10 найкращих інструментів для картографування додатків

Дні моніторингу мереж наповнені пристроями, до яких можна торкнутися та відчути. Зараз так багато сервісів віртуалізовано, що можна вести боротьбу за відстеження програм, на які покладаються МСП. Інструменти картографічного застосування стали важливою частиною моніторингу програм.

Інструменти картографування додатків допомагають підприємствам автоматизувати виявлення віртуальних ресурсів. Інструмент відображення додатків виявляє програми, підключені до мережі, і додає їх до карта топології. Карта топології надає адміністраторам огляд основних залежностей, які вони можуть використовувати для моніторингу продуктивності та стану здоров’я.

Ось наш список 10 найкращих інструментів картографування додатків:

 1. Сервер SolarWinds & Монітор додатків (БЕЗКОШТОВНИЙ ПЕРІОД ВИПРОБОВУВАННЯ)
 2. Динатрас
 3. ManageEngine Application Manager
 4. Datadog
 5. Пристрій42
 6. ExtraHop
 7. ScienceLogic
 8. Appmigrate
 9. Савітація
 10. AppDynamics

Кращі інструменти для картографування додатків

1. Сервер SolarWinds & Монітор додатків (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

Сервер SolarWinds & Монітор додатків це серверний моніторинговий інструмент з можливостями відображення додатків. Програмне забезпечення автоматично виявляє всі програми та сервери в мережі після встановлення. Платформа ідентифікує компоненти на основі діапазонів IP і може бути запланована для сканування пристроїв у майбутньому.

Після додавання програми до програми ви можете їх переглядати в географічна карта графікою. Їх можна шукати підлогу, будівля, відділ, або географічні Розташування. Карта надає огляд місць вашої програми по всьому світу. Сервер SolarWinds & Монітор додатків з OpenStreetMaps додавати вузли на карти світу в режимі реального часу.

Поза видом карти є вичерпний панель приладів що дозволяє стежити за статус підключених пристроїв та програм. На інформаційній панелі показано кольорову ефективність програм із категоріями статусу, такими як Вниз, Критичний, Увага, Невідомо, Недоступні, Вгору, і Зовнішні.

Суміш автоматичного відкриття, детального перегляду карти та чітких панелей приладів робить цю програму найкращим вибором для наочності. Ціна Сервер SolarWinds & Монітор додатків починається з 2995 доларів (2353,95 фунтів стерлінгів). Також є 30-денна безкоштовна пробна версія.

Сервер SolarWinds & Завантаження додатка MonitorDownload 30-денна безкоштовна пробна версія

2. Динатрас 

Динатрас це монітор продуктивності програми відкриття топології і відображення програми. Динатрас виявляє програми в режимі реального часу та розміщує їх на карті топології. Карта відображає залежності між додатками, службами веб-сайтів, хостами, мережами, хмарними службами тощо.

Платформа використовує виявлення аномалії виявити аномалії ефективності. Динатрас виявляє аномалії за допомогою базові показники продуктивності і штучний інтелект. AI може автоматично виявляти аномалії і запобігати помилковим сповіщенням. Перевага AI має перевагу в забезпеченні повної видимості при зниженні потреби в ручному нагляді.

Динатрас підтримує цілий ряд постачальників, тобто він може функціонувати практично в будь-якому середовищі. Динатрас може контролювати такі технології, як:

  • Веб-сервіси Amazon
  • Лазурний
  • Докер
  • Hyper-V
  • IBM WebSphere
  • IBM z / OS
  • Java
  • Microsoft IIS
  • Microsoft SharePoint
  • MongoDB
  • MySQL
  • Oracle
  • PostgreSQL
  • SAP Hybris
  • SQL Server
  • VMWare

Загалом Динатрас це інструмент, призначений для тих, хто шукає сучасний моніторинг додатків. Особливості відображення додатків не мають жодного значення. Ви можете завантажити 15-денну безкоштовну пробну версію.

3. ManageEngine Application Manager

ManageEngine Application Manager також має детальну функцію виявлення та відображення залежностей. ManageEngine Application Manager може виявляти програми, сервери, бази даних та сховище в межах Діапазон IP на ваш вибір. Ви також можете планувати майбутні сканування додатків щоб додати нові пристрої до вашого моніторингового середовища.

Для розробки детальної географічної перспективи є: карта залежності бізнес-послуг. Карта залежності від бізнес-послуг відображає глобальний вигляд ваших програм у комплекті із з’єднаннями та залежностями між ними.

Огляд, наданий цією функцією, допомагає вирішити проблеми набагато ефективніше. Наприклад, якщо у програми виникли труднощі, ви можете переглянути інфраструктуру поблизу, щоб знайти, звідки виникла проблема.

ManageEngine Application Manager доступно для Windows і Linux. Якщо ви хочете дізнатися ціну ManageEngine Application Manager вам доведеться запросити пропозицію безпосередньо у відділу продажу.

4. Datadog 

Datadog це засіб моніторингу програм, який користується популярністю частково через карту обслуговування. Карта служби використовується візуалізувати потоки даних та залежність від додатків в реальний час. Карта автоматично розпізнає потоки даних із програм, підключених до вашої мережі, та відображає дані про стан.

Якщо навести курсор миші на програму, ви можете переглядати дані Запити, Затримка, і Помилки. Вони відображаються у вигляді графіків на Пошук слідів & Аналітика панель приладів. Ви також можете використовувати Пошук слідів фільтрувати за допомогою спеціальних тегів та кодів помилок.

Як тільки програми контролюються Datadog, проблеми негайного функціонування автоматизованого аналізу негайно. Програмне забезпечення використовує машинне навчання для автоматичного виявлення аномальної активності з коробки. Машинне навчання підвищує чутливість захисних сил, щоб ви могли швидко реагувати на проблеми у вашій інфраструктурі.

Програма підтримує ряд мов програмування, в тому числі Java, PHP, Вузол JS, Іди, Рубін, і Пітон. Можна придбати чотири версії Datadog кожна зі своїми структурами ціноутворення.

Однак пакети на місяць, на місяць доступні пакети Datadog оцінюються наступним чином; Інфраструктура $ 15 (£ 11,79), APM $ 31 (24,37 £), Управління журналом 1,27 $ (1 £) та Synthetics $ 5 (3,93 £). Існує також 14-денна безкоштовна пробна версія.

5. Пристрій42 

Пристрій42 це спеціально створений додаток та інструмент для відображення пристроїв. Платформа виробляє Карти залежності додатків які відображають взаємозалежності між додатками. Карти залежностей є досить простими, але вони досить чіткі, щоб показати вам зв’язок між вашими програмами та пристроями. Ви можете переглянути карти на застосування, пристрій, кімната, будівля, або рівень стійки.

Карти додатків також є автовідкриття щоб забезпечити постійне оновлення вашої мережі після оновлення топології. Автоматичні оновлення допомогти переконатися, що ви ніколи не залишаєтесь поза додаванням нових пристроїв. Автоматизація також переносить свої сили ВІДПОВІДНИЙ APIS які дозволяють додавати додаткові різні функції.

Існує три варіанти ціноутворення Пристрій42: Основні, Картографічне додаток для підприємств, і Використання ресурсів. Версія Core починається від 1500 доларів (1,178 фунтів стерлінгів) для пристроїв від 1 до 100 до 25 000 доларів (19 649 фунтів стерлінгів) плюс для 2500 або більше пристроїв.

Картографічне додаток для підприємств починається з вартості 8 доларів (6,29 фунтів стерлінгів) за вузол на місяць. Використання ресурсів починається від 14 доларів (11 фунтів стерлінгів) за вузол на місяць і включає в себе картографічне додаток. Тут також доступна безкоштовна пробна версія.

6. ExtraHop 

ExtraHop є одним із провідних постачальників моніторингу програм у цьому списку. ExtraHop використовує відображення залежності додатків щоб виділити взаємозалежності між підключеними програмами. Карта є автоматичною і оновлюється, коли ви підключаєте нові пристрої до своєї мережі.

Один з найбільш переконливих особливостей, що входить до ExtraHop це машинне навчання. Машинне навчання підтримується компанією понад 4700 дротових показників даних і може автоматизувати розслідування проблем ефективності, щоб допомогти вам швидше знайти першопричину. Автоматизовані відповіді допомагають швидко вирішувати помилки програми.

Якщо ви шукаєте монітор додатків, який пропонує розширений інтерфейс користувача та аналіз продуктивності ExtraHop це продукт, який ви обов’язково повинні врахувати. Знати ціну ExtraHop вам доведеться зв’язатися безпосередньо з компанією. Однак є безкоштовна пробна версія.

7. ScienceLogic 

ScienceLogic це інструмент для моніторингу програм та відображення залежностей. Продукт може автоматично виявити залежності між додатками, пристроями та послугами. Він підтримує:

 • VMware
 • Citrix XenServer
 • Microsoft Hyper-V
 • Цитрикс
 • червоний капелюх
 • блок
 • FlexPod
 • HyperFlex
 • Нутанікс
 • AWS
 • Лазурний
 • Google Cloud
 • IBM Cloud
 • Cisco ACI
 • VMware NSX

Орієнтація програми додатків ScienceLogic на покращення видимості хмарних та гібридних середовищ. Наприклад, інструмент може виявити залежності між хмарними службами щоб дати вам всебічну перспективу вашої віртуалізованої інфраструктури. Прозорість допоможе вам краще оптимізувати свої ресурси та бути в курсі того, що відбувається.

Досвід, наданий ScienceLogic дає вам усе необхідне, щоб вирішити проблеми з продуктивністю, чи то в приміщенні, чи в хмарі. Для перегляду ціни на ScienceLogic вам доведеться зв’язатися безпосередньо з компанією. Однак ви все ще можете запланувати безкоштовну демонстраційну версію.

8. амігрувати

застосувати є безкоштовний інструмент для програмування без агентів. Програма сканує програми та сервери в режимі реального часу. Програмне забезпечення відображає залежності, які автоматично оновлюються після розширення вашої мережі.

Карта топології зображена на білому полотні, щоб ви могли легко визначити, які програми є або виникають труднощі. Вартість виробництва нарівні з будь-яким із платних інструментів у цьому списку, але він не має можливостей моніторингу додатків для багатьох інших конкурентних продуктів. Однак можна навіть візуалізувати URL-адреси на карті топології.

застосувати ідеально підходить для тих, хто хоче інструмент для відображення додатків, який швидко розгортається та є економічним. Єдиним недоліком є ​​те, що інструмент порівняно базовий порівняно з іншими продуктами цього списку. Однак якщо вам потрібне лише картування додатків, то цей інструмент – хороший вибір. Ви можете завантажити appmigrate безкоштовно.

9. Савітація 

Савітація – це платформа сервісного моделювання, яка також пропонує картування додатків. Програма послуги карт та додатків по всій мережі. Савітація був розроблений для автоматичного відображення пристроїв, за якими контролюється в рамках інших інструментів мережевого моніторингу. Дані програми відображаються у форматі панелей, позначених значками стану.

Щоб не пропустити нічого важливого, Савітація має автоматизовані сповіщення особливість. Якщо буде виявлено незвичну або проблемну діяльність, вам буде надіслано повідомлення автоматично. Програма також генерує квитки, на які ви можете визначити пріоритет після проведення виступу.

Савітаціярозгортається в приміщенні або в хмарі. Ціна Савітація а додаткові інтеграції залежать від того, яку версію ви придбаєте. Є три цінові категорії; Платина, Золото, і Срібло. Срібна версія коштує 3 300 доларів США (2593 фунтів стерлінгів) за інтеграцію та інтегрується з ними Microsoft System Center Operations Manager, PRTG Network Monitor, Нагіос, TOPdesk, Посип, і більше. The Золото версія коштує 5 500 доларів США (4 211 фунтів стерлінгів) за інтеграцію і сумісна з Cisco Prime, Сонячні вітри, Що Золото Золото, ManageEngine, Google Cloud, Azure Insights, і Веб-сервіси Amazon. Версія Platinum коштує $ 16 500 (£ 12,965) за інтеграцію AppDynamics, Сплин, Іванті, Динатрас, NetApp, і більше. Ви можете завантажити безкоштовну пробну версію.

10. AppDynamics 

AppDynamics – це рішення для моніторингу продуктивності програми з функціями відображення. У центрі уваги AppDynamics є управління транзакціями з додатками. Програмне забезпечення автоматично виявляє ділові операції та відображає їх у вигляді топологічної карти. На карті показано ефективність роботи ваших програм та подорож користувача до кінця.

З точки зору автоматизації, AppDynamics має динамічна система оповіщення. Сповіщення функціонують тому, що платформи машинне навчання встановлює базовий рівень продуктивності. Якщо продуктивність програми або час відповіді відхиляються від цієї базової лінії, то ан оповіщення надсилається користувачеві безпосередньо електронною поштою.

Для придбання доступні три версії AppDynamics: APM Pro, APM AdvancedAPM Пік. APM Pro це пакет моніторингу продуктивності програми, який відстежує мережеву інфраструктуру. APM Advanced а також видимість сервера та видимість мережі.

APM Peak робить все в APM Advanced але також додає моніторинг ефективності бізнесу, аналіз ділових поїздок тощо. Ви можете завантажити 15-денну безкоштовну пробну версію.

Вибір засобу картографування додатків

Якщо ваше підприємство використовує додатки, щоб бути продуктивними, то картографування додатків є обов’язковим. Підтримка видимості над віртуальними ресурсами так само важлива, як і моніторинг фізичних пристроїв.

З цього списку ми рекомендуємо Сервер SolarWinds & Монітор додатків, ManageEngine Application Manager, і AppDynamics. Усі три інструменти пропонують преміальну видимість, зберігаючи конкурентну ціну.

Усі три продукти мають чудову функцію автоматичного розкриття, щоб ваша карта топології росла з тією ж швидкістю, що і ваша жива мережа. Однак, якщо ви обмежуєте бюджет, додаток може стати легкою альтернативою для відображення програм.

Перш ніж зробити покупку, радимо спробувати пару безкоштовних випробувань, щоб побачити, який інструмент найкраще працює у вашому середовищі. Жодна дві компанії не є однаковою, і те, що добре працює в одній, може бути невідповідним в іншому.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me