10 кращих засобів автоматизації ІТ


Автоматизація робочого навантаження та планування робочих місць допомагають ІТ-підрозділам досягти високого обсягу роботи. ІТ-автоматизація поширює ефективність на всі відділи організації та опікується стомлюючими завданнями, які ніхто не хоче виконувати.

Автоматизація ІТ – це широке поле, і воно варіюється від невеликих пакетних файлів, які вміє будь-який кмітливий ІТ-працівник для прискорення процедур системного дослідження та регулярних завдань адміністратора. Поле також включає деякі дуже всеосяжні засоби управління системою та програмне забезпечення для обробки офісних даних.

Ми глибоко заглиблюємось у кожне з рішень, які ми розглядаємо нижче, але якщо ви хочете лише резюме, ось наше список десяти найкращих програмних засобів автоматизації ІТ:

 1. ActiveBatch Гнучка система автоматизації робочого навантаження та планування робочих місць.
 2. Контроль-М Загальний планувальник завдань та менеджер пакетних файлів для відділів ІТ.
 3. Redwood RunMyJobs Автоматизація завдань для ERP, звітних двигунів та міграційних проектів.
 4. JAMS Enterprise Scheduler Менеджер пакетної роботи між платформами.
 5. Турбономічне управління ресурсами додатків Автоматизований інструмент оптимізації системи, що покращує доставку програмного забезпечення по мережі або з хмари.
 6. ConnectWise Automate Система автоматизації управління мережею, спрямована на МСП.
 7. Атера Хмарне програмне забезпечення, яке підтримує MSP і включає автоматизацію робочого процесу.
 8. BMC TrueSight Automation для серверів Цей інструмент автоматизує безліч завдань моніторингу та обслуговування безпеки сервера на місці, віддалених та хмарних серверів.
 9. Відповідальний Автоматизує завдання управління інфраструктурою.
 10. Автоматизувати Система планування завдань для кінцевих точок та серверів.

Автоматизовані ІТ-процеси

Можна встановити багато інструментів бігати за визначеним графіком. Запуск стандартних звітів протягом ночі економить необхідність сидіти і чекати виходу, а також зменшує навантаження на систему в робочий час. Графіки роботи, як правило, дуже легко налаштувати і просто включають в себе час початку виконання пакетного завдання.

Багато завдань з обробки даних, таких як імпорт, індексація та сортування, можуть ефективно виконувати лише комп’ютери. Однак, ці завдання обробки даних зазвичай потребують людини, щоб їх запустити. Розглянемо процес завантаження даних у базу даних з текстового файлу. Завдання вимагає декількох різних процесів, щоб запустити послідовно, при цьому оператор людини повинен чекати завершення кожного етапу перед запуском наступного.

Змусити ІТ-спеціаліста сісти перед комп’ютером, який чекає завершення кожної фази – це марна трата ресурсів. Просто краще помістити ці команди в пакетний файл, а потім дозволити цьому файлу чекати завершення кожного процесу, перш ніж перейти до наступної команди у файлі.

Автоматизовані бізнес-процеси

Ділові процеси взаємопов’язані. Департамент дебіторської заборгованості повинен знати, чи не було підписано завдання перед випискою рахунку; у розділі “Кредиторська заборгованість” потрібно переглянути товари, отримані банкнотами та замовленнями на придбання, перш ніж сплачувати вхідні рахунки. Автоматизація потоків даних між відділами скорочує трудомісткі завдання введення даних що може призвести до введення помилок людини при передачі даних.

Переміщення повторних, нудних робіт до автоматизованої обробки звільняє дорогі людські ресурси для більш вигідної роботи.

Стратегії автоматизації ІТ

Концепція автоматизації інформаційних технологій варіюється від простих пакетних завдань і інструментів технічних служб до приуроченого планування завдань і від часу повноцінні бізнес-системи ERP. Оскільки в деякій мірі все програмне забезпечення являє собою пакет автоматизації, цей звіт буде зосереджений лише на одній ніші в галузі автоматизації ІТ: інструменти системного адміністрування.

Програмне забезпечення для автоматизації існує у всіх куточках ІТ-відділу. У відділі є глибокий набір технічних знань, і зазвичай, якщо начальник не надасть програмне забезпечення для автоматизації, яке хоче кожен технік, він, швидше за все, сам напише це. Отже, у вас, напевно, у вашому бізнесі працює набагато більше програмного забезпечення для автоматизації, ніж ви знаєте.

Якщо ви надаєте професійне програмне забезпечення для автоматизації ІТ, ваші технічні працівники з меншою ймовірністю перейдуть на шахрайство і напишуть своє.

Найкраще програмне забезпечення та засоби автоматизації ІТ

Дивлячись на поле с автоматизація для ІТ-відділів, ринок все ще дуже широкий. Однак ми дослідили наявні варіанти та визначили деякі економії реального часу, за які варто заплатити. Цей список включає в себе повні системи автоматизації системи та менші інструменти автоматизації завдань.

1. ActiveBatch

ActiveBatch

ActiveBatch спочатку називалася Система управління черговою партією, яка була планувальником роботи. Розробник програми ActiveBatch, Advanced System Concepts, додатково розробив програмне забезпечення, додавши його крос-платформні можливості, можливість планування завдань у розподілених середовищах та графічний інтерфейс користувача.

Передній кінець дозволяє адміністратору створити робочий процес. Програмне забезпечення ActiveBatch інтерпретує цей робочий процес у інструкції командного рядка для кожного з додатків, що беруть участь у робочому процесі. Потім цей пакетний скрипт доступний для реалізації робочого процесу, і адміністратор може вказати час та дату виконання та чи слід виконувати робочий процес періодично або лише один раз.

Однією з головних переваг, яку має ActiveBatch, є її простота використання. Програмне забезпечення також може працювати на хмарних серверах і може оптимізувати віртуалізацію VM для динамічного розподілу сервера. Функція звітності в інтерфейсі дозволяє вам бачити, скільки ресурсів потрібно виконати для кожного пакету, повідомляючи про навантаження, яку кожен ваш автоматизований процес покладає на ваші серверні процесори та мережеві пристрої.

2. Контроль-М

Контроль-М

Контроль-М є інструмент оркестрування робочого процесу від програмного забезпечення BMC. Адміністратор будує автоматизований сценарій, створюючи робочий процес в інтерфейсі Control-M. Потім система інтерпретує ці графічні зображення необхідних кроків завдання в сценарій. Цей сценарій може бути збережений і виконаний на вимогу або призначений для подальшого виконання. Робочий процес також може бути встановлений як повторюваний процес, який слід запускати через рівні проміжки часу, наприклад, щовечора опівночі.

Робочі процеси можуть виконуватися через операційні системи. Вони також можуть бути застосовані до віддалених систем та хмарних серверів. Два важливих завдання ІТ-адміністрування, для яких Control-M підходить, – це автоматизована передача файлів між різними ресурсами та управління віртуалізаціями..

Програмне забезпечення для Control-M встановлюється на хостах Windows і Unix. BMC пропонує безкоштовну пробну версію Control-M.

3. Redwood RunMyJobs

Redwood RunMyJobs

Redwood Workload Automation – це хмарний сервіс, який може автоматизувати робочі процеси на платформах, а також запускати завдання на хмарних серверах. Інструмент здатний взаємодіяти з ERP-системами для автоматизації багатьох завдань по ручному керуванню даними, які їх процес передачі даних не виключає.

RunMyJobs також є корисним інструментом для надання міграційних проектів. Передача даних з однієї системи в іншу може бути особливо трудомісткою, хоча процес вимагає дуже мало навичок. RunMyJobs – ідеальний інструмент для автоматизації таких завдань.

Інші завдання, які RunMyJobs часто виконує, включають регулярні передачі файлів для таких додатків, як Сервер Syslog та оптимізація інфраструктури для покращення підтримуючої інфраструктури, яка постачає програмне забезпечення та послуги до кінцевих точок. Це також можливо реалізувати формування трафіку визначити пріоритетними програмами в мережі, такими як VoIP, що вимагає додаткової швидкості.

Замість того, щоб стягувати щомісячну підписку, Redwood використовує модель ціноутворення на основі споживання, подібно до AWS. Пропозиції Redwood Software 30-денний безкоштовний пробний період RunMyJobs.

4. JAMS Enterprise Scheduler

JAMS Enterprise Scheduler

JAMS Enterprise Scheduler здатний запускати сценарії на різних платформах і навіть може виконувати завдання, які вимагають запуску рядків на різних хостах.

Інтерфейс для JAMS є дуже простий у використанні. У ньому використовуються команди та умови природного мовлення, тому навіть нетехнічний персонал може використовувати цей інструмент запуск пакетних сценаріїв. Запуск роботи також може виконувати сценарії PowerShell.

Система записує показники щодо виконання кожного сценарію та попереджає оператора, залишаючи повідомлення в інтерфейсі, якщо процеси не завершуються нормально. А Процес JAMS вміє з’єднувати між собою завдання, роблячи кожен залежним від завершення інших завдань або запускаючи завдання, які можуть працювати паралельно. Усі сповіщення, що виникають під час виконання процесу, записуються до журналу разом з оперативними деталями, такими як час початку та закінчення кожного завдання в пакеті та кожен сценарій у роботі.

JAMS більш зосереджена на плануванні завдань і не має розширених функцій моніторингу та відновлення, які можуть виконувати деякі інші інструменти у цьому списку..

5. Турбономічне управління ресурсами додатків

Турбономічне управління ресурсами додатків

Турбономічний це дуже хороший монітор для хмарних ресурсів та віртуалізації. Інструмент відстежує ефективність віддалених сайтів інфраструктури на місці та гібридних архітектур. Турбономічний сам по собі поставляється як Хмарне програмне забезпечення як послуга.

Монітор використовує процес автовідкриття скласти перелік інфраструктури, послуг та програмного забезпечення. він також записує всі ресурси, що підтримують віртуалізацію, і складає карту кожної реалізації програмного забезпечення. Turbonomic створює робочий процес із взаємозв’язку між ресурсами VM і стежить за кожним, відображаючи кольорові статуси на інформаційній панелі системи.

Монітор сумісний із VMWare, Hyper-V, і XenServer. Оцінивши віртуалізацію, Turbonomic створює перелік рекомендацій щодо конфігурації, які б краще розгорнули ресурси для надання цих віртуальних машин.

Турбономічний зберігає моніторинг стану ресурсів і попередження, де виникають проблеми. Адміністратор може встановити автоматизовані дії з виправлення для Turbonomic для кожної потенційної проблеми.

Цей інструмент є підходить для використання керованими постачальниками послуг а також ІТ-відділи. Вищі плани системи включають шаблони самообслуговування, що значно зменшить кількість дзвінків у службу довідки від спільноти користувачів. Turbonomic доступний у 30-денній безкоштовній пробній версії.

6. ConnectWise Automate

ConnectWise Automate

ConnectWise Automate є пакет підтримки для керованих постачальників послуг. Інструмент – це платформа дистанційного моніторингу та управління (RMM), яка, як випливає з назви, включає багато автоматизації процесів. Інструмент починається з розгортання системи для виявлення та реєстрації всього обладнання в мережі клієнта.

Система автоматизується технік відстеження дій і включає бібліотека сценаріїв що автоматизують робочі процеси для стандартних завдань підтримки. Вони поширюються на оновлення значень бази даних, а також скидання пароля. Завдання моніторингу, такі як сканування статусів на обладнанні, також автоматизовані.

Оновлення програмного забезпечення та виправлення програм також автоматизовано за допомогою цього інструмента, і на борту нових кінцевих точок з бібліотекою необхідного програмного забезпечення можна автоматично. Далі йде профіль кінцевої точки, який дозволяє створювати групи необхідних програмних наборів за роллю користувача.

ConnectWise Automate є хмарний пакет, тож вам не потрібно встановлювати жодне програмне забезпечення для його використання – доступ до консолі здійснюється через будь-який веб-переглядач, а приладова панель може бути налаштована відповідно до ролі техніка. Вся комунікація між офісами MSP, сервером ConnectWise та клієнтським сайтом зашифрована для конфіденційності.

7. Атера

Атера

Атера є ще однією хмарною службою автоматизації систем, яка є спрямовані на МСП. Це повний набір програмного забезпечення, який знадобиться будь-якому MSP, включаючи RMM пакет, а також автоматизація професійних послуг (PSA) програмне забезпечення, яке потребує управління MSP для контролю продуктивності персоналу та ведення бізнесу.

Як система із замкнутим циклом, Atera включає багато автоматизація потоку даних. Однак воно також включає специфічне системне дослідження та автоматизацію завдань. Система запускає свою службу моніторингу, коли підписується новий клієнт, скануючи систему цього клієнта процедура виявлення мережі. Це автоматично реєструє все обладнання та формує мережеву карту.

Процеси мережевого картографування продовжують працювати протягом усього терміну служби Atera, відстежуючи віддалений клієнтський сайт. Це помічає, коли будь-яке обладнання додається, виймається або переміщується.

Пакет RMM включає бібліотека сценаріїв. Ці сценарії виконують рутинні та повсякденні завдання управління системою, звільняючи людські ресурси для складніших завдань. Atera пропонує 30-денну безкоштовну пробну версію повного пакету RMM та PSA.

8. BMC TrueSight Automation для серверів

BMC TrueSight Automation для серверів

The TrueSight система фокусується на моніторинг та обслуговування сервера. Він може керувати серверами на сайті, у віддалені сайти, і на хмарі. Інструмент автоматизації сервера розгортає сценарії, які періодично та автоматично запускаються для збору інформації про стан атрибутів сервера. Цей інструмент особливо цікавить вразливості безпеки.

Система TrueSight перевіряє наявність оновлень та виправлень програмного забезпечення та операційної системи та застосовує їх автоматично. Інструмент також включає управління конфігурацією, яке створює резервні копії конфігурацій та відновлює їх у разі виявлення несанкціонованих змін. Інструмент також функціонує як система усунення загрози, виявлення вразливості та ретельний моніторинг їх підозрілої активності.

TrueSight Automation для серверів буде контролювати сервери, виправляти проблеми, запобігати фальсифікації та вторгненням та відновлювати дозволені статуси, де це необхідно, без будь-якого втручання людини. Ефективно, це програмне забезпечення дозволяє компаніям безпечно захищати та керувати своїми серверами, не потребуючи найму спеціалістів.

9. Відповідальний

Відповідальний

Відповідальний є продуктом Red Hat, Inc. яка стоїть за організацією Red Hat Enterprises Linux (RHEL). Відповідна запускається в цій операційній системі. Він також встановиться на CentOS і Ubuntu Linux. Інструмент здатний автоматизувати моніторинг та управління інфраструктурою, включаючи мережі, додатки та сервери на місці та в хмарі.

Процеси автоматизованої відповіді будуть забезпечити безпеку системи і керуйте контейнерами та віртуалізаціями. Інструмент має привабливу інформаційну панель, яка представляє візуалізацію стану та продуктивності. Однак системному менеджеру не потрібно витрачати занадто багато часу на перегляд консолі, оскільки Ansible повинен автоматично виправляти будь-які проблеми, які він виявляє.

Інструмент працює на Linux, але він може запускати процеси на серверах з іншими операційними системами. Це корисний інструмент для оптимізація мереж та через Інтернет заходи щодо формування трафіку. Він забезпечить своєчасну доставку програмного забезпечення та додатків, а також буде контролювати та підтримувати ваш брандмауер та системи безпеки IDS та SIEM. Відповідь доступна у безкоштовній пробній версії.

10. Автоматизувати

HelpSystems Автоматизувати

Довідкові системи випускає три випуски своєї системи Automate. Це Автоматизувати робочий стіл, Автоматизувати плюс, і Автоматизувати Ultimate. Усі три стосуються «роботизованої автоматизації процесів».

Автоматизація робочого столу включає налаштування програмного забезпечення, пошук даних, передачу файлів та автоматизацію веб-браузера. Більше шансів зацікавити компанії Плюс і Кінцева версії Automate. Ці версії включають процедури безпеки, реєстрацію дій та аудит системи. Вони також включають об’єкт для створення робочі процеси що рядкові дії разом і ті, що інтерпретуються в сценарії автоматизації.

Система автоматизації проста у використанні і вона використовує природну мову на своїх екранах, а не технічний жаргон. Це означає, що системою можуть керувати працівники, які не мають технічних знань.

Займіться в автоматизацію

Автоматизація рутинних завдань звільнить персонал для більш важливої ​​та розумної роботи. Щоденні завдання перенесення файлів журналів, промивання пам’яті та чищення дисків не потребує людського розуму.

Чи використовуєте ви якісь інструменти автоматизації для своїх завдань із підтримки ІТ? Чи використовуєте ви будь-який інструмент у цьому списку? Залиште повідомлення в Коментарі розділ нижче, щоб поділитися своїм досвідом.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map