбутнього відключення, перевірка Site24x7 може визначити, який Інтернет-сервіс спричинив збій. Ці перевірки включають Монітор закінчення домену, Монітор сертифікатів SSL / TLS, Монітор Ping та Монітор веб-транзакцій, серед інших автоматизованих засобів моніторингу.

Site24x7 – це хмарна послуга, яка стягується за підписку. Служба є доступний безкоштовно для малого бізнесу що потрібно контролювати лише до п’яти веб-сайтів або серверів. Підприємства, яким потрібен більший потенціал для моніторингу, ніж вони можуть обирати між чотирма платними виданнями. Будь-яку з платних версій Site24 / 7 можна отримати на сайті 30-денний безкоштовний пробний період.

Site24x7 Моніторинг веб-сайтівЗапустіть 30-денну безкоштовну пробну версію

4. Pingdom (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

Скріншот Pingdom

The Інструмент онлайн-моніторингу Pingdom пропонує вам понад 70 локацій по всьому світу, щоб перевірити наявність вашої системи. Базуючись поза вашою мережею, це дає вам дуже ефективний результат перегляд користувачів ваших веб-сайтів та онлайн-сервісів.

Оскільки цей інструмент базується на зовнішніх серверах, для налаштування цього монітора безперервного часу, щоб перевірити працездатність вашої системи, є дуже мало роботи.. Сервіс буде постійно контролювати вашу мережу і зареєструвати оповіщення коли стандарти продуктивності ковзають. Ці сповіщення показані на інформаційній панелі інструменту, але ви також можете надіслати їх як СМС або електронною поштою повідомлення або через веб-API. Це означає, що вам не доведеться сидіти за консоллю, щоб знайти проблеми з продуктивністю.

Оскільки ця послуга заснована віддалено, вона спеціально спрямована моніторинг наявності веб-сайту та інші Інтернет-послуги, які може надавати ваша компанія. Окрім проблем із ефективністю спостереження, інструмент розробить і дослідить причини ваших проблем. Модуль аналізу кореневих причин перевірятиметься часи відповіді сервера і виконайте a простежити. Це робиться для того, щоб визначити, чи перебуває у вашому веб-сайті проблеми через власне обладнання або через послуги зв’язку.

Pingdom коштує підписка і є п’ять рівнів пакету: Стартер, Стандартний, Розширений, Професійні, і Підприємство. Ви отримуєте нижчу щомісячну ціну, якщо платите щорічно, хоча ви також можете платити за місяць. Наприклад, пакет Starter коштує 14,95 долара (9,95 фунтів стерлінгів), якщо ви платите щомісяця, або 11,95 долара (7,95 фунтів стерлінгів) на місяць, якщо ви сплачуєте щорічно. Ви також можете завантажити безкоштовну пробну версію за 14 днів.

Моніторинг ефективності веб-сайту PingdomЗавантажте 14-денну безкоштовну пробну версію

5. Мережевий монітор Paessler PRTG (БЕЗКОШТОВНИЙ ПЕРІОД ВИПРОБОВУВАННЯ)

Скріншот PRTG Network Monitor

Далі у цьому списку у нас є Paessler всеодинний моніторинг часу роботи з мережевим монітором PRTG розчин, що входить до складу PRTG Network Monitor, відомий інструмент моніторингу SNMP, який пропонує підтримку SNMP v1, V2c, і V3. Цей інструмент можна використовувати для автоматичного пошуку пристроїв у вашій мережі. PRTG Network Monitor також має значний діапазон датчики моніторингу ping які допомагають перевірити стан підключених пристроїв.

The Датчик Ping дозволяє переглядати час пінгу, мінімальний час пінг, максимальний час пінг, і втрата пакету щоб оцінити, наскільки добре відповідає ваша послуга. Ця інформація відображається в сенсорному поданні, що дозволяє переглядати дані в режимі реального часу та історичні дані. Ви можете переглянути історичні дані в діапазоні періодів часу; два дні, 30 днів і 365 днів. Увімкнено понад 100 різних датчиків PRTG Network Monitor щоб допомогти вам відстежувати стан своїх пристроїв.

Вам також не потрібно вручну контролювати ці датчики, щоб залишатися в циклі. PRTG Network Monitor надсилає вам сповіщення від електронною поштою та SMS оnce параметр перевищено. Ці сповіщення налаштовуються, і ви можете встановити умови запуску, які необхідно виконати, перш ніж вам буде надіслано сповіщення.

Найменш дорога версія PRTG Network Monitor це безкоштовна версія, яка дозволяє вам контролюйте до 100 датчиків без заряду. Будь-яким більшим підприємствам потрібно буде придбати 500 PRTG за 1600 доларів (1226 фунтів). PRTG 1000 та PRTG 2500 можна придбати за 2850 доларів (2183 фунтів) та 5 950 доларів (4,559 фунтів) для 1000 та 2500 датчиків. Існує ряд інших версій до PRTG XL1, яка підтримує необмежену кількість датчиків за 14 500 доларів (11 1111 фунтів). Ви можете завантажити 30-денна безкоштовна пробна версія з PRTG Network Monitor.

Paessler “все-в-одному” моніторинг безперервного часу за допомогою PRTG Network MonitorDownload 30-денна безкоштовна пробна версія

6. Щільність сервера

Зображення щільності сервера

Щільність сервера StackPath це гучне рішення для моніторингу інфраструктури, яке використовується для забезпечення хмарних служб, серверів та веб-сайтів. Щільність сервера використовує SNMP для опитування підключених пристроїв та оцінити їх ефективність. Можливості цього продукту є солідними, але його інтеграція з понад 100 провайдерами подібно до MySQL, MongoDB, і Апач зробити його особливо універсальним продуктом.

Цей інструмент має систему сповіщень, розроблену для мінімізації непотрібних сповіщень. Ви можете реалізувати варіанти очікування, щоб переконатися, що існує справжня проблема, перш ніж спрацювати сповіщення. Це допомагає уникнути коливань диваків, викликаних сповіщеннями. Також є API, де ви можете створювати власні конфігурації попереджень, якщо вам потрібен ще більший контроль.

Одна з речей, яка робить Щільність сервера такий доступний продукт – це його конкурентоспроможні ціни. Щільність сервера доступний за ціною 10 доларів (7,66 фунтів стерлінгів) на місяць для одного сервера. Це збільшується до $ 50 (£ 38) для п’яти серверів і $ 100 (76 £) для 10 серверів. Найвища ціна публічної ціни – 250 доларів (191 фунт) на місяць для 25 серверів. Якщо вам потрібно більше серверів, вам знадобиться зв’язатися безпосередньо з компанією, щоб отримати пропозицію.

7. Нагіос XI

Скріншот Nagios XI

Нагіос XI це платформа мережевого моніторингу, що працює на базі відомого двигуна моніторингу Nagios Core 4. Нагіос XI є одним із найбільш переконливих інструментів моніторингу мережі CentOS і Redhat Enterprise Linux. Цей інструмент забезпечує централізовану перспективу вашої мережі та дозволяє переглянути, чи є послуга вгору або вниз. Це найяскравіше видно в Підсумок стану хоста або Підсумок статусу послуги представлення категорій послуг і кольорові як Вгору, Вниз, Недоступні, і Очікує на розгляд.

Однак це програмне забезпечення так само орієнтоване на те, щоб допомогти вам запобігти простою, як і все інше. Сучасна різноманітність візуальних дисплеїв дозволяє вести вкладки про стан вашої мережі перед тим, як пристрої знижуватимуться. Наприклад, є Топові виробники сповіщень Останні 24 години вигляд, який показує вам ті пристрої, які спалахують проблемною діяльністю.

Одна з особливостей, яка зробила Нагіос XI Виграти стільки тяги – це його використання доповнення. Є тонни різних доповнення які ви можете використовувати для розширення основних функціональних можливостей Нагіос XI відповідно до ваших потреб. Ці додатки розроблені спільнотою, що надає вам широкий спектр можливостей щодо налаштування архітектури моніторингу.

Нагіос XI також є ідеальним інструментом початкового рівня з безкоштовною ліцензованою версією, хоча це обмежено семи хостами. Якщо вам потрібно більше хостів, ви можете придбати Стандартне видання або Enterprise Edition. Стандартне видання можна придбати за 1 995 доларів (1528 фунтів стерлінгів) за допомогою спеціальні інформаційні панелі, звітність, сповіщення, і майстри конфігурації. Enterprise Edition можна придбати за 3495 доларів (2 677 фунтів) з плановими звітами. Ви можете завантажити 60-денну безкоштовну пробну версію для Нагіос XI.

8. ManageEngine OpManager

ManageEngine OpManager зображення

ManageEngine OpManager це програмний інструмент для моніторингу мережі, який надає один із найповніших досвіду моніторингу SNMP на сьогоднішній день. Цей інструмент пропонує користувачам досвід моніторингу SNMP, який постійно оновлюється за допомогою автоматичного виявлення мережі. Насправді можна використовувати автоматичне виявлення для реєстрації до 15000 інтерфейсів на хвилину.

Ви можете знайти пристрої, надавши ManageEngine OpManager з діапазоном IP для сканування. Ця платформа має можливість стежити за рядом пристроїв і сервери від подібних провайдерів Windows, Linux, Unix, Соляріс, і VMware. Іншими словами, якщо у вашій мережі є проблема з сервісом, ви дізнаєтесь про це негайно.

Якщо вам потрібно розробити більш складний погляд на стан своїх пристроїв, ви можете створювати звіти на основі понад 100 профілів звітування. Ви також можете планувати звіти так, що вам не доведеться постійно планувати звіти вручну.

ManageEngine OpManager доступний на Linux, Debian, Fedora, Мандраке, і Windows 2012 R2, 2012 рік, 2008 рік R2, 2008 рік2003 рік Сервер, Віста, 7 і 2000 Professional SP4. Основне видання ManageEngine OpManager можна придбати за $ 595 (£ 455) для до 25 пристроїв. Наступна версія – OpManager Plus, яку можна придбати за 995 доларів (762 фунти) також для 25 пристроїв. Найбільша версія – це видання Enterprise, яке можна придбати за 16 495 доларів (12 638 фунтів) на 500 пристроїв. Також є безкоштовний період випробовування.

9. Заббікс

Скріншот Zabbix

Заббікс це інструмент моніторингу мережі з відкритим кодом, який ідеально підходить для перегляду вашого статусу роботи. З Заббікс ви можете переглянути, коли служба перебуває у попереджувальному або критичному стані та коли вона повністю вимкнена. Цікаве про Заббікс – глибина його можливостей моніторингу продуктивності. Ти можеш стежте за температурою пристрою, живлення, місце на диску, і статус вентилятора. Це надає вам різноманітну інформацію, яка може допомогти вам запобігти виходу з ладу пристрою.

Однак, Заббікс можливості моніторингу продуктивності не обмежуються лише здоров’ям мережі. Заббікс Ви також можете контролювати ваш мережевий трафік та визначати, яка пропускна здатність доступна. Контроль мережевого трафіку допомагає вам переконатися, що ваше з’єднання залишається доступним та підкаженим на всіх пристроях у вашій мережі.

The Заббікс платформа не бракує і з точки зору функцій виявлення мережі. Заббікс регулярно сканує вашу мережу, щоб перевірити наявність нових пристроїв. Після виявлення пристрою створюється подія виявлення. Залежно від ваших вимог, це можна використовувати для надсилання сповіщення, додавання або видалення хоста або навіть виконання віддаленого сценарію.

Все-усього, якщо тоді вам потрібен безкоштовний інструмент моніторингу мережі Заббікс це продукт, який ви обов’язково повинні врахувати. У ньому є всі функції преміум-класу додатка без здоровенного цінника. Заббікс можна завантажити безкоштовно на CentOS, Debian, Oracle LinuxRed Hat Enterprise Linux, і Ubuntu. Zabbix доступний для завантаження.

10. Монітор OP5

Знімок екрана монітора OP5

Монітор OP5 це інструмент, який часто не помічається, наскільки продукти моніторингу мережі невдалі, оскільки це один з найкращих інструментів у світі. Він сумісний з SNMP та може читати пристрої з підтримкою SNMP і SNMP пастки щоб перевірити стан пристроїв у вашій мережі. Якщо є якісь проблеми, то вас буде повідомлено сповіщенням, щоб ви могли вступити.

В цілому, інтерфейс користувача Монітор OP5 забезпечує сприятливий досвід користування. Ніде це не видно чіткіше, ніж у здатності створити спеціальні інформаційні панелі щоб визначити, як ви рухаєтесь до моніторингу вашої мережі. Налаштувати панель приладів так само просто, як перетягування та видалення віджетів на місце. Можливість налаштувати панель приладів відповідно до потреб вашого підприємства дуже корисно.

Налаштований користувальницький досвід переноситься на здатність до створювати спеціальні звіти. Звіти повністю налаштовуються і доступ до них можна отримати безпосередньо з панелі інструментів. Наявність доступних таким чином звітів гарантує, що кожен член вашої команди має всю необхідну інформацію на всіх живих пристроях.

Поки Монітор OP5 не є найпопулярнішим інструментом мережевого моніторингу в цьому списку, він є грізним конкурентом навіть найкращим продуктам у світі. На жаль, вам доведеться зв’язатися із службою продажу, щоб переглянути ціну цього продукту. Якщо ви зараз користувач Nagios, варто зазначити, що ви можете перенести своє середовище моніторингу прямо в Монітор OP5. Також є 30-денна безкоштовна пробна версія з Монітор OP5.

11. Icinga 2

Скріншот Icinga 2

Нарешті, у нас є Icinga 2, класичний інструмент моніторингу мережі або насолоджуйтесь використанням більш досконалих функцій, таких як інтерфейс командного рядка та RESTful API. Традиційна сторона досвіду моніторингу дозволяє вам генерувати графіки та графіки для відображення продуктивності вашої мережі. Це допоможе вам побачити, чи є проблеми зверху вниз.

Для більш амбітних користувачів також є Інтерфейс командного рядка називається icingacli. За допомогою icingacli ви можете запитувати дані Icinga для подальшої інформації про ефективність вашої мережі. Це також видно наскрізь Icinga 2 використання а RESTful API що дозволяє оновлювати конфігурації моніторингу мережі та переглядати дані живого використання. Ці два елементи забезпечують вам набагато вищий ступінь прозорості та контролю, ніж більш традиційний досвід роботи на інформаційній панелі.

Однак вам не потрібно розгортати ці команди, щоб бути в курсі останніх. З системою оповіщення, ви отримувати сповіщення електронною поштою та текстовими повідомленнями якщо будь-яка з ваших систем виходить з ладу. У вас також є можливість налаштування сповіщень через користувача або групу щоб певні члени персоналу отримували певні сповіщення. Це корисна функція, оскільки дозволяє оперативно реагувати на загрози, коли вони з’являються.

Icinga 2 це інструмент, який слід розглянути, якщо ви хочете контролювати вашу мережу як за допомогою інтерфейсу командного рядка, так і на інформаційній панелі. Icinga 2 доступний на Debian, Windows, Red Hat Enterprise Linux, СЛЕСИ, Ubuntu, Fedora, і OpenSUSE. Icinga 2 можна завантажити безкоштовно.

Вирок

Це завершує наш список найкращих засобів та програмного забезпечення для моніторингу. Якщо ви працюєте в середовищі Windows, то ми настійно рекомендуємо придбати Монітор продуктивності мережі SolarWinds або Щільність сервера. Обидва ці інструменти пропонують ідеальний поєднання доступності та глибокого моніторингу інфраструктури. Якщо ви працюєте в Linux, радимо спробувати Zabbix або Icinga 2, виходячи з їх конфігурації!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me