10 кращих систем виявлення порушень


Вам може здатися, що ви вже знаєте про системи виявлення порушень. Системи виявлення вторгнень (IDS) і системи запобігання вторгнень (IPS) ось уже деякий час. Однак якщо це те, про що ви думали, читаючи системи виявлення порушень, ви дивитесь у неправильний бік. Двоє – це не одне і те ж.

У той час як системи виявлення вторгнень намагаються запобігти вторгненням мережі сторонніми силами, системи виявлення порушень шукають шкідливих програмних дій у мережі. Виявлення порушень – це новий термін для старої проблеми. Різниця між BDS та брандмауером полягає в тому, що виявлення порушень працює в мережі, тоді як брандмауери – це межові інструменти, які намагаються блокувати зловмисне програмне забезпечення у точці входу..

Немає часу прочитати всі деталі зараз? Ось наш список із десяти найкращих систем виявлення порушень:

 1. BreachSight Хмарний оцінювач ризику та сканер порушення системи від UpGuard.
 2. Crowdstrike Falcon запобігають Хмарна платформа захисту кінцевих точок, яку називають антивірусною системою нетто-покоління.
 3. Ультрамодний мікродисперсний детектор відкриття Апаратний пристрій захисту від загрози з високим рейтингом, який включає постійний моніторинг портів та протоколів плюс відстеження подій програмного забезпечення.
 4. Моніторинг активності даних щодо імперви Захищає дані в базах даних та файлах, локальних та в хмарі.
 5. FortiSandbox Проактивна розширена система виявлення загроз, яка доступна як пристрій, як VM або як хмарна послуга.
 6. Зміна трекера Виявляє несанкціоновані зміни в системі, які можуть відповідати очікуваній зміні, яка є частиною процесу управління змінами..
 7. InsiderSecurity Сінгапурський монітор захисту від загрози. Доступно з хмари або для локальної установки.
 8. HackWatchman BDS від Activereach, який створює привид-пристрій, який виконує функцію опеньків для залучення будь-яких зловмисників, які потрапляють у мережу.
 9. Захисник останньої лінії Інструмент захисту від порушення електронної пошти, мереж, хмарних ресурсів та пристроїв IoT.
 10. SpyCloud Блокує облікові записи користувачів системи та особливо виділяє покинуті, але активні акаунти.

Визначення BDS дуже схоже на антивірусну систему. Це є. Однак антивірусна програма перевіряє на одному комп’ютері відому шкідливе програмне забезпечення, але BDS спостерігає за діяльністю в мережі та всій ІТ-системі. BDS може бути реалізований як програмне забезпечення або як апаратний пристрій.

Загрози безпеці, виявлені BDS, є дещо ширшими за поведінку, ніж дії, виявлені типовою системою проти зловмисного програмного забезпечення. Зловмисне програмне забезпечення, яке шукає BDS, може бути частиною набору нападних програм, запущених вручну зловмисником..

Кожен окремий запуск програми може здатися сумісним із звичайною діяльністю бізнесу. Це може бути виконання законного програмного забезпечення, яке вже знаходиться у вашій системі. BDS не просто розглядає кожен окремий процес, але виявляє комбінації програм, які можна поєднувати в зловмисних цілях.

Десять кращих систем виявлення порушень

Визначення BDS є новим, тому для цього типу систем поки що не багато постачальників.

Детальніше про кожен із цих інструментів ви можете прочитати в наступних розділах.

1. UpGuard BreachSight

BreachSight – це дуже грамотна система порушення даних від UpGuard, яка випускає цілий ряд продуктів безпеки, ідеальних для інтернет-роздрібних продавців.

Система BreachSight має привабливу консоль управління, доступну в Інтернеті. Вся система постачається з хмари, тому вам не потрібно турбуватися про серверний простір для розміщення системи кібербезпеки.

Система захисту вирішує захист даних з двох кутів:

 •         Уразливість даних щодо витоку даних
 •         Розкриття довірених даних

Сканер уразливості працює постійно. Він попереджає менеджера даних про будь-які підозрілі спроби доступу до даних. Він також підкреслить слабкі місця в системі, які потрібно усунути. Сканер шукає запущені процеси та сканує код програм, шукаючи шкідливі наміри.

BreachSight здатний виявити, коли дані про співробітників були розкриті. Захисник облікових даних перевіряє несподівану активність та попереджає системного адміністратора компанії про відкликання облікових даних, які підозрюються в компрометації.

Система BreachSight включає скрипти автоматизованого відновлення. Всі кроки повністю задокументовані. Записи виявлення та усунення порушень становлять цінний архів, який вам знадобиться для того, щоб продемонструвати відповідність стандартам захисту даних..

Пакет заходів щодо виявлення порушень включає доступ до експертів з кібербезпеки в офісах UpGuard. Ці консультанти допоможуть вашій команді адміністрації системи в інтерпретації даних, зібраних у програмі. Цей журнал подій порушення навіть може визначити осіб, відповідальних за порушення, дозволяючи вашій компанії подати позов про відшкодування збитків або, принаймні, змусити владу впоратися з винним..

Це відмінна система виявлення порушень, але вам потрібно буде перевірити її для себе, щоб зрозуміти, як вона впишеться у вашу стратегію захисту даних. Ви можете отримати безкоштовну демонстраційну систему на веб-сайті UpGuard.

2. Crowdstrike Falcon запобігання

Falcon Prevent Crowdstrike – це комплекс пакетів у чотирьох рівнях обслуговування: Pro, Enterprise, Premium та Complete.

Crowdstrike продає лінійку Falcon Prevent як “антивірус нового покоління”. Термін точний, але Falcon йде набагато далі, ніж просто сканер шкідливого програмного забезпечення. Це система виявлення порушень. Falcon не просто шукає відомі зловмисні програми. У ньому є системи виявлення, які можуть вловлювати програмне забезпечення, яке виконує несподівані дії, навіть якщо ця програма раніше не була помічена та позначена як зловмисне програмне забезпечення. Він також може виявити комбінації дозволеного, дійсного програмного забезпечення, яке може вказувати на вторгнення при виконанні в певній послідовності.

Філософія, що лежить в основі всієї системи виявлення порушень, полягає у тому, щоб не перешкоджати пошкодженню зловмисного програмного забезпечення в мережі. Мета цих систем – зловити шкідливе програмне забезпечення, яке вдається ухилитися від брандмауерів та контролю доступу.

Falcon Запобігання відступу від мережі аж до її кінцевих точок. Не слід відмовлятися від брандмауерів і елементів контролю доступу, але слід використовувати Falcon як резервний, якщо ці системи виходять з ладу.

Хоча це хмарна послуга, її захист не порушується при відключенні Інтернету. Програмне забезпечення Falcon Prevent включає агенти на місці, які не відключаються, коли вони не можуть дістатися до контролера на серверах Crowdstrike.

Система включає автоматизовані дії захисту та аудиторські стежки, щоб допомогти користувачам зрозуміти узгоджений та повторний вектор атаки. Аудиторський слід також є хорошим джерелом доказів відповідності стандартам захисту даних.

Crowdstrike пропонує 15-денну безкоштовну пробну версію системи Falcon Prevent, щоб ви могли пройти її темпи та вирішити, чи підходить вона до стратегії захисту даних вашої компанії..

3. Тенденційний інспектор мікроглибоких виявлень

Trend Micro – головний антивірусний бренд. В даний час всі провайдери AV рухаються вперед для надання більш комплексних послуг з кібербезпеки. Trend Micro розробила систему виявлення порушень, яка допоможе їй випереджати конкуренцію.

Це прилад, який ви підключаєте до своєї мережі настільки ж, як і брандмауер. Не заміняйте свої послуги охорони кордону інспектором глибоких виявлень, тому що пристрій привертає увагу до діяльності в мережі.

Сила цього інструмента полягає в його здатності вловлювати взаємодію між програмним забезпеченням Trojan та його зовнішніми контролерами.

Дуже відмінною рисою атак, які системи виявлення порушень призначені для блокування, є те, що, здавалося б, не пов’язане програмне забезпечення піддається маніпулюванню, щоб працювати узгоджено для зловмисних цілей. Deep Discovery Inspector має на меті виявити керуючу силу, яка командує законним програмним забезпеченням для сприяння порушенню даних.

Ця система працює на рівні мережі і шукає підозрілі поєднання подій. Він охоплює кінцеві точки, веб-додатки та додатки електронної пошти та мережевий трафік для створення профілів аналізу загроз. Він не використовує традиційну тактику AV посилання на характерну базу даних зловмисних програм. Таким чином, він здатний виявляти напади «нульового дня». Він охоплює додатки, включаючи електронну пошту та веб-сервери для пошуку стратегій атаки, перш ніж вони матимуть шанс досягти цілей.

Це інноваційна система виявлення порушень однієї з провідних операцій з кібербезпеки у світі.

4. Моніторинг активності даних Imperva

Моніторинг активності даних охоплює всі типи зберігання даних від баз даних до файлів, і цей набір заходів безпеки системи охоплює всі вони.

Imperva наголошує на важливості здатності її служби доводити відповідність стандартам безпеки даних. Як системний адміністратор, у вас є два пріоритети захисту даних: захист даних та доказ того, що ви зробили все можливе для захисту цих даних. Доказ важливий, якщо вам потрібно продемонструвати відповідність стандартам безпеки даних, щоб виграти новий бізнес і зберегти прибуток вашого підприємства.

Система відстежує події, пов’язані із сховищами даних, та повідомляє про підозрілу активність на екрані консолі. Монітор витягує живі канали з Imperva Data Risk Analytics, щоб постійно оновлювати його виправлення векторів атак.

Моніторинг активності даних Imperva доступний як локальне програмне забезпечення, так і як хмарний сервіс. Компанія не пропонує безкоштовну пробну версію, але ви можете отримати демонстраційну систему, щоб оцінити, чи відповідає вона потребам вашої компанії щодо захисту даних..

5. Fortinet FortiSandbox

Fortinet спеціалізується на захисті мережі від вхідних загроз, пов’язаних з Інтернетом. FortiSandbox доступний як пристрій, як локальне програмне забезпечення, що працює над віртуальною машиною, або як хмарна послуга підписки.

Системи виявлення порушень починаються з того, що безпека доступу до мережі може бути порушена. Стратегія FortiSandbox передбачає ізоляцію нового програмного забезпечення та моніторинг його реакції з ресурсами та послугами мережі. Це карантинний підхід, який дозволяє програмному забезпеченню функціонувати повноцінно, але встановлює точки збереження, щоб забезпечити повний відкат системи.

FortiSandbox взаємодіє з усіма рівнями у ваших мережах від брандмауерів та шлюзів до кінцевих точок. Пакет включає послуги з пом’якшення наслідків, а також виявлення загрози. Це програмний еквівалент “Довіряй, але перевіряй”. Fortinet пропонує безкоштовну демонстраційну версію FortiSandbox.

6. Track зміни NNT

Викликається остання версія програми Tracker Ben7 R2. 7. Цей інструмент особливо стосується подвигів, які можуть бути включені до процесів зміни системи. Інструмент призначений для забезпечення вимог стандартів управління ІТ-системою, особливо ITIL.

Проекти вдосконалення завжди здійснюються з позитивним ставленням. Зміна системи – лише на краще. Однак, поки команда працює над новим світлим майбутнім, інші можуть мати зловмисні наміри і використовувати проект оновлення як димовий екран для можливості вторгнення.

Change Tracker стежить за подвигами, які можуть виникнути під час проекту розвитку. Він зберігає контроль над конфігураціями пристроїв, тоді як увага кожного спрямована на розвиток. Інструмент розглядає несанкціоновані зміни конфігурації, генерує попередження, коли їх виявляють, і автоматично відкочується до авторизованих конфігурацій, коли виявляються будь-які зміни.

NNT пропонує безкоштовну пробну версію програми Tracker.

7. InsiderSecurity

InsiderSecurity – система виявлення порушень SaaS, що базується в Сінгапурі. Послуга являє собою поєднання програмного забезпечення та людських знань, оскільки компанія пропонує реальний експертний аналіз записів подій загрози, які піднімаються у вашій мережі.

Платформа пропонує швидке виявлення порушень та автоматичне виправлення, а також он-лайн людський аналіз, який дає рекомендації щодо безпеки. Окрім виявлення шахрайського програмного забезпечення, ця служба відстежує діяльність авторизованих користувачів щодо виявлення інсайдерських атак. В основному, будь-яке виконання програмного забезпечення у вашій системі перевіряється на наміри, і система безпеки приєднується до джерела будь-якої шкідливої ​​діяльності.

Цей онлайн-сервіс може врятувати вас від кримінального переслідування у разі порушення системи. Ви можете ознайомитись з тим, як це працює, подавши запит на демонстрацію.

8. Activereach HackWatchman

Система виявлення порушень ActiveReach називається HackWatchman. Це керована служба виявлення порушень, тому вам не доведеться сидіти перед інформаційною панеллю цілий день. Співробітники ActiveReach виконують усі моніторингові роботи за вас та повідомляють вас про будь-які порушення.

Це рішення захисту є унікальним. Він визначає важливі пристрої для зберігання даних та імітує їх. Ідея полягає в тому, щоб привернути хакерів далеко від ваших реальних місць зберігання даних у бік примарної версії, створеної HackWatchman.

Система HackWatchman включає фізичні пристрої, які підключаються до спостережуваного обладнання. Це повертається до серверів ActiveReach, де аналітики прочісують записи подій, як тільки вони надходять. Потрібно вміння викорінювати помилкові позитиви та виявляти атаки. Стратегія Activereach дає завдання виявлення порушень досвідченим фахівцям з кібербезпеки.

Хоча використання аналітиків людини здається зворотним кроком, воно переживає проблему постійної “помилкової позитивної” звітності, яка може заполонити типовий ІТ-відділ. Activereach пропонує безкоштовну демонстраційну систему системи HackWatchman.

9. Захисник останньої лінії

Lastline використовує методи AI в системі Defender. Незважаючи на свої автоматизовані методи машинного навчання, Defender не є повним рішенням. Установка починається з консультації. Наступним кроком є ​​пропозиція, яка представляє індивідуальне рішення.

У компанії є велика кількість існуючих користувачів по всьому світу, що охоплюють мільйони облікових записів користувачів. Покупці захисників розкидані по Північній Америці, Європі, Азії та Австралії.

Defender доступний у спеціалізованих пакетах, орієнтованих на мережу, на електронну пошту, на хмарні ресурси та на пристрої IoT. Елемент AI пакету допомагає відфільтрувати помилкові позитиви, тому ваша команда системного адміністрування не буде перевантажена нерелевантними або помилково викликаними сповіщеннями.

Lastline пропонує демонстрацію свого програмного забезпечення на своєму веб-сайті.

10. SpyCloud

SpyCloud зосереджується на діяльності авторизованих облікових записів і гарантує, що вони не будуть викрадені. У наші дні, де поширені фішинг-афери, будь-яке програмне забезпечення для моніторингу важко блокувати шкідливі дії. Якщо програмне забезпечення встановлюється авторизованим користувачем або якщо дійсний обліковий запис користувача запускає ряд законних програм, традиційні системи АВ захистити вашу систему майже неможливо..

SpyCloud вирішує проблему вирішення, які запущені процесори є дійсними та які мають зловмисні наміри. Замість того, щоб відстежувати всі події в мережі, він зосереджується на заходах користувача. Він перевіряє такі фактори, як розташування входу, відповідне відомому розташуванню користувача, а також виявляє нездійсненний одночасний доступ з того самого облікового запису.

Захист даних

Захист даних з кожним днем ​​стає все складніше. Ви не можете покладатися лише на брандмауер та традиційний антивірус, щоб запобігти оприлюдненню даних або порушенням системи.

Цього дня хакери знають, як обманути працівників у видачі даних для входу, тому недостатньо просто переглянути стороннім доступом до вашої системи, щоб захистити сховища даних вашої компанії. Вам потрібно більш досконале програмне забезпечення захисту даних, наприклад, система виявлення порушень.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map